Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 23:29



Hozzászólás a témához  [ 12 hozzászólás ] 
Vásárlás a PIXMANIA.com-on (Vélemények, tapasztalatok) 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 26, 2006 11:21
Hozzászólások: 2544
Hozzászólás 
T68m írta:
Laci_L írta:

De hát a kapzsiság és a hiszékenység örök dolog. Ebből élnek a ezek az oldalak. :D


tudom - számodra új dolog - de vannak törvények. És ezek mindenkire vonatkoznak.

Persze vannak törvények és vonatkoznak mindenkire.
Az meg gondolom Neked nem újdonság, hogy 20-30e ft-ért senki sem fog pereskedni, mert nem éri meg. Sőt, egy nagyságrenddel többért sem. Aki átver, az is pontosan tudja. (Mint ahogy Te is szívességért megcsináltattad egy szervizben, de ha fizetni kellett volna a szervizes embernek, akkor fizettél volna. Vagy kivágtad volna a kukába mérgedben az egész hóbelevancot.)
Lásd anno Mistral, ott is hányan szívtak. Plusz még millió másik hasonló hely, csak nem országos méretben, hanem kis pincelyukban, ezért nem voltak annyira híresek.


vas. dec. 06, 2009 12:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
T68m írta:
... szerinted ez 13100007 02505660 00463489 egy tuvalu-s bankszámlaszám?

:shock:
Nem vagyok bankár. :D


vas. dec. 06, 2009 11:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:
T68m írta:
... tudom - számodra új dolog - de vannak törvények. És ezek mindenkire vonatkoznak.

Aha. És hogy fogod betartatni egy pl. Tuvalu-n bejegyzett honlapon levõ üzlettel?
Csak rajta. :D

Talán mégsem új a számomra. Inkább neked. :shock:


szerinted ez 13100007 02505660 00463489 egy tuvalu-s bankszámlaszám?


vas. dec. 06, 2009 11:15
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
T68m írta:
... tudom - számodra új dolog - de vannak törvények. És ezek mindenkire vonatkoznak.

Aha. És hogy fogod betartatni egy pl. Tuvalu-n bejegyzett honlapon levő üzlettel?
Csak rajta. :D

Talán mégsem új a számomra. Inkább neked. :shock:


vas. dec. 06, 2009 10:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Laci_L írta:

De hát a kapzsiság és a hiszékenység örök dolog. Ebbõl élnek a ezek az oldalak. :D


tudom - számodra új dolog - de vannak törvények. És ezek mindenkire vonatkoznak.


szomb. dec. 05, 2009 22:50
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11873
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
Ezt írták az első hsz-ben:

Idézet:
Azt látni, hogy némelyik termék nagyon olcsó......


Értse már meg mindenki, hogy csodák nincsenek, csak átverhető, hiszékeny emberek. Ha valmi jóval olcsóbb, mint a többi ismert helyen, akkor ott szinte biztos hogy átvernek, vagy jó esetben csak mások a feltételek (lásd garancia).

De hát a kapzsiság és a hiszékenység örök dolog. Ebből élnek a ezek az oldalak. :D


szomb. dec. 05, 2009 21:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
tényleg tetû egy banda.

1. rendeltem tõlük egy nyomtatót
2. elõre fizettem - ez elég gáz
3. ültek rajta egy-két hétig, végre megjött, hurrá!
4. fél év után elromlott, a garancialevelet, amit adtak hozzá nem fogadja el a samsung, mert az régifajta.
5. újat nem hajlandó küldeni a pixmánia
6. a garcsit úgy biztosítják, hogy én küldjem el nekik (postán???) a terméket (hova? franciaországba?)
7. a lényeg az, hogy a garanciát buktam

végül a samsung szervízes jófejségbõl megcsinálta a nyomit, tudom használni, de a pixmániától soha többet, semmit nem veszek.


pén. dec. 04, 2009 22:45
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
bbradmex írta:
Az összeget elutaltam ma 15h-kor.Utalás után írtam nekik egy levelet, hogy elutaltam
Ezek szerint nem kell utalni, csak levelet írni, hogy megtörtént az utalás. Pár próbát megér...


pén. dec. 04, 2009 20:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. dec. 04, 2009 19:12
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Igazán undorító esetem volt a pixmániával és soha senkinek nem ajánlom. Inkább kicsit drágábban vásároljunk magyar cégektől, mint egy ilyen rabló és undorító bandától.

2 napja rendeltem a pixmaniától negyed millió forint értékben cuccokat.
Mivel én nem szeretem az előre utalást, tartok tőle, a biztonság kedvéért felhívtam Őket. (telefon menüpont - ingyenes visszahívás módszerrel - mert ugye telefonszámuk nincs közzé téve)

Beszéltem az ügyintézővel és többször rákérdeztem, hogy van raktáron a termék vagy ha nincs mennyi időt kell majd várni.

Az ügyintéző az alábbiakat mondta többször is:
A termékekből 100db van készleten, nyugodtan utaljak, biztos nem lesz gond, bőven van, maximum 3 munkanap múlva megkapom.

Az összeget elutaltam ma 15h-kor.Utalás után írtam nekik egy levelet, hogy elutaltam és várom a visszajelzést az áruval kapcsolatban.

A válasz izgalmas:
Köszönjük a megrendelését és utalását. A termékek sajnos nincsenek készleten.
A termékek várható beérkezése: 2009. december 21.
Akkor érkezik raktárra talán, aztán + 4-5 nap és talán-talán január elején meg is jön. BOLDOG KARÁCSONYT!

A gond nem azzal van, hogy esetleg heteket kell rá várni, hanem azzal, hogy hazudnak. Rengeteg olyan hozzászólást olvastam ma este, melyben írják az ügyfelek, hogy azt hazudják, hogy van készleten, utalsz, majd hirtelen még sincs készleten.

MOST JÖN AZ IGAZI CSAVAR:
Jeleztem, hogy az utalást vissza tudom fordítani, amíg nem megy ki a bankomból pár órán belül. ( az utalás utólagos törlésének mondjuk 10.000Ft-os díja van.)

Érkezett egy levél tőlük a következőkkel:
Várjam meg a hétfőt, addig ne intézkedjek, mert a raktárkészlet rendszer újra azt mutatja, hogy mégis van készleten. MEGJAVULT A RENDSZER:)

ÓRIÁSI!!!

Lefordítom magyarra a történteket:

1. Utalás előtt, ha rákérdezel, mindig minden van készleten, nyugodtan utalj.
2. Utalás után: Sajnos rendszerhiba miatt volt látható az, hogy van készleten, de még sincs, várni kell rá heteket.
3. Rájöttem még időben a csalásra és jeleztem ,hogy vissza tudom fordítani az utalást, erre ők várjak, mert mégis van. Ha hétfőig várok, akkor már úgysem tudom visszafordítani az utalást.

NEM SEMMI!!!

Kérdések:

1. Egy 26 országban jelen lévő, óriási, híres cégnél, hogy lehetséges az, hogy pénteken 15h-kor egy termékből a rendszer szerint 100db van készleten, 15h 45-kor már nincs készleten a rendszer, majd 16h-kor újra van készleten, miközben egy 1db-ot sem küldtek ki?

2. Egyáltalán van olyan rendszer, ami úgy tud meghibásodni, hogy 100db-ot mutat, majd 0-át, majd pár darabot és így össze-vissza és ez minden héten sok vásárlóval eljátsza.
Cseles kis program......:((((

UGYAN 10.000FT-OMBA KERÜLT, HOGY TÖRÖLJEM AZ UTALÁST, DE INKÁBB -10EFt, mint hogy bukjam az egész összeget.

ÁTVERŐ, MOCSKOS BANDA


pén. dec. 04, 2009 19:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Pixmaniarol egy cikk: http://index.hu/tech/uzlet/pixman050509/


csüt. máj. 26, 2005 13:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. szept. 27, 2004 10:32
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
Szia!

Annyira nem láttam túl jó árakat náluk.
Nem beszélve arról, hogy franciáktól jön minden.
Szerintem - főleg a grancia miatt - a hazai netes áruházaknál érdemes körülnézni.


vas. nov. 28, 2004 21:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás Vásárlás a PIXMANIA.com-on (Vélemények, tapasztalatok)
A PIXMANIA.com-on történõ vásárlás során nyert tapasztalatok összegyûjtésére hoztam létre ezt a topicot.
Mivel én is szeretnék náluk vásárolni, ezért akinek van valami tapasztalata, véleménye a fenti céggel kapcsolatban az ne tartsa magába...

Azt látni, hogy némelyik termék nagyon olcsó...... ,de ez persze nem minden...

Üdv.


kedd nov. 23, 2004 9:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 12 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség