Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. ápr. 27, 2024 11:14



Hozzászólás a témához  [ 29 hozzászólás ] 
USB Bluetooth nem ok 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4777
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: USB Bluetooth nem ok
Itt azért valami nem teljesen gömbölyű. A BT 4 alap (Low Energy) átviteli sebessége 1 Mbps, az 5-é 2 Mbps. EDR módban tudnak ennél többet (25 és 50), de ahhoz különböző fázismodulációk is tartoznak. Nem tudom ebben különbözik-e a kettő, de EDR esetén nagyobb átviteli sebességet kellett volna kapnod. Ha az 5.0-s adapterrel 1 Mbps-t mértél, akkor az még mindig LE módban megy, tehát nem szabadna sokat fogyasztania. :hm: De itt megint közbeszól, hogy a fájlátvitel és a hang eltérő profilt használ.

Ami még hirtelen eszembe jut, de csak ötlet szinten: lehet különbség a codec használatban is, pl. HD hang (aptX) esetén, ez talán megmutatkozhat a fogyasztásban is.


kedd feb. 13, 2024 15:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: USB Bluetooth nem ok
Egy 5 MByte csomag 1 méterre küldözgetésével méregettem sebességeket:

BT 5.0 mobil -> BT 5.1 mobil -> 1.1 Mbit/sec
BT 5.0 mobil -> BT 4.2 mobil -> 1.6 Mbit/sec (érdekes!)
BT 5.0 mobil -> BT 5.0 adapter -> 1.0 Mbit/sec
BT 5.0 mobil -> BT 2.0 adapter -> 0.5 Mbit/sec

Sebességmérés alapján az 5.0 adapter valóban nagyobb sebességű mint a 2.0. De azt már sosem tudom meg, hogy energia gazdálkodás szempontjából miért rosszabb az USB adapter mint egy mobiltelefon...


kedd feb. 13, 2024 9:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4777
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: USB Bluetooth nem ok
Ha jól értem, akkor a füles az asztali gépen Bluetooth 5.0-val háromszor olyan gyorsan merül, mint amikor mobillal használod, ami viszont csak 4.2-es?
És ennek épp fordítva kellene lennie. :hm:

Gondolom a távolság nem nagyon különbözik a két esetben, ez nem lehet a hiba oka.
Esetleg ha valami zavarja az átvitelt.

"Szerencsére" a Windows-t eléggé kiherélték, nem nagyon nyújt segítséget ilyen jellegű hibakereséshez.
Most megnéztem az én fülesemet (valami noname "G1" headset), arról ezt tudtam megállapítani:

Gépház: semmit
Eszközkezelő: Két BT eszközként jelenik meg, ebből azt sikerült kinyomozni, hogy nem A2DP+AVRCP kombó, hanem HFP+AVRCP
De ez alapján nem zárnám ki, hogy az A2DP is támogatott, mert simán megy a zenehallgatás róla.

Nehéz eset. Ha másik adaptert veszel, az még nem garancia semmire. Lehet hogy a Windows a ludas.


hétf. feb. 12, 2024 10:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3533
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: USB Bluetooth nem ok
Vénségemre teljesen rácuppantam a TWS fülesre. Buszon, villamoson, vonaton, illetve hosszabb gyaloglások vagy macska sétáltatás ( :P ) közben is. Utcán csak az egyik oldalt használom felváltva, hogy halljam a környezeti zajokat is. Asztali gépen én a TWS-t, a párom pedig vezeték nélküli fejallgatót használ. Az asztali géphez volt egy ősi, 2.0 sebességű USB BT adapter. Hogy ki legyen használva az 5.0 stabilab kapcsolata és kisebb fogyasztása, vettem egy 5.0-ás USB BT adaptert. Az LMP 9.x verzió valóban 5.0 vezérlőre utal. Vehettem volna 5000 pénzért is, de én a legolcsóbbat vettem 1000 Ft-ért.
De!
Vonaton oda-vissza megnézek 4 epizódot egy sorozatból, ami kb 3 óra összesen. Visszatöltés után a TWS bölcső 85%-ot mutat (digitálisan). Asztali gépen használom 1 órát, és leszívja 87%-ra. Mindkét esetben ugyan úgy, csak a fél oldalas fülest használva. (Ja! És a vonatozáskor nem akarom, hogy a telóm estére lemerüljön. Ezért powerbank helyett egy nyugdíjazott Redmi telót BT 4.2-vel használok a mozizáshoz.) Hogyan lehetne megtudni, hogy az asztali gép adaptere valóban az 5.0 BT protokollt használja-e? Nem először, már sokadszor tapasztaltam, hogy sokkal több a fogyasztás mint amikor telóval használom a fülest. Vagy fenébe a tesztekkel, vegyek egy komolyabb BT adaptert oszt majd megtapasztalom?


vas. feb. 11, 2024 20:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4777
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: USB Bluetooth nem ok
A 0a12:0001 elvileg egy Cambridge Silicon Radio gyártmány.
Próbáld meg itt, hátha...


szomb. júl. 03, 2010 23:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. márc. 09, 2009 23:40
Hozzászólások: 10
Hozzászólás Re: USB Bluetooth nem ok
Sziasztok!

Ma vettem a piacon (-igen: hülye-) egy USB Bluetooth ketyerét, amit az XP nem tud telepíteni. Telepítő szoftver nem volt hozzá. A telepítő varázslónak az a problémája, hogy nem talál hozzá xml file-t. Viszont mutatott egy az eszközből kiolvasott kódot, amit képként tudok csak mellékelniKép Ti biztosan tudtok nekem segíteni.
Köszi,
Cimpa


szomb. júl. 03, 2010 15:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 834
Tartózkodási hely: "Acélváros"
Hozzászólás 
Éppen a napokban okozott nekem is gondot egy MSI kütyü.
Régebbi típus, lekopott, vagy valaki levette az alsó részéről a cimkét, amin a típusa volt jelölve. A gyártónál szerencsére a fényképe :) alapján sikerült beazonosítani, van hozzá többféle driver is, amiket próbáltam. (Csak XP alatt.)
Egyedül az SP2-höz való ment elsőre, igaz ahhoz nem is volt csak két fájl.
Az "alap" és SP1-es rendszerhez van "komolyabb" program is, csakhogy a sikeres telepítés ellenére a szolgáltatás csak akkor indítható el, ha van license fájl a szofthoz, amit egyébként a Widcomm készített. Ezt viszont sehol nem lehetett megtalálni, így használhatatlan volt.
A Bluesoeil-t én is kipróbáltam, de crack nem volt, így az is süllyesztőbe került.
Hosszas keresés után egy spanyol ? fórumon találtam rá a Widcomm 4.0.1.700 verziójára, amihez van okosság is.
Ezzel már minden (hálózati kapcsolat, kihangosítás, FTP...) funkció tökéletesen használható. És nem csak ezzel az MSI-vel jó.
Ha még nem sikerült működésre bírni, felteszem ftp-re, vagy esetleg elküldöm emilben. (kb. 40 MB)


csüt. máj. 17, 2007 18:58
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 17, 2007 8:29
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
A Bluesoeil progi gyárilag 5mb korláttal kerül a csomagba, és ezért műveli ezeket a jelenségeket. Töltsetek le hozzá egy crack-et, és nem lesz több ilyen gond. Ja, meg is lehet venni hivatalosan, de az többe kerül mint maga a kütyü. Én is jól megszívtam vele, most már működne, de inkább visszatértem a kábelhez.


csüt. máj. 17, 2007 10:35
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 19, 2007 14:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Nem tudok róla, hogy bármilyen biztonságos üzemmód bekapcsolva lenne. A telefonok: SE T610 ill. Nokia 6103. Mindkettő esetében ugyanúgy jelentkezik a probléma. A driver: Widcomm. Olyan gondom meg nincs, amiről feljebb írtál.


kedd feb. 20, 2007 13:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
milyen telód van?nem lehet hogy bekapcsolva hagytad a blztonságos üzemmódot(már ha van benne)
bluesoleilt drivert adták?mert nekem az bevált csak mostanában furcsa dolgokat csinál(lásd pár hsz-el feljebb)
nekem nem is sikerült az xp saját driverét felrakni.egyből kérte a lemezt


hétf. feb. 19, 2007 16:17
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. feb. 19, 2007 14:17
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Nekem érdekes gondom van a BT adapteremmel. Amióta SP2 van a gépemen csak egyirányban működik az adatátvitel: szgép -> telefon. A telefon felismeri a gépet, de mikor megkezdem a fájl küldést megszakad a kapcsolat. A BT adapter saját telepítőjét hiába teszem fel nem ér semmit. Mi lehet a megoldás, hogy a telóról lehessen a szgépre fájlt küldeni? A BT adapterem X-micro.


hétf. feb. 19, 2007 16:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
energoman írta:
Sajna au USB sokszor nem müködik ugy ahogy azt kitalálták, de egyértelműen a driver hibájából.
Fel kell ujra installálni a drivert erre az usb-s portra is. Nagyon sok eszköznél vannak ilyen problémák, tehát amelyik helyre feltelepitetted az eszközt, akkor csak ott megy rendesen, máhol mindenféle 3.tipusú jelenségeket mutat.
üdv

oké köszi.csak azt furcsáltam hogy a régi gépemnél nyugodtan át rakhattam egyik usb-ről a másikra és ugyanúgy ment tovább
de azóta megoldódott a dolog mert feltettem a kérdést az apró kérdésekben is.
azért kösz


hétf. feb. 12, 2007 15:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Sajna au USB sokszor nem müködik ugy ahogy azt kitalálták, de egyértelműen a driver hibájából.
Fel kell ujra installálni a drivert erre az usb-s portra is. Nagyon sok eszköznél vannak ilyen problémák, tehát amelyik helyre feltelepitetted az eszközt, akkor csak ott megy rendesen, máhol mindenféle 3.tipusú jelenségeket mutat.
üdv


hétf. feb. 12, 2007 10:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
helló egy kérdésem volna.a héten átraktam a bluetoth durungomat a külső tápos usb hubról az előlapira és azóta furcsán viselkedik majdnem percenként becsúszik a jobb alsó sarokba egy szövegsáv "connecting *the bluetoth dial-up networking service is not available.connection failed *tips:you can try to the service from the bluesoleil main window"a gép bekacsolásánál nem is villog és nem ismeri fel a telót,de ha kihúzom és visszarakom akkor jó,de még mindig bedobja azt a hülye szöveget.Mit csináljak,szedjem le a driverét és telepítsem újra úgy hogy az előlapi usb-be dugom?


pén. feb. 09, 2007 19:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: itt
Hozzászólás 
Esetleg jobb BT kezelő progit tud valaki?


szer. dec. 27, 2006 21:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 09, 2005 19:16
Hozzászólások: 111
Hozzászólás Re: BlueSoleil---> Service Discovery failed
LowRid3r írta:
Szevasztok!

vettem egy Bluetooth-os USB-t. Feltelepítettem és próbáltam ismerkedni a programjával...(BlueSoleil).
A telefonom felismerte, gondoltam minden f@xa...
De akárhogy szenvedtem vele, nem tudtam, hogy kell adatot átmásolni...
Mire egyszer csak ahogy rákattintottam a teló ikonjára megjelentek a sárga ikonok fent, connect-eltem az FTP-nél és örültem h minden sikerült... Másolgattam is a cuccost ide-oda.

DDDEEEEE!!!!!

Másnap mikor újra próbáltam ,de csaknem akarta az igazságot
Akár hogy b@xakodok vele, egyszerűen nem jövök rá, hogy mit kéne csinálnom, hogy ne írja ki ezt: SERVICE DISCOVERY FAILED!, és újra tudjak connect-elni...
Pedig már vágom (nagyjából), hogy mit hogyan kéne...
Párosítottam is meg minden, de mégis kiírja ezt a hibát.

Ha valaki vágja a progi menetét/ beállításait az légyszíves firkancsa le nekem, mert már belehülyülök...!


Előre is köszönöm!!!!!

LowRid3r


Hy!

Aszem ismerős probléma. Most nincs fent a bluetooth progim, ezért nem tudok tanácsot adni fejből. De, jobbklik a telora, és írd ide le milyen menüpontok vannak!

Nem emléxem pontosan már, de nekem is csinált olyat, h előzöleg hiába ment minden faxán utána, nem ment. Az egyik menüpont alatt megszüntetem valamit, majd ujra aktiváltam, és minden happy volt :)

(( Amugy a progi elég gáz. Másolok és nem másol át mindent amit kijelöltem, meg hibaüzit dobál...énsem vok kibékülve vele...de nemsürün használom, és fél óra keresgetés után nemigazán találtam jobbat és maradtam annál.


szer. dec. 27, 2006 21:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 531
Tartózkodási hely: itt
Hozzászólás 
Ne csináljátok nekem azon kívül, hogy két hét után jött elő, szintén ugyan ez a bajom :( OBEX-es problémát ír :(


szer. dec. 27, 2006 8:26
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. júl. 02, 2006 23:01
Hozzászólások: 3
Hozzászólás BlueSoleil---> Service Discovery failed
Szevasztok!

vettem egy Bluetooth-os USB-t. Feltelepítettem és próbáltam ismerkedni a programjával...(BlueSoleil).
A telefonom felismerte, gondoltam minden f@xa...
De akárhogy szenvedtem vele, nem tudtam, hogy kell adatot átmásolni...
Mire egyszer csak ahogy rákattintottam a teló ikonjára megjelentek a sárga ikonok fent, connect-eltem az FTP-nél és örültem h minden sikerült... Másolgattam is a cuccost ide-oda.

DDDEEEEE!!!!!

Másnap mikor újra próbáltam ,de csaknem akarta az igazságot
Akár hogy b@xakodok vele, egyszerűen nem jövök rá, hogy mit kéne csinálnom, hogy ne írja ki ezt: SERVICE DISCOVERY FAILED!, és újra tudjak connect-elni...
Pedig már vágom (nagyjából), hogy mit hogyan kéne...
Párosítottam is meg minden, de mégis kiírja ezt a hibát.

Ha valaki vágja a progi menetét/ beállításait az légyszíves firkancsa le nekem, mert már belehülyülök...!


Előre is köszönöm!!!!!

LowRid3r


csüt. júl. 06, 2006 1:34
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 12, 2005 12:00
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: ja,az van
Hozzászólás 
köszi a tippet de a gépen csak hátul van usb csati(4db),úgy látom az mind közvetlenül az alaplapon van.
annyiban változtattam hogy bluetooth bigyó fiókba és vettem egy usb-s kábeles dokkolos se.p900-at ami szintén nem csatlakozik usb-n a géphez.persze máshogy sem...
másik érdekesség hogy rádiós logitech egér és billentyűzet van ami hibátlanul megy mind a négy aljzatban.nem vagyook teljesen kiképezve hardverből de ami nekem szintén érdekes hogy a négy csatiból az egyikben sokkal gyorsabban mozog az egérmutató.mitől lehet?
lehet hogy a logitech nem akar közösködni az usb-ken?bár neki csak egy kell de azért se használja más?


szomb. ápr. 15, 2006 18:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 578
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Találkoztam többször is olyan problémával, hogy a ház elejére kivezetett USB csatlakozókban bizonyos USB eszközök nem működnek megfelelően, vagy egyáltalán nem, annak ellenére, hogy az XP felismeri, de telepíteni már nem sikerül a drájverét. Próbáld meg az alaplapi USB aljzatba dugni, ha ott gond nélkül megy, lehet keresgélni az előlapi csati bekötésénél, vagy USB hubon keresztül használni.
Üdv: Placa


kedd ápr. 11, 2006 22:58
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 12, 2005 12:00
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: ja,az van
Hozzászólás 
No kérem,nagy nehezen én is megérkeztem :-)
Köszönöm a válaszokat.
Olyan pici dobozban volt hogy el se férhetett benne semmi telepítő (ugye nincs még összehajtható CD?).
SP2 van a gépen.
BlueSoile-t kerestem,nem jött be.
IRQ ütközést kicsuktam.
De mint mondottam másik gépen minden mágia nélkül megy.Szétbogarásztam a gépem,hátha...de semmi.
Nem volt drága 5000-ért bárkinek adom.
Tudom tudom tudom adok veszek topic!!!
De nem bírtam ki...


kedd ápr. 04, 2006 10:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1627
Hozzászólás 
Van nekem is egy gondom. A mobilos fórumban már leírtam de itt hátha van rá segítség is:

"Vettem egy X-micro Bluetooth Stereo Media Phone Kit-et. Véleményem röviden róla, hogy annak sem ajánlom akit utálok. Nem akar automatikusan csatlakozni (elsődlegesen PC/Skype célokra vettem). Bekapcsolás után kb.: fél perc mire csatlakozik mindenféle klikkelgetés, gomb nyomkodás után. (ezzel szemben a moci hs850-esemet csak "kinyitom" és már csatlakozott is). Csatlakozás után OK de... bejövő hívás esetén a zöld gomb hatástalan, nem különben a piros is. Hívni a zöld gombal lehet aki éppen ki van jelölve, de "lerakni" már nem megy a pirossal... hangerő szab. műxik (legalább). Winamp-al jól műxik (úgy-ahogy) léptetés stop/play bár ez azért nem teljesen porbléma mentes. Van úgy, hogy többször kell nyomni a gombot stb...
Ja és a lényeg a hangminősége kritikán aluli. A füles hangzása leginkább a sokol rádiók mono fülhalgatójára emlékeztett (kis túlzással), ráadásul olyan rövid a zsinórja, hogy nem tudom sehova sem csiptetni a kis dobozkáját (mit tegyek itthon poloban ücsörgök, nem ingben). És max hangerőn valami kis "digitális motoszkálás" mindig zörög. Na minden esetre kipróbálom egy friss xp-n is hátha jobb lesz a szitu de persze a hangminőség felejtős zene halgatásra. Persze spéci 4 érintkezős 3,5-ös jack dugója van tehát valami jobb fülest rákötni sem lesz egyszerű de valahogy majd megoldom.
Ja és a lényeg nem volt kapható sehol csak a Mustárban....."

Van valami ötlet, hogy hogyan lehetne hásználhatóvá tenni ? (zenehalgatást feladtam arra alkalmatlan) Valahogy fel lehetne gyorsítani a konektálást? Bejövő skype hívás esetén bekapcs használ örül... ne keljen állandóan bekapcsolva tartani...
Minden esetre most töltök le hozzá másik drivert, meg progit hátha...


csüt. márc. 30, 2006 21:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
energoman írta:
Csak azért irtam amit irtam mert pl. nálam sem ment driver nélkül egy Blutake Bluetooth.
üdv


Jól van, semmi gond... :lol: :lol: :lol:


szer. márc. 29, 2006 12:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Csak azért irtam amit irtam mert pl. nálam sem ment driver nélkül egy Blutake Bluetooth.
üdv


szer. márc. 29, 2006 12:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2462
Tartózkodási hely: gyökér könyvtár
Hozzászólás 
Vagy IRQ ütközés van egy másik eszközzel. Nézd meg az erőforrásoknál, hogy milyen megszakításkérelmet használ.


szer. márc. 29, 2006 9:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor

Csatlakozott: kedd nov. 22, 2005 22:21
Hozzászólások: 2102
Hozzászólás 
energoman írta:
Mehetett volna az apőró kérdések közé


majdnem én is ezt írtam, de mégsem tettem, mert nem egyértelmű, hogy miért nem megy.


szer. márc. 29, 2006 9:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Úgy tudom, a bluetoothoz XP SP2 kell.
Ha Neked ez van, akkor nincs jobb ötletem.


szer. márc. 29, 2006 9:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Mehetett volna az apőró kérdések közé

Valszinű h. csaka driver hiányzik, mert az kellene! Néha a csomagolóanyag papirlapjai között van a cd (néha névjegykártya méretű), és legalábbis ott találtam meg. Vagy egyszerűen töltsd le a gyártó honlapjárol, azért ott illik lenni! Valami *.com-os oldalt keress!
De ha nincs akkor tölts le pl egy BlueSoile nevű drivert/szoftvert az hátha segit a problémádon.

Üdv
energo


szer. márc. 29, 2006 9:31
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 12, 2005 12:00
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: ja,az van
Hozzászólás USB Bluetooth nem ok
Vettem egy usb csatlakozású bluetooth hardvert,(nincs hozzá semmi driver)ugyi ha bedugom az XP automatice felismeri és telepíti,na nekem ez nem így van.Felismeri ugyan de:
"a hardver telepítése során probléma lépett fel,a hardver valószínűleg nem fog megfelelően működni."
Ezt mondja nekem a bugyborék és igaza is van tényleg nem müxik,sehogy.
Eszközkezelőben okos,sárga felkiáltójel.
Szerény tudásom odáig terjedt hogy hibaelhárító,súgó,driver keresés a neten.Mivel kérdezek ebből látszik minden eredmény nélkül....
Próbáltam egy ismerősöm gépében ott hibátlanul megy.


Ha esetleg rosszul tettem hogy új topicot nyitottam akkor bocsi!


szer. márc. 29, 2006 8:26
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 29 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség