Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 23, 2024 10:50



Hozzászólás a témához  [ 47 hozzászólás ] 
optikai egér problémák 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 526
Tartózkodási hely: Hogyhogy hol?ITT!!
Hozzászólás 
A4TECH X718BF INFRÁS 2000DPI-s állítható érzékenységő,6 gombos egér...
csúszásgátló bevonat, homogén matt kartonlap egérpad alatta...és **** veri a logitechet COD4ben :twisted:
Bár ezelőtt nekem is logitech lézeres volt, de ez jobban bejön... :shock:


hétf. márc. 03, 2008 2:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hali.

Van nekem egy Azone bill + egerem.
Az egérrel az utobbi idöben az történt hogyha felemelem az egérpadrol akkor a lámpálya folyamatosan világit és az egér kurzor össze vissza megy a képernyön.
Azelött ha felemeltem villogott és az egérkurzor nem mozdult a helyéröl.
Miért lehet ez?


szomb. márc. 01, 2008 14:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Ímé guglisan a legelső találat:http://forum.sg.hu/listazas.php3?id=1108804724&order=reverse&index=8&azonosito=hobbycnc
,-én meg a 'göbörcösen' tátottam a számat...
bár én nem vagyok Somogyországbéli,dorozmás=nem sík felületü pl:smirglis,érdes felületű... :)


hétf. feb. 04, 2008 19:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11885
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás 
nacorvus írta:
... dorozmás nadrágszáron ...

Az mi? :?: :idea:


hétf. feb. 04, 2008 19:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
Enyim is:l MX 610,1000 és még dorozmás nadrágszáron is megközeltőlegesen működik,játékban is :D


hétf. feb. 04, 2008 18:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1093
Hozzászólás 
Én az asztalon használom, egérpad csak útban lenne, elcsúszik, kopik, miegymás. Tökéletesen megy, pedig csak egy alap Logitech.


hétf. feb. 04, 2008 18:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás 
:shock:Már meg ne haragudj,de ez egy baromság!

Évekóta használok optikai egeret tervezőprogramoban (ACAD,Arhicad,Eeagle) és az asztal az alátét-igaz hogy ez nem az ami a játékban kötelező pushback,feedback(rözgős egér a célpontra közelítve) :?
,de azoknak sem kell kell "különleges"csak egyszinű és sik-nem 3d halacskás alátét kb 200 Huf,-de ami mégolcsóbb egy síma A4-es fehér papírlap,akár minden napi birkózás után cserélhető és szinte fillérekből megvan!


hétf. feb. 04, 2008 18:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. feb. 02, 2008 21:15
Hozzászólások: 1
Hozzászólás Optikai egér
Optikai egér problémához csak annyit fűznék hozzá, hogy sokat számít az egár alátét! Nem feltétlenül kell nagyon drága egeret venni, mert ezekhez hogy igazán kihasználd szintén nagyon drága egérpadott kell venni! Szóval még az olcsóbb opt. egerekhez is szükség van egy megfelelő egérpadra!!!!


szomb. feb. 02, 2008 21:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Hozzászólás 
Persze!Dobd ki a kukába és vegyél újat... :O)
Szvsz 2 évenként illik lecserélni az egeret,akármilyen is legyen az...


hétf. márc. 08, 2004 21:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Hűha! Hogy megy az idő! :)

Na szóval a helyzet a következő: ma egymás után kétszer megrázott ez az A4Tech WOP-35 egér. Még mindig az, amelyikről bő 2.5 éve írtam :D

Úgy rázott meg, mint amikor műszálas pulcsit veszek fel, ilyesmi. Működött ma is rendesen, amíg újra nem indítottam a gépet az imént. A mutató megjelenik a képernyőn, de nem mozog. Az eszközöknél nincsen benn az egér. Viszont áramot kap; ha mozgatom, akkor erősebbé válik a piros fény. Beraktam egy laptopba, ott mozog a kurzor, de teljesen véletlenszerűen. Kerreg is a hangszóró.

Van valami tippetek?
KRF


vas. márc. 07, 2004 0:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Jackal!
Nem tudom miert van szukseged jatek kozben 5 gombra es 2 gorgore.Nem tudom mivel jatszol te,de en CS(counter-strike)fanatikus vagyok,ami eleg komlex egy jatek,de nekem boven megteszi a 2 gomb az egeren.A gorgore nics is szukseg.Sot szamomra tobb gomb,es gorgo zavaro is lenne.Lehet,hogy inkabb egy jo config irasaval kellene toltened az idot,ahelyett hogy a gombokat,es a gorgoket probalnad hasznalhatova tenni.2 gomb ami szukseges,es elegseges feltetel a jatekokhoz.Udv:Czuppi


hétf. jan. 14, 2002 1:14
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Jackal!
Nem tudom miert van szukseged jatek kozben 5 gombra es 2 gorgore.Nem tudom mivel jatszol te,de en CS(counter-strike)fanatikus vagyok,ami eleg komlex egy jatek,de nekem boven megteszi a 2 gomb az egeren.A gorgore nics is szukseg.Sot szamomra tobb gomb,es gorgo zavaro is lenne.Lehet,hogy inkabb egy jo config irasaval kellene toltened az idot,ahelyett hogy a gombokat,es a gorgoket probalnad hasznalhatova tenni.2 gomb ami szukseges,es elegseges feltetel a jatekokhoz.


hétf. jan. 14, 2002 1:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nekem is Logitech iFeel Mouseman (USB) van. Egy hete van fenn az XP, és az egér néha, kb naponta 1-2-szer kiugrik a képernyő szélére.
W2k-nál úgy emlékszem, ez nem fordult elő.


szomb. jan. 12, 2002 0:57
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hali!
van egy elado MS Explorerem, ha valakit erdekel ! a regebbi design, nem a 3.0-s.
mailben erdeklodjon, aki akar (az ajanlott veteli ar megjelolesevel :))
koszi
udv: panic


pén. jan. 11, 2002 14:39
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
hali!
van egy elado MS Explorerem, ha valakit erdekel ! a regebbi design, nem a 3.0-s.
mailben erdeklodjon, aki akar. koszi
udv: panic


pén. jan. 11, 2002 14:38
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem Genius Optical van, de mióta megoldottam a driver gondját, hogy nem a west, hanem az east verziót telepítettem, nagyon, de nagyon pontos. Nem ugrál, stb.


pén. jan. 11, 2002 7:48
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Fujitsu optikait senki nem használ, csak én? Ez úgy
viselkedik, mint egy tiszta, görgõs egér. Nem remeg, nem
ugrik, oda megy, ahova tolom. Sötét tónusú egérpadon
használom. Ha a gépet kikapcsolom éjjelre, felteszem az
állványára töltõdni.
Azt kaptam 16 ruppóért, amit vártam.

Hi!


csüt. jan. 10, 2002 20:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 157
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nekem egy iFeel Mouseman-on (Logitech) van. Egérpadon használom, és mostanában néha kiugrik a képernyő szélére.
Kb egy hete van fenn awin XP, előtte w2k volt. De nem emlékszem, ott csinálta-e valaha.
Most se túl gyakori, kb naponta 1x, de akkor kereshetem az egeret, hova is ugrott.

ROxan


csüt. jan. 10, 2002 13:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem egy LG-m van, egy-két apróbb hibát kivéve (pl. néha, ha nem mozgatom, remeg a kurzor egy kicsit - megmozdítom, elmúlik) nincsen semmi baja.
üdv. doszy


szer. jan. 09, 2002 11:59
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hali!

Én egy Logitech egeret használok, kb. 4 hónapja, de nem nagyon vagyok vele megelégedve. Időnként a kurzor elkezd remegni, akármilyen felületen használom. Próbéltam már különböző egérpadokon, sima fehér papíron, de a jelenség időnként újra jelentkezik. USB-n keresztül használom, de PS2-n is ugyanezt produkálja. Próbáltam már több gépen is (otthoni PC, laptop) de ugyanaz az eredmény. Ha van valami 5letetek, légyszi írjátok meg.


szer. jan. 09, 2002 10:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
azt mondtatok hogy szabad mindenfelerol beszelni itten:
hat nekem van 2 db logitech optical pilot wheet mouse-m
elado 4.5eFT okert kicsit lehet alkudni
bp 11. ker


kedd jan. 08, 2002 22:24
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi érdekes probléma merült fel. A Logitech optikai egerem görgője nem vagy alig akar működni az internet explorer ablakokban. Máshol remekül müködik csak az explorerben nem, néha egy picit megmozdul de többet nem csinál hiába görgetem.
ötlet?


kedd jan. 08, 2002 7:16
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A fórumot olvasva rohantam vissza a MediaMarktba, mert a múlt héten még volt nekik zacskós OEM MS Intellimouse 8e-ért, de már elfogyott... :(
A Logitechek drágák, így csak A4Tech maradt, semmi gond vele, és (főleg este) tök jól néz ki a fekete egérpaden... :)


hétf. jan. 07, 2002 22:19
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hi!
Nekem otthon A4TECH WWW11 van, meg lennék elégedve ha... A munkahelyemen MS van, valahogy jobb. Az ideológia hozzá "ha én irtam volna az OP.rendszert az akkor az én hardware-m lenne alatta a legjobb". Ebből következik keresek microsoft egeret MS rendszer alá...


hétf. jan. 07, 2002 17:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 489
Hozzászólás 
Tegyétek fel a Logitech Mouseware-t. Szinte minden fajta egeret felismer és lekezel, függetlenül attól, hogy az logitech vagy sem.


pén. jan. 04, 2002 18:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A két görgőből én is csak egyet tudok használni játékok alatt. Viszont ha win-ben beállítod az egyikre hogy az Middle button legyen akkor azt meg is találja a progi is. Én beállítottam a Minimize all-t is és ezt ugy látja hogy Unknown5B, de tökéletesen használható. Az ötödik gombra is próbálok rájönni hogy azt hogyan tudnám működésre bírni.


pén. jan. 04, 2002 16:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Feltettem a legujabb driver a Wop-35 höz, de csak intelimouse kompatible modban látja az egyik görggöt és 3 gombosnak. Hogy lehet a játékok alatt mind az 5 gombot és 2 görgöt használni?


csüt. jan. 03, 2002 12:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
"teljesen homogén felületnél vajon mennyi eltérés lehet az ijen "fotok" közt???"

Néztél te már mikroszkópba? Ha igen, akkor tudod a választ...


csüt. jan. 03, 2002 11:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szijasztok lenne egy szerintem konstruktiv hozzászolásom: ne használjátok az egeret poros vagy koszos felületen (az egér optikája alá keveredett szempilla, hajszál, porcica... bizony nagy kondokat okozhat) A homogén felületekröl nem is tudom mit gondoljak. Feltételezem mindenki tudja h az optical mice ugy müködnek h lefotozgatját a surface-t és annak külömbségeiböl számitják ki a mozgás. Na most teljesen homogén felületnél vajon mennyi eltérés lehet az ijen "fotok" közt???


szer. jan. 02, 2002 19:01
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Részben megoldodtak a problémaim! Amit irtatok hogy a homogén egyszínű felületet szereti az egerentyű az teljes mértékben igaz. Elővettem az 5 éve porosodó szövet egyszínű egéralátétemet és azóta semmi hasonló problémám nem volt a döggel. Köszi a segítséget.
P.S.: Ha valaki tud valami okosat mondani a gombokról és annak használatáról külömböző játékok alatt azt megköszöném.

Csá


szer. jan. 02, 2002 13:54
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Miután az XP helybõl kezeli, fel sem merült bennem a saját
driverével belerondítani. Kicsit bosszant, hogy ha elmegy
aludni, akkor valamit nyomni kell rajta, de nem vészes.
Elsõ, 8 órás töltés (akkumulátoros egér) és pár óra
használat után 5 napra az asztalon hagytam (elutaztam).
Utána még rendben mûködött. Ez pozitív. Kicsit féltem,
mert másik témakörben valaki azt írta, **** az akksija
(ami azért még nincs kizárva).


csüt. dec. 27, 2001 9:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 489
Hozzászólás 
Nekem egy Logitech iFeel Mouse van. Ezzel is elég sok probléma volt. Pl.kis egérmozgásra össze-vissza ment a kurzor az egész képernyőn, vagy hozzá sem nyúltam és remegett a kurzor. Többféle egérpadot kipróbáltam, de egyik se volt igazán jó. Végül fogtam egy egérpadot, ráragasztottam egy sima fehér lapot, és azóta minden ok :) Szóval a lényeg, hogy a felület lehetőleg egyszínű, sima és matt legyen.


csüt. dec. 27, 2001 2:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem sem működött a görgetés a játékok alatt. Aztán leszedtem az egér meghajtóját és a win-ét használom azóta. A munka közben ugyanúgy működik és azóta a játékok alatt is minden gomb és görgő megy.


csüt. dec. 27, 2001 2:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Nekem is ilyen egerem van, csak egy gondom van vele: néha valamiért egyszerűen megcsúszik, hiába tolom, ugrál a mutató és egy helyben marad. Végül is nem olyan zavaró.
Mellesleg sokkal használhatóbb, ha nem rakom fel a saját driverét, hanem a Win-é van betöltve. :)

Krf


csüt. dec. 27, 2001 1:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A téma címe általános, ezért bátorkodom nem a témaindító problémájával foglalkozni (nem tudok), hanem bedobni a sajátomat. :)

Fujitsu-Siemens TouchBird wireless optical egér. Eddig jól megy, mire számíthatok még vele? Van valakinek?
Játszani nem szoktam.

Köszi.


szer. dec. 26, 2001 23:13
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Amugy azert vettem ezt az egeret mert nekem (ezt hangsulyozom hogy nekem, mert másnak más a keze) nagyon megfeleló és kényelmes is. 2. ok hogy a sok gombot jól ki lehet használni egerészés közben. Amit The JaCKaL írt azt én is tapasztaltam. Ez is egy jó kérdés ami megoldásra vár de fogalam sincs hogy hogyan kellene megoldani. Én mostanában UT-zgetek. Ebben lehet használni az oldalsó gombot, mármint csak egyet, de a görgőket egynek érzékeli. Érdekesség: ha a win-ben az extra gombokat átálítom hogy semmit ne csináljanak akkor kész az UT-ben semmilyen gombot nem érzékel. Klassz, mi?
Na, csá:
Zip


szer. dec. 26, 2001 22:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Nekem is Wop-35 öm van és nagyon korrekt. Ami gondot okoz, az az, hogy az 5 gomb csak windowsban jo és a 2 görgö is. A játékokban nem is vezsi észre a másik görgöt és a plusz 2 gombot, sőt volt olyan hogy csak a jobb és bal gombot még a gorgőt sem. A wolfban csak egynek látta a görgöket és a 2 plusz gombot is cak egybe kezelte
Mi lehet a gond? Mit ajánlotok?


szer. dec. 26, 2001 17:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
na figyike, nekem Microsoft Intell....explolerem van 5gombos optikai, ez meg olyanokat csinál, hogy néha csak úgy kikapcsol, na ez mitől lehet???????


szer. dec. 26, 2001 15:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 81
Hozzászólás 
www11-et használtam a WOP35-öm előtt! Mind a két egérrel tökéletesen elégedett vagyok! Szvsz egyáltalán nem olcsó egyik sem! Amikor a www11-et vettem kb. 4500Ft volt a wop35 pedig kb. 5 ezer... az olcsó egér az 7száz Ft-ba kerül!
Logikus, hogy ha egy egér 15 ezerbe berül, akkor el is várom, hogy 2x jobb legyen mint egy 7 ezres!

Zip: szvsz nem az egér driverrel van a gondod, hanem valami más windozos driverrel akadhat (pl.: alaplapi driver)!


szer. dec. 26, 2001 13:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Nos....
Az A4 tech egerekbõl volt egy jó széria ha jól emléxem www11 volt a típusa. 4 gombos 2 görgõs, nem optikai. Ez volt az egyetlen jó széria. Akik ilyet vettek, azoknak valószínûleg még most is megy. Az összes többi gyenge minõségû. Nálunk pölö ennek az A4 tech egérnek a gyengébb típusa volt (nincs görgõ 3 gomb), és az ÖSSZESET le kellett cserélni, mert állandóan lefagyott.
A Logitech - azt hiszem nyugodtan állíthatom - hogy a PC kategóriában az egyik legjobb márka. Az is igaz, hogy drága, de megéri. Én most egy iFeel Mousman-t használok. Ráköltöttem bruttó 15e forintot, és azt kell mondjam, hogy nem bántam meg. Olyan apróságokra is figyelnek, hogy egy nagyon kényelmes finom gumiszerû anyaggal vonják be az egér széleit, hogy nyáron amikor az embernek izzad a tenyere, akkor se csússzon meg a kezében...


szer. dec. 26, 2001 8:32
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szikla jol beszel, nekem a Dual Mouseman Optical(!!) akadozott neha a zseles egerpadon, szoval ez nem A4Tech hiba. Viszont a Zip altal emlegetett porges az FPS jatekokban erre nem lehet magyarazat akkor sem.


kedd dec. 25, 2001 23:17
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem is ilyen egerem van és szintén van vele problémám. Nem mindegy hogy milyen felületen húzogatja az ember. Az asztalon vagy a müanyag egérpadon tökéletes, viszont a méregdrága zselés, kéztámaszos padon estefelé! elkezd akadozni. Az okát nem igen értem de valószínü hogy kicsit tükrözödik a felület és azért. Más szempontból meg vagyok vele elégedve, mert jól kézre áll, jó a szoftvere és a gombjai.


kedd dec. 25, 2001 22:54
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nem fikazni akaroka csak erdeklodom, hogy miert pont a4tech-et vettel?
Miert nem Logitech-et vagy (ha miden kotel szakad) M$-t?

En sosem szerettem az a4tech-es cuccokat, valahogy nem jottek be...

ezzel nem segitettem semmit, de talan meg kene nezned egy Logitech-et,
hatha azzal nincsennek ilyen bajok... (komamnak olyan van radios is meg
optikai is, es sosem panaaszkodott meg pedig nagy FPS-es...

laca


kedd dec. 25, 2001 22:27
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Egyetertek, valoban erdemesebb egy Logitech-et vagy egy Microsoft egeret valasztani. Ezek nem olcsok, viszont kivalo minosegu darabok, es a Logitechre mondjuk nem veletlenul vallalnak 5 ev garanciat.


kedd dec. 25, 2001 21:18
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Cza Kin <kincza@freemail.hu> írta:

>
> Cseréld le egérre. Mondjuk Logitech-re, nekem idáig nem
> volt rossz tapasztalatom vele. Igaz az ára kb 3x annyi
mint
> a gagyi A4Tech-nek, de jóval megbízhatóbb.
> :-)))))))))))))
> --
> Üzenet a csoportnak: list@hardver.lx.hu
> Feliratkozás: subscribe@hardver.lx.hu
> Leiratkozás: unsubscribe@hardver.lx.hu
>
>
>
>
>


kedd dec. 25, 2001 20:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Cseréld le egérre. Mondjuk Logitech-re, nekem idáig nem
volt rossz tapasztalatom vele. Igaz az ára kb 3x annyi mint
a gagyi A4Tech-nek, de jóval megbízhatóbb.


kedd dec. 25, 2001 20:35
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Tudjátok az optikai egerekkel is vannak problénmák mint minden mással. Van egy A4Tech WOP35 egerem ami tök jó lenne, mert nincs golyója ezért nem kell tisztítani és elég nagy felbontású is. Szóval minden tök jó,lenne:( Viszont néha csinál hülyeségeket. Néha az ablak valamelyik sarkába ugrik és nem lehet onnan elmozdítani egy pár másodpercig. FPS játékokban ez úgy mutatkozik hogy vagy le vagy fel nézek és pörgöm mint a búgócsiga:) Letöltöttem a legújabb drivereket és hallottam hogy a sensitivity-t kell alacsonyabbra állítani, de egyik sem használt. Ha tudtok segítsetek. Köszi!


kedd dec. 25, 2001 20:23
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 47 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség