Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: hétf. jún. 24, 2024 14:38



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Én, mint elhíresült westelfan, megerõsítem, hogy a Westelnél is van ilyen. Sok készüléket vásároltam már náluk, de még egy sem volt elsõre.
Viszont náluk nem kell várni a hitelbírálatra, néhány perc alatt kinyögik, hogy mennyit kérnek.
Egy barátom a Westendbe akart vásárolni egy Moto V300-at 0 Ft-os kezdõrészlettel, és kihoztak 30 ezres kauciót. Mivel annyi pénz nem volt nála, ezért 2 óra múlva ment vissza, addigra meg eladták a félretett készüléket, ami egyben az utolsó volt.
Rohanás Pesten egyik üzletbõl a másikba, majd végül a 7. helyen (Budagyöngye) talált. És ugyanazokkal az adatokkal egy fillér kauciót sem kértek...

Odo


szer. feb. 25, 2004 18:12
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Rodox

Még mielőtt valaki ismét vodabérencnek tartana, előrebocsájtom, hogy egyre kevésbé vagyok még csak annak gondolható is.

DE!

{i}Végigjárom az összes Vodafone boltot (számszerint 6-ot) de sehol sincs! Nem is lesz!{/i}

Ez egyáltalán nem csak a Vodára jellemző, egy-egy népszerűbb telefon pont így szokott "eltűnni" az üzletekből a folyamatos hirdetések ellenére a Pannonnál is, de főleg a Westelnél. Ennek nem az az oka, hogy valamelyik cég is hitványabb lenne a másiknál, egyszerűen elszámolják magukat. Mondom, ebbe mindhárom cég bele szokott esni sűrűn.

{i}45 perc sorbanállás, adatok bediktálása, aztán másik egy óra várakozás, amíg megjön pestről a válasz, hogy 40000 Ft letétet kérnek, + 2 havidíj előre!{/i}

Köszönd ezt azoknak a honfitásainknak, akik ügyeskednek, mindenképpen egyetlen perc munka nélkül akarnak pénzt keresni. Ott lett elbva a dolog, amikor megjelent a Voda és rászabadult a másik két szolgáltatótól már többszörösen elhajtott kétes egzisztenciájú előfizetők hada. Akik úgy gondolták, hogy megveszik a cuccot, majd angolosan távoznak az előfizetéssel, komoly kifizetetlen számlát hátrahagyva, a készüléket meg IMEI-csere után jópénzért értékesítve.

A Vodafone ilyen balkáni állapotokkal, hozzáállással nem találkozott ezt megelőzően. Úgy gondolták, bekeményítenek (a döntés ésszerűsége vitatható), mivel az árakat nem akarták feljebb tornászni. Így most előre bekérik az ismerkedés idejére szóló díjakat (bár úgy tudom, hogy nem 2 egész hónapi előfizetési díjat, hanem a csonkahónapit és a következő egész hónapit). Aztán később vonogatják szépen őket és küldik kifelé a 0 Ft-os csekkeket.

{i}De tőle is ennyit kértek... (jóval nagyobb jövedelemmel, és más családi háttérrel){/i}

Tudod, mindenki olyan összeget ír be, amilyet akar, amennyit elbír az arca. A Vodának nincs lehetősége ezt ellenőrizni, így nem is ez alapján teszik. Semnem a szülők házainak száma alapján.
Legeslegfontosabb a folyamatos, minél hosszabb ideje meglévő AZONOS munkahely.


Egészen biztos vagyok benne, hogy ha nem 70 Ft-ért akartál volna hozzájutni a készülékhez, hanem a 2 éves hűség-konstrukciót választod, akkor jobban/olcsóbban jöttél volna ki a dologból és most lenne telefonod is.


szer. feb. 25, 2004 17:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Ha erre jártam, nem hagyhatom ki ezt a topicot, nagyon mérges lettem a vodafonra. Szerettem volna venni egy motorola v525-öst 70 ft-ért, 3 év rabsággal. Otthon minden végiggondoltam (biztos hiányzik-e nekem az a három éves szerződés, stb...), és úgy döntöttem/döntöttünk a menyasszonyommal, hogy megvesszük. Aztán az első héten rá kellett jönnünk, hogy nem úgy van ám az, hogy mi csak úgy kigondolunk valamit, aztán megvesszük. Végigjárom az összes Vodafone boltot (számszerint 6-ot) de sehol sincs! Nem is lesz! Meg ha lesz se kapunk, mert már sokan jelezték, hogy kell nekik! Jelezzük mi is. Másik héten telefon, hogy van-e, gyorsan megyünk, míg el nem viszik. 45 perc sorbanállás, adatok bediktálása, aztán másik egy óra várakozás, amíg megjön pestről a válasz, hogy 40000 Ft letétet kérnek, + 2 havidíj előre! A 70 forintból egyből 50000 lett. Ekkora összegre meg nem számítottam, így nem vettük meg. Node sebaj, tőlem ennyit kérnek, de hátha nem fognak a menyasszonyomtól. De tőle is ennyit kértek... (jóval nagyobb jövedelemmel, és más családi háttérrel) Úgyhogy nem lesz ilyen telefonom, pedig nagyon tetszik. Bocs hogy ilyen hosszú voltam, de hátha más is járt így, és akkor tudunk együtt bosszankodni! :-)


szer. feb. 25, 2004 16:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
Köszi .Macika. de nem ez volt a baj. Komolyan mondom miután beírtam a hozzászólásomat a topik listán maradt a régi helyén és nem változott a hozzászólás száma sem és a hozzászóló neve sem. Lehet, hogy az volt a probléma hogy kegyetlenül lassan ment el és valami összeakadt az adatbázisban.

Tuvok, hogy hogy vagyok. ****. Feltették az i-re a pontot. Eddig csak fontolgattam, hogy eladom a SIM-et mostmár tudom, hogy eladom. És intenzív negatív kampányt kezdek ellenük. Szerencsére olyan pozicióban dolgozom, hogy sok ember véleményét befolyásolhatom és ezzel vissza is fogok élni. Így két évhez közeledvén ez kellemetlenül esik a V-től.


szer. feb. 25, 2004 8:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Where no man has gone before...
Hozzászólás 
mati88: És te hogy vagy???? :))(Vodafone)


szer. feb. 25, 2004 5:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Kell lapozni, több hozzászólás van, mint amennyire be van
állítva egy oldalra a böngésződ. Javaslom, hogy állítsd át
úgy, hogy mindig a legújabb hsz. legyen legfelül, jobb oldal
felül tudod megtenni ezt.


kedd feb. 24, 2004 23:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Hozzászólás 
És holnap milyen ideg leszel?????


kedd feb. 24, 2004 20:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
Hé, ez nem megy fel a helyére! Na talán most! Hiába irtam bele, nem látszik az utolsó hozzászólón és a 02.21 között maradt!


kedd feb. 24, 2004 19:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
Up! Ne engedjük eltünni, mert olybá tünne, mintha minden OK lenne!!!

No, ma kaptam egy SMS-t, meg a társkártyám is, hogy tartozásom van, bla bla bla és 1 nap múlva annyi nekem nem tudok többet telefonálni, stb. Meg igazoljam, hogy befizettem, stb.

Hű mondom, mit igazoljak, mit fizessek be, mikori tartozásom van? Lábon kihordtam egy infarktust :-), aztán felhívtam őket.

Először mondták, hogy 1,xxx ft tartozás, kérdeztem, hogy az hogy lehet, mi az. Mondta OK keresi. Nem találta. Kereste, nem találta. Mondta, sajnáljuk, boccsika. Vegyem tárgytalannak!

Köszönöm, hogy a mai napomat is szinesebbé tették. Arról nem volt szó, hogy az alaphavidíjba a havi egyszeri vérnyomásemelés, szívtájéki feszülő érzés és az utáni megnyugtató érzés, hogy én milyen okos is vagyok és nyertem is benne van!


kedd feb. 24, 2004 18:30
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
ma láttam a lurdyban a pannonnál hirdették a vállalkozó
standard csomagot, elég jónak tűnt!/konkrétumot sajna nem
tudok/


szomb. feb. 21, 2004 12:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Nem fognak tudni semmilyen adónemet kivetni. A szabad verseny lehetőségét erősen befolyásolná az, ha egy mo-i agráremberke a támogatásának egy részét be kéne adnia az államnak xy címszó alatt. Ha ilyen történik, arra nem poltiikustól, hanem az EB-től fog válasz érkezni.


szomb. feb. 21, 2004 10:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Biztos nem! Pont emiatt b*szogatták Draskovicsot.

Közvetlen támogatáson azt értem, hogy pl. a mezőgazdaságból
élők majd kapnak némi EU-s támogatást, ha nyernek egy
pályázaton és az EU-tól az ember számlájára érkező lóvéból
az állam levonja magának az ÁFÁ-t, miközben ezt egyik EU
ország sem teszi meg és Magyarországon kívül egyik
csatlakozni kívánó ország sem akarja bevezetni.
Emiatt bírálta az ellenzék a kormányt, valamint amiatt,
hogy ezt nem nagyon veri nagydobra és sokan még nem is
tudnak róla, emiatt pedig majd csak májusban szembesülnek
vele.

Az itt a baj, hogy immáron lassan 15 éve mindegyik kormány
hülyének nézi az embereket és a probléma nem csak ezzel
van, hanem azzal, hogy mi ezt hagyjuk...

De ez már nagyon OFF ahhoz képest, hogy ez egy Vodagyalázó
topic. ;)

De hogy a témához hozzászóljak. Szerencsére nem kell
sokszor hívnom a 1270-en a "világszínvonalú"
ügyfélszolgálatot (ahogy az a szóróanyagokban szerepel),
mert egyik hülyébb, mint a másik. Tisztelet persze a kevés
kivételnek, de ilyennel sajnos a több, mint 3,5 év alatt
nem nagyon találkoztam. Ugyanez a helyzet sajnos az
internetes ügyfélszolgálatnál is.
De amíg nem nyúlnak bele a Partyba, addig maradok náluk,
mert ennél jobb ajánlatot, nem nagyon tud egyik szolgáltató
sem felmutatni mp alapú számlázással. És itt most nem a
csúcsidős 140Ft-os percdíjra gondoltam. :)
Bár, ahogy számolgattam, nálam a Joker nagyjából
ugyanannyira jön ki. Tehát valahol közel azonos szinten van
a két csomag.


szomb. feb. 21, 2004 9:42
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Azért az a sorra megszegés szerintem barokkos túlzás.

Hidd el, igen sokan (itt főleg ügyvédekre gondolok) állnak
lesben, hogy tudjanak találni egy olyan fogást a Vodán,
amiben igazuk lehet, amiben nyerhetnek, és akkor egyből
sikerülne elindulni a pályájukon a hírnévvel, hogy győztek a
Voda ellen.

Te hallottál már ilyenről? Mert én még igazán nem. Magyarul
a jogszabályok (szabályzatok) úgy vannak kitalálva (na ja,
hiszen maguknak találták ki), hogy beleférjen ez+az...


szomb. feb. 21, 2004 0:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Biztosan nem hallottál valamit félre? Mit értesz "közvetlen
támogatás"-on?

Ha a cuccot küldik be, az persze hogy ÁFA-s lesz. Egy
ország leszünk, export-import nélkül. Éppen ezért, ha
valamit szeretnél venni a sógoroknál MWST visszatérítéssel,
addig tedd meg, amíg nem csatlakoztunk. (Bár gondolom, már
emelik az áraikat :-))

Ha hitelt adnak, az nem lesz ÁFA köteles, mert ÁFA termék
és szolgáltatás után van. Péda a közelmúltból a Posta vs.
Illetékbélyeg meccs.

Amúgy az ÁFA messze a legigazságosabb adó, mert az fizeti,
aki költi a keresetét, szemben az SZJA-val, mert azt
mindenki fizeti, akár él belőle, akár csak gyűjt az életre.


pén. feb. 20, 2004 22:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sajnos a magyar jogrendszer megengedi és támogatja a multik
gerinctelen, hányadék viselkedését. A multiknak van joguk,
de nekünk egyszerű embereknek nincs, velünk mindent
megtehetnek!
Sajnos ez igy van!

Vodkafone


pén. feb. 20, 2004 20:01
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hamarosan jön egy baba csomag... sajna csak vállalkozóknak. Minimum 2 előfizut kell venni, és köztük ingyenes a duma. Olcsó sms, és talán mindenhova egységes bruttó 3xpénz/perc.


pén. feb. 20, 2004 19:47
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem sem volt soha gondom a vodával. Az egyik oldala a dolognak az, hogy "csak" sima prepaid-es vagyok. Megjegyzem, hogy a prepaides ügyfél is ügyfél, és ugyanolyan bánásmód illeti meg minden téren! És mivel prepaid csomagnál jóval kevesebb az elszámolás / túlszámlázás / rosszul számlázás esete, ezért még én sem tapasztaltam semmilyen problémát (voda joker). Azon esetek száma, amikor a 1270-et kell(ene) zargatnom valamilyen problémával, konvergál a 0-ához. Ugyanis a levonások jól számolása mellett semmilyen más problémám sem akadt még. Illetve egyszer igen, de ott félig én is simlis voltam, és ezzel én tökéletesen tisztában is voltam. :-) Az ügyfélszolgálaton mindig rendesek voltak, és mikor gondom volt, meg is oldották. Eddig nem nagyon van panaszom, remélem ez a jövőben is így marad.

Üdv: Bepe


pén. feb. 20, 2004 19:46
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Nekem csak jó tapasztalataim vannak a vodával, bármi gondom, problémám volt, mindig korrektek voltak. Tavaly nyáron szereztem egy kormányzati csomagot, azota meg fleg nem lehet rájuk semmi panaszom. Használok, wapot, netet,mailt,mmst, de még soha nem volt komoly problémám.


pén. feb. 20, 2004 19:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ha a vodafone sorra szegi meg az előfizetésemmel kapcsolatban az ÁSZF különféle pontjait, jogomban áll-e úgy felmondani a szerződést, hogy természetesen a legutolsó számlazárás óta igénybe vett szolgaltások árát kifizetném, azonban a 0-1 év közötti felmondás esetén fizetnedő 10 ezret, vagy 1-2 év között 5 ezret, nem vagyok hajlandó kifizetni, a sorozatos szerződésszegésekre hivatkozva?


pén. feb. 20, 2004 18:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Csak hogy OFF-oljak egy kicsit az EU-val kapcsolatban.
Tegnap délelőtt néztem a parlamenti közvetítést és mit hallok?!

Az EU-ból érkező közvetlen támogatások ÁFA kötelesek lesznek! Holott jelenleg egyetlen EU vagy csatlakozni kívánó országban sem (lesz) az. Kivéve persze "természetesen" Magyarország. A bőrt is lenyúzá az emberekről a jelenlegi kormány.


pén. feb. 20, 2004 18:12
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nem lehet. :(
Ell kell menni a francba innen! :(


pén. feb. 20, 2004 16:59
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Tartózkodási hely: Itt ülök, szemben Veled!
Hozzászólás 
Kivételesen én is maradéktalanul egyetértek T68m-mel.

Ilyenkor mindig csak egyen gondolkozom el. Ugye 2010-ig {b}legkésőbb{/b} (azaz nem egész 6 év alatt) el kellene érnünk átlagbérek tekintetében az uniós átlag 75%-át, ha jól tudom az Eurozónához csatlakozásnak ez az egyik feltétele.

Elgondolkodtató, hogy a mostani fizetések 250-300 %-os emelését vajon miből fogják finanszírozni, ha már most is az EU-s (de pl. internetelérésben a 1,5-2x-es) árak vannak nálunk. Milyen rejtett tartalékok vannak, amikből elő lehet majd teremteni ezt az irdatlan összeget?

Kíváncsi leszek, miből lehet a 6 év alatt minden évben a mostani fizetések 50%-ával emelni a béreket...


pén. feb. 20, 2004 14:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Azért a Westel is megéri a pénzét... a "csábító" percdíjaival egyetemben..., hogy a csodás készülékárakról ne is beszéljek... és rendben az is valami, de ez az Aranykártya rendszer is, csak arra van, hogy nyugtassa a kedélyeket. Ami hatásos, de azért ha belegondol az ember, akkor nevetséges is!! "Beszélj csak, beszélj kedves előfizető, én meg jóváírok Neked 15.000 ft után egy 300 ft-ot... na milyen **** a Westel? Most szólj egy rossz szót is rólunk!!" - tényleg nagy arcok, mit ne mondjak :)

Igazából akkor már inkább vagyok Vodafone-os, és nyíltan szemnköpetem magam, mint ilyen kétszínű módszerekkel!!

Egyezzünk meg abban, hogy minden szolgáltató, (és T68m-nek igaza van: a multik) úgy ahogy van, tojnak mindenkire... amig az ember fizet tisztességesen, addig csak egy cagy a sok közül, és csak ha nem fizetsz, akkor vesznek elő!! Akkor már igazán számítasz! :)


pén. feb. 20, 2004 7:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Where no man has gone before...
Hozzászólás 
És kérdezitek hogy miért van sok Westeles?


pén. feb. 20, 2004 4:47
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
gyerekek, gyerekek:

fogalmazzunk pontosan: a multik **** rád, de van olyan amikor ezt elegánsan csinálják.

A multik **** rád, mert a lényeg, hogy meglegyen a zsebpénzük - és az megvan. Az alkalmazottaik **** rád, mert van nekik barátjuk/barátnõjük és kurvára nincs kedvük veled foglalkozni. Õk /is/ a pénzért vannak a munkahelyükön.

lefagy a nokijád? hidd el, a nokia is **** rád!
nem fizet a biztosítód? hidd el, nekik csak a befizetésig vagy kedves ügyfél
nem megy a vindózód? örülj neki, hogy a gates is **** rád, nem pedig a szoftverrendõrséged küldi a nyakadba.

ilyen a világ. Ja, ha a dunába ugrasz, akkor a halak is **** fognak rád, már ha van hal még benne, de erre is tojik mindenki!


pén. feb. 20, 2004 0:00
Profil Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
A vodafone **** rád, de ha van további kérdésed, fordulj nyugodtan az ügyfélszolgálathoz, az éjjel-nappal hívható 1270-es számon.
Ekkor megint kiderül, hogy a vodafone **** rád, de ha van további kérdésed...


csüt. feb. 19, 2004 22:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
Sajnos Vodkafoe_2-höz csatlakozva, itt az én ügyem.

December hónapban volt egy számlapanaszom, mivel kiszámláztak 4db emelt díjas SMS-t, darabját 250Ft-ért! OK, csak az a baj, hogy én nem küldtem, meg nem is kértem ilyet. Számlapanaszt nyújtottam be 22.-én. Másnap megkeresésemre az a cég amelyik kiküldte az SMS-t elismerte, hogy én nem kértem tőlük ilyet, hanem egy 3. cég bízta meg őket azzal, hogy küldje ki a részemre. Ezzennel ők elnézést kértek tőlem, mondván hogy lerendezik a Vodával ezt a problémát. Ja amúgy ők csak 2db SMS-ről tudnak. Erről az információról tájékoztattam a Vodát, gondoltam segítek.

Eltelt 2 hónap (ugye az ASZF 30 napot ír elő), ma kapok egy jóváíró számlát 500 Ft-ról. Se magyarázat, elnézés kérés, stb. Felhívom őket, hogy akkor mi van? Mondják, hogy 2db SMS bocs, de a másik 2 amit küldtem az fizetendő. Mondom én nem küldtem!!! :-) Jó akkor felvesszük számlapanasznak! :-)))))
Mondom nekik, hogy én beszéltem azzal a céggel aki kiküldte és ők is elismerték, hogy nem kértem. Kérdik ki az a cég? Mondom, ha nekem sikerült 1 nap alatt megtalálni őket, akkor keresse meg a Voda!!!!

Szerintetek megint várhatok 60 napot? :-))))

Szóval gyerekek, óvatosan a Vodával, legyetek résen mert a szemeteket is kilopja. Én megválok tőle. Dupla és Duett kártyáim eladók!!!


csüt. feb. 19, 2004 22:07
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Számlapanaszt adtam be a Vodának, "kivizsgálták" és jóváírtak X Ft-ot. Ez eddig lenne, de erről hívatalos levelet vagy tájékoztatást nem küldtek. Ma már a sokadik levelet írom, de nem hajlandók megmondani mire adták és erről levelet sem. Legutóbb amikor ma felhívtam az 1270-et már a panaszlevelemet sem találta (egyiket sem).
Felháborító ahogy az emberekkel bánnak!

Bármilyen drága is más szolgáltató, továbbiakban soha többé VODAFONE. Még a reklámjaik láttán a a gyomrom is felfordul!

Ahol én lakom a vezetékes szolgáltató az országban a legdrágább, de bármilyen gond van azonnal lép és nem tagadja le a csillagokat az égről. Korrektül elismerik hibáikat és az ügyfelektet ilyenkor megfelelően kárpótolják és ELNÉZÉST KÉRNEK. Ők szolgáltatnak, de a Vodafone csak a pénzt szedi be, utánna az ügyfél le van ****.ű


Vodkafone


csüt. feb. 19, 2004 17:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Én nagyon nem szeretem a szolgáltatókat fikázni, maximum ésszerű keretek között, de amiket itt olvastam és ami a minap történt egyik barátommal az azért elgondolkodtat(ó)...
Szóval még anno vettek egy t65ös készüléket ami asszem kijelző hibás lett (típushiba) és beadták javításra. Ugye cserekészülék, r600. Már kinézetre is sokatmondó volt a telefon.. ha ezek a gombok beszélni tudnának effektus.. azaz úgy nézett ki szerencsétlen, mint egy háborús veterán. És akkor történt vele a baleset, hogy eltört a kijelzője... (tél van, meg jég, meg az ugye csúszik is...) és mit gondoltok mennyit kéne fizetni a vodának? 9000 Ft-ot. Az a telefon szinte soha nem ért annnyit. Vagy esetleg a t65öst beszámítják... azért ez túúlzás... :o( menjenek a ******ba!


csüt. feb. 19, 2004 14:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Na igen. Én sem adom el. :)


szer. feb. 18, 2004 21:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
Zsolti azért a fél alaphavidíjas Plusszos Vodarocky a
legjobb 2175 HUF-ért, én 30k-ért biztos nem adnám el.


szer. feb. 18, 2004 21:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Najó, úgy látszik tényleg csak a telefonálásra használom a vodát. Most már 4-ik napja vagy hibás a webes mail felület, vagy több óra késéssel kapom meg a mail-eket. Ezenkívül az értesítés is hébe- hóba érkezik, ma már elolvastam 4 levelet és most jött meg egymás után 5 perc alatt az értesítés, hogy jött mail.
Nem szeretek anyázni, de ez most fájt.


szer. feb. 18, 2004 18:14
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Hallottatok a német Vodafone legújjabb akciójáról?
Hasonló mint nálunk volt 2 éve a Rock&Roll Plus.
Havi 5 Euróért egész hétvégén ingyen beszélhetsz hálón belül és vezetékesekkel.
Van egy max limit 1000 perc :-)
Sőt az első havi opció díja most 0 Euro.
http://www.vodafone.de/preise_tarife/ve ... 43901.html

Vodafone-HappyWochenende

Freies Wochenende für alle:
Bis zu 1000 Minuten monatlich für 5 Euro/Monat*.

Jedes Wochenende fast umsonst mobil telefonieren und dafür nur
einmal im
Monat 5 Euro extra zahlen. Den ganzen Samstag und Sonntag für
Anrufe ins
deutsche Vodafone-Netz und ins deutsche Festnetz.

Ihre Vorteile mit Vodafone-HappyWochenende:*

Telefonieren am Wochenende fast zum Null-Tarif
An jedem Wochenende im Jahr: von Samstag bis Sonntag
Im ersten Monat kostenlos - danach nur 5 Euro/Monat
Für Anrufe ins deutsche Vodafone-Netz und ins deutsche Festnetz
Gleich anrufen, gleich profitieren
So buchen Sie diese schlaue Sparmöglichkeit:
Einfach bis zum 31.3.2004 kostenlos die 12 44 4 (aus dem deutschen
Vodafone-Netz) anrufen und anmelden.

Das Vodafone-HappyWochenende ist für alle Vodafone-Kunden in
einem Tarif mit
Mindestlaufzeit als zusätzliche Tarifoption buchbar.
........


szer. feb. 18, 2004 16:58
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Majdnem 4e áfásan. De a vodahonlapon megtalálod. Ez talán nem meglepő.


szer. feb. 18, 2004 12:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
23-30?
Szerintem ez kibírható legalábbis nekem ennyiért megérné!
Tehát változatlanul is érdekel a dolog.
Ennek hogy alakul az alapdíja?


szer. feb. 18, 2004 12:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Imiboy: ennek most 20-30 ropi az árfolyama.


szer. feb. 18, 2004 11:02
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Sziasztok!
Egy olyan problematikám lenne tudom hogy picit off,de ha valakinek van ingyendumás előfizuja a vodánál,és esetleg valamilyen okból meg akar tőle szabadulni,akkor engem érdekelne,persze hivatalosan lenne átíratva természetesen meg minden efféle formaság!
Ha valakinek van ilyenje akkor ne kíméljetek!
Sziasztok!


szer. feb. 18, 2004 10:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Jah... már megy nekem is... olyan fél7 óta működik rendesen... és bocsi a hirtelen túlreagálásért! :)


kedd feb. 17, 2004 19:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
Eddig nekem se ment,de mostmár megy.


kedd feb. 17, 2004 18:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
1270:

Azt mondta, hogy valami nemzetközi "gerinc"-e a hálózatnak megsérült, a hiba kijavításán dolgoznak... vajon igazat mondott a csaj, vagy csak le akart rázni?? :) Nah mindegy.. most türelmesen várok... :) aztán majd kiderül mi van!


kedd feb. 17, 2004 18:03
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
A legújabb játéka a VODAFONE-nak:

Letűzfalazta az MSN-t ez a tetü ****!!!!!!! ÁÁÁÁÁÁÁ!!!! Legalább ezt lehetne használni... de mi ez most??? Kiírja az MSN, hogy tűzfal mögül próbálok csatlakozni, és hogy ezt nem lehet! DE: semmilyen tűzfal progi nincs a gépen, és fél5kor még jó volt, de most nem megy... és azóta semmilyen progit nem tettem fel a gépre... Sőt, a gépnél sem voltam szinte!!!

MI EZ MOST??? Más is tapasztalta???


kedd feb. 17, 2004 17:51
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Besétálsz, csinálnak egy számlazárást, fizetsz, elveszik a régi simedet, kapsz egy újat ugyanazzal a számmal, aktiválják pár órán belül, feltöltöd, örülsz. Asszem.


hétf. feb. 16, 2004 9:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Valaki tud arról pár szót mondani, hogy kell-e valami extra dolog postpaidről prepaidre átállásnál, vagy csak besétál az ember és megcsinálják?


hétf. feb. 16, 2004 8:48
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Jah így van... nekem is ezt írja ki a Netscape, ha aktív a Macara!

"Bad Request
Your browser sent a request that this server could not understand.

The request line contained invalid characters following the protocol string."


hétf. feb. 16, 2004 7:31
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
**** valami az tuti. A macarát aktiválva semmi nem jön be, mert ***** az url-t.


vas. feb. 15, 2004 22:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
Már 2 napja ha netelni akarok kb.50%-ban ezt irja ki a böngészőm a kezdőlap helyett:"Method Not Implemented"
A connect me szerint kapcsolat van,de nem megy sehova.
Standard-al meg megy,szerintetek mi ez?


vas. feb. 15, 2004 18:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
volt egy vezetékes internetszolgáltató, akár nevén is lehetne nevezni hdsnet vagy mi a szösz. Szal, az ászf-je szerint aki túllépi a havidíjban foglalt gigákat, az büntetésként 10Ft-ot fizet minden megáért, amit azon felül forgalmaz.

Nos, ennek a szolgáltatónak is sok gondja volt a hiteles, pontos, percrekész számlálás elkészítésével. DE ADDIG NEM SZÁMLÁZOTT SENKINEK SE FORGALOMTÚLLÉPÉSÉRT. Ez így korrekt!


vas. feb. 08, 2004 22:57
Profil Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
na ma engem is felb-ott a voda. a szitu wodawap havidíjas.
az 5 mega jó ideje 2 ugye. színes telóval mostanában átlépem a 2 megát hó végére, lesz a 375 ből 950 ft. ez még rendben is lenne, de most két heti használat után küldték az sms t hogy átléptem az 5 megát. kettőről nem küldtek ilyet, ami érthető is, mert 1,5 nél tartok a telóm gprs countere szerint, ami idáig mindig megegyezett a voda által mérttel.
1270 stb "a technikusok szerint átléptem, ez hiteles és kész" nyasgem lemondtam még akkor egy smsben. ez hol éri meg nekik. kapják be. ha egyéni előfizum lenne, most én is mennék a bságra! ****...pók.kiváncsi vagyok ezek után a hó végi számlában mennyit számláznak majd, nem csodálkoznék, ha 2 mega alattit...
egyébként pedig a 1751-en kb egy hete 0 mega volt, ami után felhívtam 1270et és elmondták a jót., felvették a hibát. tegnap hívott a fószer, hogy megjavult-e, mert most már elvileg jó. na EZEK UTÁN JÖTT AZ 5 MEGÁS SMS!!" ÍGY VÉGIGGONDOLVA A KÖVETKEZTETÉS KUSSOLJ PARASZT, HA VALAMI ****, MERT MEGCSINÁLJUK, DE RÁFIZETSZ!!

ÜDV,
c21


vas. feb. 08, 2004 17:42
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Hogy mi kerül rögzítésre és mi nem azt szerintem ők sem
tudják. Nekem volt már olyan élményem velük, hogy egyik
levelükben az előzőt cáfolták! Vissza válaszban rákérdeztem
azóta halgatnak.
Én azt javaslom HIF-nél tegyél panaszt és remélem egyszer
már ők is végzik majd a munkájukat.
Nekem több bírósági ügyem van a Vodával, de nevetséges a
jogtanácsosuk csak egyet szeretnék a védekezésükből
kiemelni:
- mivel ingyenes SIM kártyával történt a fennt említett
ÁSZF megszegáése, ennek következtében ezt a bírság
kiaszabásánál vegye figyelembe a HIF és ne szabjon ki
halmazati büntetést.
NEM GUSZTUSTALAN, HOGY ILYENRE HÍVATKOZIK EGY CÉG!!!!!
Jogászuk szerintem nem talált más indokot, de nem
nevetséges indok?

Vodkafone


vas. feb. 08, 2004 16:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
nekem sose a voda reklámokkal volt a bajom.. most is csak azzal van, hogy "ha cigánygyerekek potyognak az égből és a hold is a megfelelő jegyben van akkor ilyen csudiolcsón beszélhetsz.." böaaa :(


vas. feb. 08, 2004 0:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség