Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 4:30



Hozzászólás a témához  [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 98  Következő
A Nokia bejelentette 6230 mobiltelefonját 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 06, 2004 7:53
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Nekem is vajszinu van, en meg "feketet" akartam. De amikor meglattam a "feketet", ami nem is fekete, hanem valami grafit(kekes), akkor mar nem is akartam annyira. Szerintem meg a full ezust nezhet ki jol, amin minden olyan ezust szinu, mint a gombok a vajszinun. :)


szer. jún. 02, 2004 11:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
sirchris írta:
Axl Rose írta:
Nya, akkor kinek van fekete telefonja ? :)
Mert csak vajszinűt kapni.. Jaj, elnézést, "gyöngyházfehéret" :D


Nekem, de Én meg pont fehéret szeretem volna. De most már megbarátkoztam vele.


Nekem is fekete van.


szer. jún. 02, 2004 9:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
Grass írta:
csirkecsaba írta:
Sziaztok!
Egyszer már feltettema kérdést, de feldobom újra.
Mit jelent pontosan az állandó GPRS kapcsolat és milyen előnyei és hátrányai vannak?

Köszi: Csaba


A telefonod folyamatosan figyeli a GPRS hálózat állapotát és veszi az általa küldött információkat.
A kapcsolat a telefon bekapcsolását követően épül fel, és ideális esetben kikapcsolásig él.
Előnye, hogy az időnkénti wapozgatások, netezgetések alkalmából nem lesz felesleges kapcsolat felépítés és bontási adatforgalom. (ezt többen úgy tudják ingyenes...) Az állandó kapcsolattal gyorsabban juthatunk információkhoz, hisz nincs kapcsolatépítés.
Hátrány, hogy a folyamatos kapcsolattartás a GPRS hálózattal valamivel jobban meríti az aksit. Esetemben egy T610-en nem számottevő. Régebben egy R520-assal tesztelgettem, de akkor is minimális volt a készenlétben tapasztalható különbség.

Gabesz


Köszi a gyors választ.Meg is találtam a a beállítások\kapcsolatok\gprs\gprs kapcsolat-nál és átállítottam folyamatosra. Így nem fogja szívni az egyenlegem? Kell még valmi más beállítás ezen kívül?

Csaba


szer. jún. 02, 2004 9:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 132
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Axl Rose írta:
Nya, akkor kinek van fekete telefonja ? :)
Mert csak vajszinűt kapni.. Jaj, elnézést, "gyöngyházfehéret" :D


Nekem, de Én meg pont fehéret szeretem volna. De most már megbarátkoztam vele.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára sirchris szer. jún. 02, 2004 12:41-kor.



szer. jún. 02, 2004 9:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
csirkecsaba írta:
Sziaztok!
Egyszer már feltettema kérdést, de feldobom újra.
Mit jelent pontosan az állandó GPRS kapcsolat és milyen előnyei és hátrányai vannak?

Köszi: Csaba


A telefonod folyamatosan figyeli a GPRS hálózat állapotát és veszi az általa küldött információkat.
A kapcsolat a telefon bekapcsolását követően épül fel, és ideális esetben kikapcsolásig él.
Előnye, hogy az időnkénti wapozgatások, netezgetések alkalmából nem lesz felesleges kapcsolat felépítés és bontási adatforgalom. (ezt többen úgy tudják ingyenes...) Az állandó kapcsolattal gyorsabban juthatunk információkhoz, hisz nincs kapcsolatépítés.
Hátrány, hogy a folyamatos kapcsolattartás a GPRS hálózattal valamivel jobban meríti az aksit. Esetemben egy T610-en nem számottevő. Régebben egy R520-assal tesztelgettem, de akkor is minimális volt a készenlétben tapasztalható különbség.

Gabesz


szer. jún. 02, 2004 9:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 30, 2004 19:16
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nya, akkor kinek van fekete telefonja ? :)
Mert csak vajszinűt kapni.. Jaj, elnézést, "gyöngyházfehéret" :D


szer. jún. 02, 2004 9:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
Sziaztok!
Egyszer már feltettema kérdést, de feldobom újra.
Mit jelent pontosan az állandó GPRS kapcsolat és milyen előnyei és hátrányai vannak?

Köszi: Csaba


szer. jún. 02, 2004 8:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 06, 2004 7:53
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Telefanni írta:
Lehet a telóval készült fotót MMS-ben egy akármilyen emilcímre átlökni úgy, hogy aztán PC-n akár 640*480-ban megnézzem?

azonkívül érdekel, hogy a 3gp videó, amit felveszel a telefonnal, lejátszható PC-n? Telefonguru tesztje szerint nem, de szerintem ez hülyeség Alca 765 is 3gp-s, és állíólag Real-ék tudják ezt a formátumot kezelni (www.alcaportal.hu)


Igen, el tudod kuldeni e-mailben. De vigyazz, mert alapbol azt hiszem be van allitva, hogy kicsinyitse a kepet (mivel alapvetoen a kuldest gondolom mobilra feltetelezik) kuldeskor. Ha mobilra kuldod, akkor erdemes ugy hagyni, ha mailre, akkor ki kell kapcsolni, mert kulonben csak nagyon pici kepet fogsz mailben kapni. Nezd meg a MEDIA/KAMERA/BEALLITASOK menupontban.

A 3gp-t le tudod jatszani, ha telepitetted a Nokia PC Suitot, de ha semmi ilyen nincs, akkor is lejatsza a Quick Time Player.

Es akkor en is kerdeznek egyet, amit korabban kerdeztem, csak nem jott valasz. Hatha valaki tudja:

Idézet:
Meg lehet adni egy jelszot az opciok menupontban az MMC kartyara, de ettol fuggetlenul minden jelszo nelkul beenged, es latom/hasznalom az MMC tartalmat. Akkor mire is jo ez a jelszo? Mert a megadasan kivul tolem meg soha, sehol nem kerte.

Rosszul ertelmeztem a dolgot, vagy nem jol csinaltam valamit?


szer. jún. 02, 2004 8:46
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Hali, pár meg nem válaszolt kérdésem:

55-ös lévén nem vagyok egy nagy mms-guru, úgyhogy valszeg evidentitást kérdezek most:

Lehet a telóval készült fotót MMS-ben egy akármilyen emilcímre átlökni úgy, hogy aztán PC-n akár 640*480-ban megnézzem?


Azon kívül érdekelne, hogy a külső zaj függvényében halkuló-erősülő hangbeállítás:

- a beszélgetés alatt működik, vagy csak kihangosítás esetén
- és hogy működik-e használható módon.


azonkívül érdekel, hogy a 3gp videó, amit felveszel a telefonnal, lejátszható PC-n? Telefonguru tesztje szerint nem, de szerintem ez hülyeség Alca 765 is 3gp-s, és állíólag Real-ék tudják ezt a formátumot kezelni (www.alcaportal.hu)


szer. jún. 02, 2004 5:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Én speciel nem vagyok zugkukkoló, sosem kukkoltam a zugokat, viszont zenekarban néha csinálok fotókat, csak úgy, ott egyszerűen zavaró. Ha egy digitális fényképező direkt ilyen hangokat adna ki, abból 10nél többet SOSEM adnának el, jogok ide vagy oda...

A jogokat így is megsértem, csak így hangosan. A GX30 még egy szép nagyot villan is a leggyével, hadd lássa mindenki :(

Ez is olyan kicsit, mint a westeles 3mp sunyi eltüntetése. Csak azt nem zavarja, akinek amúgy sincs/volt.


kedd jún. 01, 2004 23:04
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Bocsi csirkecsaba! De mindig is úgy tudtam, hogy a kis sunyi zug-kukkolókat zavarja, ha van hangja...


Lehet benne valami, de engem inkább a hangja zavart, de tényleg.

Na jó bevallom sunyi zug-kukkoló vagyok :)))

Tisztelettel: Csaba


kedd jún. 01, 2004 19:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Bocsi csirkecsaba! De mindig is úgy tudtam, hogy a kis sunyi zug-kukkolókat zavarja, ha van hangja...


kedd jún. 01, 2004 19:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
Macika írta:
Axl Rose írta:
Jaj, eszembe jutott egy kérdés.
Egy másik honlapon olyan rémhírek terjengenek, hogy nem lehet kikapcsolni a kamera hangját.
Mármint az "exponálás" alatt hallható hangot.
Igaz ez ?


Akár igaz is lehet, mivel a sunyifótosok ellen több országban is kihozták a szabályzást: ne lehessen kikapcsolni az exponáló hangot, hallhassa mindenki, hogy fénykép készült.
Tudod, a jogok...


Megnyugtatok mindenkit, hogy ki lehet kapcsolni.Az első dolog az volt hogy kikapcsolatam... :)

Üdv: Csaba


kedd jún. 01, 2004 17:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Axl Rose írta:
Jaj, eszembe jutott egy kérdés.
Egy másik honlapon olyan rémhírek terjengenek, hogy nem lehet kikapcsolni a kamera hangját.
Mármint az "exponálás" alatt hallható hangot.
Igaz ez ?


Akár igaz is lehet, mivel a sunyifótosok ellen több országban is kihozták a szabályzást: ne lehessen kikapcsolni az exponáló hangot, hallhassa mindenki, hogy fénykép készült.
Tudod, a jogok...


kedd jún. 01, 2004 17:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
Silver írta:
csirkecsaba írta:
A könyvjelzőben ha rámegyek a linkre akkor közvetlenül az "sms írása" menüpont jelenik meg, melyre tovább kattintva máris lehet írni az sms-t.


Hmm. SW-verziód?


3.15-ös. Elöbb mikor felmentem és lejöttem (nem küldtem semmit) akkor 5,5 kb-ot zabált. :)


kedd jún. 01, 2004 16:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
csirkecsaba írta:
A könyvjelzőben ha rámegyek a linkre akkor közvetlenül az "sms írása" menüpont jelenik meg, melyre tovább kattintva máris lehet írni az sms-t.


Hmm. SW-verziód?


kedd jún. 01, 2004 16:51
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 30, 2004 19:16
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Jaj, eszembe jutott egy kérdés.
Egy másik honlapon olyan rémhírek terjengenek, hogy nem lehet kikapcsolni a kamera hangját.
Mármint az "exponálás" alatt hallható hangot.
Igaz ez ?


kedd jún. 01, 2004 16:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
Silver írta:
csirkecsaba írta:
Például kipróbáltam ha könyvjelzőböl indítom a 777sms küldöt és elküldök kb 80 karaktert akkor az utoljára küldött és fogadott adatmennyiség együtteseb kb 35kb-t.


Nagyon érdekes. Kipróbáltam, felvettem könyvjelzőbe és elküldtem a "Hello Leó" SMS-t magamnak:

Utoljára küldött adat: 7179 B
Utoljára érkezett adat: 4966 B

Mit tárolsz el könyvjelzőbe? Közvetlenül az "SMS küldése" kezdetű oldalt?



A könyvjelzőben ha rámegyek a linkre akkor közvetlenül az "sms írása" menüpont jelenik meg, melyre tovább kattintva máris lehet írni az sms-t.


kedd jún. 01, 2004 16:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
csirkecsaba írta:
Például kipróbáltam ha könyvjelzőböl indítom a 777sms küldöt és elküldök kb 80 karaktert akkor az utoljára küldött és fogadott adatmennyiség együtteseb kb 35kb-t.


Nagyon érdekes. Kipróbáltam, felvettem könyvjelzőbe és elküldtem a "Hello Leó" SMS-t magamnak:

Utoljára küldött adat: 7179 B
Utoljára érkezett adat: 4966 B

Mit tárolsz el könyvjelzőbe? Közvetlenül az "SMS küldése" kezdetű oldalt?


kedd jún. 01, 2004 16:34
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
Kozmonauta írta:

Más:
A GPRS Wapos smsküldéskor nem csak a te ~160 karaktered mozog az éterben. Be kell logolni, inicializálni néhány protokollt, le kell tölteni a wapoldalt, stb. stb.... utána jöhet az üzeneted, ami kb. bruttó fél kilobyte körül van. Aztán meg szépen lekapcsolódni.

Ha állandóra rakod a GPRS kapcsolatot akkor szerintem lényegesen kelesebb lesz az egy sms-re jutó bájtok száma, persze az állandó kapcsolatnak is megvannak a maga hátrányai....



Jó nagy szívás, gondoltam, hogy jár plusz adatforgalommal, de hogy ennyivel azt nem. Mit jelent pontosan az állandó GPRS kapcsolat és milyen előnyei és hátrányai vannak?

Üdv: Csaba


kedd jún. 01, 2004 16:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Kezelni valóban nem tudott sok mindent az S45i, de legalább engedte lementeni a fájlokat. Mindezt úgy, hogy csak ~400kbyte memóriája volt.
Az elöbb küldtem magamnak egy 30 kilós MP3-at csengőhangnak és nem bírta letölteni! A böngészőben ott letölti, de ott is korlátozva van a letölthető fájlméret!

Más:
A GPRS Wapos smsküldéskor nem csak a te ~160 karaktered mozog az éterben. Be kell logolni, inicializálni néhány protokollt, le kell tölteni a wapoldalt, stb. stb.... utána jöhet az üzeneted, ami kb. bruttó fél kilobyte körül van. Aztán meg szépen lekapcsolódni.

Ha állandóra rakod a GPRS kapcsolatot akkor szerintem lényegesen kelesebb lesz az egy sms-re jutó bájtok száma, persze az állandó kapcsolatnak is megvannak a maga hátrányai....


kedd jún. 01, 2004 16:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 101
Hozzászólás 
Sziasztok!

Ez most egy kicsit OFF lesz, de nem akartam új témát nyitni.
Szóval 6230-as telefonom van a T-Mobile-nál.Előfizettem a a 1.5 Mb-os
Gprs csomagra.Azt hittem, hogy az milyen sok, meghogy mennyi sms-t eltudok küldeni a 777sms-ről.Nagyon örültem neki, hogy milyen jól járok vele.Aztán kb 45-50 smt tudtam csak elküldeni.Jöval többre számitottam, főleg ha belegondolok számítógépen másfél mega szövegben az óriási mennyiség, nem is tudom hány oldalnyi szöveg.(Naív voltam :(
Például kipróbáltam ha könyvjelzőböl indítom a 777sms küldöt és elküldök kb 80 karaktert akkor az utoljára küldött és fogadott adatmennyiség együtteseb kb 35kb-t.Ezt egy kicsit soknak találom. Gondoltam milyen jól járok ha onnan küldök sms-t és kiderült, hogy nem minden arany ami fénylik. :)
Nálatok is ílyen, mert aki mondta ezt a lehetőséget nekem az 10-12kb-okról beszélt és hogy 100 sms is kijön belöle?

Üdv: Csaba


kedd jún. 01, 2004 15:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
kOZMONAUTA IRTA:
"Érthetetlen, hogy miért. Még a három éves S45i kliense is jobb."
Miben volt jobb az S45i ??? Mellékletet az sem tudott kezelni...


kedd jún. 01, 2004 15:19
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Axl Rose írta:
Én nem tudom hogy hol veszitek sorra a telefont, de én végighívtam az összes Westel, elnézést T-Mobile üzletet, viszonteladót Budapesten és sehol sincs. 2 hete izzítom a vonalat mindhiába.


Én kb. 2 hete vettem az Árkádban. Az eladó szerint még volt bőven. SOkan úgy jöttek, hogy előre megkérdezték: van-e a készülékből, mert csak akkor állnak sorba. Mindenki "igen" választ kapott.


kedd jún. 01, 2004 14:27
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én is két hétig erőlködtem itt Bp-en, de nem jártam szerencsével. Mondjuk csak a Mammutot, a Mom parkot meg a Budagyöngyét zaklattam. Aztán mivel épp vidéken tartózkodtam, bementem egy T-mobil üzletbe csak úgy próbaképpen. Simán bírtak adni egy darabot. :-)


kedd jún. 01, 2004 14:03
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 30, 2004 19:16
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Én nem tudom hogy hol veszitek sorra a telefont, de én végighívtam az összes Westel, elnézést T-Mobile üzletet, viszonteladót Budapesten és sehol sincs. 2 hete izzítom a vonalat mindhiába.
Europarkba például 13 órakkor kaptak 15 darabot, és most 14:45-kor egy darab sincs.
Igaz mondjuk hogy fehér színű volt, és én feketét szeretnék.
Marha nagy mák kell hogy legyen, az érdeklődés nagyon nagy.


kedd jún. 01, 2004 13:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Hali!

Majdnem hibátlan a készülék, nagyon kellemesen csalódtam.

Sajnos az Email kliens azonban egy hatalmas bukás....

Érthetetlen, hogy miért. Még a három éves S45i kliense is jobb.


kedd jún. 01, 2004 11:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 06, 2004 7:53
Hozzászólások: 20
Hozzászólás 
Sziasztok!


A kerdesem az MMC kartya jelszavaval lenne kapcsolatos. Meg lehet adni egy jelszot az opciok menupontban, de ettol fuggetlenul minden jelszo nelkul beenged, es latom/hasznalom az MMC tartalmat. Akkor mire is jo ez a jelszo? Mert a megadasan kivul tolem meg soha, sehol nem kerte.

Rosszul ertelmeztem a dolgot, vagy nem jol csinaltam valamit?


kedd jún. 01, 2004 10:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Remélem azért valaki írt a Nokia termékfejlesztésnek egy emailt... :)


kedd jún. 01, 2004 8:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Akkor fellélegezhetünk.... :lol:


hétf. máj. 31, 2004 23:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 9:34
Hozzászólások: 37
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Akoska írta:
Dehogy...

Komoly esélye van, hogy Takikánál a csoportlogo-problematikán bukik el a Nokia új modellje :(

Feltétlenül jelezni kellene a termékfejlesztésnek, hogy figyeljenek az apró részletekre is :lol:


Nem bukik, mert mar megvan a telcsi, es semmib ajom vele, bar tenyleg orultem volna neki, ha lehet a logot modositani, de valahogy csak kibirom nelkule...


hétf. máj. 31, 2004 21:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
Andree írta:
A 3gp fájlok hang-csúszás problémájához csak annyit szólnék hozzá, hogy
szvsz biztosan nem a kártya hibája. Nekem a 6220 ugyanezt csinálta, de
csak egy bizonyos fájlméret felett - én ezt annak tudtam be, hogy a telefon
processzora egyszerűen nem mozizásra lett tervezve. A 150-180 Kbyte-os
fájlok még élvezhetőek voltak, de e felett semmi...

Én a Nokia MMC 2.0 és a VD 1.5 programokat használtam.

Üdv:
Andree


nagyon úgytunik hogy igazad van. ijen 3-5 perces filmek amik nézhetők, nagy méret miatt beszaggat néha a kép, a hang leáll aztán később jön vissza.
de igaz hogy tleg nem erre lett kitalálva :(

dy


hétf. máj. 31, 2004 16:34
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 77
Hozzászólás Re: pc suite
KrE írta:
Nekem megy a pc suite epox bt-vel es widcom szofttal. Csatlakoztatom a telot a pc suite serial porton, ekkor a megjelenik a telo a csatlakozas folyamatban, szamitogepen pedig a csatlakoztatva (6-os port). Ezutan a connection manager, bt gomb, a listabol kivalaszt a com 6, connect gomb, megjelenik a 6230, es a telo kiirja, hogy csatlakoztatva. Kivalasztom a 6230-at a listabol, accept, majd ok, es megy a pc suite.
A file mozgatas: a phone browser, 6230-as ikon, galery, mem. kartya, a winfosbol behuzom a file(ka)t, es a tobbi megy magatol (ha szukseges, konvertalja is a filekat).
Az mp3-akat en ugy raktam ra, hogy a kartyat betettem a pda-ba (usb bolcso kicst gyorsabb, mint a bt) es par perc alatt rajta volt a cucc. kartya vissza a teloba, es mehet a dizsi :lol:


Nekem igy nagyon nem akar mukodni. Siman kapcsolodik a telefon a szamitogephez, da amikor a connection managaernel szeretnek kapcsolodni, akkor ledobja a telot :(


hétf. máj. 31, 2004 15:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 204
Tartózkodási hely: Gébics eszperszó
Hozzászólás 
A 3gp fájlok hang-csúszás problémájához csak annyit szólnék hozzá, hogy
szvsz biztosan nem a kártya hibája. Nekem a 6220 ugyanezt csinálta, de
csak egy bizonyos fájlméret felett - én ezt annak tudtam be, hogy a telefon
processzora egyszerűen nem mozizásra lett tervezve. A 150-180 Kbyte-os
fájlok még élvezhetőek voltak, de e felett semmi...

Én a Nokia MMC 2.0 és a VD 1.5 programokat használtam.

Üdv:
Andree


hétf. máj. 31, 2004 9:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Azt kifelejtettem, hogy a konfiguracio:
win xp
epox bt-dg02
widcom btw 1.2.2.9 v2.1
pc suite 5.8
es persze 6230 :D


hétf. máj. 31, 2004 9:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás pc suite
Nekem megy a pc suite epox bt-vel es widcom szofttal. Csatlakoztatom a telot a pc suite serial porton, ekkor a megjelenik a telo a csatlakozas folyamatban, szamitogepen pedig a csatlakoztatva (6-os port). Ezutan a connection manager, bt gomb, a listabol kivalaszt a com 6, connect gomb, megjelenik a 6230, es a telo kiirja, hogy csatlakoztatva. Kivalasztom a 6230-at a listabol, accept, majd ok, es megy a pc suite.
A file mozgatas: a phone browser, 6230-as ikon, galery, mem. kartya, a winfosbol behuzom a file(ka)t, es a tobbi megy magatol (ha szukseges, konvertalja is a filekat).
Az mp3-akat en ugy raktam ra, hogy a kartyat betettem a pda-ba (usb bolcso kicst gyorsabb, mint a bt) es par perc alatt rajta volt a cucc. kartya vissza a teloba, es mehet a dizsi :lol:


hétf. máj. 31, 2004 8:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
dombyy írta:
http://fek.az/nokia/Friends_S10E08-TVRip_eMB-divx5.3gp

source fileok okék, attetem 15 fpsbe, még akkor is oké a hang.
virtual dubbal lehet ojat csinalni hogy mondjuk percenkent ugorjon vissza 1 sec-et a hang? vagy valami hasonlo? a fix preload az nemjo:/

--

http://fek.az/nokia/Friends_S10E08-mpegable.x4.live.3gp

ez mpegable x4 live-val keszult. pc-n nincs csuszas, atteszem telora, ott viszont akadozik a hang. vagy siet, vagy kesik, osszevissza. ojan mintha nem birna mmc kartyarol eleg gyorsan olvasni. ha leallitom es folytatom akkor megint jo egy darabig.


dy


Olyant nem, de ha lemented wav-ba a hangját, akkor utólag tudod szerkeszteni is.És pl 5 percenként belevariálsz a hangba.


hétf. máj. 31, 2004 0:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
http://fek.az/nokia/Friends_S10E08-TVRip_eMB-divx5.3gp

source fileok okék, attetem 15 fpsbe, még akkor is oké a hang.
virtual dubbal lehet ojat csinalni hogy mondjuk percenkent ugorjon vissza 1 sec-et a hang? vagy valami hasonlo? a fix preload az nemjo:/

--

http://fek.az/nokia/Friends_S10E08-mpegable.x4.live.3gp

ez mpegable x4 live-val keszult. pc-n nincs csuszas, atteszem telora, ott viszont akadozik a hang. vagy siet, vagy kesik, osszevissza. ojan mintha nem birna mmc kartyarol eleg gyorsan olvasni. ha leallitom es folytatom akkor megint jo egy darabig.


dy


vas. máj. 30, 2004 22:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
dombyy írta:
Frenklin írta:
dombyy írta:
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=jobaratok.n6230.jpg
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=j ... 6230-2.jpg

érdekességképpen :)

divx-bol lett csinálva. 12 megas lett a file.

jo oké, kocka vagyok tudom :)

pár experience:
-nem lehet tekerni
-ha hívás jön, akkor megszakad a film, és nem lehet folytatni :/
-5 perc után már 5 mp-cel siet a hang :/
dy


hehe, szerintem király a minősége:) De gondolom valahogy csak lehet a kilóbitet állítani rajta, vagy csak fix minőségű a 3gp?

Én utoljára egy 3200-ásra csináltam egy gif-et, és aláfestettem egy amr hangot:) egyik divX-ből vágtam ki 14 msp-t. Élvezkedtem hogy tévézni is lehet a **** buta telcsimmel:) hehe

5 percenként told vissza a hangot, és nem fog késni. nem? (pl Virtual dubbal, meg goldwavéval)

Üdv


lehet kilobitet allitani, de 64 felett mar nem nagyon van minosegi kulonbseg.

a hang sietese valahol a 24->15 fps konverzional bukik el szerintem. megprobaltam virtuadubbal visszatenni 15fps, es ugy atkodolni, de az eredmeny ugyanaz, siet a hang:/ vagy kesik a kep :/

dy


Figyi fel tudnál nekem tenni egy jó minőségű 3gp-t? Lejátszom a 3650-esemmel megnézem milyen a hang késése és a film minősége. Mongyuk pár megásat?


vas. máj. 30, 2004 21:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
Frenklin írta:
dombyy írta:
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=jobaratok.n6230.jpg
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=j ... 6230-2.jpg

érdekességképpen :)

divx-bol lett csinálva. 12 megas lett a file.

jo oké, kocka vagyok tudom :)

pár experience:
-nem lehet tekerni
-ha hívás jön, akkor megszakad a film, és nem lehet folytatni :/
-5 perc után már 5 mp-cel siet a hang :/
dy


hehe, szerintem király a minősége:) De gondolom valahogy csak lehet a kilóbitet állítani rajta, vagy csak fix minőségű a 3gp?

Én utoljára egy 3200-ásra csináltam egy gif-et, és aláfestettem egy amr hangot:) egyik divX-ből vágtam ki 14 msp-t. Élvezkedtem hogy tévézni is lehet a **** buta telcsimmel:) hehe

5 percenként told vissza a hangot, és nem fog késni. nem? (pl Virtual dubbal, meg goldwavéval)

Üdv


lehet kilobitet allitani, de 64 felett mar nem nagyon van minosegi kulonbseg.

a hang sietese valahol a 24->15 fps konverzional bukik el szerintem. megprobaltam virtuadubbal visszatenni 15fps, es ugy atkodolni, de az eredmeny ugyanaz, siet a hang:/ vagy kesik a kep :/

dy


vas. máj. 30, 2004 21:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
dombyy írta:
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=jobaratok.n6230.jpg
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=j ... 6230-2.jpg

érdekességképpen :)

divx-bol lett csinálva. 12 megas lett a file.

jo oké, kocka vagyok tudom :)

pár experience:
-nem lehet tekerni
-ha hívás jön, akkor megszakad a film, és nem lehet folytatni :/
-5 perc után már 5 mp-cel siet a hang :/
dy


hehe, szerintem király a minősége:) De gondolom valahogy csak lehet a kilobitet állítani rajta, vagy csak fix minőségű a 3gp?

Én utoljára egy 3200-ásra csináltam egy gif-et, és aláfestettem egy amr hangot:) egyik divX-ből vágtam ki 14 mp-t. Élvezkedtem hogy tévézni is lehet a **** buta telcsimmel:) hehe

5 percenként told vissza a hangot, és nem fog késni. nem? (pl Virtual dubbal, meg goldwavéval)

Üdv


vas. máj. 30, 2004 21:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szomb. máj. 29, 2004 9:20
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Örök hálám üldözzön Frenklin, az OPM2 tipp szuper volt. Mostmár tényleg csak egy regkód kellene hozzá. Mégegyszer köszi.


vas. máj. 30, 2004 20:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
Macika írta:
dombyy írta:
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=jobaratok.n6230.jpg
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=j ... 6230-2.jpg

érdekességképpen :)

divx-bol lett csinálva. 12 megas lett a file.

jo oké, kocka vagyok tudom :)

pár experience:
-nem lehet tekerni
-ha hívás jön, akkor megszakad a film, és nem lehet folytatni :/

dy


Jó-jó, kocka vagy. Megértem, és is szoktam az lenni.
De miért van bekapcsolva a BT-d a telón folyamatosan? :wink:


bt fülest használok, és nem akarom kézzel kapcsolgatni ki/be a telefonon a bluetooth-t :/

dy


vas. máj. 30, 2004 18:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
dombyy írta:
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=jobaratok.n6230.jpg
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=j ... 6230-2.jpg

érdekességképpen :)

divx-bol lett csinálva. 12 megas lett a file.

jo oké, kocka vagyok tudom :)

pár experience:
-nem lehet tekerni
-ha hívás jön, akkor megszakad a film, és nem lehet folytatni :/

dy


Jó-jó, kocka vagy. Megértem, és is szoktam az lenni.
De miért van bekapcsolva a BT-d a telón folyamatosan? :wink:


Lehet nyitott kocka, szeret ismerkedni. ;-)

Gabesz


vas. máj. 30, 2004 18:45
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
dombyy írta:
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=jobaratok.n6230.jpg
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=j ... 6230-2.jpg

érdekességképpen :)

divx-bol lett csinálva. 12 megas lett a file.

jo oké, kocka vagyok tudom :)

pár experience:
-nem lehet tekerni
-ha hívás jön, akkor megszakad a film, és nem lehet folytatni :/

dy


Jó-jó, kocka vagy. Megértem, és is szoktam az lenni.
De miért van bekapcsolva a BT-d a telón folyamatosan? :wink:


vas. máj. 30, 2004 18:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
jól elvagy... :)


vas. máj. 30, 2004 17:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=j ... .n6230.jpg
http://fek.az/linkek-v2/index.php?pic=j ... 6230-2.jpg

érdekességképpen :)

divx-bol lett csinálva. 12 megas lett a file.

jo oké, kocka vagyok tudom :)

pár experience:
-nem lehet tekerni
-ha hívás jön, akkor megszakad a film, és nem lehet folytatni :/
-5 perc után már 5 mp-cel siet a hang :/
dy


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára dombyy vas. máj. 30, 2004 18:38-kor.



vas. máj. 30, 2004 17:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
megoldodott, nokia oldalrol leszedtem a media convertert.

betomoritettem az amazonas kincset, 58 megas lett, de hat 32 megas kartyam van csak :/

megszállotság rulez :)

dy


vas. máj. 30, 2004 16:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
dombyy írta:
Meggylé írta:
A Nokia Multimédia Converter progival lehet 3gp-be tömöríteni.
Előhívod az alkalmazást, megnyitsz vele egy avit, majd mentés másként.


ezt merre talalni? mer nekem a nokia data suit pack nem tette fel, csak a sima "multimedia playert" :/

dy


Akkor lehet hogy az. Nem vagyok otthon, nem tudom lecsekkolni.


vas. máj. 30, 2004 15:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. ápr. 09, 2004 19:23
Hozzászólások: 106
Hozzászólás 
Meggylé írta:
A Nokia Multimédia Converter progival lehet 3gp-be tömöríteni.
Előhívod az alkalmazást, megnyitsz vele egy avit, majd mentés másként.


ezt merre talalni? mer nekem a nokia data suit pack nem tette fel, csak a sima "multimedia playert" :/

dy


vas. máj. 30, 2004 14:45
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4890 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89 ... 98  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség