Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 1:18



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
szerintem még csak nem is hibáztak! Ha nincs leírva explicit, hogy lemondáskor nem fizetik vissza részarányosan a szolgáltatást, akkor is egyértelmû, hogy egy hónapra rendeled meg, 100mb terjedelemben. Ha akarod kihasználod, ha nem nem. A lehetõség /amire elõfizettél/ adott.

(Ráadásul én se reklamáltam két hónappal ezelött, mikor a postpaid gprs-emet számlazárás elött egy-két nappal mondtam vissza, hogy azért azt az egy-kétszáz forintot írják jóvá, pedig postpaid esetén még járt is volna.)


szomb. júl. 03, 2004 11:24
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
mati88 írta:
ui. Nem mindegy hogy elismeri a hibáját, vagy úgymond betömi a szádat!!!


Szerintem,azzal,hogy jóváírták (volna) neked a teljes összeget,
végülis elismerték,hogy ők hibáztak.Ha nekik lenne igazuk,nem kaptál volna semmit.....


szomb. júl. 03, 2004 11:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
mati88 írta:
Figyelj Dannyboy!

Ez havi 3,125 Ft, tehát a kompenzáció összege jó lenne!!!
De, és ez a lényeg, nem azt mondták, hogy igen az ügyfélnek igaza van és bocsánat, jóváírunk 2,500 Ft-ot, hanem megint jöttek fenntről és most ők milyen királyok, de rendben. De nekik van igazuk, stb...

Na ezen rágtam be. Amúgy telefonáltam 1 órát, meg kerestem az ÁSZ-t, olvastam. Nekem is van óradíjam, nem gondolod. Vagy én ingyen dolgozom a vodának.

ui. Nem mindegy hogy elismeri a hibáját, vagy úgymond betömi a szádat!!!


Az arcoskodást én sem szeretem, ebben egyetértünk. Ilyenekre azt szoktam mondani, hogy vedd a szalmakalapod és sz.@.rjál rá, persze nem mondom, hogy ez a követendő példa. Akkora anyagi veszteség nem ért, így a 8k-t továbbra is sokallom.
Ez a "nekem is van óradíjam" meg sántít kicsit. A Voda kért meg rá, hogy olvasgasd? Nem. Saját akaratodból olvastad el, mert ezt a problémát mindenképpen meg akartad oldani. Amúgy meg ha az Ászf-ben tényleg nincs benne, akkor meg valóban nekik van igazuk, amit talán nem ilyen pofával és stílussal kellett volna közölniük veled, ez tény.


szomb. júl. 03, 2004 10:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
Figyelj Dannyboy!

Ez havi 3,125 Ft, tehát a kompenzáció összege jó lenne!!!
De, és ez a lényeg, nem azt mondták, hogy igen az ügyfélnek igaza van és bocsánat, jóváírunk 2,500 Ft-ot, hanem megint jöttek fenntről és most ők milyen királyok, de rendben. De nekik van igazuk, stb...

Na ezen rágtam be. Amúgy telefonáltam 1 órát, meg kerestem az ÁSZ-t, olvastam. Nekem is van óradíjam, nem gondolod. Vagy én ingyen dolgozom a vodának.

ui. Nem mindegy hogy elismeri a hibáját, vagy úgymond betömi a szádat!!!


szomb. júl. 03, 2004 9:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
mati88 írta:
Gondoltam írok egy történetet megint!

Volt egy Vitamax Internet rendelésem, amit megújjítottak 06.21-én. Közben bekötötték az ADSL-t ezért lemondtam 29-én. Aztán gondolkodtam hogy hogyan fogják jóváírni ezt nekem. Felhívtam őket, mondták, hogy sehogy!!! :-(
Kérdeztem, hova van ez leírva, hogy ezt nem írják jóvá, mert hogy ez 30 napig vagy lemondásig él. Mondják ÁSZF. Kérdem: biztos? IGEN, igen, igen.

Megnéztem az ÁSZF-et! Nincs benne csak a GPRS WAP-ra ez :-)))

Hívom őket, keresik, keresik. Majd továbbítják a problémát a vezetés felé.

Másnap hívnak, hogy csak most, csak nekem, 2,500 Ft-ot feltöltenek. Kérdem, miért. Ilyen jó lelküek. Igen. Mondom akkor nem kell. Ez jogos kérés tőlem és ne tegyünk már úgy mintha én hülye lennék aztán a voda dob egy cukorkát nekem. Akkor mit akarok, kérdik?

Kértem még 8,000 Ft-ot a 2 óra telefonálásért. Azt mondták lehetetlen. Mondtam OK, megy a HIF.

Várom válaszukat!


Nem egészen értelek. Mennyi az a Vitamax Internet? Mert ha kevesebb, mint 2500 Ft, akkor nem értek veled egyet.
Azzal, hogy felajánlottak 2500 Ft feltöltést, gyakorlatilag elismerték, hogy neked van igazad és még megpróbálták kompenzálni is. Erre te milyen alapon akarsz 8000-et? (Sokat akar a sz.a.rka....) Úgy tudom az üfsz. ingyenes, csak a pannonnál kell 20 ruppót csengetni percenként.


szomb. júl. 03, 2004 8:58
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
Gondoltam írok egy történetet megint!

Volt egy Vitamax Internet rendelésem, amit megújjítottak 06.21-én. Közben bekötötték az ADSL-t ezért lemondtam 29-én. Aztán gondolkodtam hogy hogyan fogják jóváírni ezt nekem. Felhívtam őket, mondták, hogy sehogy!!! :-(
Kérdeztem, hova van ez leírva, hogy ezt nem írják jóvá, mert hogy ez 30 napig vagy lemondásig él. Mondják ÁSZF. Kérdem: biztos? IGEN, igen, igen.

Megnéztem az ÁSZF-et! Nincs benne csak a GPRS WAP-ra ez :-)))

Hívom őket, keresik, keresik. Majd továbbítják a problémát a vezetés felé.

Másnap hívnak, hogy csak most, csak nekem, 2,500 Ft-ot feltöltenek. Kérdem, miért. Ilyen jó lelküek. Igen. Mondom akkor nem kell. Ez jogos kérés tőlem és ne tegyünk már úgy mintha én hülye lennék aztán a voda dob egy cukorkát nekem. Akkor mit akarok, kérdik?

Kértem még 8,000 Ft-ot a 2 óra telefonálásért. Azt mondták lehetetlen. Mondtam OK, megy a HIF.

Várom válaszukat!


szomb. júl. 03, 2004 8:44
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Véged, halandó!!! :x


Igen? :shock:


pén. júl. 02, 2004 23:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
T68m írta:
ha már itt tartunk, van valami amit nem értek. (nem a nőkben, mert őket nem is akarom megérteni, csak meg... barátkozni velük! :))))

szal, a roamingol vki, akkor ugye az sms-nél a saját központ marad beállítva? /igen/ De akkor a külföldi nem is számláz az sms-ért???? Mármint úgy értem a külföldinek mi köze van ilyenkor az sms-emhez? Csak a hazi intézkedik? De akkor miért drágább, mintha itthonról küldeném, csak?

A másik, hasonló dolog: ha külföldön vagyok, és wapozok/netezek, akkor mi történik /most szigorúan a gprs-nél maradva, mert a csd-nél egyértelmű/, hisz hazai apn és wap gateway van beállítva? (mondjuk ez könnyebben elképzelhető, mint az sms. GPRS kérésnél a külföldi nem csinál semmit, csak egy az egyben továbbítja a gprs forgalmat haza és persze számláz a hazai felé. Persze ilyenkor fogalma se lehet a tényleges forgalmakról, csak byte szinten, ezért valszeg ugyanazt a pénzt számlázza a wapre és netre is, csak az itthoninak fog vastagon a ceruzája)

Mondjuk az sms-nél is elképzelhető a fenti, hogy transzparens ussd kód forgalmat biztosít a hazai szolgáltató fele, de ekkor meg főleg kibújik a szög a zsákból! UI. a feltöltési, egyenleglekérdezési üzik ingyenesek, mig ugyanazt és kb. ugyanakkora terjedelemben foglal sms-ekre meg jól megvágnak....

Tud vki vmi biztosat?


Nem 100% az info, hogy ez tényleg így müxik, de az biztos, hogy a szolgáltatód mindig látja, hogy milyen MSC-re (mobile switching centre) vagy feljelentkezve. Na, most. Ha külföldi MSC-n vagy, akkor más tarifát számláz neked, mint egy hazai MSC-n. Ugyanezt regisztrálja a külföldi szolgáltató is persze. Ez a lényege a dolognak, ha nem tévedek.


pén. júl. 02, 2004 22:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Véged, halandó!!! :x


pén. júl. 02, 2004 22:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Odo írta:
Én! :twisted:


Hehe :P :P :P


pén. júl. 02, 2004 21:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Én! :twisted:


pén. júl. 02, 2004 21:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
:lol: :D :lol:


pén. júl. 02, 2004 21:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Jaja, na ki mer szembeszállni a nagy és rettenthetetlen Vodával!!! :?:


pén. júl. 02, 2004 21:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Na most gyalázzátok a Vodát, lealázott mindenkit ezekkel az új MMS árakkal!!! :lol:


pén. júl. 02, 2004 21:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
ha már itt tartunk, van valami amit nem értek. (nem a nõkben, mert õket nem is akarom megérteni, csak meg... barátkozni velük! :))))

szal, a roamingol vki, akkor ugye az sms-nél a saját központ marad beállítva? /igen/ De akkor a külföldi nem is számláz az sms-ért???? Mármint úgy értem a külföldinek mi köze van ilyenkor az sms-emhez? Csak a hazi intézkedik? De akkor miért drágább, mintha itthonról küldeném, csak?

A másik, hasonló dolog: ha külföldön vagyok, és wapozok/netezek, akkor mi történik /most szigorúan a gprs-nél maradva, mert a csd-nél egyértelmû/, hisz hazai apn és wap gateway van beállítva? (mondjuk ez könnyebben elképzelhetõ, mint az sms. GPRS kérésnél a külföldi nem csinál semmit, csak egy az egyben továbbítja a gprs forgalmat haza és persze számláz a hazai felé. Persze ilyenkor fogalma se lehet a tényleges forgalmakról, csak byte szinten, ezért valszeg ugyanazt a pénzt számlázza a wapre és netre is, csak az itthoninak fog vastagon a ceruzája)

Mondjuk az sms-nél is elképzelhetõ a fenti, hogy transzparens ussd kód forgalmat biztosít a hazai szolgáltató fele, de ekkor meg fõleg kibújik a szög a zsákból! UI. a feltöltési, egyenleglekérdezési üzik ingyenesek, mig ugyanazt és kb. ugyanakkora terjedelemben foglal sms-ekre meg jól megvágnak....

Tud vki vmi biztosat?


pén. júl. 02, 2004 18:05
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
KOCsi írta:
Tanulság:
Sose bízz meg egy nőben, mert előbb-utóbb átb***a a fejed!

:twisted: :wink: :!:


Én ezt úgy ismeem,hogy:
"Sose bízz egy olyan lényben,aki 5 napig vérzi és nem döglik bele" :lol:

bocsi a lányoktól :)


pén. júl. 02, 2004 18:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
cml írta:
Én Magyarországról is és külföldről is GPRS alapon küldöm az MMS-eket. Tényleg hidd el, hogy nincs más díj, de KRF be is linkelte.


Akkor átb*szott az ügyfélszolgálatos leány :evil: , mindjárt felhívom...


Tanulság:
Sose bízz meg egy nőben, mert előbb-utóbb átb***a a fejed!

:twisted: :wink: :!:


pén. júl. 02, 2004 17:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Akkor átb*szott az ügyfélszolgálatos leány :evil: , mindjárt felhívom...


Helyes. Rakd meg jól a nevemben is. 8)


pén. júl. 02, 2004 10:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
cml írta:
Én Magyarországról is és külföldről is GPRS alapon küldöm az MMS-eket. Tényleg hidd el, hogy nincs más díj, de KRF be is linkelte.


Akkor átb*szott az ügyfélszolgálatos leány :evil: , mindjárt felhívom...


pén. júl. 02, 2004 9:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Nincs megrendelve a wap-od, mert magyarországon a vonali wap segítségével is el tudod küldeni az MMS-t, külföldről tudtommal csak GPRS alapon megy. A wap díjat pedig elvileg kiszámlázzák MMS-küldésnél is.


Én Magyarországról is és külföldről is GPRS alapon küldöm az MMS-eket. Tényleg hidd el, hogy nincs más díj, de KRF be is linkelte.


pén. júl. 02, 2004 9:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Nincs megrendelve a wap-od, mert magyarországon a vonali wap segítségével is el tudod küldeni az MMS-t, külföldről tudtommal csak GPRS alapon megy. A wap díjat pedig elvileg kiszámlázzák MMS-küldésnél is.


3.2. MMS Szolgáltatás díjazása
(...)
Az MMS küldés számlázása az elküldött üzenetek után történik, a Szolgáltató üzenetenkénti díjat számít fel az elküldött üzenet
méretétől függően.
A legnagyobb küldhető MMS üzenet mérete 100 KB.
A hordozó csatorna, a GPRS forgalom nem kerül kiszámlázásra MMS küldés esetén.

8.4. MMS Roaming
A Vodafone előfizetők a GPRS partnerszolgáltatók hálózatán az MMS szolgáltatás Magyarországon történő
igénybevétele esetén fizetendő díjért küldhetnek és fogadhatnak MMS üzeneteket.

http://www.vodafone.hu/segithetunk/aszf ... 7_01_2.pdf


pén. júl. 02, 2004 9:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Nincs megrendelve a wap-od, mert magyarországon a vonali wap segítségével is el tudod küldeni az MMS-t, külföldről tudtommal csak GPRS alapon megy. A wap díjat pedig elvileg kiszámlázzák MMS-küldésnél is.


Véleményem szerint nem számlázzák az egyéb adatforgalmat mms-nél.


pén. júl. 02, 2004 9:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
KaRFiol írta:
Amikor én küldtem tavaly decemberben roaming mms-t, akkor csak az itthoni küldés díját számlázták ki. Szerintem Trabi TM valamit elnézett. Trabi?


Vagyok csak közben aludtam is egy kicsit 8) .

Na, külföldön csak GPRS wap használatával küldhető MMS, aminek az ára mint a fentebb megadott linken is szerepel, minimum 1800 Huf/Mb. Ugye itthon is ki kell a wap díját is fizetni amikor MMS-t küldesz, csak itthon nem 1800 Ft.


Aludj csak ... én álmodom. :lol:

Ez mióta van így? A honlap szerint ez nem igaz. Mindjárt megnézem az ÁSZF-et. Nem mintha nem hinnék neked. :wink:


pén. júl. 02, 2004 9:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
cml írta:
Érdekes... Nekem nincs megrendelve a wap, mégis tudok MMS-t küldeni. Az egy dolog, hogy az MMS wapot használ, de attól még nem kell megrendelni a wap szolgáltatást, hogy MMS küldésnél-fogadásnál fel tudjon kapcsolódni az MMS szerverre. Nem is számláznak külön díjat. Legalábbis nekem nem számláztak Franciaországból.


Nincs megrendelve a wap-od, mert magyarországon a vonali wap segítségével is el tudod küldeni az MMS-t, külföldről tudtommal csak GPRS alapon megy. A wap díjat pedig elvileg kiszámlázzák MMS-küldésnél is.


pén. júl. 02, 2004 9:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
De kint sem kell kifizetni a GPRS wap díját!! Csak az MMSét! Az már tartalmazza a GPRS adatforgalom díját. Nem?
Pre-paid-eseknek van 1általán GPRS Wap roaming?? nincs is.. mégis megy az MMS. :roll:


pén. júl. 02, 2004 9:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Érdekes... Nekem nincs megrendelve a wap, mégis tudok MMS-t küldeni. Az egy dolog, hogy az MMS wapot használ, de attól még nem kell megrendelni a wap szolgáltatást, hogy MMS küldésnél-fogadásnál fel tudjon kapcsolódni az MMS szerverre. Nem is számláznak külön díjat. Legalábbis nekem nem számláztak Franciaországból.


pén. júl. 02, 2004 9:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Ja, és kár az MMS-küldésen vitatkozni, mert 6-ától úgy néz ki, hogy visszaáll a régi horror árra :evil:


pén. júl. 02, 2004 8:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
Amikor én küldtem tavaly decemberben roaming mms-t, akkor csak az itthoni küldés díját számlázták ki. Szerintem Trabi TM valamit elnézett. Trabi?


Vagyok csak közben aludtam is egy kicsit 8) .

Na, külföldön csak GPRS wap használatával küldhető MMS, aminek az ára mint a fentebb megadott linken is szerepel, minimum 1800 Huf/Mb. Ugye itthon is ki kell a wap díját is fizetni amikor MMS-t küldesz, csak itthon nem 1800 Ft.


pén. júl. 02, 2004 8:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Seri01 írta:
Ezt én is néztem. Most akkor mennyi az annyi? Minek emellé még a GPRS díját is kifizetni. Vki említette korábban. Nem úgy van az. Tehát külföldről annyiért MMSezek, mint itthonról?


Amikor én küldtem tavaly decemberben roaming mms-t, akkor csak az itthoni küldés díját számlázták ki. Szerintem Trabi TM valamit elnézett. Trabi?


pén. júl. 02, 2004 8:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
T68m írta:
freunder írta:
Az én balhém:
....
Jól indul a Vodás életem... :(


nekem is volt egy ehhez hasonló a vitamax karimnál, de ott volt még egy plusz csavar is!
....
persze, lehet hogy véletlen egybeesés...


Úgy látszik, hogy ezekkel a Vitamax Online kódókkal mindig is gondjaik voltak! Még annó, mikor Vitamaxos voltam kértem én is először neten, de természetesen nem jött! Aztán 1270=>küldjük, de nem jött, megint 1270, újra megígérte és meg is érkezett, mind a 3 egyszerre :( persze nem működött a biztonság kedvéért 1-ik kód sem, úgyhogy akkor döntöttem úgy, hogy hagyom a fenébe az egész Vitamax Online cuccot és maradok csak offline :D

Steve


pén. júl. 02, 2004 7:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
He?

http://www.vodafone.hu/mms/mms_roaming.html

Ügyfeleink számára külföldön az MMS küldés díja megegyezik a hazai használat díjával.


Ezt én is néztem. Most akkor mennyi az annyi? Minek emellé még a GPRS díját is kifizetni. Vki említette korábban. Nem úgy van az. Tehát külföldről annyiért MMSezek, mint itthonról?


pén. júl. 02, 2004 7:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Idézet a Voda ÁSZF-ből, az Eurocall leírásából:
Az SMS küldés díjai megegyeznek a hagyományos roaming SMS díjaival.
Mit értenek "hagyományos roaming" alatt?


pén. júl. 02, 2004 5:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
KOCsi írta:

Küldj inkább MMS-t a VIP-Net-ről! Ugyanannyiba kerül, mint a hazai használat esetén! Ráadásul sokkal többet írhatsz, mint 160 karakter...


Igen, de az pénzbe kerülne, az SMS meg ingyen lenne 17-18-ig.
:twisted:


pén. júl. 02, 2004 5:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
KOCsi írta:
Ezt meg honnan vetted? :shock:


Csak olvasok is, nem csak írok :wink: http://www.vodafone.hu/roaming/gprs_roaming.html


He?

http://www.vodafone.hu/mms/mms_roaming.html

Ügyfeleink számára külföldön az MMS küldés díja megegyezik a hazai használat díjával.


pén. júl. 02, 2004 0:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
KOCsi írta:
Ezt meg honnan vetted? :shock:


Csak olvasok is, nem csak írok :wink: http://www.vodafone.hu/roaming/gprs_roaming.html


csüt. júl. 01, 2004 20:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
T68m írta:
valamit machinálok, ki/be, stb.;
erre megjönnek a kódok és egy csomó sms!!!!


Na látod erre nem gondoltam, lehet hogy kevesebb idegeskedéssel megoldhattam volna!? :?


csüt. júl. 01, 2004 19:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
freunder írta:
Az én balhém:

Neten kértem VitaMAX Online Pinkódot, reg után írja hogy 48 órán belül küldik...
Letelt a 2 nap, gondoltam felhívom õket hogy miért nem küldték még, hívom a 1270-t, 15perc várakozás után közli a csaj, hogy elnézést, mindjárt küld 1-t, félórán belül megérkezik...
2 óra múlva hívom még1x, hogy mi van, miért nem jön a kód, 17perc várakozás után megint elnézés, azonnal küldjük...
Újabb 2 óra múlva még1x hívom õket(már forrt az agyvizem...), hogy mi a fene van, erre 14perc várakozás után mondja a csávó hogy látja ám, már kértem többször is, mi a probléma?
Erre mondom hogy igen tudom, de egyik se jött meg, erre mondja hogy minden rendben van a készülékkel, blablabla..., mondom persze, aszondja ezt most ki kell vizsgálnia, jóvan mondom vizsgálja...
Újabb 10perc várakozás után mondja, hogy nemtudja mi van, gyorsan ki küld 1-t, ha nem kapom meg, hívjam újra...
És lássanak csodát, megkaptam!
Talán 1 hozzáértõ ember kellett volna hozzá az elején is??? :evil: :evil: :evil:

Jól indul a Vodás életem... :(


nekem is volt egy ehhez hasonló a vitamax karimnál, de ott volt még egy plusz csavar is!

szal, kérem a kódot net-en keresztül - természetesen nem jön;
kérem ügyintézõn keresztül - úgy se jön;
ekkor gyanakszok, küldök egy sms-et a másik telómról - az se jön;
erre valamit machinálok, ki/be, stb.;
erre megjönnek a kódok és egy csomó sms!!!!

hoppá! pont úgy nézett ki, mintha a vitamax onlineban történõ kódkérés blokkolta volna az sms-eimet. persze, lehet hogy véletlen egybeesés...


csüt. júl. 01, 2004 19:26
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
freunder írta:
Az én balhém .....



Egyszerűen hihetetlen hogy ilyen fejetlenség uralkodjon valahol. Egy éve szabadultam meg tőlük, de látom semmit nem fejlődtek.


csüt. júl. 01, 2004 18:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Az én balhém:

Neten kértem VitaMAX Online Pinkódot, reg után írja hogy 48 órán belül küldik...
Letelt a 2 nap, gondoltam felhívom őket hogy miért nem küldték még, hívom a 1270-t, 15perc várakozás után közli a csaj, hogy elnézést, mindjárt küld 1-t, félórán belül megérkezik...
2 óra múlva hívom még1x, hogy mi van, miért nem jön a kód, 17perc várakozás után megint elnézés, azonnal küldjük...
Újabb 2 óra múlva még1x hívom őket(már forrt az agyvizem...), hogy mi a fene van, erre 14perc várakozás után mondja a csávó hogy látja ám, már kértem többször is, mi a probléma?
Erre mondom hogy igen tudom, de egyik se jött meg, erre mondja hogy minden rendben van a készülékkel, blablabla..., mondom persze, aszondja ezt most ki kell vizsgálnia, jóvan mondom vizsgálja...
Újabb 10perc várakozás után mondja, hogy nemtudja mi van, gyorsan ki küld 1-t, ha nem kapom meg, hívjam újra...
És lássanak csodát, megkaptam!
Talán 1 hozzáértő ember kellett volna hozzá az elején is??? :evil: :evil: :evil:

Jól indul a Vodás életem... :(


csüt. júl. 01, 2004 16:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
KOCsi írta:
Küldj inkább MMS-t a VIP-Net-ről! Ugyanannyiba kerül, mint a hazai használat esetén! Ráadásul sokkal többet írhatsz, mint 160 karakter...


Az mms mellé még 180 Ft/100kb wap, így az mms küldés ára külföldről minimum 210 Ft :wink:


Ezt meg honnan vetted? :shock:


csüt. júl. 01, 2004 16:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
KOCsi írta:
Küldj inkább MMS-t a VIP-Net-ről! Ugyanannyiba kerül, mint a hazai használat esetén! Ráadásul sokkal többet írhatsz, mint 160 karakter...


Az mms mellé még 180 Ft/100kb wap, így az mms küldés ára külföldről minimum 210 Ft, és ez is csak 5-éig, utána felmegy az mms ára :wink:


csüt. júl. 01, 2004 16:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
cml írta:
Meggylé írta:
Tuti hogy hiaba az Eurocall, az mar nem vonatkozik az sms-ekre. Azok a world roaming szerint szamlazodnak. :-(



Sőt! A Horvát szolgáltatóknál adott SMS kedvezményről sem tudnak semmit a Vodánál! Tehát aki a VIP-ről 17 és 18 óra között küld SMS-t, azon csak 95 forintot kaszál a Voda. :twisted:


Küldj inkább MMS-t a VIP-Net-ről! Ugyanannyiba kerül, mint a hazai használat esetén! Ráadásul sokkal többet írhatsz, mint 160 karakter...


csüt. júl. 01, 2004 16:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Tuti hogy hiaba az Eurocall, az mar nem vonatkozik az sms-ekre. Azok a world roaming szerint szamlazodnak. :-(



Sőt! A Horvát szolgáltatóknál adott SMS kedvezményről sem tudnak semmit a Vodánál! Tehát aki a VIP-ről 17 és 18 óra között küld SMS-t, azon csak 95 forintot kaszál a Voda. :twisted:


csüt. júl. 01, 2004 12:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nem biztos, hogy gyalázás: június 29-étől miben változott az ÁSZF és a Díjszabás? Valaki rájött már?


szer. jún. 30, 2004 21:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
MacLeod írta:
na mindegy, azért mindenképpen megpróbálom azt, hogy õ is megszívja...


elégtétel vagy /vég/kielégítés gyanánt? :)


Na, amivel most idegesítettek fel:

elég fontos beszélgetésem lett volna, nyomom be a másik számot, s a konferenciát, erre: not available. Izzadás, bocsánatkérés az érintett féltõl, megint nyomom: not available.

Ezután felváltva hold-oltattam mindkettõt, ettõl kissé döcögösre sikerült a megbeszélés. Elintéztem mindent hívom a 1270-et.

Network busy. Mondjuk ezt eddig is tudtam, hogy buzik, nem kéne reklámozniuk, megint 1270 network busy.

Végre beszélek egy versmondólánnyal, aki közli velem, hogy azért nincs konferenciám, mert ki van kapcsolva ez a szolgáltatás. Érdeklõdöm, hogy végülis miért is? A válasz, "mert azt kértem......"

Nos, valóban, még májusban kértem, hogy kapcsolják ki a konferenciát, mert akkor nem használtam, s gondoltam nem is fogom. Azonban NEM kapcsolták ki, s a június elején kapott SZÁMLÁN is SZEREPELT ez a tétel /elõre számláznak/! Ekkor felhívtam õket, s érdeklõdtem, hogy miért nem kapcsolták ki és számlázták, erre a válasz: "Mert nem kérte a kikapcsolás....." Erre azt mondtam jó, akkor NE IS KAPCSOLJÁK KI, úgyis kiszámlázták, végülis /elõre sejtve a helyzetet/ mindig akkor kell egy szolgáltatás, amikor épp lemondjuk. Tehát kértem: MARADJON a konferencia.

Ehhez képest, most, minden értesítés nélkül lekapcsolták! ehehehehe

A versmondólány a továbbiakban visszakapcsolta a szolgáltatás, majd a következõket állapította meg kb. fél óra alatt:

1. Amikor elõször hívtam õket, hogy kapcsolják le, akkor nem volt jó a számítógépes rendszerük, a kéréseket ideiglenes hordozóra - gondolom papírra - rögzítették, ami valószínûleg elkeveredett;

2. ezért aztán nem is kapcsolták ki a konferenciát, s továbbra is számlázták azt nekem;

3. erre történõ reklamációmnál még mindig nem volt meg az "ideiglenes adathordozó", ezért mondta az akkori versmondó, hogy "nem kértem a kikapcsolás", s ezt a kérésem, hogy maradjon a továbbiakban is a konferencia, úgy értelmezte, hogy nem kell csinálnia semmit se;

4. valaki véletlenül rendett rakott az íróasztalon, s meg lett az "ideiglenes adathordozó";

5. erre suttyomban lekapcsolták a konferenciámat

6. innentõl kezdve már mindenki számára világos, hogy miért kell a 1270-re ennyit várni..... :)))))

Ja, és még valami: amikor áttetettem egyik számomat egy másik díjcsomagban, "természetesen" törölték a híváskorlátozó szolgáltatásokat!!!!! Nem tudom annak mennyire örültek volna, ha ebbõl problémák lépnek fel!


hétf. jún. 28, 2004 23:34
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
irányítanék én, de most éppen nincs mit, mivel jelen pillanatban nincs ilyen szám...
de ebben az a durva, hogy ha nem tájékoztat félre a nyuszika, akkor hétvégére időzítem, és nincs baj. így meg...
na mindegy, azért mindenképpen megpróbálom azt, hogy ő is megszívja...


hétf. jún. 28, 2004 20:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Én mondjuk mostanában nem is váltanék... mindenki azt írja, hogy belassultak ilyen téren. :(


hétf. jún. 28, 2004 19:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
MacLeod írta:
...


Át kellett volna irányítani a vonalasra a mobilszámot. Próbáld meg hátha az még lehetséges.


hétf. jún. 28, 2004 19:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Na igen. Ez is a Vodafone. :evil:


hétf. jún. 28, 2004 19:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 5
Hozzászólás 
Nekem is van ám megosztani való történetem:

Becsattogtam a Voda ügyfélszolgálatra, hogy megérdeklődjem, lehet-e úgy díjcsomagot váltani, hogy egy létező kétéves előfizut alakítunk át egy nempublikus kedvezményesre. Természetesen (?) egyből mondtam is, hogy mivel még csak egy év telt el a kettőből, kicsengetem a lelépési díjat - megéri még így is. Erre kislány közli, hogy ezt sajna nem lehet, merthogy nemtudjamiért, csak ha új számot is veszek. Ez nekem nem túl jó, az összes ügyfelem a mostanit tudja, a névjegyemen is az van, a kamarában is az van leadva, szóval nem.
Megkérdeztem, hogy mi van akkor, ha átmegyek egy másik szolgáltatóhoz, hordozom a számom, majd visszahordozom a kedvezményesbe (nevezzük nevén, ügyvédi). Erre nagy izzadás, három ügyintéző áll velem szemben: ööö... azt lehet... ööö. Kérdem erre, hogy akkor miért jó, ha egy másik cégnek fizetek mindeközben? Nincs válasz.
Átmentem egy másik Voda-Pointba, ott azt a tippet kaptam, hogy menjek át Vitamaxra, onnan az ügyvédire, az megy.
Oké, tegnap bemegyek, átváltok Vitamaxra, és megkérdeztem előtte a kiscsajt, hogy az aktiválás hogyan működik, mert ha nem lesz telóm, akkor legyen inkább hétvégén az egész. Válasza: 48 órán belül, de ha az előfizus kártyát kikapcsolják, akkor egyből aktiválják a Vitamaxot. Oké, elhittem, megcsináltuk, kifizettem.
Ma kettőkor kikapcsol az előfizum. Mondom király, elő a Vitamax. Nem megy. Hivom vonalasról az ügyfélszolgát, közli, hogy "De hát még nem telt le a 48 óra...". Csodás. Besétálok az üfsz-ra, megérdeklődöm, hogy most akkor mi is van. Közlik, hogy 48 óra. Megjegyzem, hogy nemigen jó ez, egy ügyvéd azért ne legyen kikapcsolva, és főleg ne mondja azt a robotnő, hogy nincs olyan szám, amit az ügyfél hívott. Erre a csaj, ÁSZF. Megnézzük közösen. ÁSZF-ben csak arra van rendelkezés, hogy az aktiválás 48 óra. Erre bátorkodtam megkérdezni, hogy miért mondták azt, amit. Válasz: bocs.
Tehát most holnap estig nem ér el senki, csak vonalason. Amit nem mindenki tud. Az új ügyfél meg máshoz megy.
KÖSZI VODAFONE!!!


hétf. jún. 28, 2004 19:17
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség