Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 8:31



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Akkor bocsi. :oops:


pén. aug. 20, 2004 15:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Nem te írtad itt a fórumon, hogy valami nem publikus csomagod van?


Biztosan nem, mivel maximum annyit írtam eddig, hogy vodás vagyok, de semmi többet.


pén. aug. 20, 2004 15:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nem te írtad itt a fórumon, hogy valami nem publikus csomagod van?


pén. aug. 20, 2004 15:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Simico!!!
Neked NEM SIMA CSOMAGOD VAN, HANEM KIEMELT! AKKOR MEG NE CSINÁLJ ÚGY, MINT EGY ÁTLAGOS VODA ELŐFIZETŐ!!!!!!!!!!!!!!


Hát, izé, azér hadd tudjam már én jobban, hogy milyen csomagom van :? Egyébként korábban is simán meg tudtam rendelni gprs netet es vodafone mailt is netrendelőn.


pén. aug. 20, 2004 15:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Simico: Te kiválasztott vagy. A pórnép használja csak a netrendelőt! Neked más jár! :D :lol:


pén. aug. 20, 2004 14:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
simico írta:
Jó ez a net-rendelő :evil: Amikor kb 1 éve használtam, akkor még tűrhető volt a kezelése, de ez a mostani hülyeség... Szóval le szerettem volna mondani a gprs netet. Beírom a telszámot, ügyfélbiztonsági kódot, aztán megkerestem gprs netet és bejelöltem a lemondást, majd ok. Erre közli, hogy nem adtam meg, hogy mit szeretnék csinálni a gprs nettel. Anyád! Már hogyne adtam volna meg, amikor be van jelölve, hogy lemondás. Még egyszer ok, erre most szerinte az ügyfélbiztonsági kódot nem adtam meg (visszalépek böngészővel, természetesen be van írva a kód). Bármit csinálok, ezt a két hülye üzenetet irogatja nekem és nem hajlandó lemondani a netet :x


Simico!!!
Neked NEM SIMA CSOMAGOD VAN, HANEM KIEMELT! AKKOR MEG NE CSINÁLJ ÚGY, MINT EGY ÁTLAGOS VODA ELŐFIZETŐ!!!!!!!!!!!!!!
NEKED A KAPCSOLATTARTÓDON KELL IGÉNYELNI MINDENT, ÉS NEM A 1270-EN, MEG A NETRENDELŐN!
AZÉRT NEM MŰKÖDIK!


pén. aug. 20, 2004 14:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
De remélem nem gond, hogy itt "hirdetem" az oldalt. Végülis free, és nektek jó. Csak nem akarom, hogy emiatt rossz szemmel nézzetek ránk... :roll:


pén. aug. 20, 2004 13:57
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
MMSt nem küldök, SMS meg van nekem 20 free, meg a többi se pénzért megy. Nekem elsősorban a beszéd díja kell. Az meg a 1751en netto.
Egyébként amire figyelni kell azt leírtam a cikkben. Tényleg meg lehet vele szívni. Amúgy mindig hozzáad 0,25 fontot egy-egy híváshoz. Nem tom miért... :roll:

Annyira nem fontos, hogy lekérdezzem. :) Kíváncsi leszek mennyire pontos a számlazáráskor. :P


pén. aug. 20, 2004 13:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Seri01 írta:
Eddig korrekten megy. :) Majd hó végén meglátjuk. :)

Inkább majd szeptember 8-án, este. Addigra már fent van a lezárt számla egyenlege.
De azért egy próbát megérne, nem, hogy felhívod a 1751-et, és lekéred az aktuális forgalmat? Egyszer ki lehet bírni 43 Ft-ot, vagy nem? Ebbe már benne lesz az SMS és az MMS forgalom is!


pén. aug. 20, 2004 13:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Eddig korrekten megy. :) Majd hó végén meglátjuk. :)


pén. aug. 20, 2004 12:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Emiatt én inkább maradok a toll-papír megoldásnál. Így még nem ért sose meglepetés.


pén. aug. 20, 2004 9:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 128
Hozzászólás 
Seri01 írta:
Nos a vodafone hülyesége miatt kénytelen vagyok előfizus költségeimet program segítségével szemmel tartani. Aki symbian-os telóval rendelkezik próbálja ki az Extended Log-ot. Tesztet olvashattok a használatáról a nevem alatt a linken. Nekem nagyon bejön ez a prog, így le se kell kérnem az egyenlegem, ami ugye $ lenne.

Jó, nem? :)


Csak aztán vigyázz, nehogy kellemetlen meglepetések érjenek! :)

Én Relax-al használtam, ami igazán nem kéne, hogy bonyolult legyen, de nagyon durván elszámolta...


pén. aug. 20, 2004 5:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Nos a vodafone hülyesége miatt kénytelen vagyok előfizus költségeimet program segítségével szemmel tartani. Aki symbian-os telóval rendelkezik próbálja ki az Extended Log-ot. Tesztet olvashattok a használatáról a nevem alatt a linken. Nekem nagyon bejön ez a prog, így le se kell kérnem az egyenlegem, ami ugye $ lenne.

Jó, nem? :)


pén. aug. 20, 2004 0:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nem valami speckó kiemelt csomagod van????


csüt. aug. 19, 2004 20:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
guzu írta:
simico: nalam is ezt csinalta operaval... lehet hogy nem mindegyik bongeszo szereti az oldalt. megoldas: nezd meg IE-vel, nekem azzal mukodott. ;)
guzu


Hurrá, éljenek a szabványok. Bár valami más gond lehetett, mert most itthon mégiscsak sikerült Operával is. Mármint tudatni a rendszerrel, hogy mit akarok. Ugyanis az alábbit írta ki:

"Tisztelt Ügyfelünk! A(z) INTERNET szolgáltatás bekapcsolásához kérjük, hívja Ügyfélszolgálatunkat a 1270-es telefonszámon. Vodafone"

SMS-re is ugyanezt írták vissza. Pfffff.... :? Kénytelen leszek felhívni a 1270-et (nem szeretek semmilyen ügyfélszolgálattal dumálni, bár eddig nekem legalább mindig 10mp-en belül jelentkezett az ügyintéző).
Azért köszönöm a válaszaitok!


csüt. aug. 19, 2004 19:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jún. 29, 2004 10:44
Hozzászólások: 82
Hozzászólás 
simico: nalam is ezt csinalta operaval... lehet hogy nem mindegyik bongeszo szereti az oldalt. megoldas: nezd meg IE-vel, nekem azzal mukodott. ;)

guzu


csüt. aug. 19, 2004 15:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
simico írta:
...

XNET-et küldd el a 1270-re ingyen SMS-ben, és 5 perc múlva ki lesz kapcsolva!


csüt. aug. 19, 2004 14:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
simico írta:
...Bármit csinálok, ezt a két hülye üzenetet irogatja nekem és nem hajlandó lemondani a netet :x

Van egyszerűbb megoldás... :wink: Küldd el sms-ben azt, hogy XNET a 1270-re! Az elég jól szokott működni...


csüt. aug. 19, 2004 14:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Jó ez a net-rendelő :evil: Amikor kb 1 éve használtam, akkor még tűrhető volt a kezelése, de ez a mostani hülyeség... Szóval le szerettem volna mondani a gprs netet. Beírom a telszámot, ügyfélbiztonsági kódot, aztán megkerestem gprs netet és bejelöltem a lemondást, majd ok. Erre közli, hogy nem adtam meg, hogy mit szeretnék csinálni a gprs nettel. Anyád! Már hogyne adtam volna meg, amikor be van jelölve, hogy lemondás. Még egyszer ok, erre most szerinte az ügyfélbiztonsági kódot nem adtam meg (visszalépek böngészővel, természetesen be van írva a kód). Bármit csinálok, ezt a két hülye üzenetet irogatja nekem és nem hajlandó lemondani a netet :x


csüt. aug. 19, 2004 14:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Koszi Karfiol! Teszek egy probat majd.


kedd aug. 17, 2004 10:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Telefanni írta:
Karfiol, meselj hol van ilyen dinamikus csoda!


Nekem Mammut-ban lévő vodánál sikerült egyszer készlethiányos 3650-et szerezni. Az ottani csajok nem segítenek, de a skacok jó fejek. :wink:


hétf. aug. 16, 2004 23:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
NeoXon írta:
Ez esetben a holgy jol jart el, mert arrol kezdett el faggatni, hogy merre mesz, nem arrol, hogy hol laksz. Miutan olyan kitero valaszt adtal, hogy haza tartasz, rakerdezett, hogy merre laksz, hogy esetleg el tudjon vinni. Persze osszeeskuveselmeletet barhol, barmilyen helyzetben lehet gyartani :))


javítottam!


hétf. aug. 16, 2004 14:32
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 246
Hozzászólás 
T68m írta:
off:
[...] tegnap vendégségben voltam, s volt ott egy hölgy, akit akkor láttam először. Vége fele elkezdett faggatni, hogy merre megyek, minden különösebb előjáték nélkül. Én meg persze olyan kitérő választ adtam, hogy haza + stb. [...] Aztán vagy öt percig magyarázkodhattam, hogy fordított esetben, ha valakinek szíveséget akarok tenni egy fuvarozással, akkor először felajánlom neki azt, s ha elfogadja, akkor se azt kérdezem tőle, hogy hol lakik /mert lehet hogy nem is haza megy, meg különben sem jogosít fel engem ilyen kérdésre a szívességem/, hanem azt, hogy merre/hová menjünk!!!!


Ez esetben a holgy jol jart el, mert arrol kezdett el faggatni, hogy merre mesz, nem arrol, hogy hol laksz. Miutan olyan kitero valaszt adtal, hogy haza tartasz, rakerdezett, hogy merre laksz, hogy esetleg el tudjon vinni. Persze osszeeskuveselmeletet barhol, barmilyen helyzetben lehet gyartani :))


hétf. aug. 16, 2004 7:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
mar = nap, bocsi T9


vas. aug. 15, 2004 21:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Partycsoka: nekem kb. masfel havi utanajarkalas utan mar ez a ketharom mar varakozas nem okoz feldolgoz6atlan traumat, ugyhogy varom, kuldd legyszi amikor tudod. Elore is koszi, emilbe is nyomd at. Karfiol, meselj hol van ilyen dinamikus csoda!


vas. aug. 15, 2004 21:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
VFHU írta:
Összesküvés elmélet? 8)


off:

összeesküvés rulez!

tegnap vendégségben voltam, s volt ott egy hölgy, akit akkor láttam elõször. Vége fele elkezdett faggatni, hogy HOL lakom, minden különösebb elõjáték nélkül. Én meg persze olyan kitérõ választ adtam, hogy otthon + stb. Aztán nagy nehezen kibökte, hogy el szándékozik hozni egy darabon, s persze megköszönve elfogadtam azt.

(ja, mivel nem csak engem volt szíves elhozni, nem vitettem magam hazáig, hanem egy nekem közlekedési szempontból kényelmes helyen kiszálltam, elbúcsúztam, mégegyszer megköszöntem a szívességet ÉS legfõképp teret engedtem a másik srácnak, ha akar akkor nyomuljon a hölgynél)

Ma jött a meglepi: vendéglátóimmal beszéltem telefonon, s kiderült, nekik idõközben panaszkodott a hölgy, hogy mekkora egy tapló vagyok egy kérdésre nem tudok válaszolni + különben is mit képzelek magamról, biztos valami nagy titkom van, amiért nem akartam elmondani hogy hol lakom. Szal, összeesküvés rulez!!!!

Aztán vagy öt percig magyarázkodhattam, hogy fordított esetben, ha valakinek szíveséget akarok tenni egy fuvarozással, akkor elõször felajánlom neki azt, s ha elfogadja, akkor se azt kérdezem tõle, hogy hol lakik /mert lehet hogy nem is haza megy, meg különben sem jogosít fel engem ilyen kérdésre a szívességem/, hanem azt, hogy merre/hová menjünk!!!!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T68m hétf. aug. 16, 2004 14:31-kor.



vas. aug. 15, 2004 18:19
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 15, 2004 10:39
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Telefanni írta:
A (budapesti) márkaboltok faxszámait (esetleg telefonszámait) közre tudná adni valaki? (lécci emailben is, hátha itt egyből törlik: dpg@freemail.hu).

Tel van a hócipőm azzal, hogy csak személyesen lehet bármit megtudni, ha telefont akarok venni. Az üfosz 1270 semmit nem tud, ez tapasztalat. (Szintén személyes, mivel márkaboltban több alkalommal elmagyarázták nekem, hogy az üfosz-t ők verik át, direkt letagadják az árut, mert pult alól repiseknek árulják. Tudom, akkor most jöhet a kérdés, hogy miért gondolom, hogy faxon nekem sikerül valamit megtudnom, de ezt bízzátok rám. Üfoszból is sikerült kicseternem olyat, amit később aztán letagadtak, s talán nem véletlen hogy a pult alól árulásról is tudok 8) ).

Előre is köszi (remélem nem a nagy semmit :wink: )


Összesküvés elmélet? 8)


vas. aug. 15, 2004 10:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Telefanni írta:
...


A pult alóli árusítás nem új dolog. :) Az a szerencse viszont, hogy néhány márkaüzletben van korrekt eladó és képes dinamikusan kezelni a készleteket. :lol:


vas. aug. 15, 2004 10:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Nekem le van mentve az otthoni gepemen,viszont ezt leghamarabb csak csüt. este tudom atkuldeni.


vas. aug. 15, 2004 6:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
A (budapesti) márkaboltok faxszámait (esetleg telefonszámait) közre tudná adni valaki? (lécci emailben is, hátha itt egyből törlik: dpg@freemail.hu).

Tel van a hócipőm azzal, hogy csak személyesen lehet bármit megtudni, ha telefont akarok venni. Az üfosz 1270 semmit nem tud, ez tapasztalat. (Szintén személyes, mivel márkaboltban több alkalommal elmagyarázták nekem, hogy az üfosz-t ők verik át, direkt letagadják az árut, mert pult alól repiseknek árulják. Tudom, akkor most jöhet a kérdés, hogy miért gondolom, hogy faxon nekem sikerül valamit megtudnom, de ezt bízzátok rám. Üfoszból is sikerült kicseternem olyat, amit később aztán letagadtak, s talán nem véletlen hogy a pult alól árulásról is tudok 8) ).

Amúgy két pesti faxszám megvolt, de elhagytam, ezért fikázhattok, ha jólesik.

Előre is köszi (remélem nem a nagy semmit :wink: )


vas. aug. 15, 2004 2:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Az éppenséggel a mutató ujja, és a kisujja lóg ki a képből. Éppen egy felszarvazó jelet mutat. Amolyan rockereset.


Te kis ünneprontó! :mrgreen:


szomb. aug. 14, 2004 11:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Az éppenséggel a mutató ujja, és a kisujja lóg ki a képből. Éppen egy felszarvazó jelet mutat. Amolyan rockereset.


szomb. aug. 14, 2004 11:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Azért sem javítom ki. :)


szomb. aug. 14, 2004 11:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
T68m írta:
az nem, de az tuti, hogy az "ujja", az rövid "u"!


:D


szomb. aug. 14, 2004 11:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Az tuti a középsõ újja?


az nem, de az tuti, hogy az "ujja", az rövid "u"!


szomb. aug. 14, 2004 9:56
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az tuti a középső újja?


szomb. aug. 14, 2004 9:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Ezt a képet kicsit jobban megnéztem a Voda honlapján az előfizus akciók között, be is karikáztam, ami szerintem egy egyezményes kézmozdulat(nak tűnik): :D

Kép


szomb. aug. 14, 2004 9:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Heureka! Bekovetkezett a CSODA,3 het utan aktivaltak a hp-t. :-) Tegnap irtam nekik egy elegge kritikakkal teli e-mailt,ma visszairtak es kertek az ugyf.bizt. kodot,kb. negyed oraval ezelott pedig megadta magat a voda es mar mukodik a hangpostam. Szoval,megsem remenytelen,csak kitartas kell hozza. :-)


Csak vigyázz, mert ha 60 napig nem használod akkor kikapcsolják, és kezdheted a dolgot előről...
:twisted: :twisted: :wink:


pén. aug. 13, 2004 21:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Már pár órája küldtem emailt is.


pén. aug. 13, 2004 20:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Hat,meg kell kuzdeni a minosegi szolgaltatasokert. :-)
Szeretem a kihivasokat,de azert ebbol kezdett mar kisse elegem lenni.
OFF:Te irtal pu-t? Ha tudod,kuldd mar el a mail cimemre,mert kulonben hetfoig nem tudom elolvasni. Koszi!


pén. aug. 13, 2004 20:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Csak keményen!!! :)


pén. aug. 13, 2004 19:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Heureka! Bekovetkezett a CSODA,3 het utan aktivaltak a hp-t. :-) Tegnap irtam nekik egy elegge kritikakkal teli e-mailt,ma visszairtak es kertek az ugyf.bizt. kodot,kb. negyed oraval ezelott pedig megadta magat a voda es mar mukodik a hangpostam. Szoval,megsem remenytelen,csak kitartas kell hozza. :-)


pén. aug. 13, 2004 19:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Megint 24 óra, továbbra sincs semmi.

Azért meg kell hagyni, hogy ha most rendeznének egy ígérgető versenyt, a 1270 toronymagasan leverne mindenkit.
Hiába hívtam őket már 3-szor, mindig ígérgetés, hogy most már biztos jó lesz és elnézést az eddigi kellemetlenségekért, de továbbra sincs semmi.
Az eszem megáll. Tök hülyék vannak már csak ott vagy tényleg az értelmesebb részük szabin van?! :twisted:


pén. aug. 13, 2004 12:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
...


Igen, kaptam üdvözlőlevelet is, de a számlával együtt érkezett. Kérdeztem többször is a számlazárási határidőt, de valahogy nem sikerült rá visszatérni (annál a lánynál voltam, akit ismerek, szóval semmi cédulatépkedés, hanem azonnal sorrakerültem..khm...jó vip-nak lenni :D ). Szóval annyira nem izgatott a dolog. Amúgy felhívtam őt is a számlával kapcsolatban és szóról-szóra ugyanazt mondta el, mint Meggylé. Így aztán befogom a számat és fizetek, mint a katonatiszt. :D

Azért nem küldtem semmit róla, mert nem volt hozzá telóm. Hűséget nem akartam kötni, most valami 3310-es után kajtatok, amit majd ezzel fogok használni.

Amúgy nekem depozitot csak a roamingra és a nemzetközi hívásokra mondtak, telót meg csak 3 befizetett számla után tudok venni.

Egyébként tényleg nagyon korrekt a plusz 11 nap, amit kaptam a befizetésre. :D


csüt. aug. 12, 2004 22:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Sajna ez hozta a 1270 hanyatlását.


csüt. aug. 12, 2004 20:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Nekem is ezek a tapasztalataim. 2000. juliusatol nagyon korrektek voltak,aztan jott 2001 kozepe-vege es elkezdett leesni a szinvonal,amit idokozben sikerult a Pannonnak is el v. inkabb utolernie.


csüt. aug. 12, 2004 20:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Amíg az első időkben odakapcsoltak a technikushoz, addig nem is volt gond. Azóta.... káosz. :evil:


csüt. aug. 12, 2004 17:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Jobb magyarazat nekem sem jut erre eszembe. Du. irtam mailt az ugyfelszolgalatnak, hogy nezzenek mar utana,mi a fene van. Mar sejtem,mi lesz a valasz,a szokasos sablon. Biztos en bsztam el vmit,de koszonik,hogy felkerestem a honlapjukat (ezt mindig megkoszonik,de miert,ha a kozeleben sem jartam?!) es ha meg lenne kerdesem,nyugodtan irjak vagy hivjam fel a birkakat a 1270-en.


csüt. aug. 12, 2004 17:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Biztos az a hozzáértő 2-3 értelmes ember egyszerre ment el nyaralni. :twisted:


csüt. aug. 12, 2004 17:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Jaja! Varjak a szeptembert. Ahol melozom,ott is kb. ez a helyzet es kozben szeptemberre keszulunk.
Augusztusban a fu se no.
Azert az a webshop elindulhatott volna. Bar,ha abbol indulunk ki,hogy 11 hp rendeles utan meg nem voltak kepesek ezt aktivalni,akkor megertem,hogy nem mernek belevagni...


csüt. aug. 12, 2004 17:08
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség