Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 8:22



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Hozzászólás 
pampika írta:
eléggé meg van kopva már egy ideje.


Hát igen... Gondolom azért a HSZ-ből látszik, hogy ettől a malőrtől még azért Vodás maradtam. Ez köszönhető annak, hogy marha türelmes ember vagyok, meg aztán nem kell minden nap ilyen bonyolult feladatot adni az ÜSZI-nek. Az a véleményem, hogy a percdíjak kárára ne is legyen jobb a Voda ÜSZI, pláne ne legyen fizetős...

Ez a viszonteladó srác mesélte, hogy járt egyszer a Voda ÜSZI-jén. Állítólag egy kis szobában van eldugva néhány ember. Az ügyfélszolgák kevés száma magyarázza a nagy várakozási időt. Ha van esze a Vodának akkor profira megcsinálja a NETES/WAPOS/TELEFONOS AUTOMATA ügyfélszolgálatát, mert ha a kiszolgáló személyzetet növelnék, az ugyebár költségnövekedés, amit előbb-utóbb rajtunk vernének le. Ehelyett inkább rakjanak tornyokat, meg fejlesszék a szolgáltatásokat, na és járjanak továbbra is az élen a percdíjakban.

Viszont az a kevés ember nem ártana, ha magasan képzett lenne, hogy a hosszú várakozás után ne kelljen szenvedni az ügyfélszolgák tudatlansága miatt.

Én 99 óta az ügyfelük vagyok, a tendencia mindenképpen pozitív. Maradjon is így!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Blake vas. aug. 29, 2004 16:46-kor.



vas. aug. 29, 2004 16:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
MeX írta:
kezd helyreállni a percdíjakban :idea:


Pl. üszi 20huf/min?
Te is tudod,hogy nem minden a percdíj.És sajnos a pannon renoméja eléggé meg van kopva már egy ideje.


vas. aug. 29, 2004 16:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 29, 2004 10:58
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: CyberSpace
Hozzászólás 
Nagyon sok negatívuma van igen! :arrow:
Nem is szeretem egyáltalán. Pannonos vagyok már vagy 7éve.Voltak nem igazán jó időszakai a Pannonak is de most kezd helyreállni a percdíjakban :idea:


vas. aug. 29, 2004 16:18
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Hozzászólás 
Nos...
A céges Vodás előfizumat és a hozzá tartozó duett kártyát akartam átvinni a tulajdonomba. Szimpla tulajdonosváltás, ugye? Én informatikus fejjel azt hittem, hogy egy adatbázisban simán át kell írni a tulajdonos nevét és a számlázási címet. De nem így történt. Először is a művelethez SIM kártya csere kell. Ez nem értettem. A másik, hogy délután háromkor estem be a viszonteladóhoz és este kilencre sikerült a művelet. Olyan blődségeket követtek el, hogy az már a vicc kategóriát súrolja. Nótoriusan a Duett kártyát bírálták el és annak az ajánlatát küldték vissza először, kétszer is. Ez már csak azért hülyeség, mert ha elfogadom a duett ajánlatát, de visszautasítom a főkártyát (mert mondjuk 80 ropi kauciót rávernek), akkor ugye van egy duett kártyám önmagában, ami lehetetlen, hiszen nem áll meg a fő kártya nélkül! Aztán ugye kértem, hogy minden szolgáltatást maradéktalanul vigyenek át az új tulajdonoshoz. Az eredmény. A GPRS WAP nem működött, a VODAFONEMAIL beállításokra és levelekre keresztet vethettem, bár a FAX számom nagy nehezen vissza kaptam. A hangpostát is resetelték. Viszont a nemzetközi ROAMINGot engedélyezték, holott új előfizetőnek minősülök és le kellett volna, hogy tiltsák és ami a legfontosabb, hogy ez egy régi Duett előfizu volt, amelynél hetközben este 9-től is lehet ingyen dumálni és ezt a konstrukciót sikerült átmenteni! Szóval a viszonteladó srác 3 órát túlórázott miattam, pontosabban a Voda miatt, de legalább egy jót söröztünk, meg pizzáztunk közben! :-)
Örülök azért, hogy nem kell naponta tulajdonosváltással bíbelődnöm! :-)


vas. aug. 29, 2004 14:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 26, 2004 17:39
Hozzászólások: 11
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A tegnapi Nepszabadsagban volt a kozlemeny. A GPRS roaming meresi egysegeit (wap 100Kb, net 0.5Mb) pontositottak az ASZF-ben. Megjegyzem a roaming szot veletlen sem irtak bele,igy pedig enyhen szolva is felreertheto a kozlemeny ...


szomb. aug. 28, 2004 14:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
https://live.vodafone.hu

és bejön.


szomb. aug. 28, 2004 9:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Éertem. Köszi.

A live.vodafone.hu/signin.jsp másnak sem jön be? Pedig Expresslinkezem...


szomb. aug. 28, 2004 9:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
26-ától megváltozott az ÁSZF és a díjszabás. Tudja már valaki, hogy miben? Trabi :wink:?


Nem kaptam róla leírást, de gondolom az lehet benne, hogy már SIM-only-t sem vásárolhat korlátozott számban egy magánszemély, csak évente X db-ot...
Lassan remélem küldik nekem is, hogy mi változott 8)
Bár ha figyelembe veszem, hogy még a 26-ai árlistát sem kaptam meg a mai napig sem, tehát hivatalosan még nem árulom a 65-ös siemenseket, és a 810-es samsungot, nem valami bíztató a dolog :evil:


szomb. aug. 28, 2004 8:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
26-ától megváltozott az ÁSZF és a díjszabás. Tudja már valaki, hogy miben? Trabi :wink:?


szomb. aug. 28, 2004 0:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
krisztianxxx, Macika: köszönöm válaszotok. Én is bíztam benne, hogy ez már "alap" dolog a mai világban. Már csak ki kell fognom, hogy a kiszemelt áldozat legyen készleten :)


pén. aug. 27, 2004 20:51
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
simico írta:
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a vodafone márkaüzleteiben (például a westendben levőben) lehet-e kártyával fizetni? Arra gondolok, hogy vennék egy elég drága telefont vitamax csomagban és kártyával fizetném ki, ha lehet.

Szerencsére ez már alap mindhárom szolgáltatónál. Sőt már láttam több viszonteladónál is!


pén. aug. 27, 2004 17:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
simico:

AZ összes budapesti Vodafone márkaboltban lehet kártyával fizetni, igaz nem mindegyik pultnál,de lehet! Bármelyi pulthoz kerulhetsz,mert max más pultnál huzzák le a kártyádat!


pén. aug. 27, 2004 17:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a vodafone márkaüzleteiben (például a westendben levőben) lehet-e kártyával fizetni? Arra gondolok, hogy vennék egy elég drága telefont vitamax csomagban és kártyával fizetném ki, ha lehet.


pén. aug. 27, 2004 16:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Szegény németkériek: a voda decemberre a környéken jócskán visszavesz a beltéri lefedettségéből. Hogy ez miért jó neki :roll:?(forrás: http://mapinfo.vodafone.hu/mapxtreme/)


Nem lehet, hogy ott eddig is max a térkép szerint volt beltéri lefedettség és most kijavították a térképet?


pén. aug. 27, 2004 9:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Szegény németkériek: a voda decemberre a környéken jócskán visszavesz a beltéri lefedettségéből. Hogy ez miért jó neki :roll:?(forrás: http://mapinfo.vodafone.hu/mapxtreme/)


csüt. aug. 26, 2004 19:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Szerencsére az olasz Vodánál nem volt semmiféle GPRS hiba és nyugodtan & szorgalmasan tudtam hazaküldözgetni az MMS-eket 25 Ft/db áron :wink: ! Köszönöm Vodafone!!!!!!

Steve


csüt. aug. 26, 2004 19:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Biztos azért nem vettem észre az mms küldés hiányát, meg hogy mit mond a 1270, mert ritkán használom őket.


csüt. aug. 26, 2004 8:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 7:57
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
sznorbi írta:
Meggylé írta:
Biztos én lakom jó helyen, de én ide is, és az indexre is csak azt tudom írni, hogy nekem már régóta minden oké. Folyamatosan oké.
Momentán 2000. febr.óta vagyok a vodánál és én sem tudok hibát felhozni amellett,hogy 3 vitamax és 2 előfizu van a családomnak,bár egy kicsit felhúztak a depo kérésükkel,de 0 ft-os csekknél meg örülök mint hülye gyerek a fagyinak.Lehet én is tuti helyen lakom! :) :) :)



Na ez érdekes, mert pl. idén tavasszal amikor egy-két hétig nem tudtam MMS üzit kapni se küldeni, akkor még 1270-es is úgy kezdte, hogy elnézést kérnek amiért a gprs rendszerben hiba van... és csak ezután jött a főmenü. Tehát tutti hogy hálózati vagy központi hiba volt, különben nem mondta volna be az ügyfélsz minden egyes vodásnak aki felhívta a 1270-et. vagy nem?


csüt. aug. 26, 2004 7:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
T68m írta:
kerelyfe írta:
Bocs, muszáj volt!

:twisted: :twisted:


BMeg! már te se tudod rendesen leírni, hogy "muszáj"!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!


Igenis muszály volt, mert egy gója a felyemhez nyomott egy pisztojt!


:lol: :lol:


szer. aug. 25, 2004 22:21
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 11, 2004 12:11
Hozzászólások: 28
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Biztos én lakom jó helyen, de én ide is, és az indexre is csak azt tudom írni, hogy nekem már régóta minden oké. Folyamatosan oké.
Momentán 2000. febr.óta vagyok a vodánál és én sem tudok hibát felhozni amellett,hogy 3 vitamax és 2 előfizu van a családomnak,bár egy kicsit felhúztak a depo kérésükkel,de 0 ft-os csekknél meg örülök mint hülye gyerek a fagyinak.Lehet én is tuti helyen lakom! :) :) :)


szer. aug. 25, 2004 19:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Bocs, muszáj volt!

:twisted: :twisted:


BMeg! már te se tudod rendesen leírni, hogy "muszáj"!?!?!?!?!?!?!??!?!?!?!?!?!


szer. aug. 25, 2004 11:09
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Bocs, muszáj volt!


muszáj :c)


szer. aug. 25, 2004 10:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
:P :lol:


szer. aug. 25, 2004 8:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
NHH = Nemzeti Hírközlési Hatóság
FVF = Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség

E 2-nél tehetsz panaszt.


Vigyázz mert az E 2 nem vmi szervnek a rövidítése, csak azt jelenti, hogy ennél a két szervnél thetsz panaszt! :mrgreen:

Bocs, muszáj volt!

:twisted: :twisted:


szer. aug. 25, 2004 8:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
NHH = Nemzeti Hírközlési Hatóság
FVF = Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőség

E 2-nél tehetsz panaszt.


szer. aug. 25, 2004 8:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 7:57
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
Izé, hát szóval.......

MI AZ A NHH???

Ha a voda nem reagál a panaszomra, akkor milyen intézménynél, hatóságnál lehet még siránkozni? És érdemes egyáltalán?


szer. aug. 25, 2004 8:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
exidee írta:
Amúgy szerinted mi értelme van a panaszkodásnak? Írok nekik egy levelet, amire nem válaszolnak. Akkor minek fárasszam magam? Asszed hogy ha egy ügyfél panaszt tesz, akkor azonnal neki állnak és javítanak a szolgáltatásokon? A fenét, jót röhögnek rajtad és kész.

Sőt! Külön kérem, hogyha megint az a sablonválasz jön 15 nap után, hogy levele megválaszolása a szokásosnaál több időt vesz igénybe, s az újab határidő a panasz beérkezte utáni 30. nap, akkor írok az NHH-nak, ők ezt le se s*rják, és tényleg megjött a válasz: még 15 napot kérnek. Aztán jön majd egy 2-3 soros levél, aminek szinte köze sincs ahhoz, amiért problémáztam, és nem tudnak épkézláb magyarázattal szolgálni. És kedvenc szavajárásuk, hogy szíves megértését köszönjük.

Úgy néz ki, a lefedettségi, cellahatáros gondjaim lehet, hogy megoldódnak, mert az NHH igazat adott nekem, s a vodának 30 napja van felülvizsgálni a panaszomat.

Csak az a baj, hogy az NHH határozata tartalmaz 1-2 dolgot, ami nem is igaz. Elképzelhető, rosszul jegyzetelték le, amit mondtam.
Na sebaj, majd átnézem, aztán küldök egy levelt, hogy egy-két dolgot félrenéztek.
Lényeg, hogy ne szagasson ez a rohadt vonal, ha szinte fullon van a térerő.


szer. aug. 25, 2004 8:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Engem péntek óta folyamatosan "visszahívnak", mert nem tudnak infót adni arról, hogy mégis mikor küldik ki a részletes számlát, amit több mint egy hónapja kértem,mivel tudni akarom a roaming dolgokat.
Valszeg úgy vannak vele, mint Bendegúz a bakterházban: Mert hát hol van még karácsony!
Így aztán nem hívnak, nem küldenek.


szer. aug. 25, 2004 8:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 7:57
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
T68m írta:
exidee írta:
A vodafone sz*r de viszont olcsó.
Szinte minden hónapban van valami hálózati probléma.
Kiesik a térerő totál nullára, nem lehet MMSt küldeni hetekig, nem lehet SMSt küldeni órákig és hasonlók.


kérdezem: honnan tudod? Ha onnan, hogy előfizetője vagy, akkor tettél panaszt a megfelelő fórumokon? (Voda ügyfélszolgálat, NHH) És ha nem történt semmi, akkor mégis miért támogatod még mindig ezt a sz*r céget????

Ha nem vagy előfizetője, akkor a Mari néni mondta neked, aki az onokájától hallotta, akinek dominyó kártyája van?


Onnan tudom hogy volt 3 db vitamax joker kártyám.
Írásos panaszt tettem a vodafone-nál, ajánlott és tértivevényes levelet küldtem. 22 napja nem jön rá semmiféle válasz. Most már csak 1 db vitamax joker kártyám van, mert kettőt kivágtam a szemétbe!
Azért támogatom még mindig ezt a sz.r céget, mert a másik kettő még sz.rabb! A pgsm-nél fizetős az ügyfélszolgálat (menjenek a p....ba), a t-mobile pedig marha drága.

Amúgy szerinted mi értelme van a panaszkodásnak? Írok nekik egy levelet, amire nem válaszolnak. Akkor minek fárasszam magam? Asszed hogy ha egy ügyfél panaszt tesz, akkor azonnal neki állnak és javítanak a szolgáltatásokon? A fenét, jót röhögnek rajtad és kész.


szer. aug. 25, 2004 8:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Valóban az, nekem is rengeteg bajom van a postával. Elsőbbségi leveleim is szépen odaérnek talán egy hét alatt...


kedd aug. 24, 2004 19:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 15, 2004 10:39
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
viktorio írta:
KaRFiol írta:
Megkaptam ma a vodaszámlámat, és a címzés alá a voda odabiggyesztette, hogy "Postai feladás dátuma: 2004.08.18". :D



--> Egyszerűen a Posta katasztrofális. Alig rendelek pár havilapot, azok elkóborolnak, minden 5. eltéved.

A bankomtól már nem is kérek folyószámlakivonatot havonta, hanem e-mail-ben, mert ilyet a postára már nem merek ezután bízni. (a postás egyébként tudja az utcában mindenkiről, hogy kinek melyik banktól jön levele...)

Pedig a postának szinte mindenhol van spec előfizetési lehetősége, úgyhogy egy kicsit odafigyelhetnének. De sajna az új logisztikai központ óta még katasztrófálisabb a helyzet. :cry:


kedd aug. 24, 2004 19:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 81
Tartózkodási hely: RétesFehérVár
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
Megkaptam ma a vodaszámlámat, és a címzés alá a voda odabiggyesztette, hogy "Postai feladás dátuma: 2004.08.18". :D



Nekem is ma jött meg a Gáz számlám (DDGÁZ) és ott is a postai feladás dátuma 08.18. Szerintem egyszerre számláznak.
De a hiba nem náluk van. SE a Vodafonnál, se a Gáznál.
--> Egyszerűen a Posta katasztrofális. Alig rendelek pár havilapot, azok elkóborolnak, minden 5. eltéved.

A bankomtól már nem is kérek folyószámlakivonatot havonta, hanem e-mail-ben, mert ilyet a postára már nem merek ezután bízni. (a postás egyébként tudja az utcában mindenkiről, hogy kinek melyik banktól jön levele...)

Kellene a királyi postának egy kis konkurencia! :)

egyébként ne felejtsd el, hogy hosszú volt a hétvége!


kedd aug. 24, 2004 19:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Megkaptam ma a vodaszámlámat, és a címzés alá a voda odabiggyesztette, hogy "Postai feladás dátuma: 2004.08.18". :D


hétf. aug. 23, 2004 21:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
A voda GPRS-sel a SOTE kornyeken sem stimmel valami. Kb. egy hete alig-alig van,a nap nagy reszeben nem kekul a telomon a haromszog. Mashol semmi gond nincs vele.


hétf. aug. 23, 2004 21:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Vitamaxos ként 1-2* volt gond a GPRS-sel, de máshol próbálva ment. Mióta előfizus vagyok még a csatlakozás is gyorsabb. De haverom állandóan szidja, hogy neki nem jó. Azért persze használja! :wink:


hétf. aug. 23, 2004 20:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Biztos én lakom jó helyen, de én ide is, és az indexre is csak azt tudom írni, hogy nekem már régóta minden oké. Folyamatosan oké.


hétf. aug. 23, 2004 19:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 17:45
Hozzászólások: 174
Hozzászólás 
3 napja megrendeltem a Vitamax kártyámra a GPRS Internetet. Első nap mág működött. Tegnap és ma viszont nem megy, mert állandóan szürke a GPRS jel a telefonomon. Felhivtam ezt a hires neves 1270-et, három ügyintézővel beszéltem, akik állítólag egyeztettek a technikussal, és mind kisütötte, hogy leterhelt a hálózat vagy a telefonom rossz.
Mondtam, akkor reggel miért működött?
Nem tudja, de most leterhelt a hálózat.
Mondom ÉS?
Ezzel ők nem tudnak mit csinálni, egyébként meg erről ennyit, miben segíthet még? Mondom annyiban,hogy működjön és kifogásokat én is tudok mondani.
Ez benne van a szerződésben, hogy nincs garancia arra, hogy a szolgáltatás működjön. Meg mit képzelek én, hogy így beszélek vele, hogy ő kifogásokat keres.
Mondom érdekes a T-Mobilenál és a Pannonnál ilyen még nem volt.
De ott is van higgyem el!
De mindezt olyan piszok szemét hangnemben, hogy kinyílt a bicska a zsebemben! Inkább letettem, mielőtt ordítoztam volna.
Ennyit a Vodafoneról...

Kérdésem hozzátok, hogy tényleg ennyi, vagy HIFnél, egyéb szervnél ezzel kapcsolatban lehet érdeklődni, panaszt tenni? Még jó, hogy meghagytam az eklőfizetésemet a T-nél és itt csak Vitamaxot vettem, az is biztos, hogy lefogy az egyenleg és többet nem töltöm fel!!!


hétf. aug. 23, 2004 19:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Csak tudnám mi azon a fanatizmus, hogy azt mondom, hogy jó a voda. :?:

És azon mi hogy beírom a T-Mobile árlistákat?


hétf. aug. 23, 2004 19:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Csak tudnám mi azon a fanatizmus, hogy azt mondom, hogy jó a voda. :?:


elmondom: az, hogy nem azt mondtad, hogy "sz*r"!

az mindjárt megalapozott, tényekre támaszkodó, komoly vélemény lenne! :)

ui.: mindhárom sz*r! :))))))


hétf. aug. 23, 2004 18:56
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Csak tudnám mi azon a fanatizmus, hogy azt mondom, hogy jó a voda. :?:


hétf. aug. 23, 2004 18:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Odo írta:
mobilegames írta:
Szerintem jó a Voda. :D

Ez már tényleg fanatizmus.


Ez is... :P


hétf. aug. 23, 2004 18:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
:wink:


hétf. aug. 23, 2004 18:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Szerintem jó a Voda. :D

Ez már tényleg fanatizmus.


hétf. aug. 23, 2004 18:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
exidee írta:
A vodafone sz*r de viszont olcsó.
Szinte minden hónapban van valami hálózati probléma.
Kiesik a térerõ totál nullára, nem lehet MMSt küldeni hetekig, nem lehet SMSt küldeni órákig és hasonlók.


kérdezem: honnan tudod? Ha onnan, hogy elõfizetõje vagy, akkor tettél panaszt a megfelelõ fórumokon? (Voda ügyfélszolgálat, NHH) És ha nem történt semmi, akkor mégis miért támogatod még mindig ezt a sz*r céget????

Ha nem vagy elõfizetõje, akkor a Mari néni mondta neked, aki az onokájától hallotta, akinek dominyó kártyája van?


hétf. aug. 23, 2004 15:46
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Szerintem jó a Voda. :D


hétf. aug. 23, 2004 15:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 7:57
Hozzászólások: 53
Hozzászólás 
A vodafone sz*r de viszont olcsó.
Szinte minden hónapban van valami hálózati probléma.
Kiesik a térerő totál nullára, nem lehet MMSt küldeni hetekig, nem lehet SMSt küldeni órákig és hasonlók.

Viszont a Vitamax Joker szerintem a legjobb kártyás csomag.
Tényleg, miért nincs olyan előfizetéses tarifacsomag hazánkban, ahol a havidíj teljesen lebeszélhető, de nem csak hanggal, hanem sms vagy mms üzenettel is??!?!?!?


hétf. aug. 23, 2004 14:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
mobilegames írta:
Mostmár nekem is.
Hmmm, ki élt még ilyet... :?: :?: :?:

Most megy nálam.


hétf. aug. 23, 2004 14:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Mostmár nekem is.
Hmmm, ki élt még ilyet... :?: :?: :?:


hétf. aug. 23, 2004 14:01
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
...nekem megy rendesen!
:?


hétf. aug. 23, 2004 13:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 247
Hozzászólás 
Hááát igen, ez is bekerül a történelem könyvekbe. Én beírtam ebbe a topicba!!! Na de mindegy. Amiért írok az nem más, mint hogy nem jön be a Voda honlapja? Da vajon miért, most fordul először elő ilyen, amióta eszemet tudom. Miért? Nektek?


hétf. aug. 23, 2004 13:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség