Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 8:27



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Telefanni írta:
Europark olyan tragyadomb, hogy meg a Vodafone nal dolgozo ismerosom sem hajlando szoba allni az ottaniakkal meg telefonon se. Viszont hogy jot is mondjak a Mammut es Mom park legutobb igen rendes volt velem. Utobbi meg a fax szamat is odaadta es vissza is hivtak.

A MOM Parkban ultrakorrektek voltak velem is. Nem tehetnek arról, hogy máshol olyanokat is alkalmaz a Voda, akiket először utcaseprőnek kéne. Talán ott kicsit megtanulnának dolgozni.


vas. szept. 12, 2004 1:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Europark olyan tragyadomb, hogy meg a Vodafone nal dolgozo ismerosom sem hajlando szoba allni az ottaniakkal meg telefonon se. Viszont hogy jot is mondjak a Mammut es Mom park legutobb igen rendes volt velem. Utobbi meg a fax szamat is odaadta es vissza is hivtak.


szomb. szept. 11, 2004 18:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
.Nokia. írta:
Én is az Eltéről beszélek :) Lágymányoson vannak a Petőfi-híd budai hídfőjénél. Sajna nem csak az antennák állnak rossz felé mert az épületen kívül sem tökéletes minden. Szakadozik a hang sok a hálózat foglalt hiba üzenet. Félreértés ne essék, ez szerintem a voda hibája maximálisan. Az, hogy egy méteres falvastagságú épületben nem ok a térerő az más.
Kb. 2 hónapja vagyok voda előfizető nagyjából elégedett vagyok velük, csak valahogy kezdem úgy érezni, hogy a cégre a trehány jelző azért illik. Egy csomó apróság ami csak odafigyelés kérdése lenne hiányos, hiányzik, vagy nem működik. Tudom, hogy olcsóbbak de mint tudjuk odafigyelni nem csak pénz kérdése. Talán ez az odafigyelés és a következetesség amiben a T-mobile úgy érezzük összeségében jobb mint a Voda.

Hupsz, elárultam, hogy nem Pesten szereztem a diplomáimat. :lol:
én a Műegyetemre gondoltam. Bocsi.

A Westelben egyetértünk. Mint már sokszor kifejtettem, a Westel a legjobb és a legdrágább szolgáltató, az egyetlen, aminek a működését, minőségét etalonnak lehet tekinteni. Ennek megvan az ára A Voda meg a legolcsóbb, ugyanakkor maga a beszédszolgáltatás minőségében nincs kivetnivaló. De van sok dolog, amiben csapnivaló még a cég.


szomb. szept. 11, 2004 17:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
.Nokia. írta:
Az épületeket 1998-ban és 2002-ben adták át. :( Egyszerűen nem foglalkoztak azzal, hogy a két épületet normálisan lefedjék sajna :((

A hsz elejét az ELTE-re írtam.
És mint írtam, valószínűleg nem jó irányban állnak az antennák. Továbbra is fenntartom, hogy oldalakat lehetne teleírni olyan hsz-ekkel, amikben az van leírva, hogy hol, melyik épületben nincs beltéri lefedettség...


Én is az Eltéről beszélek :) Lágymányoson vannak a Petőfi-híd budai hídfőjénél. Sajna nem csak az antennák állnak rossz felé mert az épületen kívül sem tökéletes minden. Szakadozik a hang sok a hálózat foglalt hiba üzenet. Félreértés ne essék, ez szerintem a voda hibája maximálisan. Az, hogy egy méteres falvastagságú épületben nem ok a térerő az más.
Kb. 2 hónapja vagyok voda előfizető nagyjából elégedett vagyok velük, csak valahogy kezdem úgy érezni, hogy a cégre a trehány jelző azért illik. Egy csomó apróság ami csak odafigyelés kérdése lenne hiányos, hiányzik, vagy nem működik. Tudom, hogy olcsóbbak de mint tudjuk odafigyelni nem csak pénz kérdése. Talán ez az odafigyelés és a következetesség amiben a T-mobile úgy érezzük összeségében jobb mint a Voda.


szomb. szept. 11, 2004 17:29
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
.Nokia. írta:
Az épületeket 1998-ban és 2002-ben adták át. :( Egyszerűen nem foglalkoztak azzal, hogy a két épületet normálisan lefedjék sajna :((

A hsz elejét az ELTE-re írtam.
És mint írtam, valószínűleg nem jó irányban állnak az antennák. Továbbra is fenntartom, hogy oldalakat lehetne teleírni olyan hsz-ekkel, amikben az van leírva, hogy hol, melyik épületben nincs beltéri lefedettség...


pén. szept. 10, 2004 22:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
club írta:
Az ELTE-n a másik két szolgáltató térereje sem tökéletes, de legalább lehet telefonálni a legtöbb helyről...
Ellenben a WCC-vel szembeni térerő azért ciki, mert ha jól rémlik ott a Vízifon központja :lol:

Sajnos (tetszik-e vagy sem) a régi, méteres falvastagságú épületeken belül szinte lehetetlen elfogadható mértékű térerőt biztosítani. Egészen biztos, hogy ha ez lenne a cél, pillanatok alatt hozzászólások százait lehetne leírni, hogy melyik szolgáltatónak melyik belvárosi épületben nincs használható térereje.
Kétségtelenül kínos, hogy 50 m-re a főhadiszállástól nincs beltéri fedettség, na de hanem arra van irányítva az adó, akkor nincs mit tenni.


Az épületeket 1998-ban és 2002-ben adták át. :( Egyszerűen nem foglalkoztak azzal, hogy a két épületet normálisan lefedjék sajna :(


pén. szept. 10, 2004 21:05
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
club írta:
Az ELTE-n a másik két szolgáltató térereje sem tökéletes, de legalább lehet telefonálni a legtöbb helyről...
Ellenben a WCC-vel szembeni térerő azért ciki, mert ha jól rémlik ott a Vízifon központja :lol:

Sajnos (tetszik-e vagy sem) a régi, méteres falvastagságú épületeken belül szinte lehetetlen elfogadható mértékű térerőt biztosítani. Egészen biztos, hogy ha ez lenne a cél, pillanatok alatt hozzászólások százait lehetne leírni, hogy melyik szolgáltatónak melyik belvárosi épületben nincs használható térereje.
Kétségtelenül kínos, hogy 50 m-re a főhadiszállástól nincs beltéri fedettség, na de hanem arra van irányítva az adó, akkor nincs mit tenni.


pén. szept. 10, 2004 20:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
.Nokia. írta:
simico írta:
A WCC-vel szemközti irodaházban elég gyalázatos a térerő. Össze-vissza ugrál és többnyire 1-2 pálcika vagy annyi se. Ez szerintem egy kicsit nevetséges :x


Ugyan már az ETE új épületeiben (Lágymányoson) A voda nem használható, csak az ablakoknál :twisted: Na ez se piskóta :evil: Persze tudnak róla mondja a 1270. Csak úgy látszik tenni nincs kedvük tenni ellene :roll:


Az ELTE-n a másik két szolgáltató térereje sem tökéletes, de legalább lehet telefonálni a legtöbb helyről...
Ellenben a WCC-vel szembeni térerő azért ciki, mert ha jól rémlik ott a Vízifon központja :lol:


pén. szept. 10, 2004 19:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
simico írta:
A WCC-vel szemközti irodaházban elég gyalázatos a térerő. Össze-vissza ugrál és többnyire 1-2 pálcika vagy annyi se. Ez szerintem egy kicsit nevetséges :x


Ugyan már az ETE új épületeiben (Lágymányoson) A voda nem használható, csak az ablakoknál :twisted: Na ez se piskóta :evil: Persze tudnak róla mondja a 1270. Csak úgy látszik tenni nincs kedvük tenni ellene :roll:


pén. szept. 10, 2004 19:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
A WCC-vel szemközti irodaházban elég gyalázatos a térerő. Össze-vissza ugrál és többnyire 1-2 pálcika vagy annyi se. Ez szerintem egy kicsit nevetséges :x


pén. szept. 10, 2004 16:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Most megint rögzítették a kérésem.
Majd minimum egy hónapig megint várhatok, mire talán esetleg megkapom.


Tudod, hogy egy évben csak 3at kapsz ingyenesen? :D


pén. szept. 10, 2004 10:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Vizslának akkor is igaza van!

Nekem tegnap VÉGRE! megérkezett a régóta kért részletes számlám.
Kibontom, és mit látok???
Ezek az agyatlanok az ápr.14-máj.13-ig tartó időszakot küldték meg!
Pedig hányszor elmondtam nekik, hogy a július 13-áig tartót küldjék el, mert akkor voltam külföldön, és a ROAMING forgalmam akarom látni.

Most megint rögzítették a kérésem.
Majd minimum egy hónapig megint várhatok, mire talán esetleg megkapom.



HOPP!
Ma néztem a ládát, megjött az is!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára CineDOG pén. szept. 10, 2004 13:53-kor.



pén. szept. 10, 2004 10:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
Drága kedves tündérvirágszál vizsla1!

Egyszerűen nem hiszem el, hogy valaki ennyire ráér mint te. Miért izgat téged annyira a számla végösszege? Nem mindegy, hogy mennyi? Számlazárás után pár nappal ott van nálad a papír, szépen elemezheted aztán meg fizetheted. Ez a hivatalos módja annak, hogy a lezárt számlád végösszegéről tudomást szerezz. Nem igaz, hogy nem bírod ki azt a pár napot... :evil:

Ha annyira zavar téged, hogy fizetni kell az egyenleginfóért, akkor NE hívogasd és nem kerül pénzbe. A hőzöngésed megint felesleges, lesz webshop és egyéb kényelmi szolgáltatás, csak időbe tart bevezetni. Megszokhattad volna, hogy a vodánál még annál is többe. Ha annyira ragaszkodsz ahhoz, hogy elküldjem neked a számlazárás időpontját 50 Ft-ért, akkor nosza rajta, meg van beszélve. Minden hónap 6.-án küldöm neked az smst és keresek vele 20 Ft-ot. Mekkora üzlet!!! :D

Szerintem menj rögtön az FVF-hez a fenti problémákkal is, mert nekik sincs más dolguk, csak a számlájukat kicentizni kívánó előfizetőkkel foglalkoznak... :x


pén. szept. 10, 2004 9:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
6-ai számlazárású vagyok. Előző hónapban már 8-án, vasárnap este fent volt a 1751-en a lezárt számla végösszege. Ebben a hónapban 7-e óta, délelőtt és késő este is hívtam a 1751-et, és semmi aktuális információ nincs fent. Ráadásul hétköznap van, ha ez esetleg számít is valamit. (A GPRS NET-forgalom lekérdezésével nincs gond, az mindig a "tegnap éjfélig" forgalmazott mennyiséget mondja be, "másnap" délelőtt 9 órától.)

Az a tudat, hogy csak egy tájékoztató jellegű információról van szó, már az felháborít, hogy ilyenért fizetnem kell. Az meg még jobban, hogy nincs egy megszokott módja annak, hogy a lezárt számlám végösszegéről tudomást szerezzek.

Ha már annyira pénzt szeretnének kérni ezért, miért nem lehet azt megoldani, hogy havi 50 Ft-ért, amint megvan a lezárt számla egyenlege, elküldik SMS-ben a végösszeget, és benne a fizetési határidőt? (Vagy neki állnának online számlainformációs rendszert létrehozni, webshoppal, és online fizetési lehetőséggel.) Ezáltal pénzt továbbra is kapnának a lekérdezésért, de nekem meg nem kellene havonta több, mint 10-szer a 1751-et felhívnom, amivel akár 10-szer annyiba kerülne, mint amit javasolok.

Számtíhat a Vodafone arra, hogy ismét fel lesz keresve az FVF. Elegem van már, hogy az egyik levelemre is 15 naponta jön a válasz, gépelési hibákal, hogy 15 nap múlva válaszolunk, s most tartanak 45 napnál; de a levél lényegében egy korábbi, sz*rul megválaszolt levél módosult változata, így gyakorlatilag 3 hónapja nincs megválaszolva normálisan a levelem.


pén. szept. 10, 2004 8:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Hoppá, kicsit tévedtem is, meg nem is, most látom.

Szóval GEMPLUS létezik, az egy SIM-kártya chip(gyártó), bele is van gravírozva. Ez van a Supershop-ban is. Ahol tévedtem az az, hogy nem egy GEMPLUS-os SIM csinálta, hanem egy olyasfajta vodás SIM, amit régebben árult a pannon: Két kör van egybefonódva a chip-en.


vas. szept. 05, 2004 20:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Nekem GEMPLUS-os vitamaxos SIM-mel csinálta a T65, hogy fogta magát, kikapcsolt, vagy lefagyott. És ezt megtette akkor is, amikor éppen folyt egy beszélgetés. Így mentem SIM-cserére, ingyen megcsinálták. Azt nem mondtam, hogy más telefonban mûködik, viszont azt igen, hogy van 6 SIM-em, s mindegyikkel jól megy a teló, csak ezzel nem.


mi az a GEMPLUS??????

én is bemegyek majd cserére, a gond csak az, hogy a vitamax nem az én nevemen van, az elõfizus kártya pedig ritkán csinálja ezt, az nem is annyira zavaró.


vas. szept. 05, 2004 19:51
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nekem GEMPLUS-os vitamaxos SIM-mel csinálta a T65, hogy fogta magát, kikapcsolt, vagy lefagyott. És ezt megtette akkor is, amikor éppen folyt egy beszélgetés. Így mentem SIM-cserére, ingyen megcsinálták. Azt nem mondtam, hogy más telefonban működik, viszont azt igen, hogy van 6 SIM-em, s mindegyikkel jól megy a teló, csak ezzel nem.


vas. szept. 05, 2004 19:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
help!

van egy olyan problémám, hogy az egyik elõfizetéses sim kártyámmal az Eri telefon idõnként kiírja, hogy "Érvénytelen tel.", majd utána kikapcsolással lehet helyrehozni vagy türelmes várakozással. (10 perc után megtalálja a hálót és szokásosan csippan.) Nokia telefonnal feldobja a hálózat választás kérdést, s választás után megint megy egy-két napig rendesen.

Szal, miért csinálja ezt??? Vki 5lete? A voda persze azt mondja vigyem be a telókat kivizsgálásra, stb.

(A gond az még, hogy egy vitamax kártyával is csinálja ezt, amin 1 csomó pénz van és nincs a nevemen, így még csak cseréltetni sem tudom. )


vas. szept. 05, 2004 19:01
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Egyszer már elmesélte, hogy betegesen vonzódik a Telefánihoz, mert akkora darab, hogy a testvére lehetne. Asszem valahogy innen ered, finom kis nőiességgel keverve. :twisted: :twisted:


pén. szept. 03, 2004 15:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
ja a smiLEmaradt...


pén. szept. 03, 2004 13:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Aze remelem biz6ok benne, hogy nem nyomtok fel a yardon internetes kexualis garazdasagert!?


pén. szept. 03, 2004 13:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
:shock: :lol: Vicces, mert én egészen mostanáig nőnek gondoltam Telefannit :D Kb a C55 topic óta ebben a képzavarban voltam :D


pén. szept. 03, 2004 12:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Telefanni írta:
kerelyfe írta:
Telefanni, már megint nõnek néztek! :D :D


+bocsájtható, elektronok áramlása fém és üveghuzalokban nem ad tiszta képet rólam :roll:


1. akkor miért "fanni"?

2. az üveghuzalban ritkán szokott áramlani elektron. Monhatni, hogy sosem, hiszen vezetõ.


pén. szept. 03, 2004 10:53
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Jaja. Eléggé nőies név ez egy családos férfinek. :)


pén. szept. 03, 2004 9:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Telefanni, már megint nőnek néztek! :D :D


+bocsájtható, elektronok áramlása fém és üveghuzalokban nem ad tiszta képet rólam :roll:


pén. szept. 03, 2004 9:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Most akartam törölni azt a HSZ-omat, mert mégis utánanéztem a mailben :), de már nem tudom, mert látom, egyesek árgus szemekkel ugranak válaszolni :wink:
Szóval tekintsétek semmisnek azt a HSZ-t, mert hülyeséget írtam!

Üdv!


csüt. szept. 02, 2004 21:47
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
McLaca írta:
Elvileg 10k HUF felett kötelező gyártói jótállást vállalni, ami két év 2003. szept. 1 óta, de most nem tudok (és energiám sincs) utánanézni.

Üdv!


10k felett minimum 1 év. Azalatt pedig semmi nem kötelező :wink:


csüt. szept. 02, 2004 21:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
McLaca írta:
Elvileg 10k HUF felett kötelező gyártói jótállást vállalni, ami két év 2003. szept. 1 óta, de most nem tudok (és energiám sincs) utánanézni.

Üdv!


Aha. Akkor erről senki sem tud. Az anyósomék most vettek egy Philips tv-t. Csak 1év gari van rá.


csüt. szept. 02, 2004 21:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Elvileg 10k HUF felett kötelező gyártói jótállást vállalni, ami két év 2003. szept. 1 óta, de most nem tudok (és energiám sincs) utánanézni.

Üdv!

Hülyeséget írtam ide, NE vegyétek figyelembe!! Törölni nem tudom, mert már válaszoltak rá...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára McLaca csüt. szept. 02, 2004 21:49-kor.



csüt. szept. 02, 2004 21:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Sajna nincs mindenre 2éves garancia.
1évest kapsz minimum. A több már gyártó dolga.


csüt. szept. 02, 2004 21:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
A garancia nem egészen így működik.


csüt. szept. 02, 2004 20:58
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Meggylé írta:
...

2003. szeptembere óta elvileg (ha jól tudom) nincs is 72-órás csere (kivéve, ha a kereskedő önként vállalja), van helyette viszont két éves kötelező garancia, illetve elvileg fél éven belül bármikor meggondolhatod a vásárlást, minőségi kifoás esetén. Valamelyik fórumtársunktól kaptam idevágó dokumentumokat, akit érdekel, átküldhetem, bár én magam sem olvastam még át.

Üdv!


csüt. szept. 02, 2004 20:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
T68m írta:
Telefanni írta:
Mivel párom roncsalcája végképp megputtyadt, gondoltam veszek neki 70 forintért egy t230-ast, (most inkább T-72-est vennék, és neki a Váci úti bázisnak...).


én inkább a t80-ast ajánlanám, erősebb, jobb a tűzvezetés, nagyobb a tűzerősség, stb. De a t64d sem megvetendő dolog, a szokásos dizel meghajtás helyett gázturbinás rendszerű. Ez ugyan nagyobb fogyasztást jelent, de cserébe sokkal csendesebb, nőiesebb, jobban illik a Fanni-hoz. :)


Telefanni, már megint nőnek néztek! :D :D


csüt. szept. 02, 2004 20:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Fanninak nincsen funnyja.. :) :P


csüt. szept. 02, 2004 18:12
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Telefanni írta:
Mivel párom roncsalcája végképp megputtyadt, gondoltam veszek neki 70 forintért egy t230-ast, (most inkább T-72-est vennék, és neki a Váci úti bázisnak...).


én inkább a t80-ast ajánlanám, erõsebb, jobb a tûzvezetés, nagyobb a tûzerõsség, stb. De a t64d sem megvetendõ dolog, a szokásos dizel meghajtás helyett gázturbinás rendszerû. Ez ugyan nagyobb fogyasztást jelent, de cserébe sokkal csendesebb, nõiesebb, jobban illik a Fanni-hoz. :)


csüt. szept. 02, 2004 18:10
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Természetesen közte is tudsz telót venni, de akkor asszem nagyobb az esélye a kauciónak. 3 hónap után elvileg nincs.


csüt. szept. 02, 2004 17:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Hat hogy finom es kulturalt legyek (bar szerintem e rovarok sose voltak finomak se kulturaltak se) meg csak az b.-na be ha vegre egyszer lenne 6230 mire a sujthoz erek es kitalalna a kozpont ezen altalad talalt verziot! kaucioval vehetek most is. De mivel 2 honapja probalkozom mar nemsok van hatra. (a turelmembol se)


csüt. szept. 02, 2004 17:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
BYOP = Bring Your Own Partner :)
Egyébként nem úgy volt, hogy vagy az előfizu kötésekor, vagy a 3. befizetett számla után tudsz telót venni? :roll:


csüt. szept. 02, 2004 14:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
A korrektség kedvéért még annyit hadd tegyek hozzá: BYOP = BE YOUR PARTNER.

Rájöttem, mi ez szabad fordításban ordítva: cégünk partnere egy beegetős birka.

(Tartózkodási helyem a szokásos magamon kívül, de tartózkodom minden a témát érintő túlzó megnyilvánulástól, csak a tényeket kívántam rögzíteni.)


csüt. szept. 02, 2004 13:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Mostanában sűrű tennivalóim miatt elvétve és wapon nyögök be pár mondatot a fórumba, de a legfrissebb élményem miatt most klaviatúrát ragadtam és bepötyögöm, ezt kapjátok ki:

A BYOP (be your partner) csomagot használom, amit VF hangyák ajánlgathattak "ismerősöknek" (én az apróneten ismertem meg a tagot....). Az előfízetés megvásárlása a szokásos hercehurca, sorbaállás, központi minősítés, félnapos plazalátogatással járt együtt, mint minden más normális átlagos uccáróbejött mezei versenyzőnél.

Eleddig kétszer próbáltam sikertelenül egy 6230-ast beújítani, mire az Europarkban 2-3 óra sorállás után rám került a sor, mindig elfogyott a tela. De arról nem volt szó, hogy a byopon miatt nem vehetek telót.

Mivel párom roncsalcája végképp megputtyadt, gondoltam veszek neki 70 forintért egy t230-ast, (most inkább T-72-est vennék, és neki a Váci úti bázisnak...).

ÜFOSZT felhívom, hogy 2 v. 3 éves rablánc jár-e vele, mivel 3 éves rabláncra nem jogosít fel e csomag.

Kiderült, hogy 2 éves , nosza uccuneki, de azért megkérdeztem, hogy byop-hoz vehető-e.

Erre megkérte a számomat, üakódomat, majd jó 5 perc utánaérdeklődés után sűrű elnézéskérés közepette azt mondta, hogy akkor jelen esetben annál érdeklődjek, aki a byop-ot ajánlotta nekem. Hát ha nem sajnáltam volna szegény üfoszost, aki nem tehetett a dologról, akkor hahotámat nem fogom vissza.

BYOP barátom még nem értem el, kiváncsi vagyok mit szól majd a kérdésemre, elad-e nekem 70 froncsiért SE T230-ast? SZERINTETEK? :lol:

Vagy inkább a Vodafonedícsérőbe írjak?


csüt. szept. 02, 2004 13:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
OK! :)


szer. szept. 01, 2004 18:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 15, 2004 10:39
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
Seri01 írta:
@VFHU: ez a nick mennyire olyan, amilyenre én gondolok? :roll:

:P ...remélem érthető vagyok így is... :P

Mire gondolsz?
Ja!
Nem.
8)


szer. szept. 01, 2004 18:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
@VFHU: ez a nick mennyire olyan, amilyenre én gondolok? :roll:

:P ...remélem érthető vagyok így is... :P


szer. szept. 01, 2004 18:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 15, 2004 10:39
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
[quote="Meggylé"]http://www.extra.hu/vodafone_ozd/


1 visszavigyem az üzletbe, ahol azonnali cserét vagy a vételár visszafizetését kértem.
2 ahol 1 órás sorbaállás után
közölték, hogy ők nem tudják megvizsgálni a készüléket ezt csak a vásárlás helyén tehetik meg.

3 Egyébként is kételkedem a Vodafone szakszerviz pártatlanságában.
Ezek alapján a telefont az üzletből nem hoztam el, az ügyet megküldtem 4 Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnek
kivizsgálásra.

5 Amennyiben a vizsgálat nem hoz számomra kedvező döntést, úgy a cég ellen keresetet nyújtok be a helyi bíróságon, továbbá:

6 Az csak természetes, hogy a saját és környezetem (rokonok, ismerősök) Vodafone előfizetését azonnali hatállyal megszüntetjük.




1: Ha visszaviszed az üzletbe, akkor is pestre küldik, mert az ott ülők nem jogosult eldönteni, hogy valóban cserélhető-e.

2: A 72-órás bevizsgáláshoz kell minden cucc, még a számla meg blokk, minden, az utolsó mütyűrig.Ezek közül nálad nem volt ott valami.De legalább bevállalnád és az igazat írnád...

3: Nem a Vodafone szakszervíz vizsgálja be a telefont, nem az ad róla szakvéleményt.

4: Különben ezt maga a voda automatikusan elindítja 72órás cserénél, nem te kéred.

5: :P :?

6:Akkor az is természetes, ha semmilyen samsung terméket sem vásároltok. Ózdon meg pláne nem.


szer. szept. 01, 2004 18:01
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. júl. 15, 2004 10:39
Hozzászólások: 31
Hozzászólás 
[quote="Meggylé"]http://www.extra.hu/vodafone_ozd/

Még aznap eljuttattam a telefont Miskolcra (a legközelebbi márkaüzlet ott van) ahol 1 órás sorbaállás után
közölték, hogy ők nem tudják megvizsgálni a készüléket ezt csak a vásárlás helyén tehetik meg.

??????? :?: :?:
Ezt nem értem. A márkaboltban nem is kell "bevizsgálni" ott max ÁTVESZIK 72óráa bevizsgálásra. Ezáltal nem is igazán van értelme elutasítani kérést, mert max 2-3 papír kitöltéséről van szó.


kedd aug. 31, 2004 15:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
http://www.extra.hu/vodafone_ozd/

Az alábbi eset történt meg velem, kérem olvassa el mindenki és okuljon a történtekből:

2004.julius 30-án (péntek) az ózdi székhelyű Mobilkomm Kft. (3600, Ózd, Vasvár út 35/b.), mint
Vodafone viszonteladótól vásároltam egy Samsung X450-es mobiltelefont, Vitamax csomagban.
Másnap (szombat) délután derült ki, hogy a telefon hibás, nem tölthető.
2004.08.02-án hétfőn első dolgom volt, hogy a készüléket a törvényben biztosított jogomnál fogva
visszavigyem az üzletbe, ahol azonnali cserét vagy a vételár visszafizetését kértem.
Az eladó mindkét kérésemet megtagadta, és javasolta hogy vigyük be egy márkaüzletbe ahol bevizsgálják.
A minőségi kifogásról jegyzőkönyv készült, ezt jelen faxhoz csatolom.
Még aznap eljuttattam a telefont Miskolcra (a legközelebbi márkaüzlet ott van) ahol 1 órás sorbaállás után
közölték, hogy ők nem tudják megvizsgálni a készüléket ezt csak a vásárlás helyén tehetik meg.

Ekkor ismét kapcsolatba léptem a Mobilkomm vezetőjével és abban egyeztünk meg, hogy vizsgálják be a
készüléket és amennyiben jogos a panasz, úgy nem másik készüléket hanem a vételár visszafizetését kérem
(mivel telefonra szükségem volt, vettem egy másikat máshol).
2004. augusztus 25-én az üzlet felhívott azzal, hogy a 72 órás cserére nem jogosultam, mivel „illetéktelen
beavatkozás” történt a telefonon. Ezt egy „szakvéleménnyel” is alátámasztották. Ezzel kapcsolatban annyi
hozzáfűznivalóm valóm van, hogy amikor a szervizbe leadtam a telefont, azon semmiféle külsérelmi nyom
nem volt, ezt az átvevő is alaposan megnézte, a mellékelt fotón azonban olyan nyomok vannak ami azonnal
feltűnt volna. A telefon összesen egy hétvégét volt nálam és a kezdetektől fogva nem lehetett tölteni.
Egyébként is kételkedem a Vodafone szakszerviz pártatlanságában.
Ezek alapján a telefont az üzletből nem hoztam el, az ügyet megküldtem a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnek
kivizsgálásra.



Amennyiben a vizsgálat nem hoz számomra kedvező döntést, úgy a cég ellen keresetet nyújtok be a helyi bíróságon, továbbá:

- Hogy mások ne járjanak hasonlóan mindent elkövetek, hogy minél többen olvassák ezt a történetet,
ha az ügy lezárul szét fogom küldeni minden ismerősömnek.

- Jelen weboldalt minden létező fórumra és keresőre felteszem ami csak számomra elérhető.

- Az csak természetes, hogy a saját és környezetem (rokonok, ismerősök) Vodafone előfizetését azonnali hatállyal megszüntetjük.



Mindenesetre felettébb érdekesnek tartom, hogy egy feltörekvő cégnél a panaszosnak egy 30.000,-Ft értékű
telefon kicserélése érdekében a Fogyasztóvédelemhez, bírósághoz és a nyilvánossághoz kell fordulnia.

Addig is mindenki a Vodafone viszonteladói hálózatában készül telefonkészüléket vásárolni készüljön
fel arra ,hogy meghibásodás esetén a 72 órás csere, amit egyébként a 151/2003.korm rendelet 7.§.a előír
nem lesz érvényes és igazát talán csak bíróságon érvényesítheti!

Az ügy fejleményeiről ezen oldalon beszámolok, akár pozitív akár negatív lesz.



Tanulság: ne engedjük magunkat kidobni az üzletből, ha a 3napon belül vagyunk, ha mégis, ne hagyjuk ott a telót.


hétf. aug. 30, 2004 16:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Macika írta:
A Pannon esetén ez komoly tulajdonosváltás lenne


Legalább is reménykedünk benne... :wink:


hétf. aug. 30, 2004 8:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Blake írta:
Szerinted elég ehhez a névváltás?
A Westel sem nyert olyan sokat a bugyirózsaszínségen, csak elvesztett egy jól bejáratott márkanevet!

Ez igaz, de Te kavarod a dolgot, a Westelnél csak névváltás volt. Ha valóban lenne valami a Pannon-Orange házasságból, akkor az több lenne, minthogy a Brand tulajdonosa rákényszeríti az összes társra a név átvételét.
A Pannon esetén ez komoly tulajdonosváltás lenne, annak minden előnyével (és hátrányával, ha van ilyen).


vas. aug. 29, 2004 18:17
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Hozzászólás 
T68m írta:
MeX írta:
de most kezd helyreállni a percdíjakban :idea:


?????????????????????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

helyreállni majd akkor fog, ha narancsszinre vált.


Szerinted elég ehhez a névváltás?
A Westel sem nyert olyan sokat a bugyirózsaszínségen, csak elvesztett egy jól bejáratott márkanevet!


vas. aug. 29, 2004 16:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
MeX írta:
de most kezd helyreállni a percdíjakban :idea:


?????????????????????

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

helyreállni majd akkor fog, ha narancsszinre vált.


vas. aug. 29, 2004 16:46
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség