Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 10:36



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 25, 2004 19:37
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Na szóval nálam is az a gáz hogy átlagban 15000 és 25000 közöt alakul egy készülékemre a számla és erre nincs semmi?


pén. okt. 15, 2004 19:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vuki írta:
...


nem egészen értem a problémádat!

a vodánál vannak 5000Ft-os 3200-ások és stb. Ja, engem is zavar, hogy három év után nem kapok semmi plusz kedvezményt ahhoz képest, mint aki az utcáról esik be elõfizut kötni.

De ehhez képest még mindig jóval olcsóbbak a készülékek, mint pannonpartnerben vagy aranykártyával - ugyanekkora pénzforgalom mellett. (és persze sokkal többet ugathatok, mint máshol ennyiért)


pén. okt. 15, 2004 19:18
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Van hűségakció a vodánál. Időnként mikor eszükbe jut. 3 telót is akcióznak,mindnekinek ugyanaz a 3, csak a forgalomtól függően más árakon.


pén. okt. 15, 2004 19:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 25, 2004 19:37
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Macika!!
Igazad van, az lemarat bocsi. :lol:
Na szóval engem akkor a télszámláim nagy összege vitt a vodához ok, hogy abból a szempontból még most is jobban járok csak engem egyedül ez a hűség dolog, bosszant. Az is, azért mert x év után bementem hogy vegyek egy készüléket, mert sajna meghalt a régi erre közlik, hogy bármelyiket de listaáron vagy új szerződéssel (más csomaggal) vagy ha nem tetszik, akkor feltöltőst és meg van oldva a gondom. Ere gondolhatod, hogy az államrendesen leeset.
Na uram bocsáss az a 3 készülék és előfízu ami, most is itt van nálam és még amennyi a nevemen, van átutalással fizetve mind soha semmi gond és elég magas számlák. Ennyit nem kapsz egy szolgáltatótól, hogy cseréld le a készüléket egy másikra, akkor mit mondjak.
Sajna ebből az egyből bánom a Westel.


pén. okt. 15, 2004 19:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Hozzászólás 
Macika írta:
Brummogo írta:
Mocskos tetves Vodafone még mindig nem volt képes visszautalni a 3000 azaz háromezer forintomat. Immáron 3 hónapja. Minden általuk szóban, írásban megigért határidő lejárt. Elmehet az egész sz...rágó szemét banda a jó büdös q..a a....ába.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ha nem tetszik Macika nyugodtan kitilthatsz. De akkor is ez a véleményem róluk...

Nézd, kivételesen van okod rá (saját negatív tapasztalat), hogy rosszat írj róluk. Miért tiltanálak ki? Legfeljebb a stílusoddal nem értek egyet, de hát a stílus maga az ember.

Most derül ki, hogy eddig nem értetted meg, mi volt a bajom.
Az ellen voltam, hogy valakik kampányszerűen a '23-ik Pistikének rossz volt, akkor álljunk össze és mind a 15-en teli torokból fikázzuk a céget' stílusban viselkedtek.



Régebben te nem értettél vagy nem akartál megérteni engem. De ez már lényegtelen. A stílusom meg pont annyira alpári mint a voda viselkedése. Mindenki azt kapja amit megérdemel. Én is.


pén. okt. 15, 2004 15:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vuki írta:
Na Akkor én a vodához saját magam mentem mivel ismertem az anya céget lásd a kinti vodafon hálózatokat szolgálati telefonok keresztül használtam is őket
És az árarányról nem igen kellet meg győzni várható volt, hogy itt is az lesz de sajna nem.
Igaz az elején figyelmeztetek, hogy a magyar voda csak átjátszó hálózatnak kell Európában, és nem előfizető tábortoborzásra. Míg a feltöltős tábor jobb bolt nekik.

A megbecsülésről annyit hogy akkor a westelnél is voltak ekkora számláim, és nem nekem kellet rákérdezni a hűségre, hanem a lejárt szerződések után vagy még sokszor előbb felkínálták az újkészülékeket vagy egyéb más szolgáltatásokat.

Nekem, pl. az dsl 9900+1900 az utóbbi nem biztos.

Nem válaszoltál a kérdésemre.
Miért hagytad ott a Westelt??? Miben nem voltál megelégedve velük, hogy úgy döntöttél, elhagyod őket, hagyod veszni a számodat is inkább?


csüt. okt. 14, 2004 22:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 25, 2004 19:37
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Macika írta:
vuki írta:
Na szóval a VODAFONE.
Csak annyit erről a cégről, hogy a hűséget nem ismerik Anno a Westeltöl kerültem hozzájuk de, ott 13 hónap után megbecsültek itt 5 év után és 3 számlás csomag után annyit, nem kapok, hogy kedvezményesen vegyek, készüléket csak listaáron vagy vegyek egy új számot.
Na ez megbecsülés nem?
Más szolgáltatónál mért létezik ilyen ??
De azt tudom, hogy ha lejár az utolsó kötelezettségem megyek vissza a westelhez ott nincs ilyen gond, és már vannak ott is, ilyen elő fizetői csomagok is.

Erre valaki tud lépni valamit?
A nagy GPRS szolgáltatást anno én is igénybe vettem de hamar letetem róla, mert nem lehettet kivárni. Később nem bántam, meg mert amikor volt részletezés, hogy ennyi lesz a számlám hát nem hitem el, hogy néha 3 havi dsl számlát fizetem, volna, na szép se, sebesség se elérhetőség.

Ez ma a Vodafon.


Lehet egy kérdésem?

Ha ott a Westel annyira megbecsült, akkor mi oka volt, hogy a Vodához jöttél?

Kényszerített valaki?

Ha igen, akkor nála reklamálj!

Ha nem, tehát saját döntésed volt, akkor elárulnád az okot, ami a Westeltől Vodára váltáshoz vezetett Nálad?


Na Akkor én a vodához saját magam mentem mivel ismertem az anya céget lásd a kinti vodafon hálózatokat szolgálati telefonok keresztül használtam is őket
És az árarányról nem igen kellet meg győzni várható volt, hogy itt is az lesz de sajna nem.
Igaz az elején figyelmeztetek, hogy a magyar voda csak átjátszó hálózatnak kell Európában, és nem előfizető tábortoborzásra. Míg a feltöltős tábor jobb bolt nekik.

A megbecsülésről annyit hogy akkor a westelnél is voltak ekkora számláim, és nem nekem kellet rákérdezni a hűségre, hanem a lejárt szerződések után vagy még sokszor előbb felkínálták az újkészülékeket vagy egyéb más szolgáltatásokat.

Nekem, pl. az dsl 9900+1900 az utóbbi nem biztos.


csüt. okt. 14, 2004 17:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Brummogo írta:
Mocskos tetves Vodafone még mindig nem volt képes visszautalni a 3000 azaz háromezer forintomat. Immáron 3 hónapja. Minden általuk szóban, írásban megigért határidő lejárt. Elmehet az egész sz...rágó szemét banda a jó büdös q..a a....ába.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ha nem tetszik Macika nyugodtan kitilthatsz. De akkor is ez a véleményem róluk...

Nézd, kivételesen van okod rá (saját negatív tapasztalat), hogy rosszat írj róluk. Miért tiltanálak ki? Legfeljebb a stílusoddal nem értek egyet, de hát a stílus maga az ember.

Most derül ki, hogy eddig nem értetted meg, mi volt a bajom.
Az ellen voltam, hogy valakik kampányszerűen a '23-ik Pistikének rossz volt, akkor álljunk össze és mind a 15-en teli torokból fikázzuk a céget' stílusban viselkedtek.


csüt. okt. 14, 2004 17:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Hozzászólás 
Mocskos tetves Vodafone még mindig nem volt képes visszautalni a 3000 azaz háromezer forintomat. Immáron 3 hónapja. Minden általuk szóban, írásban megigért határidő lejárt. Elmehet az egész sz...rágó szemét banda a jó büdös q..a a....ába.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Ha nem tetszik Macika nyugodtan kitilthatsz. De akkor is ez a véleményem róluk...


csüt. okt. 14, 2004 16:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Tetszik, hogy a uno+ reklamban elore jelzik a februartol elo tarifakat. A pgsm valamiert ezt nem jelzi...


szer. okt. 13, 2004 19:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
skynet írta:
vuki: hasonló stílusba válaszolok ahogy te szoktá írni hogy ércsed.

1. aztat ne felejcsed má el hogy az adsl az 9900+3200 ft fix kölcség mer fizetni kő ám a telefonvonalé is!!! ennyi pénzé viszont nem 200 megabájtotat kapol hanem öt százzatt és míg maratt is három ezerr forintod ám!!! vagy kapol 1 gigátot 16000rérér (mer a 13 ezerre rágyün még az elő fizzetési dijjj is)

2. 200 megabájt neked nem elég napi 50-60 levélre? mekkora leveleket kapol? mindeggggyik nagyobb mint 100 kiló bájt?

UI nehéz így írni, asszem nem erőltetem tovább...



Te egy "állat" :wink: vagy!!!!!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


szer. okt. 13, 2004 19:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:


szer. okt. 13, 2004 18:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Még mindig nem értem mi bajod van. Nyilvánvaló, hogy a GPRS NET DRÁGÁBB mint a kábeles, mikrós net.
Pláne, hogy az utóbbi net árak lefele kúsznak, a GPRS árak meg nem.


szer. okt. 13, 2004 18:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vuki írta:
Na szóval a VODAFONE.
Csak annyit erről a cégről, hogy a hűséget nem ismerik Anno a Westeltöl kerültem hozzájuk de, ott 13 hónap után megbecsültek itt 5 év után és 3 számlás csomag után annyit, nem kapok, hogy kedvezményesen vegyek, készüléket csak listaáron vagy vegyek egy új számot.
Na ez megbecsülés nem?
Más szolgáltatónál mért létezik ilyen ??
De azt tudom, hogy ha lejár az utolsó kötelezettségem megyek vissza a westelhez ott nincs ilyen gond, és már vannak ott is, ilyen elő fizetői csomagok is.

Erre valaki tud lépni valamit?
A nagy GPRS szolgáltatást anno én is igénybe vettem de hamar letetem róla, mert nem lehettet kivárni. Később nem bántam, meg mert amikor volt részletezés, hogy ennyi lesz a számlám hát nem hitem el, hogy néha 3 havi dsl számlát fizetem, volna, na szép se, sebesség se elérhetőség.

Ez ma a Vodafon.


Lehet egy kérdésem?

Ha ott a Westel annyira megbecsült, akkor mi oka volt, hogy a Vodához jöttél?

Kényszerített valaki?

Ha igen, akkor nála reklamálj!

Ha nem, tehát saját döntésed volt, akkor elárulnád az okot, ami a Westeltől Vodára váltáshoz vezetett Nálad?


szer. okt. 13, 2004 18:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 25, 2004 19:37
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Ez az én nem használom már as Gprs netet legaláb is egyenlőre nem is fogom hiába kellene néha ilyenkor jó a hagyományos telvonal is.Ár még azon is olcsobb uaz a használat mellet.


szer. okt. 13, 2004 18:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Akinek van RENDES netje, minek gprs net????

Akinek meg emelett mégis kell a gprs net, az NE SÍRJON AZ ÁRA MIATT!!!!


szer. okt. 13, 2004 18:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 25, 2004 19:37
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Ok 3125 ért levelezek csak napi 50 -60 levélnek nem élég legaláb nekem de ha mást is csinálsz akkor már nem nyerő az ár nem amikor a dsl 9900 fix kölécség.


szer. okt. 13, 2004 18:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nem értem mi a bajod a gprs nettel?
Havi 3125Ft-ért ad 200MB-ot postpaidben. A T-mobilnál 200MB net drágább.


szer. okt. 13, 2004 17:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 25, 2004 19:37
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Na szóval a VODAFONE.
Csak annyit erről a cégről, hogy a hűséget nem ismerik Anno a Westeltöl kerültem hozzájuk de, ott 13 hónap után megbecsültek itt 5 év után és 3 számlás csomag után annyit, nem kapok, hogy kedvezményesen vegyek, készüléket csak listaáron vagy vegyek egy új számot.
Na ez megbecsülés nem?
Más szolgáltatónál mért létezik ilyen ??
De azt tudom, hogy ha lejár az utolsó kötelezettségem megyek vissza a westelhez ott nincs ilyen gond, és már vannak ott is, ilyen elő fizetői csomagok is.

Erre valaki tud lépni valamit?
A nagy GPRS szolgáltatást anno én is igénybe vettem de hamar letetem róla, mert nem lehettet kivárni. Később nem bántam, meg mert amikor volt részletezés, hogy ennyi lesz a számlám hát nem hitem el, hogy néha 3 havi dsl számlát fizetem, volna, na szép se, sebesség se elérhetőség.

Ez ma a Vodafon.


szer. okt. 13, 2004 17:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:cry: :cry: :cry: :cry:


szer. okt. 13, 2004 13:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Telefanni írta:
de aze yo tunni errol, mert most ureslogozom, de azert b*ta a csoromet (ezt nem lehet szebben mondani), hogy mia *nak kell 2x ott legyen? Tan beszivott a telo, hogy mindent 2xmond?

Nem fogod elhinni (illetve ha leírom, k.-ra mérges leszel).
A nemzeti roaming miatt. Hogy ha PannonGSM látszik rajta, azért ott legyen a Vodafone is!
Jaaaa, hogy a nemzeti roamingnak 3 éve vége? Tééényleg!!!


szer. okt. 13, 2004 13:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
de aze yo tunni errol, mert most ureslogozom, de azert b*ta a csoromet (ezt nem lehet szebben mondani), hogy mia *nak kell 2x ott legyen? Tan beszivott a telo, hogy mindent 2xmond?


szer. okt. 13, 2004 13:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Hoppá, ha ez biztos, akkor rohanok cseréltetni!!! :c))


Ne siess, mert nem mindegyik, és a cserekártyák még egyébként is régiek...


szer. okt. 13, 2004 8:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Macika írta:
Hoppá, ha ez biztos, akkor rohanok cseréltetni!!! :c))


Szerintem egy üres oplogó nincs 3125ft (bruttó), már ha nem bibis a kártya.

:D szerintem :D


szer. okt. 13, 2004 6:26
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
T68m írta:
Macika írta:
T68m írta:
skynet írta:
jó!

sz.r a voda, mert piros a színe a SIM kártyának! és különben is, hogy képzelik, hogy kétszer írják ki a telefonra a Vodafone feliratot (az oplogó helyén)?!



az új sim-ek már nem írják ki kétszer! ;-)

Hoppá, ha ez biztos, akkor rohanok cseréltetni!!! :c))


most ezt komolyan kérded? :)

itt van elöttem a 3200-ásom, eddig kiírta, cseréltettem, most nem írja ki.

Akkor holnap akciónapot tartok!!!


kedd okt. 12, 2004 23:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
T68m írta:
skynet írta:
jó!

sz.r a voda, mert piros a színe a SIM kártyának! és különben is, hogy képzelik, hogy kétszer írják ki a telefonra a Vodafone feliratot (az oplogó helyén)?!



az új sim-ek már nem írják ki kétszer! ;-)

Hoppá, ha ez biztos, akkor rohanok cseréltetni!!! :c))


most ezt komolyan kérded? :)

itt van elöttem a 3200-ásom, eddig kiírta, cseréltettem, most nem írja ki.


kedd okt. 12, 2004 23:06
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
T68m írta:
skynet írta:
jó!

sz.r a voda, mert piros a színe a SIM kártyának! és különben is, hogy képzelik, hogy kétszer írják ki a telefonra a Vodafone feliratot (az oplogó helyén)?!



az új sim-ek már nem írják ki kétszer! ;-)

Hoppá, ha ez biztos, akkor rohanok cseréltetni!!! :c))


kedd okt. 12, 2004 22:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
A percdíj miért alma meg körte?


kedd okt. 12, 2004 22:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
....
Üdv!


tulképp teljesen igazad van. Ezért írom mindig, hogy gusztustalan az áras összehasonlítgatás, mivel két különbözõ dolgot nem érdemes egy szempont szerint hasonlítani. Vagy méginkább az almát a körtéhez....

egyébként nálam jó a voda lefedettség.


kedd okt. 12, 2004 22:26
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
skynet írta:
jó!

sz.r a voda, mert piros a színe a SIM kártyának! és különben is, hogy képzelik, hogy kétszer írják ki a telefonra a Vodafone feliratot (az oplogó helyén)?!



az új sim-ek már nem írják ki kétszer! ;-)


kedd okt. 12, 2004 22:24
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
skynet írta:
lemaradt a :D , azt hittem, érthető... vagy nem tűnik fel, hogy ezek mennyire lényegtelen dolgok?


Én azt nem értem, hogy akiknek ennyire nem tetszenek ezek a tényleg nem túl jelentős dolgok, azok egyáltalán miért mennek be a voda boltba, a pannon, és a t-westel tárt karokkal várja Őket, jobbnál jobb akciójukkal, nem írkálni kell, hanem lépni a jobb irányába...

(ja ez nem Neked szólt Sky :wink: )


kedd okt. 12, 2004 21:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Skynet poénolt. Azt hiszem.


kedd okt. 12, 2004 21:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd aug. 24, 2004 19:59
Hozzászólások: 328
Hozzászólás 
skynet írta:
jó!

sz.r a voda, mert piros a színe a SIM kártyának! és különben is, hogy képzelik, hogy kétszer írják ki a telefonra a Vodafone feliratot (az oplogó helyén)?!

és az ügyfélszolgálatot hívva sokszor foglalt a hálózat, pedig én kb 5 percenként szeretném hívni!

és a LIVE menüt hogy képzelik?! raknak pár (nokiáról) könnyen eltűntethető feliratot és beállítást a telefonba, és emiatt sokkal olcsóbb... :evil:


Te melyik bolygón éltél eddig?
Ez eddig is így volt, mi ezen a meglepő. Ha ennyi gondod van vele, akkor miért vagy vodás? Mennyél számot hordozni.


kedd okt. 12, 2004 21:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Na már bocsi, ez itt a Vodafone gyalázó topic, ha védeni akarod, írkálj a Vodafone dícsérő topicba!
Egyébként tudom, hogy lerágott csont, de nem, nem és nem lehet vodával telefonálni a panelunkban, a munkahelyemen délutánonként, és a városhatártól 10 km-re. Az említett helyeken a másik két szolgáltatóval minden OK. Amíg ez pedig vodáéknál így lesz, addig lehet mondani, hogy mindig csak ezzel jövünk, hogy a térerő... De hát ha még ma sem normális, akkor jogos, nem?
Csinálok egy FakeGSM céget, kiadok hozzá olyan csomagot, amivel 2/1 forint a beszéd mindenhová csúcsban/azon kívül, az SMS 1 Ft, a WAP ingyenes. Csak éppen nem szerelek fel hozzá antennákat. Aztán számítson az ár!

Üdv!


kedd okt. 12, 2004 21:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Na jó, talán igazatok van... Árban tud jobbat...

Üdv!


kedd okt. 12, 2004 20:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
A Pannon visszadobhatna a labdat,de nem teszi.
Szerintem az uj djuice sms csomagra adott valaszig sem kell mar sokat aludni.


kedd okt. 12, 2004 20:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Ez nem sért semmit! Mégpedig azért, mert az ilyen összehasonlítás törvényileg engedélyezett! Megnevezhető, ha tényleg tudja bizonyítani, hogy igaz! És tudja? TUDJA! Mert valóban tud ennél jobbat! :D


kedd okt. 12, 2004 20:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Állítólag azért nem sérti, mert összehasonlítható dolgot hasonlít össze. Az, hogy valami olcsóbb 1Ft-al, az nem vita.
Ha egy mosóporról mondanák, hogy jobb mint x márka, az tilos, mert azt így nem lehet bebizonyítani.


kedd okt. 12, 2004 20:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nem a tartalmával van bajom, de ez akkor is sérti a reklámetikát (és talán törvényt is), akármelyik szolgáltató csinálná ezt, ugyanez lenne a véleményem.

Üdv!


kedd okt. 12, 2004 20:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
SŐT!!!!
ÖRÜLÜNK NEKI!


kedd okt. 12, 2004 19:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Mi van?? Senkit nem zavar rajtam kívül, hogy a Voda alkotott egy reklámetikát (ténylegesen) sértő reklámot?? "Mi tudunk jobbat a Pannon Praktikumnál..."
Az ilyen "Ne vegyél CocaColát, mert a Pepsi jobb" jellegű összehasonlító reklámokat már igen régóta tiltják... (Egyébként a kólaösszehasonlítás fordítva igaz :) )
Hülye Pannonnak erre azt kéne meglépnie, hogy 1 Ft-tal alámegy a vodának, és 1 hónappal elébe, mert erre a voda tuti nem számít...

Üdv!


kedd okt. 12, 2004 19:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
Szerintem sima túlterheltség. Vagy pont összeesik 2 cella és nem tud dönteni, melyiknél maradjon, ezért állandóan ide-oda ugrál.

Szia,

És igen, mert a napokban már tudtam ugyanott minden további nélkül használni a telcsimet. Nagyon úgy néz ki, hogy túlterheltség volt.
A cellahatáros dolgot máshol szoktam érzékelni. A csepeli héven, a szabadkikötő út mellett a töltésen. Az egy nagyon merítős hely, írdatlan sok tornyot lát arrafele. Ezt régebben az R320-asom netmonitorával néztem még.

Gabesz


vas. okt. 10, 2004 22:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Sikerült nagyot alkotniuk :-)! A 10.06-an lezart szamla vegösszege fent van, a 09.06-ai nincs, az elötte levö viszont igen.


szomb. okt. 09, 2004 21:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Macika! Most,hogy irtad,megneztem a mult havit. Tenyleg azon is rajta van.


szomb. okt. 09, 2004 18:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
partycsoka írta:
vizsla1 írta:
1751 Second Edition

Ismét meg szerettem volna tudni a legutóbbi lezárt számlám egyenlegét (10.06.), de még 09.06-án lezárt sincs fent :lol: :lol:.


A jó munkához idő kell. :lol:

Most vettem észre, hogy a szeptemberi számlára a név és cím alá már rányomtatták a postai feladás dátumát is. Ez eddig nem volt.

Nálam a szeptemberben kézhez kapott augusztusi számlán szerpelt először a feladás dátuma. És ez így korrekt is. Ha nagyon sok idő telik el, akkor lehet tudni, hogy a Posta a ludas. Tenni nem lehet semmit, de tudni lehet.


szomb. okt. 09, 2004 15:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Most vettem észre, hogy a szeptemberi számlára a név és cím alá már rányomtatták a postai feladás dátumát is. Ez eddig nem volt.

Nálam ilyet nem csináltak a 09.06-án lezárt számlán. Rajta van a pecsét a borítékon, az OLK-s feldolgozás nincs. Viszont meg van rendelve a Hívástiltás, pedig én ilyet nem kértem. Amúgy ingyen van, és mindent tudok hívni :-).

Úgy látszik sok még a gond az új számlázási rendszerrel :-).


szomb. okt. 09, 2004 12:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
1751 Second Edition

Ismét meg szerettem volna tudni a legutóbbi lezárt számlám egyenlegét (10.06.), de még 09.06-án lezárt sincs fent :lol: :lol:.


A jó munkához idő kell. :lol:

Most vettem észre, hogy a szeptemberi számlára a név és cím alá már rányomtatták a postai feladás dátumát is. Ez eddig nem volt.


szomb. okt. 09, 2004 12:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
1751 Second Edition

Ismét meg szerettem volna tudni a legutóbbi lezárt számlám egyenlegét (10.06.), de még 09.06-án lezárt sincs fent :lol: :lol:.


szomb. okt. 09, 2004 11:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
T68m írta:
kérdés Trabi-hoz: te mit tennél/teszel ha kiderül, hogy az ügyféllel nem írattál alá egy papírt? Megpróbálod utolérni vagy megoldod "sajátkezűleg"?


Mindenképpen megpróbálnám elérni az ügyfelet, de ha ez nem sikerül nagy valószínüséggel aláírnám.
Mégpedig ez ált. a Te érdeked, mert ha hiányosan küldök fel egy szerződést, akkor napokon bellül letiltják a kártyádat is, és a készülékedet is :wink:
(és ez ugye Neked sem jó, és nekem sem).


szomb. okt. 09, 2004 10:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
yozsee írta:
Üdv!
Lehetséges az, hogy valaki a vitamaxos kártyám terhére telefonál? Mert egy ideje feltűnt, hogy nagyon fogy róla a pénz, felhívtam a vodát, azok meg mondták hogy ekkor meg akkor telefonáltam, pedig 100% hogy nem. Létezik valami feltöréses vagy nemtommi dolog?
Thx.

Egyszerű meggyőződni róla. Írod az ÖSSZES kimenő hívásodat.
Amikor legközelebb érzésed szerint gyorsabban fogy a lé róla, akkor kikérsz egy részletes számlát (lehet, hogy díjköteles pre-paidnél) de ha igazad van, tuti nem fogják Veled kifizettetni. Ha meg rosszak voltak az érzéseid, akkor bebuktad.

Ja, hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem nem lehetséges. A mai kártyákat eléggé nehéz lemásolni, hogy úgy ne mondjam, lehetetlen.


szomb. okt. 09, 2004 2:47
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség