Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 10:38



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Én egyszerűen fogtam a telefont és átkapcsoltam "1 órás nyári időszámításról" téli időszámításra! Nem bíztam a dolgot a szolgáltatóra!

Steve


csüt. nov. 04, 2004 23:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
koszi valaszokat, masztam en wapra de eddig semmi, na nem baj kitarto leszek es remenykedek


csüt. nov. 04, 2004 9:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
mati88: az idezett szövegben benne van, hogy az Elöfizetöi Szerzödes megkötere ELÔTT.....


csüt. nov. 04, 2004 6:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Így igaz. Lehet, hogy a Pannon sem kivétel, de eddig én nem hallottam olyat, hogy kauciót kértek volna bárkitől az ismerőseim közül.


Max elhajtanak vmi indokkal,hogy most épp miért nem vehetsz telcsit.Nálunk volt már ilyen.Indokolni nem tudták.Hirtelen 3 intéző 4 fajta számot mondott,hogy hány akciós készüléket lehet 1 évben venni (igaz,egyet se vettem,tehát "tiszta lappal" indultam volna),de nem.Ha nem,hát nem :D

@Telefanni:
Mássz fel wapra és akkor frissíti valszeg.Bár nekem 3650-en elég érdekesen csinálta,mert nem csinált semmit.De amikor átállítottam kézzel a jó időre,akkor azt se bántotta :?


csüt. nov. 04, 2004 0:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
mati88 írta:
Ez hova van leírva? Na ezt mondjátok meg!!! :-)

Általánosságban az ÁSZF 4.1.3-as pontjában van leírva:

Idézet:
A Szolgáltató az Előfizetői Szerződés megkötése előtt és annak hatálya alatt bármikor jogosult az Előfizető hitelképességét akár harmadik személyek igénybevétele útján vizsgálni és az Előfizetőtől ehhez szükséges információkat, illetőleg ezt igazoló okmányokat kérni.

Az pedig csak "szájhagyomány útján terjed", hogy az első 3 hónapban ilyen meggondolásoknál 20e Ft óvadékot kérnek.


No igen, de ez arra vonatkozik, hogy hitelbirálat vizsgálatot követően! De ha figyeltél, itt az nem volt! Tehát ez ide nem vonatkozik!!! Jobb ötlet? :-)


szer. nov. 03, 2004 23:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
mati88 írta:
Ez hova van leírva? Na ezt mondjátok meg!!! :-)

Általánosságban az ÁSZF 4.1.3-as pontjában van leírva:

Idézet:
A Szolgáltató az Előfizetői Szerződés megkötése előtt és annak hatálya alatt bármikor jogosult az Előfizető hitelképességét akár harmadik személyek igénybevétele útján vizsgálni és az Előfizetőtől ehhez szükséges információkat, illetőleg ezt igazoló okmányokat kérni.

Az pedig csak "szájhagyomány útján terjed", hogy az első 3 hónapban ilyen meggondolásoknál 20e Ft óvadékot kérnek.


szer. nov. 03, 2004 22:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Meggylé írta:
A T-mobil is kauciózik ugyanúgy mint a Vodafone.


Így igaz. Lehet, hogy a Pannon sem kivétel, de eddig én nem hallottam olyat, hogy kauciót kértek volna bárkitől az ismerőseim közül. Ezek alapján kivételnek tekintem.

Amúgy meg általában a nem napon barnult embereknek szoktak olyan csillagászati kauciót mondani, hogy elmegy azonnal a kedük a teló vásárlásától. Sajna miattuk és a k*cs*g nepperek miatt vannak ezek a megszorító intézkedések.


szer. nov. 03, 2004 22:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
A T-mobil is kauciózik ugyanúgy mint a Vodafone.


szer. nov. 03, 2004 22:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 151
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
hanem arról, hogy fogod-e tudni fizetni a számlákat.


Igen én is így gondoltam, de akkor ha kötök egy előfizetői szerződést, amit ideadnak kaució nélkül, majd később megjön a készülék és veszek hozzá készüléket, akkor miért kell kauciót fizetni, ráadásul hitelbírálat nélkül? Ez hova van leírva? Na ezt mondjátok meg!!! :-)


szer. nov. 03, 2004 22:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Elég volna annyi, hogy Cégünk a hitelbírálat jogát fenntartja. Ez ott van minden egyes prospektuson, ahol szó van arról, hogy valamit megvehetsz részletre. Itt most nem arról van szó, hogy valamit részletre veszel, hanem arról, hogy fogod-e tudni fizetni a számlákat. Amúgy akkor sem értme, miért kell óvadékosítani: megadtam midne adatomat. Ezek után be tudják hajtani rajtam az összeget, nem? Ha nincs semmim, vagy nincs akkora vagyonom, hogy fedezze a tartozást, hogyan hajtják be?


szer. nov. 03, 2004 22:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Mondjuk valami apróbetűs részben a szórólapjaikon... egyes esetekben cégünk az előfizetői szerződés megkötését 20-40eFt-os kauciós díj megfizetéséhez köti.


Ezt elolvasva szerinted bárki bemenne szerződést kötni? Csak gondolj bele ebbe a saját helyzetedben. A legtöbb emberben csak a számok maradnak meg és ha ilyen nagyokat látnak ráadásul, akkor jó messzire elkerülik a Voda, de mondhatnám bármelyik másik szolg. üzleteit. (szubjektív)


szer. nov. 03, 2004 22:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Mondjuk valami apróbetűs részben a szórólapjaikon... egyes esetekben cégünk az előfizetői szerződés megkötését 20-40eFt-os kauciós díj megfizetéséhez köti.


szer. nov. 03, 2004 22:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Ezt én is tudom. Most olyan műsor kéne, hogy a szolgáltatók miért kérnek kauciót, és ez miért csak ott derül ki szerződéskötéskor?


(mindenféle kötözködés nélkül.)

Lehet, hogy félreértem, de mégis mikor derüljön ki? Amikor már kisétált a telóval, vagy amikor még be sem lépett? (esetleg amikor számot tép, akkor egy webkamerán keresztül megnézik a fejét a Voda központban és ha nem szimpi, akkor azt adja ki a papíron, hogy "Ön 40k kaucióra számíthat. További szép napot!") :D

A miértre nagyon sok ok van, amit a tréningeken sajátítanak el az eladók. Sosem fogja egyik cég sem kiadni. (próbáltam már egy ismerősömet finoman kifaggatni, hogy hogy zajlik ez, de nem árult el semmit. Nem is erőltettem.)


szer. nov. 03, 2004 22:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
06707000995->JV. Egyszerú a képlet: tarifacsomagok neveinek kezdőbetűi, véégn egy V(áltás) betűvel:
Cíty: CV
Duo: DV
Uno: UV
Uno Plusz: UPV
Joker: JV
Joker Plusz: JPV
Vitamax: VV

De hívható is ingyenesen a 06707000995, ügyfélbiztonsági kód megadásával, IVR-on be tudod állítani.

Szóljatok, ha valahol tévedek :wink: !


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vizsla szer. nov. 03, 2004 22:12-kor.



szer. nov. 03, 2004 22:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ezt én is tudom. Most olyan műsor kéne, hogy a szolgáltatók miért kérnek kauciót, és ez miért csak ott derül ki szerződéskötéskor?


szer. nov. 03, 2004 20:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Juszt már egyszer lehúzta a Vodát, amikor valaki 70 Ft-os telót akart venni, s óvadékosították. Persze azt nem mondta meg, hogy ez mi miatt van, hogy a szolgáltató erre kényszerül, bár kétségtelen, hogy a becsületes vásárlók meg megszívják.

Mikor mutatja be ugyanezt a T-Mobile részéről????!!!! Oltárira nem érdekel, hogy a T-Mobile adja neki az SMS-számot: a korrekt tájékoztatáshoz ez is hozzátartozik! Tessék szépen megpróbálni 0 Ft-os kezdőrészletre telefont venni! Jusztnak úgyis mindig mániája, hogy több terméket hasonlít össze. Hát ebben az esetben se tegyen kivételt!!!!


szer. nov. 03, 2004 20:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Juszt László műsorában most húzták le a vodát...
Neten nézve kapható a P910, de igaziból egyik boltban sincs... átverés.

Azért elmondanám, hogy akár a Pannon, akár a Westel túl van már pár olyan kampányon, amikben olyan készülékeket reklámozott, ami nem volt nekik hetekig raktáron.
Nem feltétlenül kéne Juszt műsorát etalonnak elfogadni, hiszen ne feledjük, műsoridőt kell eladnia! :D


szer. nov. 03, 2004 20:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Juszt László műsorában most húzták le a vodát...
Neten nézve kapható a P910, de igaziból egyik boltban sincs... átverés.


szer. nov. 03, 2004 20:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
vótá azóta wapon a telefonnal (vagy eztet is onnajt írtad)? pannonná akkó frissíti, ha rámenel, különben marad úgy, ahogy vót :)

amúgy szerintem nem fog működni mert ilyen alapon akkor is működne, ha simán elfelejti a tel. az időt (pannonnál megy, vodánál nekem sose ment)

Picit pontosítanék.
GPRS kapcsolat kell ahhoz, hogy a dátum/idő frissüljön, nem csak a Wap, hanem a Net is jó.
Ettől függetlenül én kikapcsolva tartom, eléggé pontatlannak tartom a szolgáltatott "internetes" időt.


kedd nov. 02, 2004 16:10
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 596
Tartózkodási hely: Budapest - magamon kívül (félreértéseket elkerülendő: férfitesben, NOKIA 6230i-ben, sw.: V3.81 ;-)
Hozzászólás 
Nna most aztán úgy meggyalázom üket, hogy huúúúha!

Szóval a Nokia azt mondta, hogy a szolgáltatótól függ, hogy mit takar a Dátum/Idő automatikus frissítése menüpont a telefonomban.

Nos felhívtam szeszfonót (alias Vodkafontot) és azt mondták, hogy részükről ez azt jelenti, hogy nyári-téli időszámítás váltáskor átállítja telefonomat.


Ihletve vártam 7 VG-t, elmúlt, ma már munkanap délutánja telik. Hmmm.... Elég lassan ér ide a jel, valahol az ügyfélmegtartó osztályon heverhet az egyik fiókban, véletlenül megtartották maguknak, na hát tartsák meg maguknak....


kedd nov. 02, 2004 15:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
ERŐSEN FÉLRENÉZTED!!!


hétf. nov. 01, 2004 16:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Sziasztok! Csak egy kérdés: most nézegettem a Voda előfizetéses tarifáit és szemet szúrt, hogy megszünt a sima Duettnél a hétvégi ingyenduma. Ez tényleg így van vagy félreértek valamit?


hétf. nov. 01, 2004 16:48
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Macika írta:

Azt hiszik, ők tudják jobban.


Ez a borzasztó. Hogy HISZIK. Nem néznének utána, nem kérdeznének meg valakit. (Sok időbe kerülne, ajjaj.) NEM. Ők így tudják. Azért is.


vas. okt. 31, 2004 16:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Könyörgöm, olyan nehéz odafigyelni egy kicsit a helyesírásra?

Kép
Szörnyű. :(


Többször írtam már mindhárom szolgáltatónak, hogy a polifónikus csengőhang az nem polifónikus, hanem polifOnikus.
Hiába.
Azt hiszik, ők tudják jobban. Továbbra is hosszú ó-val szerepel az oldalaikon. Kivétel nélkül, mindenütt.

Pedig:

Szuperszonikus, filharmonikus, szimfonikus, enharmonikus, mind így helyes, rövid o-val.


vas. okt. 31, 2004 13:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Szerintem nálunk teljesen érvényes a pontos, gyors és olcsón hármas. Mindegyik szolgáltató, ebből max. kettőt tud biztosítani.


vas. okt. 31, 2004 10:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 133
Hozzászólás 
A Részvételiben már jól szerepel: http://prog.vodafone.hu/images/akciok/hozd_a_szamod_promo_reszveteli_postpaid_04_10_01.pdf
Ezt valszeg nem a webdesigner írta... :lol:


vas. okt. 31, 2004 9:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Könyörgöm, olyan nehéz odafigyelni egy kicsit a helyesírásra?

Kép
Szörnyű. :(


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Dannyboy vas. okt. 31, 2004 10:45-kor.



vas. okt. 31, 2004 9:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
tizedes írta:
maximálisan 1etértem T68M!
Macika, amit irtál, igaz, de én arra utaltam,hogy:
1 Van egy olyan osztály, hogy ügyfélmegtartó -DE MINEK :x
2 Ha BÁRKI ugyanolyan készülékkel vehet új előfizut, mink aki már 3 éve az ügyfelük akkor "hány az óra vekker úr? "
3 meg vagyok elégedve a vodával, ez az egy gondom van.

thx


Véleményem az, hogy csoda nincs. Legalábbis nem Magyarországon.
Két fajta szolgáltató van.
1. olcsón adja folyamatosan szolgáltatást, így nincs nagyon miből akciózni, olcsón adni telefont.
2. drágábban adja a folyamatos szolgáltatást, így a drágább díjakból lehetséges a készülékeket ártámogatni.
A végeredmény tehát, hogy mindkét esetben saját magának fizeti ki a készüléket az illető.
Csak míg az 1-es pontnál mindenki jól jár és csak az új készüléket vásárolni akaróknak kell jobban a pénztárcába nyúlni, addig a 2. pont esetén MINDENKI fizeti a drágább díjakat és csak azok profitálnak belőle, akik új készüléket vesznek.


szomb. okt. 30, 2004 11:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nos....

Vannak időszakok, amikor a voda semmilyen telókedvezményt sem ad hűséghosszabbításkor. Aztán vannak olyan időszakok is, amikor ad. Ekkor mindenki ugyanabból a 3készülékből választhat, forgalomtól függően vagy 70Ft-ért vagy -20-30eFt kedvezmény.


szomb. okt. 30, 2004 10:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 5:27
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Székefehérvár
Hozzászólás 
maximálisan 1etértem T68M!
Macika, amit irtál, igaz, de én arra utaltam,hogy:
1 Van egy olyan osztály, hogy ügyfélmegtartó -DE MINEK :x
2 Ha BÁRKI ugyanolyan készülékkel vehet új előfizut, mink aki már 3 éve az ügyfelük akkor "hány az óra vekker úr? "
3 meg vagyok elégedve a vodával, ez az egy gondom van.

thx


szomb. okt. 30, 2004 10:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
fjudors írta:
üdv...
nem, fikázás, csak érdekesség:
a melóhelyen( volt Csepel Mûvek) területén a kedves kollegáknak egyre többször fordul elõ, hogy a telefonok elvesztik a hálózatot.Ez független a telók tipusától, és gyártójától.Ilyenkor ha hívást akarnak kezdeményezni, vagy fogadni, akkor újra fel kell jelentkezzni a hálózatra.Elég bosszantó dolog, mert állandóan azt kell lesni, van-e hálózat.
üdv...


Vodások? -> simcsere


szomb. okt. 30, 2004 9:44
Profil Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: csepeli fotel
Hozzászólás 
üdv...
nem, fikázás, csak érdekesség:
a melóhelyen( volt Csepel Művek) területén a kedves kollegáknak egyre többször fordul elő, hogy a telefonok elvesztik a hálózatot.Ez független a telók tipusától, és gyártójától.Ilyenkor ha hívást akarnak kezdeményezni, vagy fogadni, akkor újra fel kell jelentkezzni a hálózatra.Elég bosszantó dolog, mert állandóan azt kell lesni, van-e hálózat.
üdv...


szomb. okt. 30, 2004 4:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
....


Macika, ez mind igaz! Tényleg jó választás a voda anyagilag.

Azonban az érthetõen szemet szúr, hogy ugyanolyan feltétlek mellett vehet olyan ember is készüléket, mint az aki már esetleg egy-két százezret otthagyott a vodánál.

Szerintem a vesztel féle dobás nagyon jól bejönne a vodának: nem banki, hanem saját részletfizetési kedvezmény. Ha ezt mondjuk a régi ügyfeleknek megtenné, akkor 1. éreznék, hogy azért valamiben õk is meg vannak becsülve 2. elég jó reklám lenne a vodának.
Ettõl még maradhat a többi ügyfélnak a bankos rendszer.


pén. okt. 29, 2004 23:17
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
tizedes írta:
Hi! 1 kis gyalázás :

Tegnap kaptam 1 6almas levelet a vodától. :D Mi a fene, gondoltam, mit küldtek?! ...hát 1 ajánlatot, hogy hosszabbítsak dec.16 után is és nov30 ig válaszhatok az alábbi telók közül: Sharpgx15,30 SET601, Samsung E-310, N7610, 6600, SEK700i.... Minden egyes telo az okt.20.-i árlistáról való. Semmilyen kedvezményt nem kaptam, éljen az ügyfélmegtartó magatartás. a szám :D röl :evil: lett. Végül is mit vártam, maga labdát :?: 2001.junius óta ügyfelük vagyok, de igy elmegy a kedvem... van még 8 hónap hűségem a főelőfizun... arra talán adnak valamit.

A bőr hűlne rájuk... :twisted:

THX


Érdekes, azért még senki nem háborodott fel, hogy nem fizet a Voda egyetlen fillért sem Neked, mert telefonálsz.

Tulajdonképpen mi kéne még? A piacon a legolcsóbb percdíjak. Viszonylag(!) normális készülékválaszték (a Pannonhoz képest mindenképpen!!!), normális áron. Egyre jobb minőségű és mennyiségű lefedettség. Még legyen az akcióshoz képest félárú készülék is? De miből? Azért alapból mégis kéne valami nyereséget termelni.

Különben az lesz a Vodával, hogy beetet és addig vannak előfizetői, ameddig ráfizet a cég. Ahogy valami hasznot is akar realizálni, akkor mindenki otthagyja őket.

Szerintem kéne értékelni, hogy olcsók a percdíjak és nem elégedetlenkedni, hogy a 2/3-os percdíj mellé nem jár még 10 Ft-ért új készülék is...


pén. okt. 29, 2004 20:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
skynet írta:
mióta van a neveden a kártya? ugyanis a feltételeknél az van írva, hogy 30 nap óta már mennie kell a szolgáltatásnak az adott kártyán (na ezt jól megaszontam, de remélem, érthető). ez nemtom azt jelenti-e, hogy azóta a nevemen kell-e lennie (szerintem nem ezt jelenti). az egyik voda üzletben (nem kirendeltség, csak "bót") azt mondta a csóka, hogy várjam meg az egy hónapot. de nekem nincs kedvem várni, ha nem szükséges!


Ha jól emlékszem, csak akkor működik a dolog, ha a jelenlegi tulajdonos nevén van már legalább 30 napja... (korábban volt már szó erről).


pén. okt. 29, 2004 18:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
tizedes írta:
Hi! 1 kis gyalázás :

Tegnap kaptam 1 6almas levelet a vodától. :D Mi a fene, gondoltam, mit küldtek?! ...hát 1 ajánlatot, hogy hosszabbítsak dec.16 után is és nov30 ig válaszhatok az alábbi telók közül: Sharpgx15,30 SET601, Samsung E-310, N7610, 6600, SEK700i.... Minden egyes telo az okt.20.-i árlistáról való. Semmilyen kedvezményt nem kaptam, éljen az ügyfélmegtartó magatartás. a szám :D röl :evil: lett. Végül is mit vártam, maga labdát :?: 2001.junius óta ügyfelük vagyok, de igy elmegy a kedvem... van még 8 hónap hűségem a főelőfizun... arra talán adnak valamit.

A bőr hűlne rájuk... :twisted:

THX



Ayyám is lelkendezve hívott, hogy mit írt a voda. :mrgreen: És még vagyunk jópáran akik kaptak ilyen levelet.



Ja, 500. 8) 8)


pén. okt. 29, 2004 14:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ha ingyen dumás kártyád van, megéri a félhavidíj választás.


pén. okt. 29, 2004 10:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 5:27
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Székefehérvár
Hozzászólás 
Hi! 1 kis gyalázás :

Tegnap kaptam 1 6almas levelet a vodától. :D Mi a fene, gondoltam, mit küldtek?! ...hát 1 ajánlatot, hogy hosszabbítsak dec.16 után is és nov30 ig válaszhatok az alábbi telók közül: Sharpgx15,30 SET601, Samsung E-310, N7610, 6600, SEK700i.... Minden egyes telo az okt.20.-i árlistáról való. Semmilyen kedvezményt nem kaptam, éljen az ügyfélmegtartó magatartás. a szám :D röl :evil: lett. Végül is mit vártam, maga labdát :?: 2001.junius óta ügyfelük vagyok, de igy elmegy a kedvem... van még 8 hónap hűségem a főelőfizun... arra talán adnak valamit.

A bőr hűlne rájuk... :twisted:

THX


pén. okt. 29, 2004 10:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
club írta:
Azt mondják, az elsõ benyomások fontosak...


és benyomtál neki? :)


csüt. okt. 28, 2004 15:23
Profil Honlap
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Ma egy számot hordoztam a Vízifonhoz. Megveszem a kártyát, aktíváljuk, a hölgy közli, hogy nem éri el a hordozáshoz használatos szervert. Én meg mondtam, hogy sebaj, akkor várok.
1 óra után kezdtem türelmem veszteni (ennyi idő alatt azért illik újraindítani azt a szervert), kértem, stornózzák a kártyát, mert így ráhordozás lesz, amire nem jár az 5000 Ft jóváírás. Valahogy abban a pillanatban elérhetővé vált a szerver...
Azt mondják, az első benyomások fontosak...


csüt. okt. 28, 2004 14:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Trabi irta, hogy ovadekot nem a telefon miatt szoktak kerni, bar nekem is az a velemenyem, hogy de igen. Ugyanakkor nevetsegesnek tartom, hogy azoktol is kernek ovadekot, akik mar ügyfelük, söt egy vodas viszontelado meselte, hogy Töle is kertek. Egy masik ismerösöm anyja a BM-ben dolgozik, az ismerös 6100-t szeretett volna venni, 80.000-et kertek Töle. A viszontelado meg azt tanacsolta, kössek meg az anyja nevere, mert azt ugysem ovadekositjak.


kedd okt. 26, 2004 4:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Magánszemély esetében miért kér óvadékot, ha a szolgáltatás bruttó 16250 Ft-ig "le van korlátzova", vagyis ha ezt eléred, hóközi számlát küldenek, s ha azt befizetted, már nem zaklatnak ilyesmivel?


azért kér, mert az olcsó telcsik, főleg a 0-ás kezdőrészlettel népszerűek azoknál akik a "biznicre" utaznak. vártam már én is tmob üzletben és egész família várakozott, hogy a legújabb akciós 0ás kezdőrészlettel vegyenek telcsit. gondolod fizetnék utána? fenét. no azért kérik a kauciókat, hogy próbálják ezt kivédeni. mert ha be kell fizetni a 20-40-60 stb ezer forintokat, akkor már nem annyira éri meg. annak talán, aki valóban telefonálni is akar. az már más kérdés, hogy elrőe kéne jelezni ezt, de azért köszönjük az ügyeskedőknek, akik a lenyúlásra mennek. és emiatt szí..nak a becsületes ügyfelek is néha.


hétf. okt. 25, 2004 21:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Magánszemély esetében miért kér óvadékot, ha a szolgáltatás bruttó 16250 Ft-ig "le van korlátzova", vagyis ha ezt eléred, hóközi számlát küldenek, s ha azt befizetted, már nem zaklatnak ilyesmivel?


hétf. okt. 25, 2004 21:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
A többi is kérhet kauciót,és a többi sem írja oda (ez persze nem jelenti azt,hogy így rendbe van).


hétf. okt. 25, 2004 20:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Meggylé írta:
Egyetértek. Sok a kiskötsög.


Köcsög - nem köcsög, abban igaza van, hogy egy szolgáltatónak az EU-ban - még a reklámokban elhangzott ajánlataiban is - fel kell tüntetnie az általa nyújtott szolgáltatás igénybevételéhez szükséges lényeges körülményeket is, így a kaució szükségességét is.
Nem feltétlenül igaz ui., hogy minden új Vodafone ügyfél ismeri a cég kaucióval kapcsolatos álláspontját, így kárt okozhat neki a cég, ha odamegy 5000 Ft-al, és üres kézzel kell eljönnie.


hétf. okt. 25, 2004 19:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Egyetértek. Sok a kiskötsög.


hétf. okt. 25, 2004 18:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Czumy írta:


Érdekes,de sajna nincs igaza...Ok,ő a teljesen néhai user,aki még sose hallott a kaucióról.De hogy ezért bereggeljen egy acc-ot a fw-re és mindezt leírja...Nem tudom,milyen hatással lenne ez más leendő vásárlóra.
Azt meg nem tudom,miért nem érti,hogy az adatait ki lehet adni a behajtáshoz.Ha ő adna el mondjuk 70 huf-ért egy drága telcsit és a az ügyfél leécelne,akkor hagyná szó nélkül?
Mindegy,már így is túl sokat foglalkoztunk vele :D


hétf. okt. 25, 2004 18:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
És tényleg fizetős!
400.- HUF havonta..


hétf. okt. 25, 2004 15:37
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 10:07
Hozzászólások: 20
Hozzászólás hr vipnet
Nyáron ingyen lehetett küldeni vodásként a hr vip hálózaton...voda az egyenleget levonta és az igérte, hogy szept. 30-ig jóváírja.

Nos nekem a mai napig nem írta jóvá...2x telefonáltam má'...
kivizsgálják, h jogosult vagyok-e a jóváírásra...fuckbeléjük...
idióták...

miért használják az én pénzemet???

valakinek már jóváírták???


hétf. okt. 25, 2004 14:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
:?: Lidia Titkai - http://cseszdmeg.freeweb.hu/index.html

.....nem tudom, hogy :lol: és ne is foglalkozzak vele vagy inkább :cry: és szánjam ezt a valakit....



(Ha ez már 1x téma volt, akkor bocs! Ma találtam az Apronet "Szolgáltatás - Üzleti partnerkereső" rovatában...

Vodafone akció, avagy a megtévesztés művészete!
-------------------------------------------------------------------------------
Hely: Budapest Feladás: 2004-10-24
Feladó: Felügyelő
Lejárat: 2004-12-07
Ar: 0
Tovabbi info: Kattints IDE
)


hétf. okt. 25, 2004 13:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség