Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 14:27



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Soockit írta:
Ezért vagyok én a T-mobile-nál. Inkább fizetek többet, de ha akarok valamit akkor az egyből történnyen meg. Utálom ezeket a több napos átfutásokat! Az meg egy nagy szerencse ha 10 percen belül tudsz beszélni az ügyfélszolgálatossal, nem tudom hány ember dolgozhat az ügyfélszolgálaton!

A T-Mobile gyalázóban egyre többen fejtik ki bánatukat, hogy milyen sokat kell várni egy ügyintézőre.
A vodánál meg ha valamelyik menüpontban meg lett nyomva a 0-s gomb, s sokat kell várni, leteszed, újrahívod, s megnyomod máshol a 0-s gombot. Az akciók menüpontban lévőnél nem kell sokat várni. Vagy a lefedettségesnél.
Jó volna, ha nem vonnánk le messzemenő következtetéseket, egy-két kirívó esetről. Azért mert az 1,6 millióból egynél elakadt a tarifaváltás, az azt jelenti, hogy senki másnak sem sikerül? Nekem eddig mindg 10 percen belül megtörtént. Egynap akár többször is. Ráadásul az illető migrált, így elképzelhetőek problémák. Örüljön, hogy átmehetett vitamaxba telszámával. A konkurenciánál ez még újdonságszámba megy.
Ami meg a számlapanaszt illeti: elhiszem, hogy tülterheltek, de ha Te Magad is látod, hogy jogos lesz a követelésed, úgyis jóváírják. S valószínűleg kompenzálják is majd, nemcsak azt a nyamvadt 100 Ft-ot fogják jóváírni.


pén. jan. 21, 2005 20:09
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
skynet írta:
na ja, a ténél nincs ilyen gond, mert nem tudsz értelmes kártyás csomagot választani, tehát nem is próbálkozol váltással :)

:lol: :lol:


pén. jan. 21, 2005 20:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
viktor1983 írta:
Vodafone 2004/2005:

2004. november 24.-én váltottam át az előfizetésemet Vitamax Jokerre. (mivel Joker pluszra a helyszínen nem lehetett...) Pár nappal később elküldtem az smst, hogy tarifacsomagváltást kérek, Joker Plusz-ra. Kérést rögzítették, 5 napon belül megtörténik, blablabla... a 6. napon felhívtam az ügyfélszolgálatot, mivel nem történt semmi (Netrendelő szerint is folyamatban volt tarifacsomagváltás..), nem tudnak persze semmit, 2 hét mire kivizsgálják... Kb 10 nap után felhívnak a 1270-ről hogy sikerült átváltani, "be volt ragadva"... fél perc után közli az ügyfélszolgálatos, hogy hoppá, mégsem sikerült, elnézést kér... rá 2napra végre ment a dolog. Ekkor adtam le a kérelmemet, hogy a pénzt (szerintem minimális összegről van szó), amivel többet fizettem azért, mert ők nem tudták átváltani a tarifacsomagomat, írják jóvá. Természetesen 30 napon belül kivizsgálják, blablabla... Ma reggel jön az sms, hogy türelmet kérnek, 30 napon belül kivizsgálják a számlapanaszt... erre felhívtam a 1270-et, nem tud mit mondani, biztos túlterheltek a kollegák..... no comment


Ezért vagyok én a T-mobile-nál. Inkább fizetek többet, de ha akarok valamit akkor az egyből történnyen meg. Utálom ezeket a több napos átfutásokat! Az meg egy nagy szerencse ha 10 percen belül tudsz beszélni az ügyfélszolgálatossal, nem tudom hány ember dolgozhat az ügyfélszolgálaton!


pén. jan. 21, 2005 19:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Kop...kop...kop... - Most száguld a GPRS-net. Wappal sem volt gondom.


csüt. jan. 20, 2005 17:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Leírtam tegnap, mi a teendő... bemész, odamész, találtam ezt a vodás telót, juttassák vissza a tulajnak, eljössz. Nincs várakozás, meg szétszedi meg egyebek.


szer. jan. 19, 2005 19:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Biztos a napkitörés az oka 8).
PUGmaster: A kártyával mit szerettél volna csinálni? Miért nem mondtad azt, hogy vissza kéne jutattni a tulajdonosához? Talán megértette volna. Bár elmondásod alapján elég lámernek tűnik.


szer. jan. 19, 2005 19:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Meg most sem jo. 1-2 percig megy,utana megint APN hiba es GPRS keres elutasitva perceken at.


szer. jan. 19, 2005 18:29
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd jan. 18, 2005 19:28
Hozzászólások: 11
Hozzászólás 
Előzménye a történetnek, hogy a ligetben találtam egy 6610-est és bevittem a vodához, mert vodás kártya volt benne.

Voltam ma a Vodánál. Bementem a Westendbe lévő nagy boltjukba.
Odamentem a sráchoz, mondom, hogy találtam egy telefont. Odaadom neki, megnézi a kártyát, szanaszét volt karcolva a sorozatszám. Erre mondja, hogy nem tudja megállapítani hogy kié. Mondom neki, hogy nézzük meg az imei szám alapján. Elkezdi nézni, 10 perc is eltelik, mire megszólal, nem a vodánál lett véve a teló. Kérdem hogy a kártyával nem lehet semmit sem csinálni. Mondja, hogy rakjuk bele egy telóba. Hoz egy T610-et, belerakjak, kérdi tőlem a PIN-t. Mondom neki hogy nem tudom. Erre ő: Akkor meg mi keresek itt a problémámmal.
Ezen kiakadtam teljesen. Még neki állt feljebb.
Na akkor felálltam és otthagytam a kócerájt.


szer. jan. 19, 2005 17:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Velem hajnalban volt így. Tegnap meg most a GPRS net is ****. Szokásukhoz híven eljátszák azt, mint a vodmailnél: nem képesek értesíteni, ha karbantartás van, s hogy az meddig tart. Mert ha bejelenteném a 1270-en a hibát, mire a végére járnak, addigra már baromira nem lesz szükségem a netükre. A szolgáltatás azért aktív, mert használni akarom. Akkor miért nem lehet ennek megfelelni? Ő szolgáltató, aki elfelejti, hogy szolgáltatnia kéne. Megkapja az árát, akkor tegyen is azért.

Idézet:
HWSW: Elegendő lesz-e a szabad kapacitás a terheltebb -- az esti és hétvégi ingyenes opció miatt már jelentősen terheltebb -- cellákban a GPRS szolgáltatáshoz?

Takács Zoltán: A Vodafone folyamatosan fejleszti hálózatát, így vált lehetővé az, hogy Magyarországon egyedülálló módon ingyenes hálózaton belüli beszédlehetőséget kínáljunk. Terveink szerint elég kapacitás lesz a hálózatunkban, természetesen előfordulhat, hogy egy adott helyen és időben az átviteli sebesség lecsökken. Mi természetesen figyeljük ezt és ha szükséges, extra kapacitást építünk be a hálózatunkba.(2002. július 26.)


szer. jan. 19, 2005 17:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
A voda GPRS WAP-pal most valami nagyon nem OK. Kb. negyed oran at probalkoztam megnezni az e-maileket,nem csatlakozott,mert hibas APN cimet irt ki,holott semmi baja nem volt. Nagy nehezen most felengedett,de egy csomoszor tokol es azt irja ki a telo,hogy GPRS elutasitva.


szer. jan. 19, 2005 6:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nálam minden O.K.


vas. jan. 16, 2005 20:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Nektek is ezt adja vissza belépés helyett a Vitagagyi nOnline?:
nokian.Exception: IOException when accessing IN PF Locator


vas. jan. 16, 2005 19:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Hogy kell törölni?

Nem értem, hogy sikerült 5X beírni... :roll:


Úgy, hogy türelmetlen vagy, ha be van lassulva a szerver, akkor addig nyomkodod gondolkodás nélkül, ameddig meg nem unod, vagy nem történik valami. A puffer meg szépen megtelik, mivelhogy naplózza, hányszor kattintottál.
Nem szeretem az ilyen usereket, akik fölöslegesen adnak munkát nekem, és még arra sem képesek, hogy a legutolsó hsz-ük elküldése után megnézzék azt, hogy nem duplázott-e a rendszer. Merthogy olyankor még ki lehet saját magának is szedni.


szer. jan. 12, 2005 0:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nem azért írtak Neked jóvá 3125-öt a 2500 helyett, mert túllépték a 72 órát, hanem mert eddig is nettó 2500-ról volt szó. Márpedig az bruttóban 3125.


kedd jan. 11, 2005 20:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Tájékoztatjuk, hogy a felajánlott 2.500 forint kompenzációt az Ön által megadott hívószámú VitaMAX Joker Plusz előfizetésére 72 órán belül feltöltjük.


NA!

A 72 órát nem teljesítették, így nem 2.500-at, hanem a teljes 3.125.- Ft.-ot írták jóvá!

(GPRS Internet)

De ha nem nézem meg a Neten, nem is tudom..
:)


kedd jan. 11, 2005 16:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 28, 2004 20:30
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Hali!

Már kezdtem sunnyogás kategóriába sorolni....Igaz,két hete( :D ) született meg az itélet,bonyolult dolog cirka száz oldalt le(be)gépelni...Na talán jövőre :wink:


hétf. jan. 10, 2005 20:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Nekem teljesen megfelelt a mp alapu szamlazas miatt, csak 4 elott szivtam mindig a fogam.
Inkabb sms-re hasznalom.

Annyira nem fogott meg pl a joker felperc alapu 75 ft-ja csucsidoben mas haloba H-CS, de talan ez lesz a legjobb megoldas ezutan.
Csak gyozzem megjegyezni mikor mennyi a tarifa... :shock:


hétf. jan. 10, 2005 20:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
lilasanyi írta:
Nagy a kussolás a korlátlan GPRS-netem visszaállításáról is.ÜF nem tud semmit,nyilvánvaló hülyeségekkel próbál ködölni.(technikailag.....stb)


Mert még nem kapták ők sem írásban kézhez az ítélet szövegét. Mint ahogy a Netért sem.




Vitamax Party: a 8-16-ig 140Ft. Pont munkaidőben. De 16 óra után teljesen optimális másodperc alapú 32Ft/perc mindenhova.
A feleségemnek teljesen jó.


hétf. jan. 10, 2005 18:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Szerintem nem volt annyira nagy szám!

Csak a bulitarifa volt rajt jó, mivel mp.alapú!


hétf. jan. 10, 2005 17:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Sverige írta:
Rossz hír a Vitamax Party-soknak! Február 15-től megszűnik ez a tarifacsomag! Aki addig nem vált át másik csomagra, azt "sima" Vitamax-ba teszik át.
http://www.vodafone.hu/segithetunk/kozl ... _01_11.pdf

Szomoru vagyok, hogy igy kirantjak alolam a szonyeget :cry:


hétf. jan. 10, 2005 17:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 28, 2004 20:30
Hozzászólások: 28
Hozzászólás 
Nagy a kussolás a korlátlan GPRS-netem visszaállításáról is.ÜF nem tud semmit,nyilvánvaló hülyeségekkel próbál ködölni.(technikailag.....stb)


hétf. jan. 10, 2005 16:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
A rohadt vodafoneba!!! :evil:


hétf. jan. 10, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Rossz hír a Vitamax Party-soknak! Február 15-től megszűnik ez a tarifacsomag! Aki addig nem vált át másik csomagra, azt "sima" Vitamax-ba teszik át.
http://www.vodafone.hu/segithetunk/kozl ... _01_11.pdf


hétf. jan. 10, 2005 16:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 9:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Picit utánajártam. Van a Vodának partner hálózata Belgiumban: a Proximus (3247....). Nekem meg nincsen szerencsém (3248....) :x
Azért remélem előbb utóbb a Voda is "élvonal" lesz. (szvsz elvitathatatlan érdemeik vannak a mobil árak csökkenésében.... :) )


hétf. jan. 10, 2005 14:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 941
Hozzászólás Re: VODAFONEGYALÁZÓ
morcos írta:
Az igazság az, hogy mms-t még sosem küldtem neki, de az sms-ezés nem volt gond a Pannonnál (belga mobilszámra!!!). Álmomban sem gondoltam volna, hogy a Voda (akinek ugyebár Európa tarifacsomagja is van.......) nem tudja LEGALÁBB ugyanazt nyújtani, mint a Pannon.
Még 1 fájó pont: a Pannon ügyfélszolgáltaánál van visszahívás kérés, a Vodánál nincs, kénytelen vagyok akár 4-5 percig is vonalban maradni. ha az ügyintézővel kívánok beszélni. HMMM.....
Egyenlőre más gondom nincs velük :lol:


olcsó húsnak talán mégis híg a leve? :( mondjuk ez azér mégiscsak röhely, idejön a voda nagy mellénnyel h te hangod 5millio nyelven, aztán ennyi... durva! az hogy 2-3 éve Pannonról nem tudtam YU-ba küldeni SMSt az még csakcsak.. de Belgium...


hétf. jan. 10, 2005 13:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 9:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás VODAFONEGYALÁZÓ
Az igazság az, hogy mms-t még sosem küldtem neki, de az sms-ezés nem volt gond a Pannonnál (belga mobilszámra!!!). Álmomban sem gondoltam volna, hogy a Voda (akinek ugyebár Európa tarifacsomagja is van.......) nem tudja LEGALÁBB ugyanazt nyújtani, mint a Pannon.
Még 1 fájó pont: a Pannon ügyfélszolgáltaánál van visszahívás kérés, a Vodánál nincs, kénytelen vagyok akár 4-5 percig is vonalban maradni. ha az ügyintézővel kívánok beszélni. HMMM.....
Egyenlőre más gondom nincs velük :lol:


hétf. jan. 10, 2005 10:50
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 9:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás VODAFONEGYALÁZÓ
Az igazság az, hogy mms-t még sosem küldtem neki, de az sms-ezés nem volt gond a Pannonnál (belga mobilszámra!!!). Álmomban sem gondoltam volna, hogy a Voda (akinek ugyebár Európa tarifacsomagja is van.......) nem tudja LEGALÁBB ugyanazt nyújtani, mint a Pannon.
Még 1 fájó pont: a Pannon ügyfélszolgáltaánál van visszahívás kérés, a Vodánál nincs, kénytelen vagyok akár 4-5 percig is vonalban maradni. ha az ügyintézővel kívánok beszélni. HMMM.....
Egyenlőre más gondom nincs velük :lol:


hétf. jan. 10, 2005 10:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: VODAFONEGYALÁZÓ
morcos írta:
NEM tudok sms-t/mms-t küldeni egy Belgiumban élő barátomnak!!!!!

Az tényleg durva, ha nem lehet sms-t küldeni Belgiumba, de az mms küldés szerintem a másik 2 szolgáltatónál se menne... (már ha a barátod nem roamingol, hanem belga kártyája van)


hétf. jan. 10, 2005 10:10
Profil Privát üzenet küldése ICQ
vas-tag

Csatlakozott: hétf. jan. 10, 2005 9:19
Hozzászólások: 6
Hozzászólás VODAFONEGYALÁZÓ
Üdvözlet minden fórumosnak!

Jómagam 6 év PannonGSM-nél eltöltött idő után váltottam a vodához (hiába no, rengeteg jó telefon kapható náluk nagyon-nagyon olcsón....). Az első nagy meglepetés tegnap ért: NEM tudok sms-t/mms-t küldeni egy Belgiumban élő barátomnak!!!!! A ügyfélszolgálatos hölgyemény közölte, hogy NINCS megállapodásuk a belgákkal. Szomorú, nagyon szomorú.....elvégre EU, vagy mi........
Kicsit már hiányzik a Pannon.....náluk ez (is) olyan egyszerűen ment....


hétf. jan. 10, 2005 10:03
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
OFF:Letiltották a 70-es számokat a rendőrségi telefonokról

http://index.hu/politika/bulvar/bulvarh ... 06.&207065

Csak a főosztályvezetők vagy magasabb beosztású kollegáik hívhatnak 70-es számokat a rendőrségen. A rendőrségi vonalas telefonokról a belügyi tárca politikai államtitkára tiltatta le a 70-es számokat a Belügyminisztérium távközlési szolgálatának kezdeményezésére. Ha mégis ezt a számot hívják, a készüléken a "nem előfizetett szolgáltatás" felirat jelenik meg, vagy a rossz szám tárcsázásakor megszokott hang hallható. Sok rendőrnek van Vodafone előfizetése vagy feltöltőkártyája, őket a felettesek csak úgy érik el, ha saját mobiljukról telefonálnak. A Népszabadság információi szerint egyes nyomozócsoportokat közvetlen parancsnokaik sem tudják mozgósítani a Teve utcai kapitányságról.

A belügyi tárca illetékesei az intézkedést anyagi okokkal magyarázták, ugyanakkor a rendelekzés azokra nem vonatkozik, akik 20-as vagy 30-as előhívóval rendelkeztek, de a számhordozhatóságot kihasználva átiratkoztak a Vodafone-hoz. A telefonstop miatt tiltakoznak a rendőrszakszervezetek. Egyes források szerint a tárca és a Vodafone egyes illetékeseinek személyes, illetve üzleti ellentétei állhatnak az intézkedés hátterében. Az ORFK feltehetően az intézkedés felülvizsgálatát fogja kezdeményezi.


csüt. jan. 06, 2005 12:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. dec. 10, 2004 23:26
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Vodafone 2004/2005:

2004. november 24.-én váltottam át az előfizetésemet Vitamax Jokerre. (mivel Joker pluszra a helyszínen nem lehetett...) Pár nappal később elküldtem az smst, hogy tarifacsomagváltást kérek, Joker Plusz-ra. Kérést rögzítették, 5 napon belül megtörténik, blablabla... a 6. napon felhívtam az ügyfélszolgálatot, mivel nem történt semmi (Netrendelő szerint is folyamatban volt tarifacsomagváltás..), nem tudnak persze semmit, 2 hét mire kivizsgálják... Kb 10 nap után felhívnak a 1270-ről hogy sikerült átváltani, "be volt ragadva"... fél perc után közli az ügyfélszolgálatos, hogy hoppá, mégsem sikerült, elnézést kér... rá 2napra végre ment a dolog. Ekkor adtam le a kérelmemet, hogy a pénzt (szerintem minimális összegről van szó), amivel többet fizettem azért, mert ők nem tudták átváltani a tarifacsomagomat, írják jóvá. Természetesen 30 napon belül kivizsgálják, blablabla... Ma reggel jön az sms, hogy türelmet kérnek, 30 napon belül kivizsgálják a számlapanaszt... erre felhívtam a 1270-et, nem tud mit mondani, biztos túlterheltek a kollegák..... no comment


szer. jan. 05, 2005 13:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
raymond.calitri írta:
Bournie írta:
Erre szokták mondani, hogy úgy lenne korrekt, ha a saját nevedet kitörlöd, akkor az Övét se hagyd bent. Személyiségi jogok. Meg mifene.

Telefonszám, minden.
http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=reklamhang


Ez szép. Jó, hogy letiltottam annakidején...


szer. jan. 05, 2005 10:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 09, 2004 20:53
Hozzászólások: 34
Tartózkodási hely: Mezőkövesd
Hozzászólás 
Bournie írta:
Erre szokták mondani, hogy úgy lenne korrekt, ha a saját nevedet kitörlöd, akkor az Övét se hagyd bent. Személyiségi jogok. Meg mifene.

Telefonszám, minden.
http://www.google.co.hu/search?hl=hu&q=reklamhang


kedd jan. 04, 2005 23:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Bocsi, Én gépeltem el! :) A T-Mobile topicban is odaírták a lev.képviselő nevét, na mindegy!


kedd jan. 04, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Tisztelt B. Úr! Köszönjük szíves visszajelzését! Örömmel értesültünk arról, hogy elfogadta cégünk által kompenzációként felajánlott nettó 2.500 forint értékű feltöltést! Tájékoztatjuk, hogy a felajánlott 2.500 forint kompenzációt az Ön által megadott hívószámú VitaMAX Joker Plusz előfizetésére 72 órán belül feltöltjük, mejnek megtörténtéről rövid szöveges üzenetben küldünk értesítés. Bízunk abban, hogy elégedetten veszi igénybe szolgáltatásainkat. Tisztelettel: Csabányi Ágnes, Levelezési Csoport. /Dícsérő! :) /


Helyesírás?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BNM kedd jan. 04, 2005 20:31-kor.



kedd jan. 04, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Tisztelt B. Úr! Köszönjük szíves visszajelzését! Örömmel értesültünk arról, hogy elfogadta cégünk által kompenzációként felajánlott nettó 2.500 forint értékű feltöltést! Tájékoztatjuk, hogy a felajánlott 2.500 forint kompenzációt az Ön által megadott hívószámú VitaMAX Joker Plusz előfizetésére 72 órán belül feltöltjük, mejnek megtörténtéről rövid szöveges üzenetben küldünk értesítés. Bízunk abban, hogy elégedetten veszi igénybe szolgáltatásainkat. Tisztelettel: Csabányi Ágnes, Levelezési Csoport. /Dícsérő! :) /


Erre szokták mondani, hogy úgy lenne korrekt, ha a saját nevedet kitörlöd, akkor az Övét se hagyd bent. Személyiségi jogok. Meg mifene.


kedd jan. 04, 2005 19:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ezeket Te gépelted így el, vagy Ő? Meg miért a gyalázóba írtad? Visszakaptad a net árát :-). Ingyenélő :lol: !


kedd jan. 04, 2005 19:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Tisztelt B. Úr! Köszönjük szíves visszajelzését! Örömmel értesültünk arról, hogy elfogadta cégünk által kompenzációként felajánlott nettó 2.500 forint értékű feltöltést! Tájékoztatjuk, hogy a felajánlott 2.500 forint kompenzációt az Ön által megadott hívószámú VitaMAX Joker Plusz előfizetésére 72 órán belül feltöltjük, mejnek megtörténtéről rövid szöveges üzenetben küldünk értesítés. Bízunk abban, hogy elégedetten veszi igénybe szolgáltatásainkat. Tisztelettel: Csabányi Ágnes, Levelezési Csoport. /Dícsérő! :) /


kedd jan. 04, 2005 18:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Hát ez izgi. Feleségem és én is UNO Pluszban van, kíváncsi vagyok mi lesz ebből :roll:


csüt. dec. 30, 2004 10:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Szerintem csomagegyesítés lesz az UNO megújításával.
Az UNO Plusz január 31-ig megy. Véleményem szerint február 1-től az UNO-t fogják nyomni a reklámokban és a jelenlegi 39Ft le fog menni pár Ft-tal. Rosszabb esetben csak az UNO Plusz jelenlegi 35Ft-os percdíjára.


csüt. dec. 30, 2004 8:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Már nem végigolvasva, de jócskán beletekintve a topicba, két dolgot fűznék hozzá:
1. tény és való, hogy a vodának vannak csúnya húzásai, és ezek miatt sokan pórul is járnak
2. ez a topic azért jött létre, hogy az ingerültségüket az emberek levezethessék. éppen ezért teljesen felesleges kicsinyes viselkedéssel és egyebekkel dobálózni a felháborodott előfizetőkre, mert egyrészt nem tehetnek mást, másrészt pedig így nekik is jobb.
rám meg nincs hatással, mert vodás vagyok, hiába tudom, hogy néha nagyon-nagyon csúnya dolgokat csinálnak. na und was?


szer. dec. 29, 2004 21:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Pre, tehát VitaMAX. Most már csak arra leszek kiváncsi, hogy mikor írják jóvá! :) Anyu számhordozásánál hétfőn írták jóvá az 5 ezret, de tegnap jött az SMS, BÚÉK-al együtt. :)


szer. dec. 29, 2004 21:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
reklamhang: pre/postpaid?


szer. dec. 29, 2004 20:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Október 14-én véletlenül a wap helyett, a GPRS Internet szolgáltatást rendeltem meg, de még aznap le is mondtam az ügyintézőnél, és kértem hogy írják jóvá a br.3125.- ft.-ot.
Tegnap küldtek egy mailt, hogy kivizsgálták az ügyet, (jó 2 hónapba telt, már nem is reménykedtem..)
és szerintük Én október 20-án mondtam le, (érdekes)
persze hogy használhattam volna, amikor a megrendelés után pár-perc múlva kértem hogy töröljék.
És a lényeg, felajánlottak 2500 Ft. jóváírást, ha elfogadom, írjak egy válasz mailt.
Na mindegy, a válasz mailben megírtam, hogy Önök vissza tudják keresni, mivel minden beszélgetést rögzítenek, időpontal, stb.,
hogy október 14-én aznap mondtam le a szolgáltatást.


szer. dec. 29, 2004 15:42
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Ha a 39Ft változna, szerintem benne lenne a közleményben, de lehet, hogy nem. 8)
Maximum azt tudom elképzelni, hogy összevonják az UNO-t és az UNO Pluszt, mint anno a City-t és a City Pluszt.

Szerintem is esélyes az összevonás...
Ha marad mindkét csomag és a 39 Ft is, akkor az érdekes helyzet lesz, mivel lesz két, egységes percdíjú, 1 perc alapú csomag, de az egyiknél 35, a másiknál 39 Ft lesz a percdíj... :D Maximum annyi lesz a különbség, hogy a sima Uno-t normál feltöltővel is lehet tölteni, a Plusz-t pedig csak elektronikusan...


szer. dec. 29, 2004 14:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Azt az Iridium Value műholdas hívást nagyon fontos tudatni mindenkivel. :)
Inkább az a kérdés, a rendes percdíj marad-e?


Ha a 39Ft változna, szerintem benne lenne a közleményben, de lehet, hogy nem. 8)
Maximum azt tudom elképzelni, hogy összevonják az UNO-t és az UNO Pluszt, mint anno a City-t és a City Pluszt.


szer. dec. 29, 2004 14:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Azt az Iridium Value műholdas hívást nagyon fontos tudatni mindenkivel. :)
Inkább az a kérdés, a rendes percdíj marad-e?


szer. dec. 29, 2004 13:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Vitamax UNO - 2005. február 1-től perc alapon.

http://www.vodafone.hu/segithetunk/kozl ... _12_29.pdf

A Vodafone Magyarország Rt. ezúton értesíti Tisztelt Előfizetőit, hogy 2005. február 1-jétől Előre fizető ügyfelei részére Általános Szerződési Feltételek Díjszabás melléklet „B” fejezet 2. pontja ill. „B” fejezet 3. pontja a következőképpen változik:
A VitaMAX Duo esetén a belföldi alapdíjas hívások és a WAP hívások számlázása változatlan, de minden más esetben a hívásidő számlázása 1 percenként történik. A VitaMAX Uno esetén a hívásokat percenként számlázzuk.
Az Általános Szerződési Feltételek Díjszabás melléklet „A” fejezet 8. pontja ill. „B” fejezet 6. pontja a következőképpen változik:
Az Iridium Value műholdas szolgáltatás hívásdíja bruttó 2364 Ft/ perc. A hívások számlázása 1 másodperces egységekben történik.
Az előfizető 2005. február 1-jei hatállyal az Általános Szerződési Feltételek fenti módosítása esetén élhet az Általános Szerződési Feltételek 1.5. pontjában meghatározott jogával.
A közleményben megjelentetett módosításra az Általános Szerződési Feltételek 1.1.8. pontjában írtak alapján került sor.
A fenti módosításokkal egységes szerkezetbe foglalt Általános Szerződési Feltételek elérhetőek a Vodafone honlapján és ügyfélszolgálatán.

Hulladék csomaggá válik, mert ott lesz mellette az UNO Plusz.


szer. dec. 29, 2004 13:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
partycsoka írta:
vizsla1 írta:
Nekem a egyik Vitamaxos simemre 1500 Ft jóváírást ígértek, ha X napon belül feltöltöm.


Nekem eddig 2 lejárófélben lévő Vitamaxomra jött ilyen SMS. Először +2000Ft-ot ígértek, fel is töltöttem, lett belőle Joker Plusz. A másikra 1500Ft-ot tettek volna, de ezt már hagytam. Mellesleg ez utóbbit november elején már törölniük kellett volna, de a mai napig aktív. :!:
Kikapcsolt állapotban foglalt jelzés hallható, ha ezt a számot hívom, viszont ha beteszem a telóba, kicsöng.

Nekem is van egy pár ilyen SIM-em. Ha nem a 1270-et hívod, az a szöveg hallható, hogy az ön rendelkezésre állási ideje lejárt. Még a 177-re is. Amúgy aktív rajtuk a hívásértesítő :-).
Egyébként 2-szer nem ajánlják fel ezt a kedvezményt! Amúgy is csak "rosszul" járnék, mert 30 nap múlva újra fel kéne tölteni.


kedd dec. 28, 2004 14:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Nekem a egyik Vitamaxos simemre 1500 Ft jóváírást ígértek, ha X napon belül feltöltöm.


Nekem eddig 2 lejárófélben lévő Vitamaxomra jött ilyen SMS. Először +2000Ft-ot ígértek, fel is töltöttem, lett belőle Joker Plusz. A másikra 1500Ft-ot tettek volna, de ezt már hagytam. Mellesleg ez utóbbit november elején már törölniük kellett volna, de a mai napig aktív. :!:
Kikapcsolt állapotban foglalt jelzés hallható, ha ezt a számot hívom, viszont ha beteszem a telóba, kicsöng.


kedd dec. 28, 2004 12:23
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség