Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 14:21



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Megérdemli!
Az az 5milla simán megérte nekik!
Nudli a büntetés!


pén. feb. 04, 2005 14:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
http://www.origo.hu/uzletinegyed/hirek/ ... ztett.html


Megtévesztett a Vodafone is

Néhány napon belül a második mobilszolgáltatót bírságolta meg a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Versenytanácsa: ezúttal döntésük szerint reklámjaival a Vodafone tévesztette meg a fogyasztókat, amiért a társaság 5 millió forint bírságot kapott. Egy hete a T-Mobilt 40 millió forint kifizetésre kötelezték.


A Vodafone tavaly január és augusztus között megjelent reklámjaiban a "Magyarország legnépszerűbb mobilszolgáltatója mindig többet ad" szlogent használta, melyhez hozzáfűzte: "a Vodafone a 2003-as hivatalos értékesítési adatok alapján Magyarország legnépszerűbb mobilszolgáltatója."

A Versenytanács csütörtöki döntése szerint a kijelentéseket nem támasztották alá értékesítési adatok, ezért a cég a fogyasztói döntések tisztességtelen befolyásolására alkalmas magatartást tanúsított - olvasható a GVH közleményében. A hivatal ezért 5 millió forint bírság megfizetésére kötelezte a céget; a döntéssel szemben bírósághoz fordulhat a társaság.

A múlt héten a GVH 40 millió forintra bírságolta a T-Mobile-t, mivel a Versenytanács döntése szerint a társaság hívásdíjairól tájékoztatást adó egyes reklámjaival megtévesztette a fogyasztókat.


csüt. feb. 03, 2005 16:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
odi9 írta:
V.Gyuri!
Nem szeretnélek elkeseríteni, de a nyáron váltottam vitamaxról
előfizura, szintén új sim stb.
Miután a régit kilőtték, az új 3 nap után lett aktív!

Részvétem!

üdv: odi9

Sima tokosat kaptam, elkezdte látni a hálót, utána már hívni is tudtam róla az üsz-ot, pár órára rá már bejövő hívást is fogadhattam. Pénzt még nem enged rátölteni, azt talán holnap. Nem lehet mindent egyszerre. :)

Közben telefonon is beszéltem (megint) az üsz-tal, és a 48 órát hajtogatták, az 52 óra vagy a 3 nap már nagyon soknak tűnik.
Ami szerintem kifogásolható ebben a rendszerben hogy nincs leírva sehol hogy mennyi ideig tarhat amíg egyik kártya sem működik. A 48 órára hivatkoznak ami csak a váltásra vonatkozik és nem a térerőtlenségre.

számhordozás: "5. Az általad választott napon egy 4 órás időtartam alatt, melyet a folyamat megkezdésekor egyeztetünk (ez a "számátadási időablak") megtörténik a váltás."

Amikor a szolgáltatás ideiglenes szüneteltetése időtartama havonta 1 óra lehet, és két szolgáltatónak 4 óra is elég erre, akkor sokallom a többtízórányi elérhetetlenséget.

Ebből fogyasztóvédelem lesz, és nem azért mert voda, hanem mert nincsenek benne az ászf-ben a részletek.


hétf. jan. 31, 2005 18:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 384
Hozzászólás 
partycsoka írta:
Lehullt a lepel...
http://www.vodafone.hu/akciok/maradj_velunk.html


Hát, ennél azért többre számított itt szerintem mindenki.

Semmi extra. Leírják, hogy a hűségedért cserébe vehetsz Duettet, Duett Maxot és telót "kedvezményes" (lista)áron. :twisted:


Ezt eddig is megtehettük...
És ha akarsz ingyen dumálni, vagy 18ft-os sms-t még fizess még 2375-öt és tarts fenn még 1 előfizetést...k*rva nagy :?: HŰSÉG :?: akció :evil:


hétf. jan. 31, 2005 14:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KaRFiol írta:
Eddig mindösszesen hányszor sikerült váltanod, hogy ilyen statisztikával rendelkezel? :lol:

1-szer, ami önmagában nem statisztika. Viszont az idézett részben nem írtam, hogy kizárólag a saját váltásomból vonok le ilyen következtetéseket.


hétf. jan. 31, 2005 14:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 717
Tartózkodási hely: Hemma igen!
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Azt tapasztaltam, nem mindegy, hogy honnan adják oda a SIM-et, amikor az újat kapod. Ha a fiókból veszi ki, s egy kis borítékban van, sokáig tart. Ha DVD-tokosat ad a kiakasztottakból/vagy bentről hoz ki, 2-3 óra alatt megvan a váltás.

Eddig mindösszesen hányszor sikerült váltanod, hogy ilyen statisztikával rendelkezel? :lol:


hétf. jan. 31, 2005 12:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nekem 52 óra volt postról prere migrálni, konkrét váltási időpontot többszöri kérdésre sem tudtak adni, és megsürgetni sem tudták.
Majd a pre->post váltás 2-3 óra alatt lezajlott.

Azt tapasztaltam, nem mindegy, hogy honnan adják oda a SIM-et, amikor az újat kapod. Ha a fiókból veszi ki, s egy kis borítékban van, sokáig tart. Ha DVD-tokosat ad a kiakasztottakból/vagy bentről hoz ki, 2-3 óra alatt megvan a váltás.


hétf. jan. 31, 2005 12:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 29
Hozzászólás 
V.Gyuri!
Nem szeretnélek elkeseríteni, de a nyáron váltottam vitamaxról
előfizura, szintén új sim stb.
Miután a régit kilőtték, az új 3 nap után lett aktív!

Részvétem!

üdv: odi9


hétf. jan. 31, 2005 10:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
Tegnap délben az EuroParkban előfizetésről vitamaxra váltottam. Kaptam egy új simkártyát, és a váltásra annyit mondott a hölgy hogy rövid ideig egyik kártyán sem leszek elérhető.

Délután felhívtak az üsz-tól hogy még meggondolhatom a dolgot és válthatok előfizetéses díjcsomagra is. Megkérdeztem az illetőtől hogy mitől kedvezményes áruak a listaáras készülékek amit az újabb 2 év aláírás mellé ajánlgattak? Annyit mondott csak hogy az ügyintézés gördülékenyebben megy, nincs hitelelbírálási díj, deposit, stb...

Este fél 9-kor már nem élt a régi előfizus kártya, viszont az új még most 13,5 órával később sem működik (10 percenként ki-bekapcsolom a telefont).
Az üsz szerint 48 óra a váltás de azt senki sem tudta megmondani hogy meddig nem leszek még elérhető.

Úgy emlékszem az itteni hsz-ok alapján hogy a váltás 1-2 óra alatt szokott lezajlani. :evil:


hétf. jan. 31, 2005 10:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
A Duett és a Duett max sem versenyképes. A Duett max meg pláne nem. Egy Voda90 csomag az 1000Ft kedvezménnyel sokkal jobb.


szomb. jan. 29, 2005 14:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Lehullt a lepel...
http://www.vodafone.hu/akciok/maradj_velunk.html


Hát, ennél azért többre számított itt szerintem mindenki.

Semmi extra. Leírják, hogy a hűségedért cserébe vehetsz Duettet, Duett Maxot és telót "kedvezményes" (lista)áron. :twisted:


szomb. jan. 29, 2005 14:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
gaborb írta:
De soha nagyobb problémám ennél ne legyen az életben.


Egyetértek :)


csüt. jan. 27, 2005 23:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 108
Hozzászólás 
pampika írta:
Megjött az első swyop számla.És ott figyelt rajta a profi hangposta kiszámlázva!Csak ez ugye ingyé lenne a swyopnál :?


Ez akkor rendszeres probléma lehet, nekem BYOPnál volt ugyanez és valaki más is emlitette már azt hiszem itt a fórumon. Nekem most irták jóvá...igaz, még novemberben szóltam. De soha nagyobb problémám ennél ne legyen az életben.


csüt. jan. 27, 2005 23:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Megjött az első swyop számla.És ott figyelt rajta a profi hangposta kiszámlázva!Csak ez ugye ingyé lenne a swyopnál :?
Üszit felhívtam,és mondta,hogy vagy nem fizetem be addig,amíg kiszámlázzák,vagy később jóváírják.Végülis no problem,meg gyorsan lerendeztük (miután üszihez jutottam,mert addig azért zenéltek vagy 8 percig).Remélem,több gond nem lesz :)


csüt. jan. 27, 2005 13:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Megkaptam a számlával a kis vodafüzetet. Jaj de jó, mostmár havi 300Ft-ért lehet wapos angol magyar szótáram!

Jaj, de akik jártasak a témában, azok azt is tudják, hogy wapos szótár van igyen is, több nyelven a szotar.sztaki.hu oldalon.
:)


akkor teveclubbozzál havi 600-ért! :)))))


csüt. jan. 27, 2005 12:42
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Megkaptam a számlával a kis vodafüzetet. Jaj de jó, mostmár havi 300Ft-ért lehet wapos angol magyar szótáram!

Jaj, de akik jártasak a témában, azok azt is tudják, hogy wapos szótár van igyen is, több nyelven a szotar.sztaki.hu oldalon.
:)


csüt. jan. 27, 2005 11:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
Köszönöm mindenki segítségét, Nektek és a voda honlapon lévő leírásnak jobban hiszek mint az üsz-nak. :wink:

A díjcsomagváltás viszont nem ment 48 óra alatt, állítólag sokan váltanak. :(


szer. jan. 26, 2005 9:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Én októberben mondtam le a Voda90-met, a maradék 6 napra való havidíjamat (remélhetőleg) visszakapom (valamikor).
Az ügyintéző egyszerűen csak a legalacsonyabb havidíjú csomagba akart tenni, ahol így a legkevesebbet fizetted volna arra a 4 napra.
4*3=12 percet beszélhettél volna le és ezt fizetted volna ki.
A GPRS azért szép, mert az egész csomagot lewapolhatod/netezheted, de csak alapdíj/30*napok számát fizeted ki.


kedd jan. 25, 2005 10:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Idézet a Voda honlapjáról:

"Az első hónapban miért nem beszélhetem le az összes megvásárolt percet?

A szerződés megkötésétől a számlazárás napjáig részhavi díjat számlázunk, ezért a megvásárolt percegység időarányos része használható fel az első számlázási hónapban.
Természetesen a következő számlázási időszakban már az összes perc felhasználható."
http://www.vodafone.hu/segithetunk/ugyf ... zok.html#4


kedd jan. 25, 2005 9:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Az előfizus net is olyan, hogy a havidíj napra van lebontva.
Ha te 200MB-ot használsz el egy nap alatt és egyből lemondod, akkor a 3125Ft-nak egy napra eső árát fizeted ki.
Ha ez így van a beszédnél is, télleg jó vodkásnak lenni. Legfeljebb vodának lenni kellemetlenebb. :D És erre még nem cuppant rá a nép?


kedd jan. 25, 2005 9:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Az előfizus net is olyan, hogy a havidíj napra van lebontva.
Ha te 200MB-ot használsz el egy nap alatt és egyből lemondod, akkor a 3125Ft-nak egy napra eső árát fizeted ki.


kedd jan. 25, 2005 9:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Snowmanke írta:
Sverige írta:
VGyuri írta:
Ha 4 nap alatt lebeszéltem volna a 90 percet, akkor is csak részarányos részt kellett volna fizetnem? :shock:

Szerintem csak időarányos havidíjat kellett volna fizetned, de a 90 percnek is csak az időarányos részét beszélheted le... De ez csak tipp...


Helyes tipp :lol:


:shock: Már bocs, de 4 nap alatt 90 perc nem sok. Na most nekiállok ledumálni, majd 4 nap múlva lemondom, akkor 4 napi díjjért beszéltem 90 percet? Ne viccelj, most megyek a vodához. Ilyen feltételekkel az 1000-es kell nekem mostidederögtön! :) :D


kedd jan. 25, 2005 9:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 20, 2005 17:36
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Ágyban :)
Hozzászólás 
Sverige írta:
VGyuri írta:
Ha 4 nap alatt lebeszéltem volna a 90 percet, akkor is csak részarányos részt kellett volna fizetnem? :shock:

Szerintem csak időarányos havidíjat kellett volna fizetned, de a 90 percnek is csak az időarányos részét beszélheted le... De ez csak tipp...


Helyes tipp :lol:


hétf. jan. 24, 2005 21:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Igen. Ez a szivattyu benne,az eddig eltelt rendelkezesre allasi idot vontak le a 180 napbol.


hétf. jan. 24, 2005 20:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 168
Hozzászólás 
Sziasztok!

Na én is gyalázom a Vodát, bár az ÁSZFjüket ha elolvasom, akkor nem járok úgy ahogy.
A lényeg, hogy volt elfekvőben egy vodafone kártyám, mivel már egy ideje. T-mobilos vagyok (vagy 8éve), nem használok több telefont/kártyát egyszerre, ígyhát ezt a kártyát sem használtam.
Gondoltam egyet 3napja, és betettem a telómba, és jött is egy SMSrá, hogy még 28áig feltölthetem a kártyám, és kapok 1500Ft bónuszt.
Jó gondoltam egyet, és ma feltöltöttem online bankkártyával.
A lényeg, hogy 7500Ft-al töltöttem, mivel 180nap egyenlegfelhasználási idővel jár, ahogy ezt olvastam a honlapon egy táblázatban.
Feltöltöm, erre jön az SMS, hogy csak 2005 május 27ig érvényes.
Felhívom a 1270et, és legnagyobb meglepetésemre nem is kellett várakoznom, rögtön egy ügyintéző fel is vette :) Elmondom a panaszom, ő pedig elmondja, hogy igen, merthogy sokáig állt a kártyám, és a régebben lejárt egyenlegfelhasználási időt levonják a 180napból. Mondom, hogy én úgyérzem hogy ez átverés.
Semmi gond, kapcsol egy kollégát aki rögzíti a panaszom.
Rendben.
Kolléga kapcsol...
Akit kapcsolt kolléga, elmagyarázta, hogy benne van az ÁSZF-ben, amit aláírtam, hogy ez így van, és hogy ezt tudnom kéne...
Huhh :O))) (Már bocs, de itt húztam fel magam picit).
Én elmondtam, hogy igaza van, tényleg el kellett volna olvasnom az ÁSZFet, és minden apróbetűs részt, mielőtt feltöltöm a kártyát, mert akkor talán soha az életben nem esek ebbe a hibába, hogy most feltöltsem a kártyám. Mindenesetre az összeget le fogom beszélni, és utánna a kukába megy a kártyám. Nem ismétlődik meg az előző eset...
Ami tanúlság: Igen én voltam a hülye, benne van az ÁSZFben biztos. De az ügyfél továbbra is én vagyok. És ha én átverve érzem magam (és gondolom nem csak én jártam így), akkor a szolgáltató elgondolkozhatna, hogy valami nincs rendben azzal az ÁSZF-el...

Viszont, hogy dicsérjem is a vodát:

Szegény ügyintéző, aki a panaszt rögzítette, hallatszott a hangján, hogy már nagyon kivan, szerintem sok "nehéz" ügyféllel volt dolga, és mégis képes volt udvarias, visszafogott maradni.

Ugyanakkor ez is csak egy újabb lépés affele, hogy biztos legyek benne, hogy soha nem leszek vodafone előfizető.

Üdv:
RAV


hétf. jan. 24, 2005 20:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
VGyuri írta:
Ha 4 nap alatt lebeszéltem volna a 90 percet, akkor is csak részarányos részt kellett volna fizetnem? :shock:

Szerintem csak időarányos havidíjat kellett volna fizetned, de a 90 percnek is csak az időarányos részét beszélheted le... De ez csak tipp...


hétf. jan. 24, 2005 9:52
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
Nemrég beszéltem az üsz-tal, tarifacsomagot váltottam és rá akartak beszélni a voda90-re. Mondtam hogy ez nem jó, mert 25-én van zárás, 29-én le fogom mondani az előfizetésem és szerintem erre a 4 napra ki fogják velem fizettetni az egész havidíjat. Az üsz-os szerint csak a felhasznált napoknak az időarányos részét kellett volna fizetnem. Nem győzőtt meg pedig 3x is elmondta. Végül az alap r&r-ban maradtunk.
Ha 4 nap alatt lebeszéltem volna a 90 percet, akkor is csak részarányos részt kellett volna fizetnem? :shock:

A másik, hogy szerinte 4-5 nap alatt fog megtörténni a váltás.tarifacsomag váltás - itt 48 órát írnak.


hétf. jan. 24, 2005 8:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Mobilio írta:
hát igen, de szerintem pont ezért nem is jó amit írtál. mert ha újra aláírsz 2 évet és veszel telcsit akkor megnézik a forgalmad is és eszerint adnak ajánlatot. így kisebb az ár is. de ezt nem teszik ki a netre mert több dologtól függ és egyedileg nézik. nekem ezt mondták és tényleg kaptam is kedvezményt.

De akkor minek van aranykártya? Nem annak kellene biztosítania a kedvezményt, amenyi pontot te összegyűjtöttél a hónapok alatt, azt beválthasd? Akkor ne legyen aranykártya, hanem legyen az, mint vodánál.
Milyen forgalomra, mennyivel kaptál olcsóbban, milyen készüléket? Magánszeméyhez tartozó csomag?


hétf. jan. 24, 2005 6:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 241
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Másik topicból copy-paste:

Természetesen, hivatalos képviselet vagy mi..

Egy-két apróság ami felhúzott.

1. Belépünk, a szöke picsa éppen káromkodik mint a kocsis zárás előtt két órával nem volt már kedve melózni. Láttátok volna a fejét amikor mondtuk mi lesz. Olyan gyűlölet villant a szemében...

2. 20!!!! percen át ellenőrizte az aláírási címpéldányt, a meghatalmazást és a személyiket. Szóltunk, hogy nagyon gyorsan jöjjön vissza az iratokkal és az eredeti cégpapírokkal, mert ez már gyanús. Erre az üzletvezető (másik szőke picsa) kérte ki magának a gyanúsítást!!!

3. Ügyintézés, a minket kiszolgáló szöszinek max. hangerőn bőg a telója az O-zone Dragosta Bin Dei (remélem jól írtem) volt a csengőhangja, miután 6!!! alaklommal csöngött a telója (legalább 1 percet minden alakalommal) megkértem, hogy vagy vegye fel, vagy kapcsolja ki, mert nem vagyok kíváncsi mégegyszer a csengőhangra. Válasz: Mi közöm hozzá mikor csörög a telója. Háát mondtam köszi, végülis nem Én vagyok az ügyfél.

4. Közben a szervízes srác és a melette ülő gyerek a szexuális!!! életükről beszéltek. a Színvonal kb. ez volt: szopatás, megkampózom. Egyszóval emelkedett és szinvonalas társalgás volt. Csak mondjuk nem az ügyfelere tartozik...

5. A céges előfizu átvétel cakk-pakk egy óra volt!! A MOM-ban 5 perc volt, csak sajna az átadó nem volt ott személyesen ezért lett Europark.

6. Utána vettük a k700i-t először letagadták, hogy van!! Szóltunk, hogy az előbb láttunk hármat is vitték be a pultokból erre nagykegyesen hoztak vissza egyet. A telót 10 perc ügyintézés után megkaptuk. Ez se kevés azt hiszem

+1. Ez már a voda. A cégnek ez az ötödik kártyája ezért újra hitelbírálat!! De nem is akármilyen 48 órás!!!! Mert ám nem fizet a cég szinte mindig 80K körül per hó

Dióhéjban ennyi. Prosztó egy társaság az europarki...


vas. jan. 23, 2005 23:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Mobilio írta:
vizsla, ezt nem tudom kire érted de én pl olcsóbban vettem mobilt a tmobnál mikor újra aláírtam. nem annyiért amennyi az akciós ára volt. szóval valamit ért az aranykártya. még csak nem is platina.

Az Westel honlapján lévő akciókra gondolok. Árkülönbség nincs, csak kisebb kezdőrészlet.



hát igen, de szerintem pont ezért nem is jó amit írtál. mert ha újra aláírsz 2 évet és veszel telcsit akkor megnézik a forgalmad is és eszerint adnak ajánlatot. így kisebb az ár is. de ezt nem teszik ki a netre mert több dologtól függ és egyedileg nézik. nekem ezt mondták és tényleg kaptam is kedvezményt.


vas. jan. 23, 2005 23:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 152
Hozzászólás 
vizsla1: igazad van,bocsi hogy ide irtam


vas. jan. 23, 2005 15:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1056
Hozzászólás 
Javaslom másik topikban folytani. Ott figyel.


vas. jan. 23, 2005 12:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Azt tegyük hozzá, bár eztaz infót nem láttam a neten sehol, hogy a postpaides partnerprogram-számításba a havi alapdíj nem számolódik bele, csak a beszédpercek díja. Így már azért nem olyan könnyű összeszedni a kedvezményt.

ezt én is így tudtam, de ha így volna, akkor nekem is 2500 alatt lenne az átlagom, és nem lennék jogosult a kedvezményre még, de mégis 2 év után igénybevehetem. gondolom akkor régen nem számított bele, de amikor megváltoztatták nem olyan régen, akkor ez is vátozott. :?:


vas. jan. 23, 2005 12:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Blamazs írta:
Sziasztok!
Nekem a vodawap-al lenne gondom.
A vodafone mail-t nem tudom olvasni wapon keresztu mar napok ota.
Barmi mas oldal lejon altalaban gond nelkul,de amire a wapot igazabol hasznalnam az nem. Mar lekertem a vodatol ujra a wapbeallitasokat de nem tortent valtozas. Baratnom telefonjan is van wap, erdekes modon azon mukodik a dolog az o elofizetesevel. Van otletetek mitol lehet ez.
Udv:Balazs

A hozzászólás inkább a Vodamail topicba illik -> ott folytassuk.


vas. jan. 23, 2005 10:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Londelmor írta:
vizsla1 írta:
Érdekes, hogy el kell telnie 37 hónapnak, hogy ha egy 2500 Ft-os költésű ügyfél vagyok, legalább alap akciós áron kapjak telefont.

azért nem olyan nagy kunszt összehozni 2500ft/hónapot. főleg ha előfizetős vagy, de még töltögetéssel se. nekem pl csak az havidíjam 3000.
és akinek meg annyira kicsi a forgalma, hogy a havi 2500 se jön össze neki, az meg valószínűleg (haár nem biztosan) nem fog két kézzel kapkodni egy vadiúj s700 után, hogy mikor veheti már meg.
szóval aki 2 évnél gyakrabban akarja cserélgetni a telóját az valószínű el is szór annyi pénzt, hogy ne a legalsó kategóriában legyen a hűségprogramban...


Azt tegyük hozzá, bár eztaz infót nem láttam a neten sehol, hogy a postpaides partnerprogram-számításba a havi alapdíj nem számolódik bele, csak a beszédpercek díja. Így már azért nem olyan könnyű összeszedni a kedvezményt.


vas. jan. 23, 2005 10:49
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 152
Hozzászólás 
Meg annyit megprobaltam,hogy atteettem a kartyat egy masik telefonba,es ott sem mukodik a dolog. Ugyhogy akkor vodanal lesz a baj szvsz igaz?


vas. jan. 23, 2005 10:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Érdekes, hogy el kell telnie 37 hónapnak, hogy ha egy 2500 Ft-os költésű ügyfél vagyok, legalább alap akciós áron kapjak telefont.

azért nem olyan nagy kunszt összehozni 2500ft/hónapot. főleg ha előfizetős vagy, de még töltögetéssel se. nekem pl csak az havidíjam 3000.
és akinek meg annyira kicsi a forgalma, hogy a havi 2500 se jön össze neki, az meg valószínűleg (haár nem biztosan) nem fog két kézzel kapkodni egy vadiúj s700 után, hogy mikor veheti már meg.
szóval aki 2 évnél gyakrabban akarja cserélgetni a telóját az valószínű el is szór annyi pénzt, hogy ne a legalsó kategóriában legyen a hűségprogramban...


vas. jan. 23, 2005 10:38
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 152
Hozzászólás 
Sziasztok!
Nekem a vodawap-al lenne gondom.
A vodafone mail-t nem tudom olvasni wapon keresztu mar napok ota.
Barmi mas oldal lejon altalaban gond nelkul,de amire a wapot igazabol hasznalnam az nem. Mar lekertem a vodatol ujra a wapbeallitasokat de nem tortent valtozas. Baratnom telefonjan is van wap, erdekes modon azon mukodik a dolog az o elofizetesevel. Van otletetek mitol lehet ez.
Udv:Balazs


vas. jan. 23, 2005 10:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Mobilio írta:
vizsla, ezt nem tudom kire érted de én pl olcsóbban vettem mobilt a tmobnál mikor újra aláírtam. nem annyiért amennyi az akciós ára volt. szóval valamit ért az aranykártya. még csak nem is platina.

Az Westel honlapján lévő akciókra gondolok. Árkülönbség nincs, csak kisebb kezdőrészlet.


vas. jan. 23, 2005 10:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 479
Hozzászólás 
pampika írta:
vizsla1 írta:
Westike: egy dekát nem ér a Platina- meg Aranykártyád. Semmit sem kapsz meg olcsóbban, ott tényleg annyiért vehetsz bármit, ahogy az utcáról betérsz. A nagy nehezen összekapirgált aranykártyapontjaidat válthatod be kedvezmény gyanánt. Ez baromi nagy készülékajánlat.


Mííí,milyen jó dolog már,hogy aranykártya pontokért vehetsz brandelt esernyőt,meg szoli bérletet :D



vizsla, ezt nem tudom kire érted de én pl olcsóbban vettem mobilt a tmobnál mikor újra aláírtam. nem annyiért amennyi az akciós ára volt. szóval valamit ért az aranykártya. még csak nem is platina.


vas. jan. 23, 2005 2:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Westike: egy dekát nem ér a Platina- meg Aranykártyád. Semmit sem kapsz meg olcsóbban, ott tényleg annyiért vehetsz bármit, ahogy az utcáról betérsz. A nagy nehezen összekapirgált aranykártyapontjaidat válthatod be kedvezmény gyanánt. Ez baromi nagy készülékajánlat.


Mííí,milyen jó dolog már,hogy aranykártya pontokért vehetsz brandelt esernyőt,meg szoli bérletet :D


szomb. jan. 22, 2005 23:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Ezzel mi a baj? Ugye nem arra számíttok, azok akik a szolgáltatók között ugrálnak oda-vissza, azért mert a másiknál 2 Ft-al kisebb a percdíj, majd kedvezményes készülékvásárlási lehetőséget kapnak? Vagy 1-2 év használat után majdnem ingyen kapjanak telefont. Véleményem szerint a hűséges ügyfél nem 18-20 hónap használatnál kezdődik.

Érdekes, hogy el kell telnie 37 hónapnak, hogy ha egy 2500 Ft-os költésű ügyfél vagyok, legalább alap akciós áron kapjak telefont. Ennél még a K.A.P. is jobb: ott a 12/24 hónapos hűség lejárta után egyből kapok telefont. Vodánál is megkod a telót a hűség lejártakor, legalább alapáron, vagy olcsóbban.


szomb. jan. 22, 2005 23:07
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Pannon: egyik utolsó hozzászólás T68m-é a Pannongyalázóban a remek hűségprogramjukkal kapcsolatban. Figyelmedbe ajánlom.


Ezzel mi a baj? Ugye nem arra számíttok, azok akik a szolgáltatók között ugrálnak oda-vissza, azért mert a másiknál 2 Ft-al kisebb a percdíj, majd kedvezményes készülékvásárlási lehetőséget kapnak? Vagy 1-2 év használat után majdnem ingyen kapjanak telefont. Véleményem szerint a hűséges ügyfél nem 18-20 hónap használatnál kezdődik.

Az 5 db SIM kártyámból 3-ra jár a partnerkedvezmény, 1-re szeptemberben vettem a K700i-t, az ötödikre meg jövő februártól jár.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég szomb. jan. 22, 2005 23:09-kor.



szomb. jan. 22, 2005 23:01
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Snowmanke írta:
Ööööö...annyi eszem még volt, hogy megkérdeztem a szállítást és csak akkor mentem(kedd és péntek). A MOM Parkban vettem 2 éve 6610-est és hát sajnos az ügyintéző csajszi elég szépen bemutatkozott...az még hagyján, hogy nem tudta szétszedni a telefont, de úgy összetaperolta a kijelzőt, hogy utána háromnegyed óráig azt tisztítgatta...elég röhejes volt...sajnos a többire már nem emléxem...rég volt már :D
Viszont az üzletvezetős dolog tényleg nem jutott eszembe...az viszont igen, hogy visszamondom az előfizut... :twisted:
Dehát...én úgyis csak 1 porszem vagyok a sivatagban..sokat nem vesztettek volna..havonta 10-13E Ft...nabumm...
A konkurencia pedig tudomásom szerint saját magától felajánlja az akciós készülékvásárlási lehetőséget hűségprogramban.
Amúgy teljesen lemondtam a telórol, mert mire odaértem már nem volt(szállításkor érkezik nekik belőle 5-10 db...szegények...biztos nincs pénzük normális raktárkészletre...)
Teljesen a véletlenen múlt, hogy odaértem csütörtökön du. 5 körül a Westendbe, mert pont mellette dolgoztunk aznap..az utolsó darabot vittem el...szánalmas.... :P

Nem két évvel ezelőtti állapotról beszéltem a MOM-mal kapcsolatban, hanem a jelenlegiről. Igaz, én márciusban voltam hűséget hosszabbítani, de nyár óta voltam náluk egy jó párszor. Más is a javaslatomra ment oda, s tényleg meg volt elégedve.
Felhívnám a figyelmedet a 1270 egyik menüpontjára: "aktuális hűségajánlatunk" az akciók menüponton belül. Felhívod, és pár nap múlva megkeresnek - ahogyan Veled is történt. Hogy ez egyeseknek mi a sz*rért nem megfelelő?!
A másik: ha Te akarsz Magadnak készüléket, majd úgyis jelentkezel. Szerződés lejárta előtt 3 hónappal már érdeklődhetsz. De általában megkeresik az embereket. Feleslegesen minek zaklassanak Téged?
Pannon: egyik utolsó hozzászólás T68m-é a Pannongyalázóban a remek hűségprogramjukkal kapcsolatban. Figyelmedbe ajánlom.
Westike: egy dekát nem ér a Platina- meg Aranykártyád. Semmit sem kapsz meg olcsóbban, ott tényleg annyiért vehetsz bármit, ahogy az utcáról betérsz. A nagy nehezen összekapirgált aranykártyapontjaidat válthatod be kedvezmény gyanánt. Ez baromi nagy készülékajánlat.

Na, akkor hogy is állunk? Mindig csak a vodafikázás...


szomb. jan. 22, 2005 22:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 20, 2005 17:36
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Ágyban :)
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Azzal, hogy ingyendumád van és használhatod is, már ki vagy tüntetve. Az hogy, emellett 3 helyett 7 db készüléket, listaárnál olcsóbban ajánlottak fel, már ez is megbecsülésnek számít. Továbbá a készülékek nagy részét olcsóbban megkapod, mint a konkurenciánál.

Abban viszont egyetértek, miért nem lehetséges egy normális tájékoztató rendszert kialakítani az üszi és az üzletek között, vagy beindítani egy webshop-ot, például Retention esetekre is, vagy miért kell ilyen esetekben márkaboltba menni. Küldjenek egy papírt, amivel bemehetsz egy viszonteladóhoz is.

Sajnálom, hogy csak most csatlakoztál a fórumhoz, akkor, amikor már a problémád zűrösen, de megoldódott, s nem előtte, segítségkérés céljából.

Eleve a MOM Parknál kellett volna kezdeni. Ott baromi rendesek, és nem droidok ülnek bent, mint más márkaboltokban. De még a Mammut is egész jó.
Én amikor szerződést akartam hosszabbítani még márciusban, akkor meg tudta mondani az ügyintéző lány, hogy a Mammutban lát még abból a készülékből, amit én szeretnék venni, de Náluk már sajnos elfogyott.
Az sem volt jó megoldás, hogy napról napra jártad a boltokat. Annyit kellett volna tenni, hogy megkérdezed, mikor szállítanak, kihívod az üzletvezetőt, s megkéred, hogy szerezzen egy ilyen telefont, és akkor nála lesz megkötve a szerzdés. Ennyi.
Csak sajnos utólag fordultál a fórumhoz...

A Vodafone csak ott szúrta el, hogy nem tudott telefonon keresztül felvilágosítást adni a készletről (bár megtörtént, csak nem online volt; ugyanakkor ha online lenne sem érnél vele sokat, mert lehet, mire odaérsz az üzletbe, elviszik), illetve, hogy kezdetben 5 napos határidőt adott. A többi Rajtad múlt.


Ööööö...annyi eszem még volt, hogy megkérdeztem a szállítást és csak akkor mentem(kedd és péntek). A MOM Parkban vettem 2 éve 6610-est és hát sajnos az ügyintéző csajszi elég szépen bemutatkozott...az még hagyján, hogy nem tudta szétszedni a telefont, de úgy összetaperolta a kijelzőt, hogy utána háromnegyed óráig azt tisztítgatta...elég röhejes volt...sajnos a többire már nem emléxem...rég volt már :D
Viszont az üzletvezetős dolog tényleg nem jutott eszembe...az viszont igen, hogy visszamondom az előfizut... :twisted:
Dehát...én úgyis csak 1 porszem vagyok a sivatagban..sokat nem vesztettek volna..havonta 10-13E Ft...nabumm...
A konkurencia pedig tudomásom szerint saját magától felajánlja az akciós készülékvásárlási lehetőséget hűségprogramban.
Amúgy teljesen lemondtam a telórol, mert mire odaértem már nem volt(szállításkor érkezik nekik belőle 5-10 db...szegények...biztos nincs pénzük normális raktárkészletre...)
Teljesen a véletlenen múlt, hogy odaértem csütörtökön du. 5 körül a Westendbe, mert pont mellette dolgoztunk aznap..az utolsó darabot vittem el...szánalmas.... :P


szomb. jan. 22, 2005 20:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Azzal, hogy ingyendumád van és használhatod is, már ki vagy tüntetve. Az hogy, emellett 3 helyett 7 db készüléket, listaárnál olcsóbban ajánlottak fel, már ez is megbecsülésnek számít. Továbbá a készülékek nagy részét olcsóbban megkapod, mint a konkurenciánál.

Abban viszont egyetértek, miért nem lehetséges egy normális tájékoztató rendszert kialakítani az üszi és az üzletek között, vagy beindítani egy webshop-ot, például Retention esetekre is, vagy miért kell ilyen esetekben márkaboltba menni. Küldjenek egy papírt, amivel bemehetsz egy viszonteladóhoz is.

Sajnálom, hogy csak most csatlakoztál a fórumhoz, akkor, amikor már a problémád zűrösen, de megoldódott, s nem előtte, segítségkérés céljából.

Eleve a MOM Parknál kellett volna kezdeni. Ott baromi rendesek, és nem droidok ülnek bent, mint más márkaboltokban. De még a Mammut is egész jó.
Én amikor szerződést akartam hosszabbítani még márciusban, akkor meg tudta mondani az ügyintéző lány, hogy a Mammutban lát még abból a készülékből, amit én szeretnék venni, de Náluk már sajnos elfogyott.
Az sem volt jó megoldás, hogy napról napra jártad a boltokat. Annyit kellett volna tenni, hogy megkérdezed, mikor szállítanak, kihívod az üzletvezetőt, s megkéred, hogy szerezzen egy ilyen telefont, és akkor nála lesz megkötve a szerzdés. Ennyi.
Csak sajnos utólag fordultál a fórumhoz...

A Vodafone csak ott szúrta el, hogy nem tudott telefonon keresztül felvilágosítást adni a készletről (bár megtörtént, csak nem online volt; ugyanakkor ha online lenne sem érnél vele sokat, mert lehet, mire odaérsz az üzletbe, elviszik), illetve, hogy kezdetben 5 napos határidőt adott. A többi Rajtad múlt.


szomb. jan. 22, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. jan. 20, 2005 17:36
Hozzászólások: 32
Tartózkodási hely: Ágyban :)
Hozzászólás 
A Voda gyalázás most jól fog menni nekem is...kicsit berágtam rájuk...
Jómagam 3 éve Voda előfizető vagyok, még az ingyenbeszélgetős okosságkor vettem, azóta is azt használom.
Mivel újfent lejárt a vállalt időtartamom és 2 Vodka előfizu van a nevemen, gondoltam felhívom őket, hogy ugyan adjanak már valami kedvezményt, ne annyiért kapjam már meg 2 évre a készüléket mint akárki jöttment, aki betéved a boltjukba. SZVSZ ez már eleve gyalázatos, hogy nekem kell felhívni őket, hogy adjanak már valami engedményt...na mind1. Pár napig rágódtak a dolgon, majd felhívott az ügyfélszolgálat, hogy kegyeskednek nekem 7 telefon árából engedni, ha aláírok újabb 2 évet. El is mondta az árakat aztán hozzáfűzte, hogy Január 15.-ig van lehetőségem ezzel élni...hozzátenném, hogy a vállalt két évem Január 10.-én járt le, úgyhogy a dolog ott indul, hogy van rá 5 napom, hogy éljek a lehetőséggel...röhejes...!
Ez volt 8.-án. 10.-én fel is hívtam őket, hogy hol is tudom megvenni a Sharp GX30-at, amit ajánlottak 25900 Ft-ért. Közölték, hogy mivel hűségprogramról van szó, csak a márkaképviseletekben kapom meg. Mondom hurrá, akkor legyen szíves mondja meg, hol van jelenleg ilyen készülékük. Erre jött ugye a habizti duma, hogy ez csak tájékoztató jellegű lesz meg amúgyis 24 órával ezelötti állapotot mutat, nem tudnak pontos infót adni a márkaképviseleteik árukészletéről...
Természetesen sehol sem látott, de azt mondta, hogy azért menjek el nézzem meg, hátha van. Gondoltam elkérem a boltok számát, felhívom őket és ahol aztmondják van, már megyek is és megveszem. Kiderült, hogy nem lehet felhívni(!!!) a márkaképviseleteket(mint pl Westend City, MOM park, Mammut, Duna Plaza stb még 1-2 hely)...
Hát erre mit is mondhatnék...a 21. században nem tudom felhívni a mobilszolgáltató boltját, hogy milyen telefonjuk van jelenleg....ez már nem állapot.... :x
Na lényeg a lényeg, útrakeltem, hogy találok e telefont. Europark semmi, Westend semmi és már persze kb este fél 8 volt....mikor megkérdeztem a boltot, hogy nemlehetne e, hogy ha érkezik akkor eltesznek egyet és rámcsörögnek akkor közölték, hogy ők sajnos nem hívhatnak fel engem...magyarul menjek be mindennap mindegyik márkaképviseletbe Pesten vagy Budán hogy van e már GX30!!!
Ezek nem normálisak... :shock:
Tehát én nem hívhatom őket, ők nem hívhatnak engem...gratula...
Arról meg aztán nem is beszélve, hogy minek ajánlják, ha nem lehet sehol kapni...? :? (az már csak haba tortán, hogy a 7 készülék közül, amit ajánlottak 1 volt a Westendbe...pedig állítólag az a legnagyobb márkaképviseletük...) pffffffff..............no comment...
És akkor vegyek készüléket 5 nap alatt, mi???? Nevetséges....
Újabb hívások zajlottak és kegyeskedtek meghosszabítani az ajánlatot Január 30.-ig..... :|
Ez így ment még 1,5 hétig, hogy boltról boltra jártam, mire eccercsak találtam egy GX30-at a Westendbe...nagyszerű.... 8)

Bocs a hosszúra sikerült hozzászólásért de ez már tényleg felháborító ahogy a Vodkafon bele****ik a saját előfizetőikbe....


szomb. jan. 22, 2005 19:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Soockit írta:
Van egy Vodafone Business csomagom. Ez csak azért létezik, hogy a barátnõmet ingyen hívjam, mert anno csak a Vodafone-nál volt ilyen elõször, mi meg "elkapkodtuk", aztán kijött a többi szolgáltató is a hasonló csomagokkal!

Azt még nem fejtetted ki, hol kapkodtad el. Zavar a 4 számjegyû telefonhívás, ami gyorsszámokkal is megoldható, vagy telefonkönybõl való hívással? Zavar, hogy elég csak 2-t vásároni a Westellel ellentétben? Zavar, hogy nem iratnak Veled alá 2 éves vagy 2*2 éves hûséget elõfizetésenként 75 ezer Ft értékben ha csak SIM-et kérsz? Zavar a 24 órás hitelbírálat? Zavar, hogy kezdettõl fogva vállalkozók is igényelhetik? Zavar, hogy 1500 Ft-ból megúszhatnél egy 10 mp. alapú, 32.5 Ft percdíjú, 18,75 Ft-os SMS-sel rendelkezõ üzleti elõfizetést, akár 2 SIM-mel is?


én csak azt nem értem, hogy hogy lehetett "elkapkodni", hisz pont a voda ez EGYETLEN, ahol nem kell az üzletihez hûséget írni. Tehát bármikor be lehet menni a pani és/vagy vesztikéhez és ott kötni egy üzletit! (akár a számmal együtt)


szomb. jan. 22, 2005 11:36
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Soockit írta:
Na erről annyit, hogy barátomnak volt olyan sztorikja, hogy várt az ügyfélszolgálatra, amikor meg bejelenkezett csak annyit tudott, neki mondani, hogy "bocs, de mindjárt 60 perc" és bontva is lett a hívás, mert elérte a 60 percet. EZ is mekkor hülyeség.

Annak örülnél, ha valamilyen oknál fogva feloldódik a bill.zár, és elkezd telefonálni a mobilod? Biztonsági okai vannak, nem hálózaton való spórolás. Inkább örülnöd kéne, nem szidni.
A kedves barátod mikor élte át ezt a sziutációt, hány évvel, hónappal ezelőtt?

Soockit írta:
Van egy Vodafone Business csomagom. Ez csak azért létezik, hogy a barátnőmet ingyen hívjam, mert anno csak a Vodafone-nál volt ilyen először, mi meg "elkapkodtuk", aztán kijött a többi szolgáltató is a hasonló csomagokkal!

Azt még nem fejtetted ki, hol kapkodtad el. Zavar a 4 számjegyű telefonhívás, ami gyorsszámokkal is megoldható, vagy telefonkönyből való hívással? Zavar, hogy elég csak 2-t vásároni a Westellel ellentétben? Zavar, hogy nem iratnak Veled alá 2 éves vagy 2*2 éves hűséget előfizetésenként 75 ezer Ft értékben ha csak SIM-et kérsz? Zavar a 24 órás hitelbírálat? Zavar, hogy kezdettől fogva vállalkozók is igényelhetik? Zavar, hogy 1500 Ft-ból megúszhatnél egy 10 mp. alapú, 32.5 Ft percdíjú, 18,75 Ft-os SMS-sel rendelkező üzleti előfizetést, akár 2 SIM-mel is?

Soockit írta:
Sokszor csináltam azt amit mondtál, hogy nyomtam blöffre egy számot majd a nullát. De akkor soha nem tudott segíteni az ügyfélszolga, kapcsolt valahova, volt hogy ott sem tudtak segíteni. Utána felhívtam a leglogikusabb vonalat, de az sem volt jó akkor is kapcsoltak máshova! :)

Aki a hívásokat fogadja, egyik sem olyan személy, aki mindenhez ért. Nyilván, ha ennyi helyre kapcsoltak, nem a legegyszerűbb kérdést tetted fel. Evidens, hogy ha ő az alapkérdésekben tud segíteni (pl. minek mi a perdíja, milyen dokumentumok kellenek, hol a legközleebbi üzlet, egy-két alap telefonbeálítás), akkor kapcsol egy olyan személyt, aki megfelel az összetettebb kérdésknek. Kíváncsi lennék, te hogyan oldanád meg a Call Centeredet. Minden hívás fogadásnál túlképzet emberek vennék fel a kagylót? Egy ideig tűrnék az alkalmazottaid, hogy minden **** a fejükbe tömsz, mikor a fogadott hívásaik 80%-a alapkérdésekből áll.

Soockit írta:
Sokszor megtapasztaltam, hogy "olcsó húsnak híg a leve"! Én inkább nem spórolok!

Én meg sokszor tapasztaltam azt, hogyha valamit ugyanolyan, vagy jobb minőségben megkaphatok olcsóbban, mint máshol, akkor az olcsóbbat részesítem előnyben. Puszta józan paraszti ész alapján. És nem dőlök be mézes-madzagos reklámoknak.


szomb. jan. 22, 2005 11:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
A T-Mobile gyalázóban egyre többen fejtik ki bánatukat, hogy milyen sokat kell várni egy ügyintézőre.
A vodánál meg ha valamelyik menüpontban meg lett nyomva a 0-s gomb, s sokat kell várni, leteszed, újrahívod, s megnyomod máshol a 0-s gombot. Az akciók menüpontban lévőnél nem kell sokat várni. Vagy a lefedettségesnél.
Jó volna, ha nem vonnánk le messzemenő következtetéseket, egy-két kirívó esetről. Azért mert az 1,6 millióból egynél elakadt a tarifaváltás, az azt jelenti, hogy senki másnak sem sikerül? Nekem eddig mindg 10 percen belül megtörtént. Egynap akár többször is. Ráadásul az illető migrált, így elképzelhetőek problémák. Örüljön, hogy átmehetett vitamaxba telszámával. A konkurenciánál ez még újdonságszámba megy.
Ami meg a számlapanaszt illeti: elhiszem, hogy tülterheltek, de ha Te Magad is látod, hogy jogos lesz a követelésed, úgyis jóváírják. S valószínűleg kompenzálják is majd, nemcsak azt a nyamvadt 100 Ft-ot fogják jóváírni.


Na erről annyit, hogy barátomnak volt olyan sztorikja, hogy várt az ügyfélszolgálatra, amikor meg bejelenkezett csak annyit tudott, neki mondani, hogy "bocs, de mindjárt 60 perc" és bontva is lett a hívás, mert elérte a 60 percet. EZ is mekkor hülyeség.
Van egy Vodafone Business csomagom. Ez csak azért létezik, hogy a barátnőmet ingyen hívjam, mert anno csak a Vodafone-nál volt ilyen először, mi meg "elkapkodtuk", aztán kijött a többi szolgáltató is a hasonló csomagokkal! T-mobile előfizetésem van már vagy 6 éve, igaz ez már a harmadik számom náluk, és soha nem az én nevemem volt az előfizetés, de ez már részlet kérdése (de ne gondoljatok rosszra!).
Sokszor csináltam azt amit mondtál, hogy nyomtam blöffre egy számot majd a nullát. De akkor soha nem tudott segíteni az ügyfélszolga, kapcsolt valahova, volt hogy ott sem tudtak segíteni. Utána felhívtam a leglogikusabb vonalat, de az sem volt jó akkor is kapcsoltak máshova! :)
Sokszor megtapasztaltam, hogy "olcsó húsnak híg a leve"! Én inkább nem spórolok!


pén. jan. 21, 2005 21:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: TargeT valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség