Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 0:22



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
Hozzászólás 
én nem tudok belépni
jól beirom a nevet
jól beirom a jelszot
aztán enter
erre töltené a belépő oldalt de folyton azt irja ki hogy "varakozas..."


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég vas. márc. 06, 2005 23:40-kor.



vas. márc. 06, 2005 23:15
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Ezzel a hsz.-emmel egy percig sem akartam minősíteni az IE-t. Csupán ez volt a megérzésem a gond megoldásával kapcsolatban és igyekeztem a többi fórumlakónak azonalli segítséget nyújtani. De én már ezt az egészet teljes mértékben de nem értem :).

Nekem Firefox-al gond nélkül behozza a Freemailt, bár néha fájlfeltöltésnél néha amikor kész, akkor betölti újra az egész Freemailt és a fájfeltöltést cseszhetem. De ezt nem tulajdonítom óriási problémának.


vas. márc. 06, 2005 23:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
na megint firefox... én is azt használom mindenre egy kivétellel:
freemail
az istennek sem tudok belépni a freemailbe firefoxxxal csak ie-vel
minden rohadt beállítást kipróbáltam már ÉS NEM MEGY!!!! miért?


vas. márc. 06, 2005 23:09
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Rájöttem, hogy miért nem megy az oldal. Azért, mert elvileg IE-vel nézitek. Nekem Mozila Firefox tökéletesen behozza, míg az IE ahogy mondtátok, hosszas semmittevés után errort dob.


pl erre gondoltam...


vas. márc. 06, 2005 23:05
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Szerintem senki sem szidta egy szóval sem az Internet Explorer-t. Én eddig azt használtam, semmi bajom nem volt vele, de ez a Mozilla Firefox egyszerűen jobban bejön nekem, mint az IE.


vas. márc. 06, 2005 23:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Már megint az IE szidása megy...
Nekem IE-vel tökéletesen bejött a kislány arca, a számokkal együtt. Szóval senki se kenje rá a böngészőre :) :x


vas. márc. 06, 2005 23:00
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Mivel délután még működött a dolog, sőt akkor találtam rá erre az oldalra. Gondolom bizonyos gondok léptek fel a szerveren, ami miatt nem elérhető. Gondolom, ha kijavítják, akkor újra elérhető lesz a szerver.


vas. márc. 06, 2005 22:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
GazVezir írta:
[...] kijavítják a szerveren a károkat [...]
Mi van?

Üdv!


vas. márc. 06, 2005 22:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Ezesetben egyszerüen várni kell addig, amíg kijavítják a szerveren a károkat és újra üzemképes lesz.


vas. márc. 06, 2005 22:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
skynet írta:
Landsmann írta:
GazVezir írta:
Rájöttem, hogy miért nem megy az oldal. Azért, mert elvileg IE-vel nézitek. Nekem Mozila Firefox tökéletesen behozza, míg az IE ahogy mondtátok, hosszas semmittevés után errort dob.

Nem tudom mennyire ismeritek avagy mennyire olvastok offline gamer lapokat, de valakinek megvan a GamePro magazin legújabb száma?


Akkor magyarul **** van megírva az oldal.


ugyan már... Operával se megy, A kiszolgáló nem található! ezen nem segít, ha más böngészővel nézed...


Közben rájöttem. csak azért írtam, mert korábban azt írták, a Mozillával megy. Szerintem azzal sem.


vas. márc. 06, 2005 22:03
Hozzászólás 
McLaca írta:
IE-vel és Netscape-pel (Mozilla) is próbáltam, utóbbival sem megy, akkor sem, ha kikapcsolom a tűzfalat.
GazVezir: próbáltad már frissíteni az oldalt? Mert pl. a FireFox-nak sokkal jobbak a cache-elési képességei, mint az IE-nek, és képes arra, hogy egy nem régen nézegetett odlalt egy bit forgalmazása nélkül kizárólag a cache-ből olvasson ki...

Üdv!


Ha tényleg a cache-en múlik, akkor melyik is a jobb? Amelyiknek jobb a kezelési képessége, vagy amelyiknek rosszabb? :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég vas. márc. 06, 2005 21:59-kor.



vas. márc. 06, 2005 21:56
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
IE-vel és Netscape-pel (Mozilla) is próbáltam, utóbbival sem megy, akkor sem, ha kikapcsolom a tűzfalat.
GazVezir: próbáltad már frissíteni az oldalt? Mert pl. a FireFox-nak sokkal jobbak a cache-elési képességei, mint az IE-nek, és képes arra, hogy egy nem régen nézegetett odlalt egy bit forgalmazása nélkül kizárólag a cache-ből olvasson ki...

Üdv!


vas. márc. 06, 2005 21:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A Getright böngészővel sem megy. Szóval szerintem nem a böngészők bűne. Valami más miatt nem megy.


vas. márc. 06, 2005 21:34
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 118
Tartózkodási hely: ~Vác~Acsa~Gödöllő
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Rájöttem, hogy miért nem megy az oldal. Azért, mert elvileg IE-vel nézitek. Nekem Mozila Firefox tökéletesen behozza, míg az IE ahogy mondtátok, hosszas semmittevés után errort dob.


Én Maxthonnal nézem és nekem sem megy...


vas. márc. 06, 2005 21:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Rájöttem, hogy miért nem megy az oldal. Azért, mert elvileg IE-vel nézitek. Nekem Mozila Firefox tökéletesen behozza, míg az IE ahogy mondtátok, hosszas semmittevés után errort dob.

Nem tudom mennyire ismeritek avagy mennyire olvastok offline gamer lapokat, de valakinek megvan a GamePro magazin legújabb száma?


Nekem Mozillával sem megy.

Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; hu-HU; rv:1.7.6) Gecko/20050226 Firefox/1.0.1

S


vas. márc. 06, 2005 21:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Tegnap kaptam egy mailt, hogy felíratkoztam az LX mobil csoportjába, az érvényesítéshez klikkeljek a linkre. Ha marha lennék! Nem írtakoztam fel sehova, örülök hogy a leíratkozással megszabadultam a Mobilos találkás leveleiktől. Próbálkoznak a kis mocskok. "Ezt a táblát én már bevettem!"


vas. márc. 06, 2005 21:22
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Rájöttem, hogy miért nem megy az oldal. Azért, mert elvileg IE-vel nézitek. Nekem Mozila Firefox tökéletesen behozza, míg az IE ahogy mondtátok, hosszas semmittevés után errort dob.

Nem tudom mennyire ismeritek avagy mennyire olvastok offline gamer lapokat, de valakinek megvan a GamePro magazin legújabb száma?


Akkor magyarul **** van megírva az oldal.


vas. márc. 06, 2005 21:13
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Rájöttem, hogy miért nem megy az oldal. Azért, mert elvileg IE-vel nézitek. Nekem Mozila Firefox tökéletesen behozza, míg az IE ahogy mondtátok, hosszas semmittevés után errort dob.

Nem tudom mennyire ismeritek avagy mennyire olvastok offline gamer lapokat, de valakinek megvan a GamePro magazin legújabb száma?


vas. márc. 06, 2005 21:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Nekem sem megy az az oldal.


vas. márc. 06, 2005 21:08
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
McLaca írta:
GazVezir írta:
Nézzétek ezt meg, mert látni kell. Nagyon klassz dolognak tartom, de hogy mit, azt majd meglátjátok.

http://www.text-image.com/samples/face.html
Én nem látok semmit... Hosszas semmittevés után error. :(

Üdv!


Nem tudom, hogy hol a hiba, hiszen nálam minden gond nélkül bejön az oldal.
Próbáld meg ezt: http://www.text-image.com/convert/


vas. márc. 06, 2005 21:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
...

Oláh Ibolya gyakran megállja a helyét. Azonban vannak olyan megnyilvánulásai is, amelyeknél szívesen kijelenteném: "Én kérek elnézést."


vas. márc. 06, 2005 20:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A gazdiknak 5 perce maradt, hogy elhagyják a Kossuth teret. Vajon megteszik?

A Keleti pu.-nál történt forgalommódosításról, ugye minden érintett hallott? Nagy lesz a káosz? (álítólag már ma dugó volt)


vas. márc. 06, 2005 20:56
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A Mobilfórumról már törölték is az összes hozzászólást. Csak az üres topic leledzik. Az is tény, nem éppen hízelgő vélemények és jelzők voltak róla. Itt az összes jelző helyett csak *-ok lettek volna.


vas. márc. 06, 2005 20:50
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Te még sosem voltál eufórikus hangulatban?
Ha az addig nem túl előnyös életem nekem is hirtelen 180°-os fordulatot venne, én sem bírnék a bőrömben maradni. Egyébként sokaknak az a baja vele, hogy van egyénisége, és nem egy "sztájliszt" mintapéldány. Kilóg a sorból (nem akar birka lenni - én sem!) és ezzel egyesek egyszerűen nem bírnak megbékélni - viszont szerintem pont ezek a békétlen emberek a túl konvencionálisak...
Nekem semmi bajom vele, olyan az egyénisége, amilyen, vannak nála sokkal bugyutább/borzasztóbb emberek, pl. Combos Edina, meg a másik aktív egyed... egyszerűen rosszul vagyok már azzól is, ahogy egy szót szólnak... Az a műsajnálós, "mindenáronszenzációnakállítjukbemégakkorishaszánalmasanidiótánakhatazegész-
ésmégvéletlenülsemszenzációdemiakkorisaztcsinálunkbelőle" stílusú bugyuta benyögéseik egyszerűen hányinger. Nem nézem, de sajnos hallom... Utánuk Oláh Ibolya maga a megváltás, még akkor is, ha infant. AKiből meg teljesen kihalt a gyerek, az kezdjen el megrémülni :!:

Üdv!


vas. márc. 06, 2005 20:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
nn írta:
Marha idétlen ez az Oláh Ibolya.... (Napló)
Szörnyű

Olyan infantilis szegényke. Ettől függetlenül szépen énekelt, mint ahogy szokott.
Taxisnak puszit dob, és mondja hozzá, hogy "Szeretlek", az EP-ben a mozgólépcsőn haladva el kezd kiabálni valakinek, hogy "Szia!" stb.


vas. márc. 06, 2005 20:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
nn írta:
Marha idétlen ez az Oláh Ibolya.... (Napló)
Szörnyű


Mit követett el? A Mobilfórumon is nagyon fikázzák, de ott sem írták le mit csinált, csak annyi derült ki hogy Brüsszelben "rosszul" viselkedett.


vas. márc. 06, 2005 20:12
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 222
Hozzászólás 
Marha idétlen ez az Oláh Ibolya.... (Napló)
Szörnyű


vas. márc. 06, 2005 20:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Nézzétek ezt meg, mert látni kell. Nagyon klassz dolognak tartom, de hogy mit, azt majd meglátjátok.

http://www.text-image.com/samples/face.html
Én nem látok semmit... Hosszas semmittevés után error. :(

Üdv!


vas. márc. 06, 2005 19:35
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
GazVezir írta:
3 érintkezőset tudtam csak szerezni, de gondolom ez az oka annak, hogy csak az egyik fele szól a fülesnek.


PONTOSAN!


vas. márc. 06, 2005 19:00
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
3 érintkezőset tudtam csak szerezni, de gondolom ez az oka annak, hogy csak az egyik fele szól a fülesnek.


vas. márc. 06, 2005 18:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
amivel próbáltad 4 érintkezős volt? Mert a sima minijack az 3 érintkezős csak ugyebár, míg a telefonoké az 4 érintkezős!


vas. márc. 06, 2005 18:22
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Vettem minijack dugót már, így csak a bal füles szól. Egy a bibi az egészben, mégpedig az, hogy a minijack eléggé instabil a telefonban, így gyakran szakadozik az adás és ezt így nem igazán lehet kiküszöbölni. Valamint headset-el azért jelentős hangázsbeli különbséget tapasztaltam, amit a headset javára írok és ezért is döntöttem egy ilyen alkalmatosság vásárlása mellett.

Nézzétek ezt meg, mert látni kell. Nagyon klassz dolognak tartom, de hogy mit, azt majd meglátjátok.

http://www.text-image.com/samples/face.html


vas. márc. 06, 2005 18:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
szerintem vegyél egy 4-es minijack dugót, és ott helyben forrasztasd is hozzá ahoz a fülhallgatóhoz amivel használni szeretnéd...


vas. márc. 06, 2005 17:39
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Nem is olyan rég próbáltam ki a telefonomat ( Nokia 3650 ) egy eredeti N-Gage-hez kapott headset-el. Eddig mindenhol azt mondták, hogy akármilyen headsetet veszek a telefonomhoz, csak az egyik füles fog szólni. Na mondom, hogy ****. De megnyugodtam, mert az N-Gage-es headset-el szépen szólt mindkét füles. Nos, hát mostmár egyre közelebb állok egy headset vételhez. Ígyhát szeretném azért kikérni a segítségeteket, nehogy valami hatalmas balgaságot kövessek el. Vehetek Nokia 3650-eshez sztereó headsetet, szólni fog mindkét fülese? Ha igen, akkor milyet pontosan? Nem vagyok nagyon szabadonengedve pénzügyileg, így minél pontosabb szeretnék lenni, biztos akarok lenni a dolgomban, ezért van ennyi kérdés.


vas. márc. 06, 2005 17:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
partycsoka írta:
...Na,meg volt benne a Hungexpon kapott, 2 Kiserteses pics* altal dedikalt,nevre szolo Penthouse. :-D :-D :-D


Nah, így már akkor megértem miért volt görcsben a gyomrod egész éjszaka! :D :) :P :wink:


vas. márc. 06, 2005 17:02
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Ekkor le is alltunk ezek osztogatasaval es csak az kapott,aki tenyleg erdeklodott.
Olyan barmok is voltak,akik elvittek volna a standra kirakott,dekoraciokent hasznalt plakatot is. Meg a mellettunk levo biztonsagi or is le volt dobbenve,hogy mennyi barom van.
Ez van,meg mindig nagy az Isten allatkertje.


vas. márc. 06, 2005 16:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Fonokom volt olyan rendes,hogy minden ceges dolgozonak (meg maganak is!) hozatott egyet,akik kint voltak a 4 nap alatt. :-D
Egyebkent latszott,hogy meg van mit fejlodnie az emberek mentalitasanak. Kb. 15 fele szorolap volt kirakva. Voltak,akik azt sem tudtak,mirol van szo,de vittek mindegyikbol 3-4 db-ot. Sot! Olyan paraszt is volt,aki elvitt egy egesz koteget,kb. 50 db-ot! Biztos nagy a csalad...
Kiraktunk nyakba akaszthato telotartot is. Jott egy barom,belemarkolt es elvitt vagy 10-15 db-ot.


vas. márc. 06, 2005 16:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Meglett a taskam! :-D
9 elott felhivtam oket es elmondtam a gondom. Megkerdezte a no,hogy hogyan nezett ki a taska es lam,nyertem. :-D En se voltam a telefonalasig a nyugalom mintakepe. Jo,hogy vannak meg becsuletes emberek. Szemelyes irat nem igazan volt benne,pont tegnap reggel pakoltam ki mindent a Hungexpora menet,foleg ceges papirok voltak benne,ami szinten eleg gazos lett volna,ha elvesznek.
Na,meg volt benne a Hungexpon kapott, 2 Kiserteses pics* altal dedikalt,nevre szolo Penthouse. :-D :-D :-D


vas. márc. 06, 2005 16:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
Vki tegye fel az EW-arlistat a megfelelo topikba plz! Merci!


vas. márc. 06, 2005 16:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 381
Hozzászólás 
Valoszinu, hogy azert inkabb feltoltom a kartyam mint uj SIM-et veszek, mert az uj SIM dragabb, mint amennyit levennenek, ugyanis annyit nem wapoztam vele (remelem :) ).

Nagyon szepen koszonom a valaszt! ;)


vas. márc. 06, 2005 15:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Véleményem szerint ennek sok tényezője lehet, mármint, hogy miért nem vesz le és azt is megértem, hogy azért aggódsz, hogy levesz majd pénzt, ha feltöltötted a kártyádat. Hát többféleképpen is meglehet közelíteni a dolgot. A pgsm-nél minden egyes feltöltésnél lehet mínuszba küldeni azt hiszem 3db. sms-t, amit a következő feltöltésnél természetesen levesz. Ha a rendszerbe ilyen nincs beépítve wapozásnál ( már miért is lenne), akkor elvileg ez egy hiba, amit lehetséges, hogy nem vettek észre, ha egyáltalán ez észrevehető. De a legegyszerűbb, hogy ha veszel egy másik sim-et, ezt meg nem használod, ha attól félsz, hogy nagyon sokat legombolhatnak rólad. Hát én így képzelem el a dolgokat most így nagyvonalakban. Remélem tudtam segíteni.....


vas. márc. 06, 2005 15:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 381
Hozzászólás 
pappfer írta:
Sziasztok!

Van egy Orange kartyam, amin kb 2 hete 0.96 font van.
Wapozni tudok vele 2 hete (!!!!), akarmennyit vagyok wapon nem vesz le egy penit sem.. Viszont nem tudom az ICQ-t hasznalni (cMessenger), amit eddig (tobb penzzel) tudtam. Eddgi mindig normalisan ette a penzt mikor wapoztam, majd ha mar nem volt penzem nem engedte, hogy wapozzak.
Nem akarom feltolteni a kartyam mert elvezem az "ingyen" wapozast, de van egy rossz sejtesem. Lehet az, hogy miutan feltoltom a kartyam akkor levesznek rola minden eddigi "ingyen elwapozott" penzt?
Vagy szeritnetek mi ez az egesz??

Senki? :shock: :cry:


vas. márc. 06, 2005 15:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Hát figyelj, ha nagyon de nagyon logikusan akarok gondolkozni és az a kislány nagyon de nagyon okos volt és tudta mit kell ilyen helyzetben mondani, ráadásul gonosz is volt, akkor csőbe húzott minket, az egyszer biztos. De még ekkor is nyugodt vagyok, hisz az én lelkiismeretem tiszta és a kiscsaj otthon röhögött rajtunk :D


vas. márc. 06, 2005 13:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Egyszer jómagam és az egyik haverom épp hazafele baktattunk, mikor arra lettünk figyelmesek, hogy előttünk hever a földön egy ötezres, majd 5 méter múlva egy tízezres és később egy kétezres. Nahát mondom, micsoda szerencse, hullik a lojvé az égből, de aztán jobban körülnéztem és bevásárlókosárral lépkedett úgy 100 méterre előttünk egy kislány. Kb. 10-12 éves lehetett. Ejj mondom, szerencséd van, hogy mi baktatunk itt mögötted. Gyorsan utánna szaladtunk majd visszaadtam neki a pénzt és még egy gyönyörűszép kioktatásban is részesült, hogy azért ezentúl figyeljen oda, mert nem minden ember olyan, mint én :). A lényeg, hogy Happy End lett a vége. Én is drukkolok........!

A BlueTooth Hackingről meg ahogy észre kell, hogy vegyem, senki nem akar velem komolyabb vitába bonyolódni. Hát ilyet...

Lehet nem is ő hagyta el, azt át***** titeket :D


vas. márc. 06, 2005 11:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Egyszer jómagam és az egyik haverom épp hazafele baktattunk, mikor arra lettünk figyelmesek, hogy előttünk hever a földön egy ötezres, majd 5 méter múlva egy tízezres és később egy kétezres. Nahát mondom, micsoda szerencse, hullik a lojvé az égből, de aztán jobban körülnéztem és bevásárlókosárral lépkedett úgy 100 méterre előttünk egy kislány. Kb. 10-12 éves lehetett. Ejj mondom, szerencséd van, hogy mi baktatunk itt mögötted. Gyorsan utánna szaladtunk majd visszaadtam neki a pénzt és még egy gyönyörűszép kioktatásban is részesült, hogy azért ezentúl figyeljen oda, mert nem minden ember olyan, mint én :). A lényeg, hogy Happy End lett a vége. Én is drukkolok........!

A BlueTooth Hackingről meg ahogy észre kell, hogy vegyem, senki nem akar velem komolyabb vitába bonyolódni. Hát ilyet...


vas. márc. 06, 2005 11:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Én neked drukkolok. Jómagam is átéltem már ezt itt szűkebb hazámban az egyik áruházban hagytam minden iratomat. Szó szerint minden iratomat! (flepni, jogsi, forgalmi, vállakozói, összes bankkártya, kp, netbank adatok, stb.) Ráadásul egy pénteki napon, és csak hétfőn tudtam lépni. Képzelheted mit éltem át! De ezt csak azért írom le, hogy a végét is eláruljam: hétfőn mindenem hiánytalanul meglett, mert egy kedves alkalmazott a világ legtermészetesebb dolgának vette, hogy eltegye az áruház széfjébe, és azonosítás után mindenemet hiánytalanul visszaadja.

Elfogadni sem voltak hajlandóak semmit, ezért mégegyszer ugyanabba a "hibába" estem: vásároltam egy hatalmas desszertet és miután kifizettem, egy kis kártya kíséretében ott felejtettem, ahol a brifkómat :)

Szóval bízz! Vannak még rendes emberek. Azért majd írd meg, hogy mire jutotál.


vas. márc. 06, 2005 9:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Koszi mindenkinek! Par perccel ezelott kimentem a tett szinhelyere,az Interspar vasarnap csak 9-kor nyit,ugyhogy cirka 1 ora mulva ujra jatszok. Kivancsi vagyok,hogy meglesz-e vagy ervenyesul a jo magyar mentalitas,hogy \"lopjuk el,hatha van benne valami ertekes dolog\".


vas. márc. 06, 2005 8:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Van valakinek infója, mikor jön ki az age of empires III ?


vas. márc. 06, 2005 0:53
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
@partycsoka
Egyszerű - egyszerűbb - legegyszerűbb! :D

8 óra
+3613471610
:mrgreen:
(copy/paste from: tibuu-Kispósi)


szomb. márc. 05, 2005 21:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Budapest XIX., Üllői út 201. 1/347-1610
H-CS: 7.00-21.00;
P: 7.00-22.00;
SZO: 7.00-21.00;
V: 8.00-20.00


szomb. márc. 05, 2005 21:02
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 636, 637, 638, 639, 640, 641, 642 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség