Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. jún. 16, 2024 12:46



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ha tisztelnéd az életet, akkor nem bántanád a 'nem egészséges' embereket.


hétf. ápr. 11, 2005 21:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sulla írta:
BrOnZ írta:
Hmmm... Na várjunk csak... T68m-ben korunk prófétáját tisztelhetjük???

http://www.origo.hu/nagyvilag/20050411belga.html
http://www.origo.hu/nagyvilag/20050124terjed.html


Remélem te sem gondolod, hogy T68m errõl beszélt...


Nem értelek? Ez milyen értelemben írod?

Úgy érted, hogy én sem lennék képes ilyesmire?
vagy épp ellenkezőleg
Nálam csak ez lenne a kezdet?


hétf. ápr. 11, 2005 21:56
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Hmmm... Na várjunk csak... T68m-ben korunk prófétáját tisztelhetjük???

http://www.origo.hu/nagyvilag/20050411belga.html
http://www.origo.hu/nagyvilag/20050124terjed.html



Mintha nem pont én lennék az, aki az életet, azonban belül is az emberi életet tisztelti. És nem utasítanám el az eutanáziát és az abortuszt is.

Persze, átvitt értelemben igazad van, amennyiben arra célzol, hogy ez a következménye a felelőtlen és önző gondolkodásunknak, adott esetben a megfelelő családtervezés hiányának.


hétf. ápr. 11, 2005 21:53
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sulla írta:
T68m írta:
más pedig neked nem ad igazad, akkor elhallgatsz? :D


Én nem mondtam, hogy halgass el. Az a te stílusod.
Á la T68m

:lol:


a "hallgass" két "l"-el írandó. (Te szoktál javítani.)

Mellesleg mi a bajod a hallgatással? Már azt sem szabad vagy az is megkülönböztető? Esetleg kirekesztő, szélsőséges, stb. Vagy csak ennek kérdezése az? Á, zavarban vagyok, hogy lehetnék annyira tapintatos és toleráns mint te. Majd igyekszem!


hétf. ápr. 11, 2005 21:48
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Skynet...akkor ma jó napod van :wink:


hétf. ápr. 11, 2005 19:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Passz.


hétf. ápr. 11, 2005 19:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Volt már téma, egyedi ajánlat, csak egyszer tudod a 9-es pontot kérni.
Kapsz 500Ft-ot.
Mikor és kinek jár ez a fantasztikus kedv.?


hétf. ápr. 11, 2005 19:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Volt már téma, egyedi ajánlat, csak egyszer tudod a 9-es pontot kérni.
Kapsz 500Ft-ot.


hétf. ápr. 11, 2005 19:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Inkább hivd fel az üszit!


hétf. ápr. 11, 2005 19:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
nutellamoly írta:
Idézet:
homoszexuálisok


Nem tudom, miért felháborító, hogy a homók ugyanazt szeretnék csinálni, mint a heterók. Bár őszintén szólva, engem ugyanakkora undorral tölt el egy egymást nyaló-faló heteró pár, mint egy ugyanilyen homó pár. Van, ami zárt ajtók mögé való.
A szex maradjon házon belül....ebben igazad van. A heterók közt a csók, puszi mindennapos, de homóknál -egyenlőre- szemetszúró.


hétf. ápr. 11, 2005 19:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Viszatérve az "eredeti" témához: hol és mikor kap(ott) ekkora propagandát, nyilvánosságot, támogatást, segélyt, együttérzést, pártpolitikai figyelmet stb. egy tisztességesen élő, dolgozó, gyerekeket böcsülettel nevelő átlagos ember/család, mint a homo, a leszbi, a szivárványos, a prostik egyesülete, a traszvesztiták stb. :?:


Ó jajj, ezt nem kellett volna! Maradjunk a kiemelt szónál: család.
Van ugye a valóság meg az ábránd. A valóság az, hogy a házasságok száma csökken. Az ábránd az az, hogy a jó polgár gyermekgyáros családok száma nő, akik megmentik országunkat a nemzethalál legcsúfosabb formájától, a kihalástól.

Amikor az előző kormány idején úgy döntöttek, hogy propagandát, nyilvánosságot, támogatást, segélyt nyújtanak a családok számára, egyebek mellett behozták a lakástámogatások rendszerét - családosok számára. Ismerek olyat, aki csak azért házasodott gyorsan, hogy beférjen a kedvezménybe (bár tudom, tudom, pénzért "c" szokás...)
Volt azonban a realitás, és annak prófétája - ha jól emlékszem - a CIB Bank, amelyik másságot propagáló, dacos, büszke, feltűnő módon hirdette hitelét, mely szerint nem kell házastárs a lakáshitelhez.

Ha már lakásnál tartunk, van ugye a "szocpol" is (bár tudom, tudom, pénzért "c" szokás...). De maradjunk csak a családnál.

Van ugye a gyerekek számától függő családi adókedvezmény is, amely ráadásul "elrendezhető" családon belül is, szemben például az oktatás, Sulinet, stb. típusú kedvezményekkel.

Pattanjunk át a gyerekekre. Megszületett. Segély. A TGyÁS 70%-on robog, de igényelhető GyED a kieső jövedelem pótlására. Ilyen táppénz mellett pl. nincs. Három év van e """betegség""" kiheverésére biztosítva, 50%-on robogva. Törvényi védelem van a visszatéréshez, adókedvezmény a cégnek a maradáshoz. "Vis maior" szabadságok a tűzoltáshoz.

Összefoglalva: propagandát, nyilvánosságot, támogatást, segélyt, együttérzést, pártpolitikai figyelmet stb. csak a leszbi, a szivárványos, a prostik egyesülete, a traszvesztiták stb. kapnak :roll:

Idézet:
homoszexuálisok


Nem tudom, miért felháborító, hogy a homók ugyanazt szeretnék csinálni, mint a heterók. Bár őszintén szólva, engem ugyanakkora undorral tölt el egy egymást nyaló-faló heteró pár, mint egy ugyanilyen homó pár. Van, ami zárt ajtók mögé való.
Amúgy az én álláspontom az alábbihoz hasonló:

Idézet:
Férj és feleség beszélgetnek:
-Te Józsi, a Marinak gyereke lesz!
-Az az ő baja!
-De kendtől van a gyerek!
-Az az én bajom!
-De velem mi lesz?
-Az a te bajod!


hétf. ápr. 11, 2005 18:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Sulla írta:
BrOnZ írta:
Hmmm... Na várjunk csak... T68m-ben korunk prófétáját tisztelhetjük???

http://www.origo.hu/nagyvilag/20050411belga.html
http://www.origo.hu/nagyvilag/20050124terjed.html


Remélem te sem gondolod, hogy T68m erről beszélt...
Mindenesetre durva :shock:


hétf. ápr. 11, 2005 18:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Hmmm... Na várjunk csak... T68m-ben korunk prófétáját tisztelhetjük???

http://www.origo.hu/nagyvilag/20050411belga.html
http://www.origo.hu/nagyvilag/20050124terjed.html


Remélem te sem gondolod, hogy T68m erről beszélt...


hétf. ápr. 11, 2005 18:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Hmmm... Na várjunk csak... T68m-ben korunk prófétáját tisztelhetjük???

http://www.origo.hu/nagyvilag/20050411belga.html
http://www.origo.hu/nagyvilag/20050124terjed.html


hétf. ápr. 11, 2005 17:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Ezt nézzétek:
http://index.hu/cikkepek/0504/peterf.jpg

Micsoda fejszerkezet :lol:

És itt a cikk:
http://index.hu/politika/belfold/ombman0411/


hétf. ápr. 11, 2005 17:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Kicsit merész cikkre bukkantam az origo-n.

Keanu, az isten
http://origo.hu/filmklub/20050407keanu.html


Kód:
Apja, a kínai-hawaii származású Sam Reeves korán elhagyta a családját, hogy évekkel később, miután fia világhírű lett, annál gyakrabban hallasson magáról. Szívesen ad interjúkat, melyekben arról panaszkodik, hogy fia nem hajlandó szóba állni vele. Bármikor elmondja a véleményét a Mátrix-ról (jó volt) vagy a drogokról (legalizálni kellene őket). Sam előszeretettel célozgat rá, hogy rossz  körülmények között él, és bármelyik pillanatban meghalhat, anélkül, hogy újra beszélhetett volna Keanuval. A kábítószer-csempészet miatt a börtönt is megjárt férfi "csak bocsánatot szeretne kérni", de erre egyelőre nem sok esélye van.


Tipikus amerikai jellemvonás, bár nem csak az amerikaikra jellemző. Apuci először leszarja a családját, majd mikor fia híres lesz, rádöbben arra, hogy ő is szerezhet a fia sikerének tükrében némi pénzt, s nem is habozik. Komolyan mondom, ez UNDORÍTÓ!

Sokszor elhangzik a cikkben, hogy Reeves egy pocsék színész, nem volt még Oscar, se Golden Globe jelölése. Nos, szerintem jó színész, senki mást nem tudnék elképzelni Neo szerepére. Sose olvastam róla kritikákat, amennyi filmjét láttam, azok alapján én azt szűrtem le, hogy jó színész. Ezenkívűl még jónéhányszor elhangzik a cikkben, hogy ostoba, hülye ember. Hogy miért? Szerintem azért, mert aki nem teregeti ki a szennyest naponta a sajtónak (ala Paris Hilton), azt be kell kebelezni. Valahogy úgy érzem, hogy ez történt Keanu-val is. Ha sztár lennék, s nem akarnám állandóan fényezni magam, akkor valószínűleg pont úgy csinálnék mindent, ahogy Keanu teszi. Ez volt mostan rövid véleményem vala, majdan ha lesz még valami, akkor kommentelem.

Mindenkinek kellemes délutánt kívánok!


hétf. ápr. 11, 2005 15:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
T68m írta:
más pedig neked nem ad igazad, akkor elhallgatsz? :D


Én nem mondtam, hogy halgass el. Az a te stílusod.
Á la T68m

:lol:


hétf. ápr. 11, 2005 15:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sulla írta:
Mondok egy példát, ami úgy üzemel, hogy ráadásul negatív visszajelzés van:

Nyomod itt a süket dumádat, hogy mit kéne csinálni a cigányokkal, buzikkal, fogyatékosokkal stb., holott többen visszajeleztek, hogy nem kéne. Ennek ellenére te csak erõlteted. Kéne egy kis szelekciót bevezetned neked is, mert ennek nincs helye a "vevõi termékpalettán".

S


más pedig neked nem ad igazad, akkor elhallgatsz? :D


hétf. ápr. 11, 2005 15:12
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sulla írta:
1. népirtás, irtani
2. Van visszajelzés. Vannak buzik, vannak rövidlátók és vannak cigányok is. EZ a visszajelzés, hogy van helyük a "vevõi termékpalettán". Ha nem lenne rájuk szükség, akkor nem lennének. Tehát te magad bizonyítottad.

Egyetértünk mi, csak te nehezen fefjezed ki magad. :lol:

S


1. valóban

2. heheheh, és egyre több testi/lelki nyavalyás is. Igazán sokat teszünk utódainkért! (mellesleg a földet is tönkrevágjuk, de ez már más kérdés)

3. tetszik az új stílusod. Ki javasolta?


hétf. ápr. 11, 2005 15:12
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
T68m írta:

Mutass egy vállalkozást ami üzemelhet úgy, hogy nincs visszajelzés! Vagy bármit az életben!


Mondok egy példát, ami úgy üzemel, hogy ráadásul negatív visszajelzés van:

Nyomod itt a süket dumádat, hogy mit kéne csinálni a cigányokkal, buzikkal, fogyatékosokkal stb., holott többen visszajeleztek, hogy nem kéne. Ennek ellenére te csak erőlteted. Kéne egy kis szelekciót bevezetned neked is, mert ennek nincs helye a "vevői termékpalettán".

S


hétf. ápr. 11, 2005 15:08
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
T68m írta:
1. még a táblázatot is betettem. Ennyire nem ismerem! Odo írta "... akik nem tudják lefutni azt a fantasztikus Coopert? "
kénytelen voltam az ő szavajárása, gondolkodása szerint válaszolni, hogy megértse.

2. Tudom, rengeteg ilyen sci-fi volt. Ráadásul a II.vh.-ban, erre (is) alapozva követtek el népírtást. Nem kell ezt mindig elmondanod - emlékszem.

Továbbá nem célom egy "fajember" kitenyésztése sem a "fajkutyák" alapján. (még a téma sem érdekel különösebben, hogy mit csinál az ember magával, most is Odo hozta fel)

De ha már itt tartunk, akkor hallottál már a sztenderdekről? Nem arról szólnak, hogy a nem megfelelőt ki kell írtani. Nem. Arról szól, hogy a nem megfelelőt nem ajánlatos (mégcsak nem is azt, hogy tilos), csak nem ajánlatos tenyészteni. Miért nem? Hogy ne menjen tönkre az állomány.

Mondok más példát:
képzelj egy egy mobilcéget, aho NEM veszik figyelembe a vásárlók visszajelzéseit, sőt, még a vásárlási adatokat sem. Ahol minden agyament ötletet megvalósítanak (most nem a nokijára célzok), aztán pedig nyomatják ezerrel, függetlenül attól, hogy melyik modell kelendő, melyik nem.

Mi a valószínűsége hogy a termékpalettán a vevői igényeknek megfelelő készülékek lesznek?

Mutass egy vállalkozást ami üzemelhet úgy, hogy nincs visszajelzés! Vagy bármit az életben!


1. népirtás, irtani
2. Van visszajelzés. Vannak buzik, vannak rövidlátók és vannak cigányok is. EZ a visszajelzés, hogy van helyük a "vevői termékpalettán". Ha nem lenne rájuk szükség, akkor nem lennének. Tehát te magad bizonyítottad.

Egyetértünk mi, csak te nehezen fefjezed ki magad. :lol:

S


hétf. ápr. 11, 2005 15:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:
"Cooper-teszt
http://web.axelero.hu/sneci78/cooper.htm "

aki nem emlékezne rá.

Mellesleg "lefutni", köznapian értelmezve legalább "NAGYON ROSSZ" edzettségi szintet elérni.

Már általános iskolában is szánalmasnak tartottam. Egyszer rosszul is lettem közbe.


hétf. ápr. 11, 2005 14:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
"Cooper-teszt
http://web.axelero.hu/sneci78/cooper.htm "

aki nem emlékezne rá.

Mellesleg "lefutni", köznapian értelmezve legalább "NAGYON ROSSZ" edzettségi szintet elérni, futva megtenni a 12 percet.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T68m hétf. ápr. 11, 2005 15:06-kor.



hétf. ápr. 11, 2005 14:53
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sulla írta:
T68m írta:

Miért, te sem tudod lefutni? :D

Egyébként pedig arról írtam, hogy a genetikai betegségeket ki kellene küszöbölni, illetve elterjedését megakadályozni (ha már a természetes szelekciót kiiktattuk) és ennek megoldása nem a TV sorozatokból ismert népírtás, hanem társadalmi családtervezés lenne.

Na, milyen új fogalmat alkottam? :)


Ebbõl látszik mennyit értesz a Cooperhez: mindenki le tudja futni, ugyanis 12 percig kell futni, valamennyit. Aztán a táblázat alapján dõl el, hogy ez milyen eredmény.

Társadalmi családtervezés: Bíbor folyók?
Szavazzuk meg, hogy ki kivel házasodhat? És hogy hány és milyen gyereke lehet? Minden 10 falu építsen egy Taigetoszt, ahova a "selejtet" kihordják? Mondd, te emberek között élsz, vagy egy fajkutya-teleprõl írogatsz ilyen okosságokat?

S


1. még a táblázatot is betettem. Ennyire nem ismerem! Odo írta "... akik nem tudják lefutni azt a fantasztikus Coopert? "
kénytelen voltam az ő szavajárása, gondolkodása szerint válaszolni, hogy megértse.

2. Tudom, rengeteg ilyen sci-fi volt. Ráadásul a II.vh.-ban, erre (is) alapozva követtek el népírtást. Nem kell ezt mindig elmondanod - emlékszem.

Továbbá nem célom egy "fajember" kitenyésztése sem a "fajkutyák" alapján. (még a téma sem érdekel különösebben, hogy mit csinál az ember magával, most is Odo hozta fel)

De ha már itt tartunk, akkor hallottál már a sztenderdekről? Nem arról szólnak, hogy a nem megfelelőt ki kell írtani. Nem. Arról szól, hogy a nem megfelelőt nem ajánlatos (mégcsak nem is azt, hogy tilos), csak nem ajánlatos tenyészteni. Miért nem? Hogy ne menjen tönkre az állomány.

Mondok más példát:
képzelj egy egy mobilcéget, aho NEM veszik figyelembe a vásárlók visszajelzéseit, sőt, még a vásárlási adatokat sem. Ahol minden agyament ötletet megvalósítanak (most nem a nokijára célzok), aztán pedig nyomatják ezerrel, függetlenül attól, hogy melyik modell kelendő, melyik nem.

Mi a valószínűsége hogy a termékpalettán a vevői igényeknek megfelelő készülékek lesznek?

Mutass egy vállalkozást ami üzemelhet úgy, hogy nincs visszajelzés! Vagy bármit az életben!


hétf. ápr. 11, 2005 14:43
Profil Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Akinek Freemail címe van, most anyázhat. Adatbázis hiba, nem enged belépni senkit.


Hoppá! Ebben most meg már ez szerepel:

"Üzemszünet

Alkalmazásunk karbantartási munkálatok miatt jelenleg nem elérhetö!
Szíves megértését és türelmét köszönjük!"


Azt hiszem, felgyorsítom a Gmailre való átállást. 8)


hétf. ápr. 11, 2005 14:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sulla írta:

Ebből látszik mennyit értesz a Cooperhez: mindenki le tudja futni, ugyanis 12 percig kell futni, valamennyit. Aztán a táblázat alapján dől el, hogy ez milyen eredmény.
S

Na ezt én is bebuktam :). Akkor megy nekem is, legyaloglom a 12 percet :).


hétf. ápr. 11, 2005 14:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
T68m írta:

Miért, te sem tudod lefutni? :D

Egyébként pedig arról írtam, hogy a genetikai betegségeket ki kellene küszöbölni, illetve elterjedését megakadályozni (ha már a természetes szelekciót kiiktattuk) és ennek megoldása nem a TV sorozatokból ismert népírtás, hanem társadalmi családtervezés lenne.

Na, milyen új fogalmat alkottam? :)


Ebből látszik mennyit értesz a Cooperhez: mindenki le tudja futni, ugyanis 12 percig kell futni, valamennyit. Aztán a táblázat alapján dől el, hogy ez milyen eredmény.

Társadalmi családtervezés: Bíbor folyók?
Szavazzuk meg, hogy ki kivel házasodhat? És hogy hány és milyen gyereke lehet? Minden 10 falu építsen egy Taigetoszt, ahova a "selejtet" kihordják? Mondd, te emberek között élsz, vagy egy fajkutya-telepről írogatsz ilyen okosságokat?

S


hétf. ápr. 11, 2005 14:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
kisember írta:
Egyik munkatársam (célzásképpen) kifüggesztette a faliújságra az alábbi cikket. Szeretnék olyan helyen dolgozni, ahol a főnök is látta ezt.
Kezdő mérnök napi díj: 37000 HUF
Kép


megjegyzem a legkisebb napidíj 22.000, a legkisebb óradíj 2.800Ft.

Szóljatok hol lehet jelentkezni? ... őőőőőő, akkor látott már valaki olyan embert, aki beszélt egy olyannal, aki hallotta a szomszédjától, akinek a fia katonaságnál ismert egy embert, akinek az ovistársa egyszer látott egy ilyen fizetési papírt? :D

népbutítás felsőfokon.


hétf. ápr. 11, 2005 14:27
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:

Miért, te sem tudod lefutni? :D

Egyébként pedig arról írtam, hogy a genetikai betegségeket ki kellene küszöbölni, illetve elterjedését megakadályozni (ha már a természetes szelekciót kiiktattuk) és ennek megoldása nem a TV sorozatokból ismert népírtás, hanem társadalmi családtervezés lenne.

Na, milyen új fogalmat alkottam? :)


Nem tudom lefutni. De nem is érdekel.

Légy rá büszke.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Odo hétf. ápr. 11, 2005 14:28-kor.



hétf. ápr. 11, 2005 14:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Odo írta:
T68m írta:
Odo írta:
Úgy 189-193 oldal környékén már voltak megjegyzései az említett Úrnak, hogy kiket 'mellõzne' a társadalomból.


Ugye, a bûnözõkre gondolsz? Mert AZOKAT mellõzném. (és még õket sem kiírtással, hanem életfogytiglan való elzárással.)

(Úr-at csak egyet ismerek, engem nyugodtan szólíts "csak" úr-nak.)


Nem csak azokat említetted. Nem emlékszel talán az olyan selejtes embrekre, akik nem tudják lefutni azt a fantasztikus Coopert?

(ó, szerénységed megtisztelõ)


Miért, te sem tudod lefutni? :D

Egyébként pedig arról írtam, hogy a genetikai betegségeket ki kellene küszöbölni, illetve elterjedését megakadályozni (ha már a természetes szelekciót kiiktattuk) és ennek megoldása nem a TV sorozatokból ismert népírtás, hanem társadalmi családtervezés lenne.

Na, milyen új fogalmat alkottam? :)


hétf. ápr. 11, 2005 14:22
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 347
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
skynet írta:
Szabolcs írta:
skynet írta:
Szabolcs írta:
Helló!

Köszönöm mindenkinek az eddigi segítséget, még megy a vacilálás!

Van egy új ajánlatom erről is kikérném a véleményeteket:

Albacomp
AMD 2000, 40 GB HDD, 15" monitor, CDR-DVD,
2,5 óra akku, 4 hónapos
130-135000 HUF

Az Albacomp milyen minőség, megbízhatóság szerint?

Előre is köszönöm!


nem javasolt. inkább ugyanebből a gépből clevot.


Miért???????
Komolyan kérdem! Sajnos nincs lehetőségem ilyen Clevo-ra mert csak ilyen hírdetések vannak. Hiszen a fent említett gép a boltban 180 körül lenne talán és ez csak 4 hónapos. Ennyire rossz az albacomp? A proci fogyasztása nem igazán érdekel a legtöbb esetben úgyis hálózatról kapná a delejt:-)


az albacomp ugyanaz elvileg mint a clevo.

de a munkatársamnak rossz tapasztalatai vannak a szervizzel ill a laptop minőségével (pl: a műanyag repedezik) - nekem pedig jók a clevo szervizével és a minőséggel is (egy évvel idősebb az én gépem, de jobb állapotban van, mint az övé, pedig elmondása szerint ő se használja többet, mint én).

na emiatt én nem vennék albacompot. hidd el, megéri a plusz nemtommenyi forintot, illetve a várakozást, hogy összegyűljön a pénz!

Köszi ezt is!
Hát ez tényleg érdekes, nem hittem volna, da ha még van rá 8 hónap garancia és ilyen dolgok előjönnek akkor csak tudom érvényesíteni a garanciát, főleg ha nem az én hibámból keletkeznek.
De szerintem még mindig jobb ajánlat ez mint 95-ért a régebbi tipusú Compaq, amit már említettem.

Nektek ilyen sok problémátok van a laptopokkal? Mit csináltok velük, hogy így amortizálódnak?


hétf. ápr. 11, 2005 14:21
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:
Odo írta:
Úgy 189-193 oldal környékén már voltak megjegyzései az említett Úrnak, hogy kiket 'mellőzne' a társadalomból.


Ugye, a bűnözőkre gondolsz? Mert AZOKAT mellőzném. (és még őket sem kiírtással, hanem életfogytiglan való elzárással.)

(Úr-at csak egyet ismerek, engem nyugodtan szólíts "csak" úr-nak.)


Nem csak azokat említetted. Nem emlékszel talán az olyan selejtes embrekre, akik nem tudják lefutni azt a fantasztikus Coopert?

(ó, szerénységed megtisztelő)


hétf. ápr. 11, 2005 14:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Odo írta:
Úgy 189-193 oldal környékén már voltak megjegyzései az említett Úrnak, hogy kiket 'mellõzne' a társadalomból.


Ugye, a bűnözőkre gondolsz? Mert AZOKAT mellőzném. (és még őket sem kiírtással, hanem életfogytiglan való elzárással.)

(Úr-at csak egyet ismerek, engem nyugodtan szólíts "csak" úr-nak.)


hétf. ápr. 11, 2005 14:16
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:

speciel nem egy tolókocsisra gondoltam, ezt te is tudod. Kiírtásról is te írtál - nyilván ez áll közel hozzád.

Szerintem milyen következtetéseket lehet levonni az általad utóbbi napokban írtakból?

T68m írta:
Minden beteg ember látvány zavarja az egészségest - csak toleráns és nem teszi szóva / veszi észre. Betegségtől függ, hogy ez együttérzést kelt, esetleg undort - mint egy végső stádiumban lévő rákosnál. Ezek tények, hiába próbálod magad hipermegértő, hiperhumánus embernek feltüntetni.

Végső stádiumban levő embernek sem kéne undort keltenie.
Most Te eldöntötted, hogy én csak azért írom ezeket, hogy veled veszekedjek?

T68m írta:
Azonban a betegek többsége meg akar gyógyulni és ez természetes, nem pedig "büszke" a bajára.
Nagyon tévedsz. Egy kerekesszékes is lehet büszke arra, hogy mit elért még úgy is (tisztában van vele, hogy nem gyógyítható).

A homoszexualitás pedig nem betegség.

T68m írta:
Végül, ne izgulj, a kitiltás szintén a te módszered...

Ezt hogy érted, hogy az én módszerem? Nem tudtam, hogy moderátor vagyok...


hétf. ápr. 11, 2005 14:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Odo írta:
T68m írta:
Odo írta:
skynet írta:
csak egyszerûen zavar, mert egészséges vagyok. bocsánat.

Ez azért durva kijelentés volt.


Miért lenne durva?

Egy nyomorék ember látványa is zavarja az egészségest, pedig az meg akar gyógyulni - nem dicsekszik vele!

Ez aztán a jellem! Engem NEM ZAVAR egy sérült ember látványa. Jobb lenne, ha bezárnád magad egy tökéletese világba, ahol csak olyanok vannak mint TE.
Aki fogyatékos, elmebajos azokat is mind kiírtanád. A kerekesszékesekkel is Coopert futtatnál, mi? Egyszerûen hányingerem van tõled. Nem érdekel ha ezért kirúgnak, de mostanra már túlemntél minden határon.


speciel nem egy tolókocsisra gondoltam, ezt te is tudod. Kiírtásról is te írtál - nyilván ez áll közel hozzád.

Minden beteg ember látvány zavarja az egészségest - csak toleráns és nem teszi szóva / veszi észre. Betegségtől függ, hogy ez együttérzést kelt, esetleg undort - mint egy végső stádiumban lévő rákosnál. Ezek tények, hiába próbálod magad hipermegértő, hiperhumánus embernek feltüntetni.

Azonban a betegek többsége meg akar gyógyulni és ez természetes, nem pedig "büszke" a bajára.


Végül, ne izgulj, a kitiltás szintén a te módszered, itt a véleménykülönbség megbeszélése dívik.


hétf. ápr. 11, 2005 14:09
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
T68m írta:

nekem meg csak az jár a fejemben, hogy milyen megalázó lehet szegény feleségének! Így bánt vele (a férje), miután leélte mellette az életét, megajándékozta gyerekekkel, és akiket persze fel is nevelt....

Undorító!

a gyerekek és unokák helyzetéről már ne is beszéljünk! (lényeg, hogy a bácsika jól érzi magát)


Örülök, hogy nekem adsz igazat!

Mindketten ugyanarra a következtetésre jutottunk: A melegek vállalják fel, hogy melegek, ne kelljen nekik "megházasodni", úgy viselkedni, mintha heterók lennének. Legyenek ugyanolyan jogaik, mint a heteróknak, ne kelljen ezért megbántaniuk szegény feleségeket, gyerekeket, csak azért, hogy a társadalom ne nézze ki őket!

Mindig is tudtam, hogy te is így gondolod, csak macsósabb, ha buzizol. :)


hétf. ápr. 11, 2005 14:07
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
kisember írta:

Nem láttam, hogy itt valaki is ki akarná irtani a nyomorékokat?!
Vállalom, hogy engem zavar a betegek látványa, ha tévében egy kétfejű, végtag nélküli, vagy agyhalott embert mutatnak (mer' az ám a szenzáció), akkor elkapcsolom.

Úgy 189-193 oldal környékén már voltak megjegyzései az említett Úrnak, hogy kiket 'mellőzne' a társadalomból.


hétf. ápr. 11, 2005 14:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Odo írta:
Már ne haragudj, de Ők semmit nem kapnak. Inkább csak megaláztatást. A kerékpárutakból meg alig van :(.
Nos akkor nézzük részletesebben, mert úgy látszik nem tudtam érthetően leírni amit szerettem volna.

Előre bocsátom, hogy semmi bajom azzal, ha egy arra jogosult ember számára kijelölt parkolóhelyet kap. Sőt! Segítenék építeni is...

Ek oké, egyetértek. Csak úgy értettem, hogy a sérülteket hibáztatod.


hétf. ápr. 11, 2005 14:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: idegösszeomlás széle
Hozzászólás 
Odo írta:
T68m írta:
Odo írta:
skynet írta:
csak egyszerûen zavar, mert egészséges vagyok. bocsánat.

Ez azért durva kijelentés volt.


Miért lenne durva?

Egy nyomorék ember látványa is zavarja az egészségest, pedig az meg akar gyógyulni - nem dicsekszik vele!

Ez aztán a jellem! Engem NEM ZAVAR egy sérült ember látványa. Jobb lenne, ha bezárnád magad egy tökéletese világba, ahol csak olyanok vannak mint TE.
Aki fogyatékos, elmebajos azokat is mind kiírtanád. A kerekesszékesekkel is Coopert futtatnál, mi? Egyszerûen hányingerem van tõled. Nem érdekel ha ezért kirúgnak, de mostanra már túlemntél minden határon.


Nem láttam, hogy itt valaki is ki akarná irtani a nyomorékokat?!
Vállalom, hogy engem zavar a betegek látványa, ha tévében egy kétfejű, végtag nélküli, vagy agyhalott embert mutatnak (mer' az ám a szenzáció), akkor elkapcsolom.


hétf. ápr. 11, 2005 14:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:
Odo írta:
skynet írta:
csak egyszerűen zavar, mert egészséges vagyok. bocsánat.

Ez azért durva kijelentés volt.


Miért lenne durva?

Egy nyomorék ember látványa is zavarja az egészségest, pedig az meg akar gyógyulni - nem dicsekszik vele!

Ez aztán a jellem! Engem NEM ZAVAR egy sérült ember látványa. Jobb lenne, ha bezárnád magad egy tökéletes világba, ahol csak olyanok vannak mint TE.
Aki fogyatékos, elmebajos azokat is mind kiírtanád. A kerekesszékesekkel is Coopert futtatnál, mi? Egyszerűen ****** van tőled. Nem érdekel ha ezért kirúgnak, de mostanra már túlmentél minden határon.

P.S. elragadtattam magam, nem ér annyit az egész. Ha valaki így gondolkodik az az Ő baja, én csak azt tudom remélni hogy nincsenek sokan.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Odo hétf. ápr. 11, 2005 14:09-kor.



hétf. ápr. 11, 2005 13:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:
pampika írta:
És megjegyezték a nagykövetnek is,hogy ha Gambiában is kiadnák ezt a könyvet,akkor biztos simábban mennének a diplomáciai kapcsolatok :D



Akarsz ilyen könyvet? Ingyen? Líbiai nagykövetség, Kadhafi, Zöld könyv!

Mondjuk a szerző nem ugyanaz, de jó szórakozást hozzá!

(Ha hatalomra jutok (csakhogy S. és Odo örüljön) én is írok egy ilyen pamfletet. :D )

Megjelent már magyarul Türkmenbasi könyve...

Diszidálnék.


hétf. ápr. 11, 2005 13:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:
Sulla írta:
Hatvan év körüli volt a bácsi. A rendszerváltás után maszek papírboltot nyitott. Két felnőtt lánya volt, unokái, feleségével 35 éve élt együtt. A városban mindenki ismerte, lévén az egyetlen papírbolt az volt. Aztán egy napon elvált, és összeköltözött az alkalmazottjával, aki történetesen egy 40 év körüli férfi volt.

Akkor gondolkoztam el, hogy micsoda szenvedés lehettett neki, hogy 40 évig titkolnia kellet, hogy ő micsoda. Meg kellet nősülnie, hogy a társadalom elfogadja.

Ha csak egy ember meri vállalni azt, hogy ő az, ami, akkor már megérte.

S


nekem meg csak az jár a fejemben, hogy milyen megalázó lehet szegény feleségének! Így bánt vele (a férje), miután leélte mellette az életét, megajándékozta gyerekekkel, és akiket persze fel is nevelt....

Undorító!

a gyerekek és unokák helyzetéről már ne is beszéljünk! (lényeg, hogy a bácsika jól érzi magát)

De .... vagy már ne haragudj. A bácsika érzései senkit nem érdekelnek ugye? A gyereknek ha igazán szereti az apját, ez nem lesz gond. Amúgy meg (bár itt elég későn nyitott) mindig jobb inkább külön nevelni a gyerekeket, mint egy **** házasságban.


hétf. ápr. 11, 2005 13:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 674
Tartózkodási hely: idegösszeomlás széle
Hozzászólás 
T68m írta:
skynet írta:
T68m írta:
CineDOG írta:
Biztos eszméletlen frankón pörög a gazdaság, meg a kutatások is azt mutatják, hogy átlag felett nõttek a fizetések. Vajon kik és hol és mi alapján készítik ezeket a kutatásokat?

Mert nekem például két éve csak a melegétel utalvány évi 2eFt-os emelésével nõtt a fizetésem.


ne izgulj, a népszamárság szerint (már néhány éve is), egy kezdõ informatikus fizetése 300-400eFt. Kérdezd meg, hogy mennyien keresnek ennyit itt....


nettó vagy bruttó?

egy állást vállalhat, vagy gürizhet másodállásban is?

ezenkívül szabadidejében programozhat még?


ez egy átlagos, 8órás munkahelyre vonatkozott, bruttóban, néhány éve - a népbutító szerint.

(hogy mindenki azt higgye, rendben van itt minden, csak épp neki megy nehezen, persze azt is csak a saját hibája miatt)


Egyik munkatársam (célzásképpen) kifüggesztette a faliújságra az alábbi cikket. Szeretnék olyan helyen dolgozni, ahol a főnök is látta ezt.
Kezdő mérnök napi díj: 37000 HUF
Kép


hétf. ápr. 11, 2005 13:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Sulla írta:
Egy "tisztességesen" élő, dolgozó, gyermekét becsületesen nevelő homo/leszbi, cigány mitől más a te szemedben?
Az ég világon semmiben, de nem is ez volt a "bajom" ha figyelted amit írok... :)


hétf. ápr. 11, 2005 13:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Odo írta:
Már ne haragudj, de Ők semmit nem kapnak. Inkább csak megaláztatást. A kerékpárutakból meg alig van :(.
Nos akkor nézzük részletesebben, mert úgy látszik nem tudtam érthetően leírni amit szerettem volna.

Előre bocsátom, hogy semmi bajom azzal, ha egy arra jogosult ember számára kijelölt parkolóhelyet kap. Sőt! Segítenék építeni is. És a hangsúly az építésen van! Ezzel szemben a tények: 25 éve élek szűkebb pátriámban, azóta a ház mögötti parkolóhelyek száma nem növekedett. Azonban ha valaki beballag az önkormányzathoz, a hycomatos papírral, egy héten belül kiballag az illetékes, és lever a földbe egy táblát, hogy az onnan hycomatos parkoló és kész... Tehát nem épít nekik, hanem rombol... Az enyémből. Az utóbbi egy évben 6 helyet vettek el ilyen céllal. Ismétlem nem építettek, hanem a többiekéből vettek el. Ráadásul rendszámmal, hogy aztán oda más ám nem áll... A hab a tortán, hogy a 6 db. frissen "épített" parkoló "jogos" tulajdonosai közül négynek garázsa van a házban.

Ismétlem: jogos nekik a parkoló, de ha szabad kérnem ne a "máséból"! Igen, építsünk nekik. Az említett helyen is lenne rá terület bőven.

(...gyenge hasonlat: teljesen jogos lakásigény miatt egy arra egyébként rászoruló családot beköltöztetnek hozzád, úgy hogy leválasztanak a számukra egy szobát tőled...)

Kerékpárutak: ragyogó ötlet, ha építenek ilyet! Jómagam is kerékpározom. De az qrvára idegesít, hogy az önkormányzat piszok sok pénzt felvesz ilyen-olyan pályázatokból kerékpárút építésére, és a megvalósítás abból áll, hogy a meglévö 2 méter széles járdából lefestenek egy másfél méteres részt, ami innen kerékpárút lesz, és a fennmaradó fél méteren tolja anyuka gyerekkocsiban a porontyot a cikázó bringások és segédmotorosok között...

Ismétlem: legyen kerékpárút, sokkal több, de ne a már meglévő "más" rovására, kárára.

Azért mert valaki nem rendelkezik hycomat kártyával, esetleg nem kerékpárral közlekedik, már "csorbulhatnak" a jogai? Többek között erre gondoltam, amikor azt kérdeztem, hogy nem lesz ebből nekem bajom?

Tehát a fő kérdés: Hova a fenébe lett a hycomat parkolók építésére, valamint a kerékpárutak építésére felvett pénz? Mert szerintem a levert 3 collos cső a táblával, meg a 48 vödör sárga festék nem annyiba kerül...

Mondjuk én, mint a 25 éve itt lakó, hova a fészkes fenébe álljak az autómmal, ha minden nap amikor hazaérkezem egyre újabb hycomatos táblával találkozom, és be szeretném tartani a törvényt?


hétf. ápr. 11, 2005 13:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sulla írta:
Hatvan év körüli volt a bácsi. A rendszerváltás után maszek papírboltot nyitott. Két felnõtt lánya volt, unokái, feleségével 35 éve élt együtt. A városban mindenki ismerte, lévén az egyetlen papírbolt az volt. Aztán egy napon elvált, és összeköltözött az alkalmazottjával, aki történetesen egy 40 év körüli férfi volt.

Akkor gondolkoztam el, hogy micsoda szenvedés lehettett neki, hogy 40 évig titkolnia kellet, hogy õ micsoda. Meg kellet nõsülnie, hogy a társadalom elfogadja.

Ha csak egy ember meri vállalni azt, hogy õ az, ami, akkor már megérte.

S


nekem meg csak az jár a fejemben, hogy milyen megalázó lehet szegény feleségének! Így bánt vele (a férje), miután leélte mellette az életét, megajándékozta gyerekekkel, és akiket persze fel is nevelt....

Undorító!

a gyerekek és unokák helyzetéről már ne is beszéljünk! (lényeg, hogy a bácsika jól érzi magát)


hétf. ápr. 11, 2005 13:20
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
kisember írta:
BrOnZ írta:
NEM LESZ NEKEM EZEK MIATT BAJOM???


Ha munkát keresel, akkor inkább valljad magad cigánynak, úgy "kötelesek" fölvenni. ;)


és ha ki akarnak rúgni, akkor hivatkozz melegségedre - ha nem rázz ki tőle a hideg! :D


hétf. ápr. 11, 2005 13:15
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
skynet írta:
T68m írta:
CineDOG írta:
Biztos eszméletlen frankón pörög a gazdaság, meg a kutatások is azt mutatják, hogy átlag felett nõttek a fizetések. Vajon kik és hol és mi alapján készítik ezeket a kutatásokat?

Mert nekem például két éve csak a melegétel utalvány évi 2eFt-os emelésével nõtt a fizetésem.


ne izgulj, a népszamárság szerint (már néhány éve is), egy kezdõ informatikus fizetése 300-400eFt. Kérdezd meg, hogy mennyien keresnek ennyit itt....


nettó vagy bruttó?

egy állást vállalhat, vagy gürizhet másodállásban is?

ezenkívül szabadidejében programozhat még?


ez egy átlagos, 8órás munkahelyre vonatkozott, bruttóban, néhány éve - a népbutító szerint.

(hogy mindenki azt higgye, rendben van itt minden, csak épp neki megy nehezen, persze azt is csak a saját hibája miatt)


hétf. ápr. 11, 2005 13:14
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Az ellenkezõ nemûek vonzanak. Szeretem a normális családmodellt, a békét. Ha így maradok:

NEM LESZ NEKEM EZEK MIATT BAJOM???

Ehhh... :cry:


ez elég Hofi-s volt! :D


hétf. ápr. 11, 2005 13:12
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Odo írta:
skynet írta:
csak egyszerûen zavar, mert egészséges vagyok. bocsánat.

Ez azért durva kijelentés volt.


Miért lenne durva?

Egy nyomorék ember látványa is zavarja az egészségest, pedig az meg akar gyógyulni - nem dicsekszik vele!


hétf. ápr. 11, 2005 13:09
Profil Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 597, 598, 599, 600, 601, 602, 603 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség