Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 2:34



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


szomb. ápr. 16, 2005 21:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Odo írta:
Ezért a hozzászólásért ÉN kérek elnézést...


Én nem kérnék....


szomb. ápr. 16, 2005 21:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Na most reklám alatt mondjátok meg ki fog kiesni?

És Gabit mondok..

Torres.


szomb. ápr. 16, 2005 21:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Na most reklám alatt mondjátok meg ki fog kiesni?

És Gabit mondok..


szomb. ápr. 16, 2005 21:25
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Ezért a hozzászólásért ÉN kérek elnézést...

A Chumbawambatól, Tancsapdától én is sírok. De az eredetitől.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Odo szomb. ápr. 16, 2005 21:29-kor.



szomb. ápr. 16, 2005 21:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Most elnézést kérek mindenkitől, de a ma este folyamán eljött a pillanat, hogy a kultúra kiverte nálam a biztosítékot.


ÓÓÓÓ bazdmeg! Mindig lesznek rokkerek! ****! Szegény Pokolgépesek, ha látták volna sírnának, egy 16 éves, kis 3,14csa vergődik unplugged, Pierró meg vigyorog, mint akit most sz*ptak le az asztal alatt.
2. A Tankcsapda Menyországturisztja olyan, amilyen, ambivalens érzések vannak bennem, mert tetszik is, meg nem is. Dallama igen, szövege nem teljesen. És akkor jön ez a rekedthangú macsó vagyok, mert apám hispanic, és női háttérvokállal előadom..... PFffff Lukácsék falnak mennének.

Szép lassan visszakapcsolják a főkapcsolót.....

Minek egy popműsorba Guns-t, M. Mansont, Pokolgépet vinni?
Na és a Chumbawamba az elején, sírtam gyerekek, sírtam!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára MVD szomb. ápr. 16, 2005 21:15-kor.



szomb. ápr. 16, 2005 20:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
nutellamoly írta:
kerelyfe írta:
Lehet, hogy nálam van a baj.


Amíg játszol, addig nincs baj. Ha nem a számítógéppel, akkor nem azzal.


Ja-ja!
Nem feltétlen az ész nélküli hw gyúrás a menő. Akinek nem inge, .........


szomb. ápr. 16, 2005 20:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Lehet, hogy nálam van a baj.


Amíg játszol, addig nincs baj. Ha nem a számítógéppel, akkor nem azzal.


szomb. ápr. 16, 2005 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Csak halkan megjegyzem, hogy 2003 óta nem fejlesztettem a gépet, és 2004 november óta, nem játszottam (Admirális kivételével - Hidden & Dangerous 2 Sabre Squadron van függőben). Jah, hogy más gondom/dolgom van..... :roll: :roll: :roll:

Lehet, hogy nálam van a baj.


szomb. ápr. 16, 2005 20:13
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
Odo írta:
Kb. 4 különbség van a kettő között, valóban a hálózattal kapcsolatos, tikosítás stb.


Meg különbség van a felhasználókezelésben (egyszerűbben megadhatók a jogok a felhasználóknak a fájlrendszerhez, nem csak a két alaptípus van), továbbá tartalmaz egy személyi IIS-t (ami nekem is jól jönne, ha dotnetben fejlesztenék). Úgy tünik, hogy eltűnt a különbség a hordozható gépek támogatása terén.

Hálózati téren a "nagy hálózatok" terén van különbség, részt vehet az MS féle tartomány alapú modellben, Active Directory-ban és a Novell is csak a Prón garantálja a kliens működését.

részletesebb összehasonlítás

Szóval, aki csak használja a gépet, annak mindegy, aki használtatja, annak nem :D


szomb. ápr. 16, 2005 20:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Viccet félre: akkor el kellene cammognod a MS update helyére, és a megfelelő nyelvi verziót letölteni. Az "én" patch-emnek az eredeti neve: WindowsXP-KB822603-x86-HUN.exe volt. Ugyanennek az angol megfelelőjét meg kellene keresned. Ez kifejezetten a WinXP eredetileg el#@&%=!tt USB kezelését volt hivatva javítani. Nálam bejött, anno én is hasonló nyűgökkel küzdöttem.

angol:
URL http://download.microsoft.com/download/ ... 86-ENU.exe

de ha mar van SP2 telepitve akkor mar nem lehet telepiteni


szomb. ápr. 16, 2005 19:34
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kb. 4 különbség van a kettő között, valóban a hálózattal kapcsolatos, tikosítás stb.


szomb. ápr. 16, 2005 19:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
nokia.6230 írta:
2)
Használtam xp pro és xp home verziót is. Az átlagos felhasználónál értelmesebbnek tartom magam az számtech területén, de én ennek ellenére nem vettem észre azt, hogy valami hiányzik nekem a home verzióból, ami benne volt a pro verzióban.

A nagy PC-men megvett, jogtiszta Home fut. A Laptopon vele együtt vett Pro van. A kettő között talán a hálózatkezelésben van különbség, bár nem ástam bele a témába igazán magamat.


szomb. ápr. 16, 2005 19:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
skynet írta:
az a gond az informatikában, hogy "túl híg a leves". GDF-et, meg SZIF-et végzettek mondják magukra, hogy informatikusok, sőt informatikus mérnökök... phöhhh... informatikus mérnököket 2 azaz kettő helyen képeznek az országban: a BME-n (nem, a rövidítés nem BMGE!!!), és a ME-n. kész. a többi néma csend.

Miert, az o diplomajuk nem ezt a szakmat adja, vagy itt valami hazugsag van?
Neked milyen tapasztalataid vannak, jartal mindegyik emlitett suliba vagy csak azt ismetelgeted amit a tobbi birka?
Birom ezt az ures ragalmazosdit.

Aki meg ott tart, hogy hetente vagy havonta vagy ket havonta telepiti ujra az xp-t az szerintem hozzase szagoljon a linuxhoz....
ez nem politika, hogy mindenki ert hozza, bar sokan ennek az ellenkezojet hiszik.


szomb. ápr. 16, 2005 19:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
T68m írta:
Sam Fisher írta:
Akinek van bővebb infoja az írja le,,, :)


95...


Ezt nem értem? :)


szomb. ápr. 16, 2005 19:06
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
1)
Használtam a nod32 és a nav2005 próbaverzióját is, próba alatt egyikkel sem volt gond. Azért vettem nis2005 csomagot, mert ha csak nod32 cuccot vettem volna, ahhoz kellett volna még külön antispam és antispy és tűzfal. De szeretném hangsúlyozni, hogy azért esett szét a rendszerem, mert direkt nyitottam meg a gyanús levelet, hogy teszteljek. Ettől függetlenül csődött mondott a védelem, mert semmi vészjelzést nem adott.
Valszínű igaza van Medve Bácsinak, ami mindenre jó, az tulajdonképpen semmire nem jó.

2)
Használtam xp pro és xp home verziót is. Az átlagos felhasználónál értelmesebbnek tartom magam az számtech területén, de én ennek ellenére nem vettem észre azt, hogy valami hiányzik nekem a home verzióból, ami benne volt a pro verzióban.

3)
Szerintem sok embernek megérné az, hogy levágja a saját ujját, becsempéssze a chilibe és utána jelentkezik a 100.000 dollár jutalomért, mert nyomra vezette az éttermet. :) Ne feledjük, ez az az ország, ahol be lehet perelni a mekit milliárdokra, mert elhíztam, azért, mert ott ettem. Ez az az ország, ahol be lehet perelni a dohánygyárat, mert bele fogok halni a cigibe.
Mi viszont egy olyan országban élünk, ahol egy város (Csurgó) bizonyos utcájában pár éven belül 12 ember halt meg "hirtelen" a rákban, és senki nem tudja, hogy miért, és senki nem tud tenni ellene... Elszomorító...

4)
1944 Beach Sweeper? Ezzel direkt nem foglalkozik senki? :) Ez egy java játék mobilra. Már keresem egy ideje...


szomb. ápr. 16, 2005 18:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Akinek van bõvebb infoja az írja le,,, :)


95...


szomb. ápr. 16, 2005 18:54
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Továbbra sem találják annak a levágott női ujjnak a tulajdonosát, akinek az ujját egy amerikai gyorsétteremben a chilis babban tálaltak fel egy illetőnek.

Röhej. Nem hiányzik az ujja a nőnek? :D
Szétszórt egy társaság... :wink:


szomb. ápr. 16, 2005 18:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
simico: Hát ez tényleg így van! Jól mondod!

Annyit javítanék hogy az új és a készülőben lévő játékoknak a legfontosabb a 3d kártya..

Persze a proci is kel meg ram is de 3d most a legfontosabb.
Persze egy xar procival pl: celeron 2000-el egy Radeon 9800 pro nem fog sok mindent kezdeni az kidobott pénz az ablakon.

És ahogy mondod az optimalizálással nem foglalkoznak. Persze ha új korszak jön mint a pl Unreal 3 motor akkor tényleg jó gép kell..

Vissza térve a Longhornra én nagyon várom..
Csak az baj évről évre halasszák...

Akinek van bővebb infoja az írja le,,, :)


szomb. ápr. 16, 2005 18:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Csak az a baj hogy én nagy Gamer vagyok és hát a linux-ra nem nagyon van játék írva..
így bezárult a kör..


Gondolom utánanéztél a dolognak és ezért állíod ezt ilyen biztosan :twisted:

Quake, Quake III Arena, Unreal Tournament 2004, Counter Strike, ....


szomb. ápr. 16, 2005 18:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Na itt értük tetten a probléma gyökerét... Az XP sem játékcélra készült...


A helyzet ennél árnyaltabb :) Egyrészt az m$ elhitette, hogy játékcélra (is) készült, másrészt viszont szigorúan nézve az m$ egyetlen saját oprendszert sem tud felmutatni, ami játék célra valóban alkalmas lenne :twisted: Mert ez a direktikszes huszonnyolcmillió rohadtul nem optimalizált vízfejen keresztül kezelem a hardvert baromira nem alkalmas erre. Arra viszont igen, hogy évről évre a szükségesnél nagyságrenddel nagyobb teljesítményű hardvereket vetessenek az emberekkel, mert természetesen a "játékgyártók" is rég kirugták az igazi jó programozókat és az m$ fostalicska fejlesztőeszközeivel gyártják a szintén rohadtul nem optimalizált vízfej játékokat (tisztelet a nagyon kevés kivételnek). Anno még sokan meg tudták mutatni, hogy milyen grafikai élményt lehet kihozni 4 vagy 16KByte-on, ma már a sz.aros hello world-öt is csak húsz megából nyolc dll-lel tudják megcsinálni :evil:

Az xbox, ps2 és a többi szerintem nem éri meg. A PC alkalmas játék célra is, csak normálisan kéne hozzáállni szoftver oldalról.


szomb. ápr. 16, 2005 18:31
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Odo írta:
Landsmann írta:
Továbbra sem találják annak a levágott női ujjnak a tulajdonosát, akinek az ujját egy amerikai gyorsétteremben a chilis babban tálaltak fel egy illetőnek.

Röhej. Nem hiányzik az ujja a nőnek? :D

:D :D szerintem darabokban van már... :twisted:

Azért azt ne felejtsük el, hogy Amerikában ha valakinek van egy jó ötlete, akkor azzal akár az életét meg tudja alapozni anyagilag.
Egészen biztos vagyok benne, hogy először peren kívüli egyezséget ajánlottak a Wendy's-nek. És amikor nem sikerült így pénzt szerezni, akkor jött a feljelentés. Szerintem.


szomb. ápr. 16, 2005 18:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Pedig a Wendy's chillis babja isteni! Kár hogy kivonultak innen.


szomb. ápr. 16, 2005 18:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Továbbra sem találják annak a levágott női ujjnak a tulajdonosát, akinek az ujját egy amerikai gyorsétteremben a chilis babban tálaltak fel egy illetőnek.

Röhej. Nem hiányzik az ujja a nőnek? :D

:D :D szerintem darabokban van már... :twisted:


szomb. ápr. 16, 2005 18:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Továbbra sem találják annak a levágott női ujjnak a tulajdonosát, akinek az ujját egy amerikai gyorsétteremben a chilis babban tálaltak fel egy illetőnek.

Röhej. Nem hiányzik az ujja a nőnek? :D


szomb. ápr. 16, 2005 17:46
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
skynet írta:
Odo írta:
kerelyfe írta:
ezen túl van a diák és egyéb kedvezmény......

Mindenki kiszámolhatja.

Nem a simát vette, hanem a Norton Internet Securytit.


egyet kell, hogy értsek odoval.

NAV != NIS

ez utóbbi nem sima víruskereső ugyanis! nincs értelme víruskeresőkkel összehasonlítani!

Neked is leírom (már másnak is megtettem), hogy azért merészeletem összehasonlítani a VÍRUSKERESŐ részét egy másik víruskeresővel, mert az a része mondott csődöt, beengedte a virnyákot észrevétlenül.
Ha a tűzfal része csődölt volna be, akkor valószínűleg valami másik - tűzfal - programot javasoltam volna.

Sajnos általában az allinone megoldások mindig kompromisszummal járnak.


szomb. ápr. 16, 2005 17:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
gaborb írta:
@Bronz: Nem szerette ezt sem :( :( "A frissités nyelve nem egyezik az op.rendszer nyelvével" (angol) Ilyenkor nekem kell átállitanom valamit, vagy ha egy másik patched volna....(nem találtam reménykedő arcú szmájlit)
Ehhez mit szólsz? :roll:

Viccet félre: akkor el kellene cammognod a MS update helyére, és a megfelelő nyelvi verziót letölteni. Az "én" patch-emnek az eredeti neve: WindowsXP-KB822603-x86-HUN.exe volt. Ugyanennek az angol megfelelőjét meg kellene keresned. Ez kifejezetten a WinXP eredetileg el#@&%=!tt USB kezelését volt hivatva javítani. Nálam bejött, anno én is hasonló nyűgökkel küzdöttem.


szomb. ápr. 16, 2005 17:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 108
Hozzászólás 
@Bronz: Nem szerette ezt sem :( :( "A frissités nyelve nem egyezik az op.rendszer nyelvével" (angol) Ilyenkor nekem kell átállitanom valamit, vagy ha egy másik patched volna....(nem találtam reménykedő arcú szmájlit)

@Sam Fisher: ez egy Celeron 2.4-es egy laptopban, de nézegettem már a cd-t, amit a géppel adtak, telepitettem is a rajta levő drivereket, de nem segitettek. Az eszközök pedig mindenfélék: genius billentyűzet, ez az USB Hub pedig kissé noname (se a dobozon, se a gépen nincs gyártó neve. Lehet, hogy nem gyártották, hanem csak úgy lett. vagy termett egy Hub-fán :D )


szomb. ápr. 16, 2005 16:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 387
Tartózkodási hely: Sopron
Hozzászólás 
skynet írta:
az a gond az informatikában, hogy "túl híg a leves". GDF-et, meg SZIF-et végzettek mondják magukra, hogy informatikusok, sőt informatikus mérnökök... phöhhh... informatikus mérnököket 2 azaz kettő helyen képeznek az országban: a BME-n (nem, a rövidítés nem BMGE!!!), és a ME-n. kész. a többi néma csend.


Ami "informatikus", az már önmagában "híg leves" :wink: A "programozó" nem arra a célra készül, mint a "software manager" vagy az "alkalmazástechnikus".
Kéretik differenciálni.
Ezen kívül ma mindenhol "mérnök"-öt képeznek, de köztudott, hogy "mérnök" <> "üzemmérnök", ez alma és narancs hasonlításának esete.


szomb. ápr. 16, 2005 13:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Azért arra kíváncsi lennék, mit kóstál egy ilyen Matiz átalakítás.
Mégegy Matiz árát?


szomb. ápr. 16, 2005 13:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nekem nincs bajom az XP-vel. SP2 rajta, NIS2005 rajta, Adaware rajta.


szomb. ápr. 16, 2005 13:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
nyuszy írta:
Érdekes, nekem még sosem volt ilyen problémám a Daewoo Matizzal. :lol: :twisted: :mrgreen:
Hmmm... Akkor az asszonyt átvágták a szalonban, vagy nem fújtam eleget a kerekekbe... :lol:


szomb. ápr. 16, 2005 12:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Gondolom a motort is kicserélték a Daewooban.

Passz. De nem biztos, mert a Matiznak nincs valami nagy motortere, és nem látszik átalakítás nyoma azon a részen. De ha megfelelően agyonáttételezték, akkor akár az eredeti motorral is használható lehet.


szomb. ápr. 16, 2005 12:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
@gaborb: http://www.bronz.hu/xpusbpatch.exe


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BrOnZ szomb. ápr. 16, 2005 12:13-kor.



szomb. ápr. 16, 2005 12:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Gondolom a motort is kicserélték a Daewooban.


szomb. ápr. 16, 2005 12:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Ez Így kevés kellene, Alalap típus meg hogy milyen Usb-s eszközt akarsz bedugni.
Kb ennyi.

És Frissíteni kellene az alap illesztőprogramját..
:wink:


szomb. ápr. 16, 2005 12:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 108
Hozzászólás 
ha már xp-ről van szó, nem tud valaki véletlenül segiteni?
egy USB 2.0-ás port sehogy sem akar felismerni néhány USB-s eszközt (egy billentyűzetet, USB HUB-okat). nem fizikai sérülés van a dolog mögött, mert más dolgok (egér, pendrive) futnak és az előbbi eszközök is működnek más gépeken. Egyszerűen nem találja a drivert a gép, de ezekhez az eszközökhöz nincs install cd. Volt már valakinek ilyen problémája? Nincs ötletetek?

(Sajnos most folyamatos használatban van a gépem (párom szakdolit irogat vagy én dolgozok vele felváltva), nincs idő windows újratelepitésre még néhány hétig...)


szomb. ápr. 16, 2005 12:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
:D :lol: 8)
Ez durva..


szomb. ápr. 16, 2005 11:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Az ne haragudjatok nem szempont, hogy **** a daewoo matizom, mert akárhányszor terepre megyek vele 110-el folyamatosan, mindig motorcsere a vége. Az a vas nem arra való...

Érdekes, nekem még sosem volt ilyen problémám a Daewoo Matizzal.
Kép
Kép
:lol: :twisted: :mrgreen:


szomb. ápr. 16, 2005 11:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Na, ki meddig jutott az elmasztikus hangulatot idéző Gravity Defied-ben?

Én az easy szinten végigszenvedtem magam, most tartok medium nehézségen egy 175cc-s motorral Trenches nevü pályán. Ez a játék iszonyat jó! :D

Ja
És
BÉKE!


szomb. ápr. 16, 2005 11:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
AZ igazi Gamerek tudják hogy az egérnél nincs jobb dolog!
Mellesleg én szeretem fejleszteni a pc-t!
És pc- vannak a legszebb játékok..

(ps2 nekem ingyen sem kellene..

De már tervezem a Linux és Xp rendszert egyszere a gépemre..
Vagy a LIVE linux LIve se rossz ha nettezésre használja az ember..

:)


szomb. ápr. 16, 2005 11:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Na itt értük tetten a probléma gyökerét... Az XP sem játékcélra készült... Jómagam 2 éve használom, reinstall nélkül. Nem lassul semmi bajom vele, de nem is telepítek rá minden **** kontroll nélkül. Arra használom, amire való. Ha nagy Gamer lennék, akkor vennék egy kifejezetten arra a célra készített gépet. Play Station, XBox, stb.

Az ne haragudjatok nem szempont, hogy **** a daewoo matizom, mert akárhányszor terepre megyek vele 110-el folyamatosan, mindig motorcsere a vége. Az a vas nem arra való...

Az a baj, hogy azt hisszük, hogy a számítógép mindenre jó, és olyan mint a foci: mindenki ért hozzá. Nem jó mindenre, és kevesen értenek hozzá igazán. De ha tudom, hogy mire akarom használni, akkor meg tudom választani mind a HW mind pedig a SW összetevőket. Na itt kezdődik a "szakértelem"...


szomb. ápr. 16, 2005 11:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Tudom linux...


Csak az a baj hogy én nagy Gamer vagyok és hát a linux-ra nem nagyon van játék írva..
így bezárult a kör..


szomb. ápr. 16, 2005 10:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Hogy mi bajom?
jó az xp jobb mint az előző windozok..
Amikor frissen feltelepül a gépedre az még jó..
2 honnap múlva totál lassú lesz..

Aztán annyi hiba b van benne hogy egész 200 oldalas off topikot teleírhatnám.

Szerintem már rekordot döntöttem az xp-telepitése című fejezetből..

Nekem nagyon elegem lett belőle..

Van lehetőséged váltani.


szomb. ápr. 16, 2005 10:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Hogy mi bajom?
jó az xp jobb mint az előző windozok..
Amikor frissen feltelepül a gépedre az még jó..
2 honnap múlva totál lassú lesz..

Aztán annyi hiba b van benne hogy egész 200 oldalas off topikot teleírhatnám.

Szerintem már rekordot döntöttem az xp-telepitése című fejezetből..

Nekem nagyon elegem lett belőle..


szomb. ápr. 16, 2005 10:32
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Odo írta:
SP2 után megszűnik a kettő közti külünbség...

Tévedtem, mégsem szűnik meg. :oops:

Viszont minimális a különbség a két verzió között, ha otthonra veszed nem észrevehető.


szomb. ápr. 16, 2005 10:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Mi bajod az XP-vel?


szomb. ápr. 16, 2005 10:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Ha már itt tartunk kíváncsi vagyok mit tudtok a Longhornrol? ( hosszúszarv )
Vagyis az új vindozrol?
Mikor jön?
Már nagyon várom mert ez az xp egy rakás.......
Nem igaz hogy nem lehet egy normális operációs rendszert készíteni!
Lassan több windoz lesz a telokra mint a számítógépre!


szomb. ápr. 16, 2005 10:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Sp2-öt én nem rakom fel..


szomb. ápr. 16, 2005 10:06
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
nokia.6230 írta:
hm...
lehet hogy szakértő kell ahhoz hogy kiválasszuk hogy otthonra melyik a jobb az xp home vagy az xp pro. a vásárláskor én is szakértő voltam. megnéztem az xp home árát és az xp pro árát. szakértői tudásommal megállapítottam hogy az egyiknél jóval kisebb az árcédulán szereplő összeg és ezt választottam.

más tészta:
1944 Beach Sweeper??? Még mindig senki?



Ezzel aztán nagy baromságot mondtál..
Mert ugyanis a helyes választás a Pro lett volna.
Home szemire se jó butítót stb..
:!: :P

Olcsó húsnak..............

SP2 után megszűnik a kettő közti külünbség...


szomb. ápr. 16, 2005 10:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 590, 591, 592, 593, 594, 595, 596 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség