Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 2:33



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Miért szólna Presser?

Tudod.... van az a pénz, amiért korpás a hajam....


vas. ápr. 17, 2005 10:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nokia.6230 írta:
De Presser Gábor, ha jól tudom, zsűri tag, és nem ő áll ki a színpadra hang nélkül mások dalait kornyikálni. Nem a zsűrivel van gáz, hanem az "előadókkal".

Azt írtad, ez a zene, művészek megalázása. Presser ott ül a zsűriben, s szerinted nem szólna ha sz.arul énekelnének. Nevetséges.
10 percet láttál az egész műsorból, de meg tudtad állapítani, hogy az összes fellépőnek milyen hangja van. No comment.


vas. ápr. 17, 2005 10:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
De Presser Gábor, ha jól tudom, zsűri tag, és nem ő áll ki a színpadra hang nélkül mások dalait kornyikálni. Nem a zsűrivel van gáz, hanem az "előadókkal".


vas. ápr. 17, 2005 10:11
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nokia.6230 írta:
Nem nézem rendszeresen, csak egyszer egy bnőm akarta, hogy szombat este ezt nézzük. Tíz percig bírtam, aztán távoztam a szobából és azóta se a műsort, se a nőt nem láttam újra, hála Isten.

Indoklás? Az ízlést és a kultúrát nem indokolni kell.
Miért megalázás? Kérdezz meg egy igazi művészt, egy igazi zenészt, és akkor majd megtudod a válaszból.

Szóval szerinted Presser Gábor nem igazi művész, zenész. Akkor ki az, ha Ő nem???


vas. ápr. 17, 2005 10:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
Nem nézem rendszeresen, csak egyszer egy bnőm akarta, hogy szombat este ezt nézzük. Tíz percig bírtam, aztán távoztam a szobából és azóta se a műsort, se a nőt nem láttam újra, hála Isten.

Indoklás? Az ízlést és a kultúrát nem indokolni kell.
Miért megalázás? Kérdezz meg egy igazi művészt, egy igazi zenészt, és akkor majd megtudod a válaszból.

Továbbá, ha sétálok az utcán vagy a járdán, és egyszer csak látok egy nagy rakás kutyasz*rt, és azt mondom rá, hogy undorító, akkor ezt sem kell indokolni.

Hangsúlyozom, hogy a Megaszar műsorral nem az a legnagyobb baj, hogy létezik (bár ez is eléggé elszomorító), hanem az, hogy a nézetségi adatok alapján rendszeresen 2 millió magyar ezt nézi. Ha a lakosság egyötödének ilyen az ízlése, akkor nem csoda, hogy itt tart az ország. De ezt márt írtam. Bocs.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 6230 vas. ápr. 17, 2005 10:07-kor.



vas. ápr. 17, 2005 10:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Sajnos már a Heti Hetes sem olyan jó mint régen.

Itthon többnyire a Travel channel megy, az legalább érdekes, szórakoztató.


vas. ápr. 17, 2005 9:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nokia.6230 írta:
A lerészegedésben még mindig több a kultúra, mint a Megaszarban.
Persze ez csak egy vélemény. Az is csak egy vélemény, hogy nem csoda, ha ez ország itt tart ahol tart, ha hetente 2 millió ember (tehát a teljes lakosság egyötöde) rendszeresen nézi ezt a nem tudom micsodát. Mert az egyszer biztos, hogy a Megaszar az a kultúra, a televíziózás és a zene megalázása, de olyan mértékben, hogy ennél mélyebbre már nem ereszkedhet egy hazai tv csatorna sem. (Esetleg talán a Győzike).
Netán Te is rendszeresen a TV-re tapadsz, amikor megy ez a csoda?

Nézem ezt a műsort. Indokold meg, hogy ez miért a zene megalázása.

Amúgy mivel van véleményed róla, gondolom Te is rendszeresen nézed.

A lerészegedésnél kevés alpáribb dolgot tudok elképzelni.


vas. ápr. 17, 2005 9:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
A lerészegedésben még mindig több a kultúra, mint a Megaszarban.
Persze ez csak egy vélemény. Az is csak egy vélemény, hogy nem csoda, ha ez ország itt tart ahol tart, ha hetente 2 millió ember (tehát a teljes lakosság egyötöde) rendszeresen nézi ezt a nem tudom micsodát. Mert az egyszer biztos, hogy a Megaszar az a kultúra, a televíziózás és a zene megalázása, de olyan mértékben, hogy ennél mélyebbre már nem ereszkedhet egy hazai tv csatorna sem. (Esetleg talán a Győzike).
Netán Te is rendszeresen a TV-re tapadsz, amikor megy ez a csoda?

De mondom ez csak az én véleményem. Ha neked "bejön" ez a műsor, akkor egészségedre! Nézd tovább, mert jogod van hozzá, és jogod van hozzá, hogy Te szabadon eldöntsd, hogy neked mi tetszik és mi nem.

Sajnos a TV csatornáknak is joguk van ahhoz, hogy ilyen színvonalú műsorokkal butítsák az országot.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára 6230 vas. ápr. 17, 2005 9:57-kor.



vas. ápr. 17, 2005 9:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Szerintem a hazai TV csatornák legjellemzőbb vonása, hogy szombat estére NEM TUDNAK/AKARNAK semmi normális filmet, műsort betenni.
Ha van valami normális film, az tuti hogy a 4. ismétlés.
De legalább ilyenkor megnövekszik a mozik látogatottsága.


vas. ápr. 17, 2005 9:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
nokia.6230 írta:


Hm... Nálam akkor megy ki a biztosíték, amikor a tudomásomra jut, hogy egy saját magát normálisnak tartó ember a Megaszart nézi. Képtelen vagyok azt megérteni, hogy a fenébe lehetséges az, hogy kb. 2 millió magyarnak nincs jobb dolga szombat este, mint hogy a Megaszart nézze. Szombat este az ember bulizzon, aludjon, sze*eljen, pihenjen, dolgozzon, részegedjen le, unatkozzon, olvasson, sakkozzon, netezzen vagy bármi mást csináljon, de könyörgöm ne a Megaszart nézze.

Azért mert Neked valami nem tetszik, még másnak bejöhet. Attól még nem kéne nem normálisnak gondolni. A lerészegedés példa pedig különösen kulturált szórakozást mutat...


vas. ápr. 17, 2005 9:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Most elnézést kérek mindenkitől, de a ma este folyamán eljött a pillanat, hogy a kultúra kiverte nálam a biztosítékot.



Hm... Nálam akkor megy ki a biztosíték, amikor a tudomásomra jut, hogy egy saját magát normálisnak tartó ember a Megaszart nézi. Képtelen vagyok azt megérteni, hogy a fenébe lehetséges az, hogy kb. 2 millió magyarnak nincs jobb dolga szombat este, mint hogy a Megaszart nézze. Szombat este az ember bulizzon, aludjon, sze*eljen, pihenjen, dolgozzon, részegedjen le, unatkozzon, olvasson, sakkozzon, netezzen vagy bármi mást csináljon, de könyörgöm ne a Megaszart nézze.

Továbbá az hogy rokker, az valójában rocker.

más téma:

"Ha körülnézek, ha körülnéztek ma Magyarországon, és egyetlen szóval akarjátok leírni, hogy milyen ma hazánk állapota, akkor azt tudjuk mondani, hogy Magyarország lefagyott. Lefagyott, mint egy rosszul kezelt számítógép, újra kell indítani" - OV

Mondhatom szép nyilatkozat. De hála Isten, nem sokára haza fogják hozni Varga Tamás bácsit, és akkor majd OV hozzáláthat ahhoz, hogy újrainstallálja az országot egykori párttársával (vagy gazdasági főtanácsadójával vagy mi a fene volt a posztja). Első témájuk az lesz, hogyan növeljék a központi költségvetés ÁFA bevételeit.

más téma:

Óriási vitákat váltott ki az a törvény, melyet Argentínában a Kormány és a Kongresszus vita nélkül fogadott el, s az internet szolgáltatókat arra kötelezi, hogy ügyfeleik adatait tíz évig tárolják.
Kötelesek kiszolgáltatni klienseik adatait a netszolgáltatók, ha az argentin CIA ezt kérné a bíróságtól. Ezt a rendeletet pillanatok alatt elfogadta a törvényhozás, mellyel óriási vitát váltott ki az állampolgári jogok védelmezői részéről.
A törvény értelmében tárolni fogják a felhasználó által látogatott weboldalakat, elektronikus leveleinek és chat oldalainak tartalmát tíz éven keresztül, s a titkos szolgálat bármikor hozzájuthat. A politikai pártok képviselői közül többen megszüntetnék a törvényt, s számos jogász, és vállalkozó is tiltakozását fejezte ki vele kapcsolatban.
Sokan azzal védekeznek, hogy az Egyesült Államok elleni terrortámadás idején is hasonló törvényt hoztak, ám ott csak egy évig kell tárolni az adatokat. Argentínában csak a mobiltelefonokra terjedt ki először a törvény hatálya, mivel a megszaporodó emberrablások alkalmával ezeket a kommunikációs eszközöket használták a bűnözők. A legmeglepőbb az ügyben az, hogy a titkosszolgálat több vezető beosztású tisztségviselője is alkotmánysértőnek titulálta a rendeletet.

Nem tudom, hogy ezen miért kell felháborodni? A világon mindenhol ezt csinálják, csak ott titkosan és le is tagadják. Itt meg nyilvánosan beismerik, hogy tárolnak minden adatot.
Csak akkor van a gáz, amikor a jogszerűtlenül beszerzett bizonyítékot akarják felhasználni a tárgyaláson. Lásd Hetedik című film, könyvtári kölcsönzés szűrése, ki milyen témájú könyvet olvas.


vas. ápr. 17, 2005 9:33
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Oké. A hozzászólásom szintén csak egy vélemény volt.


vas. ápr. 17, 2005 9:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.
Ne is hidd, mert nem pap, hanem lelkész. Igazán nem mindegy. :) A másik: ő vajon miért nem akadhat ki? Nála sosem szakadhat el a cérna? Szerintem ő is ugyanolyan emberből van mint te vagy én. Ha meg így nyilvánul meg egy fórumon, ahol tulajdonképpen elküldés előtt visszavonhatná a hozzászólását, akkor ez szerintem a társaság felé tanúsított bizalom jele. :) Semmi olyat nem mondott, ami ne "hétköznapi" volna. Az a lökött Tilla azzal kezdte, hogy: "...qrvajóóó volt..." Gabicica meg simán basszusozott egyet élő adásban. Akkor mi van???

Ennyire ne legyünk már prűdek... A káromkodásnak -megítélésem szerint,- fontos helye van az ember idegállapotának a karbantartásában... :lol: Viszont az öncélú trágár beszéd minden formáját elítélem...


vas. ápr. 17, 2005 8:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
McLaca írta:
...
Üdv!

Meglátjuk.


vas. ápr. 17, 2005 8:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ehhez mit szóltok?
Valóban működik?

http://hungarian-26854880908.spampoison.com/


vas. ápr. 17, 2005 7:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.

És igazuk van, mert I. soha nem mondtam; II. a papi/2. lelkészképesítő vizsgám még hátravan! :twisted:
III. Azért még "mi" is emberek vagyunk, és mint magán ember lehet véleményem.........

ui.: én soha nem leszek pap, mert azt a r. kat. egyház fenntartja magának, én csak lelkész. :wink:


vas. ápr. 17, 2005 7:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
pampika írta:
Asszem,ha elkezdenéd tanítani az embereket a bios felfogására,a hajad is beleőszülne...állítson el mindenki csak 1 boot paramétert vmi kis hülye almenüben...keresheted :D
"Load Setup Defaults"
Aki ilyen szinten sík taj a géphez, annak jó lesz úgy is, konfigurálgassa neki a franc!

Üdv!


vas. ápr. 17, 2005 1:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Odo írta:
Látom nem nagyon nézed a műsort. Mondjuk a Mack The Knife című dalt láttad vele? Gondolom nem. Mimikája is van, így végleg nem értem miért írsz ilyeneket. Ez mind illene mondjuk a Molnár Ferire.
Hang, remegő bárányka? Magas hangon énekelt az elején főleg. De megint ajánlanám figyelmedbe az említett dalt. És nekem ne mondja senki, hogy a Presser olyanra jót mond, ami sz.ar.
Á nem, meg sem szokott szólalni. Amiket nyilatkozik erre-arra, az csak kitaláció.
Mostanában inkább csak hallgatom, úgy még borzalmasabb. Mond el, mi olyan jó a hangjában. Semmi teste, különleges hangzása nincs. Cérna Béla irgumburgum énekel, időnként visít is. Az egész gyerek egy nagy rakás szerencsétlenség, szánalmasan nevetséges, ahogy vergődik a színpadon. Annyira idegenül fest ott, hogy az már művészet. Egyszerűen nem oda való, de (a jelek szerint) 12 éves kis pics..k lemerítik az egyenlegüket érte...
Azt a szakállt is át kéne gondolnia.
Egyszerűen képtelen vagyok elképzelni egy nagy színpados több órás fellépésen, azt meg végképp nem tudom elképzelni, milyen (stílusú) dalokkal töltene meg egy albumot, aztán végig lehetne-e hallgatni, mert nincs egyénisége, mindenhová odakap. Nem tükrözi egy dal sem azt, hogy ő milyen is valójában. Talán azért, met ő maga sem tudja, miért akarja ezt csinálni, vagy akarja-e egyáltalán... Talán mert jól hangzik énekesnek lenni...

Üdv!


vas. ápr. 17, 2005 1:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Hm most leírtakból csak azt tudom mondani minden embereknek kötelezővé tenném a számítógép használat alapismereteit.
Meg azt is hogy kell szétszedni összerakni. Egy új windoz ne okozzon gondot.. Bios ismerete stb..

"Veszett fejsze nyele" mindent elmond?Az csak egy dolog,hogy sokan nem értenek hozzá,de még többeket hullára nme is érdekel,mi hogy működik a gépben.
Én is telepítettem már op.rendszert havernak,de hiába próbáltam volna alapdolgokat magyarázni,az elején közölte,hogy neki full mindegy,mit hogy csinálok,csak tudja használni.

Asszem,ha elkezdenéd tanítani az embereket a bios felfogására,a hajad is beleőszülne...állítson el mindenki csak 1 boot paramétert vmi kis hülye almenüben...keresheted :D
Ugyanez vonatkozik a hw-re is.Ha minden lámából lett "szakértő" maga bütykölne,asszem nem sokáig lenne hw garancia rendszer az országban,mert a boltok gatyája is rámenne a sok házilag "dehogynem megy bele ez a bigyó ebbe a lyukba!!" stílusban bütykölt alkatrészre.


vas. ápr. 17, 2005 1:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
Ugyan már... Elég a közjegyzõt, de még egyszerûbb a szavazógép szoftverét megbuherálni, fõleg, ha saját fejlesztés.

Üdv!


bocsi, de ezzel nem tudok egyetérteni. Túl nagy a lebukás kockázata, az előbb említettek miatt. Nyilván, programot manipulálni akárhogy lehet, a közjegyző csak dísznek van ott, túl sokat úgy sem lát át az egészből.

De mi van, ha a csalás leghalványabb gyanúja felmerül? A szolgáltatók a saját adataikat naprakészen tudják. A szolgáltatóknál lévő SMS-eknek (jó közelítéssel) arányosan tükrözni kell a végeredményt.

Ha kiderül a turpisság, akkor nagyot bukik a tv2. Nem csak presztizsben, anyagilag is. Az előfizetők jogosan reklamálnak, hogy bundára adták ki a pénzüket, visszakövetlehetik az egészet, sőt, a hatóság automatikus visszafizetést is előírhat az SMS-ezők részére! Természetesen ezt a mobiltársaságok nem nyelik be, peres úton a TV2-re hárítják.

Ezt nem kockáztatja meg egy adó sem.

Persze, ezt kiegészíteném egy történettel:
'99-ben késhegyik menő vitát folytattam egy kollégámmal, többek között a könyvvizsgáló cégekről. Ugyanis azt találtam megjegyezni, hogy a nagyok is úgy csalnak, ahogy tudnak, amit lehet elszámolnak, a bevallottnál sokkal nagyobb a nyereségük, csak azt persze "elköltségelik."
(vagy pedig épp ellenkezőleg, nyereségesebbnek tüntetik fel maguk a részvényárfolyamuk növelése céljából) Erre ő, hogy az lehetetlen. A nagy cégeknél kötelező a könyvvizsgáló és egy könyvvizsgáló se menne bele a trükközésbe, félti a jóhírnevét.
Erre mondtam neki, hogy a jóhírnév az egy dolog, a másik a pénz, amit rögtön leakaszthat. Ráadásul a könyvvizsgáló cég nem is egyenlő a saját alkalmazottjával, az alkalmazottjának aztán végképp nem érdeke - kellő anyagi ráhatása esetén - talpig becsületes maradni.
Aztán annyiban maradtunk, hogy ő gondolja ezt, én azt.
Mind ad Isten, rá egy-két évre kitört a könyvvizsgáló cégek körüli botrány! :D És nekem lett igazam szóról, szóra. A könyvvizsgálók szakmai becsülete úgy párolgott el, mint vodka a közelemből, megdőlt a tabu, hogy könyvvizsgálónak a becsületesség a tőkéje.

Tehát semmi nem zárja ki, hogy a tv2, vagy annak egyes alkalmazottjai ne csaljanak. Mindenesetre ez elég nagy kockázattal jár az adó számára.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T68m vas. ápr. 17, 2005 1:50-kor.



vas. ápr. 17, 2005 1:15
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
McLaca írta:
Hát ha a remegő bárányka hang az jó, akkor lehet... Ha az egy helyben állás félénk szúnyoghessegetéssel a jó mozgás, akkor is lehet... De aki egy egyszerű kérdésre sem tud épkézláb választ adni, és úgy fest a színpadon, mint akit kényszerítenek, hogy ott legyen, és látható megkönnyebbülés számára, ha leléphet, plusz nem látszik rajta, hogy élvezné amit csinál (max elrévül fejet vág, de mindig ugyanazt, ami nem túl meggyőző), az szerintem sem színpadra, sem a popiparba nem való. Ez nem jótékonysági műsor. Szerintem ha komolyan rákérdeznének tőle, hogy ugyan miért jelentkezett, nem tudná rendesen megmagyarázni.

Üdv!

Látom nem nagyon nézed a műsort. Mondjuk a Mack The Knife című dalt láttad vele? Gondolom nem. Mimikája is van, így végleg nem értem miért írsz ilyeneket. Ez mind illene mondjuk a Molnár Ferire.
Hang, remegő bárányka? Magas hangon énekelt az elején főleg. De megint ajánlanám figyelmedbe az említett dalt. És nekem ne mondja senki, hogy a Presser olyanra jót mond, ami sz.ar.
Á nem, meg sem szokott szólalni. Amiket nyilatkozik erre-arra, az csak kitaláció.


vas. ápr. 17, 2005 0:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Hát ha a remegő bárányka hang az jó, akkor lehet... Ha az egy helyben állás félénk szúnyoghessegetéssel a jó mozgás, akkor is lehet... De aki egy egyszerű kérdésre sem tud épkézláb választ adni, és úgy fest a színpadon, mint akit kényszerítenek, hogy ott legyen, és látható megkönnyebbülés számára, ha leléphet, plusz nem látszik rajta, hogy élvezné amit csinál (max elrévül fejet vág, de mindig ugyanazt, ami nem túl meggyőző), az szerintem sem színpadra, sem a popiparba nem való. Ez nem jótékonysági műsor. Szerintem ha komolyan rákérdeznének tőle, hogy ugyan miért jelentkezett, nem tudná rendesen megmagyarázni.

Üdv!


vas. ápr. 17, 2005 0:49
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
McLaca írta:
Ugyan már... Elég a közjegyzőt, de még egyszerűbb a szavazógép szoftverét megbuherálni, főleg, ha saját fejlesztés.

Üdv!

S szintén ugyan már... mi értelme az egésznek? Tök mindegy a tv2-nek kire küldik az sms-t? De. A lényeg, hoyg legyen nézettség és pénz.
Palcsó meg jól mozog a színpadon, és hangja is van. Ellentétben pl. a Carmellel aki tényleg úgy áll ott, mint egy fadarab.


vas. ápr. 17, 2005 0:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
simico írta:
McLaca írta:
Az enyém 28.000 volt és egy mini Linux fut benne (wireless). Igaz, előtte még életemben nem láttam routert, de ezt sikerült annyira életre lehelni, hogy menjen a net a PC-n és a notebookon - és ez is volt a cél első körben. Ezután majd okosodok, és kitalálom, hogyan láthatja egymást a két gép is, meg hogyan kell ügyesen konfigolni a tűzfalát.


Ha jól értem, akkor egy wireless (wi-fi) routert vettél. MAC szűrést, titkosítást, admin jelszót és egyebeket beállítottad? Vagy mint az emberek 95%-a csak hazavitted, bedugtad és azóta a fél lakótelep rajtad keresztül netezik, lopja a pop3 jelszava(i)d, stb? :D

Kolléga valamelyik szomszédja is csak bedugta és **** az egészre, már nem is ő irányítja a saját router-ét...
Jól értetted, Asus WL-500g Deluxe. Azonban az, hogy még semmilyen tapasztalatom nem volt eddig routeres netmegosztásban, nem jelenti egyben azt, hogy hülye vagyok :D
Nyilvánvalóan megfogalmazódott bennem a problematika, miszerint valaki végigscanneli a környéket, és rámászik a routeremre (aminek egyébként a teljesítménye a lehetséges 89-es értékből (mW?) gyárilag 19-re van állítva)... Ebből kifolyólag adtam a WiFi-nek 64 bites WEP titkosítást, random kulccsal, így rádión csak eme kód ismeretében lehet csatlakozni. Az admin jelszó és login maradt egyenlőre gyári, mivel ezt úgyis csak akkor lehet megváltoztatni, ha csatlakozik valaki, azt meg kulcs ismeretében nem fog tudni. Egyébként a reflektorszerű LED-jein azért látnám, ha valaki csapolná a netem, végső esetben meg ott a hátulján a reset gomb, nyomom 5 sec.-ig, és mindent kezdhetek elölről :D

Üdv!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára McLaca vas. ápr. 17, 2005 0:46-kor.



vas. ápr. 17, 2005 0:43
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


gondolom, most kerelyfe szaktudását fogod elemezni....

Csak arra vágyok. :(


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Odo vas. ápr. 17, 2005 1:22-kor.



vas. ápr. 17, 2005 0:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:
CineDOG írta:
Engem meg TE zavarsz úgy általában...


:D :D :D :D :D :D

Köszi!

Szegényt mindig úgy lealázza vki....

Gondolod meghat ha Ő ír valamit? Ugyan már.


vas. ápr. 17, 2005 0:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ugyan már... Elég a közjegyzőt, de még egyszerűbb a szavazógép szoftverét megbuherálni, főleg, ha saját fejlesztés.

Üdv!


vas. ápr. 17, 2005 0:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
kerelyfe írta:
Menyországturisztja
Ez egy kicsit más, mint amit valószínûleg eredetileg írni akartál. ;)
Egyébként a mûsor a korábbival ellentétben iszonyatos marketingirányítású bunda. Jó elõre le van zsírozva, ki mikor esik ki és mivel. Nem is nehéz manipulálni. Arról meg ne is beszéljünk, hogy Soma és Presser is elszólta magát többször is a mûsor folyamán eme témában. Akik tudtak is valamit, már rég kiestek. De a hülye közönség az országban azt a rakás szerencsétlenség Palcsót preferálja, aki úgy fest a színpadon a semmilyen hangjával, mint akit odab*sztak, ezért nem is nézem már a mûsort. Persze lehet, hogy P.T. is bunda.

Üdv!


bocsi, de ezt nem értem!

Nyilván a "zsüri" sok pénzt kap azért, hogy alapvetően jókat mondjon, dícsérje a műsort, résztvevőket és a közönséget. Ez kell a sok SMS-hez, nézettséghez. Nyilván az irányban is fel vannak világosítva /ha nem is direkt módon/ hogy kit ejtsenek ki inkább.

De ez SMS manipulációt nem értem! Gondolod lefizetik még a Tré, Voda és Panisokat is, hogy a rajtuk átfolyó SMS-t ne nagyon nézegessék????


vas. ápr. 17, 2005 0:34
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Engem meg TE zavarsz úgy általában...


:D :D :D :D :D :D

Köszi!

Szegényt mindig úgy lealázza vki....


vas. ápr. 17, 2005 0:29
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


gondolom, most kerelyfe szaktudását fogod elemezni....


vas. ápr. 17, 2005 0:27
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Menyországturisztja
Ez egy kicsit más, mint amit valószínűleg eredetileg írni akartál. ;)
Egyébként a műsor a korábbival ellentétben iszonyatos marketingirányítású bunda. Jó előre le van zsírozva, ki mikor esik ki és mivel. Nem is nehéz manipulálni. Arról meg ne is beszéljünk, hogy Soma és Presser is elszólta magát többször is a műsor folyamán eme témában. Akik tudtak is valamit, már rég kiestek. De a hülye közönség az országban azt a rakás szerencsétlenség Palcsót preferálja, aki úgy fest a színpadon a semmilyen hangjával, mint akit odab*sztak, ezért nem is nézem már a műsort. Persze lehet, hogy P.T. is bunda.

Üdv!


vas. ápr. 17, 2005 0:26
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 108
Hozzászólás 
Bronz, tibuu, köszönöm, de sajnos nem működik ezzel sem. megvárom akkor a következő nyugis időszakot és takaritok egy nagyot a gépen, addig meg majd cserélgetem az USB-ket... :(
üdv:
g


szomb. ápr. 16, 2005 23:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Persze. 8) :lol:


szomb. ápr. 16, 2005 22:37
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:
Nyertél egy poros hangszórót.. :D

Ami zöld, ugye? Köszönöm :) :D


szomb. ápr. 16, 2005 22:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Nyertél egy poros hangszórót.. :D


szomb. ápr. 16, 2005 22:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Odo írta:
Sam Fisher írta:
Na most reklám alatt mondjátok meg ki fog kiesni?

És Gabit mondok..

Torres.

Mondtam én :) .


szomb. ápr. 16, 2005 22:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


Ha énnálam vannak egy páran, nem fórumozgatok.
Sőt netezni sem nagyon szoktam.

Aham. Ezzel most mi is a gond? (Honnan tudod, kik vannak itt? Mert a családról beszéltem, csak mivel mindenki ezt a műsort nézi, megmuttam ezt a véleményt).


szomb. ápr. 16, 2005 22:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


Ha énnálam vannak egy páran, nem fórumozgatok.
Sőt netezni sem nagyon szoktam.


szomb. ápr. 16, 2005 22:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Engem meg TE zavarsz úgy általában...

Rólad ne is beszéljünk, olyan kedves stílusod van... vagy inkább infantilis.


szomb. ápr. 16, 2005 21:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Odo írta:
Sam Fisher írta:

...
Vissza térve a Longhornra én nagyon várom..
Csak az baj évről évre halasszák...

Akinek van bővebb infoja az írja le,,, :)

http://www.sg.hu/cikkek/36560


Thx! :)


szomb. ápr. 16, 2005 21:57
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Sam Fisher írta:

...
Vissza térve a Longhornra én nagyon várom..
Csak az baj évről évre halasszák...

Akinek van bővebb infoja az írja le,,, :)

http://www.sg.hu/cikkek/36560


szomb. ápr. 16, 2005 21:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Engem meg TE zavarsz úgy általában...


szomb. ápr. 16, 2005 21:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Odo írta:
CineDOG írta:
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


Akkor ne higgyétek.Nem pap. :)

Én elhiszem, de Ők nem.


És ez biztos nagyon zavarja Kerelyfét. :twisted:

Gondolom nem. Viszont amit írt az zavar engem.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Odo vas. ápr. 17, 2005 1:18-kor.



szomb. ápr. 16, 2005 21:47
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Odo írta:
CineDOG írta:
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


Akkor ne higgyétek.Nem pap. :)

Én elhiszem, de Ők nem.


És ez biztos nagyon zavarja Kerelyfét. :twisted:


szomb. ápr. 16, 2005 21:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Es teljesen igaza van nutellamolynak, az sem mindegy mirol is beszelunk konkretan, mert az informatika eleg tag fogalom.


szomb. ápr. 16, 2005 21:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


Akkor ne higgyétek.Nem pap. :)

Én elhiszem, de Ők nem.


szomb. ápr. 16, 2005 21:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: vas. okt. 24, 2004 18:17
Hozzászólások: 3571
Hozzászólás 
Nekem se tetszhet mind kb 40%. :)


szomb. ápr. 16, 2005 21:34
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Odo írta:
Vagyunk itt páran nálam, de senki nem hiszi el hogy kerelyfe pap lenne ezen hozzászólás után.


Akkor ne higgyétek.Nem pap. :)


szomb. ápr. 16, 2005 21:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
skynet írta:
én úgyszintén. eldöntötted, hogy nincs rálátásom a dologra, csak úgy a levegőbe beszélek. köszi.

1. ismerek 4 GDF-est, beszéltem velük a tananyagról, a vizsgákról, stb... hát, az egy vicc, kéremszépen. (szerk: az igazgatóval is volt egy beszélgetésem, abból is le tudtam vonni pár következtetést)
2. jártam egy ideig a SZIF-re. láttam, milyen ott az oktatás. és láttam, hogy mennyire szakértők az ottani diákok.
3. jártam a BME-re
4. a ME-n szereztem diplomát.

Bocs, de elso nekifutasra megsem indokoltad miert ocsarolsz diplomakat es iskolakat. Illett volna. Sokfele pletykat hallani mindenhonnan...
En meg tortenetesen a gdf-re jarok es valahogy nagyon nem erzem viccnek az egeszet es utalom azokat akik szobeszed alapjan itelnek.
Egyebkent meg biztos vagyok benne, hogy van szoras a kulonbozo kolzultacios kozpontok kozott is, luzer diak meg mindenhol van, meg a BME-n is.
Serto ez az altalanositas azokra nezve akiket erdekel is a tema es igazabol is foglalkozik vele nem pedig csak 1 slager papirt szeretne puskazzassal meg szerencsevel. Meg sok-sok penzzel.


szomb. ápr. 16, 2005 21:33
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Én erre a mostani összefoglalóra kapcsoltam oda.
Van ami jó, de van ami áááááááá.......


szomb. ápr. 16, 2005 21:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 589, 590, 591, 592, 593, 594, 595 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség