Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 20:24



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
guni. írta:
Lehet, hogy inkább az x-aktás topicba kellene:

Aktiváltam a vodamail fiókomat, majd rögtön beregisztráltam a guni@vodafone.hu alias nevet is. Még aznep jött rá valami levél. Meg azóta is pár naponta jön rá egy-egy spam. Hogy rákba lehet ez? Senkinek nem adtam meg a címet, még ismerősöknek sem.


Guni


Ez 2 ok miatt is lehet, egyrészt valakinek volt már ez a mailcíme, és megunta a spam-eket, majd lemondta, de a spam ettől megmarad, a másik, hogy mostanában divat lett a spam küldők körében hogy ilyen ismertebb szavakra küldenek automatikusan, mondván egyszer úgyis beregisztrálja valaki :cry:


vas. jún. 05, 2005 16:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Lehet, hogy inkább az x-aktás topicba kellene:

Aktiváltam a vodamail fiókomat, majd rögtön beregisztráltam a guni@vodafone.hu alias nevet is. Még aznep jött rá valami levél. Meg azóta is pár naponta jön rá egy-egy spam. Hogy rákba lehet ez? Senkinek nem adtam meg a címet, még ismerősöknek sem.


Guni


vas. jún. 05, 2005 15:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
skynet írta:
Al Bundy írta:
Az van írva, hogy a sajátban is! :D Mekkora LOL ez a Vodafone!
szerintem inkább az a "LOL" (ami mellesleg nem jelző), akinek ez gondot okoz...
Interneten nem teljesen mindegy??? Kb. 1000 helyen láttam jelzőként is. Nekem nem okoz gondot, mert még életemben nem beszéltem 10 percnél többet, de biztos vannak sokan, akinek gondot okozhat.
Igen, akik nem tudják, hogy mit jelent, minek a rövidítése, azok használják a nevetséges szinonímájaként a LOL-t (laugh(ing) out loud ~ hangos felnevetés).
Ha már, akkor tegyük hozzá a fokozását is: ROTFL (rolling on the floor laughing ~ földön fetrengés a röhögéstől).


vas. jún. 05, 2005 1:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
skynet írta:
Al Bundy írta:
Az van írva, hogy a sajátban is! :D Mekkora LOL ez a Vodafone!


szerintem inkább az a "LOL" (ami mellesleg nem jelző), akinek ez gondot okoz...


Interneten nem teljesen mindegy??? Kb. 1000 helyen láttam jelzőként is. Nekem nem okoz gondot, mert még életemben nem beszéltem 10 percnél többet, de biztos vannak sokan, akinek gondot okozhat.


vas. jún. 05, 2005 0:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Seri01 írta:
Nem tudom volt-e már róla szó (nem olvasom ezt a topicot) de ***** meg a Vodafone!
Az egyenleglekérdezés nem megy... így hogy tudom mennyit beszélhetek még? :cry:

Nem is fog menni, mert számlázási rendszer átállás van. Le is lett írva ide is.


szomb. jún. 04, 2005 22:41
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Nem tudom volt-e már róla szó (nem olvasom ezt a topicot) de ***** meg a Vodafone!
Az egyenleglekérdezés nem megy... így hogy tudom mennyit beszélhetek még? :cry:


szomb. jún. 04, 2005 22:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Árpy írta:
Valaki kapott már 10ezret számhordozásáért?


Igen, nagyon sok ismerősöm kapott már, de nem a mostani, hanem még a tavaly "ilyenkori" akcióban... :)


szomb. jún. 04, 2005 19:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Azért ne szóljuk le azokat, akik szoktak 1 óránál tovább beszélni, mert velem is előfordult már, elég sokszor, hogy arra lettem figyelmes, hogy a kedves szolgáltató bontotta a vonalamat :)

Egyébként én kifejezetten örülök ennek a szolgáltatásnak, ugye nem mindenki használ bill.zárat, és ilyenkor ha felhív valakit a telefon, akkor sem tud 1 óránál nagyobb számlát csinálni feleslegesen...


szomb. jún. 04, 2005 19:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Valaki kapott már 10ezret számhordozásáért?


szomb. jún. 04, 2005 19:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Amikor még régen lehetett mataveknal ingyen dumcsizni barhova, Én azt telefonbetyarkodassal ütöttem el raérö idömben. :)


szomb. jún. 04, 2005 19:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Nemrég ért véget egy 54 perces hívásom. :) Lehet ott miről beszélni. Persze ha nincs téma, kár erőltetni.
No igen...rólam aztán lehet sokat beszélni :D


szomb. jún. 04, 2005 18:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nemrég ért véget egy 54 perces hívásom. :) Lehet ott miről beszélni. Persze ha nincs téma, kár erőltetni.


szomb. jún. 04, 2005 17:56
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
T68m írta:
Árpy írta:
Igazad van Macika. Még kihangosítóval is sok legyen az akárki.
tudom árpy, a te, (70 éves), sármod mellett elég csak annyit mondani, hogy gyere fiam/lányom dugjunk! :D

Azonban nekem van mit beszélnem velük.
Naaaaaa, azért azt hiszem, ilyen sarkításra nincs szükség!


szomb. jún. 04, 2005 17:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Árpy írta:
Igazad van Macika. Még kihangosítóval is sok legyen az akárki.


tudom árpy, a te, (70 éves), sármod mellett elég csak annyit mondani, hogy gyere fiam/lányom dugjunk! :D

Azonban nekem van mit beszélnem velük.


szomb. jún. 04, 2005 17:51
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Igazad van Macika. Még kihangosítóval is sok legyen az akárki.


szomb. jún. 04, 2005 17:22
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Árpy írta:
Nem fáj a füled?
Pont ezt akartam írni, hogy még fülessel is sok nekem az 1 óra, nemhogy fejhez tartott mobillal.
Egyébként meg furcsa a magyar. Ha ingyen van, akkor MUSZÁJ használni, ha kell, ha nem. Emlékszünk rá, többen írták, amikor a Voda bevezette az 'ingyendumát', hogy már nem tudtak mit beszélni egymással, így inkább mp3-at kezdtek el együtt hallgatni. Mert mondanivalójuk az már nem volt.
És ha ingyen van, akkor azt használni kell! :)

Mára szerencsére változott a dolog, megszokták/tuk, hogy van ilyen, nem hiszem, hogy valaki ma azért teledfonál órákat, mert úgyis ingyen van.
Engem mára nagyon zavar, ha fél óráig, esetleg még többig nem tudok mit csinálni, mert a fülemet a hívó bitorolja.
Hiába tudnék fizikailag mást is csinálni, vagy ide, vagy oda nem tudok akkor szükség szerinti mennyiségben figyelni.


szomb. jún. 04, 2005 17:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
T68m írta:
Steve_Hun írta:
De most őszintén! Ki beszél mobilon egyhuzamra több mint 60 percet??? Még ha ingyendumás az illető szerintem akkoris csak ritkán éri el ezt a limitet!

Steve
nem egészen! Volt és jelenlegi barátnőimmel mindig.

de nem zavaró, hiszen mindig megállapítjuk, hogy milyen jól megértjük egymást - szóban is.
Nem fáj a füled?


szomb. jún. 04, 2005 16:51
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Steve_Hun írta:
De most õszintén! Ki beszél mobilon egyhuzamra több mint 60 percet??? Még ha ingyendumás az illetõ szerintem akkoris csak ritkán éri el ezt a limitet!

Steve


nem egészen! Volt és jelenlegi barátnőimmel mindig.

de nem zavaró, hiszen mindig megállapítjuk, hogy milyen jól megértjük egymást - szóban is.


szomb. jún. 04, 2005 15:22
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Egyébként tényleg ekkora tragédia 60 percenként megnyomni az újratárcsázás gombot?


szomb. jún. 04, 2005 14:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Egyszer elindult a wap a zsebemből...1800forint ugrott, amire észrevettem :(


szomb. jún. 04, 2005 14:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem, mert ezt csak a vodafone csinálja. Nem szivatásból, mert a nem ingyendumás kariknál is megszakítja. Ez inkább valamilyen védelem a véletlen hívások ellen.


Guni


szomb. jún. 04, 2005 14:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Volt egy free telefonkártyám. Kényelmetlen volt fülkében telefonálni 1 órán keresztül. Lényeg, hogy ott sem szakadt meg a vonal 60 perc után.


szomb. jún. 04, 2005 14:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Az van írva, hogy a sajátban is! :D Mekkora LOL ez a Vodafone!
Megkérdezhetem, hogy hány esetben fordult elő Veled, hogy megszakadt a hívásod a 60 perces korlátozás miatt?


szomb. jún. 04, 2005 13:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Nem itt az bukik ki hogy rossz helyen laksz. Én is rengeteget dumálok ingynes Roky-val szaktársaimmal de soha nem volt ilyen probléma. Pedig volt, hogy majdnem egy órát beszltünk folyamatosan.


Guni


szomb. jún. 04, 2005 13:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
club írta:
Steve_Hun írta:
De most őszintén! Ki beszél mobilon egyhuzamra több mint 60 percet??? Még ha ingyendumás az illető szerintem akkoris csak ritkán éri el ezt a limitet!


Pl. én. Sok mindent egyszerűbb távirányítással elvégeztetni 1-2 óra alatt, mind oda-visszautazni, és ugyanott mondjuk 25%-al kevesebb idő alatt az adott szoftverrendszeren saját kezűleg a beállításokat elvégezni. Február közepe óta 255 órán áll a telefonom. Logikusan nem Vodafon-t használok (mert míg azt használtam, inkább kimentem az ügyfélhez, mert rohadt idegesítő volt a szakadozás, megszakadás).


Igazad van! Na, itt bukik ki a korábban említett minőség-nem minőség dolog.


szomb. jún. 04, 2005 13:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Steve_Hun írta:
De most őszintén! Ki beszél mobilon egyhuzamra több mint 60 percet??? Még ha ingyendumás az illető szerintem akkoris csak ritkán éri el ezt a limitet!


Pl. én. Sok mindent egyszerűbb távirányítással elvégeztetni 1-2 óra alatt, mind oda-visszautazni, és ugyanott mondjuk 25%-al kevesebb idő alatt az adott szoftverrendszeren saját kezűleg a beállításokat elvégezni. Február közepe óta 255 órán áll a telefonom. Logikusan nem Vodafon-t használok (mert míg azt használtam, inkább kimentem az ügyfélhez, mert rohadt idegesítő volt a szakadozás, megszakadás).


szomb. jún. 04, 2005 13:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ha felhívod a 1751-et, akkor is ezt mondja a csaj.

Ha tudták (hiszen tudták, mert a honlapon ott a tájékoztató szöveg (bár jól eldugva), meg a dealereket tájékoztatták (erről nem kéne tudnunk), a 1751-en is ott a tájékoztatás), hogy rendszerfejlesztés lesz, azt miért nem lehet előre közni, mint ahogy pl. a PGSM is kiadta közleményben, hogy 16-án és 23-án 0-1 óra között nem lehet MMS-t küldeni?


szomb. jún. 04, 2005 10:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás Re: Számlázási rendszer váltás!!!
vizsla1 írta:
Idézet:
Tájékoztatunk, hogy rendszerfejlesztés miatt a Net Rendelőn leadott módosítási igények teljesítése meghaladhatja a 48 órát, valamint Egyenleginformációs szolgáltatásunk 2005. június 15-ig nem elérhető.
Megértésedet köszönjük!

Pont most akartam írni, hogy amikor a 1751-en le akartam kérdezni az egyenlegemet (post-paid), akkor az jött válaszként, hogy:
Idézet:
Tisztelt Ügyfelünk! Az egyenleginformáció a 1751 és 1270 számokon fejlesztés miatt június 15-ig nem elérhető. Ez az SMS díjmentes. Türelmét köszönjük! Vodafone


szomb. jún. 04, 2005 10:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás Re: Számlázási rendszer váltás!!!
Intruder írta:
Ez most szivárgott ki egy Vodafone-Dealer levelezésből...

Ezt most találtam a honlapon a FAQ-nál. VitaMAX-ra vonatkozik:

Idézet:
Tájékoztatunk, hogy rendszerfejlesztés miatt a Net Rendelőn leadott módosítási igények teljesítése meghaladhatja a 48 órát, valamint Egyenleginformációs szolgáltatásunk 2005. június 15-ig nem elérhető.
Megértésedet köszönjük!


szomb. jún. 04, 2005 10:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Idézet:
KÖZLEMÉNY
A Vodafone Magyarország Rt. értesíti Tisztelt Előfizetőit, hogy 2005. július 2-i hatállyal az Általános Szerződési Feltételek 3.10. pontja az alábbiak szerint módosul:
A szolgáltató fenntartja a jogot, hogy a Vodafone Magyarország Rt. saját és a külföldi roaming partnerek hálózatában kezdeményezett és fogadott hívásokat (beleértve az adatforgalmi hívásokat is) 60 perc eltelte után megszakítsa.
Az Előfizető 2005. július 2-i hatállyal az Általános Szerződési Feltételek fenti módosítása esetén élhet az Általános Szerződési Feltételek 1.5. pontjában meghatározott jogával.


Akkor is bontják a hívást, ha Engem nem vodafone-os hív, itthon?
Az, hogy külföldön megszakítja, az talán a Vodafone Passport miatt van, de akkor sem értem, hogy miért mindegyik hálóban?
Mindegy, legfeljebb majd a Passport bevezetése után kiadnak egy újabb közleményt, hogy csak Vodafone partnerhálókra vonatkozik. Vagy nem...


Az van írva, hogy a sajátban is! :D Mekkora LOL ez a Vodafone!


szomb. jún. 04, 2005 9:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
De most őszintén! Ki beszél mobilon egyhuzamra több mint 60 percet??? Még ha ingyendumás az illető szerintem akkoris csak ritkán éri el ezt a limitet!

Steve


szomb. jún. 04, 2005 9:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Micuir írta:
Sikeresen megváltoztatták a 1270-et! Ha ügyintézőve próbálok beszélni, elkéri az ügyfélbiztonsági kódot illetve ha más számmal kapcsolatban hívom, a számot és az ügyfélbiztonsági kódját is.

Ad 1. A minap hívtam őket, hogy töröljék a hangpostára történő átirányítást (mivelhogy ez készülékről nem kapcsolható ki :evil:; illetve igen, kiírja, hogy törölve, de mégis úgy marad), megadtam az ügyfélb. kódot; kapcsolták az Ügyintézőt, mondom, mit szeretnék, erre kérte a tel.számot és az ügyfélb.kódot. Mondtam Neki, hogy most adtam meg, mielőtt Őt kapcsolták. De Ő ezt sajnos nem látja, legyek szíves megadni.

Ad 2. Szintén a közelmúltban hívtam őket az egy ügyfélszámon lévő azon előfizetésről, amelyiken nem akartam semmit se módosítani, hanem a másikon. Megnyomtam tehát a 2-es gombot, megadtam a tel.számot, az ügyfélb.kódot, s mondom hogy tarifaváltás lenne. De azt nem lehet, mert ebben a hónapban már volt. Mondom igen, a másik számon (amiről hívtam). "Na de Ön nem az 1234567 számra kért módosítást?" Erre elmeséltem, hogy mielőtt Őt kapcsolták, 2-es gombot nyomtam, 7654321 tel.számot + ügyfélb.kódot adtam, így jeleztem, hogy nem azon a számon lesz módosítás, mint amiről a hívást indítottam. Tisztáztuk hát, hogy Neki nem az a szám jelent meg, mint amit Én beütöttem. (Amúgy ami miatt meg hívtam Őket, azt nem tudják végrehajtani, mert túl friss a SIM, nem volt még számlazárás a vásárlás óta :evil: )

Dícséretes viszont, hogy az utóbbi pár hónapban, akit kapcsolnak végre ért is a dolgához, s egyből adják, vagy max. fél perc.


szomb. jún. 04, 2005 9:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Idézet:
KÖZLEMÉNY
A Vodafone Magyarország Rt. értesíti Tisztelt Előfizetőit, hogy 2005. július 2-i hatállyal az Általános Szerződési Feltételek 3.10. pontja az alábbiak szerint módosul:
A szolgáltató fenntartja a jogot, hogy a Vodafone Magyarország Rt. saját és a külföldi roaming partnerek hálózatában kezdeményezett és fogadott hívásokat (beleértve az adatforgalmi hívásokat is) 60 perc eltelte után megszakítsa.
Az Előfizető 2005. július 2-i hatállyal az Általános Szerződési Feltételek fenti módosítása esetén élhet az Általános Szerződési Feltételek 1.5. pontjában meghatározott jogával.


Akkor is bontják a hívást, ha Engem nem vodafone-os hív, itthon?
Az, hogy külföldön megszakítja, az talán a Vodafone Passport miatt van, de akkor sem értem, hogy miért mindegyik hálóban?
Mindegy, legfeljebb majd a Passport bevezetése után kiadnak egy újabb közleményt, hogy csak Vodafone partnerhálókra vonatkozik. Vagy nem...


szomb. jún. 04, 2005 9:27
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
f23 írta:
HIÁBA FIKÁZZÁTOK A VODA A LEGJOBB, KIEMELT ÜGYFÉLKÉNT:

HAVIDÍJ: 2250,- TELJES EGÉSZÉBEN LEBESZÉLHETŐ, MÁSODPERC ALAPÚ.
CSÚCSIDŐ : 26,50,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSÚCSIDŐN KÍVÜL : 20,75,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSOPORTON - MI ÖTVENEN VAGYUNK - BELÜL INGYENES .
Amellett, hogy nem fikázom a Vodát (aki ismer, tudja, mennyire nem!), de a munkahelyemen, 120 előfizetésre a Vodafone adta (hasonló árakkal) a legrosszabb árajánlatot a 3 szolgáltató közül.
Végülis a Pannon győzött (mint azt tudják sokan) 1875 Ft-os lebeszélhető havidíjjal, cs. 20/27/24, cs.k. 15/21,5/16,8 (hb/hk/dr) percdíjakkal.


szomb. jún. 04, 2005 3:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Steve írta:
f23 írta:
HIÁBA FIKÁZZÁTOK A VODA A LEGJOBB, KIEMELT ÜGYFÉLKÉNT:

HAVIDÍJ: 2250,- TELJES EGÉSZÉBEN LEBESZÉLHETŐ, MÁSODPERC ALAPÚ.
CSÚCSIDŐ : 26,50,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSÚCSIDŐN KÍVÜL : 20,75,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSOPORTON - MI ÖTVENEN VAGYUNK - BELÜL INGYENES .


Hali!

Felesleges azt gondolnod, hogy csak a Vodánál vannak kiemelt ügyfelek, nekünk a Pannonnal van egyedi szerződésünk és az általad leírt díjnál szinte mindenben kedvezőbb :)


T-nél úgyszintén. Sőt, nekem még az első 3 mp ingyenes! :D


pén. jún. 03, 2005 22:43
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 03, 2005 19:54
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
f23 írta:
HIÁBA FIKÁZZÁTOK A VODA A LEGJOBB, KIEMELT ÜGYFÉLKÉNT:

HAVIDÍJ: 2250,- TELJES EGÉSZÉBEN LEBESZÉLHETŐ, MÁSODPERC ALAPÚ.
CSÚCSIDŐ : 26,50,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSÚCSIDŐN KÍVÜL : 20,75,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSOPORTON - MI ÖTVENEN VAGYUNK - BELÜL INGYENES .


Hali!

Felesleges azt gondolnod, hogy csak a Vodánál vannak kiemelt ügyfelek, nekünk a Pannonnal van egyedi szerződésünk és az általad leírt díjnál szinte mindenben kedvezőbb :)


pén. jún. 03, 2005 20:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
f23 írta:
HIÁBA FIKÁZZÁTOK A VODA A LEGJOBB, KIEMELT ÜGYFÉLKÉNT:

HAVIDÍJ: 2250,- TELJES EGÉSZÉBEN LEBESZÉLHETŐ, MÁSODPERC ALAPÚ.
CSÚCSIDŐ : 26,50,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSÚCSIDŐN KÍVÜL : 20,75,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSOPORTON - MI ÖTVENEN VAGYUNK - BELÜL INGYENES .


Majd egyszer nekünk is ez lesz...


pén. jún. 03, 2005 19:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 03, 2005 19:03
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
HIÁBA FIKÁZZÁTOK A VODA A LEGJOBB, KIEMELT ÜGYFÉLKÉNT:

HAVIDÍJ: 2250,- TELJES EGÉSZÉBEN LEBESZÉLHETŐ, MÁSODPERC ALAPÚ.
CSÚCSIDŐ : 26,50,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSÚCSIDŐN KÍVÜL : 20,75,- MINDEN HÁLÓZATBA
CSOPORTON - MI ÖTVENEN VAGYUNK - BELÜL INGYENES .


pén. jún. 03, 2005 19:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Én biztos nem, mert nem én kötöttem, hanem az "asszony" :wink:
Csak érdeklődtem mások nevében is :lol:


pén. jún. 03, 2005 18:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Árpy írta:
Ügyfélbiztonsági kódot honnan tudom meg?


Azt Te adtad meg szerződéskötéskor :wink:
Ha nagyon régi a kártyád, akkor elképzelhető, hogy nincs ügyfélkódod, ilyenkor be egy márkaüzletbe, és kapsz egy új kódot, amit szintén Te adhatsz meg...
(ugyanez a teendő ha elveszítetted a szerződést, és nem tudod a kódot...)


pén. jún. 03, 2005 18:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Köszi.
Otthon megkeresem a szerződést, ne akkor kelljen keresgélni amikor már baj van.


pén. jún. 03, 2005 17:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Árpy írta:
Ügyfélbiztonsági kódot honnan tudom meg?


Rajta van a szerződésen vagy a SIM előző tulajától.


pén. jún. 03, 2005 17:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Ügyfélbiztonsági kódot honnan tudom meg?


pén. jún. 03, 2005 17:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Sikeresen megváltoztatták a 1270-et! Ha ügyintézőve próbálok beszélni, elkéri az ügyfélbiztonsági kódot illetve ha más számmal kapcsolatban hívom, a számot és az ügyfélbiztonsági kódját is. Miért? Ez csak arra jó, hogy aki nem tudja a kódot, az ne tudjon semmit kérdezni sem? A humanoid nem tudta mire jó ez, csak annyit közölt: új fejlesztés.


pén. jún. 03, 2005 17:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Ebben a pillanatban kaptam kézbe az e havi Voda számlámat. Isten bizony nem találtam benne semmi átláthatatlant, ami más lenne. Számomra - pedig tudok igen finnyás is lenni - semmivel nem érthetetlenebb, mint bármelyik másik szolgáltaóé. Tudom, mert kapok mindháromtól.


Nekem is egyértelmű, de sajnos a gondolkodás nem mindenkinek az erős oldala...


pén. jún. 03, 2005 17:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Bungee írta:
Van valami időpont, hogy meddig biztosítják a Vitamax Joker plusz tarifacsomagot?
Üdv


Ha jól emlékszem nincs, a visszavonásig lesz ennyi a percdíj...


pén. jún. 03, 2005 17:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hááát azért amikor megjött az elsőhavi swyop számlám, akkor azért kellett matekozni, hogy rájöjjek, ez az összeg hogyan jött ki nekik. Igaz abban tört hónap is volt, meg lebeszélhetőség, meg egyéb kedvezmény...


Guni


pén. jún. 03, 2005 16:53
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
pampika írta:
És akkor ez mit is jelent majd ránk nézve?Észre veszünk majd vmit belőle?
Nem tudom, hogy mit jelent, mert kb. annyit írtak, mint amit ott fent látsz pirossal, ezért nem értettem, hogy mire ez a nagy gyalázás, de mindegy.
Gondolom miután szinte mindenki panaszkodott a számlák áttekinthetőségére, ezért lecserélik a programot, de igazából fogalmam sincs mit csinálnak...
Ebben a pillanatban kaptam kézbe az e havi Voda számlámat. Isten bizony nem találtam benne semmi átláthatatlant, ami más lenne. Számomra - pedig tudok igen finnyás is lenni - semmivel nem érthetetlenebb, mint bármelyik másik szolgáltaóé. Tudom, mert kapok mindháromtól.


pén. jún. 03, 2005 16:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
pampika írta:
És akkor ez mit is jelent majd ránk nézve?Észre veszünk majd vmit belőle?


Nem tudom, hogy mit jelent, mert kb. annyit írtak, mint amit ott fent látsz pirossal, ezért nem értettem, hogy mire ez a nagy gyalázás, de mindegy.
Gondolom miután szinte mindenki panaszkodott a számlák áttekinthetőségére, ezért lecserélik a programot, de igazából fogalmam sincs mit csinálnak...


pén. jún. 03, 2005 16:44
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Van valami időpont, hogy meddig biztosítják a Vitamax Joker plusz tarifacsomagot?
Üdv


pén. jún. 03, 2005 16:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség