Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 16:29



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
Hozzászólás 
seg az ugyanaz mint hosszú g-vel, csak akkor nem fért volna ki :)


csüt. máj. 12, 2005 22:53
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Rozso írta:
Ez durva! Vajon a földbe van fúródva vagy teljesen "eltünt" a többi része?
Volt ott még egy s más a földben:
Kép


csüt. máj. 12, 2005 22:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
GazVezir írta:

Manapság bármihez lehetséges egy kis pénz fejében hozzájutni: érettségi, diploma, jogosítvány, személyi igazolvány.......stb. Ez mindig is így volt és mindig is így lesz. A középkorban máshogy mentek a dolgok, de lényegében ugyanez volt.

Engem ez az érettségi sem zavart volna, ha nem kerül ennyire nyilvánosságra a dolog és nem ártott volna az érettségizőknek. Kövezzetek meg a véleményemért, de azért is elmondom. Én ha most érettségiztem volna és alkalmam nyílt volna rá, hogy beszerezzem az érettségi tételeket előre, bizony megtettem volna. Hogy miért? Mert nem akarok kockáztatni, biztosra akarok menni. Jó persze, ha tanulsz, akkor persze, hogy minden sikerül. De ha ****? Akkor mi van? Utánna meg siránkozok, hogy miért nem néztem meg, mert megtehettem volna. És mindezt egy "becsület" nevü képletes dologért. És amikor tök **** vagyok, a jövőmnek annyi, akkor ennyi maradt nekem, hogy becsület és ez nyugtasson meg? Köszönöm, de ehhez nincs kedvem. Inkább csalok, sunyiban, mindenki tudta nélkül, ha így maradhatok meg, engem nem érdekel ilyesmi, hogy "becsület".

Fogalmam sincs róla, hogy diák rakta fel a tételeket netre vagy nem. Viszont az, hogy ennyi eszük van a diákoknak, hogy a média előtt lobogtatják az érettségi tételeket és abban a tudatban vannak, hogy ennek semmiféle következményei nem lesznek, az szánalmas. És ilyenek érettségiznek? Akkor én diplomát kapok a gimi végezetéül, nem érettségit.

Attól meg nem kell félni, hogy a hamisan érettségizők elkapkodják a helyet a becsületesen érettségizőktől, hiszen ha az utóbbi évek tendenciája az, hogy mindenkit felveszünk, sok pénzt kaszálunk és majd szépen kiszorjuk a felesleget. Így mindenki jól járt, mindenki megkapta az esélyt.....

Sajnos most nem vagyok olyan lelki állapotban, hogy ki tudjam fejteni szépen a véleményemet, de valamicskét megpróbáltam.


Én nem lennék annyira oda magamtól, ha ez lenne a véleményem. Persze te nagyon okos vagy, csak épp azt hagytad ki a számításból, hogy lehet, hogy a diákok azért lobogtatták a dolgot, hogy BOTRÁNY legyen. És nem politikai okokból, hanem egyszerűen azért, mert ők esetleg helyből meg tudják jól írni, de sokra mennek vele, ha mindenkinek 100%os, és max. pontos lesz. Én személy szerint nyilatkoztam is újságnak, és úgy, hogy én hívtam fel őket. Hogy tudja mindenki, hogy annak nem volt meg a matek (többek között), aki visszautasította. És mindezt azért, hogy újra legyen íratva. Bejött.


csüt. máj. 12, 2005 22:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Dr Alban,Enigma,Bobby Brown,ICE MC, MC SAR, The Adventures of Steve B., New Order, Numero Uno, Wiener Lusthouse, Twenty4Seven, CB Milton, 2Brothers on the 4th floor,T Spoon, U96,DOOP, East17, MC Hammer, Candyman...


azért az nem semmi, ahogy Dr. Alban, Enigma és az East17 zenei ízlésileg egy helyre sorolható :) (hát aki értette ezt a hülyén megfogalmazott mondatot, annak grat)
ja, meg MC Hammer :)

na mind1, nem cseszegetés ám :lol:


csüt. máj. 12, 2005 22:21
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
@ írta:
Hát igen, az érettséghez ez is hozzá tartozna, és ebben az idén érettségizők, csúnyán megbuktak.
Sajnos a mai világban nem nagy szó becsületesnek lenni.
(gyorsan hozzáteszem, megértem ha valaki fél, de láthattátok, hogy egyszerű az egész, továbbá, hogy én nekem is megvoltak, és én is továbbadtam akinek lehetett)


jajaja, de ez a töri engem nagyon felkavart. most komolyan. délután találták ki, és estére kint volt. és akkor csodálkoznak, hogy a 3 hónappal előtte nyomtatottak meg kiszivárogtak, hát besszarás...

ha idén érettségiztem volna (középszinten), és megkaptam volna, jóhogy én is átnézném, de miért történhet ez meg egyáltalán??

p.s. Mi az a "seg"?


csüt. máj. 12, 2005 22:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
McLaca írta:
T68m írta:
Bedobhatok még ilyen neveket?

Leila K.!

és persze az örökzöldek: Snap, 2unlimited, Soul II soul...
Corona, Culture Beat, C&C Music Factory...
Kiknek mond ez valamit?

Üdv!

Vajon miért tűntek el a süllyesztőben? :twisted:


csüt. máj. 12, 2005 22:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Rozso írta:
Ez durva! Vajon a földbe van fúródva vagy teljesen "eltünt" a többi része?
Meg van az mind, csak egy picit lejjebb... :) De a lényeg, hogy Topi sértetlen... Tessék csodálkozni:
http://www.bronz.hu/video/topi.wmv


csüt. máj. 12, 2005 21:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
McLaca írta:
T68m írta:
Bedobhatok még ilyen neveket?

Leila K.!

és persze az örökzöldek: Snap, 2unlimited, Soul II soul...
Corona, Culture Beat, C&C Music Factory...
Kiknek mond ez valamit?

Üdv!


Dr Alban,Enigma,Bobby Brown,ICE MC, MC SAR, The Adventures of Steve B., New Order, Numero Uno, Wiener Lusthouse, Twenty4Seven, CB Milton, 2Brothers on the 4th floor,T Spoon, U96,DOOP, East17, MC Hammer, Candyman...


csüt. máj. 12, 2005 21:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Sulla írta:
T68m írta:
@ írta:
De egy **** matek érettségi, ahol 3 pontért kérdezik, hogy 25168 számjegyeinek tetszőleges felírása esetén minden esetben osztható-e 3-al (indokolja) ?


nem osztható. De, indokold!


mod3 mindig 1-et kapsz :)


Történetesen nem ez a szám volt, hanem a 25863, ami osztható :)

Utána meg volt egy kérdés, hogy úgy írja fel, hogy néggyel osztható legyen, és ebben az esetben mi áll a tizes helyiértéken.


csüt. máj. 12, 2005 21:06
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Sulla írta:
.:Jeff:. írta:
:!: :!: :!: S. O. S segítségre lenne szükségem :!: :!: :!:

Az Outlook névjegyalbumában egy véletlen Delete gombbal az összes nevem törlésre került. Az Outlookban sajnos "vissza" gomb nincsen. Van valami esély a nevek visszahozására?


Semmi esetre NE állítsd le a gépet. Minél kevesebb használat!

Külön partícióra letölteni, majd telepíteni:

officerecovery.com/freeundelete

Sok sikert! (Remélem NTFS fájlrendszered van :))
Szerintem ez itt nem megoldás, mert nem fájlt törölt, hanem tartalmat. A fájl továbbra is megmarad, csak kurtább lett.
Kérdeznék egy triviálisat: rendszervisszaállítás???
Persze, mindenki kikapcsolja...
Én nem, de takarítom, ne foglaljon fél gigát a mappája :D

Üdv!


csüt. máj. 12, 2005 20:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
T68m írta:
Bedobhatok még ilyen neveket?

Leila K.!

és persze az örökzöldek: Snap, 2unlimited, Soul II soul...
Corona, Culture Beat, C&C Music Factory...
Kiknek mond ez valamit?

Üdv!


csüt. máj. 12, 2005 20:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
T68m írta:
@ írta:
Haveromék is tudták az új törit, éjszaka fél12-től már a kezükben volt.
csak egyet kérdezek azoktól, akik 'vadásztak' ezekre de nagyon:
Szükség volt rá? Annyira egyszerű már egy érettségi, hogy szinte a nevetséges kategóriát súrolja.
Mert ha egy diploma lenne, még megértem, mert az tényleg nehéz. De egy **** matek érettségi, ahol 3 pontért kérdezik, hogy 25168 számjegyeinek tetszőleges felírása esetén minden esetben osztható-e 3-al (indokolja) ?


nem osztható. De, indokold!


mod3 mindig 1-et kapsz :)


csüt. máj. 12, 2005 20:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
.:Jeff:. írta:
:!: :!: :!: S. O. S segítségre lenne szükségem :!: :!: :!:

Az Outlook névjegyalbumában egy véletlen Delete gombbal az összes nevem törlésre került. Az Outlookban sajnos "vissza" gomb nincsen. Van valami esély a nevek visszahozására?


Semmi esetre NE állítsd le a gépet. Minél kevesebb használat!

Külön partícióra letölteni, majd telepíteni:

officerecovery.com/freeundelete

Sok sikert! (Remélem NTFS fájlrendszered van :))


csüt. máj. 12, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
:!: :!: :!: S. O. S segítségre lenne szükségem :!: :!: :!:

Az Outlook névjegyalbumában egy véletlen Delete gombbal az összes nevem törlésre került. Az Outlookban sajnos "vissza" gomb nincsen. Van valami esély a nevek visszahozására?


csüt. máj. 12, 2005 20:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
@ írta:
Haveromék is tudták az új törit, éjszaka fél12-tõl már a kezükben volt.
csak egyet kérdezek azoktól, akik 'vadásztak' ezekre de nagyon:
Szükség volt rá? Annyira egyszerû már egy érettségi, hogy szinte a nevetséges kategóriát súrolja.
Mert ha egy diploma lenne, még megértem, mert az tényleg nehéz. De egy **** matek érettségi, ahol 3 pontért kérdezik, hogy 25168 számjegyeinek tetszõleges felírása esetén minden esetben osztható-e 3-al (indokolja) ?


nem osztható. De, indokold!


csüt. máj. 12, 2005 20:02
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Most láttam a VH1 zeneadón a Technotronic Get Up címû klipjét.

Elfogott a nosztalgia... nincs meg valakinek az album amin ez is rajta van?

A múltkor egy ilyen nosztalgiázásból szereztem meg a The KLF albumát. :)


Bedobhatok még ilyen neveket?

Leila K.!

és persze az örökzöldek: Snap, 2unlimited, Soul II soul...


csüt. máj. 12, 2005 19:59
Profil Honlap
Hozzászólás 
Hát igen, az érettséghez ez is hozzá tartozna, és ebben az idén érettségizők, csúnyán megbuktak.
Sajnos a mai világban nem nagy szó becsületesnek lenni.
(gyorsan hozzáteszem, megértem ha valaki fél, de láthattátok, hogy egyszerű az egész, továbbá, hogy én nekem is megvoltak, és én is továbbadtam akinek lehetett)


csüt. máj. 12, 2005 19:55
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
na tessék, most az enyém az első. ez is jelent valamit? meg az, hogy hnap péntek 13? :lol:


csüt. máj. 12, 2005 19:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Cycy írta:
Ezt nem veszi be a gyomrom: Most mondta egy csaj, hogy az új töri is megvolt a fél osztálynak, érettségi után látta is, kihozni meg ugye nem lehet. Ezt nem......nemnemnemnemnemnem, nem igaz, mi van ezzel az országgal??????????


Manapság bármihez lehetséges egy kis pénz fejében hozzájutni: érettségi, diploma, jogosítvány, személyi igazolvány.......stb. Ez mindig is így volt és mindig is így lesz. A középkorban máshogy mentek a dolgok, de lényegében ugyanez volt.

Engem ez az érettségi sem zavart volna, ha nem kerül ennyire nyilvánosságra a dolog és nem ártott volna az érettségizőknek. Kövezzetek meg a véleményemért, de azért is elmondom. Én ha most érettségiztem volna és alkalmam nyílt volna rá, hogy beszerezzem az érettségi tételeket előre, bizony megtettem volna. Hogy miért? Mert nem akarok kockáztatni, biztosra akarok menni. Jó persze, ha tanulsz, akkor persze, hogy minden sikerül. De ha ****? Akkor mi van? Utánna meg siránkozok, hogy miért nem néztem meg, mert megtehettem volna. És mindezt egy "becsület" nevü képletes dologért. És amikor tök **** vagyok, a jövőmnek annyi, akkor ennyi maradt nekem, hogy becsület és ez nyugtasson meg? Köszönöm, de ehhez nincs kedvem. Inkább csalok, sunyiban, mindenki tudta nélkül, ha így maradhatok meg, engem nem érdekel ilyesmi, hogy "becsület".

Fogalmam sincs róla, hogy diák rakta fel a tételeket netre vagy nem. Viszont az, hogy ennyi eszük van a diákoknak, hogy a média előtt lobogtatják az érettségi tételeket és abban a tudatban vannak, hogy ennek semmiféle következményei nem lesznek, az szánalmas. És ilyenek érettségiznek? Akkor én diplomát kapok a gimi végezetéül, nem érettségit.

Attól meg nem kell félni, hogy a hamisan érettségizők elkapkodják a helyet a becsületesen érettségizőktől, hiszen ha az utóbbi évek tendenciája az, hogy mindenkit felveszünk, sok pénzt kaszálunk és majd szépen kiszorjuk a felesleget. Így mindenki jól járt, mindenki megkapta az esélyt.....

Sajnos most nem vagyok olyan lelki állapotban, hogy ki tudjam fejteni szépen a véleményemet, de valamicskét megpróbáltam.


azé erre ne legyél büszke szvsz. legalábbis ne úgy hírdesd, mint követendő példát
persze lehet szidni a rendszert is, mert télleg ****, de ez így nincs rendjén, hogy pénzért akármit

és a becsület ne csak egy szó legyen, az érettségi pedig tényleg a felnőtté vállásról szóljon, hogy egyszer valamit önállóan csinálsz meg. ha már egyszer így hívják


csüt. máj. 12, 2005 19:31
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
pampika írta:
CineDOG írta:
Az a 2.4milliárdFt értékű hamis ruha lefoglalása nem semmi....


De mostmár asszem van olyan rendelet,hogy amit így lefoglalnak,azt oda lehet adni seglyszervezeteknek.Régebben meg az ilyen ruhákat mind elégették,pedig sok rászorulónak jól jött volna és tuti nem szóltak volna érte,hogy ez nem eredeti nájki :)


Tudtommal azzal a megkötéssel, hogy el kell róla a hatóságoknak távolítani vagy távolíttatni a hamis(ított) márkajelzést; ez külön macera (pénz) lehet, talán ezért egyszerűbb (nekik) az égetés...


csüt. máj. 12, 2005 19:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Cycy írta:
Ezt nem veszi be a gyomrom: Most mondta egy csaj, hogy az új töri is megvolt a fél osztálynak, érettségi után látta is, kihozni meg ugye nem lehet. Ezt nem......nemnemnemnemnemnem, nem igaz, mi van ezzel az országgal??????????


Manapság bármihez lehetséges egy kis pénz fejében hozzájutni: érettségi, diploma, jogosítvány, személyi igazolvány.......stb. Ez mindig is így volt és mindig is így lesz. A középkorban máshogy mentek a dolgok, de lényegében ugyanez volt.

Engem ez az érettségi sem zavart volna, ha nem kerül ennyire nyilvánosságra a dolog és nem ártott volna az érettségizőknek. Kövezzetek meg a véleményemért, de azért is elmondom. Én ha most érettségiztem volna és alkalmam nyílt volna rá, hogy beszerezzem az érettségi tételeket előre, bizony megtettem volna. Hogy miért? Mert nem akarok kockáztatni, biztosra akarok menni. Jó persze, ha tanulsz, akkor persze, hogy minden sikerül. De ha ****? Akkor mi van? Utánna meg siránkozok, hogy miért nem néztem meg, mert megtehettem volna. És mindezt egy "becsület" nevü képletes dologért. És amikor tök **** vagyok, a jövőmnek annyi, akkor ennyi maradt nekem, hogy becsület és ez nyugtasson meg? Köszönöm, de ehhez nincs kedvem. Inkább csalok, sunyiban, mindenki tudta nélkül, ha így maradhatok meg, engem nem érdekel ilyesmi, hogy "becsület".

Fogalmam sincs róla, hogy diák rakta fel a tételeket netre vagy nem. Viszont az, hogy ennyi eszük van a diákoknak, hogy a média előtt lobogtatják az érettségi tételeket és abban a tudatban vannak, hogy ennek semmiféle következményei nem lesznek, az szánalmas. És ilyenek érettségiznek? Akkor én diplomát kapok a gimi végezetéül, nem érettségit.

Attól meg nem kell félni, hogy a hamisan érettségizők elkapkodják a helyet a becsületesen érettségizőktől, hiszen ha az utóbbi évek tendenciája az, hogy mindenkit felveszünk, sok pénzt kaszálunk és majd szépen kiszorjuk a felesleget. Így mindenki jól járt, mindenki megkapta az esélyt.....

Sajnos most nem vagyok olyan lelki állapotban, hogy ki tudjam fejteni szépen a véleményemet, de valamicskét megpróbáltam.


csüt. máj. 12, 2005 19:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Holnap milyen nap lesz?
És hányadika?
Tehát?????
:idea:


csüt. máj. 12, 2005 19:04
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Haveromék is tudták az új törit, éjszaka fél12-től már a kezükben volt.
csak egyet kérdezek azoktól, akik 'vadásztak' ezekre de nagyon:
Szükség volt rá? Annyira egyszerű már egy érettségi, hogy szinte a nevetséges kategóriát súrolja.
Mert ha egy diploma lenne, még megértem, mert az tényleg nehéz. De egy **** matek érettségi, ahol 3 pontért kérdezik, hogy 25168 számjegyeinek tetszőleges felírása esetén minden esetben osztható-e 3-al (indokolja) ?


csüt. máj. 12, 2005 19:01
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
persze nem mondtad, hogy usában kell


csüt. máj. 12, 2005 18:51
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Külföldi szerevereken kellene az ilyen kreditweb meg hasonlókat üzemeletetni. Akkor az ASVA bekaphatná.


ahogy a hitleres (neonáci) oldalt sem tudták leszedni anno az amerikai szerverről (letiltani persze le lehetett volna, de.... na mind1)

de az usában kicsit durvábban büntetik az ilyesmit, nem?


csüt. máj. 12, 2005 18:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
Ezt nem veszi be a gyomrom: Most mondta egy csaj, hogy az új töri is megvolt a fél osztálynak, érettségi után látta is, kihozni meg ugye nem lehet. Ezt nem......nemnemnemnemnemnem, nem igaz, mi van ezzel az országgal??????????


csüt. máj. 12, 2005 18:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Külföldi szerevereken kellene az ilyen kreditweb meg hasonlókat üzemeletetni. Akkor az ASVA bekaphatná.


csüt. máj. 12, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Inkább megyek és nézem a Constantine-t. Így hogy átkonvertáltam *.avi-ba, szépen megy alá a felirat is. Asva egyébként lecsapott a KreditWeb-re is. Előbb-útobb várható volt, csahogy ezer másik lesz helyette.


csüt. máj. 12, 2005 18:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Árpy írta:
Most mondták a Híradóban, hogy lehet perelni a diákoknak...el fog szabadulni a pokol!

"Itt van Amerika..."

Üdv!


csüt. máj. 12, 2005 18:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
Árpy írta:
Most mondták a Híradóban, hogy lehet perelni a diákoknak...el fog szabadulni a pokol!


áhhh, "nem tudja a bal kéz, mit csinál a jobb"
Istenem... meggondohatták volna ezt a megsemmisítős dolgot, ráértek volna még pár napot, nem???


csüt. máj. 12, 2005 18:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Cycy írta:
GazVezir írta:
Na végre, ez kellett már ide!

Érettségi 2005 - avagy miből lesz a szenzáció

http://www.sg.hu/cikkek/37007


tetszik, tanulságos


Tipikusan FÓKUSZ az egész. Az igazság nem számít.


csüt. máj. 12, 2005 18:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
Árpy írta:
Kormány hibája vagy "Ez Magyarország!"?


is, mert a kedves kormányunk találta ki így a rendszert, és mert virágzik a korrupció
ennyi, aki így találta ki, annak tudnia kellett volna, hogy nem lehet megbízni 30emberben, akinek a kezén átmegy egy-egy fealadatsor-adag, mert pénzért bárki bármit (tisztelet a kivételnek) "ez Magyarország"


csüt. máj. 12, 2005 18:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Most mondták a Híradóban, hogy lehet perelni a diákoknak...el fog szabadulni a pokol!


csüt. máj. 12, 2005 18:22
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 725
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Jó cikk. Olyan miből lesz a cserebogár feeling. Szégyen.. ez is, meg az egész cécó! :oops:


csüt. máj. 12, 2005 18:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
GazVezir írta:
Na végre, ez kellett már ide!

Érettségi 2005 - avagy miből lesz a szenzáció

http://www.sg.hu/cikkek/37007


tetszik, tanulságos


csüt. máj. 12, 2005 18:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Most láttam a VH1 zeneadón a Technotronic Get Up című klipjét.

Elfogott a nosztalgia... nincs meg valakinek az album amin ez is rajta van?

A múltkor egy ilyen nosztalgiázásból szereztem meg a The KLF albumát. :)


csüt. máj. 12, 2005 18:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Kormány hibája vagy "Ez Magyarország!"?


csüt. máj. 12, 2005 18:12
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 998
Tartózkodási hely: Székesfehérvár - Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
Cycy írta:
na ja, de én a mostani rendszer és feladatlapok tükrében írtam, amit írtam
gondolom te is láttad a feladatlapokat, matekból 18 példa, sok oldal, töriből is, magyarból is, úgyhogy...
Úghogy úgy **** az egész, ahogy van. Ebben értsünk egyet.

Üdv!


ha már így megkértél... :lol: oké (amúgy is)


csüt. máj. 12, 2005 18:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1319
Tartózkodási hely: Éppen itt :)
Hozzászólás 
Na végre, ez kellett már ide!

Érettségi 2005 - avagy miből lesz a szenzáció

http://www.sg.hu/cikkek/37007


csüt. máj. 12, 2005 15:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Cycy írta:
na ja, de én a mostani rendszer és feladatlapok tükrében írtam, amit írtam
gondolom te is láttad a feladatlapokat, matekból 18 példa, sok oldal, töriből is, magyarból is, úgyhogy...
Úghogy úgy **** az egész, ahogy van. Ebben értsünk egyet.

Üdv!


csüt. máj. 12, 2005 15:00
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
T68m írta:
-guru- írta:
Hát nem tudom. Mindenesetre szégyen az, hogy több, mint százezer fiatalt szívatnak itt totálisan.
Miért kell 3 hónapra előre kinyomtatni, meg őrizni? Miért nem lehet a vizsga reggelén e-mailen elküldeni az iskolaigazgatóknak? Ez olyan bonyolult lenne?


S.-el még ennél is egyszerűbb módszer javasoltunk...

MÁS: nem tudom, hogy EGYÁTALÁN van-e jogi alapja az ilyen jellegű megsemmisítésnek. Érézésem szerint jogosan járnának el a diákok, ha ragaszkodnának az eredeti érettségi eredményéhez, illetve ha perközössögben "Államigazgatási eljárás keretében okozott károkozás?" miatt kártérítési pert indítanának a minisztérium ellen.


Kolláth doktornak is ez a véleménye. Ráadásul, mivel nem kormányrendelet (ami ellen az Alkotmánybírósághoz kellene fordulni), így egy sima bírósági perrel megnyerhető.

Visszalapoztam. Valóban, bár én ennyire mélyen nem dolgoztam ki, de ugyanarra gondolunk.


csüt. máj. 12, 2005 14:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
-guru- írta:
Hát nem tudom. Mindenesetre szégyen az, hogy több, mint százezer fiatalt szívatnak itt totálisan.
Miért kell 3 hónapra elõre kinyomtatni, meg õrizni? Miért nem lehet a vizsga reggelén e-mailen elküldeni az iskolaigazgatóknak? Ez olyan bonyolult lenne?


S.-el még ennél is egyszerűbb módszer javasoltunk...

MÁS: nem tudom, hogy EGYÁTALÁN van-e jogi alapja az ilyen jellegű megsemmisítésnek. Érézésem szerint jogosan járnának el a diákok, ha ragaszkodnának az eredeti érettségi eredményéhez, illetve ha perközösségben "Államigazgatási eljárás keretében okozott károkozás?" miatt kártérítési pert indítanának a minisztérium ellen.


csüt. máj. 12, 2005 14:18
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
T68m írta:
-guru- írta:
Kolláth György szerint Magyar Bálint nem semmisítheti meg az érettségi eredményeket, ehhez kormányhatározat kell. Az oktatási Minisztérium államtitkára szerint viszont igen.

Kábé eddig terjed a jogállamiság.


na ez még MELEGEBB! És akkor két érettsigijük lesz a "szerencséseknek"???

Megyek, leérettségizem még1x!


Hát nem tudom. Mindenesetre szégyen az, hogy több, mint százezer fiatalt szívatnak itt totálisan.
Miért kell 3 hónapra előre kinyomtatni, meg őrizni? Miért nem lehet a vizsga reggelén e-mailen elküldeni az iskolaigazgatóknak? Ez olyan bonyolult lenne?


csüt. máj. 12, 2005 14:10
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
-guru- írta:
Kolláth György szerint Magyar Bálint nem semmisítheti meg az érettségi eredményeket, ehhez kormányhatározat kell. Az oktatási Minisztérium államtitkára szerint viszont igen.

Kábé eddig terjed a jogállamiság.


na ez még MELEGEBB! És akkor két érettsigijük lesz a "szerencséseknek"???

Megyek, leérettségizem még1x!


csüt. máj. 12, 2005 14:06
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
Sulla írta:
Talán mégsem olyan király cigánynak lenni, mint ahogy leírod?
Nem mindegyiknek, de egyre többnek. A magyar fehérbőrűekhez viszonyítottam őket elsősorban, akik ugyanolyan körülmények közt élnek, mint ők...de mégsem.
Mind1. Hagyjuk a cigány témát.


csüt. máj. 12, 2005 14:00
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
Cycy írta:
bmanyi007 írta:
Tulajdonképpen miért kellett megváltoztatni a régi érettségi tételkezelési rendszerét? Miért nem volt jó az amikor 3 ember kitalálta elõzõ nap hogy mi lesz és kész.....Nem értem!

mert 8 oldalt nem lehet lediktálni baz
Talán mert nem is kell... Magyarból volt 3 sor a papíron, fel volt vésve a táblára. Matekból 7 (vagy 8?) feladat a zöldkönyvbõl, szintén tábla - persze csak a feladat száma. Megoldható lenne a táblás módszer töribõl is, bár szerintem eleve baromság történelembõl írásbeliztetni.
Az igaz, hogy amikor én érettségiztem, a fizika már elõre volt nyomtatva, de azt sem két hónapra elõre kapták meg az iskolák, hanem elõzõ nap, és azt hiszem, másnap reggel sokszorosították.
Mi volt ezzel a baj, ha mûködött, biztonságos volt (viszonylag)? Nem kell idióta, semmire nem jó vizsgarendszert kitalálni (mint pl. az, hogy matekból csak a végeredmény kell...) és akkor nem kell 8 oldalt lediktálni.

Üdv!


Miért lenne hülyeség töriből (írásban) érettségizni?

rajtam múlna, még államvizsgázni is kéne töriből és magyarból. (szóbeli hátránya a fokozott szubjektivitás)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T68m csüt. máj. 12, 2005 14:02-kor.



csüt. máj. 12, 2005 13:58
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: vas. márc. 28, 2004 13:03
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
Árpy írta:
-guru- írta:
Bár ez csak összeesküvés elmélet: véletlenül nem támogatja a képzést egy mobilszolgáltató (mondjuk véletlenül az, amelyik a Győzike feleségét szeretné kommunikációs igazgatónak)?
Ilyen is van? :shock:



Persze. Nem is hallottad? Most, hogy Győrbe költöznek, a csaj be is vállalná. Úgy gondolja, hogy alkalmas is rá. :shock:


csüt. máj. 12, 2005 13:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Kép

:lol: 8)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára partycsoka csüt. máj. 12, 2005 13:56-kor.



csüt. máj. 12, 2005 13:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 25, 2004 10:08
Hozzászólások: 7575
Hozzászólás 
-guru- írta:
Bár ez csak összeesküvés elmélet: véletlenül nem támogatja a képzést egy mobilszolgáltató (mondjuk véletlenül az, amelyik a Győzike feleségét szeretné kommunikációs igazgatónak)?
Ilyen is van? :shock:


csüt. máj. 12, 2005 13:53
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
Árpy írta:
T68m írta:
"Egy évig képezné szerkesztőségeiben az RTL Klub azt a cigány fiatalt, aki elnyeri a csatorna ösztöndíját, azután pedig akár szórakoztató- vagy hírműsorokban is feltűnhetne az új roma műsorvezető."

Jelentkezek bas.szák szájba a ku.rva anyjukat, aztán ha nem vesznek fel, beperlem őket megkülönböztetés miatt!
Ez hihetetlen! Kit érdekel? Egyre jobban segítik inkább a cigányokat, mint a ... fehéreket. (Győzike, Oláh Ibi, Caramell, Gáspár Leslie...utóbbi 3 arany gyűrűt is kapott) nem beszélve a segélyekről+a többiről...

FEL VAGYOK HÁBORORDVA!!! :evil:


Egyszerű: változtasd a neved Kolompárra, valld magad ezentúl cigánynak. Zsír életed lesz barátom, veheted fel a segélyek tömkelegét, képezheted magad az RTL-nél, nem is kell hangodnak lenni és máris te nyered a Megasztárt! Miért nem teszed ezt? Talán mégsem olyan király cigánynak lenni, mint ahogy leírod?

S


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Sulla csüt. máj. 12, 2005 13:54-kor.



csüt. máj. 12, 2005 13:52
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 546, 547, 548, 549, 550, 551, 552 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség