Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 20:23



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 03, 2005 19:03
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Kár erőlködni, a 230millió előfizetővel nem tud versenyezni egyik szolgáltató sem. Ez 11 év - 1994.07-2005.04. - westel előfiz után mondom.
A többi szolgáltató nagyon gyenge.


vas. jún. 12, 2005 11:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Micuir írta:
Szerintetek ez a kérdés ide tartozik? A Voda tiltja le a Java-alkalmazások letöltését? Az történt, hogy V550-nel és wappal a tagtag.com-on jártam és le akartam tölteni pár alkalmazást, de nem engedte. Miért? Az volt az üzenet, hogy sikertelen letöltés.


A jóég tudja... lehet a tagtag oldal pusztul. Nekem a wap.xtel.com.ua oldalon nem jönnek le a java cuccok a Nokiámra, csak valami TEXT jelenik meg. Lehet oldalhiba.


vas. jún. 12, 2005 10:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Szerintetek ez a kérdés ide tartozik? A Voda tiltja le a Java-alkalmazások letöltését? Az történt, hogy V550-nel és wappal a tagtag.com-on jártam és le akartam tölteni pár alkalmazást, de nem engedte. Miért? Az volt az üzenet, hogy sikertelen letöltés.


vas. jún. 12, 2005 10:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A rémhír keltője most úgy döntött, kuncsaftokat keres, akik munkanap 8-21 és munkaszüneti nap éjjel-nappal vodára ingyen szeretnének dumálni, és ingyen smst küldeni.

Üdv,
Vizsla, az egysejtű :-D


szomb. jún. 11, 2005 14:42
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Akkor miért voltak ezek külön csomagok, a táblázatokban külön feltültetve?
Most is így vannak.
Külön a havi díj és külön az opciós díj.


pén. jún. 10, 2005 17:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
De ne foglalkozzatok mar ezzel, mert csak feleslegesen mergelodtok. Ez kamu. Nezzetek meg a honlapon levo kozlemenyeket, s ti is rajottok, hogy nem ez a szokasos megfogalmazas, s nem tartalmazza az ASZF pontos valtozasait.


pén. jún. 10, 2005 17:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Akkor miért voltak ezek külön csomagok, a táblázatokban külön feltültetve?


pén. jún. 10, 2005 17:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
CineDOG írta:
guni. írta:
Szerintem meg az lenne korrekt, hogy mindenkinek engednék használni addig, amíg a lejár a hűsége.

Guni
Így van, hiszen R&R Extra csomira írtam alá, és az tartalmazza az ingyendumát. Nem opció. Az opció a havi 30sms.
Megint: nem. Te az 50% havidíjkedvezményre írtál alá hűséget. A kedvezmény a RnR Alap havidíjára vonatkozik. Nem az Extra opcióra. Vagy: 2 évet a telóra, s nem a tarifára írtál alá. A tarifacsomagot kénye-kedve szerint változtathatja, ha csak nem született meg kettőtök közt ezzel ellentétes megállapodás. Jó volna ezt megérteni, bár én is tisztában vagyok, hogy az ellenkezője volna a legjobb. Viszont akkor azt is alapul vehetnénk, hogy aki 1960-ban köttette be a matáv vonalát, annak a mai napig 160 Ft-os havidíjat kéne fizetnie, mert a szerződés aláírásakor ennyi volt a havidíj. :wink:
Vizslának igaza van.
A hűségszerződés a R&R alapcsomagjára+1db készülékre szólt. Erre lehetett kérni plusz opciókat, GPRS internetet, GPRS Wap-ot, ingyendumát, kedvezményes üzenetküldési lehetőséget, bármit. És - a hűségszerződéstől függetlenül - nyugodtan le is voltak mondhatók ezek az opciók. De akár újra is megrendelhetők voltak, tetszés szerint.


pén. jún. 10, 2005 17:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
T68m írta:
nem változtathat egészen kénye, kedve szerint. Nem viheti fel egymilliárdra a havidíjat, pedig nem volna rossz - vagy igen? :D

vannak határok, de most nem fogom ezt itt kifejteni


annyira tényleg nem viheti fel, de azt hiszem, hogy az hogy mostantól fizetni kell a hívásokért, szerintem jogilag elég nehezen támadható emelés... :-)

Guni


pén. jún. 10, 2005 17:14
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
zocsa001 írta:
vizsla1 írta:
Továbbá: a 6-ai zárásúakat 16-án fogják lezárni, beleszámítva a 16-áig keletkezett forgalmat.

Azért erről dobhatnának egy sms-t. :?

Úgy emlékszem, hogy amennyiben megváltoztatja a számlazárás napját, azt 30 nappal előre köteles bejelenteni az érintett ügyfeleknek. Mindjárt utánaézek.

Szerk.:
Tévedtem: Íme:

"4.1.5. Amennyiben az Előfizető a számlát a számlázási időszakot – amelyről a Szolgáltató írásban tájékoztatja az Előfizetőt - követő 8 napon belül nem kapja kézhez, úgy ezt 5 napon belül az ügyfélszolgálatnál köteles jelezni. A Szolgáltató fenntartja a jogot a számlázási időszakok meghatározására és azok módosítására."


pén. jún. 10, 2005 16:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ez kamuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu, és elmondom, hogy miért:

SEHOL NINCS BENNE EGYETLEN EGY PONTJA SEM AZ ÁSZF-NEK, PEDIG MINDEN KÖZLEMÉNYBEN FELTÜNTETIK, HGOY AZ ÁSZF MELY PONTJÁT MÓDOSÍTJÁK. TOVÁBBÁ HIÁNYZIK AZ ALÁBBI SZÖVEG A VÉGÉRŐL:

Az Előfizető 2005. július 10-i hatállyal az Általános Szerződési Feltételek fenti módosítása esetén élhet az Általános Szerződési Feltételek 1.5. pontjában meghatározott jogával.


Azt hiszem a cég rossz hírbe keveréséért igazán felkereshetnék ezt az "ebydr" nevű mobilfórumos felhasználót.


pén. jún. 10, 2005 16:30
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Így van, hiszen R&R Extra csomira írtam alá, és az tartalmazza az ingyendumát. Nem opció. Az opció a havi 30sms.

Megint: nem. Te az 50% havidíjkedvezményre írtál alá hûséget. A kedvezmény a RnR Alap havidíjára vonatkozik. Nem az Extra opcióra. Vagy: 2 évet a telóra, s nem a tarifára írtál alá. A tarifacsomagot kénye-kedve szerint változtathatja, ha csak nem született meg kettõtök közt ezzel ellentétes megállapodás. Jó volna ezt megérteni, bár én is tisztában vagyok, hogy az ellenkezõje volna a legjobb. Viszont akkor azt is alapul vehetnénk, hogy aki 1960-ban köttette be a matáv vonalát, annak a mai napig 160 Ft-os havidíjat kéne fizetnie, mert a szerzõdés aláírásakor ennyi volt a havidíj. :wink:[/quote]

nem változtathat egészen kénye, kedve szerint. Nem viheti fel egymilliárdra a havidíjat, pedig nem volna rossz - vagy igen? :D

vannak határok, de most nem fogom ezt itt kifejteni


pén. jún. 10, 2005 16:17
Profil Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Továbbá: a 6-ai zárásúakat 16-án fogják lezárni, beleszámítva a 16-áig keletkezett forgalmat.


Azért erről dobhatnának egy sms-t. :?


pén. jún. 10, 2005 16:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
CineDOG írta:
guni. írta:
Szerintem meg az lenne korrekt, hogy mindenkinek engednék használni addig, amíg a lejár a hűsége.

Guni
Így van, hiszen R&R Extra csomira írtam alá, és az tartalmazza az ingyendumát. Nem opció. Az opció a havi 30sms.

Megint: nem. Te az 50% havidíjkedvezményre írtál alá hűséget. A kedvezmény a RnR Alap havidíjára vonatkozik. Nem az Extra opcióra. Vagy: 2 évet a telóra, s nem a tarifára írtál alá. A tarifacsomagot kénye-kedve szerint változtathatja, ha csak nem született meg kettőtök közt ezzel ellentétes megállapodás. Jó volna ezt megérteni, bár én is tisztában vagyok, hogy az ellenkezője volna a legjobb. Viszont akkor azt is alapul vehetnénk, hogy aki 1960-ban köttette be a matáv vonalát, annak a mai napig 160 Ft-os havidíjat kéne fizetnie, mert a szerződés aláírásakor ennyi volt a havidíj. :wink:


pén. jún. 10, 2005 16:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Valaki menjen már el újságért! :)
Én éjfélig beleszek ide "zárva".

Felhívtam a 1270-et. Utánanézett. Sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudja, mivel nincs erre vonatkozó információja.

Továbbá: a 6-ai zárásúakat 16-án fogják lezárni, beleszámítva a 16-áig keletkezett forgalmat. Utóbbinak qrvára örülök :-(. Az nem volna gond, ha 16-án állítanák ki a 6-áig keletkezett forgalmat, mert az 10 nap pluszt jelentene a fizetési határidőnél. Legalábbis ezt mondta az ügyintéző.


pén. jún. 10, 2005 16:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
pampika írta:
Viszont amivel felbosszantottak:
amikor az üszit kérem,be kell ütni a bizt. kódomat.Be is ütöm,erre közli,hogy nem jó.Beütöm 3-szor,közli,hogy nem jó,ezért kapcsol egy humanoidot,majd 1 csöngés után szakítja a vonalat.Ezt megcsinálta 2-szer.3-jára úgy léptem be,hogy "nem arról a számról hívom,amelyik szolgáltatását módosítani akarom",megadtam a számom,kódom és ment minden elsőre.Most akkor mivan?Nem ismeri fel a voda a sim kártyámat? :evil:

Akkor miattad kellett várnom most 8 percet :-D?
Ezt már megmagyarázták: a számlázási rendszer frissítése miatt nem fogadja el. Pl. volt, hogy beszélni akartam velük, eljutottam egy ügyintézőig, s 5 percen át nem tudott belépni a telefonszámomhoz. Jelezte, majd ha sikerül visszahív.
Volt olyan is, hogy akkor nem fogadta el, amikor 2-est nyomtam, s megadtam egy másik számot, jelezte, hogy a kód nem jó.

Nekem még sosem szakadt meg az automata tájékoztatása után, az ügyintéző kapcsolása előtt.


pén. jún. 10, 2005 16:01
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Beszéletm egy tök normális humanoiddal és azt mondta,hogy nem tud róla,hogy tervbe lenne véve az ingyen duma eltörlése,mivel ha ez komoly lenne,akkor legalább 1 hónappal az eltörlés előtt nekik értesíteniük kéne az ebben a csomagban lévő ügyfeleket,valamint hírelni kéne újságban.


Viszont amivel felbosszantottak:
amikor az üszit kérem,be kell ütni a bizt. kódomat.Be is ütöm,erre közli,hogy nem jó.Beütöm 3-szor,közli,hogy nem jó,ezért kapcsol egy humanoidot,majd 1 csöngés után szakítja a vonalat.Ezt megcsinálta 2-szer.3-jára úgy léptem be,hogy "nem arról a számról hívom,amelyik szolgáltatását módosítani akarom",megadtam a számom,kódom és ment minden elsőre.Most akkor mivan?Nem ismeri fel a voda a sim kártyámat? :evil:


pén. jún. 10, 2005 15:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Valaki menjen már el újságért! :)
Én éjfélig beleszek ide "zárva".


pén. jún. 10, 2005 15:22
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
ne húzzátok már fel magatokat valami hülye pannonos fórumon elhangzottak miatt!


pén. jún. 10, 2005 15:17
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
guni. írta:
Szerintem meg az lenne korrekt, hogy mindenkinek engednék használni addig, amíg a lejár a hűsége.

Guni
Így van, hiszen R&R Extra csomira írtam alá, és az tartalmazza az ingyendumát. Nem opció. Az opció a havi 30sms.


pén. jún. 10, 2005 15:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Szerintem meg az lenne korrekt, hogy mindenkinek engednék használni addig, amíg a lejár a hűsége.

Guni


pén. jún. 10, 2005 15:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Namost ez itt nem a korlátlan gprs net opció eset, hanem valóban az ingyendumára írtam alá két évet. Amiből még van egy év. Ha megszűntetik, nem kell. És akkor még én fizessek nekik lelépési díjat?

Lesz itt még zűr....

2 évet NEM a tarifára írtál alá, hanem a félhavidíjra, illetve az új készülékre. Ebből kifolyólag a RnR-hoz értékesített opciókat - hogy a voda szavait használjam - promóciós jelleggel kínálják, azt bármikor visszavonhatják.

Akkor lenne fer, ha RnR Alaphoz engednék a Dumabérletet és az SMS100-at. Ez volna a viszonylag korrekt lépés. S ha nem is mindenkinek, legalább a volt ingyendumásoknak.

Nu, ki hívja fel a 1270-et, hogy megkérdezze, igaz-e a hír?


pén. jún. 10, 2005 14:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Konnyen kideritheto a dolog. Nincs valakinel egy mai Nepszabadsag, Magyar Nemzet? Ezekben mindig benne van.

Ha igaz,majd ugy is megmagyarazzak, miert is jar jobban az ember,ha ennek vege lesz.
Majd jon a kedvezobb Vodafone-os tarifa SMS,ahogy a Partynal.

NHH mennyi ido alatt hozza meg a masodfoku hatarozatot? Mert meg nem jott meg,pedig kivancsian varom,hogy a voda fellebezeset kovetoen mi az eredmeny. Remelem,nem valtozott.


pén. jún. 10, 2005 14:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Namost ez itt nem a korlátlan gprs net opció eset, hanem valóban az ingyendumára írtam alá két évet. Amibõl még van egy év. Ha megszûntetik, nem kell. És akkor még én fizessek nekik lelépési díjat?

Lesz itt még zûr....


nem, ezt megszívják! Ui.: ez egy olyan nagymértékű (egyoldalú) szerződésmodosítás, ami (áááááá, ma úgy felhúztam magam a pannonon, hogy semmi nem jut eszembe)

na jó, ez majd más befejezi helyettem


pén. jún. 10, 2005 14:54
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Namost ez itt nem a korlátlan gprs net opció eset, hanem valóban az ingyendumára írtam alá két évet. Amiből még van egy év. Ha megszűntetik, nem kell. És akkor még én fizessek nekik lelépési díjat?

Lesz itt még zűr....


pén. jún. 10, 2005 14:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Vajon milyen dumával magyaráznák be, hogy egy jobb csomagba tesznek át, az ingyendumás helyett?
A Party megölése után bármit eltudok képzelni...


áááá, ezt csak egy pannonos duma, szerintem alaptalan!


pén. jún. 10, 2005 14:47
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Chevanton írta:
Ha megnézek pár levelet vagy moziműsort, akkor miért fizessek érte 10-szer annyit. Tiszteségtelen piaci magatartás. Ez szimpla lenyúlás.


Naaaa, azért ez kicsit erős megfogalmazás. Nem kell használnod, mehetsz a másik kettőhöz, ott olcsó a gprs wap ha keveset használod. Majd a percdíjakon meg kifizeted a különbség tízszeresét. /tisztességesen/

Guni


pén. jún. 10, 2005 14:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Vajon milyen dumával magyaráznák be, hogy egy jobb csomagba tesznek át, az ingyendumás helyett?

Pl. kedvezőbbek a csúcsidős percdíjak! :wink: :lol: :lol: :lol:


pén. jún. 10, 2005 14:42
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Vajon milyen dumával magyaráznák be, hogy egy jobb csomagba tesznek át, az ingyendumás helyett?
A Party megölése után bármit eltudok képzelni...


pén. jún. 10, 2005 14:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ha igaz, az apronetesek végre jól megszívják. Fel kell adni majd egy hirdetést ezzel a közleménnyel, hogy ne tudják átverni a tudatlanokat.
Amúgy így egy csöppet fel fog értékelődni a vodafone 50+dumabérlet csomagok értéke. Mivel a voda 50-et elvileg június 30-án kivonják az értékesített csomagok közül.

Muszáj volt. A 3G költséges :-). Bár kár, hogy még nyomát se látjuk.


pén. jún. 10, 2005 14:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
voda is elég köcsög, a tréről nem is beszélve, de a pannon messze viszi a pálmát! Nézzetek be a panigyalázóba is!

Sérelmezett dolgokra:

én sem örülök, hogy akkor is kell 375Ft-ot fizetnem, ha alig használom a wapot. De lássuk be, ez nem egy egetrengető összeg! Olyan, mintha azon problémáznál, hogy miért nem adják szeletenként a kenyeret!

Sokkal inkább zavaró a gprs net-es dolog, mert az havi 3 ropinál kezdődik, ami tényleg elég sok!

Összegszerű korlátozás: nos, ez tényleg pofátlanság, mind a három szolgáltatónál!

Magam részéről azt javasolnám a szolgáltatóknak, hogy (összes) feltöltéstől függően csökkentsék ezt nulláig, illetve lehessen bizonyos mértékig minuszba is menni! Hisz ha valaki már feltöltött tibbtizezer forintot valahol, akkor már had mehessen akár egy-két hívással, SMS-el is minuszba!

Na mind1, ha megszünik az ingyenduma, ilyen :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: leszek! és a velem beszélő ügyfélszolgálatos pedig: :oops: :oops: :oops: :oops:

De szerintem ez egy ócska, pannonos rémhírkeltés.


pén. jún. 10, 2005 14:17
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
partycsoka írta:
A voda honlapon semmi hír.
Kamu vagy igaz? :roll:

Én is olvastam a mobilfórum-on, de egyelőre nem mertem beírni... Ha igaz, akkor valamelyik mai újságban jelenhetett meg. De azért várjuk meg, amíg a honlapra is felkerül! Volt már ilyen álhír egy párszor!


pén. jún. 10, 2005 14:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Egy másik fórumban olvastam pár perccel ezelőtt ezt:

"A Vodafone Magyarország Rt. értesíti Tisztelt Ügyfeleit, hogy 2005. július 10-töl megszünik a Vodafone Rock'n'Roll díjcsomagokhoz tartozó ingyen beszélgetést biztosító opció. Ezen időpontot követően az erre Előfizetők hívásainak díjazása a Rock'n'Roll tarifacsomag Díjszabásban meghatározott alaptarifái szerint történnek. A Rock'n'Roll Plusz, Extra, illetve Dupla díjcsomagok Előfizetöi számára a tarifacsomag-váltást ingyenesen biztosítjuk bármely más jelenleg elérhető díjcsomagunkra."

A voda honlapon semmi hír.
Kamu vagy igaz? :roll:


pén. jún. 10, 2005 14:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Chevanton írta:
Ha valaki keveset használja... annak nyújtsanak ugyanúgy GPRS WAP-ot, tisztességes áron, ahogy a másik két szolgáltatónál. Ha megnézek pár levelet vagy moziműsort, akkor miért fizessek érte 10-szer annyit. Tiszteségtelen piaci magatartás. Ez szimpla lenyúlás. Amúgy a CSD-wap 36 Ft/perc, szóval az vicc...

De ez van. Tudsz ellene tenni? Nem. Én már körbejártam a hálón belüli hívásátirányítás ügyében mindkét szervet, s egyik sem tehet semmit sem az ügyben. A CSD-wap máshol sem olcsóbb csúcsban.
Chevanton írta:
A Voda szerint hivatalosan 5 munkanap, az ingyenesség pedig június 30-ig tart.

Tavaly ősz óta ingyenes, s valóban 5 munkanap, de ez senkit nem érdekel, ha a gyakorlatban 5 perc alatt megvan.
Chevanton írta:
Ha előre kifizetsz egy szolgáltatást, milyen alapon korlátozzák? Azt, hogy azonnal levonásra kerüljön a díj és így már ne tudjon valaki elfogyott egyenleggel további MMS-eket küldeni, oldja meg a Voda, ez az ő dolguk.

Ha feltöltöd az egyenleged, azzal még nem fizettél ki semmit se előre.
De ugyanúgy meg kéne oldania, hogy ne lehessen mínuszba menni. Meg, hogy 128 Ft alatt is lehessen SMS-t küldeni.
Chevanton írta:
Ez remek, de ha nem tudsz hívást kezdeményezni,akkor semmit nem érsz vele!

Mielőtt roamingolok, tájékozódom az aktuális helyzetről, s megszerzem a megfelelő kártyát. Amúgy meg nem mobilról hívnék, az biztos, vinném a Hazaszámlázót, vagy egy NeoPhone-t. Esetleg netről NeoPhoneX. Június 30-tól remélhetőleg eljön a Kánaán a voda tájékán.
Chevanton írta:
A körülnézéssel eddig is minden rendben volt.

Lehet. Most nem egészen úgy tűnt.
Chevanton írta:
Túlzottan elfogult vagy a Vodával.

Nem, csak el tudom dönteni, mikor jogos egy szidás/dícséret, mikor nem.


pén. jún. 10, 2005 13:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ha valaki keveset használja, annak ott a CSD-wap. Ott percenként megy. Amúgy meg 3,66 Ft-ra jön ki 10 KB. S legfeljebb nem külön részekben fizeted ki a hónap során, hanem egyben.

Ha valaki keveset használja... annak nyújtsanak ugyanúgy GPRS WAP-ot, tisztességes áron, ahogy a másik két szolgáltatónál. Ha megnézek pár levelet vagy moziműsort, akkor miért fizessek érte 10-szer annyit. Tiszteségtelen piaci magatartás. Ez szimpla lenyúlás. Amúgy a CSD-wap 36 Ft/perc, szóval az vicc...

vizsla1 írta:
Eleve már több, mint fél éve ingyen van, továbbá 5 percen belül végrehajtják, s akár minden hívásom előtt tarifát válthatok. Ha mégsem 5 perc, akkor másnap reggel 7 órakor megtörténik a váltás.

A Voda szerint hivatalosan 5 munkanap, az ingyenesség pedig június 30-ig tart.

vizsla1 írta:
Westelnél meg 200 Ft. És? Kit érdekel?

Ha előre kifizetsz egy szolgáltatást, milyen alapon korlátozzák? Azt, hogy azonnal levonásra kerüljön a díj és így már ne tudjon valaki elfogyott egyenleggel további MMS-eket küldeni, oldja meg a Voda, ez az ő dolguk.

vizsla1 írta:
Talán azárt, mert nem a fapados USSD-roaming, hanem Camel roaming van. S a feltöltés bónuszértékét roamingra is használhatod. Továbbá külföldi kártyával is tölthetsz.

Ez remek, de ha nem tudsz hívást kezdeményezni,akkor semmit nem érsz vele!

vizsla1 írta:
Mielőtt ezeket beírod, legközelebb nézz már egy kicsit körül.
Kösz.

A körülnézéssel eddig is minden rendben volt. Túlzottan elfogult vagy a Vodával. Üdv.


pén. jún. 10, 2005 13:03
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Chevanton írta:
1. prepaidban pl. nevetséges a 375 Ft-os GPRS wap: Pannonnál ugyanez 10 kb-onként 5 Ft csúcsidőben, 2,50 Ft azon kívül; T-Mobile:13 Ft.

Ha valaki keveset használja, annak ott a CSD-wap. Ott percenként megy. Amúgy meg 3,66 Ft-ra jön ki 10 KB. S legfeljebb nem külön részekben fizeted ki a hónap során, hanem egyben.
Chevanton írta:
2.T-Mobile-nál ingyenes egyenleglekérdezés a mobilon. Vodánál a tarifacsomagváltás is 5 munkanap.

Szerinted. Illetve papíron ennyi idő. Lemerem fogadni, nem vagy vodás. Legalábbis nem vitaMAXos. Eleve már több, mint fél éve ingyen van, továbbá 5 percen belül végrehajtják, s akár minden hívásom előtt tarifát válthatok. Ha mégsem 5 perc, akkor másnap reggel 7 órakor megtörténik a váltás. A Westel a sunyi, mert nem engedi, csak két feltöltés között egyszer. Bár ott nincs semmi, amire megérné.
Chevanton írta:
3. Vodánál prepaid-ban nincs MMS-küldés 1000 Ft alatt.

Westelnél meg 200 Ft. És? Kit érdekel?
Chevanton írta:
4. Sok helyen (pl. Ciprus) nem lehet hívást indítani prepaid-ban.

Talán azárt, mert nem a fapados USSD-roaming, hanem Camel roaming van. S a feltöltés bónuszértékét roamingra is használhatod. Továbbá külföldi kártyával is tölthetsz.

Mielőtt ezeket beírod, legközelebb nézz már egy kicsit körül.
Kösz.

Chevanton írta:
Ezt egyébként feltűnő értékaránytalanságnak tartom, ha a nem kívánt hangpostáért fizetett díj jogtalan volt, akkor ez méginkább az, érdemes lenne ez ellen is fellépni.

Azon kéne inkább változtatniuk, hogy a GPRS-forgalom frissítése ne 36-60 órát, esetenként többet vegyen igénybe.


pén. jún. 10, 2005 12:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
CineDOG írta:
A 375Ft-os wap 1MB-ot tartalmaz.

ez nagyon jó, de ha valaki nem forgalmaz soha életében 1MB-ot az minek fizesse ki?

lehetne olyan csomag is, hogy mondjuk 12500Ft és van benne 1GB wap forgalom. tökjó, de minek?

szóval ha mondjuk heti 3szor megnézem rajta a moziműsort, akkor teljesen felesleges az 1MB...


pén. jún. 10, 2005 10:18
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Chevanton írta:
A Voda csak a percdíjakra hegyezi ki a reklámjait, több dologban azonban sunyi:

1. prepaidban pl. nevetséges a 375 Ft-os GPRS wap: Pannonnál ugyanez 10 kb-onként 5 Ft csúcsidőben, 2,50 Ft azon kívül; T-Mobile:13 Ft.

2.T-Mobile-nál ingyenes egyenleglekérdezés a mobilon. Vodánál a tarifacsomagváltás is 5 munkanap.

3. Vodánál prepaid-ban nincs MMS-küldés 1000 Ft alatt.

4. Sok helyen (pl. Ciprus) nem lehet hívást indítani prepaid-ban.

Ettől függetlenül a T-Mobile a legvisszataszítóbb, de a Vodánál mindenképpen elvárnám az adatforgalom alapján fizetett díjat, nem ezt a lenyúlást. Ezt egyébként feltűnő értékaránytalanságnak tartom, ha a nem kívánt hangpostáért fizetett díj jogtalan volt, akkor ez méginkább az, érdemes lenne ez ellen is fellépni.


A 375Ft-os wap 1MB-ot tartalmaz.
Nincs MMS küldés 1000Ft-os egyenleg alatt? Ezt nem tudtam...
Ciprus nem érint. :)


pén. jún. 10, 2005 10:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: hétf. jún. 21, 2004 22:51
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
A Voda csak a percdíjakra hegyezi ki a reklámjait, több dologban azonban sunyi:

1. prepaidban pl. nevetséges a 375 Ft-os GPRS wap: Pannonnál ugyanez 10 kb-onként 5 Ft csúcsidőben, 2,50 Ft azon kívül; T-Mobile:13 Ft.

2.T-Mobile-nál ingyenes egyenleglekérdezés a mobilon. Vodánál a tarifacsomagváltás is 5 munkanap.

3. Vodánál prepaid-ban nincs MMS-küldés 1000 Ft alatt.

4. Sok helyen (pl. Ciprus) nem lehet hívást indítani prepaid-ban.

Ettől függetlenül a T-Mobile a legvisszataszítóbb, de a Vodánál mindenképpen elvárnám az adatforgalom alapján fizetett díjat, nem ezt a lenyúlást. Ezt egyébként feltűnő értékaránytalanságnak tartom, ha a nem kívánt hangpostáért fizetett díj jogtalan volt, akkor ez méginkább az, érdemes lenne ez ellen is fellépni.


pén. jún. 10, 2005 9:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
wap/net kinyírva, csak dumára jó egymásközt, illetve csúcsidőben...


pén. jún. 10, 2005 9:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 281
Tartózkodási hely: Ország, amely jobbat érdemel! (Pest megye, Bp, Bács-Kiskun megye)
Hozzászólás 
Kérdeztem az kiemelt ügyfélszolgálatot, a csajszi a kapcsolattartónkhoz irányított.

A változás időpontjáról meg azt mondta, hogy nincs infója!

Érdekes... :roll:

A WAP-ot nagyon sajnálnám :evil:


csüt. jún. 09, 2005 20:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
A szerzodes alairasat kovetoen,ha a voda ezt visszaigazolja. A kovetkezo szamlazasi honaptol,azaz nalunk e honap vegen lepnek eletbe az uj, kedvezotlenebb feltetelek.


csüt. jún. 09, 2005 19:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
200 darab előfizetés.

Guni


csüt. jún. 09, 2005 19:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 281
Tartózkodási hely: Ország, amely jobbat érdemel! (Pest megye, Bp, Bács-Kiskun megye)
Hozzászólás 
partycsoka!

Mikortól változik?

Mi az a 200 ?

New-man


csüt. jún. 09, 2005 19:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Ha cég nevén lenne, a hátsónkat is kinyalnák.
Na, majd filózok az alternatív lehetőségeken.


csüt. jún. 09, 2005 12:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nincs kényeztetés, az biztos...


csüt. jún. 09, 2005 11:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Elmehet a Vodafone a jó édes... :twisted:

Megvannak az új voda kormi feltételek cirka 200 (!) előfizura.

-Vége az 3125Ft/1GB internetnek, helyette a publikus 3125Ft/200MB.
-Vége a korlátlan wapnak is, itt is a publikus rendszer szerint megy tovább. Tehát 375Ft/2MB és így tovább...
-Percdíjak: bruttó: 26,5/20,7Ft
-Csoporton belüli ingyenduma: 375Ft/hó

Egyszóval nagyságrendekkel szrabb lett, mint volt az Internet és a WAP változás miatt. Az a cirka 2 Ft percdíj csökkentés nudli.


csüt. jún. 09, 2005 10:57
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
T68m írta:

akkor légyszíves ne tegyél félreérthető kijelentéseket:

....


Bocs, de szó nem volt róla, hogy GPRS kapcsolaton szeretné az illető leszedni a leveleit! Megnéztem megint a hsz-eket és abból csak annyi derül ki, hogy Vodamail + PC-s e-mail kliens (gondolom Outlook) pároshoz kell-e Vodanet? De ahogy előttem más, én is jeleztem, hogy nem szükséges hozzá! Ha azt kérdezte volna, hogy a telefon POP3 kliensének használatához kell-e Vodamail, akkor arra egyértelműen az igen a válasz! Én úgy érzem, hogy ha Te végiggondolod, akor rájössz, hogy én nem voltam félreérthető!

Üdv : Steve


csüt. jún. 09, 2005 6:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Melyik oldalak azok?

Pl. wap.vicclap.hu, wap 2.0-n sokkal több adatforgalmat generál, 20 perc alatt 100kbyte összejött.


csüt. jún. 09, 2005 6:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Melyik oldalak azok?


szer. jún. 08, 2005 19:28
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség