Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: pén. szept. 27, 2024 22:32



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Érdekes. Mit mondott be?

Más: Az a csiga az avatarodban nagyon odab*sz. Nincs meg nagyobban?

Nincs ilyen menüpont.És asszem 3 próbálkozás után szétkapcsolta a vonalat.

Közben megtaláltam a csigát is nagyban :D


hétf. jún. 13, 2005 13:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Egy Symbianos Nokiában nem lehet a zavaró LIVE dolgokat eltüntetni?????
NEKEM A Nokia 3650-ben akkor hogy a facomban sikerült????

A haverod még a 6hetes lányomnál is bénább.

Egyetértek. Anno (1 éve) nekem is Nokia 3650-esem volt és gond nélkül testre tudtam szabni, valamint a nekem nem tetsző dolgokat el tudtam belőle tüntetni. Nem nagyon nyúlt bele a Voda, csak a Live! linkeket helyezte el a készülék bönészőjében, ami engem pedig nem is zavart.


hétf. jún. 13, 2005 13:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
pampika írta:
Al Bundy írta:
Csak annyi volt a titka, hogy be kellett lépni az almenübe és ott nyomni egy 0-át.

Én ezt vágom,csak épp így sem kaptam üszist :roll:


Érdekes. Mit mondott be?

Más: Az a csiga az avatarodban nagyon odab*sz. Nincs meg nagyobban?


hétf. jún. 13, 2005 13:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Csak annyi volt a titka, hogy be kellett lépni az almenübe és ott nyomni egy 0-át.

Én ezt vágom,csak épp így sem kaptam üszist :roll:


hétf. jún. 13, 2005 13:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
pampika írta:
(A t-nél almenüből '0'-val üszi kapcsolása se ment nálam,amikor nem kaptam humanoidot :( )


Csak annyi volt a titka, hogy be kellett lépni az almenübe és ott nyomni egy 0-át.


hétf. jún. 13, 2005 13:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Itt azért voltak elég súlyos dolgok is, amik tényleg a szolgáltatás minőségével és egyéb szemét húzásokról szóltak, pl. a számlázási gondokról.

Valóban voltak,de mostmár egyre jobb a voda üszije is,meg úgy cakkumpakk az egész szolgáltatás :wink:
Pl. pont most cserélnek számlázási rendszert,így remélhetőleg nem lesz még annyi gond sem a közeljövőben a számlákkal.

(A t-nél almenüből '0'-val üszi kapcsolása se ment nálam,amikor nem kaptam humanoidot :( )


hétf. jún. 13, 2005 13:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Pedig Én higgadt voltam :wink:.

És tényleg beleböfögöd mindenhova, hogy így rohadna meg, meg úgy. És tényleg nem veszed észre a westel hibáit. És tényleg emaitt nő már megint itt a HSZ-szám. És biztos lesz még 1-2 tag a jövőben, aki arra fog hivatkozni, hogy "naná, hogy sz.r a voda, nézd csak meg, mennyi HSZ van ebben a topicban".


Egy "így rohadna meg, meg úgy" stílusú hsz-emből mindössze egy volt, az sem ilyen formában, de azt már megbeszéltük. Illetve kivitatkoztuk magunkat azzal kapcsolatban.
A hsz-ek számát csak megemlítettem és azt is, hogy végigolvastam az egészet, ugyanúgy, mint a T-gyalázót is. A T hibáinak többségét, főleg a magas árakat elismerem, én örülnék a legjobban, ha lenne egy tökéletes szolgáltató. De engem az itt leírtak (és nem a hsz szám) győzött meg arról, hogy gázos a Voda. A T-gyalázóban az emberek 60%-a az árakat szidja, a maradék 40% pedig mondvacsinált hülyeség. Itt azért voltak elég súlyos dolgok is, amik tényleg a szolgáltatás minőségével és egyéb szemét húzásokról szóltak, pl. a számlázási gondokról.


hétf. jún. 13, 2005 12:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Pedig Én higgadt voltam :wink:.

És tényleg beleböfögöd mindenhova, hogy így rohadna meg, meg úgy. És tényleg nem veszed észre a westel hibáit. És tényleg emaitt nő már megint itt a HSZ-szám. És biztos lesz még 1-2 tag a jövőben, aki arra fog hivatkozni, hogy "naná, hogy sz.r a voda, nézd csak meg, mennyi HSZ van ebben a topicban".


hétf. jún. 13, 2005 12:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
...

Na, figyelj! Ha visszaolvasol, én nem ilyen stílusban irkáltam. Nem értem, hogy miért kell ennyire felemelni a hangodat. Én szerintem nem adtam rá okot.

Érdekes, pl. pampika tud higgadtan, normális emberi hangon is válaszolni és vitatkozni, nem veszekedni.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Al Bundy hétf. jún. 13, 2005 12:49-kor.



hétf. jún. 13, 2005 12:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Egy Symbianos Nokiában nem lehet a zavaró LIVE dolgokat eltüntetni?????
NEKEM A Nokia 3650-ben akkor hogy a facomban sikerült????

A haverod még a 6hetes lányomnál is bénább.


hétf. jún. 13, 2005 12:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
A Relax-al mi a szemét húzás? Több Relax-os előfizető van, mint összesen a Pannonnál és a Vodánál az ugyanilyen konstrukciókban. Ezek szerint ilyen hülyék volnának az emberek?

Talán azért van több, mert nincs más alternatíva, nem úgy, mint a pannonnál, vodánál. Itt csak a Relax az, ami valamire való csomag. Bár a Domino Nap Plusz még mindig jobb, mint a Relax 150+hívófélazonosítás (erre @nord Kolléga ugrani fog :-D). Kicsit undorító, amikor a voda bejön a 40%-ával, ezek meg a nagy sikerre való tekintettel csökkentik az áraikat...
Al Bundy írta:
A T-nek szokása pofátlanul lehúzni a népet? Nem is tudom, hogy kinek volt 10 perces számlázási egysége, ami úgy reklámoztak, hogy 6ft/perc. Na, szerintem ez a szemét húzás. Kihasználják, hogy a sok láma nem olvassa el az apró betűt. Ez szerintem sokkal gázabb, mint bármi, amit a T csinált valaha is.

Mi lennénk a legboldogabbak, ha ez valóban 10 perc alapú lenne. De nem az, mert figyelni kell az órát, mivel az első 10 perc letelte után 10 mp. alapúvá válik, s a percdíj felmegy 43,75/31,25-re. Az a szemét húzás, amikor a konkurencia 6 Ft-os hálón belüli percdíja mellett el kezdi reklámozni, hogy mobilozz velünk gazdaságosabban, s az a 4 millió emberke, akinek a telójában westelszív dobog, a Társalgótól kezdve a Partner 3-ig 35-89 Ft-os 60 mp. alapú percdíjjal hívja egymást. Erre idejössz itt szidni, amikor soha az életben nem voltál vodás, de szerintem még a pannont sem lennél hajlandó választani, mindegyik topicba beleböfögsz, hogy így rohadna meg a voda, meg úgy, amikor a saját szemedben nem látod meg a gerendát.

Ahogy @Londelmor is írta: ezek miatt szaporodnak a HSZ-ek ebben a topicban :-D.
Al Bundy írta:
Köszi, a minden részletre kitérő hozzászólást, több dologgal én is egyetértek. De:.

Megköszöni, de csak nem reagál rá semmit. S egy olyan dolgot hoz elő, amivel az ügyfelek kb. 10 %-a foglalkozik, maximum 1-szer hetente.


hétf. jún. 13, 2005 12:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Macika írta:
pampika írta:
Al Bundy írta:
Ez egy nagyon nagy baromság. Remélem, hogy Te sem gondoltad komolyan...
Hidd el,tapasztalatból írom,nem hallomásból :!: Kb. 2,5 évet voltam westeles és az utolsó 1 évben az esetek 90%-ában egyszerűen nem volt olyan menüpont a 1230-on,hogy beszélgetés humanoiddal.Se külön menüpont,se a '0'-s gombra nem jött be.A '0'-ra azt mondta,hogy nincs ilyen menüpont,vagy valami ilyesmi,de a lényeg,hogy kezelőt nem adott........
Ez valóban így van, eltűnt az egyből humanoid opció a 1230-nál, csak hosszadalmas (>30 mp) nyomogatás után lesz a 0 megnyomásának az a hatása, mint régen, hogy "ügyintézőnk kapcsolásáig szíves türelmét....".


Ha belépsz valamelyik menüpontba (kivéve a tudakozót) megnyomod a 0-át, egyből jön az ügyintéző.


hétf. jún. 13, 2005 12:20
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Al Bundy írta:
Ez egy nagyon nagy baromság. Remélem, hogy Te sem gondoltad komolyan...
Hidd el,tapasztalatból írom,nem hallomásból :!: Kb. 2,5 évet voltam westeles és az utolsó 1 évben az esetek 90%-ában egyszerűen nem volt olyan menüpont a 1230-on,hogy beszélgetés humanoiddal.Se külön menüpont,se a '0'-s gombra nem jött be.A '0'-ra azt mondta,hogy nincs ilyen menüpont,vagy valami ilyesmi,de a lényeg,hogy kezelőt nem adott........
Ez valóban így van, eltűnt az egyből humanoid opció a 1230-nál, csak hosszadalmas (>30 mp) nyomogatás után lesz a 0 megnyomásának az a hatása, mint régen, hogy "ügyintézőnk kapcsolásáig szíves türelmét....".


hétf. jún. 13, 2005 12:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Akkor tényleg nem értem. Nekem Dominósként miért volt mindig olyan menüpont? Tényleg nem kamuzok, nincs okom rá, amikor akartam 2 percen belül tudtam emberkével beszélni.
Én hiszek Neked, de akkor tényleg furcsa ez az egész.
Én elhiszem,nekem is nagyon furcsa volt először.Aztán később már idegesítő volt,amikor vmi apróság kellett volna csak és nem tudtam elintézni :evil:


hétf. jún. 13, 2005 11:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
skynet írta:
Al Bundy írta:
pampika írta:
Al Bundy írta:
És a T azért az okostelókba nem nyúlkál bele. Én inkább az utóbbi kategóriáról beszélek, mert ugye az olcsó telók azért olcsók, mert a szolgáltató megbabrálta. Branding telóknak, vagy hogy hívják őket. De, hogy a drága telókba is live!-ot tegyenek, az tényleg szemétség.
És a kitörölhetetlen live!-os linkek a böngészőben?
Nokia 6230 LIVE!

mindet kitöröltem!!!!!!
A haverom 6600-jából nem sikerült.


hétf. jún. 13, 2005 11:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
pampika írta:
Al Bundy írta:
Ez egy nagyon nagy baromság. Remélem, hogy Te sem gondoltad komolyan...
Hidd el,tapasztalatból írom,nem hallomásból :!: Kb. 2,5 évet voltam westeles és az utolsó 1 évben az esetek 90%-ában egyszerűen nem volt olyan menüpont a 1230-on,hogy beszélgetés humanoiddal.Se külön menüpont,se a '0'-s gombra nem jött be.A '0'-ra azt mondta,hogy nincs ilyen menüpont,vagy valami ilyesmi,de a lényeg,hogy kezelőt nem adott.És akkoriban írta vki belsős,hogy igenis különbséget tesznek ügyfél és ügyfél között. :evil: Pedig annyira nem kellett panaszkodniuk a számla miatt,faterral voltunk társkártyán,nekem olyan havi 4-6k,neki alapjáraton 20k körül,mivel rendezvényszervező,de ha volt vmi rendezvény,akkor 2-3 hónapig olyan 30-60k/hó,mindig időben befizetve.
Amikor rákérdeztem élőben egy hivatalos képviseleten,akkor nem tudtak rá választ adni "hivatalból".Nem hivatalosan pedig megsúgta az üszis,hogy bizony előfordul mostanában és ezután sem lesz másképp.Náluk is sokan reklamálnak emiatt.Vannak leépítések,vissza kell termelni az anyacégbe is elég rendesen és persze ezt minden leányvállalat megsínyli valahol.Kevesebb üszis kevesebb ügyfelet tud kiszolgálni,így szelektálni kell.És inkább a havi sok milliót költő ügyfél valagát kell kinyalni,mint a kisemberét.

Régebben tényleg nagyon jó volt az üszi,nekem is magyaráztak még wap beállítást 20 percig,mivel nagyon nem akart menni a telcsi,nem fogadta az OTA beállításokat.De ez már a múltté.Valamint azt sem értem,miért nem lehet megérteni,hogy ha felhívnak,hogy magas a számla (be van fizetve,csak emlékeztetőül,ha vki nem tudná merre jár...),akkor miért a társkártyát hívják mindig,amikor meg lett mondva,hogy hívják a főkártyát,mert fateré a nagyszámla,meg ő is intézi a kiegyenlítését.
Akkor tényleg nem értem. Nekem Dominósként miért volt mindig olyan menüpont? Tényleg nem kamuzok, nincs okom rá, amikor akartam 2 percen belül tudtam emberkével beszélni.
Én hiszek Neked, de akkor tényleg furcsa ez az egész.


hétf. jún. 13, 2005 11:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Ez egy nagyon nagy baromság. Remélem, hogy Te sem gondoltad komolyan...


Hidd el,tapasztalatból írom,nem hallomásból :!: Kb. 2,5 évet voltam westeles és az utolsó 1 évben az esetek 90%-ában egyszerűen nem volt olyan menüpont a 1230-on,hogy beszélgetés humanoiddal.Se külön menüpont,se a '0'-s gombra nem jött be.A '0'-ra azt mondta,hogy nincs ilyen menüpont,vagy valami ilyesmi,de a lényeg,hogy kezelőt nem adott.És akkoriban írta vki belsős,hogy igenis különbséget tesznek ügyfél és ügyfél között. :evil: Pedig annyira nem kellett panaszkodniuk a számla miatt,faterral voltunk társkártyán,nekem olyan havi 4-6k,neki alapjáraton 20k körül,mivel rendezvényszervező,de ha volt vmi rendezvény,akkor 2-3 hónapig olyan 30-60k/hó,mindig időben befizetve.
Amikor rákérdeztem élőben egy hivatalos képviseleten,akkor nem tudtak rá választ adni "hivatalból".Nem hivatalosan pedig megsúgta az üszis,hogy bizony előfordul mostanában és ezután sem lesz másképp.Náluk is sokan reklamálnak emiatt.Vannak leépítések,vissza kell termelni az anyacégbe is elég rendesen és persze ezt minden leányvállalat megsínyli valahol.Kevesebb üszis kevesebb ügyfelet tud kiszolgálni,így szelektálni kell.És inkább a havi sok milliót költő ügyfél valagát kell kinyalni,mint a kisemberét.

Régebben tényleg nagyon jó volt az üszi,nekem is magyaráztak még wap beállítást 20 percig,mivel nagyon nem akart menni a telcsi,nem fogadta az OTA beállításokat.De ez már a múltté.Valamint azt sem értem,miért nem lehet megérteni,hogy ha felhívnak,hogy magas a számla (be van fizetve,csak emlékeztetőül,ha vki nem tudná merre jár...),akkor miért a társkártyát hívják mindig,amikor meg lett mondva,hogy hívják a főkártyát,mert fateré a nagyszámla,meg ő is intézi a kiegyenlítését.


hétf. jún. 13, 2005 11:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
pampika írta:
Al Bundy írta:
És a T azért az okostelókba nem nyúlkál bele. Én inkább az utóbbi kategóriáról beszélek, mert ugye az olcsó telók azért olcsók, mert a szolgáltató megbabrálta. Branding telóknak, vagy hogy hívják őket. De, hogy a drága telókba is live!-ot tegyenek, az tényleg szemétség.


Az okostelóknál annyi a belenyúlás,hogy alapból benne vannak az adatkapcsolatnál a vodás beállítások és ha resetelsz,akkor erre áll vissza.Ha őgyis vodával használod,akkor még jól is jön.Ha meg nem,akkor valszeg nem hivatalosan lett független és akkor ennyi fáradtságot talán megér a dolog,hogy elmenni a nokia oldalára/üszit felhívni és lekérni a beállításokat.
A designba meg nem nagyon magyaráztak bele,mivel a nokia szerencsére nem hagyja.Meg amúgy is,ha veszel egy okostelcsit,úgyis azzal kezded,hogy mindent testreszabsz benne és akkor nem t9kmindegy,hogy eredetileg milyen háttér volt benne? :?


És a kitörölhetetlen live!-os linkek a böngészőben?

Egyébként most olvastam, hogy sajnos a Nokia is beadta a derekát, hamarosan jönnek a Voda által módosított Nokiák (mind kinézetben, mind tudásban), szerencsére meg lehet majd őket különböztetni, mert más lesz a típusszámuk. Asszem 1-et hozzáadnak.

Már előre látom a Nokia-Voda N71-est, ahogy az N70 felirat helyén a Vodafone felirat díszeleg, hátul a kameratakaró fedőn egy 2 centis Voda logó figyel. A teló csak pirosban lesz kapható és a multimédia gomb-ot felváltja a live! gomb. Ha ki akarsz választani egyet a gyári cshangok közül, nem fog menni, meg egyből átdob a live!-ra, hogy onnan tölts le. Ha be akarsz lépni a menübe, először végig kell böngészned a live! nyitólapját és el kell olvasnod 3 cikket, csak utána férhetsz hozzá a teló funkcióihoz. Ha fényképezni akarsz, rájössz, hogy a gyári kameraprogramot kikukázták, de a kedvesen felajánlja a teló, hogy letöltheted a live!-ről 800ft-ért. :twisted:
Jó, persze ez az egész erőteljes túlzás, csak nehogy bármi is bejöjjön belőle.


A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára Al Bundy hétf. jún. 13, 2005 11:49-kor.



hétf. jún. 13, 2005 11:36
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
pampika írta:
Al Bundy írta:
A Relax-al mi a szemét húzás? Több Relax-os előfizető van, mint összesen a Pannonnál és a Vodánál az ugyanilyen konstrukciókban. Ezek szerint ilyen hülyék volnának az emberek?

A T-nek szokása pofátlanul lehúzni a népet? Nem is tudom, hogy kinek volt 10 perces számlázási egysége, ami úgy reklámoztak, hogy 6ft/perc. Na, szerintem ez a szemét húzás. Kihasználják, hogy a sok láma nem olvassa el az apró betűt. Ez szerintem sokkal gázabb, mint bármi, amit a T csinált valaha is.


Az szerinted korrekt dolog,hogy meghirdeti ezt a konstrukciót,majd amikor a voda kihozza ugyanazt kb. feleáron,akkor a T "nagylelkűen" enged az árakból(meg a sokszoros haszonból),ami még így is kissé magas :roll:

Erről már sokszor volt szó,hogy sokan csak azért nem váltanak,mert lusták,foggalmuk sincs a lehetőségekről.De ez nem egyenlő azzal,hogy azért T-sek,mert annyira elégedettek és jó nekik.(persze nem általánosítunk,biztos van,akinek megéri!)

Nem mondtam,hogy a voda szent lenne!Neki is vannak húzásai.De eddig én elégedett vagyok velük.A számlám igencsak jól alakul a swyop csomival.Ha bajom van,hívom az üszit és normálisak,megoldják.T-nél hívtam az üszit,de mivel nem volt xx tízezres számlám havonta,így nekem nme volt elérhető a humanoiddal való kommunikáció lehetősége.Ez korrekt :?: És nem csak én voltam így vele,nem csak egyszer.

Kinél is van másodperc alapú publikus csomag egyedül?

Nemtudom,neked mennyire jön be ez az új T-feeling,de nekem nagyon nem.Undorítónak találom ezt az agyonmagentázott design-t,a reklámban csak azt látni,hogy szép kisfiúk és szép kislányok dobálják a frízbit és majd elmennek a boldogságtól,hogy T-s telefonjuk lehet.A számla persze nem számít,a lényeg a parasztvakítás.Az "akciós árú" telefonok néha drágábbak,mint ha megveszed függetlenül hivatalos garival.De a feeling az megvan :roll:


Köszi, a minden részletre kitérő hozzászólást, több dologgal én is egyetértek. De:

"T-nél hívtam az üszit,de mivel nem volt xx tízezres számlám havonta,így nekem nme volt elérhető a humanoiddal való kommunikáció lehetősége."

Ez egy nagyon nagy baromság. Remélem, hogy Te sem gondoltad komolyan. Én a Domino megindulása óta a T-nél vagyok, csak 1 éve előfizura váltottam. Előtte kb. 2 havonta töltöttem a kártyámat egy 3000 ft-os összeggel. Vagyis nem használtam túl sokat, nem tettem sok pénzt a T zsebébe. Mégis, akárhányszor hívtam az ügyfélszolgálatot, MINDIG tudtam humanoiddal beszélni, aki jól körbe is nyalta a hátsómat. Volt, hogy fél órát beszéltem vele és végül sikerült megoldani a problémát. MMS beállításokban írtam el az IP címet, nagy nehezen sikerült rájönni a hibára, de mégsem ásítozott bele a telefonba, teljes nyugalommal hatodjára is átnézte velem. És utána még ő köszönte meg. Lehet, hogy miután letettem anyázott, de ez már nem lényeg. Nem értem, hogy miért pont ezt az ügyfélszolgálatot hoztad fel, ezt az előbb említett esetet a Vodánál úgy oldották volna meg, hogy jól elküld a fenébe, azzal, hogy ott van a Voda honlapján, nézzem meg. Ezt tényleg tapasztalatból írom, több barátomnak is próbáltam segíteni beállítani a telóját.


hétf. jún. 13, 2005 11:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
...

látod már miként szaporodnak ebben a topicban a hozzászólások? !-] ]:->


hétf. jún. 13, 2005 11:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
És a T azért az okostelókba nem nyúlkál bele. Én inkább az utóbbi kategóriáról beszélek, mert ugye az olcsó telók azért olcsók, mert a szolgáltató megbabrálta. Branding telóknak, vagy hogy hívják őket. De, hogy a drága telókba is live!-ot tegyenek, az tényleg szemétség.


Az okostelóknál annyi a belenyúlás,hogy alapból benne vannak az adatkapcsolatnál a vodás beállítások és ha resetelsz,akkor erre áll vissza.Ha őgyis vodával használod,akkor még jól is jön.Ha meg nem,akkor valszeg nem hivatalosan lett független és akkor ennyi fáradtságot talán megér a dolog,hogy elmenni a nokia oldalára/üszit felhívni és lekérni a beállításokat.
A designba meg nem nagyon magyaráztak bele,mivel a nokia szerencsére nem hagyja.Meg amúgy is,ha veszel egy okostelcsit,úgyis azzal kezded,hogy mindent testreszabsz benne és akkor nem t9kmindegy,hogy eredetileg milyen háttér volt benne? :?


hétf. jún. 13, 2005 11:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
A Relax-al mi a szemét húzás? Több Relax-os előfizető van, mint összesen a Pannonnál és a Vodánál az ugyanilyen konstrukciókban. Ezek szerint ilyen hülyék volnának az emberek?

A T-nek szokása pofátlanul lehúzni a népet? Nem is tudom, hogy kinek volt 10 perces számlázási egysége, ami úgy reklámoztak, hogy 6ft/perc. Na, szerintem ez a szemét húzás. Kihasználják, hogy a sok láma nem olvassa el az apró betűt. Ez szerintem sokkal gázabb, mint bármi, amit a T csinált valaha is.


Az szerinted korrekt dolog,hogy meghirdeti ezt a konstrukciót,majd amikor a voda kihozza ugyanazt kb. feleáron,akkor a T "nagylelkűen" enged az árakból(meg a sokszoros haszonból),ami még így is kissé magas :roll:

Erről már sokszor volt szó,hogy sokan csak azért nem váltanak,mert lusták,foggalmuk sincs a lehetőségekről.De ez nem egyenlő azzal,hogy azért T-sek,mert annyira elégedettek és jó nekik.(persze nem általánosítunk,biztos van,akinek megéri!)

Nem mondtam,hogy a voda szent lenne!Neki is vannak húzásai.De eddig én elégedett vagyok velük.A számlám igencsak jól alakul a swyop csomival.Ha bajom van,hívom az üszit és normálisak,megoldják.T-nél hívtam az üszit,de mivel nem volt xx tízezres számlám havonta,így nekem nme volt elérhető a humanoiddal való kommunikáció lehetősége.Ez korrekt :?: És nem csak én voltam így vele,nem csak egyszer.

Kinél is van másodperc alapú publikus csomag egyedül?

Nemtudom,neked mennyire jön be ez az új T-feeling,de nekem nagyon nem.Undorítónak találom ezt az agyonmagentázott design-t,a reklámban csak azt látni,hogy szép kisfiúk és szép kislányok dobálják a frízbit és majd elmennek a boldogságtól,hogy T-s telefonjuk lehet.A számla persze nem számít,a lényeg a parasztvakítás.Az "akciós árú" telefonok néha drágábbak,mint ha megveszed függetlenül hivatalos garival.De a feeling az megvan :roll:


hétf. jún. 13, 2005 11:12
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
V525 nem volt korlátozva. GX10, GX10i igen, meg talán a GX30. GX20-at nem hiszem. A többi nem. Nekem GX15-öm van, ezen sincs semmi korlátozva.

Ami még szúrhatja a szemét, hogy K700i-nél, F500i-nél, K300-nál nem tehetsz be mp3 csengőhangot. Előbbi kettőnél van már megoldás rá. Ennyi.

Meg talán az, hogy 5 színnel rendelkező live! menü van egy 65/262 ezer színű kijelzőn. Ez egy szoftcserével megoldható, onnantól kezvdve lehet élni a vodával, és többszörösen megtérül minden, mintha valaki westeles lenne.

Al Bundy írta:
Meg nincs az az isten, hogy Vodafone-os legyek.

Ja, van egy nevemen lévő VitaMAX kártya. Ha gondolod, Neked adom, s akkor nem kell soha vodásnak lenned, elég ha használod :-D.
Al Bundy írta:
hanem közeli barátoktól, akiket már sikerült arra rávenni, hogy vigyék a számukat a T-hez.

Elhiszed, hogy könnyebben lehet őket rábeszélni vodára, minthogy visszatérjenek westelhez :-D?


hétf. jún. 13, 2005 11:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Al Bundy írta:
Halottam. De az legalább nem dobálja fel minden egyes menüpontban a live!-os linkeket!

nagyon szupi :) viszont az egyik funkciógomb fixen a tzones-ra van kötve. ezen kívül kivették a navi-gomb programozhatóságát... stb

ez legalább ugyanolyan disznóság.


Ez talán a live!-nál nincs meg? És a T azért az okostelókba nem nyúlkál bele. Én inkább az utóbbi kategóriáról beszélek, mert ugye az olcsó telók azért olcsók, mert a szolgáltató megbabrálta. Branding telóknak, vagy hogy hívják őket. De, hogy a drága telókba is live!-ot tegyenek, az tényleg szemétség.


hétf. jún. 13, 2005 11:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Halottam. De az legalább nem dobálja fel minden egyes menüpontban a live!-os linkeket!

nagyon szupi :) viszont az egyik funkciógomb fixen a tzones-ra van kötve. ezen kívül kivették a navi-gomb programozhatóságát... stb

ez legalább ugyanolyan disznóság.


hétf. jún. 13, 2005 11:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A T-vel szerintem egyetlen egy baj van. Az az ocsmány szín! Ezt elismerem.


hétf. jún. 13, 2005 11:04
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Londelmor írta:
Al Bundy írta:
a live!-os (na ez is mekkora egy szemétség, öncélúan módosítani egy teló szoftverét)

hmmm, te még nem hallottál a T-menüről? nézz csak be az E720 topicba ;)
aztán után lehet beszólni, hogy mi a szemétség...
(ha meg már a kettő közül lehet választani, akkor inkább kihagynám a magentát...)


Halottam. De az legalább nem dobálja fel minden egyes menüpontban a live!-os linkeket!


hétf. jún. 13, 2005 11:03
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
a live!-os (na ez is mekkora egy szemétség, öncélúan módosítani egy teló szoftverét)

hmmm, te még nem hallottál a T-menüről? nézz csak be az E720 topicba ;)
aztán után lehet beszólni, hogy mi a szemétség...
(ha meg már a kettő közül lehet választani, akkor inkább kihagynám a magentát...)


hétf. jún. 13, 2005 10:58
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Zsombe írta:
Al Bundy írta:
Ami nekem először a Vodáról eszembe jut, hogy jó pár telójában letiltja a BT-t, meg az infrát, hogy "használd az MMS-t". Azért idéztem, mert ezt az ügyfélszolgálatos csaj mondta az egyik ismerősömnek. Na, ekkor hagyta ott a Vodát. Ekkora szemétséget csak a Voda csinál az összes mobilszolgáltató közül a földön. Na, pl. egy az egyik, ami miatt inkább elkerülöm ezt a szolgáltatót. Tudom, nem nagy dologról van szó, de ebből látni a mentalitásukat és ez nekem bőven elég.

Más: A T-gyalázóban ugyanilyen alapon lehetnének no hsz-ek. De mégis fele annyi a hsz.

Nos én nem tudok olyan "jó pár telóról", amiben korlátozta volna a BT-t és infrát. Sharp GX10, GX20-ban talán, bár ebben nem vagyok olyan biztos és ha jól emlékszem akkor még a Motorola V525-ben (de ezt meg könnyedén lehetett orvosolni egy V600-as szoft. rátöltésével). De lehet, hogy tévedek. De szerintem akkor is elenyésző azoknak a készülékeknek a száma, melyek korlátozva lettek volna. Azt azonban elismerem, hogy nem szép húzás volt a Vodafone részéről, de mentségükre legyen mondva, hogy manapság már - tudomásom szerint - nem tesznek ilyet.


Ha BT-t nem korlátoznak, akkor van más. Most pl. azt olvastam a Connect-ben, hogy a live!-os (na ez is mekkora egy szemétség, öncélúan módosítani egy teló szoftverét) 6630-ban nem lehet mp3-at berakni csengőhangnak. Az ügyfélszolgálat szerint azért van, hogy a live!-ról töltsd le a cshangot. És még el is ismerik. :?


hétf. jún. 13, 2005 10:54
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
pampika írta:
@Al Bundy:

Ha csak ennyi tart vissza a vodától,akkor egy független telcsivel meg lenne oldva minden problémád :wink:
Ha csak kicsit is utánanézünk,a T-nek vannak sokkal csúnyább húzásai,ami nem 1-2 mms árába fáj,hanem sokkal többe (csak 1 példa:relax).Persze,minden szolgáltató az emberekből él,csak nem mindegy,hogy mennyire pofátlanul húzza le a népet.A T-nek pedig ez igencsak szokása,szemrebbenés nélkül :evil: (én is voltam már mindháromnál :) )


A Relax-al mi a szemét húzás? Több Relax-os előfizető van, mint összesen a Pannonnál és a Vodánál az ugyanilyen konstrukciókban. Ezek szerint ilyen hülyék volnának az emberek?

A T-nek szokása pofátlanul lehúzni a népet? Nem is tudom, hogy kinek volt 10 perces számlázási egysége, ami úgy reklámoztak, hogy 6ft/perc. Na, szerintem ez a szemét húzás. Kihasználják, hogy a sok láma nem olvassa el az apró betűt. Ez szerintem sokkal gázabb, mint bármi, amit a T csinált valaha is.


hétf. jún. 13, 2005 10:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Ami nekem először a Vodáról eszembe jut, hogy jó pár telójában letiltja a BT-t, meg az infrát, hogy "használd az MMS-t". Azért idéztem, mert ezt az ügyfélszolgálatos csaj mondta az egyik ismerősömnek. Na, ekkor hagyta ott a Vodát. Ekkora szemétséget csak a Voda csinál az összes mobilszolgáltató közül a földön. Na, pl. egy az egyik, ami miatt inkább elkerülöm ezt a szolgáltatót. Tudom, nem nagy dologról van szó, de ebből látni a mentalitásukat és ez nekem bőven elég.

Más: A T-gyalázóban ugyanilyen alapon lehetnének no hsz-ek. De mégis fele annyi a hsz.

Nos én nem tudok olyan "jó pár telóról", amiben korlátozta volna a BT-t és infrát. Sharp GX10, GX20-ban talán, bár ebben nem vagyok olyan biztos és ha jól emlékszem akkor még a Motorola V525-ben (de ezt meg könnyedén lehetett orvosolni egy V600-as szoft. rátöltésével). De lehet, hogy tévedek. De szerintem akkor is elenyésző azoknak a készülékeknek a száma, melyek korlátozva lettek volna. Azt azonban elismerem, hogy nem szép húzás volt a Vodafone részéről, de mentségükre legyen mondva, hogy manapság már - tudomásom szerint - nem tesznek ilyet.


hétf. jún. 13, 2005 10:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
@Al Bundy:

Ha csak ennyi tart vissza a vodától,akkor egy független telcsivel meg lenne oldva minden problémád :wink:
Ha csak kicsit is utánanézünk,a T-nek vannak sokkal csúnyább húzásai,ami nem 1-2 mms árába fáj,hanem sokkal többe (csak 1 példa:relax).Persze,minden szolgáltató az emberekből él,csak nem mindegy,hogy mennyire pofátlanul húzza le a népet.A T-nek pedig ez igencsak szokása,szemrebbenés nélkül :evil: (én is voltam már mindháromnál :) )


hétf. jún. 13, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
A T közalkalmazottit hasonítottam össze a Voda közalkalmazottival. Hülye nem vagyok.
Igen, bevallom, nekem soha sem volt Vodás telefonom! De nem is lesz. És nem a "barátnőm barátjának ükapja testvérének unokahúgától" hallottam dolgokat, hanem közeli barátoktól, akiket már sikerült arra rávenni, hogy vigyék a számukat a T-hez. És képzeld! Meg vannak elégedve vele! A másik: Végigolvasva ezt a topicot, már meg lehet érteni, hogy miért is gáz a Voda. Csak hasonlítsd már össze a hozzászólások számát a T-gyalázóéval! Szerintem, ha csak közvetve is, de ez is jelent valamit.

Nos akkor jól sejtettem, hogy még nem voltál Vodafone-os. Közeli barátkotól sok mindent lehet hallani, még ha olyan jó haverok is. Szerintem azért egy próbát megérne nem?
Másik dolog: elegem van már abból, hogy mindenki fikázza a Vodafone-t, mert hogy olcsó, de milyen **** szolgáltatásokat nyújt, stb..... Ez egyáltalán nem igaz! Én már öt éve vagyok Vodafone-os és az utóbbi három évben előfizetéses. Nekem eddig semmi komolyabb bajom nem volt velük. Azt elismerem, hogy korábban az ügyfélszolgálatosok nem mindig álltak a helyzet magaslatán, de az utóbbi egy-két évben szerintem elég nagy minőségi javuláson ment keresztül a Vodafone.
Na meg tudomásul kellene venni azt is, hogy mikor kezdte a piros szolgáltató a magyarországi szereplését és mikor a másik kettő. Azért azt az öt év különbséget nem lehet csak úgy hirtelen ledolgozni, még ha a világ legnagyobb mobilos szolgáltatójáról is van szó. Na meg az egy dolog, hogy a Vodafone a világ legnagyobb méretű szolgáltatója, de minden piac más és más. Meg kellett tanulniuk és alkalmazkodniuk kellett a magyarországi piachoz, az itteni igényekhez, stb.... És ez bizony nem megy egyik percrőla másikra.

Végezetül még annyit szeretnék mondani, hogy ha a sokak által szídott Vodafone nem jött volna be kis hazánkba, akkor még mindig többszörös percdíjakért telefonálhatnánk. Azt beláthatja mindenki, hogy a Vodafone-nak köszönhető az, hogy megélénkült a piac és így lementek az árak. Bár azért még most sem valami hű de olcsók a parcdíjak, de én azért az ingyendumámmal jól el vagyok :).


hétf. jún. 13, 2005 10:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ebben a topicban sokszor azert no a hsz-szam, mert sokan olyasmiket irnak be, ami szerintuk gyalazas, s meg kell veluk ertetni, hogy csak o a bena. Amugy meg nem a kozalkalmazottikat kene hasonlitgatni, hanem a publikusokat es a dominokat. De hagyjuk, mert ugysem sajat tapasztalatok alapjan itelsz, hanem neked ez elv es hit kerdese. Errol jut eszembe: a Hit Gyulekezete a westel kiemelt partnere?


Ami nekem először a Vodáról eszembe jut, hogy jó pár telójában letiltja a BT-t, meg az infrát, hogy "használd az MMS-t". Azért idéztem, mert ezt az ügyfélszolgálatos csaj mondta az egyik ismerősömnek. Na, ekkor hagyta ott a Vodát. Ekkora szemétséget csak a Voda csinál az összes mobilszolgáltató közül a földön. Na, pl. egy az egyik, ami miatt inkább elkerülöm ezt a szolgáltatót. Tudom, nem nagy dologról van szó, de ebből látni a mentalitásukat és ez nekem bőven elég.

Más: A T-gyalázóban ugyanilyen alapon lehetnének no hsz-ek. De mégis fele annyi a hsz.


hétf. jún. 13, 2005 10:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ebben a topicban sokszor azert no a hsz-szam, mert sokan olyasmiket irnak be, ami szerintuk gyalazas, s meg kell veluk ertetni, hogy csak o a bena. Amugy meg nem a kozalkalmazottikat kene hasonlitgatni, hanem a publikusokat es a dominokat. De hagyjuk, mert ugysem sajat tapasztalatok alapjan itelsz, hanem neked ez elv es hit kerdese. Errol jut eszembe: a Hit Gyulekezete a westel kiemelt partnere?


hétf. jún. 13, 2005 10:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Draga Al Bundy! Nem a Te kozalkalmazotti csomagodat kene a voda publikus csomagjaival osszehasonlitanod, hanem a publikusakat. Zsombe kerdeset kiegeszitenem azzal, hogy ha voltal, mikor? En vegigjartam mar mindharmat.


A T közalkalmazottit hasonítottam össze a Voda közalkalmazottival. Hülye nem vagyok.
Igen, bevallom, nekem soha sem volt Vodás telefonom! De nem is lesz. És nem a "barátnőm barátjának ükapja testvérének unokahúgától" hallottam dolgokat, hanem közeli barátoktól, akiket már sikerült arra rávenni, hogy vigyék a számukat a T-hez. És képzeld! Meg vannak elégedve vele! A másik: Végigolvasva ezt a topicot, már meg lehet érteni, hogy miért is gáz a Voda. Csak hasonlítsd már össze a hozzászólások számát a T-gyalázóéval! Szerintem, ha csak közvetve is, de ez is jelent valamit.


hétf. jún. 13, 2005 9:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Draga Al Bundy! Nem a Te kozalkalmazotti csomagodat kene a voda publikus csomagjaival osszehasonlitanod, hanem a publikusakat. Zsombe kerdeset kiegeszitenem azzal, hogy ha voltal, mikor? En vegigjartam mar mindharmat.


hétf. jún. 13, 2005 9:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 587
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Meg nincs az az isten, hogy Vodafone-os legyek.

Miért voltál már Vodafone-os? Van saját tapasztalatod? Vagy a barátnőd barátjának ükapja testvérének unokahúgától hallottál valami rosszat a cégről és ezért nem akarsz Vodafone-os lenni?


hétf. jún. 13, 2005 9:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Szerintem ha vki otthagyja a w-t, atmegy a vodahoz, legfeljebb a p-hoz ter vissza. Zavarna a hirtelen megnovekvo kiadas, ha ismet w-es lenne. Akar 900 Ft is. Igaz, Al Bundy?


Milyen hirtenen megnövekvő kiadás? Azért annyival nem drágább, hogy mélyen a zsebedbe kelljen nyúlni! Én egy közalkalmazottaknak kreált díjcsomagban vagyok és a számlám valami 100-200 ft-al lenne kevesebb, ha ugyanilyen Vodás csomagban lennék. Sőt, a WAP miatt, lehet, hogy még több is lenne. Szerintem e miatt nem éri meg kifizetnem egy rakás pénzt a szerződésbontásért, meg rohangálni a számhordozás után. Meg nincs az az isten, hogy Vodafone-os legyek.


hétf. jún. 13, 2005 9:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Szerintem ha vki otthagyja a w-t, atmegy a vodahoz, legfeljebb a p-hoz ter vissza. Zavarna a hirtelen megnovekvo kiadas, ha ismet w-es lenne. Akar 900 Ft is. Igaz, Al Bundy?


hétf. jún. 13, 2005 6:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Vissza fogsz Te még jönni!


Hát, én több mint 5 éve hagytam ott a T-t, de azota még egy nagyon pici okot sem találtam, hogy visszamenjek...


hétf. jún. 13, 2005 0:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
f23 írta:
Már nem témobilos vagyok 11 év után váltottam a vodára, és nem csalódtam. Nem véletlenül fogy a témobil előfizetőinek száma.


Vissza fogsz Te még jönni!


vas. jún. 12, 2005 23:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
f23 írta:
Már nem témobilos vagyok 11 év után váltottam a vodára, és nem csalódtam. Nem véletlenül fogy a témobil elõfizetõinek száma.

A 230 milliót még mindig nem értjük :wink: .


pedig egyszerű!

230 és utána hat darab nulla! :D


vas. jún. 12, 2005 19:12
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
f23 írta:
Már nem témobilos vagyok 11 év után váltottam a vodára, és nem csalódtam. Nem véletlenül fogy a témobil előfizetőinek száma.

A 230 milliót még mindig nem értjük :wink: .


vas. jún. 12, 2005 19:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 03, 2005 19:03
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Már nem témobilos vagyok 11 év után váltottam a vodára, és nem csalódtam. Nem véletlenül fogy a témobil előfizetőinek száma.


vas. jún. 12, 2005 18:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Neki lehet. Csak kar, hogy meg maganak sem tudja alatamasztani. Remelem elozo eleteben nem mobilforumos volt. Akkor nehez dolgunk lesz vele :D.


vas. jún. 12, 2005 12:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
De f23-nak tmob a world Nr1.
Nekünk meg nem. :)


vas. jún. 12, 2005 12:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Gondolom Tmob.

Már bocs, de tudtommal a voda továbbra is vezet mobiltéren a maga 153 milliójával. És múlt héten szerezte meg a román MobiFon 99%-át, meg a cseh Oscar 100%-át.


vas. jún. 12, 2005 11:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Gondolom Tmob.


vas. jún. 12, 2005 11:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
??? Mi van? Milyen 230 millió előfizető?


vas. jún. 12, 2005 11:41
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség