Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 0:25



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ja, és nem aukció, hanem kaució. Kicsit mást jelent a két szó.


hétf. júl. 11, 2005 10:48
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
ThomasTheKoRner írta:
Silver írta:
ThomasTheKoRner írta:
Ennek ellenére 40 ezer aukciót kértek Tőle hogyha a továbbiakban előfizetőjük szeretne lenni.
Már megbocsáss, de kizártnak tartom, hogy az előfizetéshez kértek volna kauciót.
Pedig elhiheted...persze készülékkel vette volna...de ez mit változtat a dolgon?
Azt mondák hogy az elbírálás ugyan sikerült,de csak akkor kap előfizetést,ha letesz az asztalra +40 rongyot,amit aztán a későbbiekben lebeszélhet!

Szerk:
Egy Siemens SL65-t akart venni előfizuba...
kicsit furcsa...hogy többet kérnek előlegbe,mint amennyibe a készülék kerül.
Meg tudnád mondani privátban, hogy hol/mikor/milyen néven történt a dolog? Utánanézetnék, mert ez esetben ez így nem OK.


hétf. júl. 11, 2005 10:46
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
ThomasTheKoRner írta:
Pedig elhiheted...persze készülékkel vette volna...de ez mit változtat a dolgon?


Rengeteget, ui. a kauciót a készülékhez kérik, nem az előfizetéshez.
Amúgy én több előfizetést is kötöttem a Vodafone-nal, mindig készülékekkel, volt közöttük nagyobb értékű is, soha sem kértek kauciót, pedig közalkalmazott pedagógus voltam.


hétf. júl. 11, 2005 10:42
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Hozzászólás 
Silver írta:
ThomasTheKoRner írta:
Ennek ellenére 40 ezer aukciót kértek Tőle hogyha a továbbiakban előfizetőjük szeretne lenni.


Már megbocsáss, de kizártnak tartom, hogy az előfizetéshez kértek volna kauciót.


Pedig elhiheted...persze készülékkel vette volna...de ez mit változtat a dolgon?
Azt mondák hogy az elbírálás ugyan sikerült,de csak akkor kap előfizetést,ha letesz az asztalra +40 rongyot,amit aztán a későbbiekben lebeszélhet!

Szerk:
Egy Siemens SL65-t akart venni előfizuba...
kicsit furcsa...hogy többet kérnek előlegbe,mint amennyibe a készülék kerül.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ThomasTheKoRner hétf. júl. 11, 2005 10:42-kor.



hétf. júl. 11, 2005 10:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
ThomasTheKoRner írta:
sziasztok!

Csak egy kérdés!
Nővérem most szeretett volna előfizetést venni a vodafonnal...tudni kell hogy 3 éve vitamaxos,üzletvezető egy boltban,rendes előrekiszámítható jövedelemmel!
Ennek ellenére 40 ezer aukciót kértek Tőle hogyha a továbbiakban előfizetőjük szeretne lenni.
Nos csak arra volnék kiváncsi..hogy mégis milyen jövedelemmel kell ahhoz rendelkezni hogy ez a vicces cég előleg nélkül hajlandó legyen előfizetést kötni???
Mit kellene nekik hazudni?mert ez így finoman szólva nevetséges... :shock:
28 éves - akkor épp - munkanélküli ismerősöm 10e Ft kaucióra kapott előfizetést.
Azt írod, hogy az előfizetéshez kérnek 40 rugót.
Ezt én viszont nem hiszem el!
Valószínű, hogy nem csak előfizetést, hanem készüléket is akar venni, és esetleg annak az értéke miatt kellene az átlagosnál nagyobb előleget fizetnie. És ez korrekt eljárás is.


hétf. júl. 11, 2005 10:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
ThomasTheKoRner írta:
Ennek ellenére 40 ezer aukciót kértek Tőle hogyha a továbbiakban előfizetőjük szeretne lenni.


Már megbocsáss, de kizártnak tartom, hogy az előfizetéshez kértek volna kauciót.


hétf. júl. 11, 2005 10:37
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Micuir írta:
Macika! Arra gondoltál, hogy a számlázási rendszer a vállalat egyik alapköve és ezért ilyen gázos a cseréje? Én tegnapelőtt megkaptam a számlát, teljesen rendben volt és a hívásrészletező is jobb lett, mint volt. S miért zavar téged az, hogy elhúzódik a csere? Addig sem kell kifizetni és befizetési határidőt is folyamatosan hosszabbították és ezt kommunikálták is felém. Mi kell még?
Nem! Arra gondoltam, hogy lassan 1 hónapja nincs számlainfo, lassan 1 hónapja nincs GPRS-nél adatmennyiség-info, sem figyelmeztető SMS a határérték megközelítésére/elérésére (illetve a szokásosnál is nagyobb késéssel érkezik, amikor más úgyis mindegy), stb.
Nem vagyok sem T-fan, sem Pannonőrült, de nem nagyon hiszem, hogy bármelyikük megengedhetné magának, hogy a számlázási rendszerük átalakítása 6-8 hetet vegyen igénybe!!!! (Merthogy a Voda július végére ígéri a befejezést, ekkora tervezik, hogy minden visszaáll a normális kerékvágásba.)


hétf. júl. 11, 2005 10:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 103
Hozzászólás 
sziasztok!

Csak egy kérdés!
Nővérem most szeretett volna előfizetést venni a vodafonnal...tudni kell hogy 3 éve vitamaxos,üzletvezető egy boltban,rendes előrekiszámítható jövedelemmel!
Ennek ellenére 40 ezer aukciót kértek Tőle hogyha a továbbiakban előfizetőjük szeretne lenni.
Nos csak arra volnék kiváncsi..hogy mégis milyen jövedelemmel kell ahhoz rendelkezni hogy ez a vicces cég előleg nélkül hajlandó legyen előfizetést kötni???
Mit kellene nekik hazudni?mert ez így finoman szólva nevetséges... :shock:


hétf. júl. 11, 2005 10:31
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Egy hete ismét Vodafone előfizető lettem, de kezd elmenni a kedvem tőlük. Háromszor próbáltam a következő "bonyolult" dolgot kérni: szeretném úgy beállítani a hangpostámat, hogy foglalt jelzés esetén NE kapcsoljon csak be a hangposta. Az első két alkalommal nem sikerült megcsinálni, harmadszorra meg teljesen **** az egészet: egyáltalán nincs HP...


hétf. júl. 11, 2005 9:44
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Nem teljesen értek egyet az előttem írókkal. Szerintem a Voda csak úgy működik, mint bármelyik más multi, azaz a döntések jöval megelőzik a megfelelő eszközök és IT kapacítás biztosítását. Aki dolgozott valaha multinál, tudja, miről beszélek.
Macika! Arra gondoltál, hogy a számlázási rendszer a vállalat egyik alapköve és ezért ilyen gázos a cseréje? Én tegnapelőtt megkaptam a számlát, teljesen rendben volt és a hívásrészletező is jobb lett, mint volt. S miért zavar téged az, hogy elhúzódik a csere? Addig sem kell kifizetni és befizetési határidőt is folyamatosan hosszabbították és ezt kommunikálták is felém. Mi kell még?


vas. júl. 10, 2005 21:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Macika írta:
egészen egyszerûen KÖZRÖHEJ!!![/b]



Macika, légyszíves a jövőben "ly"-vel írni a fent említett szót, mivel a terminal.hu-n ez az elfogadott írásmód.... :D

MÁS:
itt, maon, van egy "hozzáértő" banda, aki MINDEN felelős pozicíóba befészkeli magát és a továbbiakban csak a szintén hozzáértő ismerőseit engedi a tűzhöz. (Egyesek ezeket le szokták zsidrózni, szerintem ez nem vallás/faj függő)

Ne mondd, hogy a pannon (is) magától (vagy a telenortól) ilyen hülye. Vagy a többi cég. Egyszerűen ez van. Ezeket lehetetlen lenne 3,14-en rúgni, mert véd és dacszövetséget alkotnak.
Egyrészt felsőbbrendűségük tudatában megkérdőjelezhetetlen a hozzáértésűk, másrészt, ha egyet véletlenül ki is rúgnának, ezer helyre várnák az elvtársat.

(Végül van az Istenadta nép, aki egyrészt leszokott a gondolkodásról, másrészt annyira individualista lett a közösségi társadalomban, hogy kizárlóag a személyes és kicsinyes érdekeit védi.)


vas. júl. 10, 2005 15:18
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Szerintem is kötsög a voda, már egy Bónusz is jobb a kormányzatisnál.


vas. júl. 10, 2005 14:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Én nem azért reggeltem, de ez egy igen szép összefoglalása volt annak, amit én (és jó pár társam) a vodáról gondolunk.
Macikával is teljesen egyetértek, csak annyit tennék még hozzá, hogy nemtom miért kell ezen ennyire csodálkozni, mert a megalakulásuk óta ugyanez a "csürhe banda" tevékenykedett, és ugyancsak a "KÖZRÖHEJ" jellemzi a legjobban a szolgáltatások minőségét, azóta, hogy betették ide a lábukat. Én nem tudom, hogy külföldön milyen szolgáltatást nyújtanak, de ugyanakkor abban teljesen biztos vagyok, hogy ennél csak jobbat lehet.
Na várj! Nem a szolgáltatás minőségével van baj. Több szolgáltatással is megelőzték a többieket, olyakor olyannal is, amihez nem volt még megfelelő a ledfedettségük (de a többieknek sem!!!).


vas. júl. 10, 2005 14:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
scrollingrock írta:
Nem tudom, de a Vodefone nekem nagyon nem tetszik. Komolytalan és megbízhatatlan cég benyomását kellti, zavart kellt a reklámjaival miközben sunyi módon próbálja bepalizni az embereket.

Ez leginkább az előfizetéses dolgaikra vonatkozik, kártyásban nem tud szerencsére annyira lehúzni.

:arrow:


Én nem azért reggeltem, de ez egy igen szép összefoglalása volt annak, amit én (és jó pár társam) a vodáról gondolunk.
Macikával is teljesen egyetértek, csak annyit tennék még hozzá, hogy nemtom miért kell ezen ennyire csodálkozni, mert a megalakulásuk óta ugyanez a "csürhe banda" tevékenykedett, és ugyancsak a "KÖZRÖHEJ" jellemzi a legjobban a szolgáltatások minőségét, azóta, hogy betették ide a lábukat. Én nem tudom, hogy külföldön milyen szolgáltatást nyújtanak, de ugyanakkor abban teljesen biztos vagyok, hogy ennél csak jobbat lehet.


vas. júl. 10, 2005 13:58
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ciccio írta:
...Ha valóban csak hétfőn fogják visszakapcsolni a kimenő hívásomat, addigra már több, mint 60-65 órába tellik nekik, szemben a 24 órával, amit ígértek....
A témához...

A Vodafone Magyarország nevű csürhe banda nagyon lecsúszott. Lassan 5 hete nem képesek megcsinálni a számlázási rendszerüket. Ez egészen egyszerűen KÖZRÖHEJ!!!

Nagyon rossz céget alapított Magyarországon a Vodafone anyavállalat, nagyon régóta p..csán kellett volna rúgni az egész, akkor létrehozott Kft-t (azóta már Rt-t).

Az a Vodafone, amit a magyarok látnak/tapasztalnak, annak SEMMI KÖZE ahhoz, amit az országon kívüli Vodafone jelent minőségben, megbízhatóságban. Hiába nyomják a legfrissebb technikát a s.ggük alá, hiába hozzák be a legmodernebb know-how-t, ha az üzemeltető vízfejű Rt ALKALMATLAN mobiltelefonos szolgáltatás üzemeltetésére.

Aki ismer, tudja, hogy évekig védtem őket, mert nem tartottam jogosnak az ész/gondolkodás nélküli kritikát/fröcsögést ellenük.

Ez elmúlt, mostanra olyan szintű alkalmatlanságról tettek tanúbizonyságot az elmúl bő hónapban, ami nem tartható tovább.

Az anyacég helyében lapátra tenném az egész Vodafone Magyarország Rt-t és valami új céget alapítanék, olyan munkatársakból, akik értenek is a dologhoz.


vas. júl. 10, 2005 13:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Elgondolkodtató, hogy milyen erő viszi rá embereket, hogy csak azért regeljenek, hogy lehúzhassák a Vodát... :)))


vas. júl. 10, 2005 13:25
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 10, 2005 12:53
Hozzászólások: 34
Hozzászólás 
Nem tudom, de a Vodefone nekem nagyon nem tetszik. Komolytalan és megbízhatatlan cég benyomását kellti, zavart kellt a reklámjaival miközben sunyi módon próbálja bepalizni az embereket.

Ez leginkább az előfizetéses dolgaikra vonatkozik, kártyásban nem tud szerencsére annyira lehúzni.

:arrow:


vas. júl. 10, 2005 12:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Ciccio írta:
Ez nagyon vicces és röhelyes!


hát ez tényleg röhejes!


vas. júl. 10, 2005 11:38
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Hmm....érdekes dolgot tudtam meg most a vodafone-nal kapcsolatban.

Az egyik számlámat elfelejtettem befizetni (nem a legutolsót, hanem előtte az egyik véletlenül kimaradt) és ezért teljesen természetesen kikapcsolták a kimenő hívásaimat. Ez eddig OK. Mentem is gyorsan a postára befizetni a csekket (hosszas nyomozás után, hogy melyik számla maradt el véletlenül), majd innen haza é fax nekik a befizetést igazolván.Ez pénteken délután 16,24 kor volt.

Nos, azt ígérik, hogy a fax fogadásától számított 24 belül visszakapcsolásra kerül a kimenő hívás. Most 44 óra telt el és se kép se hang, ugyanis még mindig nem sikerült feldolgozni a beérkezett faxokat, mivel a 1750-en hétvégén csak 1 ember dolgozik!!!! Egy ekkora cégnél!!! És ő is csak 8,00 - 17,00ig. Ez nagyon vicces és röhelyes! Ha valóban csak hétfőn fogják visszakapcsolni a kimenő hívásomat, addigra már több, mint 60-65 órába tellik nekik, szemben a 24 órával, amit ígértek.
Nem lenne semmi bajom, ha nem ígérnék, de ez így maximális félrevezetésnek minősül! Bravo voda, csak így tovább!
(és én most akartam az összes céges telokat a vodához vinni....ennek reszeltek így)


vas. júl. 10, 2005 11:23
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
CineDOG írta:
bence t610=>k700 írta:
a vodafone tényleg ****... **** vodafonos menü... letilt mindent a gprswap-ján... a sima kikódolás nem segít, benne marad a vodás menü... le kell törölni az egész telefont, és újra feltenni...


Mert a T-mobile menü az maga a mennyország mi? :twisted:


Hogy mi?

Azért csak ne hasonlítgassuk össze a live!-al!


vas. júl. 10, 2005 11:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
bence t610=>k700 írta:
a vodafone tényleg ****... **** vodafonos menü... letilt mindent a gprswap-ján... a sima kikódolás nem segít, benne marad a vodás menü... le kell törölni az egész telefont, és újra feltenni...


Mert a T-mobile menü az maga a mennyország mi? :twisted:


szomb. júl. 09, 2005 16:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Hogyan mondjam, hogy ne sértselek meg?


:)

Ez tetszik, ezt hsználni fogom én is :)


szomb. júl. 09, 2005 16:06
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
bence t610=>k700 írta:
a vodafone tényleg ****... **** vodafonos menü... letilt mindent a gprswap-ján... a sima kikódolás nem segít, benne marad a vodás menü... le kell törölni az egész telefont, és újra feltenni...
Hogyan mondjam, hogy ne sértselek meg?
Attól még, hogy nem feltétlenül értesz hozzá, még nem kell beállni az ész/gondolkodás nélkül szitkozódók táborába.


szomb. júl. 09, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Sverige írta:
vizsla1 írta:
KÖZLEMÉNY
...
A kék számok hívásdíja 42Ft-ra változik A kék számok hívását a Szolgáltató 1 másodperces egységekben számlázza.
...

Ez szép! Így lesz szép lassan a "kedvezményesen" hívható kék számból "emelt díjas" kék szám... :wink:


eddig is drágább volt gyakran, mint a normál hívás (van egy ilyen topic, kékszámgyalázó)

mellesleg a legszebb, hogy még a hívott féltől is beszedik a percdíjat, hiszen őket "kedvezményesen" lehet hívni!


szomb. júl. 09, 2005 14:57
Profil Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 13:49
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Andrei írta:
bence t610=>k700 írta:
a vodafone tényleg ****... **** vodafonos menü... letilt mindent a gprswap-ján... a sima kikódolás nem segít, benne marad a vodás menü... le kell törölni az egész telefont, és újra feltenni...


Nem a telefont kell letörölni, hanem a vodafone-t :)
A vodafone hálózatát véglegesen kitörlő, tehát megsemmisítését előidéző mikromágikus, felülmúlhatatlan és megjegyezhetetlen kódja a....

...hetes.

Akkor most nyomd meg a hetes gombot és a vodának lőttek :)


mivan a 7-essel? :?:


szomb. júl. 09, 2005 14:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
bence t610=>k700 írta:
a vodafone tényleg ****... **** vodafonos menü... letilt mindent a gprswap-ján... a sima kikódolás nem segít, benne marad a vodás menü... le kell törölni az egész telefont, és újra feltenni...


Nem a telefont kell letörölni, hanem a vodafone-t :)
A vodafone hálózatát véglegesen kitörlő, tehát megsemmisítését előidéző mikromágikus, felülmúlhatatlan és megjegyezhetetlen kódja a....

...hetes.

Akkor most nyomd meg a hetes gombot és a vodának lőttek :)


szomb. júl. 09, 2005 14:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Nekem semmi bajom a Vodafone céggel :) Amikor párhavonta egyszer bekacsolom a vodás számomat, akkor egész jól szuperál arra a pár napra.


szomb. júl. 09, 2005 14:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 13:49
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
a vodafone tényleg ****... **** vodafonos menü... letilt mindent a gprswap-ján... a sima kikódolás nem segít, benne marad a vodás menü... le kell törölni az egész telefont, és újra feltenni...


szomb. júl. 09, 2005 14:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Azért az figyelemreméltó, hogy mp. alapon számlázza. Panninál meg hálón belüli hívás díja -> jól járnak a perc alappal a Beesek, Classicosok, Privátosok csúcsban kék szám hívásánál...


szomb. júl. 09, 2005 10:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Sajna a T-nél már szinte a kezdetektől ennyi!

Kék szám hívása drágább, mint a sima! :lol:

Érdekes, mert a T-s kék számok pedig 12.50-be kerülnek percenként.


szomb. júl. 09, 2005 9:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Én meg nem is szoktam kék számot hívni. :)


szomb. júl. 09, 2005 9:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
Sverige írta:
Ez szép! Így lesz szép lassan a "kedvezményesen" hívható kék számból "emelt díjas" kék szám... :wink:
Bizony néhány csomagban csúcsidőben is olcsóbb bármilyen hálón kivüli normál számot hívni.
Én eddig sem hivtam kék számot mobilról csak vezetékesről.


szomb. júl. 09, 2005 9:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
KÖZLEMÉNY
...
A kék számok hívásdíja 42Ft-ra változik A kék számok hívását a Szolgáltató 1 másodperces egységekben számlázza.
...

Ez szép! Így lesz szép lassan a "kedvezményesen" hívható kék számból "emelt díjas" kék szám... :wink:


szomb. júl. 09, 2005 8:04
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
KÖZLEMÉNY

A Vodafone Magyarország Rt. ezúton értesíti Tisztelt Előfizetőit, hogy az Általános Szerződési Feltételek Díjszabás melléklet „A” fejezet 2. pontja és a „B” fejezet 2. pontja az Általános Szerződési Feltételek 1.1.8. pontjában írtakra figyelemmel 2005. augusztus 10-ével az alábbiak szerint módosul:
A kék számok hívásdíja 42Ft-ra változik A kék számok hívását a Szolgáltató 1 másodperces egységekben számlázza.
Az Előfizető 2005. augusztus 10-i hatállyal az Általános Szerződési Feltételek fenti módosítása esetén élhet az Általános Szerződési Feltételek 1.5. pontjában meghatározott jogával.

http://www.vodafone.hu/segithetunk/kozlemeny_pdf/kozl_05_07_11.pdf


pén. júl. 08, 2005 21:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Hívd újra Őket. Kérd az ügyfélmegtartókat, mondd el mi a gondod, és kérd, hogy küldjenek egy ilyen antennát a készülékedhez. Ja, és persze tedd hozzá, hogy amennyiben nem, felmondasz, elhíreszteled, hogy nem lesz kapás stb (amiket levélben akartál írni).


hétf. júl. 04, 2005 16:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
És ők kultúrált formában közlik, hogy le vagy sajnálva.


hétf. júl. 04, 2005 15:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
partycsoka írta:

A szerződés lejártától függően.


Hát ezt nem tom! :hm: Nálunk az 1. csoportnak novemberben, 2. csoportnak tavaly áprilisban járt le a szerződése. Az intézményvezetőjének kell az aláirása a szerződésre és utána váltanak! Én igy hallottam. :roll:


szomb. jún. 25, 2005 14:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Nagy valasztasi lehetoseg nem volt. Tetszik vagy nem tetszik,ez van. Mast nem ajanlottak.


szomb. jún. 25, 2005 9:38
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: pén. jún. 03, 2005 19:03
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
partycsoka írta:

Megtörtént a kormi váltás, megjött az SMS és mint kiderült, még szrabb az egész csomag, mint ahogy az még cirka 2 hete tűnt.
A percdíjak 10 helyett csak 5%-kal csökkentek. Tehát cirka 27,5Ft/21,85Ft lett a vége. Ha lejár az 1 év hűség, első dolgom az lesz, hogy szépen felmondom az előfizut

A kapcsolattartót hibáztasd, nem jó szerződést kötött a 2 lehetőség közül a rosszabbat választottátok.
Nálunk 10% csökkenés ( 20,75/26,50 ) volt + egymás közt ingyenes.


szomb. jún. 25, 2005 8:59
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 984
Tartózkodási hely: Helsinki, FI
Hozzászólás 
Kipróbáltam. Tényleg nem jó! (se a web, se a wap)

Steve


szomb. jún. 25, 2005 7:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Hajnalban nem ment a wap (Kapcsolat nem elérhető), mostmeg a vodamail nem megy weben. Wapon meg a LIVE sem megy most.


szomb. jún. 25, 2005 7:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Áhá!!

Akkor az volt a probléma, hogy én nem a "nemzetközi" szóra kerestem rá a pdf-ekben, hanem a "külföld" szóra :)


pén. jún. 24, 2005 23:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Benne van az ÁSZF Díjszabás mellékletében, lásd 18. oldal:

Idézet:
Nemzetközi irányba küldött SMS-ek ára minden tarifacsomagban az alap SMS ár kétszerese, kivéve az Európa, Vodafone Business és Vodafone Business Volumen tarifacsomagot.
Az Európa csomag esetében hálózaton belüli SMS minősül minden EU-s és romániai Vodafone és Vodafone partnerhálózatba irányuló SMS, melynek díja 20Ft (25Ft Áfa-val). Minden más nemzetközi SMS díja 40Ft (50Ft Áfaval). Az SMS-ek díjának meghatározása - a nemzetközi szolgáltatóknál - a hálózatkijelölő számonalapul, a szám esetleges hordozottságára tekintet nélkül.
A Business és Business Volumen csomag esetében a belföldi és nemzetközi SMS-ek díjazása megegyezik.



A honlapon pedig itt: Nemzetközi hívásdíjak


pén. jún. 24, 2005 18:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
De benne van a dijszabasban! Az alapar 2-szerese!


pén. jún. 24, 2005 18:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 124
Hozzászólás 
Miért nincs fent a honlapon sem a tarifatáblázatnál, sem az ászf-ben, hogy mennyibe kerül egy külföldre küldött üzenet?
Csak annyit találtam (Duett), hogy "Havi 30 darab SMS-t küldhetsz ingyenesen akár hálózaton belülre vagy kívülre is.". Ezt értsem úgy, hogy a külföld beletartozik a hálózaton kívülbe?
1270-en már 10 perce várok, lehet, hogy itt hamarabb választ kapok (:

No mégis megtudtam (:
Szóval dupla ár, és amíg van az első 30 ingyenesből, akkor egyet levonnak, és még 31.25-öt kiszámláznak.


pén. jún. 24, 2005 17:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
Tuttti írta:
New-man írta:
Ha tÉnyleg így lesz, nem is Érdemelnek dícsÉretet! MiÉrt több lÉpÉsben alakítják át? Mikor lesz a következő?

Gondolom csoporonként ( rendőrség, mentők, önkormányzatok stb.) végzik az átállást. Valószínű hogy ezt nemtudják egyik percről a másikra megvalósitani.


A szerződés lejártától függően.


pén. jún. 24, 2005 9:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
New-man írta:
Ha tÉnyleg így lesz, nem is Érdemelnek dícsÉretet! MiÉrt több lÉpÉsben alakítják át? Mikor lesz a következő?

Gondolom csoporonként ( rendőrség, mentők, önkormányzatok stb.) végzik az átállást. Valószínű hogy ezt nemtudják egyik percről a másikra megvalósitani.


pén. jún. 24, 2005 7:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 281
Tartózkodási hely: Ország, amely jobbat érdemel! (Pest megye, Bp, Bács-Kiskun megye)
Hozzászólás 
Ha tÉnyleg így lesz, nem is Érdemelnek dícsÉretet! MiÉrt több lÉpÉsben alakítják át? Mikor lesz a következő?


csüt. jún. 23, 2005 18:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1373
Hozzászólás 
New-man írta:
Ezt inkább a dicsÉrőbe kellene: van előfizum kormányzati tarifacsomagban, És az üsz szerint az enyÉm nem változott (remÉlem, nem is fog) New-man ui: akkor ez hogy van?


Annyira ne dícsérd, az 1GB net/korlátlan WAP őszig minden létező kormányzati csomagban megszűnik.


csüt. jún. 23, 2005 5:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Közismert vagyok arról, hogy nem szoktam engedni, hogy ok és gondolkodás nélkül bántsák a Vodát, de azért ez már kicsit sok, amit a számlázási átállás terén megengednek maguknak.


Sajnos osztom a véleményedet.
A viszonteladókat is nagyon zavarja a dolog, mert szinte semmit nem lehet elintézni, amit mégis, azt sokkal hosszabb határidővel :cry:


szer. jún. 22, 2005 20:10
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség