Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 4:23



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
mrvf írta:
annyi biztos most meglepően elsősorban informatikus hallgatóra volt igény...

Vannak okos infosok,de azért azt kétlem,hogy lenne hirtelen annyi egyetemista,aki olyan tudással rendelkezik (bizonyítottan!),hogy csak úgy a kezébe adjanak egy ilyen fontosságú melót.
Ha sok infos kell,arra inkább hihetőbb,hogy pl. szám.gépes feladatokban kell segíteniük,adatfeldolgozás,betanítani üsziseket,telepíteni vmi séma szerint,etc. szal kisebb volumenű melók.


hétf. aug. 15, 2005 16:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 1:32
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Macika írta:
mrvf írta:

Másik a rendszerfejlesztést zömében egyetemista informatikusok végezték természetesen pár ember irányításával! Voda főként diákokat alkalmaz mert ez a legolcsóbb munkaerő és gyorsan lehet őket cserélgetni! Ez Magyarország "legnépszerűbb" Szolgáltatója!
Kérlek ne vedd személyeskedésnek (mert nem annak szánom), Te is biztosan hallottad valakitől, de ez akkora marhaság, amin már nevetni sem tudok.


Nem veszem személyeskedésnek! Igen hallottam valakiktől, lehet van benne hanta is mivel Vodánál dolgozni... Hajlamosak az emberek kicsit lódítani, de annyi biztos most meglepően elsősorban informatikus hallgatóra volt igény. Ez lehet véletlen, lehet az ügyfélszolgálaton jobban tudják a számítógépet kezelni mint egy biológia szakos, nem tudom. Szóval lehet igazatok van, de ez még lehet jobb lenne mint ha profik végezték ezt a pocsék munkát :roll: Nem?


hétf. aug. 15, 2005 16:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Sverige írta:
Trabi TM írta:
integral írta:
VitaMax egyenleglekérdezés hogy működik?...

Vitamax esetén a 171-et, előfizu esetén pedig a 1751-et :wink:

Illetve GPRS wap és internet adatforgalom lekérdezés Vitamax-nál is a 1751-en...


Köszi!
Teljes káosz! 8) A kiírás így is hibás sajnos.


hétf. aug. 15, 2005 10:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Sverige írta:
Illetve GPRS wap és internet adatforgalom lekérdezés Vitamax-nál is a 1751-en...


Ha ezt is írom, akkor már túl összetett lett volna... :)


hétf. aug. 15, 2005 10:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
integral írta:
VitaMax egyenleglekérdezés hogy működik?...

Vitamax esetén a 171-et, előfizu esetén pedig a 1751-et :wink:

Illetve GPRS wap és internet adatforgalom lekérdezés Vitamax-nál is a 1751-en...


hétf. aug. 15, 2005 10:21
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
integral írta:
Üdv!

VitaMax egyenleglekérdezés hogy működik?

Itt az áll, hogy a 171-et kell hívni,
itt meg az, hogy a 1751-et.
Most akkor mi van?


Vitamax esetén a 171-et, előfizu esetén pedig a 1751-et :wink:


hétf. aug. 15, 2005 10:19
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
Üdv!

VitaMax egyenleglekérdezés hogy működik?

Itt az áll, hogy a 171-et kell hívni,
itt meg az, hogy a 1751-et.
Most akkor mi van?


hétf. aug. 15, 2005 10:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
mrvf írta:

Másik a rendszerfejlesztést zömében egyetemista informatikusok végezték természetesen pár ember irányításával! Voda főként diákokat alkalmaz mert ez a legolcsóbb munkaerő és gyorsan lehet őket cserélgetni! Ez Magyarország "legnépszerűbb" Szolgáltatója!
Kérlek ne vedd személyeskedésnek (mert nem annak szánom), Te is biztosan hallottad valakitől, de ez akkora marhaság, amin már nevetni sem tudok.


hétf. aug. 15, 2005 1:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mrvf írta:

Másik a rendszerfejlesztést zömében egyetemista informatikusok végezték természetesen pár ember irányításával! Voda fõként diákokat alkalmaz mert ez a legolcsóbb munkaerõ és gyorsan lehet õket cserélgetni! Ez Magyarország "legnépszerûbb" Szolgáltatója!


ugye nem haragszol, ha ezt így, bemondásra, nem hiszem el! :lol:


hétf. aug. 15, 2005 1:27
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Macika írta:
Azt nem írtad, hogy az előfizetést mikor kötötted, annyit tudok, hogy az idén mújus 26-án kötött Pannonos előfizetési szerződésem megkötésekor nem kérdeztek olyat, hogy milyen módon kívánom a számlarészletezést megkapni.


Ha a szerződésen nincs ilyen kérdés,akkor valszeg csak az üszis figyelmességén múlott,hogy akkor iziben ezt is elintézte a szerződőnek.


vas. aug. 14, 2005 21:01
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
mrvf írta:
Macika írta:
Nem jár automatikusan, KÉRNI KELL!
De a szolgáltatás maga díjmentes, ha valaki kéri, akkor az az után induló számlázási időszakról már fog kapni részletezőt.


Igazad van tényleg kérni kell, de a jobb szolgáltatóknál már az előfizetés megkötésénél nyilatkoztatnak melyiket kéred( pl: Pannon ), azaz az előfizető szerződésen 2004. júniusában már így volt, most néztem meg a szerződésemet. Annyiben egészítelek - ki igaz kérésre - az előzőekről is kiadnak!
Mint jeleztem, a Voda volt az első, amelyik végrehajtotta az EHT előírásait, a Westel kesőbb, de még szabályos időben, a Pannon pedig később, kicsúszva a határidőből jó 1-1,5 hónappal.
Az EHT azt írja elő a mai napig is, hogy az előfizető kívánságára köteles a szolgáltató díjmentes hívsárészletezést nyújtani.

Azt nem írtad, hogy az előfizetést mikor kötötted, annyit tudok, hogy az idén mújus 26-án kötött Pannonos előfizetési szerződésem megkötésekor nem kérdeztek olyat, hogy milyen módon kívánom a számlarészletezést megkapni.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Macika vas. aug. 14, 2005 21:19-kor.



vas. aug. 14, 2005 20:54
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:40-kor.



vas. aug. 14, 2005 19:48
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
mrvf írta:
Igazad van tényleg kérni kell, de a jobb szolgáltatóknál már az előfizetés megkötésénél nyilatkoztatnak melyiket kéred( pl: Pannon )

Ha ettől jobb egy szolgáltató,akkor miért nem rohan oda mindenki? :wink:


vas. aug. 14, 2005 19:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
Ebydr írta:
En is 13-ai szamlazarasu vagyok. Nekem sem tudjak megmondani, mennyi a julius 13-an zart szamlam. Ha 1 het mulva megjon a szamla, lehet fizetni 2t egyben, aztan 3 hettel kesobb az ehavit. Szep...


Tegnapelőtt azt mondta az üfsz.,hogy valszeg ez (08.13) is csúszni fog...


vas. aug. 14, 2005 17:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
En is 13-ai szamlazarasu vagyok. Nekem sem tudjak megmondani, mennyi a julius 13-an zart szamlam. Ha 1 het mulva megjon a szamla, lehet fizetni 2t egyben, aztan 3 hettel kesobb az ehavit. Szep...


vas. aug. 14, 2005 17:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 267
Hozzászólás 
Sziasztok
Van itt olyan 13.-i zárású akinek sikerült már megtudnia a
07.13.-án lezárt egyenlegét?
Tegnapelőtt hívtam őket,akkor még semmi.... :(


vas. aug. 14, 2005 17:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 1:32
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Macika írta:
Nem jár automatikusan, KÉRNI KELL!
De a szolgáltatás maga díjmentes, ha valaki kéri, akkor az az után induló számlázási időszakról már fog kapni részletezőt.


Igazad van tényleg kérni kell, de a jobb szolgáltatóknál már az előfizetés megkötésénél nyilatkoztatnak melyiket kéred( pl: Pannon ), azaz az előfizető szerződésen 2004. júniusában már így volt, most néztem meg a szerződésemet. Annyiben egészítelek - ki igaz kérésre - az előzőekről is kiadnak!


vas. aug. 14, 2005 16:51
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:40-kor.



vas. aug. 14, 2005 15:24
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
mrvf írta:
Lehet tévedek, de a szolgáltatóknak ingyenesen vagy elektronikus vagy nyomtatott formában papíralapon alapszolgáltatásként biztosítani kell a hívásrészletezést (természetesen utólag fizető előfizetők!!!)
Szerintem ettől nem térhetnek el! Pannon már elég régóta a törvény hatálybalépésétől ezt teszi, Voda megint kivétel lenne?
Többen írtátok itt már hogy a számlázási rendszert átállították nyáron: ez egyetlen szolgáltatónál nem okozott ilyen nagy fennakadást! Szerintem sok adatot vesztetettek (Tisztelt előfizetőnk.... Tisztelettel Vodafone Ügyfélszolgálat jött, amikor már szerencsére másfél éve pannonos vagyok, másik az én 70-es Pannonos számom volt időszak amikor egy másik 70-es számon csörgött ki és visszafelé is megtörtént: értekezleten ülök bent és a főnököm telefonja csörög, megnézi ki a frász hívja hát ÉN, de az én telóm az asztalon volt, hát felvette egy női hang kereste a barátnőjét. Utánna felhívtuk kíváncsiságból a saját számomat a hölgynél csörgött ki, nálam nem! Szerencsére a Pannonn 3 napon belül elintézte, azóta minden rendben. Vodához fordultam volna lehet még számlát is kapok tőlük :) )

Kíváncsi leszek erre az időszakra milyen hívásrészletezőket tudnak majd kreálni, mert tényleg nagyon véletlen ha az asszony két egymást követő hónapban ugyananyit telefonál pontosan :)
Másik a rendszerfejlesztést zömében egyetemista informatikusok végezték természetesen pár ember irányításával! Voda főként diákokat alkalmaz mert ez a legolcsóbb munkaerő és gyorsan lehet őket cserélgetni! Ez Magyarország "legnépszerűbb" Szolgáltatója!
2005. június 25-ig - a kapott számlarészletező alapján - fillérre stimmelek a Vodával, kár hogy ennek lassan 2 hónapja.
Június 26. 0:00 óta semmi információm nincs a számlám/beszélgetéseim állásáról.
Egyébként csakúgy, mint a Pannon és a T, ugyanúgy a Voda is küldi a számlarészletezést díjmentesen, papíralapon.
Amikor hatályba lépett az EHT, ami kötelezte őket a díjmentes részletező-küldésre, akkor a Voda volt az első, amelyik küldte, után jött 2 hónappal a Westel (PONT betartva a törvényben szabott határidőt) és a Pannon még 2 hónappal utána követte a többieket, nem tudom, lett-e ebből valami elmarasztalás, de nem hiszem.
Szóval lassan 1 éve mindegyik szolgáltató (ide értve a Matávot is) korrekten, a számlával együtt küldi a részletezőt.
CSAKHOGY!
Nem jár automatikusan, KÉRNI KELL!
De a szolgáltatás maga díjmentes, ha valaki kéri, akkor az az után induló számlázási időszakról már fog kapni részletezőt.


vas. aug. 14, 2005 14:03
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Tuttti írta:
Macika írta:
Neked is az a megoldás, amit thundermix-nek írtam. Számlarészletező!!!
Aztán meglátjátok.


Van és ha küldik a számlát - lesz! Nekem csak az a problémám , hogy számlát nem kaptam, sms-t a fizetési határidőről szintén nem kaptam! A július 6-i számla összegét kértem le aug. 11-én, befizettem. Utálok csekket késve befizetni.
Bár én kaptam üzenetet a befizetési határidőről, csak épp a számla nem akart megérkezni. Reklamációmra viszont 1 nap alatt itt volt a pót-számla (persze az eredetit állítólag 16 nappal azelőtt postára adták, de az szerintem sose fog már ideérni.) Én is utálok késve befizetni számlát, ezért még aznap utaltam az összeget.
Mindenesetre lassan 3 hónap után már magához térhetne a Voda, nagyon gagyi-effekt ez, amit mostanában csinálnak.
Még szerencse, hogy a beszéd-szolgáltatással nincs semmi probléma.


vas. aug. 14, 2005 13:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. nov. 19, 2004 1:32
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Lehet tévedek, de a szolgáltatóknak ingyenesen vagy elektronikus vagy nyomtatott formában papíralapon alapszolgáltatásként biztosítani kell a hívásrészletezést (természetesen utólag fizető előfizetők!!!)
Szerintem ettől nem térhetnek el! Pannon már elég régóta a törvény hatálybalépésétől ezt teszi, Voda megint kivétel lenne?
Többen írtátok itt már hogy a számlázási rendszert átállították nyáron: ez egyetlen szolgáltatónál nem okozott ilyen nagy fennakadást! Szerintem sok adatot vesztetettek (Tisztelt előfizetőnk.... Tisztelettel Vodafone Ügyfélszolgálat jött, amikor már szerencsére másfél éve pannonos vagyok, másik az én 70-es Pannonos számom volt időszak amikor egy másik 70-es számon csörgött ki és visszafelé is megtörtént: értekezleten ülök bent és a főnököm telefonja csörög, megnézi ki a frász hívja hát ÉN, de az én telóm az asztalon volt, hát felvette egy női hang kereste a barátnőjét. Utánna felhívtuk kíváncsiságból a saját számomat a hölgynél csörgött ki, nálam nem! Szerencsére a Pannonn 3 napon belül elintézte, azóta minden rendben. Vodához fordultam volna lehet még számlát is kapok tőlük :) )

Kíváncsi leszek erre az időszakra milyen hívásrészletezőket tudnak majd kreálni, mert tényleg nagyon véletlen ha az asszony két egymást követő hónapban ugyananyit telefonál pontosan :)
Másik a rendszerfejlesztést zömében egyetemista informatikusok végezték természetesen pár ember irányításával! Voda főként diákokat alkalmaz mert ez a legolcsóbb munkaerő és gyorsan lehet őket cserélgetni! Ez Magyarország "legnépszerűbb" Szolgáltatója!


vas. aug. 14, 2005 13:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
Macika írta:
Neked is az a megoldás, amit thundermix-nek írtam. Számlarészletező!!!
Aztán meglátjátok.


Van és ha küldik a számlát - lesz! Nekem csak az a problémám , hogy számlát nem kaptam, sms-t a fizetési határidőről szintén nem kaptam! A július 6-i számla összegét kértem le aug. 11-én, befizettem. Utálok csekket késve befizetni.


vas. aug. 14, 2005 8:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
En alapbol uno pluszt arulnek, hogy raszoktassam az embereket az elektronikus toltesre.


vas. aug. 14, 2005 4:32
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:40-kor.



szomb. aug. 13, 2005 23:54
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Elmehetnek a sunyiba mostmár...egész nap nem voltak hajlandóak felvenni a telefont,mindig csak a gépnénit hallgathattam.1-2-szer ok,de hívtam vagy 15-ször több időpontban is és sehun sámli,csak várjak :evil:


szomb. aug. 13, 2005 21:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Joker Plusz és a Domino Aktív (lesz majd) a 2 legjobb pre-paid itthon.
joanadavis: Te azok közé tartozol, akiknek nehezükre esik 3 SMS-t elküldeni?


nem azok közé tartozom, és csak kettő volt :)
hát igen, de külön költség nélkül a Joker jó, na mindegy, lehet, hogy már megint az én női agyam nyomesz. na de mindegy :)


szomb. aug. 13, 2005 18:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
guni. írta:
...Guni

Ha alig SMS-ezel, és főként 1 perc alattiak, csúcson kívüliek a hívásaid, akkor miért is nem felel meg a sima VitaMAX?


szomb. aug. 13, 2005 16:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Jokere azoknak van, akik csak SMS-eznek, Joker Plusz meg azoknak, akik emellett még telefonálnak is.


Nem feltétlenül. Én is azt használtam szinte mióta megjelent és alig sms-eztem vele. Amennyiben a legtöbb hívásod 1 perc alatti és csúcsidőn kívül használod ráadásul csak mondjuk havi 2500-tel töltöd, akkor jobb a sima Joker, mert kisebb a számlázási egység, nincs havidíj, és csúcsidőn kívül amúgy sem annyival drágább, mint a plusz.

Guni


szomb. aug. 13, 2005 16:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
mz írta:
joanadavis írta:
talán azért, mert azok a legkedvezőbb díjcsomagok, és így akarják megszüntetni őket lassacskán. alattomosak, mi?


Jelenleg szerintem a Joker Plusz és a Domino Aktív (lesz majd) a 2 legjobb pre-paid itthon.
Nem hinném, hogy a voda megszüntetné mostanában a Jokert és a Joker Pluszt. Ha takarítani akarnak, akkor valamit kezdjenek inkább az Unoval és a Cityvel.

Unoval nem kezdenek semmit, mert ilyen SIM-ek vannak kereskedelmi forgalomban.
A Citysek pedig még mindig sokan vannak.
A Duo, Uno Plusz jó alternatíva.
Amit viszont kevesen használnak: a VitaMax.
Jokere azoknak van, akik csak SMS-eznek, Joker Plusz meg azoknak, akik emellett még telefonálnak is.

joanadavis: Te azok közé tartozol, akiknek nehezükre esik 3 SMS-t elküldeni? Egy ismerősöm ilyen. De az ő gondját megértettem: nem rég vonták le Neki a 375 Ft-os díjat.

A 3 SMS:
Átváltani Cityre, Uno Pluszra, Duora (hívási szokásoktól függően, ezek a legjobbak a Pasporttal külföldön);
Megrendelni a Passportot;
Visszajönni M.o.-ra, átváltani Jokerre/Joker Pluszra.

Amúgy Dumabérlettel sem vehető igénybe a Passport, pedig a Voda 50-800-as Esti és Hétvégi opciós csomagokkal használható.


szomb. aug. 13, 2005 13:48
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:41-kor.



szomb. aug. 13, 2005 10:57
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
mz írta:
Joker Plusszal sem megy, de nem tudom, hogy a 2 Joker miért lett úgymond fekete bárány. :roll:


talán azért, mert azok a legkedvezőbb díjcsomagok, és így akarják megszüntetni őket lassacskán. alattomosak, mi?
de én akkor sem fogok váltani. csak jó lett volna. de már nem érdekel. mondjuk megszokhattam volna.
hívódallamnak sem azt állították be, amit kértem, úgyhogy ezek után nem érdekelnek ezek a "klassz" dolgok


szomb. aug. 13, 2005 8:32
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
joanadavis írta:
a Passportot pontosan csak Vitamax Jokerrel nem lehet igénybe venni.


Joker Plusszal sem megy, de nem tudom, hogy a 2 Joker miért lett úgymond fekete bárány. :roll:


pén. aug. 12, 2005 23:01
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Tuttti írta:
thundermix írta:
Lehet, hogy altalanos dolog, de azert beirom.

Jul 31-i keltezesu szamla, megerkezett tegnap (aug 11). Fizetesi hatarido: aug 16. Bravo assholes!

Ezenkivul, A szamlan szerepel a junius-juliusi dij, amit be kell fizetni, ill. vmilyen 4000 ft ami csak ugy "korabbi egyenleg".

Hm, jó neked! Mármint nem abból a szempontból hogy + 4000-el megakarnak vágni, hanem hogy kaptál számlát! Tegnap hívtam az ÜF-öt, számla egyenleg lekérdezése , s ma csekken fizettem be! :evil:
A számla összege megegyezett a június 6-i számlával! Ezt nem értem hogy hogy tud az asszony ugyanannyit telefonálni 2 hónapot egymás után! :lol:
Neked is az a megoldás, amit thundermix-nek írtam. Számlarészletező!!!
Aztán meglátjátok.


pén. aug. 12, 2005 19:23
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
thundermix írta:
Lehet, hogy altalanos dolog, de azert beirom.

Jul 31-i keltezesu szamla, megerkezett tegnap (aug 11). Fizetesi hatarido: aug 16. Bravo assholes!
Tulajdonképpen mi is a bajod ezzel? Semmi gond, van 5 napod befizetni. Ez más szolgáltatónál sincs máshogy. Nekem július 18-án kelt a számlám és reklamálásromra(!) augusztus 3-án érkezett meg, aug. 4-ig kellett befizetni. Tudtam, hogy fizetnem kell, hisz használtam, a pénz megvolt rá. Hol itt a probléma???

A számla összegeiről pedig lehet INGYEN részletezőt kérni, kötelesek elküldeni. Abban megnézheted, mennyi az annyi. Ha nem tudnak adni egy adott tételről elszámolást, akkor pedig nem fizeted be, hanem bemész egy bemutatóterembe (nem viszonteladóhoz!) és megkéred, magyarázzák el, mennyi az annyi.

Nem akarom védeni méltánytalanul őket, de csak ezért ne legyenek már segg...
Szóval érted...


pén. aug. 12, 2005 19:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
thundermix írta:
Lehet, hogy altalanos dolog, de azert beirom.

Jul 31-i keltezesu szamla, megerkezett tegnap (aug 11). Fizetesi hatarido: aug 16. Bravo assholes!

Ezenkivul, A szamlan szerepel a junius-juliusi dij, amit be kell fizetni, ill. vmilyen 4000 ft ami csak ugy "korabbi egyenleg".

Hm, jó neked! Mármint nem abból a szempontból hogy + 4000-el megakarnak vágni, hanem hogy kaptál számlát! Tegnap hívtam az ÜF-öt, számla egyenleg lekérdezése , s ma csekken fizettem be! :evil:
A számla összege megegyezett a június 6-i számlával! Ezt nem értem hogy hogy tud az asszony ugyanannyit telefonálni 2 hónapot egymás után! :lol:


pén. aug. 12, 2005 18:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
thundermix írta:
Lehet, hogy altalanos dolog, de azert beirom.

Jul 31-i keltezesu szamla, megerkezett tegnap (aug 11). Fizetesi hatarido: aug 16. Bravo assholes!

Ezenkivul, A szamlan szerepel a junius-juliusi dij, amit be kell fizetni, ill. vmilyen 4000 ft ami csak ugy "korabbi egyenleg". MI a jo istenrol van szo? Semmilyen szamlat nem kaptam rola. Ezek teljesen eltoltak ezt a szamlazasi rendszert. Kepzelem mi lehetett ott. Elveszett adatok, kapkodas, kaosz. Korabban szerettem volna bekerulni a VF IT csapataba, kiraly helynek tunt (megiscsak multi, meg minden), ezek utan nem lehetne oda vontatni igasloval sem.


én is szerettem volna bekerülni, de ezek szerint oda csak a "jobbakat" vették fel! :lol: :lol: :lol: :lol:


pén. aug. 12, 2005 10:37
Profil Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 10, 2004 10:01
Hozzászólások: 93
Hozzászólás 
Lehet, hogy altalanos dolog, de azert beirom.

Jul 31-i keltezesu szamla, megerkezett tegnap (aug 11). Fizetesi hatarido: aug 16. Bravo assholes!

Ezenkivul, A szamlan szerepel a junius-juliusi dij, amit be kell fizetni, ill. vmilyen 4000 ft ami csak ugy "korabbi egyenleg". MI a jo istenrol van szo? Semmilyen szamlat nem kaptam rola. Ezek teljesen eltoltak ezt a szamlazasi rendszert. Kepzelem mi lehetett ott. Elveszett adatok, kapkodas, kaosz. Korabban szerettem volna bekerulni a VF IT csapataba, kiraly helynek tunt (megiscsak multi, meg minden), ezek utan nem lehetne oda vontatni igasloval sem.


pén. aug. 12, 2005 9:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
nem olvastam vissza, de hadd mondjam azt, hogy fuck vodafone!
a Passportot pontosan csak Vitamax Jokerrel nem lehet igénybe venni. és a kis drágák még fel is ajánlották, hogy váltsak át. ]:-< Kép


pén. aug. 12, 2005 9:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Valakinek kiszámlázták a 1751-es fogadott SMS-eket júniusban?


csüt. aug. 11, 2005 20:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Az ÁSZF-be le van írva, hogy lehet mínuszba menni. De sokaknak mindig sikerül.

Mit kellett volna tennem, hogy én is kapjak ilyen kedves SMS-t, hogy eltekintenek a GPRS kiszámlázásától :-D?

VonBraun: nem mehetett el több lóvé, mert csak azt az összeget nyúlják le, ami kevesebb, mint a számlázási egységre elegendő összeg. Az a mínusz 2 Ft talán sok SMS egymás utáni gyors elküldésével jöhetett ki.


csüt. aug. 11, 2005 20:28
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
tatu- írta:
Egy gyors kérdés:
Vitamax mehet negativ egyenlegbe? :roll:


Elméletileg nem, viszont a gyakorlatban már láttam -3000-es egyenleget is, tehát lehetett -100Ft-os egyenleged, de nehéz összehozni...


csüt. aug. 11, 2005 11:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Akkor viszont tatu-nak is valószínű, hogy sokkal több ment el így tört percenként, csak most tűnt fel neki, amikor feltöltött.


szer. aug. 10, 2005 18:12
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:21-kor.



szer. aug. 10, 2005 15:04
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
mz írta:
Macika írta:
Ebben sem ártana megpiszkálni a tisztelt szolgáltatót. Mert ha szolgáltatást nem nyújt érte, akkor hooogy, miért is teszi zsebre? Van errõl valami az ÁSZF-ben?


Ez a célom. Ma írtam nekik egy 2. reklamáló mailt, amint megjön a válasz, megy az elõzõvel együtt az NHH-hoz.
Az ÁSZF-ben nincs semmi, szerintem ez is ugyanolyan jogtalanul levont lóvé, mint a hangpostás dolog, amiért a GVH a fejükre koppintott.


itt jegyzem meg, hp-ról semmi fejlemény.

Mellesleg a hp ugyan pofátlanság, de nem jogtalan, hisz az az ügyfelük kérésének megfelelően működik, ki lehet kapcsolni.

Azonban a maradék zsebretétele egyértelműen a programozóik színvonalára mutat és persze jogosulatlan anyagi haszonszerzés


szer. aug. 10, 2005 14:33
Profil Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 18:58-kor.



szer. aug. 10, 2005 14:21
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
mz írta:
tatu- írta:
Azért mert a voda hajlamos egyenleg eltünetésre. :?
Sajnos ez igaz.
Ha például City kártyád van 90 Ft-tal és indítasz egy hívást csúcsidőben mobilra, akkor 1:00-nál bontják a vonalat, mivel a maradék 42Ft-ból már nem telik újabb percre. Csakhogy ez a 42Ft szépen eltűnik, az igen tisztelt Vodafone zsebre teszi és csak azt látod, hogy 0Ft-os egyenleged van.
Én legalábbis már sokszor tapasztaltam ezt a problémát.
Ebben sem ártana megpiszkálni a tisztelt szolgáltatót. Mert ha szolgáltatást nem nyújt érte, akkor hooogy, miért is teszi zsebre? Van erről valami az ÁSZF-ben?


szer. aug. 10, 2005 13:42
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 18:58-kor.



szer. aug. 10, 2005 11:28
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
VonBraun írta:
Akkor meg minek kérdezed...? :evil: Amúgy egy-két egyenleg-lekérdezés, és már meg is vagy az összeggel, ha nem is volt minuszban.

Azért mert nem tudtam, :oops:
Azért mert mindenhol az olvastam "nem lehet", 8)
Azért mert a voda hajlamos egyenleg eltünetésre. :?
Egyenleget nem kérdek le addig használom mig van, elvböl nem fizetek ilyenekért. :roll:


szer. aug. 10, 2005 11:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Akkor meg minek kérdezed...? :evil: Amúgy egy-két egyenleg-lekérdezés, és már meg is vagy az összeggel, ha nem is volt minuszban.


szer. aug. 10, 2005 10:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
VonBraun írta:
Nem. Néhány forint inkább pluszban, de akkor már ledobja a hívást is és nem küldi el az sms-t. Ha bármelyikre nem elég, akkor nem indul el a hívás/sms.

Érdekes feltöltöttem 3,000-et tegnap és csak 2898-at irtak jóvá :(
Köszi


szer. aug. 10, 2005 10:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 7 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség