Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 1:12



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 785  Következő
OFF TOPICOK GYŰJTEMÉNYE 
Szerző Üzenet
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
A Tescoban? :D


csüt. nov. 03, 2005 14:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
T68m írta:
6230 írta:
látom jól el vagytok
csak tudnám ha szerintetek én bugyuta vagyok
akkor miért csámcsogtok rajtam napokig
hiába értek az emberek manipulálásához
hja és ha én nem lennék akkor most nem a 20 ezredik hszt közelítené a topik hanem kb csak a 12 - 15 ezrediket


és ha csak 12-15ezer lenne, akkor az sem lenne tragédia.

Mellesleg hol is a diplomád, a múltkor még igérgetted? :D

Ja, és mennyit kerestél a hajón/olajfúrótornyon/angliai teszkón?



pont annyi volt az órabérem mint a tied nettóban
csak én még kaptam hozzá teljes ellátást és szállást + nyelvtanulási lehetőséget + utazást + csodás tájak megtekintési lehetőségét


csüt. nov. 03, 2005 13:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
vagy Irakban?


csüt. nov. 03, 2005 13:46
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Londelmor írta:
nem tudom hogy nem jöttetek még rá, hogy milyen könnyen meg lehetne szabdulni '30-tól egy elegáns logikai paradoxonnal (mivel csak binárisan tud gondolkodni, akár egy robot)...
;)


1. hogyan? :)

2. még binárisan se tud, mivel nem válaszolt az én, direkt számára kifejlesztett igen/nem logikai kérdéseimre.


csüt. nov. 03, 2005 13:45
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
És Afganisztánban... :)


csüt. nov. 03, 2005 13:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
6230 írta:
látom jól el vagytok
csak tudnám ha szerintetek én bugyuta vagyok
akkor miért csámcsogtok rajtam napokig
hiába értek az emberek manipulálásához
hja és ha én nem lennék akkor most nem a 20 ezredik hszt közelítené a topik hanem kb csak a 12 - 15 ezrediket


és ha csak 12-15ezer lenne, akkor az sem lenne tragédia.

Mellesleg hol is a diplomád, a múltkor még igérgetted? :D

Ja, és mennyit kerestél a hajón/olajfúrótornyon/angliai teszkón?


csüt. nov. 03, 2005 13:39
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nem tudom hogy nem jöttetek még rá, hogy milyen könnyen meg lehetne szabdulni '30-tól egy elegáns logikai paradoxonnal (mivel csak binárisan tud gondolkodni, akár egy robot)...
;)


csüt. nov. 03, 2005 13:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Sy írta:
...

köszi, megnézem azt az oldalt! :) (amint lesz időm annyit végigböngészni, mert nem kevés)
egyelőre bookmarkoltam, nehogy elvesszen.


csüt. nov. 03, 2005 13:27
Profil Privát üzenet küldése ICQ
bugvadász
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 02, 2004 13:32
Hozzászólások: 4349
Tartózkodási hely: Bp
Hozzászólás 
6230 írta:
hja és ha én nem lennék akkor most nem a 20 ezredik hszt közelítené a topik hanem kb csak a 12 - 15 ezrediket


Van kb 550HSZ-ed az OFFba... És van 3-4 ember (vagy néha több) aki hozzá(d)szól. És nem csak rólad folyik az OFF... Tehát ha nem lennél, akkor is minimum a 18000. HSZ-nél járna az OFF Topik... De Szerintem akkor is itt járnánk, mert lenne téma... :) És azért az a 5000-8000 HSZ levonás enyhén szólva rossz becslés... Na mindegy...SZVSZ...


csüt. nov. 03, 2005 13:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
látom jól el vagytok
csak tudnám ha szerintetek én bugyuta vagyok
akkor miért csámcsogtok rajtam napokig
hiába értek az emberek manipulálásához
hja és ha én nem lennék akkor most nem a 20 ezredik hszt közelítené a topik hanem kb csak a 12 - 15 ezrediket


csüt. nov. 03, 2005 12:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
köszi!
(akkor mégis helyes találatot /is/ adott r áa google, csak nem mertem beazonosítani ilyen kultúrált kifejezéssel, azt hittem ez is valami netes szleng, mint például a LOL)


csüt. nov. 03, 2005 12:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
A pontos latin kifejezést nem tudom beidézni, -butaságot meg nem akarok,- de a jelentése: betű szerint, szó szerint. Mármint az idézet. Emlékeim szerint már ebben a topicban is volt régebben róla szó.

Na megnéztem: sic (e: szik) latin, így (szövegben,- rendszerint zárójelben és felkiáltójellel,- a betű szerinti hűségre figyelmeztető szó)


csüt. nov. 03, 2005 12:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
bocsánat a tudatlanságért, de az a "(sic!)" jelzés pontosan mit is takar? :roll:
(mielőtt megkérdeztem, megnéztem a google mit hoz ki rá, ezek közül valamelyik?)


csüt. nov. 03, 2005 12:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Hát nehezen lehet bírni a pasast az biztos. Kb. mint a 6-os csavar az 5-ös anyát... ;)


Metrikus vagy withworth?


csüt. nov. 03, 2005 11:59
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Kész! :gigalol:


csüt. nov. 03, 2005 11:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
És a Radírpók? A Benzinszívó Szúnyog? A Körbevágó Körömolló? A Mágneskörmű Szögkihúzó? A torzonborz Kalapevő? Az Egylábú Esernyőmadár? A Zengőtorkú Nyivákoló? Az Óriástüdejű Levegőfújó? A Mindent Ragasztó Rezső? Ez mind smafu? :gigalol: Tessék pótolni!!! Délután kikérdezem! :)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BrOnZ csüt. nov. 03, 2005 11:58-kor.



csüt. nov. 03, 2005 11:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
T68m írta:
- sőt, papucs orrán pamutbojt;
Ezt egyértelműen visszautasítom Pom Pom nevében! Szegény-szegény Gombóc Arthur(sic!) ha ezt olvasná, rádküldené az Órarugó Gerincű Felpattanó által vezetett Lesből Támadó Ruhaszárító Kötelet... :gigalol:

Hát nehezen lehet bírni a pasast az biztos. Kb. mint a 6-os csavar az 5-ös anyát... ;)


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára BrOnZ csüt. nov. 03, 2005 11:54-kor.



csüt. nov. 03, 2005 11:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Mégsem hasonlíthatom egy ékhez... ;)


- 6-os anyacsavar;
- százasszeg;
- sőt, papucs orrán pamutbojt;


csüt. nov. 03, 2005 11:27
Profil Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Hagyd Zsuzsi! Felesleges... Most majd jól beléd is köt, hogy te is csak őt bántod.... :roll:


Érzem én, hogy felesleges, de ezt már nem birtam szó nélkül hagyni :roll: .....az biztos, hogy nincs értelme belém kötnie...!!! :)


csüt. nov. 03, 2005 11:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
skynet írta:
BrOnZ írta:
Aki ennyire egyszerû, mint egy EU-s raklap,


az EU raklap nem is olyan egyszerû! :D szabványosítva van, 800x1200x150 mm, és az se mindegy, hogy' szögeled rá a deszkákat... :wink:

inkább egyszerû, mint egy darab kõ! :D :D :D


Kérlek! Ne báncsatok (sic!) egy 30éves, diplomázott embert!

(aki nem érti, olvasson vissza)

hoppp, bronzi beelőzött


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára T68m csüt. nov. 03, 2005 11:23-kor.



csüt. nov. 03, 2005 11:22
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
skynet írta:
az EU raklap nem is olyan egyszerű! :D szabványosítva van, 800x1200x150 mm, és az se mindegy, hogy' szögeled rá a deszkákat... :wink:
Jóvanna! Megelőlegeztem a bizalmat... Állítólag -saját bevallása szerint,- diplomás ember. Mégsem hasonlíthatom egy ékhez... ;) Csak mindig akkor van baj, amikor megjön a világkörüli hajóútjáról, jól megszedve magát, és akkor dől belőle a hülyeség, mint barátból az allelúja... :lol:


csüt. nov. 03, 2005 11:21
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Hagyd Zsuzsi! Felesleges. Volt már néhány eset, amikor megpróbáltuk normális mederbe terelgetni, totális kudarc lett a vége. Nem is tudom, tán Nyuszy írta be anno, hogy az vesszen meg, aki mégegyszer hozzászól, -mármint az emberhez... ;) Azt hiszem most is aktuális ez a megoldás. Egyszerűen figyelmen kívül kell hagyni és kész. Most majd jól beléd is köt, hogy te is csak őt bántod. Hagyni kell tényleg a fenébe. Tudod segíteni is csak annak lehet, aki hagyja magát... :) Aki ennyire egyszerű, mint egy EU-s raklap, az csak igen-be meg nem-be tud gondolkodni. Ezzel olyan nagy kárt nem tud okozni, így hát csak tegye. :roll:


csüt. nov. 03, 2005 11:05
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Macika írta:
6230 írta:
igen gratula látom te is az olyan rendőröket részesíted előnyben...

...van rá mód, hogy megkérjelek komolyabban rá.


Azt hiszem, hogy nagyon időszerű lenne!....hogy lehet valaki ennyire erőszakos és értetlen?! :evil: :evil:


csüt. nov. 03, 2005 10:52
Profil Privát üzenet küldése
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Londelmor írta:
hát ja :) én mondjuk Hawkingon néztem nagyot, hogy ahhoz a szerephez a nevét adta... :) meg hogy megszerezték a Start Trek csapatot egy rész erejéig, meg hogy Sigourney Weaver volt a Planet Express Ship hangja (amikor upgradelték női identitással), meg még volt pár ember...
amin még csodálkoztam, hogy egy szinkronszínész (az angolban legalábbis) több karaktert alakít. legjobb példa erre Billy West, aki egymagában játssza Fry, prof Farnsworth, Zoidberg, Brannigan, Leo Wong és Nixon fejének szerepét, ráadásul saját bevallás szerint úgy, hogy egyhuzamban mondta fel a szinkront, "on the fly" váltva a karakterek közt, nem pedig úgy, hogy szerepenként felveszik, és összevágják...

Hát igen, kint népszerűbb volt a sorozat, mint nálunk :) Sajnos nem eléggé, mert tudtommal az USA-ban is azért hagyták abba, mert nem volt elég néző :(

Londelmor írta:
érdemes elolvasni a Trivia menü alatt található dolgokat is a fenti linken, ha még nem tetted meg, bár gondolom azért már megtaláltad :)

Itt rengeteget találsz, epizódokra lebontva:
http://www.tv.com/futurama/show/249/episode_guide.html

Az általam készített feliratok végébe a jobbakat/érdekesebbeket bele is tettem, hogy magyarul is fogalma legyen az embernek az "ínyencségekről" :)


csüt. nov. 03, 2005 9:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Site Admin

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:31
Hozzászólások: 3429
Tartózkodási hely: IV.
Hozzászólás 
Idézet:
Teljesen egyetértek, habár kegyetlennek hangzik, régen a spártaiak tudtak valamit, amikor a Taigetoszról ledobták a gyengének tartott csecsemőket... Viszont ha végre oda jutnánk, hogy génmanipulációval még szülés előtt ki lehetne szűrni a hibás géneket, és - leszámítva az olyan eseteket, hogy valaki dohányzik a terhesség alatt meg ilyesmik - csak egészséges babák születnének, nem lenne ilyen gond. Legalábbis én úgy vélem.

Ez nem érv volt a gyengék vagy betegek megölésének igazolásához, hanem felszólalás az egészséges utódok létrejötte mellett. Személy szerint még a horgászkodásaim alkalmával kifogott halakat se tudom fejbeverni, nemhogy ilyesmire vetemedjek (akár csak gondolatban is).


csüt. nov. 03, 2005 9:41
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
McLaca írta:
simico írta:
@ írta:
...
...

Nos, ha még aktuális a téma, javasolnám 2.1-es rendszer esetén a JBL egy elég futurisztikus szettjét :D, amit nem titkoltan a Csillagok háborúja készítőivel szerződve terveztek meg, ez látszik is rajta :). Paraméterei igen kiválóak, főleg a 40W(RMS) teljesítménye. Az ára kicsit borsos, 25 ezrest kell érte leszurkolni, viszont a hangminősége (elvégre JBL) kárpótol.
5.1-es rendszerben is a JBL-re szavazok, 100 ezres alatt már lehet kapni olyan szettet, amiben a hátsó hangszórók is kétutasak (ennél kisebbel kezdeni nem is érdemes), és a mélyláda valóban ládaméretű, nem pediglen doboz. Azért is célszerű ilyen komplett szetteket megvenni azonos gyártótól, mert általában ezek a hangdobozok egymáshoz vannak hangolva. A külön összeválogatott első-hátsó-mély hármasnál előfordulhat, hogy a saját anyaguk természetes rezonanciája interferál, de ez már hangfaltervezési és méretezési kérdés.

Üdv!


Még talán meg lehetne nézni a Klipsch ProMedia 2.0 változatát, igaz, hogy ehhez nincs sub, de nagyon dícsérik.

Vagy ha ebben az árkategóriában 5.1 kellene, akkor 28.900-ért verhetetlen a Yamaha NS-P240 típusú belépő szintű szett. Ezt személyes tapasztalatból is csak dícsérni tudom, főleg a mélynyomó teljesít meglepően jól ennyiért.

Vagy 70e körül a Tannoy eFX 5.1, ami még műa. szatellitekből+szubból áll.
Viszont 100 ezer magasságában már nem vennék ilyen műanyag szatellites szettet, 119.990-ért pl. ott van a Celestion F30AV, ami nagyon jó választás.


csüt. nov. 03, 2005 9:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
6230 írta:
igen gratula

látom te is az olyan rendőröket részesíted előnyben aki nem tesz semmit ha elkap valakit aki 245-el megy

csak majd akkor se csodálkozz ha megtámad téged valaki az utcán és pont
arra sétál egy zsaru és nem csinál semmit csak nézi tétlenül ahogy téged fosztogatnak ütnek vernek
Egyszer már szépen megkértelek, hogy nyugodj le.
Hidd el, ha nem megy magadtól, akkor van rá mód, hogy megkérjelek komolyabban rá.


csüt. nov. 03, 2005 2:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
simico írta:
@ írta:
Így ha valaki segítséget kér (lásd pl a hangfalas kérdéseket) akkor a hülye veszekedésetekkel elveszik már a 3. 4. oldal végén...

Négyezerért vettem egy gőzöm sincs milyen "márkájú" 2.1-es hangfalszettet a hülye azért nem vagyokban. Játszani jó. Zenét meg úgysem ezen hallgatok. Kérem, kapcsolja ki. Most jobb? :lol:

Nos, ha még aktuális a téma, javasolnám 2.1-es rendszer esetén a JBL egy elég futurisztikus szettjét :D, amit nem titkoltan a Csillagok háborúja készítőivel szerződve terveztek meg, ez látszik is rajta :). Paraméterei igen kiválóak, főleg a 40W(RMS) teljesítménye. Az ára kicsit borsos, 25 ezrest kell érte leszurkolni, viszont a hangminősége (elvégre JBL) kárpótol.
5.1-es rendszerben is a JBL-re szavazok, 100 ezres alatt már lehet kapni olyan szettet, amiben a hátsó hangszórók is kétutasak (ennél kisebbel kezdeni nem is érdemes), és a mélyláda valóban ládaméretű, nem pediglen doboz. Azért is célszerű ilyen komplett szetteket megvenni azonos gyártótól, mert általában ezek a hangdobozok egymáshoz vannak hangolva. A külön összeválogatott első-hátsó-mély hármasnál előfordulhat, hogy a saját anyaguk természetes rezonanciája interferál, de ez már hangfaltervezési és méretezési kérdés.

Üdv!


csüt. nov. 03, 2005 0:13
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
joanadavis írta:
6230 írta:
Hardside írta:
...

...


ba$zkikám most már elegem van, hogy mindenkibe belekötsz



igen gratula

látom te is az olyan rendőröket részesíted előnyben aki nem tesz semmit ha elkap valakit aki 245-el megy

csak majd akkor se csodálkozz ha megtámad téged valaki az utcán és pont
arra sétál egy zsaru és nem csinál semmit csak nézi tétlenül ahogy téged fosztogatnak ütnek vernek


szer. nov. 02, 2005 23:39
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Hagyjátok már abba!
Nem igaz, hogy nincs ennél jobb dolgotok...


szer. nov. 02, 2005 23:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
T68m írta:
azért, mert te azt állítod, hogy az ittas balesetet okozókat jobban meg kell büntetni...


meg is kell bizony
súlyosbító körülmény és kész


szer. nov. 02, 2005 23:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
Macika írta:
Egyetlen példából csak a buták általánosítanak.


És szerinted idén csak egy ember halt meg az ittas vezetés miatt?

Most komolyan?! De tényleg. Halál komolyan kérdezem.

Na ugye hogy nem. Akkor nem egy példából általánosítottam. Hanem azt írtam, hogy ha CSAK egy ember halt volna meg MÁR AKKOR IS igazam lenne abban, hogy pia nélkül kevesebb lenne a hulla.


szer. nov. 02, 2005 23:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 06, 2005 15:21
Hozzászólások: 997
Hozzászólás 
T68m írta:
6230 írta:
T68m írta:
2. kérdésedre válasz: NEM TUDOM!
kérem a tőled a választ, BIZONYÍTÁSSAL!


agh...
nézzük meg a baleseti statiszkikákat.
ha csak egy olyan halálos baleset van amit az ittas vezetés okozott akkor máris bizonyítottam a feltevést. és nyugodt lehetsz benne hogy idén legalább egy ember meghalt az utakon a pia miatt.


1. nem válaszoltál az én kérdésemre! Úgyhogy légyszíves:
" ha ugyanolyan a balesetnek ugyanaz a következménye, alkoholos befolyásoltságtól függetlenül, akkor a baleset okozását vagy az alkoholos befolyásoltságot kell büntetni?
Kérlek "baleset okozását" VAGY "alkoholos befolyásoltságot"-al válaszolj! "

2. mióta bizonyítás a statisztika? Konkrétan bizonyítás-e a statisztika? "IGEN"-el vagy "NEM"-el válaszolj!

3. "ha csak egy olyan halálos baleset van amit az ittas vezetés okozott akkor máris bizonyítottam a feltevést"
Bizonyított-e ebben az esetben, hogy alkoholos befolyásoltság nélkül nem következett volna-e be a baleset? "IGEN"-el vagy "NEM"-el válaszolj!
Bizonyított-e 100%-osan, hogy józanul nem következett volna-e be előbb/később ugyanazon az úton egy súlyosan baleset? "IGEN"-el vagy "NEM"-el válaszolj!
Bizonyított-e, hogy az alkoholos állapot nem segített elkerülni egy balesetet, ami józanul bekövetkezett volna? "IGEN"-el vagy "NEM"-el válaszolj!




tudod mi az a ceteris paribus?
ha igen akkor ezt a sok szöveget nem írtad volna

az volt a mondatom végén hogy:
HA MINDEN MÁS FELTÉTEL ÉS KÖRÜLMÉNY VÁLTOZATLAN

erről ennyit


szer. nov. 02, 2005 23:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: kedd jan. 04, 2005 10:18
Hozzászólások: 920
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Nagy egyetértésben vagyok @-al.
Többnyire elmondható, hogy mindig ugyanazok marják egymást ....

Ráadásul vannak akik csak azért írogatnak, hogy szaporodjon a hozzászólásuk száma... :( értelme nulla! :roll:

Jót tenne most egy "fotóalbum" a kislányodról, hogy valami szépet is lássuk! :) Biztos mindenki örülne neki és legalább oldódna a feszültség is! :)


szer. nov. 02, 2005 23:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1975
Tartózkodási hely: "NEC ARTE NEC MARTE"
Hozzászólás 
@ írta:
Így ha valaki segítséget kér (lásd pl a hangfalas kérdéseket) akkor a hülye veszekedésetekkel elveszik már a 3. 4. oldal végén...


Négyezerért vettem egy gőzöm sincs milyen "márkájú" 2.1-es hangfalszettet a hülye azért nem vagyokban. Játszani jó. Zenét meg úgysem ezen hallgatok. Kérem, kapcsolja ki. Most jobb? :lol:


szer. nov. 02, 2005 21:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Nagy egyetértésben vagyok @-al.
Többnyire elmondható, hogy mindig ugyanazok marják egymást de kegyetlenül.
Lehet ha egyszer leülnének sörözni pár órára, nem is lenne semmi gond...
De most a torokharapás a menő....


szer. nov. 02, 2005 21:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Sy írta:
Nekem nagy kedvencem, szerintem jobb, mint a Simpson :) Sajnos nálunk a Viasat csak az első két évadot szinkronizálta le, a maradék három már csak angolul van meg. Önszorgalomból megcsináltam a harmadik évad feliratozását, azt a feliratok.hu oldalról le is szedheted (ha érdekel). Tervbe vettem a folytatását is, csak idén kéne államvizsgázni is, és azért annyira nem vagyok jó amerikai angolból, hogy olyan gyorsan menjen a fordítás :(

na, végre egy műkedvelő :D
nekem most megvan mind az 5 évad, azt hogy honnan, hmmm... szóval megvan ;) hát nem semmit! most néztem először végig az egészet. igazából nem tudok egy konkrét részt mondani, ami abszolut kedvenc, ahogy nálad, de volt jónéhány, amin kifeküdtem... (az egyik kedvencem a 'The Godfellas' amúgy :) )
megnézem majd a feliratot, egy ismerősöm úgyis kérte, hogy szerezzek neki, de sztem nekem is azért jól fog jönni, mert annak ellenére hogy értem mégis vannak nem túl tiszta részek.

Idézet:
Pam Anderson, Lucy Liu, Conan O'Brienről mind tudtam, hogy őket felkérték vendégszereplésre, de Al Gore-on például lehidaltam :D Durva, hogy az ember ehhez adta a nevét.

hát ja :) én mondjuk Hawkingon néztem nagyot, hogy ahhoz a szerephez a nevét adta... :) meg hogy megszerezték a Start Trek csapatot egy rész erejéig, meg hogy Sigourney Weaver volt a Planet Express Ship hangja (amikor upgradelték női identitással), meg még volt pár ember...
amin még csodálkoztam, hogy egy szinkronszínész (az angolban legalábbis) több karaktert alakít. legjobb példa erre Billy West, aki egymagában játssza Fry, prof Farnsworth, Zoidberg, Brannigan, Leo Wong és Nixon fejének szerepét, ráadásul saját bevallás szerint úgy, hogy egyhuzamban mondta fel a szinkront, "on the fly" váltva a karakterek közt, nem pedig úgy, hogy szerepenként felveszik, és összevágják...

érdemes elolvasni a Trivia menü alatt található dolgokat is a fenti linken, ha még nem tetted meg, bár gondolom azért már megtaláltad :)


szer. nov. 02, 2005 21:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
joanadavis írta:

óh, hol ronthattuk el? :lol: :twisted:

Ha tudnám a választ már nem itt lennék! :D


szer. nov. 02, 2005 20:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Srácok!

Nagyon ráér itt mindenki? Ennyire szünet van? Négy napja csak öten szapuljátok egymást, olyan dolgokon, amikre egyébként nem reagálnátok, de mivel ő írta ezért csak azért is írtok rá. Kérlek benneteket, ne ragáljatok egymás hszeire. Sőt, ha nem muszáj, nem is kell szélsőséges véleményt kinyilvánítani. Így ha valaki segítséget kér (lásd pl a hangfalas kérdéseket) akkor a hülye veszekedésetekkel elveszik már a 3. 4. oldal végén... Bár nem vagyok moderátor, de lehet megint az segítene, mint majd egy évvel ezelőtt, amikor 24 órára zároltuk az Off topicot. Az Off nem arra van hogy veszekedjetek, hanem arra, hogy segítsünk egymásnak olyan témában, ami nem szervesen kacsolódik a mobilokhoz.


szer. nov. 02, 2005 20:48
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Odo írta:
Le kellett ugranom az ügyeletre nyugtatóért! :)


óh, hol ronthattuk el? :lol: :twisted:


szer. nov. 02, 2005 20:47
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Le kellett ugranom az ügyeletre nyugtatóért! :)


szer. nov. 02, 2005 20:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Odo írta:
...


Te nem sajnálod, hogy "betett a /dev/null-ba"? : )))) mert én retteneseten. képzeld, már félórája bőgök...


szer. nov. 02, 2005 20:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:

ez azért örvendetes, hogy te nem a leírtakat, hanem az általad mögéjük képzelteket értelmezed - önkényesen.

Akkor itt be is lehet fejezni, mert bármi mögé lehet bármit képzelni.

odo > /dev/null
Én a leírtakból gondolok erre. Ha nem így van, majd Sy megcáfol.


szer. nov. 02, 2005 20:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
skynet írta:
Gattaca ismerős film? szerintem k...a jó, erről szól!
Elsődlegesen az is arról szól, hogy a tökéletes sem mindig tökéletes, sőt!

Üdv!


szer. nov. 02, 2005 20:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
T68m írta:
gazdájukra? Miért tőled kaptam volna? Biztos nagyon részeg lehettem!


hát nem is a kutyáidtól! :lol:


szer. nov. 02, 2005 20:19
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
Most meg minek lett törölve amit írtam? :evil:


szer. nov. 02, 2005 20:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
joanadavis írta:
a lapostetveidet meg elküldheted a tetûklubba. biztos jól szórakoznak majd. már nem is emlékeznek a gazdájukra, annyi éve ott porosodnak a szeméremszõrzetedben


gazdájukra? Miért tőled kaptam volna? Biztos nagyon részeg lehettem!

Na mind1, egyszer neked is lehetett jó napod.

ui.: tudod mit! beteszlek odo mellé a /dev/null-ba!


szer. nov. 02, 2005 20:15
Profil Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Odo írta:
T68m írta:
igen.

Õ azt írta, hogy még az életét is vegyük el tõle....

Nyilván az sokkal jobb - szerinted!

Szerintem azt nem gondolta komolyan, ellentétben Veled.


ez azért örvendetes, hogy te nem a leírtakat, hanem az általad mögéjük képzelteket értelmezed - önkényesen.

Akkor itt be is lehet fejezni, mert bármi mögé lehet bármit képzelni.

odo > /dev/null


szer. nov. 02, 2005 20:09
Profil Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 9661
Tartózkodási hely: Székesfehérvár
Hozzászólás 
T68m írta:
igen.

Ő azt írta, hogy még az életét is vegyük el tőle....

Nyilván az sokkal jobb - szerinted!

Szerintem azt nem gondolta komolyan, ellentétben Veled.


szer. nov. 02, 2005 20:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
T68m írta:
értem, somával egy szinten.

Nézd, ez nem a retekklub vagy tetűkettő zsűrije. Ide (kutyakiállításra) szakértelem is kell!


na, azért soma nagyságához sajnos nem érek fel.
ha kell szakértelem, mit keresel ott? neked aztán több helyed volna a retek vagy répaklubban.
gyökerek gyűjtőhelye

a lapostetveidet meg elküldheted a tetűklubba. biztos jól szórakoznak majd. már nem is emlékeznek a gazdájukra, annyi éve ott porosodnak a szeméremszőrzetedben


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára joanadavis szer. nov. 02, 2005 20:04-kor.



szer. nov. 02, 2005 20:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 39234 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 409, 410, 411, 412, 413, 414, 415 ... 785  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség