Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. okt. 05, 2024 17:29



Hozzászólás a témához  [ 4610 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 93  Következő
Kedvezményes Vodafone díjcsomagok 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Velem egy az egyben ugyanez van. Júniús óta hazsnálom, augusztus végén és szeptember elején jött egy számla, amit visszadobtam a 28% kedvezmény hiánya miatt és a héten jött a fenti sms. Viszont engem már kezd idegesíteni a dolog,mert a vége az lesz, hogy egyszerre kell befizetnem egy haramdik világbeli ország éves bevételének megfelelő számlát.

Guni


szomb. okt. 01, 2005 18:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 287
Hozzászólás 
Jó hírem van! Miután június óta bónuszozok, már két számlát is kaptam, és mindkettőt visszadobtam számlapanasszal (nincs kedvezmény az alaphavidíjon), a héten kaptam egy SMS-t!
Tájékoztattak, hogy 30 napon belül kivizsgálják a számlapanaszomat :)
Lassan 3 hónapja használom fizetés nélkül. Tudtok ennél olcsóbbat? :)

(félreértés ne essék, én bármikor szívesen befizetem a számlákat, ha normálisan számolnak)


szomb. okt. 01, 2005 18:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
poirot_ írta:
Én is élvezhetem az első Bonus-os számlát. A forgalmi díj kedvezmények között van 12% és 28%-os is. Ez mi?


Gondolom az enyémet kaptátok meg, mert nekem meg mindeféle kedvezményt lehagytak a számláról... :D /meg valaki még kapott plusz 4%-ot... :D/

Guni


pén. szept. 30, 2005 17:55
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
.gúnár. írta:
Én az Europarkban kezdtem, de ott nekem sem akarták átváltani a BYOP-omat, hiába akartam új előfizukat is, aztán átmentem a Westendbe, ahol 2 új előfizu megkötésével simán átváltották. Ha kell, előkeresem a hölgy nevét.

Nagyon-nagyon megköszönném! (Bár nem szívesen mennék vissza a WestEnd-be, meg aztán hogyan tudok speciálisan valakihez kerülni?!)

(by Darth Smoke


Privátban elküldtem.


pén. szept. 30, 2005 16:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Én az Europarkban kezdtem, de ott nekem sem akarták átváltani a BYOP-omat, hiába akartam új előfizukat is, aztán átmentem a Westendbe, ahol 2 új előfizu megkötésével simán átváltották. Ha kell, előkeresem a hölgy nevét.

Nagyon-nagyon megköszönném! (Bár nem szívesen mennék vissza a WestEnd-be, meg aztán hogyan tudok speciálisan valakihez kerülni?!)

(by Darth Smoke


pén. szept. 30, 2005 16:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
Sziasztok!

A segítségetekre, ill. a tapasztalatotokra volna szükségem. Tegnap megpróbáltam Bónuszt kötni a WestEnd-ben, de kikaptam egy idióta, udvariatlan, bunkó reebancot, aki ráadásul nem egészen úgy tudta a feltételeket, mint én...
Kérdésem a következő: ha én kötök egy új Bónusz előfizetést (úgy, hogy egy VitaMAX-os számot váltok át), és nekem már van egy (BYOP) havidíjas előfizetésem, akkor ugye kérhetem azt, hogy átváltsák azt is Bónuszba, az új előfizu mellé? A kiccsaj azt mondta, nem... Ráadásul most olvasom, hogy felettem írják, hogy az elsőt kell októberig megkötni, a többi ráér egy évig, nekem meg azt mondta, hogy az egészet le kell zavarni október 31-ig... :evil:
Miért van az, hogy az embernek a szerencséjén múlik, hogy milyen feltételekkel köthet előfizetést?!
Tudnátok ajánlani egy helyet, ahol normális emberek vannak, és úgy lehet megkötni a Bónuszt, ahogy az akció szól? MOM Park esetleg?!
Előre is köszönök minden idevágó hasznos tanácsot!

(by Darth Smoke)

u.i.: Kezd elegem lenni a vörös ördögökből is...


Én az Europarkban kezdtem, de ott nekem sem akarták átváltani a BYOP-omat, hiába akartam új előfizukat is, aztán átmentem a Westendbe, ahol 2 új előfizu megkötésével simán átváltották. Ha kell, előkeresem a hölgy nevét.


pén. szept. 30, 2005 16:24
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Sziasztok!

A segítségetekre, ill. a tapasztalatotokra volna szükségem. Tegnap megpróbáltam Bónuszt kötni a WestEnd-ben, de kikaptam egy idióta, udvariatlan, bunkó reebancot, aki ráadásul nem egészen úgy tudta a feltételeket, mint én...
Kérdésem a következő: ha én kötök egy új Bónusz előfizetést (úgy, hogy egy VitaMAX-os számot váltok át), és nekem már van egy (BYOP) havidíjas előfizetésem, akkor ugye kérhetem azt, hogy átváltsák azt is Bónuszba, az új előfizu mellé? A kiccsaj azt mondta, nem... Ráadásul most olvasom, hogy felettem írják, hogy az elsőt kell októberig megkötni, a többi ráér egy évig, nekem meg azt mondta, hogy az egészet le kell zavarni október 31-ig... :evil:
Miért van az, hogy az embernek a szerencséjén múlik, hogy milyen feltételekkel köthet előfizetést?!
Tudnátok ajánlani egy helyet, ahol normális emberek vannak, és úgy lehet megkötni a Bónuszt, ahogy az akció szól? MOM Park esetleg?!
Előre is köszönök minden idevágó hasznos tanácsot!

(by Darth Smoke)

u.i.: Kezd elegem lenni a vörös ördögökből is...


pén. szept. 30, 2005 10:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás Re: passport nyertesek
benhur írta:
Ma megjött a levél, ajánlva, a vodától: én is nyertem egy 6020-as Nokiát a Passport játékban.

A teljes lista a nyertesekről:

http://www.vodafone.hu/szolgaltatasok/r ... ort_7.html


Köszi Vodafone!

:?

Az Én szememet meg kiszúrták még egy bónuszos telefonhívással, hétfőn este. De most már tutira ígérik a levelet.

Annyi plusz info, hogy ebből az 5 db Bónuszból legalább 1-et meg kell kötni október 31-ig, a többi megkötéésre pedig 1 éved van.


szer. szept. 28, 2005 19:26
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Nekem is van!! Át is néztem és nekem levonták mind2 kedvezményt és így egy bizonyos időszakra 40%-os kedvezmény lett! :D Szerencsére ez a nagyobb időszak. Ez az időszak,az előző számlazárástól a bónuszra váltásig terjedő időszak, itt volt nekem 12% és 28% kedvezmény IS! Ami viszont a legfurcsább,hogy az újonnan kötött számom számláján is ott van a 12% és a 28%-os levonás is. Pedig az bónusz csomag kezdetek óta, a váltáskor kötöttem! :? Nem igen fogok szólni. Befizettem a számlát és ezzel el is fogadtam...


szer. szept. 28, 2005 19:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 17, 2004 18:47
Hozzászólások: 182
Hozzászólás 
Én is élvezhetem az első Bonus-os számlát. A forgalmi díj kedvezmények között van 12% és 28%-os is. Ez mi?


szer. szept. 28, 2005 19:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 28, 2005 17:16
Hozzászólások: 52
Hozzászólás passport nyertesek
Ma megjött a levél, ajánlva, a vodától: én is nyertem egy 6020-as Nokiát a Passport játékban.

A teljes lista a nyertesekről:

http://www.vodafone.hu/szolgaltatasok/r ... ort_7.html


Köszi Vodafone!


szer. szept. 28, 2005 17:18
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Megtörtént a kormi módosítás:
- Általánydíjas WAP/NET ugrott! Azt kapjuk mint a publikus csomagok. :evil:
- Egymásközt FREE (+ havi 375 Ft).
- A számla végösszegéből -5%. Bár az is lehet, hogy csak a beszéddíjakból. Nem értettem pontosan.

Ez 320 előfizetőnél, úgy hogy 30-nak járt le a 2 év. Augusztusban visszatérünk a témára, ugyanis akkor kb. még 100 embernek jár le a 2 év hűség. Vmi Kormányzati 2-es csomagról beszélt a vodás csaj a kapcsolattartónknak.


Nálunk is megtörtént a módosítás kb. 1 hete, annyi különbséggel, hogy a lebeszélhető br. 2250 alapdíjon felüli számlaösszegből 10 %-ot írnak jóvá. Ennek örülök (ha már ilyen sokat kellett rá várni), mert mindenhol csak 5 %-ot olvastam, meg ismerőseim más intézményekben is csak 5% jóváírást kaptak. Pedig csak 84 db előfizetésünk van, igaz már közel 5 éve.


szer. szept. 28, 2005 13:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
davidmisi írta:
Én július 27. óta várok a bónusz papírra. Van aki régebben vár és még mindig nem kapta meg?

Én már megkaptam de nem sokat tudok vele kezdeni.
Max kitörlöm vele....... a poharam :lol:


szer. szept. 28, 2005 13:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Én is kb azóta várom :?


szer. szept. 28, 2005 9:41
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Én július 27. óta várok a bónusz papírra. Van aki régebben vár és még mindig nem kapta meg?


szer. szept. 28, 2005 7:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
akkor hogy is van? mert a hölgyike tényleg elfelejtette ezt mondani nekem...
meg olvasom, hogy van ez a-28%-os kavalkád...

Én rákérdeztem és azt mondta, hogy ezek a "normál percdíjak".
Ez akkor szimpla átverés, nem? :oops:


hétf. szept. 26, 2005 19:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
akkor hogy is van? mert a hölgyike tényleg elfelejtette ezt mondani nekem...
meg olvasom, hogy van ez a-28%-os kavalkád...


hétf. szept. 26, 2005 19:17
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
T610 írta:
Arról gondolom hallgattak mint a sír, hogy ezek a percdíjak csak az alapdíj lebeszélése után élnek.
Bizony hallgatnak róla, de ha rákérdez az ember akkor már egyből mondja, hogy mi is a helyzet.


hétf. szept. 26, 2005 18:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jún. 18, 2004 18:06
Hozzászólások: 117
Hozzászólás 
VonBraun írta:
-vadaszg- írta:
engem is most hívtak, hogy kapok Bónuszos levelet :)

de nekem nem mondtak ilyen 45FT-os percdíjat, hanem:
HK: CS: 32 ft / perc
CS-K: 21 ft / p

HB:CS 21 ft
CS - K 10

sms: az csak az első hónapban van benne a 20? vagy minden hónaphoz jár 20 free sms?

u.i: arra van lehetőségem, hogy pl. januárban jár le a pannonos hűségem, és most megkötöm a bonuszt, és utólag átvigyem a számomat a vodához, erre a csomagba?



Ma engem is megkerestek, ilyen "natuddjukleminnélelőbb" módon. Mindegy, küldik a levelet, a percdíjak ugyanezek, mint amik írva vannak. Az első 20 sms ingyenes minden hónapban, öt kijelölt vodafonos számot és ők engem ingyen hívhatunk.
Mit hordozzák már rá...?


Arról gondolom hallgattak mint a sír, hogy ezek a percdíjak csak az alapdíj lebeszélése után élnek.


hétf. szept. 26, 2005 18:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
engem is most hívtak, hogy kapok Bónuszos levelet :)

de nekem nem mondtak ilyen 45FT-os percdíjat, hanem:
HK: CS: 32 ft / perc
CS-K: 21 ft / p

HB:CS 21 ft
CS - K 10

sms: az csak az első hónapban van benne a 20? vagy minden hónaphoz jár 20 free sms?

u.i: arra van lehetőségem, hogy pl. januárban jár le a pannonos hűségem, és most megkötöm a bonuszt, és utólag átvigyem a számomat a vodához, erre a csomagba?



Ma engem is megkerestek, ilyen "natuddjukleminnélelőbb" módon. Mindegy, küldik a levelet, a percdíjak ugyanezek, mint amik írva vannak. Az első 20 sms ingyenes minden hónapban, öt kijelölt vodafonos számot és ők engem ingyen hívhatunk.
Mit hordozzák már rá...?


hétf. szept. 26, 2005 18:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sverige írta:
-vadaszg- írta:
u.i: arra van lehetőségem, hogy pl. januárban jár le a pannonos hűségem, és most megkötöm a bonuszt, és utólag átvigyem a számomat a vodához, erre a csomagba?

Meg is találtam neked a Voda fonlapján:

"10. Más szolgáltatónál lévő szám hordozása már meglévő Vodafone előfizetésre
Amennyiben más szolgáltatónál lévő számodat szeretnéd a már meglévő Vodafone előfizetéseddel megtartani, erre is lehetőséged van. A folyamat az új szerződés kötésére vonatkozó lépések kihagyásával a fentiekben leírtak szerint történik."
http://www.vodafone.hu/segithetunk/szam ... _2.html#10


szupper:)
akkor vszin, ahogy megjön a papirocska, kötöm is szerződést :)


hétf. szept. 26, 2005 11:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
u.i: arra van lehetőségem, hogy pl. januárban jár le a pannonos hűségem, és most megkötöm a bonuszt, és utólag átvigyem a számomat a vodához, erre a csomagba?

Meg is találtam neked a Voda fonlapján:

"10. Más szolgáltatónál lévő szám hordozása már meglévő Vodafone előfizetésre
Amennyiben más szolgáltatónál lévő számodat szeretnéd a már meglévő Vodafone előfizetéseddel megtartani, erre is lehetőséged van. A folyamat az új szerződés kötésére vonatkozó lépések kihagyásával a fentiekben leírtak szerint történik."
http://www.vodafone.hu/segithetunk/szam ... _2.html#10


hétf. szept. 26, 2005 11:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
-vadaszg- írta:
sms: az csak az első hónapban van benne a 20? vagy minden hónaphoz jár 20 free sms?

u.i: arra van lehetőségem, hogy pl. januárban jár le a pannonos hűségem, és most megkötöm a bonuszt, és utólag átvigyem a számomat a vodához, erre a csomagba?


Minden hónapban az első 20 belföldi, nem emeltdíjas sms ingyenes.

u.i.: persze, átviheted


hétf. szept. 26, 2005 11:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
engem is most hívtak, hogy kapok Bónuszos levelet :)

de nekem nem mondtak ilyen 45FT-os percdíjat, hanem:
HK: CS: 32 ft / perc
CS-K: 21 ft / p

HB:CS 21 ft
CS - K 10

sms: az csak az első hónapban van benne a 20? vagy minden hónaphoz jár 20 free sms?

u.i: arra van lehetőségem, hogy pl. januárban jár le a pannonos hűségem, és most megkötöm a bonuszt, és utólag átvigyem a számomat a vodához, erre a csomagba?


hétf. szept. 26, 2005 10:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 24, 2005 15:59
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Na, csütörtökön meglett a Bónuszom végre! (miután legyártottam a nevemre a bnőm levelét, megkaptam a sajátomat is) A Westendben kötöttem egy szimpi csajnál. Kb. 1 óra alatt készen is lett (kauciót nem kértek, pedig még diák vagyok). Ja, meglévő vitamaxot váltottak át, ezzel sem volt probléma.
Azt mondták, hogy 48 órán belül fogják aktiválni az új SIM-et, de még inaktív. Remélem hétfőig megtörténik a dolog.
Jöhet az első számla :)

Csongor


szomb. szept. 24, 2005 14:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 854
Tartózkodási hely: Mistral, ahol sok ember megfordul. Én már a bejáratnál! Egyébként Budapest III. ker.!
Hozzászólás 
Drakupapa írta:
Már kapacitálnak onnan "bennfentesek" :D

Hát én nem akarok semmi rosszat mondani a Vodáról de az élvonal nekem jobban bejött. Kivéve, hogy nincsenek "Elmulasztott hívás" étesítő SMS-ek illetve az ügyfélszolgálat néha olyan mintha félduplex lenne. :lol:
Viszont a legtöbb amit vártam rájuk az kb. 2 perc. A Vodánál ez min 10 perc.


pén. szept. 23, 2005 11:58
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Fent van a voda honlapján az Optimusz játék 500 nyertese.

http://www.vodafone.hu/nyeremenyjatek.html


pén. szept. 23, 2005 11:53
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: kedd máj. 31, 2005 20:27
Hozzászólások: 51
Tartózkodási hely: Debrecen-Budapest
Hozzászólás 
T68m írta:
Drakupapa írta:
Ennek ellenére kezd tele lenni velük a hócipőm, úgyhogy szánok egy kis időt arra a levélre amit már régóta tervezek a Fogyasztóvédelmi Főfelügyelőségnek, a Hírközlési Felügyeletnek és pár internetes és televíziós médiának :lol:



nem lenne egyszerűbb keresni egy másik szolgáltatót?

én az élvonalat javaslom... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Már kapacitálnak onnan "bennfentesek" :D


csüt. szept. 22, 2005 19:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Silver: a nem publikus ajanlat addig a dijszabasig terjed ki, amit a csomagodhoz kaptal, illetve ami a szerzodes elso oldalan (nem a visszaigazolason) van, s ala kell irni, tovabba egyes csomagoknal meg hozzajon, ami a csomag megkotesehez szukseges igazolasban le van irva. Minden egyeb feltetelt az ASZF rogzit.


szer. szept. 21, 2005 18:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Azért annyi újítás van benne, hogy most szép piros sim kártyát is kaphatsz.


szer. szept. 21, 2005 16:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Soma01 írta:
Végre megtudtam az MSZP-s csomag percdíjait. Percdíjak dettó mint a Bónusz,de! Wap korlátlanul br. 375ft, nem sávos,(live-on a hírek ingyen, úgy tudom),net 1Gb-ig fix 3125Ft,nem sávos, az ingyenduma minden MSZP csomagos között van,nem csak a te neved(ügyfélszámod) alatt lévõ max.5 elõfizu között!! Ilyet kötök akkor inkább, de a Bónusz is nagyon tuti. Mondjuk MSZP-s igazolást nem könnyõ szerezni szvsz (de szerencsére nekem könnyû 8) és úgy néz ki lesz is ilyen igazolása pár haveromnak)! :D


csak alá kell írni a belépési nyilatkozatot... :lol:

(régi szép időkben is így volt ez, aláírtál egy belépési nyilatkozatot az MSZmP-be, aztán kaphattal lakást, kocsit, rendes állást. Most miért lenne másképp? :D )


szer. szept. 21, 2005 15:49
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Koszo írta:
Valaki nem tudna nekem segíteni abban hogy én is hozzájuthassak egy kedvezmányes előfizetéshez? Aki tud segíteni írjon egy mail-t (Koszo@chello.hu). Előre is köszönöm!

Olvass,olvass,olvass...Jelenleg ez az egyetlen módszer,sajnos nincs most túl sok elérhető kedvezményes előfizu.Az előzőekben le van írva pár módszer,azokkal még lehet próbálkozni.


szer. szept. 21, 2005 15:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Drakupapa írta:
Ennek ellenére kezd tele lenni velük a hócipõm, úgyhogy szánok egy kis idõt arra a levélre amit már régóta tervezek a Fogyasztóvédelmi Fõfelügyelõségnek, a Hírközlési Felügyeletnek és pár internetes és televíziós médiának :lol:


nem lenne egyszerűbb keresni egy másik szolgáltatót?

én az élvonalat javaslom... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


szer. szept. 21, 2005 15:44
Profil Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 21, 2005 15:28
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Valaki nem tudna nekem segíteni abban hogy én is hozzájuthassak egy kedvezmányes előfizetéshez? Aki tud segíteni írjon egy mail-t (Koszo@chello.hu). Előre is köszönöm!


szer. szept. 21, 2005 15:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
THX


szer. szept. 21, 2005 14:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Hardside írta:
És a törvény ezek szerint úgy szól, hogy nem publikus ajánlat esetén nem köteles bejelenteni előre a változást, sőt, utólag is csak akkor, ha épp olyan kedve van?


Elképzelhetőnek tartom, de erről inkább egy szakjogászt kellene megkérdezni.


szer. szept. 21, 2005 13:48
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 588
Tartózkodási hely: New World Disorder
Hozzászólás 
És a törvény ezek szerint úgy szól, hogy nem publikus ajánlat esetén nem köteles bejelenteni előre a változást, sőt, utólag is csak akkor, ha épp olyan kedve van?
(A törvény, hangsúlyozom, nem az a firkálmány, amit ők összefércelnek.)
Csak kérdezem.


szer. szept. 21, 2005 12:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
En meg nagyon hangosan jegyeznem meg, hogy ezt 30 nappal korabban be kell jelentenie.


Miért is? Ez akciós, nem publikus ajánlat.


szer. szept. 21, 2005 8:03
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
En meg nagyon hangosan jegyeznem meg, hogy ezt 30 nappal korabban be kell jelentenie.


szer. szept. 21, 2005 7:59
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nagyon halkan azért szeretném megjegyezni, hogy a Bonusz szerződésemben szerepelt a következő mondat:


Idézet:
A Vodafone fenntartja az akciós ajánlat bármikor, illetve az Általános Szerződési Feltételek és Díjszabás előzetes bejelentéssel történő felfüggesztésének, megszüntetésének továbbá módosításának egyoldalú jogát.


Ergo hiába érzitek úgy, hogy jogos a balhézás, a Vodafone bebiztosította magát.


szer. szept. 21, 2005 7:41
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Tejberizsa írta:
Szerintem világosan leírtam, hogy a nettó 2000FT fölötti beszélgetéseimre kaptam csak 28% kedvezményt. Sajnos! De ezt tudjuk már több mint egy hónapja innen a fórumból. :(


...és úgy látszik mostmár a kiküldött DM-levélbe is beleírják ezt! Akkor sajna kevés az esély rá, hogy megváltoztatják. :cry:

csongor írta:
...
percdíjak a lebeszélhető havi díj (2500) összegéig:
voda 30/15 hálón kívül 45/30

percdíjak a lebeszélhető havi díj (2500) összegén felül:
voda 21,6/10,8 hálón kívül 32,4/21,6
...
Csongor


szer. szept. 21, 2005 7:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
kimi írta:
Tejberizsa, Neked a teljes összegből adott 28% kedvezményt, vagy a Hívásddíjakból? Nem mindegy, mert nekem a hívásdíjakból adot 28% kedvezményt, ami ugye a nettó 2000 ft fölött van. Tehát az előfizetésbe foglalt hívásokra nem adot 28% kedvezményt, csak fölötte. :?


Szerintem világosan leírtam, hogy a nettó 2000FT fölötti beszélgetéseimre kaptam csak 28% kedvezményt. Sajnos! De ezt tudjuk már több mint egy hónapja innen a fórumból. :(


szer. szept. 21, 2005 7:13
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. júl. 24, 2005 15:59
Hozzászólások: 17
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Na tegnap kapott barátnőm még egy bónuszos levelet (csak azt nem tudom minek), persze én még mindig nem, pedig közel két hónapja hívtak. Mindegy, mert csak a borítékon van rajta a név meg a cím egy nyom nélkül eltávolítható címkén, azt pedig legyártottam a saját nevemmel. Szóval van már nekem is bónuszos levélkém :) (a kiküldött lapon nincs név meg semmi azonosító, írják is benne, hogy a borítékot nézik és igazolvánnyal ellenőrzik a jogosultságot)
Egyébként ilyen tarifákat közölnek:

percdíjak a lebeszélhető havi díj (2500) összegéig:
voda 30/15 hálón kívül 45/30
percdíjak a lebeszélhető havi díj (2500) összegén felül:
voda 21,6/10,8 hálón kívül 32,4/21,6

SMS 21,6 (havi első 20 belföldi SMS a havi díjért ingyenes)

Csongor


szer. szept. 21, 2005 7:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Soma01 írta:
Úgy hallottam, ha valaki elmegy a postától és spec. Vodás, postás csomagja van, pár nap múlva hívja a Voda,hogy fáradjon be és válasszon valami más csomagot, mert átteszik valamelyik másik csomagba. Nem tudom melyikbe.

Sőt! Van, hogy eközben tudja meg a postás dolgozó, hogy elbocsátották :twisted:. Na ilyenkor nem lennék az üszis helyében.


kedd szept. 20, 2005 21:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Persze,az igényelheti aki tagja a pártnak, ha belépsz akkor kaphat bárki elvileg. Kipróbálhatná valki,hogy bemegy,hogy tag akar lenni és kér ilyen csomagot. Bár nem tudom a tagság mivel jár... Az is lehet,hogy igazolást is adnak ki csak úgy, ha mondod,hogy csak a csomag miatt kell. Állítólag volt már ilyen (egy másik fórum szerint). Az igazolás elég, hogy megkösse veled a Voda a szerződést. De,hogy utána mi lesz, hogy leellenőrzik e, azt nem tudom. De ha igen,akkor tényleg kell ismerős,hogy beregisztráljon.
Úgy hallottam, ha valaki elmegy a postától és spec. Vodás, postás csomagja van, pár nap múlva hívja a Voda,hogy fáradjon be és válasszon valami más csomagot, mert átteszik valamelyik másik csomagba. Nem tudom melyikbe.


kedd szept. 20, 2005 20:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Soma01 írta:
Amúgy itt is csak úgy marad6 meg a számod, ha más szolgáltatóTÓL hozod a vodához. Vodás csomagot nem vált6sz át erre. Szóval sajna futni kell 1 kört,ha meg akarom tartani a vodás számod.

Lévén, hogy kijelölt számtartománya van, így elég érdekes lenne, ha megtarthatná a vodás számát... Amúgy Én úgy tudom, hogy MSZP-s dolgozók igényelhetik, nem? Bár egy egyszerű igazolás alapján, ami a csomaghoz kell, ki mondja meg, hogy az illető ott dolgozik-e vagy sem...


kedd szept. 20, 2005 20:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
pampika írta:
Lehet még haverkodni? :D


Beszélek a sráccal akitől szerzem (képviselő) és majd írok, ha mehet a dolog az "új" haverjaimnak is! :wink: Eddig azt mondta, kérhetek tőle amennyit csak akarok. De gondolom, nem több száz darabra gondolt!

Amúgy itt is csak úgy marad6 meg a számod, ha más szolgáltatóTÓL hozod a vodához. Vodás csomagot nem vált6sz át erre. Szóval sajna futni kell 1 kört,ha meg akarom tartani a vodás számod.


kedd szept. 20, 2005 20:23
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
kimi írta:
Tehát az előfizetésbe foglalt hívásokra nem adot 28% kedvezményt, csak fölötte. :?

Nem is fog. Legfeljebb egy 700 Ft-os állandó forgalmi kedvezménnyel korrigálja a már meglévő ügyfeleknek, az újaknak meg gondolom elmondja, mi a helyzet...


kedd szept. 20, 2005 20:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Soma01 írta:
és úgy néz ki lesz is ilyen igazolása pár haveromnak)! :D

Lehet még haverkodni? :D


kedd szept. 20, 2005 20:14
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 527
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
Végre megtudtam az MSZP-s csomag percdíjait. Percdíjak dettó mint a Bónusz,de! Wap korlátlanul br. 375ft, nem sávos,(live-on a hírek ingyen, úgy tudom),net 1Gb-ig fix 3125Ft,nem sávos, az ingyenduma minden MSZP csomagos között van,nem csak a te neved(ügyfélszámod) alatt lévő max.5 előfizu között!! Ilyet kötök akkor inkább, de a Bónusz is nagyon tuti. Mondjuk MSZP-s igazolást nem könnyő szerezni szvsz (de szerencsére nekem könnyű 8) és úgy néz ki lesz is ilyen igazolása pár haveromnak)! :D


kedd szept. 20, 2005 20:13
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 4610 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 93  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség