Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 9:32



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
bluestar írta:
Éjjeli életet élőknek:
Hálózaton belül, este 9 és reggel 6 között bruttó
9Ft/perc,
9Ft/SMS,
9Ft/MMS
havidíj: 490 Ft.

http://www.djuice.hu/szolgaltatasok/kol ... /index.php

Hmm, a pannon atvette a kezdemenyezo szerepet?
Gondolom halon kivulre mar kozel sem ilyen kedvezo.


kedd nov. 29, 2005 12:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Azért vannak hozzá korlátzozások rendesen.

Ez a legérdekesebb:
"A djuice Nightlife szolgáltatás igénybevétele esetén a Feltöltőkártya kedvezmények nem érvényesíthetők"

A nappali időszkra sem?


kedd nov. 29, 2005 12:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Éjjeli életet élőknek:
Hálózaton belül, este 9 és reggel 6 között bruttó
9Ft/perc,
9Ft/SMS,
9Ft/MMS
havidíj: 490 Ft.

http://www.djuice.hu/szolgaltatasok/kol ... /index.php


kedd nov. 29, 2005 11:36
Profil
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
pgsm írta:
"beszólós" djuice a pannon bemutatótermekben már van, a kiosztott számmező jelenleg a 20/21xxxxx.

És ha bemegyek egy pannonos üzletbe, miért vegyen rá a lélek, hogy a beszólósat vegyem a hagyományos helyett? Csak az ára?


pén. nov. 25, 2005 23:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
"beszólós" djuice a pannon bemutatótermekben már van, a kiosztott számmező jelenleg a 20/21xxxxx.


pén. nov. 25, 2005 22:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Igen ezt a - második - új rendszert értem. De amikor ezt újból beharangozták, akkor a sajtóközleményben arról volt szó, hogy Pannon Praktikum és Happy lesz csak eladva, arról nem, hogy lesz djuice is, s hogy a Praktium meg a djuice más összegbe fog kerülni, mint egyébként.

Azt hiszem az is volt a közleményben, hogy hírlapárusoknál lesz a Happy, MOL és Shell kúton a Praktikum, s egyedül az EW-ben lehet majd mindkettőt megvenni.

Mégegyszer tehát: Én a második bevezetésről beszélek, amikor már nem csak Happyt árulnak.


Praktikum van OMV-nél, djuice-t sajnos valóban nem láttam még.


pén. nov. 25, 2005 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás 
Shell benzinkuton (Europark melletti) volt praktikum, viszont djuice nem volt (az kellett volna), happyre nem emlékszem, talán az is volt, árakat nem tudok.

a 180 perc-cel kapcsolatban akkor is kapok , ha happyre vagy kártyás djuicera váltok? Happy hétvégével 688 perc is lehet.

Idézet:
* Egy ügyfél 30 naponta egyszer kaphat ajándék feltöltést.

Akkor nem érdemes többet venni?


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára hhh3 pén. nov. 25, 2005 22:08-kor.



pén. nov. 25, 2005 21:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Igen ezt a - második - új rendszert értem. De amikor ezt újból beharangozták, akkor a sajtóközleményben arról volt szó, hogy Pannon Praktikum és Happy lesz csak eladva, arról nem, hogy lesz djuice is, s hogy a Praktium meg a djuice más összegbe fog kerülni, mint egyébként.

Azt hiszem az is volt a közleményben, hogy hírlapárusoknál lesz a Happy, MOL és Shell kúton a Praktikum, s egyedül az EW-ben lehet majd mindkettőt megvenni.

Mégegyszer tehát: Én a második bevezetésről beszélek, amikor már nem csak Happyt árulnak.


pén. nov. 25, 2005 21:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Szóbeli előfizetői szerződéssel hol vásárolható 2900 Ft-os (1500 lebeszélhető) djuice és praktikum SIM, valamint 1900 Ft-os Happy?


Ha ez alatt az új rendszert érted, vagyis, hogy elhozod, betelefonálsz, kiküldik a szerződést a címedre, Te meg visszaküldöd, akkor pl. az OMV-nél.


pén. nov. 25, 2005 21:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Szóbeli előfizetői szerződéssel hol vásárolható 2900 Ft-os (1500 lebeszélhető) djuice és praktikum SIM, valamint 1900 Ft-os Happy?


pén. nov. 25, 2005 21:02
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás 
Ezt a választ kaptam a pannontól, tehát valóban 35 Ft lesz a percdij:
Idézet:
Tisztelt Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy a Pannon Praktikum ajándék feltöltés promóciót új kártyás ügyfeleinknek a 2005. évi karácsonyi időszakra indítjuk. Az akció lényege, hogy az alapcsomagban található lebeszélhető percekkel együtt összesen 180 perc lebeszélhetőséget nyújtunk ügyfeleinknek 12 hónap alatt.

Az ajándék mértéke a Pannon Praktikum tarifacsomag aktuális percdíjával számolva 180 percnek megfelelő értékű, amely a kezdőegyenlegből és a 12 havi ajándék feltöltésből áll össze.

A változó áraktól függetlenül az alapcsomaggal együtt összesen 180 percet töltünk fel az ügyfél egyenlegére, melyből 69 percet az alapcsomag részeként, a maradék 111-et pedig az év során 12 hónap alatt egyenlő részletekben biztosítunk az ügyfeleknek.

A kezdőegyenleget az ügyfél bármikor felhasználhatja, míg a feltöltéseket 2006. január 1-jétől 12 hónap alatt, havonta egyenlő részletekben írjuk jóvá az ügyfél egyenlegén. Az ajándék feltöltés mértéke havonta 324 Ft.

Köszönjük érdeklődését.

Üdvözlettel,

Pannon GSM
Internet Ügyfélszolgálat


Én továbbszámoltam:
69*36=2484, marad 16Ft a 2500-ból
111*35=3885, marad 3 Ft a 12*324=3888-ból
De ha csak jövöre beszéljük le, akkor (2500+3888)/35=182.5 perc :)
A praktikum hétvége is müködik ezzel, igy akár 354 perc is lehet, ebben nincs benne a szolgáltatás havidija, de ha 2006 decemberében kezdem csak el használni a kártyát, amikor már összegyült az összes pénz akkor egyszeri 500 Ft praktikum hétvégével számolva 5888/18=327perc=5.5 óra beszélhetö le, ami a 3900Ft-os csomagárral számolva 11.92 Ft/perc majdnem Happy , de bárhová. Ha igy van, veszek is pár darabot, ez a legjobb!!!

megjegyzem, ha ilyen trükkösen használjük a kártyát, és csak 2500 feletti részt számoljuk, akkor is 188 perc lebeszélhetöséget kapunk valóban ajándékba.


A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára hhh3 pén. nov. 25, 2005 21:56-kor.



csüt. nov. 24, 2005 20:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
tarby írta:
csoportossms.pgsm.hu

PostPaid only...

Üdv!


csüt. nov. 24, 2005 19:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd máj. 04, 2004 11:48
Hozzászólások: 210
Hozzászólás 
csoportossms.pgsm.hu


csüt. nov. 24, 2005 15:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Parasztvakítás.


csüt. nov. 24, 2005 14:52
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
Még többet nyújt a Pannon GSM MMS Albuma

A Pannon GSM 2005. november 23-tól megújítja népszerű MMS Album szolgáltatását. A frissebb megjelenés mellett tartalmában is gazdagodott a multimédiás üzenetek kezelését lehetővé tevő internetes program, amelyet mostantól hasznos új funkciók és WAP-os felhasználói felület tesznek még értékesebbé.

A Pannon GSM három évvel ezelőtt vezette be a multimédiás (azaz akár mozgó- vagy állóképet, hangot is tartalmazó) üzeneteknek a telefonkészülék típusától független fogadását lehetővé tevő szolgáltatást, az MMS Albumot (http://mms.pannongsm.hu/). Azóta az új mobilok között csaknem egyeduralkodóvá váltak az MMS-képes telefonok, ám a bárhonnan elérhető és nagy tárolókapacitással rendelkező album megőrizte létjogosultságát. Éppen ezért a Pannon GSM 2005. november 23-tól további szolgáltatásokkal bővíti annak funkcionalitását.

Az albumban tárolt, oda számítógépről vagy mobiltelefonról feltöltött fájlokat például mostantól akár egyetlen üzenetben is egymás után fűzhetik az előfizetők. Ezen lehetőségnek köszönhetően képet, hangot vagy filmrészletet egyaránt tartalmazó „diavetítést” rendezhetnek, amelyet természetesen az eddig megszokott módon e-mailben vagy MMS-ben tetszőlegesen tovább küldhetnek – idén október elseje óta akár külföldi hívószámra is.

A tartalmi bővítés mellett praktikus felhasználhatóságában is fejlődött az MMS Album. A korábban csak internetes felületen át elérhető szolgáltatás mostantól a PannonW@P-ról is hozzáférhető. Ez jelentős könnyebbséget jelent azokban az esetekben, ha az előfizető meg szeretné nézni frissen kapott üzenetét, ám nincs a közelben webes hozzáférés, hiszen az ügyfelek közvetlenül a telefonon keresztül (a PannonW@P MMS, E-mail menüpontja alatt elhelyezett albumban) megtekinthetik a beérkező multimédiás üzeneteket.

A frissítés részeként az MMS Albumban tárolt üzenetek csoportosítására is lehetőséget teremtett a Pannon GSM. A jobban áttekinthető kezelőfelülethez új, mappákra osztott belső felépítés társul, amely lehetővé teszi az MMS-ek tematikus vagy időrend szerinti rendezését. Így nem csupán könnyebben kereshetővé válnak az üzenetek, de a felhasználók egyfajta online fotóalbumként is használhatják az MMS Albumot, ahová a 1746-os hívószámon keresztül akár közvetlenül mobiltelefonjukról feltölthetik az üzeneteket. Ez ráadásul most még gyorsabban megy, mint korábban, hiszen a mobil szélessáv nyújtotta sávszélesség az MMS-forgalomban is jelentős sebességnövekedést jelent.
[/size]


csüt. nov. 24, 2005 14:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Lehet, azért van ez, mert a 3G-t a szolgáltatók lihegésének köszönhetően mindenki beazonosította a videotelefonálással (bevallom, én sem olvasom), de ez túlmutat a hagyományos 3G-n. 1,8Mbit azért már valami, főleg, hogy most a drótos netem 1Mbites.
Ezek után benézek abba a topicba :)

Üdv!


csüt. nov. 24, 2005 0:31
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 

ezt már beírtam délelőtt a "3G - A Pannontól" című topicba, de - ezek szerint - azt senki nem olvassa :( (némileg így felesleges is, mert most is a sokadik oldalról kellett előbányászni, és alig találtam meg...)


szer. nov. 23, 2005 21:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
HSDPA a Pannon GSM hálózatán - Ezt direkt a születésnapomra csinálták? :D

Úgy látom, a Pannon régi önmagához húz, újra a legjobb akar lenni az adatátvitel terén (illetve eddig sem volt rossz :) )

Üdv!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára McLaca szer. nov. 23, 2005 16:40-kor.



szer. nov. 23, 2005 15:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
Az a baj ezzel, hogy NEM ajándék a kezdöegyenleg, amit kifizetsz amikor megveszed az uj praktikumot, és ezt is beleszámolják az AJÁNDÉK 180 percbe. Kutya nem foglalkozna vele ha az ajándék 180 perc pontosan kiszámolva csak 177,xxx lenne, De az, hogy ajándéknak számolja a kifizetett feltöltésedet is az sima átbaxás.


szer. nov. 23, 2005 15:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
A másik, hogy ajándék percekről van szó.
Nekiállsz telefonálgatni, aztán egyszer csak szeretnél egy SMS-t küldeni, vagy felmenni a wapra, s hoppá - nincs pénz a kártyán... Miért is? Mert megtévesztett a reklám: abban az hangzott el, hogy 180 perc ajándékot kapok. A valóság pedig arról szól, hogy van 2500 Ft a kártyán, majd 12 hónapig jóváírnak 324 Ft-ot, s ezt a két összeget nemcsak beszédre, hanem másra is fel lehet használni: a 180 perc csak abban az esetben igaz, ha nem csinálok mást a SIM-mel, csak belföldi előfizetőket hívok, s nem SMS-ezem, MMS-ezem, wapolok stb.

A másik oldalról: nekiállsz wapolni ezerrel, majd ha telefonálni szeretnél, bemondja az automata, hogy nem áll rendelkezésre elegendő összeg a hívás kapcsolásához. De hát miért? Hisz 180 percet ajándékba kaptam, nem? Nem.

Elökaptam már a múltheti HVG-t és a hátán meglestem mit írnak erröl a dologról. Ott az szerepel, hogy bármire felhasználhatod az összeget.
(szerk: mármint a reklám van a hátoldalon :) )


szer. nov. 23, 2005 15:01
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
Idézet a Pannon honlapjáról:

Idézet:
2006. január 1-jétől kezdődően az aktuális percdíjjal számolva, havonta egyenlő részletekben összesen 180 percnek megfelelő értékű ajándék feltöltést adunk Önnek.

Az ajándék mértéke a Pannon Praktikum tarifacsomag aktuális percdíjával számolva 180 percnek megfelelő értékű, amely a kezdőegyenlegből és a 12 havi ajándék feltöltésből áll.

Az ajándék feltöltés mértéke havonta 324 Ft.


És akkor most számoljunk:
2500/36=69,5 perc
180-69,5/12=9,2 perc
324/9,2=kb. 35Ft

Ha ehhez hozzátesszük, hogy a telefonálás ÁFÁja is csökken januártól (márpedig nyílván erre utal a honlap), akkor ezek szerint a Pannon tényleg csökkenteni fogja sz árait január 1-től és erre építi az akciót is.

Plusz egy kis nyalánkság: Az ajándék feltöltés a kártya életciklusát minden esetben 365 nappal meghosszabbítja.

Ergo 2 évig tuti Pannonos maradsz :lol:


hétf. nov. 21, 2005 17:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 238
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
A pannon-nál már csak ilyen hiper szuper akciok vannak...


hétf. nov. 21, 2005 14:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás 
Hogy jött ki a 180 perc? nekem sehogy:

324Ft/(36 Ft/perc)=9 perc
(9 perc=hó)*12 honap=108 perc
2500Ft/(36 Ft/perc)=69,4 perc
összesen 177,4 perc

2 perc 33 mp-cel kevesebbet adnak, mint a reklámban.
Miért nem 332 Ft-tal töltögetik, akkor kijönne a számitás, vagy 2592 Ft lenne a kezdöegyenleg!
De még a megtévesztö "ajándék" szó akkor is csípi a szemem, én is azt gondoltam, hogy a 2500 fölött adja, de akkor 20 hónapig kellene töltögetni. Már a pannonál is apróbetük? :evil:


hétf. nov. 21, 2005 14:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A másik, hogy ajándék percekről van szó.
Nekiállsz telefonálgatni, aztán egyszer csak szeretnél egy SMS-t küldeni, vagy felmenni a wapra, s hoppá - nincs pénz a kártyán... Miért is? Mert megtévesztett a reklám: abban az hangzott el, hogy 180 perc ajándékot kapok. A valóság pedig arról szól, hogy van 2500 Ft a kártyán, majd 12 hónapig jóváírnak 324 Ft-ot, s ezt a két összeget nemcsak beszédre, hanem másra is fel lehet használni: a 180 perc csak abban az esetben igaz, ha nem csinálok mást a SIM-mel, csak belföldi előfizetőket hívok, s nem SMS-ezem, MMS-ezem, wapolok stb.

A másik oldalról: nekiállsz wapolni ezerrel, majd ha telefonálni szeretnél, bemondja az automata, hogy nem áll rendelkezésre elegendő összeg a hívás kapcsolásához. De hát miért? Hisz 180 percet ajándékba kaptam, nem? Nem.


vas. nov. 20, 2005 14:07
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
szép dolog ez az ajándék 180 perc, csak az vele a baj, hogy beleszámolja az egyébként is kártyához járo alapfeltöltést is, ami gyors fejszámolással 100perc. Vagy mostanában megváltozott a rendszer és ha pl csak simkarit veszek akkor azt egy ezresért hozzámvágják és nem kell feltölteni már a boltban a kezdö egyenleggel amit kifizetek? Mert egyébként kicsit vicces ajándéknak nevezni azt amit kifizetek nekik.


szomb. nov. 19, 2005 22:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Rozso írta:
Volt egy nem fogadott hívásom egy 20-as számról. Visszahívtam és egy gép vette fel és bemondta, hogy ez a PGSM telemarketing vonala és fél órán belül visszahív egy ügyintéző.
Mit akarhatnak?

Engem úgy féléve hívtak fel az emeltdíjjas szolgáltatások igénybevételével, illetve a majdani EDGE/UMTS hasnálatával kapcsolatban. Akarok-e olyat, töltögetek-e le (jópénzé) ilyen-olyan tartalmakat, nézegettem-e már a a mittomilyen dolgokat a w@poldalukon. (Ahol a reklámfilmek ingyenesek. Nem tudom és nem is nagyon érdekel a neve ennek a baromságnak.)
35 perc volt a hívás. :D


szomb. nov. 19, 2005 14:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Volt egy nem fogadott hívásom egy 20-as számról. Visszahívtam és egy gép vette fel és bemondta, hogy ez a PGSM telemarketing vonala és fél órán belül visszahív egy ügyintéző.
Mit akarhatnak?


szomb. nov. 19, 2005 12:30
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Ráadásul minden feltöltéssel meghosszabodik a rendelkezésreállási idő.
Pont ezt nyaltam be a vodánál.
Persze, ez nem a vodagyalázó, de nagyon meglepődtem akkor, amikor feltöltöttem a rég nem használt kártyámat, és a 90 napból levonták azt az időszakot, amíg nem tudtam hívást indítani. Így a frisen feltöltött kártyámmal csak 45 napig tudok hívást indítani!
Abban az esetben, amikor az embernek második, vagy harmadiknak van egy ilyen kártyája, akkor jól jön a hosszú rendelkezésreállási idő!


kedd nov. 15, 2005 11:02
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
thomas77 írta:
180 perc ajándékba? :shock:
Asszem' holnap újra lesz praktikumos kártyám! (is) :D


Igen, 12 hónapon át jóváírnak 324Ft-ot.


kedd nov. 15, 2005 9:36
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
180 perc ajándékba? :shock:
Asszem' holnap újra lesz praktikumos kártyám! (is) :D


kedd nov. 15, 2005 9:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 29, 2004 16:52
Hozzászólások: 1102
Hozzászólás 
Mai pgsm tapasztalat. Ügyfél /én/ mostanában szenved a gprs-el, telefonos hibajelentőben utolso javaslat: ügyfél menjen be egy kirendeltségre és cseréltessen simet, hátha az tul régi vagy ilyesmi. Ügyfél ma bemegy a pannonhoz, huz egy számot, ablaknál kedves fiatalember közli, hogy ö nem tud simet cserélni, továbbit a kompetens ügyintézö lányhoz. Ügyintézö szo nélkül cseréli a simet miután mondom, mi a helyzet. Cseréhez kéri a személyim, majd mondja, hogy ez a kari nem az én nevemen van. Rácsodálozok mert egy pannonboltban vettem anno, papirtokban. Aszongya, semmi gond, a nevemre irja 5 perc alatt, aztán csere, uj sim telefonba be, müködik, papirok aláirva, a lány kedvesen mosolyogva elbucsuzik. Ilyennek kell lennie egy korrekt kiszolgálásnak. Jol esett.


hétf. nov. 14, 2005 19:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Előre elnézést kérek mindenkitől, akit megbántok, de:

Nyugalom! :)

Nekem kiemelt ügyfeles előfizuval onnantól, hogy megújult 1 hétig működött, igaz nagyon lassan... Azóta sem :) Egészen múlt hétig. Nevezetesen a kapcsoalttartó kiosztott mindent, de semmi. Volt 1-2 aranyos emberke, aki még kiabált is velem, hogy mit türelmetlenkedek... Hát végülis nem tudom :) De mi lett volna, ha eddig nem kapják meg a tekintélyes havi pénzüket, amíg én nem látom a neten a számlámat?!

De most már jó!

Szóval én azt tudom mondani, nyugalom, jó lesz az, csak időbe telik. :)

Mellesleg inkább ilyen gondok legyenek, mint egyik-másik szolgáltatónál az emberke nem tudja lemondani a szolgáltatást, nem tud újat megrendelni meg hasonlók... Esetleg nem is látja rendesen át a felületet, hogy mi is van neki megrendelve meg mi sem...


hétf. nov. 14, 2005 15:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
McLaca írta:
Elvileg bármilyet, tehát te találhatod ki, a lényeg csak az, hogy meg is jegyezd. Arra szolgálna, hogy mások ne tudják a beállításaidat módosítani a PIN ismerete nélkül, ami dícséretes, azonban az onlineon nem működik a megadás lehetősége, hibát generál rá az oldal. :(

Üdv!

Ez az, én is erre gondoltam, de hasonlóan hibaüzenetet kaptam.


hétf. nov. 14, 2005 1:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Elvileg bármilyet, tehát te találhatod ki, a lényeg csak az, hogy meg is jegyezd. Arra szolgálna, hogy mások ne tudják a beállításaidat módosítani a PIN ismerete nélkül, ami dícséretes, azonban az onlineon nem működik a megadás lehetősége, hibát generál rá az oldal. :(

Üdv!


hétf. nov. 14, 2005 1:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 230
Hozzászólás 
McLaca írta:
Dícséretes a biztonság a PannOnline-on :D
Annyira, hogy ott nem is tudom megadni az EDSZ-tiltás kativálásához, ill. módosításához a PIN kódot, míg a 1741-en ez minden további nélkül működik.
Ez nem is annyira ide való :roll:

Üdv!


Én is néztem nagyokat a POL-on. Milyen PIN kódot kér ott?


hétf. nov. 14, 2005 0:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dícséretes a biztonság a PannOnline-on :D
Annyira, hogy ott nem is tudom megadni az EDSZ-tiltás aktiválásához, ill. módosításához a PIN kódot, míg a 1741-en ez minden további nélkül működik.
Ez nem is annyira ide való :roll:

Üdv!

Szerk.: helyesírási hiba javítva.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára McLaca hétf. nov. 14, 2005 1:00-kor.



hétf. nov. 14, 2005 0:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Beregeltem a pannonline-ra:
"Ha a bal oldali menüben nem szerepel menüpont, akkor Ön egyetlen szolgáltatás igénybevételére sem jogosult."
Na ez van.


Nekem már vagy fél éve ezt írja :? , pedig addig ment rendesen, csak mióta felújították...


hétf. nov. 14, 2005 0:26
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Beregeltem a pannonline-ra:
"Ha a bal oldali menüben nem szerepel menüpont, akkor Ön egyetlen szolgáltatás igénybevételére sem jogosult."
Na ez van.
Akkor a kapcsolattartó adhat Neked jogokat...

Üdv,
C.


vas. nov. 13, 2005 23:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Beregeltem a pannonline-ra:
"Ha a bal oldali menüben nem szerepel menüpont, akkor Ön egyetlen szolgáltatás igénybevételére sem jogosult."
Na ez van.


vas. nov. 13, 2005 23:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólás 
Múltkor az egyik kártyás előfizetésem adatait, egyenlegét néztem volna a PannOnline-on. Félig kártyásnak, félig számlásnak látszott az előfizetés, de egyenleget nem tudtam meg. Hívom a 1220-at, mondom az ügyintézőnek mi a gondom. Azt mondja, tudnak róla hogy néhány előfizetéssel vannak ilyen gondok, de azért felveszi hibának, aztán továbbítja az illetékes csoportnak. A héten nézem, minden infó oké. A telefont ritkán használom, ezért nincs bekapcsolva. Szükségem volt rá, mert a net megint nem ment szokás szerint, akkor elő a GRS-t, aztán had menjen. Prüttyög, hogy üzenet jött. Nézem, hát SMS-ben is értesítettek, hogy a hibát elhárították. Eddig nem tapasztaltam ilyet, bár nem is nagyon volt gondom mostanában. De ez is jó dolog így.


vas. nov. 13, 2005 21:56
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Köszi, ezekre magamtól is rájöttem végül, sőt hívtam a 1741-et is, csak nem tudom az ügyfélszámom, hála a céges előfizunak.
De ezt már nem volt időm beírni, mert volt némi bolondokháza itt a Malomban.
Én a Pannonline-on rendeltem meg. Persze előzetesen (még egy éve, a kötés után azonnal) körüludvaroltam a kapcsolattartót, hogy adjon jogokat.


vas. nov. 13, 2005 4:04
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Köszi, ezekre magamtól is rájöttem végül, sőt hívtam a 1741-et is, csak nem tudom az ügyfélszámom, hála a céges előfizunak.
De ezt már nem volt időm beírni, mert volt némi bolondokháza itt a Malomban.


Szerintem próbáld meg PannOnline-on. Tudom, hogy elvileg nem lehet, de nekem simán sikerült. :)
Ha nem akkor csak a kapcsolattartó, képviselet vagy telefon marad...
De szerintem egy próbát megér!


vas. nov. 13, 2005 1:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Köszi, ezekre magamtól is rájöttem végül, sőt hívtam a 1741-et is, csak nem tudom az ügyfélszámom, hála a céges előfizunak.
De ezt már nem volt időm beírni, mert volt némi bolondokháza itt a Malomban.


szomb. nov. 12, 2005 17:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Ezt most hogyan értelmezzem?
Mobile Data 50
http://www.pannongsm.hu/uzleti/szolgalt ... 8f7df1492a
Az tök jó, hogy csak 490-ért adják, de remélem nem csak a 3G-re érvényes.
Ja, és hogy tudom ezt aktiválni (előfizetni) a céges Pannin?

Mivel a 3G-s net/wap nem egy külön ehhez tartozó APN-nel vehető igénybe, hanem a régivel, ezért bármely előfizető, bármivel (GPRS, EDGE, 3G) használhatja ezt a csomagot.

Az pedig olvasható a honlapon, hogy pl. a 1741-en rendelhető meg. Ha december 1-ig előfizetsz rá, akkor február 1-ig 490 Ft az 50MB net/wap, 10 KB alapon.


szomb. nov. 12, 2005 15:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Ezt most hogyan értelmezzem?
Mobile Data 50
http://www.pannongsm.hu/uzleti/szolgalt ... 8f7df1492a
Az tök jó, hogy csak 490-ért adják, de remélem nem csak a 3G-re érvényes.
Ja, és hogy tudom ezt aktiválni (előfizetni) a céges Pannin?


szomb. nov. 12, 2005 15:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
2005. november 2.

Szupermaratonon vizsgázott sikeresen a Pannon GSM Mobil EKG-ja

A kutatási fejlesztés végső stádiumába került a Pannon Mobil EKG. A távdiagnosztikát az egészségügy és sport területén is forradalmasító berendezés a sikeres tesztet követően hamarosan kereskedelmi forgalomba is kerülhet.

Egy versenyző testére erősítve, vele együtt teljesítette a Bécs-Budapest szupermaratont a Pannon GSM legújabb fejlesztése, a Mobil EKG prototípusa. Ezzel egy évek óta tartó fejlesztési folyamat is célba ért: a nagy terhelésnek kitett személyek – például sportolók –, illetve szívbetegek folyamatos felügyeletét biztosító, rugalmas és költséghatékony eszköz várhatóan a jövő év közepére a nagyközönség számára megvásárolható is lesz.

A projekt nem csupán a mobil adatátvitelen belül tár fel eddig feltérképezetlen alkalmazási területeket, de orvosi méréstechnikai szempontból is számos újdonságot hoz. A Pannon Mobil EKG ugyanis amellett, hogy a páciensek számos fiziológiai paraméterét méri, a környezeti változók (légnyomás, páratartalom, sebesség, gyorsulás és így tovább) tükrében értelmezi is azokat. Utóbbi funkcióra a berendezés GPS helymeghatározó modulja teremt lehetőséget, míg a nagy sebességű mobil adatátvitel gyakorlatilag tetszőleges időtartamú, folyamatos megfigyelést tesz lehetővé. A rendszer folyamatosan egy központba továbbítja az adatokat, ahol azokat feldolgozzák, s szükség esetén riasztással előre jelzi a kezelőorvosnak egy súlyosabb esemény kialakulásának kezdetét. Egy sportoló esetén az edző figyelemmel kísérheti azokat az adatokat, melynek segítségével az optimális teljesítményt hozhatja ki a versenyzőből, anélkül hogy az a sportoló egészségét veszélyeztetné.

A hagyományos hordozható EKG-készülékeknél bővebb funkcionalitású és rugalmasabban alkalmazható Pannon Mobil EKG a veszélyeztetett személyek felügyeletén kívül fontos prevenciós célokat is elláthat. Az előzetes felmérések szerint jelentős igény mutatkozik rá az egészségügyben, így jövő év közepére tervezett piaci bevezetése túlzás nélkül forradalmi jelentőséggel bír mind az egészségügy mind a sport területein. A Bécs-Budapest szupermaratonon zavarmentes működést biztosított és kiválóan viselhetőnek bizonyult a berendezés.


csüt. nov. 03, 2005 12:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
Nagyon szuper, hogy a Pannon web oldaláról szerkeszthető a MyWAP, oda könyvjelzőzök be mindent.


szer. nov. 02, 2005 23:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
nehogy azt hidd :) a tűzvészt megjegyeztem első hallásra, mert olyan évszáma van, de a többinek utána kellett azért nézzek (@wikipedia) ;)


szer. nov. 02, 2005 9:02
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Londelmor írta:
hogy ennek mi köze bármihez? :)
Talán ahhoz van köze, hogy jobb vagy töriből nálam. ;)


szer. nov. 02, 2005 3:54
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás ingyenes tarifecsomagváltás
Még nem tökéletes a pannonline ezért a kártyás perfekt számom számlásként mutatkozott (azt mondták, hogy ez nem baj, minden ugyanugy müködik, ami nem teljesen igaz, mert a kártya érvényességi idejét sehogysem tudom előcsalogatni). A tarifacsomagváltás menüpontnál INGYENES volt a djuice tarifacsomagra való áttérés, az viszont negativum, hogy 2 napot várnom kellett a "számlazárásra". sajnos nem minden kártyámon van ez a hiba, csak minden negyediken, de nem lenne rossz, ha a havi egyszeri ingyenes tarifacsomagváltás mindenkinek adott lenne.
A hiba vsz csak a régi pannonline regisztrációval megy, de azért probálkozzatok.


szer. nov. 02, 2005 3:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29 ... 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 5 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség