Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 11:23



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 14:52
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
14,4KFt.-s feltoltéssel a praktikum 28ft/perc.
A Dominó Naphoz képest ez -5 ill. -11 Ft különbség.
Nehiggye a Dajcs telekom, hogy ezért nem dobom a kukába a Té sim-jét.


szomb. dec. 03, 2005 17:25
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Soockit írta:
McLaca írta:
Én sem vártam volna, pont a Pannontól nem, de a díjtáblázatot, különösen a prepaidet nagyon összecapták, hemzseg a hibától, de a végkifejlet már látszik: olcsóbban fogunk telefonálni, még ha kevéssel is.
Cégeknek és üzleti előfizetőknek semmi sem változik, viszont itt jön elő a másik két szolgáltató: bár az áfa csökken, a másik kettő növeli a nettót. Tehát áfa csökkenés mellett is többet fognak fizetni a cégek a T-nél és a Vodánál.

Üdv!


Vodafone-nál a Business csomagnál a nettó marad ugyan annyi. Tehát a Vodafone-nál a cégek ugyan annyit fizetnek majd ezekután is, vagyis kevesebbet, mert ugye nem lehet a telefonszámlát 100%-ban leírni és a fenmaradó rész ÁFA-ja kevesebb lett!

Nem értem a vodát. Illetve értem, de mégsem. Mindegy, ez nem az a tópika.
A panni helyében megemelném a biznices percdíjjakat. No persze szigorúan jóindulatból! Több áfát igényelhetnének úgy vissza a cégek. :D


szomb. dec. 03, 2005 17:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
McLaca írta:
Én sem vártam volna, pont a Pannontól nem, de a díjtáblázatot, különösen a prepaidet nagyon összecapták, hemzseg a hibától, de a végkifejlet már látszik: olcsóbban fogunk telefonálni, még ha kevéssel is.
Cégeknek és üzleti előfizetőknek semmi sem változik, viszont itt jön elő a másik két szolgáltató: bár az áfa csökken, a másik kettő növeli a nettót. Tehát áfa csökkenés mellett is többet fognak fizetni a cégek a T-nél és a Vodánál.

Üdv!


Vodafone-nál a Business csomagnál a nettó marad ugyan annyi. Tehát a Vodafone-nál a cégek ugyan annyit fizetnek majd ezekután is, vagyis kevesebbet, mert ugye nem lehet a telefonszámlát 100%-ban leírni és a fenmaradó rész ÁFA-ja kevesebb lett!


szomb. dec. 03, 2005 14:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
"2005. december 02.

A Pannon GSM csökkenti díjcsomagjai és szolgáltatásai árát

A Pannon GSM 2006. január 1-étöl az áfa-csökkenésnek megfelel?en alacsonyabb árakat kínál ügyfeleinek.

A forgalmiadó-kulcs 25-röl 20 százalékosra mérséklödése nyomán minden számlás és kártyás elöfizetés bruttó havi díja csökken, s az áfa-csökkenésnek megfelel?en kerekítve olcsóbbak lesznek a percdíjak, sms-ek és mms-ek is szinte minden esetben. Így például a djuice számlás csomag havidíja 3600 forintról 3450 forintra, a csomag csúcsidejü percdíja 49 forintról 47 forintra csökken, míg egy SMS ára ebben csomagban 25 forint helyett januártól csak 24 forint lesz.

A magyar mobilpiacon rendkívül kiélezett a verseny, s az elmúlt évek jelentös árcsökkenéseket hoztak. A Pannon GSM ugyanakkor továbbra is arra törekszik, hogy szolgáltatásait az ügyfeleknek legmegfelel?bb feltételekkel kínálja, az pedig egyértelmü, hogy számukra rendkívül fontos szempont a kedvezö ár. Éppen ezért örülünk annak, hogy a jogszabályi keretek változása lehetövé tette a bruttó díjtételek mérséklését. - mondta el Somlyai Dóra, a Pannon GSM kommunikációs igazgatója."
http://www.pgsm.hu/sajtoszoba/sajto/2005/csokkent.php

Ezek szerint csak hibásan írták a percdíjjakat.
Év közben majd emelik? Mióta van a 250-es csomagjuk, azóta használom, de emelésröl nem tudok. Jövöre 22Ft/percért dumálok, és 5500Ft lesz az elöfizu. (23Ft/perc, és 5750Ft helyett) Köszönöm .... öööö kinek is?
Na jó, a panninak, mert tisztességes volt, ami ritka.
Az egy másik téma, hogy ez elvárható magatartás egy szerzödésben álló partnerrel szemben. Szerintem.


szomb. dec. 03, 2005 7:40
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
Tehát áfa csökkenés mellett is többet fognak fizetni a cégek a T-nél és a Vodánál.

Üdv!


Így van!

más: a pannon is csak beijedt, látva a legújabb eredményeit, ezért enged egy-két forintot, amit, persze, év közben vissza fog emelni.


szomb. dec. 03, 2005 3:49
Profil Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Én sem vártam volna, pont a Pannontól nem, de a díjtáblázatot, különösen a prepaidet nagyon összecapták, hemzseg a hibától, de a végkifejlet már látszik: olcsóbban fogunk telefonálni, még ha kevéssel is.
Cégeknek és üzleti előfizetőknek semmi sem változik, viszont itt jön elő a másik két szolgáltató: bár az áfa csökken, a másik kettő növeli a nettót. Tehát áfa csökkenés mellett is többet fognak fizetni a cégek a T-nél és a Vodánál.

Üdv!


szomb. dec. 03, 2005 0:03
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
New-man írta:
Legkevésbé a Pannontól vártam ezt, ezért most nagyon pozitívan csalódtam bennük.

Három "haldokló" prepaid közül a Pannon marad meg (2 voda megy a kukába, amúgy is 'sokba' kerül fenntartani ezeket)...
:-/


Én a vodától vártam volna, a T-től és a PGSM-től nem, ehhez képest borult az egész.

Igen, "sokba" fog kerülni, amíg a 2500 és 3000Ft-os feltöltéshez csak 90 nap jár. Nem véltelenül nem változtatnak ezen, mert ezáltal minden Vitamaxosnak minimum évi 10 rugót kell költenie, míg a másik 2-nél meg lehet úszni sokkal olcsóbban.


pén. dec. 02, 2005 23:11
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 281
Tartózkodási hely: Ország, amely jobbat érdemel! (Pest megye, Bp, Bács-Kiskun megye)
Hozzászólás 
Legkevésbé a Pannontól vártam ezt, ezért most nagyon pozitívan csalódtam bennük.

Három "haldokló" prepaid közül a Pannon marad meg (2 voda megy a kukába, amúgy is 'sokba' kerül fenntartani ezeket)...
:-/


pén. dec. 02, 2005 22:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Soockit írta:
Gratulálok a PannonGSM-nek az ÁFA csökkenés kezeléséhez. A 3 szolgáltató közzül, ő volt az egyetlen korrekt szolgáltató!
Egyetértek.
(Már csak azért is írom ezt a hsz-t, hogy ezzel növelve a topik hsz számát kifejezzem, hogy nálam is szereztek ezzel jó pontot.)


pén. dec. 02, 2005 22:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Gratulálok a PannonGSM-nek az ÁFA csökkenés kezeléséhez. A 3 szolgáltató közzül, ő volt az egyetlen korrekt szolgáltató!


pén. dec. 02, 2005 21:48
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Én még nettó csökkenést is találtam: Mobil Posta fogadott SMS-ek nettó 5.20 (bruttó 6.50) helyett nettó 5.17 (bruttó 6.20) lesz.


pén. dec. 02, 2005 16:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Mostmár bejön.

Érdkekes!

Djuice kártyás.
Hálón belül: 24Ft 14400-as feltöltővel: 20Ft
Más hálóba: 24ft 14400-as feltöltővel: 19,2Ft

Valószínűleg elírás.


pén. dec. 02, 2005 15:22
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Ti meg tudjátok nyitni ezeket a PDF-eket?
Nekem azt írja, hogy file is damaged és nem nyitja meg.
Adobe Acrobat Pro 6.0 van a gépen.


pén. dec. 02, 2005 15:09
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Londelmor írta:
ez szimpatikus húzás volt azért.


Szó szerint. 8)


pén. dec. 02, 2005 14:36
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Egy apróság: Praktikum Perfektben az SMS maradt 36Ft, a perdíj viszont lement 1 Ft-tal. Elírták, vagy ott már nem volt kedvük számolni? :)

Másik érdekesség, hogy bár november 8-tól a roaming során megemelték az SMS árát régiótól függően 120 és 180Ft-ra kártyásoknál, ehhez képest a januári díjszabásban egyszerűen 96Ft-nak van feltüntetve a roaming SMS.
Vajon ezt is úgy fogják kijavítani, mint a számlázási egységet a GPRS-nél, azaz sunyi módon? Mert ott is még november közepén is 1kB volt az egység, aztán hirtelen 10kB lett - jóval nov. 8. után, és még helyesbítő közlemény sem volt. Ez már inkább a gyalázóba való.

A számlást már belinkelték előttem, itt a kártyás is:
http://www.pgsm.hu/tarifacsomagok/dijszabas/predsz060101.pdf

Üdv!


pén. dec. 02, 2005 13:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
na, végre valami jóhír :) ez szimpatikus húzás volt azért.

http://www.pgsm.hu/tarifacsomagok/dijsz ... 060101.pdf


pén. dec. 02, 2005 13:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nocsak... :lol:

Üdv!


pén. dec. 02, 2005 13:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Fent vannak a díjszabások, úgy látom a bruttó percdíjak minimálisan (1-4 Ft) csökkennek mindenhol.


pén. dec. 02, 2005 13:06
Profil
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Tehát szerintem akkor mindek új díjszabást kiadni? Nem ők csökkentették az árakat, ők továbbra is annyit kérnek az előfizetőktől mint eddig, állam bácsi elégszik meg kevesebb adóval.
Azért, mert nem az ÁFA% van benne, hanem benne van Forintban a nettó összeg és Forintban a bruttó összeg. Januártól a kettő egyszerre nem lehet igaz (lehet hogy egyik sem).


csüt. dec. 01, 2005 20:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Sokkal sunyibban fogja csinálni, mint a másik kettő. Ahogy szokta.

Üdv!


csüt. dec. 01, 2005 20:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
McLaca írta:
Azért kell a díjszabást újra kiadni, mert az ÁFA % változik. Nem lehet aktuális egy olyan díjszabás, amiben még 25% van megjelölve ÁFA-nak.
Egyébként a Voda is emelni fogja a nettót. Legalább a Pannon meglovagolhatná a dolgot...

Üdv!


a pannon? :hasraesekaröhögéstől:

igen, az olyan, az nem nyel be minden lóvét, amit csak tud!


csüt. dec. 01, 2005 20:16
Profil Honlap
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Landsmann írta:
Minden esetre a Pannon közleményében nem szerepel a nettó árak emelése.

Az viszont szerepel a Közleményben, hogy a módosított díjjszabás december 1-jétől elérhető az Ügyfelek számára, a neten is.

Én nem találom, mert nem tették fel.


Még van majdnem 4 óra a december 1-ből. :twisted:


csüt. dec. 01, 2005 20:09
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Minden esetre a Pannon közleményében nem szerepel a nettó árak emelése.

Az viszont szerepel a Közleményben, hogy a módosított díjjszabás december 1-jétől elérhető az Ügyfelek számára, a neten is.

Én nem találom, mert nem tették fel.


csüt. dec. 01, 2005 19:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 348
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Minden esetre a Pannon közleményében nem szerepel a nettó árak emelése. Márpedig úgy gondolom, hogy szerepelnie kellene ha emelni akar Január 1-től. Ugyanúgy, ahogy a másik kettőnél. Én ebből azt veszem ki, hogy valamelyest csökkennek a percdíjak és a szolgáltatások árai, hiszen mindegyik 25%-os volt, de egyik szolgáltatás esetén sem szerepel díjemelés.



gondolom majd úgy fogja hírdetni, mint anno a 8mp nálunk 8mp :)


csüt. dec. 01, 2005 19:54
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
Minden esetre a Pannon közleményében nem szerepel a nettó árak emelése. Márpedig úgy gondolom, hogy szerepelnie kellene ha emelni akar Január 1-től. Ugyanúgy, ahogy a másik kettőnél. Én ebből azt veszem ki, hogy valamelyest csökkennek a percdíjak és a szolgáltatások árai, hiszen mindegyik 25%-os volt, de egyik szolgáltatás esetén sem szerepel díjemelés.


csüt. dec. 01, 2005 19:09
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Azért kell a díjszabást újra kiadni, mert az ÁFA % változik. Nem lehet aktuális egy olyan díjszabás, amiben még 25% van megjelölve ÁFA-nak.
Egyébként a Voda is emelni fogja a nettót. Legalább a Pannon meglovagolhatná a dolgot...

Üdv!


csüt. dec. 01, 2005 19:04
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
joc_ írta:
Landsmann írta:
A Pannon honlapján fent van egy közlemény, amiben tájékoztatnak, hogy január 1-től az áfát csökkentik. Arról nincs benne szó, hogy a díjakat emelnék.
Na akkor tegyél két dolgot egymás mellé: a kártyás díjszabásban mindenhol bruttó árak vannak feltüntetve, és odaírva, hogy a díjak a távközlési szolgáltatásokra előírt áfát tartalmazzák. Nem 25% vagy 20% áfát, hanem "a távközlési szolgáltatásokra előírt" áfát. Na ebből neked mi adódik ki a nettó árak tekintetében, ha nem ad ki új díjszabást?

Ennél szerintem nehezebben kikövetkeztethető kérdés hogy mi lesz a postpaid-del. Ugyanis annak a díjszabása jelenleg Ft összegekkel feltüntetve tartalmazza a nettó és bruttó összegeket is, ami ebben a formában januártól biztosan megváltoztatandó, ergo ott mindenféleképpen új díjszabással kell kijöjjenek akár lenyúlják az áfa csökkentést, akár nem.

Halkan megjegyzem, kártyás esetben nehezen is tudnám elképzelni hogy ne bruttóban számoljanak tovább, hiszen akkor az egyenlegeket is át kellene számolgatni mindenkinek, és a kártyacímletek is furcsán alakulnának.


Ha nem ad ki új díjszabást, akkor mindkét lehetőség lehetséges. Az oké, hogy annyi áfát fog tartalmazni, amennyit kell. Ez esetben is 20 % lesz. Namármost, akkor elvileg csökkenne. Ha nem, akkor az díjemelés lenne, amit viszont ma be kellett volna jelenteniük, mint ahogy azt a T-Mobile be is jelentette. Ettől függetlenül a csökkenés szóba jöhet, hioszen nem a percdíjat csökkentették, hanem az adó csökkent, de ettől a nettó percdíjak nem változtak. Tehát szerintem akkor mindek új díjszabást kiadni? Nem ők csökkentették az árakat, ők továbbra is annyit kérnek az előfizetőktől mint eddig, állam bácsi elégszik meg kevesebb adóval.


csüt. dec. 01, 2005 17:44
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Landsmann írta:
A Pannon honlapján fent van egy közlemény, amiben tájékoztatnak, hogy január 1-től az áfát csökkentik. Arról nincs benne szó, hogy a díjakat emelnék.
Na akkor tegyél két dolgot egymás mellé: a kártyás díjszabásban mindenhol bruttó árak vannak feltüntetve, és odaírva, hogy a díjak a távközlési szolgáltatásokra előírt áfát tartalmazzák. Nem 25% vagy 20% áfát, hanem "a távközlési szolgáltatásokra előírt" áfát. Na ebből neked mi adódik ki a nettó árak tekintetében, ha nem ad ki új díjszabást?

Ennél szerintem nehezebben kikövetkeztethető kérdés hogy mi lesz a postpaid-del. Ugyanis annak a díjszabása jelenleg Ft összegekkel feltüntetve tartalmazza a nettó és bruttó összegeket is, ami ebben a formában januártól biztosan megváltoztatandó, ergo ott mindenféleképpen új díjszabással kell kijöjjenek akár lenyúlják az áfa csökkentést, akár nem.

Halkan megjegyzem, kártyás esetben nehezen is tudnám elképzelni hogy ne bruttóban számoljanak tovább, hiszen akkor az egyenlegeket is át kellene számolgatni mindenkinek, és a kártyacímletek is furcsán alakulnának.


csüt. dec. 01, 2005 13:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A Pannon honlapján fent van egy közlemény, amiben tájékoztatnak, hogy január 1-től az áfát csökkentik. Arról nincs benne szó, hogy a díjakat emelnék. (Mint a T-Mobile-nál) Tehát akkor úgy tűnik, a percdíjak valóban csökkennek valamelyest. HA nem így lenne, akkor a közleménynek tartalmaznia kellene. Én legalábbis így értelmeztem. A közlemény többi réásze első olvasatra nagyon zavarosnak tűnik. Bár biztos egyszerűbb mint amilyennek látszik első nekifutásra.


csüt. dec. 01, 2005 12:48
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Az még meg se fordult a fejedben, hogy HáziMobilt használj, s azon el tudjon érni, ne kelljen vezetékes telefon mellett lenned :D?

Dehogynem fordult :), sőt az is, hogy házimobillal, és a T megoldásával is felvértezem magam, így költség és kötelezettség mentesen elérhető vagyok a másik két szolgáltató ügyfeleinek is, ha nekik van valamilyen hálón belüli kedvező csomagjuk.
A dolog mindössze ott csúszik el, hogy... hogy is mondjam, nem igazán jó a likviditásom az előfizetéses kártyához :roll: Vagy ahhoz nem támasztanak olyan szigorú feltételt, mint a normál előfizuhoz?
Egyébként nem vagyok a vezetékes telefon mellett, mert vezetéknélküli :D, és kényelmesebb a fülemnek, meg a hangminősége is jobb, mint a pici mobil. Este 9-kor meg általában otthon vagyok. Egyébként nem a barátnőm, hanem egy barátnőm az illető (semmi rosszra nem gondolno! Meg jóra sem, abban az értelmében...) :lol:
Erről az 5Ft-os Messenger SMS-ről nem mesélnél többet?

Üdv!


kedd nov. 29, 2005 21:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Nekem erről csak az jutott eszemben, hogy én Pl utálok mobilon beszélni :D (meg szerintem trágya a hangminőség). Nekem olyan csomagot még nem teremtett senki, egyik szolgáltató sem, amelyik kiváltaná a DJUICE csomagom. Keveset beszéleg mobilrol, ám rengeteg SMS-t, és MMS-t küldök. Többnyire PGSM hálózatba. (inkább netezek mobilról) Mellesleg a matáv favorit meg van rendelve, szal hangminőség rulez.

Ezért kár fikázni egymás telefonálási szokásait.


kedd nov. 29, 2005 21:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
vizsla1 írta:
...

Akkor most röhögni fogsz: akivel én sokat beszélek, az Vodafone előfizető és a tavalyi 1000+1000 perces korlátozott akciós előfizut használja 9 után :D - engem madzagoson hív.

Üdv!

Az még meg se fordult a fejedben, hogy HáziMobilt használj, s azon el tudjon érni, ne kelljen vezetékes telefon mellett lenned :D?
Vagy megrednelni a Hálón belüli opciót, s ne csak késő este, hanem napközben is tudjatok 1 Ft-ért beszélni?

Azért arra kíváncsi lennék, hogy az SMS és az MMS 9 Ft-os ára ugyanúgy időhöz van kötve, mint a Domino Nap Plusznál?

A 60 Ft-os hálón belüli opción túl az SMS meg csak 5 Ft a Messengerrel. Tehát már csak az MMS-re kell alternatíva, s tényleg le van győzve a Nightlife :D.

Egyébként ezzel a Nightlife-fal sikerült a Pannonnak összehoznia a Joker Pluszt. A dolognak van 2 aprócska szépséghibája: Ez Neked 3 kártyádba, és havi 500+490+190 Ft-odba kerül :twisted:


kedd nov. 29, 2005 20:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
...

Akkor most röhögni fogsz: akivel én sokat beszélek, az Vodafone előfizető és a tavalyi 1000+1000 perces korlátozott akciós előfizut használja 9 után :D - engem madzagoson hív.

Üdv!


kedd nov. 29, 2005 19:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ha az éjszakában élők olcsón akarnának dumálni, ott a Családi csomag, vagy továbbra is a konkurencia ingyenbeszélgetése.

a családi csomag csak azonos ügyfélszámon levő előfizetésekre vonatkozik. az meg mégse lehet, hogy az összes haver egy névre veszi a telefonját...

amúgy abban tökéletesen egyetértek, hogy ezt a csomagot azoknak csinálták, akik amúgy is Pannonosok. nem kötelező igénybevenni, csak lehet vele költséget csökkenteni, ha valakinek megéri.


kedd nov. 29, 2005 19:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nem akarok pont Veled ilyen adok-kapokba belemenni (eddigi HSZ-eid alapján tisztellek annyira), de "vedd már észre", hogy ezt a csomagot Pannon előfizetőknek csinálta a Pannon és nem Vodafone előfizetőknek csinálta a Pannon...

Balekoknak csinálta a Pannon :).
Ha az éjszakában élők olcsón akarnának dumálni, ott a Családi csomag, vagy továbbra is a konkurencia ingyenbeszélgetése.


kedd nov. 29, 2005 19:39
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nem akarok pont Veled ilyen adok-kapokba belemenni (eddigi HSZ-eid alapján tisztellek annyira), de "vedd már észre", hogy ezt a csomagot Pannon előfizetőknek csinálta a Pannon és nem Vodafone előfizetőknek csinálta a Pannon...
Jelen kérdéskörben pedig csak ez számít (mellesleg nem védeni kívánom a Pannont, de ez itt a dícsérő topic, a díjcsomag fikázását a gyalázóban kéne megtenni).
Akit köt a hűség, az nem tudja magát agyonverni, hogy Vodás legyen... Nekik pedig ez egy jó alternatíva addig is.

Úgy rémlik, mintha Te Voda érdekeltségű lennél, szóval egy "konkurencia" dícsérő topicban nem várható el részedről az objektivitás ;)

Üdv!


kedd nov. 29, 2005 19:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nyilván ezt azoknak találták ki, akik beszélgetni szeretnének, és ezt este 9 után szeretnék megtenni!

Vedd már észre légyszíves, hogy akkor, amikor ez a csomag Neked 9 Ft-os percdíjat nyújt, abban az időszakban a másik kettő ingyenes, ha T-Percek, vagy Esti opciót nézzük. Nappal pedig egy Hálózaton belüli selectes opcióval jársz jól. A 9 Ft-os MMS-ár csak mézes madzag.


kedd nov. 29, 2005 18:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Tényleg jó a reklám. Ötletes. :D


kedd nov. 29, 2005 18:27
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nyilván ezt azoknak találták ki, akik beszélgetni szeretnének, és ezt este 9 után szeretnék megtenni. 9Ft-ért pedig sehol máshol nincs MMS. És azért a Djuice előfizetők nagy százaléka nem is igényli a fentebb felsorolt csomagokat - plusz pénzekért.

Üdv!


kedd nov. 29, 2005 18:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Amúgy érdemes észrevenni, hogy ez a djuice Nightlife úgy egészében mennyire lemarad a Joker Plusztól. Mivel a Nightlife mellett semmi egyéb nem kérhető, így a djuice Nightlife - a Joker Plusz - a Domino Aktív trió egész jól összehasonlítható.


kedd nov. 29, 2005 18:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
most láttam a tévében ennek a Nightlife-nak a reklámját, sztem nagyon állat :) kicsit arra emlékeztet, mint amiket a Playstation szokott csinálni reklámokat.


kedd nov. 29, 2005 18:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
És mi a helyzet a másik kettő adatátviteli szolgáltatásaival? (És annak minőségével?)

Üdv!

Semmi, rendben van. Nézd meg a mobilfórumot, hogy szidják a pannon sebességét és minőségét. S ők aztán példaértékűnek tekinthetők, mert a mobilfórum köztudottan pannonos, a pannonos GPRS-ből élnek.

Amúgy meg nem ez volt a kérdés.


kedd nov. 29, 2005 18:04
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
És mi a helyzet a másik kettő adatátviteli szolgáltatásaival? (És annak minőségével?)
Tesóm kiakadt a reklámtól, azonban megkérdezném, kinél lehet még 9Ft-ért MMS-t küldeni?
A kedvezmények igénybe NEM vehetőségét értsd: ha megrendeli valaki ezt a csomagot, mást már nem kérhet mellé a fentebb említettekből?

Üdv!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára McLaca kedd nov. 29, 2005 18:05-kor.



kedd nov. 29, 2005 18:01
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Újra megnéztem ezt a djuice Nightlife-ot, s egyszerűen nevetséges, hogy semmilyen egyéb kedvezmény nem vehető mellette igénybe. Kártyásoknál semmi, havi díjasoknál csak a Családi csomag engedélyezett.

Se Páratlanszám, se SMS80, se djuice nonstop, se PannonPlusz, se PannonTOP3, se Pannon Team. SEMMI!!!!

A reklám viszont nem rossz :): http://www.djuice.hu/reklamfilmek/filme ... ngX660.mpg


kedd nov. 29, 2005 17:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
mz írta:
Éjjeli baglyoknak jó csomag lehet, de szerintem nem nagy durranás.

Erre Macika mondott annak idején egy jó szöveget (hasonlók szerepeltek benne, most van némi túlzás :D):
mikor találnak ki egy olyan csomagot, amivel éjjel fél kettőkor, az udvaron fél lábon körbe-körbe ugrálva, fillérekért hívhatom a hálón belüli ismerősket?

Rá kéne már döbbenni, hogy nagyon el van maradva a vodafone 60 Ft-os hálón belüli opciójától, amit még évekkel ezelőtt vezetett be Csúcs opció néven.
S M.o. "hálókirálya", a Westel sem debütált még ehhez hasonló csomaggal. Na jó, ott vannak az Aranykártyás és Platinakártyás csomagok, amivel 15, és 20 Ft-os percdíjjal lehet hálón belül telefonálni, azonban cak 80, illetve 60 percen keresztül.


kedd nov. 29, 2005 17:02
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Éjjeli baglyoknak jó csomag lehet, de szerintem nem nagy durranás.


kedd nov. 29, 2005 16:55
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Adam_batyam írta:
Tényleg érdekes, most meg ez van kiírva:

A djuice Nightlife szolgáltatás igénybevétele esetén a Feltöltőkártya kedvezmények érvényesíthetők.

A nem szót kivették belőle ? Mert én nem találom

Ja-ja. Fél órával ezelőtt még ott volt a "nem" szócska. Most egy 5-6 percre nem működött a pgsm honlapja, s most néztem újra a djuice-siteot, már nincs ott a "nem" szócska. Ami meglepő, mert pl. Happynél a szintén 9 Ft-os percdíjnál nem engedik használni a bónuszt.

Egyébként akkor lett volna igazán ütős a csomag, ha a kedvezmény 21-09h-ig tartana :D.

Működik a PannonNetShop. Egyelőre még nem tudom, mik az újdonságok. A felület hasonló a PannOnline-hoz.


kedd nov. 29, 2005 16:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 125
Hozzászólás 
bluestar írta:
Rozso írta:
Azért vannak hozzá korlátzozások rendesen.

Ez a legérdekesebb:
"A djuice Nightlife szolgáltatás igénybevétele esetén a Feltöltőkártya kedvezmények nem érvényesíthetők"

A nappali időszkra sem?


De arra biztosan, csak a 9 Ft-ot nem csökkentheted tovább.



Tényleg érdekes, most meg ez van kiírva:

A djuice Nightlife szolgáltatás igénybevétele esetén a Feltöltőkártya kedvezmények érvényesíthetők.

A nem szót kivették belőle ? Mert én nem találom


kedd nov. 29, 2005 16:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. aug. 07, 2005 15:46
Hozzászólások: 65
Hozzászólás 
Tim_ írta:
Hmm, a pannon atvette a kezdemenyezo szerepet?
Gondolom halon kivulre mar kozel sem ilyen kedvezo.


Ez valami vicc akart lenni?:) Mármint a kezdeményező szerep.
Nézd meg a Vodafone-t, hogy mennyi kedvezményt és mennyivel jobb percdíjakat ad aztán gondold át amiről írtál!
A Pannon most kapkod, mert újra mélyrepülésbe kezdett az előfizetőik száma, csak hálaég az emberek többsége már észnél van, nem dől be ilyen gagyi ajánlatoknak és szolgáltatót vált!


kedd nov. 29, 2005 13:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Rozso írta:
Azért vannak hozzá korlátzozások rendesen.

Ez a legérdekesebb:
"A djuice Nightlife szolgáltatás igénybevétele esetén a Feltöltőkártya kedvezmények nem érvényesíthetők"

A nappali időszkra sem?


De arra biztosan, csak a 9 Ft-ot nem csökkentheted tovább.


kedd nov. 29, 2005 13:26
Profil
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség