Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 13:14



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
nyuszy írta:
Zozo írta:
Talán fáj, hogy a te imádott szolgáltatód nem nyomja neked így a lovét :?:

Nekem az fáj, hogy én tényleg hűséges kártyás előfizetője vagyok a Pannonnak, de ezt valahogy még egyszer sem akarták értékelni... :?

Mert nem áll fenn annak a veszélye, hogy lejár a kártyád. :lol:
Nekem is olyan kártyákra töltöttek amik csak úgy voltak(de jól esik hogy mindig rátöltenek, és egy fillérembe se kerül :)), amit meg rendszeresen használok, arra nem kaptam én sem egy vasat sem, a feltöltési kedvezményeken kivül. :)


szer. feb. 15, 2006 1:54
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Zozo írta:
Talán fáj, hogy a te imádott szolgáltatód nem nyomja neked így a lovét :?:

Nekem az fáj, hogy én tényleg hűséges kártyás előfizetője vagyok a Pannonnak, de ezt valahogy még egyszer sem akarták értékelni... :?


szer. feb. 15, 2006 0:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
And_Or írta:
New-man írta:
feltöltötte a PGSM a ritkán használt karimat , ez már a második alkalom :!:

:D

Ezeket inkább a gyalázóba kellene, mert ez csalás, a statisztika kozmetikázása. Sok embernek talán már a kukában van a kártyája, és a pannonGSM meg csak nyomja rá a lóvét az ügyfélszám növelése miatt. Persze mi ezt kiélvezzük... :) Vagyis ti... :)


Talán előbb tájékozódnál, mielőtt fikázol és vádolsz :evil:
Talán következő alkalommal előbb tájékozódsz :?:
Talán fáj, hogy a te imádott szolgáltatód nem nyomja neked így a lovét :?:


szer. feb. 15, 2006 0:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
McLaca írta:
Csak akkor adnak 500-at, ha elfogadod (felhívnak), vagy SMS-t kapsz, hogy hívd az ügyifogyit, és X menüpontot válassz. Szóval Rád is szükség van a dologhoz, a kukába dobott kártyák nem fognak tovább élni.

Üdv!

Nemszeretem a pannont, nemtudom miért, de ahol lehet, keresek rá okot. Ez nem jött be... :) Köszi az infot.


kedd feb. 14, 2006 20:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Csak akkor adnak 500-at, ha elfogadod (felhívnak), vagy SMS-t kapsz, hogy hívd az ügyifogyit, és X menüpontot válassz. Szóval Rád is szükség van a dologhoz, a kukába dobott kártyák nem fognak tovább élni.

Üdv!


kedd feb. 14, 2006 16:57
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
New-man írta:
feltöltötte a PGSM a ritkán használt karimat , ez már a második alkalom :!:

:D

Ezeket inkább a gyalázóba kellene, mert ez csalás, a statisztika kozmetikázása. Sok embernek talán már a kukában van a kártyája, és a pannonGSM meg csak nyomja rá a lóvét az ügyfélszám növelése miatt. Persze mi ezt kiélvezzük... :) Vagyis ti... :)


kedd feb. 14, 2006 16:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
Vizsla írta:
http://www.pgsm.hu/egyeni/ugyfelszolgalat/egyenlegfeltoltes/egyenlegfeltoltes_kulfoldon/


600Ft.-ért...


kedd feb. 14, 2006 15:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
http://www.pgsm.hu/egyeni/ugyfelszolgal ... kulfoldon/


kedd feb. 14, 2006 8:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
mz írta:
Czumy írta:
viszont arra a kártyámra, amire évente kb. 4-5 alkalommal töltök 7200 Ft-ot, nem kapok semmit...


Azért, mert a Pannonnál csak az számít hűséges ügyfélnek ebből a szempontból, akinek a kártyája már az egyenlegfelhasználási idő végéhez közeledik. (Max. 3-4 nap van hátra.)


Szeptemberben töltöttem fel 3600 Ft-tal. Aztán decemberben jött a 250 Ft és az 1 év rendelkezésre állás, aztán ma megint.

A másik kártyámat - ami a "fő" kártyám - szintén szeptemberben töltöttem fel, aztán feb. elején legközelebb, mert így j9tt ki a lépés. Semmi logikát nem látok a Pannon ajándékozási rendszerében. Remélem, ezt is levetkezik az image-váltás során! :)


hétf. feb. 13, 2006 22:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nekem volt még 2 hónap az egyik kártyámon, és ma kaptam rá 500Ft-ot. :)
Nem először. De most 2 perc alatt megjött az SMS.

Üdv!


hétf. feb. 13, 2006 13:10
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Czumy írta:
viszont arra a kártyámra, amire évente kb. 4-5 alkalommal töltök 7200 Ft-ot, nem kapok semmit...


Azért, mert a Pannonnál csak az számít hűséges ügyfélnek ebből a szempontból, akinek a kártyája már az egyenlegfelhasználási idő végéhez közeledik. (Max. 3-4 nap van hátra.)


hétf. feb. 13, 2006 12:38
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Nagyon kedvelhet engem a Pannon! :)
Van egy praktikumos kártyám, amit hébe-hóba használok csak, így bőven elég a 3600 Ft/év feltöltés.

Karácsonykor és ma megint kaptam ajándékba 250 Ft-ot, igaz, ehhez fel kellett hívnom két alkalommal a 1741-t :D ennyi fáradságot megért 500 Ft :D
(természetesen a rendelkezésre állási idő a feltöltés napjától számított 1 év lesz)

:( viszont arra a kártyámra, amire évente kb. 4-5 alkalommal töltök 7200 Ft-ot, nem kapok semmit...


hétf. feb. 13, 2006 8:48
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
Díjat nyert a Pannon Mobil EKG

Az innovatív ICT-megoldásokat díjazta az IT-Business magazin január 31-én a "Leadership Award 2005" elnevezésű díjával, melyen első díjat kapott a Pannon GSM Mobil EKG-ja a szállítói oldal nagyvállalati kategóriájában...

További részletek a cikkben.


szer. feb. 01, 2006 23:28
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A Pannon számla végösszegei és számlaképei a számlazárást követő 2-3 napon belül mindig fent van a POL-on. Én már ezer éve használom. Még a hívásrészletezést is.


vas. jan. 29, 2006 13:41
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
He-he, ismét produkálta a Pannon, amit 1 hónappal ezelőtt. Ezt vehetem mostmár rendszerességnek :D?

27-ei zárású számlám végösszege ma délelőtt már a POL-ban látszódott, meg hogy meddig kell majd befizetni (még a számlakép nincs kész).
Ezzel szemben a vodás 6-ai lezárt számla esetében még a végösszegnek sehol sincs nyoma, arra pedig ne számítsak, hogy ezt a neten meg tudom nézni.


vas. jan. 29, 2006 13:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Darth Smoke írta:
What a surprise... :wink:
:lol:
A szokásos helyesbítő közlemény, de legalább van :)
A preferált hálózatokban a túllépés esetén fizetendő 8Ft/10kB is nagyon baráti, gyakorlatilag megegyezik a belföldi (még)Mobile Data Start csomaggal.

Üdv!


pén. jan. 20, 2006 14:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 739
Tartózkodási hely: La Hongrie
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Miért kell a nevén ennyit filózni?

Már nem kell. Van fenn egy új PDF, az abban levő közlemény végé ott van, hogy 2006. február 14-től MobilAdat Roaming 10 lesz az új név.
What a surprise... :wink:

(by Darth Smoke)


pén. jan. 20, 2006 12:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Miért kell a nevén ennyit filózni? Nem mindegy? Végre valaki csinált egy elfogadható árú roaming adatcsomagot, ahol nem kerül több 1000 Ft-ba 1 mega letöltése. Remélem, hogy a többi is követi majd a példájukat. Pl. a T-nek ott vannak a partnerhálózatai, ahol tudnak néha napján ingyenes hívásfogadást nyújtani, de az adatletöltés meg horror áron van. Nem értem...


pén. jan. 20, 2006 12:25
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
De a közleményben nem szerepel ez a csomag, pedig gondolom, nem a feb. 14-ei közlemény kiadása után 1 nappal találták ki ezt a - szerintem nagyon jól hangzó - szolgáltatást.

Szerk.: az ÁSZF-ben (feb. 14-étől érvényesben) nyoma sincs az említett roaming GPRS csomagnak.

Üdv!


csüt. jan. 19, 2006 21:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
McLaca írta:
Ez elég barátságos, használható ár,de
OFF
a neve miért Mobile Data lesz, amikor február 14-től a Mobile Data neveket MobilAdat-ra cseréli a Pannon?
ON

Üdv!


Idézet:
Mobile Data Roaming 10 néven új szolgáltatást kínál január 20-tól a Pannon GSM kártyás és számlás előfizetőinek.


Ezért, mert még febr. 14-ig ez a neve.


csüt. jan. 19, 2006 20:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
McLaca írta:
a neve miért Mobile Data lesz, amikor február 14-től a Mobile Data neveket MobilAdat-ra cseréli a Pannon?


Majd jön egy helyesbítő közlemény, vagy simán (sunyiba) átnevezik ezt is MobilAdat Roaming 10-ra! :D :D


csüt. jan. 19, 2006 20:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Ez elég barátságos, használható ár,de
OFF
a neve miért Mobile Data lesz, amikor február 14-től a Mobile Data neveket MobilAdat-ra cseréli a Pannon?
ON

Üdv!


csüt. jan. 19, 2006 20:29
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 17, 2006 13:57
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
2006. január 19.


Mobil internet külföldről is, megfizethető áron
Új roaming adatcsomag a Pannontól


Mobile Data Roaming 10 néven új szolgáltatást kínál január 20-tól a Pannon GSM kártyás és számlás előfizetőinek. A külföldön kezdeményezett és fogadott csomagkapcsolt (GPRS, EDGE, 3G) adatforgalomért a csomag igénybevétele esetén havi bruttó 2990 Ft-os havidíjért időkorlátozás nélkül 10 MB forgalmi keretet használhatnak fel a hazánkon kívül internetet vagy wapot használók, amennyiben a partnerhálózatokhoz csatlakoznak.

A Mobile Data roaming 10 csomag számlázási egysége számlás előfizetéseknél 10 kB, kártyásoknál 100kB. A havidíjban foglalt forgalmi keret felhasználása után a partnerhálózatokon számlásoknak csak 8 forint / 10 kB, egyéb hálózatokon 24 forint / 10 kB kártyás előfizetőinknek partnerhálózatokon 80 forint / 100 kB, egyéb hálózatokon 240 forint / 100 kB az adatforgalmi díj.

A piacon egyedülállóan kedvező feltételeket nyújtó csomag segítségével külföldről is elérhetővé válik levelezésünk, a wap és az internet hasznos, illetve szórakoztató információi.

A külföldön használható romaing csomag jól kiegészíti a Mobile Data szolgáltatást, mely március 17-ig változatlan havidíjért dupla mennyiségű internet- és wap hozzáférést biztosít Magyarországon

8)


csüt. jan. 19, 2006 18:16
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Wagner ur írta:
Pár év múlva a Balatonhoz költöznek. :D

Ja, a magyar tengerhez. :)


csüt. jan. 19, 2006 8:37
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
Londelmor írta:
pgsm írta:
Törökbálintra költözik a Pannon GSM

kíváncsi leszek, hogy ide is olyan épületet építenek-e, mint a kinti Telenor székház, vagy csak hozzánk képest lesz nagyon modern.
bár akárhogy is erőlködnének sztem a "WLAN a tengerparton" nem jönne össze nekik :)
Pár év múlva a Balatonhoz költöznek. :D


csüt. jan. 19, 2006 5:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 1:37
Hozzászólások: 481
Tartózkodási hely: Eger
Hozzászólás 
phoner írta:
Gratulálok,

Így 1000 MB 6990 Ft-ért. Ez már az alap ADSL-el is versenyképes, sőt nem kell hűségszerződés! :idea:
A többi mobilszolgáltatóhoz képest egész jó volt már alapban is az ára.


csüt. jan. 19, 2006 5:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Az adsl kábelt meg húzhatod magad után a pusztába :?
A mobil internetnek az a lényege, hogy olyan helyeken is lehet használni, ahol más net nem elérhető. Az ára más kérdés.


kedd jan. 17, 2006 16:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jan. 17, 2006 13:57
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Gratulálok,

Így 1000 MB 6990 Ft-ért. Ez már az alap ADSL-el is versenyképes, sőt nem kell hűségszerződés! :idea:


kedd jan. 17, 2006 14:41
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Kétszer annyi internet változatlan havidíjért
http://www.pgsm.hu/akcio/doubledata.php ... f9b66a790a

Internetezzen mobil szélessávon, mert most 2006. január 16. és március 17. között Mobile Data 50, 250, 500 és 1000 csomagra előfizető vagy már azzal rendelkező ügyfeleink részére két hónapon át dupla adatforgalmat biztosítunk.

A mobil adatátviteli csomagok között mindenki megtalálja a wap- és internet használati szokásainak leginkább megfelelőt, sőt, most még többet barangolhat az információs szupersztrádán! A Pannon GSM a hozzáférés jellegétől független, időbeli korlátok nélküli mobil adatcsomag-struktúrát kínál előfizetői számlás és kártáys előfizetői részére, most jelentős kedvezménnyel. Ajánlatainkhoz a mobil szélessávú hálózat az eddigieknél lényegesen gyorsabb adatátviteli sebességet biztosít.


Adatkátyák 0 Ft-ért

Ha Ön laptopot használ, és előfizet szolgáltatásunkra, akkor szüksége lehet egy adatkártyára is. Az adatkártyákat mind üzleti, mind lakossági előfizetőinknek egyaránt ajánljuk, és a Pannon GSM megújult Mobile Data csomagjaival a korábbiakhoz képest lényegesen költséghatékonyabb használatot biztosítunk.

Új számlás előfizetés vásárlása esetén, valamint 1 éves Mobile Data 500 vagy 1000 csomag megrendelésekor,
2006. március 17-ig 0 Ft-os akciós áron kínáljuk adatkártyáinkat: MobiCard, MobiCard Plusz, Option GlobeTrotter 3G/GPRS PC kártya.


hétf. jan. 16, 2006 9:00
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Majd kiadják hétfőn Helyesbítő Közleményben, de most a Magyar Nemzetben :D.


szomb. dec. 31, 2005 12:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Közlemény

A Pannon GSM Rt. (továbbiakban: Pannon GSM) ezúton tájékoztatja Tisztelt Előfizetőit, hogy az Igénybevételi díjat utólag fizető (számlás) szolgáltatásokra vonatkozó Általános Szerződési Feltételei 2006. február 1-jétől az alábbiak szerint módosulnak.

PANNON CSALÁDI CSOMAG
A Pannon Családi Csomag megrendelhetősége 2005. március 31-éig meghosszabbításra kerül.

A módosításokat tartalmazó Általános Szerződési Feltételek teljes szövege a Pannon GSM bemutatótermeiben és honlapján 2005. január 2-ától az Előfizetők rendelkezésére áll.

Amennyiben Tisztelt Előfizetőink a jelen módosítást nem kívánják elfogadni, úgy az Eht. 132. § (4) és (5) bekezdéseiben meghatározott jogokkal élhetnek.


2005 :?: :?: :?: :?: :?:


szomb. dec. 31, 2005 12:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Közlemény

A Pannon GSM Rt. (továbbiakban: Pannon GSM) ezúton tájékoztatja Tisztelt Előfizetőit, hogy az Igénybevételi díjat utólag fizető (számlás) szolgáltatásokra vonatkozó Általános Szerződési Feltételei 2006. február 1-jétől az alábbiak szerint módosulnak.

PANNON CSALÁDI CSOMAG
A Pannon Családi Csomag megrendelhetősége 2005. március 31-éig meghosszabbításra kerül.

A módosításokat tartalmazó Általános Szerződési Feltételek teljes szövege a Pannon GSM bemutatótermeiben és honlapján 2005. január 2-ától az Előfizetők rendelkezésére áll.

Amennyiben Tisztelt Előfizetőink a jelen módosítást nem kívánják elfogadni, úgy az Eht. 132. § (4) és (5) bekezdéseiben meghatározott jogokkal élhetnek.


szomb. dec. 31, 2005 9:34
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
2005. december 22.


Karácsonyi ajándékok gyermekeknek a Pannon GSM-től


15 millió forint értékű ajándékot juttatott el a Pannon GSM két szervezeten keresztül gyermekekhez és fiatalokhoz. A Nagycsaládosok Országos Egyesülete segítségével családban élő, nehezebb sorsú gyermekek, míg a Nevelőotthonok Nemzetközi Szövetsége (FICE) Magyarországi Egyesülete segítségével állami gondoskodásban élő fiatalok karácsonyfái alá kerültek a Pannon GSM által ajándékozott használati tárgyak, melyek összesen közel 20 ezer gyereknek fognak örömet szerezni.

A Pannon GSM karácsonyi hagyományainak megfelelően az elmúlt héten adta át a rákos gyermekek gyógyítását segítő új, Magyarországon eddig nem alkalmazott, 29 millió forint értékű orvosi műszert a Heim Pál Gyermekkórháznak. „Folyamatos támogatásaink és a Pannon GSM Példakép Alapítvány negyedéves díjátadásai mellett a karácsony az az alkalom, amikor a gyermekeknek közvetlenül is kedveskedünk” – mondta Somlyai Dóra, a Pannon GSM kommunikációs igazgatója.


csüt. dec. 22, 2005 16:39
Hozzászólás 
Én is épp most akartam beírni. Igen, eddig 10 mega volt.


csüt. dec. 22, 2005 16:19
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1512
Tartózkodási hely: Szolnok
Hozzászólás 
Ma kaptam:

"Tisztelt Mobil Posta fehasználó!

Örömmel értesítjük, hogy postafiókjának tárhelyét 40 MB-ra növeltük.

Üdvözlettel,
Pannon GSM "

:)
Eddig mennyi volt 10MB ?:)


csüt. dec. 22, 2005 15:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nekem is nemrég cserélték így az egyiket. (számlás) Vannak olyan kártyás SIM-jeim, amik sokkal régebbiek, azokat nem cseréltették. Kártyások esetén a levélben kiküldött SIM nem igazán járható út, hiszen sok kártyát nem az használ mint akinek a nevén van. Számlás esetén ez a módszer mégiscsak megbízhatóbb. Viszonmt sok-sok évvel ezelőtt én a kártyás-ra kaptam egy SMS-t, amiben a SIM cseréjére kértek. Be kellett menni az egyik bemutatóterembe vagy területi képviseletre és ingyen kicserélték. De én sem értem a logikát hogy mi alapján cserélik, illetve nem cserélik a kártyákat.


csüt. dec. 22, 2005 10:13
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
a napokban küldtek egy levelet anyukámnak, hogy a rendszerfejlesztésben most jutott addig a P, hogy kicseréli az ügyfelek kártyáit. mellékelve küldtek egy új kártyát is a hozzá való kódokkal.

ez eddig oké, de van pár kérdésem azért: a családban egy ügyfélszámon van mindhárom előfizetés. a legrégebbi kártyát én használom, arra nem jött levél, hogy cseréljem. a legújabbra sem, csak a "középsőre". miért nem egyszerre küldik? valamint mi olyan fejlesztést csinálnak, ami után már nem lesz jó egy 4-5 éves kártya?


csüt. dec. 22, 2005 9:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Ma ajándékoztak egy 29 milliós értékű korszerű készüléket a Heim Pál kórháznak.

A Tényekben ez így szólt: 30 millió értékű, és a Gyermek Rák Alapítvány adta.


csüt. dec. 15, 2005 18:47
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
New-man írta:
feltöltötte a PGSM a ritkán használt karimat , ez már a második alkalom :!:

:D


Épp megnéztem a Praktikum SIM-ünket. November 12-én járt volna le az 1 év egyenleg-felhasználási idő és lássanak csodát, 3 nappal előtte november 9-én jött rá az SMS, hogy örülnek, hogy ilyen hűségesek vagyunk, ezért felajánlanának 500Ft-ot.


pén. dec. 09, 2005 23:41
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 281
Tartózkodási hely: Ország, amely jobbat érdemel! (Pest megye, Bp, Bács-Kiskun megye)
Hozzászólás 
feltöltötte a PGSM a ritkán használt karimat , ez már a második alkalom :!:

:D


pén. dec. 09, 2005 18:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Automatikus díjfizetés

Amennyiben Ön 2006. január 31-ig tér át az automatikus díjfizetésre 3 hónapon keresztül havi nettó 400 Ft forgalmi kedvezményt kap számlája összegéből.

Feltételek:
    - Az ajánlat 2006. január 31-ig érvényes, és kizárólag beszédforgalomra vonatkozik.

    - A havi esedékes forgalmi kedvezmény először az első, vagy számlazárástól függően a második csoportos beszedési megbízással kiegyenlített számlán kerül jóváírásra.

    - Az akcióban Üzleti/Intézményi megállapodással, vagy keretmegállapodással rendelkező előfizetők nem vehetnek részt.

    - Abban az esetben, ha a csoportos beszedési megbízáson feltüntetett érvényesség a kedvezményes időszakban vagy a megbízás érvényességétől számított három hónapon belül lejár vagy megszűnik, az előfizető a kedvezményre nem jogosult.


Ehhez nem kell mást tennie, mint kitölteni a mellékelt linken található Csoportos beszedési megbízás formanyomtatványt és küldje vissza címünkre. Pannon GSM Távközlési Rt., 2040 Budaörs, Baross u. 165. A megbízás felhatalmazza számlavezető bankját – akár lakossági, akár vállalkozói folyószámlát vezet –, hogy a Pannon GSM-től érkező számlák alapján automatikusan utalja át mobiltelefon-számláinak összegét. A csoportos beszedési megbízás megadását személyesen is intézheti bármely Bemutatótermünkben, Pannon Partnereinknél vagy akár számlavezető bankjában.


pén. dec. 09, 2005 16:27
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Londelmor írta:
pgsm írta:
Törökbálintra költözik a Pannon GSM

kíváncsi leszek, hogy ide is olyan épületet építenek-e, mint a kinti Telenor székház, vagy csak hozzánk képest lesz nagyon modern.
bár akárhogy is erőlködnének sztem a "WLAN a tengerparton" nem jönne össze nekik :)
Ha nem is a tengerparton, de WLAN már most is van :D


pén. dec. 09, 2005 14:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
pgsm írta:
Törökbálintra költözik a Pannon GSM

kíváncsi leszek, hogy ide is olyan épületet építenek-e, mint a kinti Telenor székház, vagy csak hozzánk képest lesz nagyon modern.
bár akárhogy is erőlködnének sztem a "WLAN a tengerparton" nem jönne össze nekik :)


pén. dec. 09, 2005 13:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
budaörs megtelt :)

Törökbálintra költözik a Pannon GSM



A Pannon GSM saját építésű irodaházába, a törökbálinti Égett-völgy területére költözik, várhatóan 2007 végén. A telekommunikációs cég a törökbálinti önkormányzat nyílt, egyfordulós pályázatán nyerte el a nyolchektáros területet, ahol az építkezés várhatóan 2006 nyarán kezdődik meg.

"Az egyedülálló építészeti megoldásokat ötvöző irodaház a környezettel összhangban, az alternatív energiaforrásokat és a modern, környezetbarát technológiákat kihasználva épül meg" – mondta el Ove Fredheim, a Pannon GSM vezérigazgatója. "Ez a beruházás is azt jelzi, hogy a Pannon GSM a hazai távközlési piac meghatározó szereplőjeként hosszú távon elkötelezett a minőségi megoldások mellett."

A több mint ezer fő befogadására képes irodaház korszerű építészeti és ergonómiai megoldások felhasználásával épül meg, s minden bizonnyal Magyarország egyik legkorszerűbb ilyen létesítménye lesz.


pén. dec. 09, 2005 13:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Én a Pólus Centerbeni bemutatóteremben intéztem többször is dolgokat. Nekem ők is korrektnek, udvariasnak tűntek.


csüt. dec. 08, 2005 15:26
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
sztem a Westenddel szemben levő bolt az elég korrekt, én szinte mindig ott voltam ügyintézni, és segítőkészek voltak. (Váci út 20-26. nyitvatartás: H-P:9:00-20:00 Sz:9:00-14:00 V: zárva)
(viszont a Lurdy Házban levő képviselet nem nagyon nyerte meg a tetszésem, igaz hogy régen is jártam ott éppen ezért, így lehet hogy azóta változtak)


csüt. dec. 08, 2005 7:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Egy olyan budapesti márkaboltot (nem viszonteladót) keresek, ami kiszolgálás, felkészültség, segítőkészség, várakozás terén legalább olyan jó, mint a Vodafone MOM Parkban lévő márkaüzlete.
Cím? Nyitvatarás?

A Fehérvári útiból nem kérek, köszönöm.


szer. dec. 07, 2005 23:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Jóvanna, csak a kiejtés végett :), nem akartam már a nyelvtanba is belekötni :P

Üdv!


szomb. dec. 03, 2005 20:17
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
Dojcse ;)

Üdv!
:wink:


szomb. dec. 03, 2005 19:37
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Dojcs ;)

Üdv!


szomb. dec. 03, 2005 18:19
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27 ... 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség