Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 15:16



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
bízom benne,mert a jövő héten igényelném én is a net csomagot - bár az igazság mindig a showroomban derül csak ki.


szomb. márc. 04, 2006 19:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
A január 16. és március 17. közötti dupla adatforgalom ajánlatban a 2 havi dupla adatmennyiség azt jelenti, hogy ha Én a mai napon rendelem meg, akkor mától számítják a 2 havi dupla adatmennyiséget?


szomb. márc. 04, 2006 13:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Arra gondoltam, hogy az angolban is van "tiszteletteljesebb" tegezés. :)

Üdv!


pén. feb. 24, 2006 23:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
mondjuk amilyen rengeteg hivatalos levelezésben eddig résztvettem :D
de szerintem az angol nyelvet ide felhozni példaként nem az igazi, mivel ott nincs igazi különbség a tegezés és magázás közt. ennyi erővel felhozhatnám, hogy viszont a tibetiben meg nem elnézhető a tiszteleti és a hétköznapi alak keverése ;)


pén. feb. 24, 2006 21:40
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Számomra nem furcsa a "Tisztelt" és a tegeződés, hiszen nem csak azt lehet tisztelni, akit magázunk (lásd angol nyelv). A "kedves" viszont egy hivatalos levélben óriási hiba. Képeslapon a nagyinak nem :), de hivatalos levelezésben bűn.

Üdv!


pén. feb. 24, 2006 21:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Nekem a névnapomról nem szoktak elfeledkezni. :)


pén. feb. 24, 2006 20:12
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Még nem igazából tudják eldönteni, hogy milyen legyen a stílus, a megszólítás. Amúgy e-mailban kaptad? Én amikor felhívtam őket, akkor mondták, hogy a korábbi nevek használhatók.


Igen, mailben kaptam.


pén. feb. 24, 2006 20:09
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Még nem igazából tudják eldönteni, hogy milyen legyen a stílus, a megszólítás. Amúgy e-mailban kaptad? Én amikor felhívtam őket, akkor mondták, hogy a korábbi nevek használhatók.


pén. feb. 24, 2006 19:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. júl. 03, 2004 11:10
Hozzászólások: 3635
Tartózkodási hely: Shanghai, Pudong negyed
Hozzászólás 
Landsmann írta:
"Tisztelt E-mai Studio Felhasználó!
(...)
E szolgáltatások segítségével küldhetsz e-mailt (...)

itt is azért felemás a levél stílusa. vagy csak nekem fura együtt a "tisztelt" megszólítás, és a tegező hangnem? akkor már inkább "kedves"...
de az dícséretes, hogy küldtek levelet a változásról!


pén. feb. 24, 2006 18:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ
Hozzászólás 
Ezt most kaptam, csak úgy. Nem írtam nekik.

"Tisztelt E-mai Studio Felhasználó!

Szeretnénk röviden tájékoztatni a Mobil Posta szolgáltatással kapcsolatos változásokról.

A Mobil Posta szolgáltatás új neve E-mail Studio.

A korábban rögzített e-mail címek továbbra is használhatóak, új e-mail cím viszont csak a következő végződésekkel választható:
@pannonmail.hu
@djuice.hu
@emailstudio.hu

Meglévő e-mail cím törlése után csak a fenti végződések valamelyikével rögzíthető új cím.

Az E-mail Studio wapos és webes felülete is megújult, könnyebben használhatóvá vált és néhány új funkcióval bővült:
- a wapon könnyebb a navigáció illetve a címtár használata,
- a weben megújult a levéllista, egyszerűbb és gyorsabb a címzett megadása levélíráskor és a mellékletek kezelése is könnyebb lett.

A szolgáltatás smtp és pop3 elérési címei nem változtak meg.

A Pannon internetes és W@P oldalán elérhető üzenetküldő szolgáltatásainak elnevezései a továbbiakban:
- E-mail Studio, (e-mail szolgáltatás SMS-értesítési lehetőséggel)
- MMS Studio (MMS-szerkesztő, MMS Galéria, MMS-üzenetek elmentése telefonról)
- és SMS Studio (SMS-küldés akár több címzettnek, időzítve, címlisták létrehozása, üzenetek elmentése)
E szolgáltatások segítségével küldhetsz e-mailt, multimédiás üzenetet és szöveges üzenetet gyorsan és egyszerűen internetezés vagy wapozás közben.

Üdvözlettel:
Pannon"


pén. feb. 24, 2006 18:38
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Egyébként volt már valakinek hátránya abból, hogy nem cserélt új generációs SIM kártyára a Pannonnál?


pén. feb. 24, 2006 12:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Készülékfüggő a kérdés. Valóban, a legtöbb telefon SIM-cserekor az újonnan betett SIM-en tárolt 5 utolsó tárcsázott hívást fogja csak mutatni. De volt már olyan telefonom, amelyik nem csinált ilyesmit, csak már nem emlékszem rá, hogy melyik volt az.


pén. feb. 24, 2006 7:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Czumy írta:
asdf_ írta:
Szerintem zoli62 arra gondolt, hogy neki a telefonban levo hivott/fogadott/nem fogadott listaja a fontos, ami egy uj sim berakasaval ugrik.


Az max. 3*10 telefonszám. Le lehet menteni, fel lehet írni... Szerintem. A telefonkönyv, SMS/MMS ennél lényegesen fontosabb.


Nem maguk a számok érdekesek, hanem az, hogy mikor és kit hívtam, vagy hívtak.


pén. feb. 24, 2006 0:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Szerintem zoli62 arra gondolt, hogy neki a telefonban levo hivott/fogadott/nem fogadott listaja a fontos, ami egy uj sim berakasaval ugrik.


Az max. 3*10 telefonszám. Le lehet menteni, fel lehet írni... Szerintem. A telefonkönyv, SMS/MMS ennél lényegesen fontosabb.


pén. feb. 24, 2006 0:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
asdf_ írta:
Szerintem zoli62 arra gondolt, hogy neki a telefonban levo hivott/fogadott/nem fogadott listaja a fontos, ami egy uj sim berakasaval ugrik.


Pontosan. Ezt állítólag telefon tárolja, de cserénél mégis ugrik, mert felülíródik az új SIM betevése után.


csüt. feb. 23, 2006 23:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1546
Hozzászólás 
Szerintem zoli62 arra gondolt, hogy neki a telefonban levo hivott/fogadott/nem fogadott listaja a fontos, ami egy uj sim berakasaval ugrik.


csüt. feb. 23, 2006 22:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Czumy írta:
zoli62 írta:
Kaptam pár hónapja egy új SIM kártyát levélben a fő számomra. Nosza felhívtam 1220-at, ki kell-e cserélnem. Vannak-e újabb szolgáltatások, kérdezem, és fontos-e kicserélnem. Ügyintéző hölgy azt mondja, hogy rögzíti a kérésem, és nem kell cserélnem.


Én magam kértem a cserét annak idején (~ 2003-ban), és az Astoria bemutatóteremben ki is cserélték, díj ellenében, és a régiről átmásolták az adatokat az újra - így nem vesztettem el semmit!


Hívásinfókat másolás után megmaradtak? Egyébként én akkoriban azért nem kértem a cserét, mert olyanról is szó volt,. hogy a Prémium ügyfeleknek ingyen cserélik. Meg aztán akkori Nokiák is már a készülékben tároltak.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára zoli62 csüt. feb. 23, 2006 23:19-kor.



csüt. feb. 23, 2006 22:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
zoli62 írta:
Kaptam pár hónapja egy új SIM kártyát levélben a fő számomra. Nosza felhívtam 1220-at, ki kell-e cserélnem. Vannak-e újabb szolgáltatások, kérdezem, és fontos-e kicserélnem. Ügyintéző hölgy azt mondja, hogy rögzíti a kérésem, és nem kell cserélnem.


Én magam kértem a cserét annak idején (~ 2003-ban), és az Astoria bemutatóteremben ki is cserélték, díj ellenében, és a régiről átmásolták az adatokat az újra - így nem vesztettem el semmit!


csüt. feb. 23, 2006 22:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Kaptam pár hónapja egy új SIM kártyát levélben a fő számomra. Nosza felhívtam 1220-at, ki kell-e cserélnem. Vannak-e újabb szolgáltatások, kérdezem, és fontos-e kicserélnem. Ügyintéző hölgy azt mondja, hogy rögzíti a kérésem, és nem kell cserélnem.

Pár hete a másik partnerszámomra is kapok új SIM-et. Megint 1220, ügyintéző hölgynek mondom, hogy nem szerteném kicserélni, mert amúgy is ritkábban használom, és vannak benne régebbi hívások, amiket hiába készülék tárol, a csere során elvesztek, és nekem ezek fontosak, meg amúgy se sokat érek a 25 tárolt SMS-el, mert úgyis telefon tárolja, ahogy a telefonszámokat is, más újítás meg nincs.Erre azt mondja, hogyvégülis egy hónap van a cserére, mint a levélben szerepel, és akkor kaphatok egy emlékeztető SMS-t is, ha addig nem cseréltem ki.
Másnap bemegyek a helyi kirendeltségre, ismerőst kérdezem, fontos a csere? Azt mondja nem is törődj vele mit mondtak telefonon, gondolod, ha tényleg ki kell cserélned, mert a szolgáltatónak jogában áll újat biztosítani az ügyfélnek, akkor nem tértivevényes levélben küldték volna?
Azóta is a régi kártya van benne. :)


csüt. feb. 23, 2006 22:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Az, hogy a SIM kártyára bele van írva, milyen feirat legyen olvasható állandóan az operátor néven kívül/helyett.

A nemzeti roaming miatt, és a globalitás szempontjából alkalmazták. Hogy mindig tudd, hova tartozol :D.


csüt. feb. 23, 2006 21:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Ez úgy van megcsinálva, mint a vodafone felirat a vodás karikon. Ha a 3310-esen megnyomod a C-t, mikor nincs lezárva a bill., akkor újra előjön a Westel felirat.


Igen, ezt lefelejtettem.
Mit jelent pontosan az "úgy van megcsinálva? :)


csüt. feb. 23, 2006 21:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Üdv!

Valaki nem tudja,hogy a Pannonnak milyen nem publikus tarifacsomagjai vannak?


szer. feb. 22, 2006 22:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Czumy írta:
1/2 OFF

3310-es Nokia, talán 2003-as szoftverrel: beletettem egy T-Mobile-os SIM kártyát, és természetesen WESTEL-t írt ki a bekapcsolás után. Pár másodperc után átváltott T-MOBILE H-ra.
(manuális hálózat keresésnél ia WESTEL-t ír.)

1/2 ON
Ez úgy van megcsinálva, mint a vodafone felirat a vodás karikon. Ha a 3310-esen megnyomod a C-t, mikor nincs lezárva a bill., akkor újra előjön a Westel felirat.


szer. feb. 22, 2006 7:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
evbalazs írta:
joc_ írta:
Friss infót keresnék: Tudja valaki, hogy kapható-e valahol és ha igen hol szóbeli szerződéses Djuice kártyás előfizetés? Tudom volt már korábban szó róla, de most friss infó érdekelne.
Köszi.


Pl. minden Pannon bemutatóteremben (legalábbis nálunk volt)
Köszi. Akkor azt a két napot még kivárom, amíg a közelemben levőt átalakítás után megnyitják. Igazából oda indultam eredetileg is, de épp zárva van mert most szerelik bele az új arculatot.


szer. feb. 22, 2006 7:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 15:20
Hozzászólások: 126
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
joc_ írta:
Friss infót keresnék: Tudja valaki, hogy kapható-e valahol és ha igen hol szóbeli szerződéses Djuice kártyás előfizetés? Tudom volt már korábban szó róla, de most friss infó érdekelne.
Köszi.


Pl. minden Pannon bemutatóteremben (legalábbis nálunk volt)


szer. feb. 22, 2006 0:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Szerintem a SIM-nek van hozzá köze.
Másik topicban írták, hogy a GSM szabvány szerint az operátor rendszersms-sel frissíthető/átírható, és elvileg a T-mobile erre tett kísérletet a névváltáskori SMS-ekkel. De a Te eseted más.

Üdv!


kedd feb. 21, 2006 23:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
1/2 OFF

3310-es Nokia, talán 2003-as szoftverrel: beletettem egy T-Mobile-os SIM kártyát, és természetesen WESTEL-t írt ki a bekapcsolás után. Pár másodperc után átváltott T-MOBILE H-ra.
(manuális hálózat keresésnél ia WESTEL-t ír.)

1/2 ON


kedd feb. 21, 2006 22:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Friss infót keresnék: Tudja valaki, hogy kapható-e valahol és ha igen hol szóbeli szerződéses Djuice kártyás előfizetés? Tudom volt már korábban szó róla, de most friss infó érdekelne.
Köszi.


kedd feb. 21, 2006 21:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Adam_batyam írta:
Azt hittem, a szolgáltatónevet a telefon szoftvere tartalmazza.

Igen, de van valami konfig SMS, amivel ezt módosítani lehet, elvileg a GSM szabványban is benne van, bár nem néztem utána. Ezt a megoldást alkalmazta a T is. Az átállítás sikeressége attól függött, hogy éppen melyik telefonban melyik SIM volt benne, tehát Nálatok ezért fordulhatott elő az, hogy az egyik telót éppen elkapta az a bizonyos SMS, a másikat nem. Elvileg minden számra kiküldték.


szomb. feb. 18, 2006 0:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 14, 2005 8:21
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
http://petyuszlogo.freeweb.hu/

Feltettem egy oldalra a logókat. Emiatt nem akartam új topicot nyitni. Bár véletlenül sikerült, de gyorsan töröltem is. :lol:


pén. feb. 17, 2006 15:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 125
Hozzászólás 
Azt hittem, a szolgáltatónevet a telefon szoftvere tartalmazza.
216-01 = Pannon
A régi 5110-em pl. most is ugyanúgy Westel 900-at ír ki, a Vodát meg nem ismeri, ezért H70-et.
Igaz, hogy a T trükközött valamit, hogy T-Mobile jelenjen meg, de ez nem jött be 100%-osan, pl. nemrégen láttam két 3510-est, egy családban egyszerre lett véve, egyik Westelt, másik T-Mobile-t ír ki. (egyik sem volt szoftverfrissítve).
Valamint ha nem csal az emlékezetem, eddig is voltak olyan készülékek, amik simán Pannont írtak ki.

De miért is baj, ha ott van a GSM ?
Mert a 3210-zel nem lehet 3G-t használni ? Nem hiszem hogy sok embernek lenne 3G-s készüléke.
És alapvetően a név sem változott meg.

(Ui. közben McLaca is beírt, teljesen egyetértek vele)


pén. feb. 17, 2006 10:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Az csak egy operátorlogó (kép). A telefonba az operátorok a gyárban kerülnek be lista alapján, illetve az újabb szoftverekben tudják változtatni. Tehát amikor a Westel nevet váltott, onnantól kezdve az ő azonosítójához rendelt szöveget T-mobile-ként írták a telefonba, de a régi telefonokban marad a Westel. Pannonnál is ez lesz, most a névváltástól kezdve megjelenő új szoftverekben - és telefonokban (persze pár hónap átfutással) fognak először megjelenni a DJuice és Pannon operátorok.

Üdv!


pén. feb. 17, 2006 10:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 14, 2005 8:21
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Ákombákom írta:
Nem tudja véletlen valaki, hogy hogyan fogják majd lecserélni a jelenlegi Pannon GSM operátonevet a kijelzőn Pannoonra vagy egyáltalán le fogják-e? A 2 éves telóm a hálózatkeresésnél még mindig Westelt talál T-Mobile helyett... akkor ezek szerint ez nem úgy működik, mint a cellainfo.(?) Westel-T váltásnál ez hogyan működött?


A T-Mobile elküldte az ügyfeleknek. Nem tudom hogy a Pannontól mennyire várható ilyen, amikor még a honlapon is egy csomó helyen Pannon GSM szerepel. Minden esetre és csináltam ilyen Pannon logót GSM nélkül ugyan olyan betűtípussal és mérettel mint a gyári. Ha van Logo Manager-ed, fel tudod tölteni. Küldj mailt és elküldöm őket neked: petyuszka@djuice.hu


pén. feb. 17, 2006 9:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. feb. 05, 2006 15:27
Hozzászólások: 18
Hozzászólás 
Nem tudja véletlen valaki, hogy hogyan fogják majd lecserélni a jelenlegi Pannon GSM operátornevet a kijelzőn Pannonra vagy egyáltalán le fogják-e? A 2 éves telóm a hálózatkeresésnél még mindig Westelt talál T-Mobile helyett... akkor ezek szerint ez nem úgy működik, mint a cellainfo.(?) Westel-T váltásnál ez hogyan történt?


pén. feb. 17, 2006 9:24
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Inkább azt mondanám, mindössze egy-két dolog volt, ami odaillett, a többi 100 nem. Ezért zárult.

Üdv!


csüt. feb. 16, 2006 22:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Remélem már a Pannon előjön már valamivel mert igen csendben van!A másik topic miért zárt be?Mondjuk volt ott egy-két dolog amit nem oda kellett volna!


csüt. feb. 16, 2006 21:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
Mint modottam már, ezeket inkább a pannonGSMgyalázóba kelle... Hogy melyikbe a kettö közül? :)


csüt. feb. 16, 2006 7:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 19:04
Hozzászólások: 476
Hozzászólás 
VonBraun írta:
Idézet:
Vajon meddig küldözgetik ezeket a 250 Ft-kat??
Ez már vicc! :twisted:


Eljön az az idő, ahogy úgy elfigyelem, nem is sokára, hogy 3 forint 40 fillért fognak kiküldeni, és 2 évet adnak hozzá.

Kép

Én ma kaptam 250Ft-ot. :) Mintha éreztem volna, ma beraktam reggel a telcsibe a kártyát, és délbe jött is az sms :)


csüt. feb. 16, 2006 1:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
VonBraun írta:
Idézet:
Vajon meddig küldözgetik ezeket a 250 Ft-kat??
Ez már vicc! :twisted:


Eljön az az idõ, ahogy úgy elfigyelem, nem is sokára, hogy 3 forint 40 fillért fognak kiküldeni, és 2 évet adnak hozzá.


hűségedért jutalmul, INGYEN meghosszabbítjuk egy évre kártyád érvényességi idejét...


szer. feb. 15, 2006 23:54
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Idézet:
Vajon meddig küldözgetik ezeket a 250 Ft-kat??
Ez már vicc! :twisted:


Eljön az az idő, ahogy úgy elfigyelem, nem is sokára, hogy 3 forint 40 fillért fognak kiküldeni, és 2 évet adnak hozzá.


szer. feb. 15, 2006 22:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Én is jártam így ajándékkal. Kaptam is, meg nem is. Nekem sem volt 9-es menü. A másik kártyámra viszont megkaptam ugyanúgy.


szer. feb. 15, 2006 21:17
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Van egy Happym, az még sosem lett töltve, csak a rajta lévő 490 lett elhasználva. Vajon arra, miért nem jön :D?


szer. feb. 15, 2006 21:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Petyuszka írta:
McLaca írta:
Miért nem lehet publicban a logókat?

Üdv!


Próbáltam a képfeltöltés.hu-n ...


Szerintem: uw.hu / atw.hu / freeweb.hu / tar.hu - nem tart semeddig regisztrálni... Ha nincs kedved vacakolni ilyennel, akkor küld el nekem is mail-ben. thx! :D


Ma megint kaptam az "alkártyámra" egy SMS a Pannontól, benne: "Hűségét megköszönve 250 Ft-ot töltünk kegyenlegére, ha az ingyenes 1741-es számot felhívva a 9-es menüpontot választja." :)
Evvel együtt már 750 Ft az Pannonos ajándék, karácsony óta.
De!
Hívtam a 1741-t, de a 9-es menüpont nem működik. :shock: Mégsincs 250 Ft ajándékba...



Vajon meddig küldözgetik ezeket a 250 Ft-kat??
Ez már vicc! :twisted:


szer. feb. 15, 2006 20:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 14, 2005 8:21
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
McLaca írta:
Miért nem lehet publicban a logókat?

Üdv!


Próbáltam a képfeltöltés.hu-n de ott nem enged bmp-t, a logo manager pedig nem fogad el gif-et vagy jpeg-et. De akinek kell, küldjön mailt a petyuszka@djuice.hu -ra és küldöm.


szer. feb. 15, 2006 17:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Miért nem lehet publicban a logókat?

Üdv!


szer. feb. 15, 2006 17:04
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 14, 2005 8:21
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Petyuszka írta:
Sziasztok! Akinek régebbi tipusú Nokiája van, azoknak ajánlom figyelmébe az új Pannon logót (GSM nélkül) és a Djuice logót. Ezeket most csináltam, ugyan azzal a betűtipussal és ugyan akkora méretben mint ahogy eredetiben tátható a telefon kijelzőjén. Logo Manager-rel fel lehet tenni. Akinek kell, szóljon és elküldöm.



Egy másik helyen nem Pompi a nicked? :)


Nem.


szer. feb. 15, 2006 14:00
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Petyuszka írta:
Sziasztok! Akinek régebbi tipusú Nokiája van, azoknak ajánlom figyelmébe az új Pannon logót (GSM nélkül) és a Djuice logót. Ezeket most csináltam, ugyan azzal a betűtipussal és ugyan akkora méretben mint ahogy eredetiben tátható a telefon kijelzőjén. Logo Manager-rel fel lehet tenni. Akinek kell, szóljon és elküldöm.



Egy másik helyen nem Pompi a nicked? :)


szer. feb. 15, 2006 13:54
ezüst tag

Csatlakozott: szer. dec. 14, 2005 8:21
Hozzászólások: 94
Hozzászólás 
Sziasztok! Akinek régebbi tipusú Nokiája van, azoknak ajánlom figyelmébe az új Pannon logót (GSM nélkül) és a Djuice logót. Ezeket most csináltam, ugyan azzal a betűtipussal és ugyan akkora méretben mint ahogy eredetiben tátható a telefon kijelzőjén. Logo Manager-rel fel lehet tenni. Akinek kell, szóljon és elküldöm.


szer. feb. 15, 2006 13:52
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás 
Zozo írta:
Talán előbb tájékozódnál, mielőtt fikázol és vádolsz :evil:

Igaz... De a céljuk akkor is az, amit mondtam, bár nem pontosan olyan módszerrel.
Zozo írta:
Talán következő alkalommal előbb tájékozódsz :?:

Igenis Tanítóbácsi! :)
Zozo írta:
Talán fáj, hogy a te imádott szolgáltatód nem nyomja neked így a lovét :?:

Így nem, de máshogy igen.


szer. feb. 15, 2006 7:39
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 337
Tartózkodási hely: Észak-Magyarország
Hozzászólás 
Tegnap én is beraktam a másik kártyámat a telefonba, kb 8 hónapja volt utoljára bekapcsolva. Meg is érkezett a menetrendszerű feltöltés, bár most csak 250 forint értékben, viszont egy évet tettek rá megint.
De van valami olyan érzésem, hogy annak az évnek a végén, sőt már hamarább, más előhívószámom lesz.


szer. feb. 15, 2006 6:42
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség