Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 21:15



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Nagy piros pont a Pannonnak! Vettem egy Praktikum kártyát az EDGÉ-s netezéshez. A viszonteladó már a vételkor figyelmeztetett, hogy az 5 perc után 0 Ft opció csak három hónapig havidíjmentes, utána kapcsoltassam ki! Délután aktív lett a Mobiladat 250. Letöltöttem a Click&Connect-et a honlapról, telepítettem és megy a net! Nem kellett hívogatnom a 1270-et elnézést 1220-at, nem kellett végigböngésznem egy csomó fórumot, hanem úri módon elindítottam a programot és kész! A vodás tapsztalataim után ez maga a királyság!


szer. jún. 14, 2006 18:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Bournie írta:
Czumy írta:
Szerintem Te a "www.fergetegesreszletek.hu"-ra gondolsz, ami a BravoTel üzlete/webshop-ja - a telefonokata RightPhone-tól szerzi be, szürke importból!


Huh, hát ez nem hangzik túl jól.
Elvileg a RightPhone hivatalos forgalmazója a nagy márkáknak, és a szolgáltatók is tőlük rendelnek (vagy tőlük is), nem igazán értek hozzá, de még pl. a Photo Hall is tőlük szerzi be a készülékeket, szóval ez elég csúnya lenne.


Én így tudom, Kölnből jönnek az mobiltelefonok legjava.
De Macika szakavatottabb nálam a mobiltelefon import területén, majd véleményezi Ő is a leírtakat, remélem. ;)


kedd jún. 13, 2006 19:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 411
Hozzászólás 
Czumy írta:
Szerintem Te a "www.fergetegesreszletek.hu"-ra gondolsz, ami a BravoTel üzlete/webshop-ja - a telefonokata RightPhone-tól szerzi be, szürke importból!


Huh, hát ez nem hangzik túl jól.
Elvileg a RightPhone hivatalos forgalmazója a nagy márkáknak, és a szolgáltatók is tőlük rendelnek (vagy tőlük is), nem igazán értek hozzá, de még pl. a Photo Hall is tőlük szerzi be a készülékeket, szóval ez elég csúnya lenne.


kedd jún. 13, 2006 15:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
KrE írta:
A Pannon is árul hivatalos, független telókat, sőt ezt még reklámozza is, és részletfizetés is van. Rendszeresen szoktak bedobálni a GSM-es időkben A2-es méretű lepedőket erről.


Igen, ezt tudjuk!

Szerintem Te a "www.fergetegesreszletek.hu"-ra gondolsz, ami a BravoTel üzlete/webshop-ja - a telefonokata RightPhone-tól szerzi be, szürke importból!

KrE írta:
Engem nem az árusítás ténye lepett meg ebben az esetben, hanem az árak és a "nyomdai munka"...

Ja, meg az E70, ami elvileg hivatalosan nem forgalmazott készülék Mo.n


Eddig is voltak ilyen boltok, de azok NEM Pannon Hivatalos Bemutatótermek voltak, hanem sima Pannon Partner üzlet, ahol van pre- és post-paid csomag is, tartozékok is + független telefonok.
Az itt kapható független telefonokhoz semmi köze a Pannonnak!


kedd jún. 13, 2006 14:13
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 125
Hozzászólás 
skynet írta:
ha van valakinek céges praktikum prepaidje (nem happy), próbálja ki, legyen szíves, hogy lehet-e 5 perc után 0 forint csomagot rendelni rá!

(a honlap szerint nem. postpaiddel próbáltam, azzal tényleg nem lehet, de vajon a prepaiddel is szívóznak?)

köszi!


A 1741 /8 nekem nem ajánlotta fel, csak a
Mobiladatokat,MMS, SMS, Páratlszám,+0, hangposta,WAP és kapcsolt részeiket.
(Megrendelni nem próbáltam inkább a saját menüjében)

A Pannonline viszont felajánlotta. :roll:


kedd jún. 13, 2006 11:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. máj. 28, 2004 15:19
Hozzászólások: 36
Hozzászólás 
Azt nem a Pannon árulja, hanem az egyik nagyhálózatos partnere, (és egyben NOKIA, Samsung stb disztributor) és pár kisebb partnert, aki szintén nekik forgalmaz. Azokon a lapokon rajta van mely boltokban lehet vásárolni. Csak mindig raknak rá valami pannonos akciót is, ami miatt összekapcsolják a két dolgot, és vannak a félreértések.


kedd jún. 13, 2006 9:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
A Pannon is árul hivatalos, függettlen telókat, sőt ezt még reklámozza is, és részletfizetés is van. Rendszeresen szoktak bedobálni a GSM-es időkben A2-es méretű lepedőket erről.
Engem nem az árusítás ténye lepett meg ebben az esetben, hanem az árak és a "nyomdai munka"...

Ja, meg az E70, ami elvileg hivatalosan nem forgalmazott készülék Mo.n


kedd jún. 13, 2006 8:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 199
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Czumy írta:
Biztos, hogy Hivatalos Pannon Partner a szóban forgó bolt? Mert ha igen, akkor érdemes lenne szólni a Pannon-nak, nem hiszem, hogy ezt jó szemmel néznék...

Hogy hivatalos Pannon partner-e? Hát, talán nem voltam elég érthető: Ez az üzlet a miskolci területi képviselet, vagyis a fő-fő bemutatóterem, talán Borsodban a legnagyobb. Ezért nem értem én sem...


Már nem saját képviselet, ki lett szervezve ez is, tehát nem a Pannon GSM zRt által működtetett üzlet. Azt nem tudom, hogy mit szabad egy viszonteladónak és mit nem, de nyilván nagyobb a szabadságuk, mint a saját üzleteknek.


kedd jún. 13, 2006 8:36
Profil
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Elképzelhető, hogy használt készlet, azonban - mint korábban a Pannon kijelentette - a hivatalos márkaképvisleteket magánkézbe adja, és csak 3, vagy 4db-ot fog meghagyni. Tehát már valószínűleg a miskolci sem Pannon tulajdonú és vezetésű, onnantól kezdve pedig semmivel nem lesz több, mint egy mezei plázás partnerbolt, ami szintén szokott használt készülékekkel is kereskedni.

Üdv!


kedd jún. 13, 2006 8:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Czumy írta:
Biztos, hogy Hivatalos Pannon Partner a szóban forgó bolt? Mert ha igen, akkor érdemes lenne szólni a Pannon-nak, nem hiszem, hogy ezt jó szemmel néznék...

Hogy hivatalos Pannon partner-e? Hát, talán nem voltam elég érthető: Ez az üzlet a miskolci területi képviselet, vagyis a fő-fő bemutatóterem, talán Borsodban a legnagyobb. Ezért nem értem én sem...


Remek.
Ezt vajon szabad nekik? Mármint szürkeimportos független telefont árulni a Pannon-függő telefonkkal együtt?! :shock: :roll:


hétf. jún. 12, 2006 22:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Czumy írta:
Biztos, hogy Hivatalos Pannon Partner a szóban forgó bolt? Mert ha igen, akkor érdemes lenne szólni a Pannon-nak, nem hiszem, hogy ezt jó szemmel néznék...

Hogy hivatalos Pannon partner-e? Hát, talán nem voltam elég érthető: Ez az üzlet a miskolci területi képviselet, vagyis a fő-fő bemutatóterem, talán Borsodban a legnagyobb. Ezért nem értem én sem...


hétf. jún. 12, 2006 22:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Ezt találtam a Pannon miskolci képviseletének kirakatában:
http://albundytarolo.uw.hu/forum/arlista.jpg
Nem igazán tudom összerakni a dolgot...


Ez egy mezítlábas zug-GSM bolt árlista!! :lol:
Biztos, hogy Hivatalos Pannon Partner a szóban forgó bolt? Mert ha igen, akkor érdemes lenne szólni a Pannon-nak, nem hiszem, hogy ezt jó szemmel néznék...

Az kínálat alapján (E70; 9300e (ez azért "e", mert csak a 9300 + 1 db hálózati töltő van a "dobozban", se leírás, se kábel, se head-set, se dokkoló, semmi...)) azt is megmondom, hogy melyik "nagyker"-ben vásárol... :D
Ez egy lúzer.


hétf. jún. 12, 2006 22:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Nem arról volt szó, hogy a Nokia nem fogja forgalmazni Mo.n az E70-et? Az E60, és az E61 egy tízessel olcsóbb, mint a Nokiánál, az MM-ben és az EW-ben. N70 15-tel drágábban, mint az E60-61-es páros... A K750 meg 5000-rel olcsóbb így, mint a Vodánál Vitamaxban... :hm:
Felettébb érdekes fotó.


hétf. jún. 12, 2006 19:29
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Ezt találtam a Pannon miskolci képviseletének kirakatában:
http://albundytarolo.uw.hu/forum/arlista.jpg
Nem igazán tudom összerakni a dolgot...


hétf. jún. 12, 2006 19:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Én már küldtem mailcímre még 2004-ben MMS-t, akkor ilyen címmel jött meg:
+3620×××××××/TYPE=PLMN@mms.pannongsm.hu

××× helyén természetesen a telefonszámom.

Üdv!


szomb. jún. 10, 2006 19:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Rozso írta:
Vizsla írta:
Rozso írta:
És ezt technikailag hogy oldják meg?
Kipróbálta már vki?
Mármint mit? Az MMS-küldés egy bonyolultabb e-mailküldéssel ér fel. Emiatt lehet mailcímre is küldeni mmst. Emiatt adhatsz meg másolatot kap címzettet és talán még titkos címzettet is.
Nem erre gondoltam.
A válaszra. Hogy is néz ki ez pontosan. Milyen címmel érkezik meg a levél az e-mail címre a telefonról? Gondolom erre kell válaszolni. Figyelik, hogy erre a címre csak arról a címről ( érthető? :D ) és csak egyszer lehessen válaszolni?
A levelezőprogramok válaszküldés esetén beletesznek egy sort a headerbe "In-reply-to:" illetve "References:" kezdettel ,és beleírják az eredeti levél azonosítóját. Én a helyükben ezt figyelném, és az első válasz díjmentes (a többivel nem tudom mit csinálnak).


szomb. jún. 10, 2006 19:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Rozso írta:
És ezt technikailag hogy oldják meg?
Kipróbálta már vki?
Mármint mit? Az MMS-küldés egy bonyolultabb e-mailküldéssel ér fel. Emiatt lehet mailcímre is küldeni mmst. Emiatt adhatsz meg másolatot kap címzettet és talán még titkos címzettet is.
Nem erre gondoltam.
A válaszra. Hogy is néz ki ez pontosan. Milyen címmel érkezik meg a levél az e-mail címre a telefonról? Gondolom erre kell válaszolni. Figyelik, hogy erre a címre csak arról a címről ( érthető? :D ) és csak egyszer lehessen válaszolni?


szomb. jún. 10, 2006 19:07
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
Szerintem van valami időkorlát, mondjuk 1 nap, amíg mehet a válasz. Az egyértelmű hogy melyik telefonszámról küldték az MMS-t, a rendszer az egyszerű e-mailből szöveges MMS-t csinál, amit a telefonszámra visszaküld. Válasz esetén törlik a rendszerből hogy újabb választ küldhessenek vissza.
Gondolom én.


szomb. jún. 10, 2006 18:53
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Rozso írta:
És ezt technikailag hogy oldják meg?
Kipróbálta már vki?
Mármint mit? Az MMS-küldés egy bonyolultabb e-mailküldéssel ér fel. Emiatt lehet mailcímre is küldeni mmst. Emiatt adhatsz meg másolatot kap címzettet és talán még titkos címzettet is.


szomb. jún. 10, 2006 18:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
És ezt technikailag hogy oldják meg?
Kipróbálta már vki?


szomb. jún. 10, 2006 18:49
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
Hozzászólás 
McLaca írta:
Kezdetektől fogva lehet Pannonnál is mailcímre MMS-t küldeni.
Viszont hányszor lehet válaszolni egy mailre küldött MMS-re? :)

Üdv!


A mail címre küldésről tudtam, de arról enm, hogy díjmentesen lehet rá válaszolni.
1-szer lehet válaszolni szerintem. Valami olyasmit írtak.


szomb. jún. 10, 2006 15:57
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Kezdetektől fogva lehet Pannonnál is mailcímre MMS-t küldeni.
Viszont hányszor lehet válaszolni egy mailre küldött MMS-re? :)

Üdv!


szomb. jún. 10, 2006 15:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Sverige írta:
kerelyfe írta:
Idézet:
MMS üzenetet bármely e-mail címre küldhetsz, sőt a Pannon hálózatából küldött multimédiás üzenetekre a címzett e-mail postafiókjából ingyenesen válaszolhat is!

Ezt értelmezze nekem valaki! PLZ!

Email címre küldött MMS-re ha a címzett válaszol (email-ként), azt te megkapod a telefonodra SMS/MMS(?)-ben.

Kösz.


szomb. jún. 10, 2006 10:15
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
Idézet:
MMS üzenetet bármely e-mail címre küldhetsz, sőt a Pannon hálózatából küldött multimédiás üzenetekre a címzett e-mail postafiókjából ingyenesen válaszolhat is!

Ezt értelmezze nekem valaki! PLZ!

Email címre küldött MMS-re ha a címzett válaszol (email-ként), azt te megkapod a telefonodra SMS/MMS(?)-ben.


szomb. jún. 10, 2006 9:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Hopp! Ez mióta van így? http://www.pannon.hu/egyeni/szolgaltatasok/mms/mms_email/
Most vettem észre. Mostmár csak az a kérdés, hogy bármely mail címről, vagy csak E-mail Studios címről?

A Pannonnál még nem hallottam erről, a Vodánál már régebben van ilyen. Ott bármilyen email címről lehet ingyenes választ küldeni MMS-re, szerintem itt is...


szomb. jún. 10, 2006 9:33
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Idézet:
MMS üzenetet bármely e-mail címre küldhetsz, sőt a Pannon hálózatából küldött multimédiás üzenetekre a címzett e-mail postafiókjából ingyenesen válaszolhat is!

Ezt értelmezze nekem valaki! PLZ!


szomb. jún. 10, 2006 9:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Hopp! Ez mióta van így? http://www.pannon.hu/egyeni/szolgaltatasok/mms/mms_email/
Most vettem észre. Mostmár csak az a kérdés, hogy bármely mail címről, vagy csak E-mail Studios címről?


szomb. jún. 10, 2006 9:13
Hozzászólás 
Crick írta:
Sverige írta:
A honlapon azt írják, hogy:

"A szolgáltatást minden, számlás és kártyás (kivétel Pannon Happy tarifacsomag) egyéni ügyfelünk igénybe veheti – hálózaton belüli, maximum 60 perces hívásokra."

Ezek alapján postpaid-re is érvényes...
Ez csak a szolgáltatásra vonatkozik általánosságban. A lényeg szerintem ez:
"2006. június 1. és 30. között új Praktikum csomag vásárlása esetén a szolgáltatást automatikusan aktiváljuk. A szolgáltatás havidíja az első 3 hónapban 0 Ft, az ezt követő időszakban 590 Ft.
A szolgáltatást már igénybevevő számlás és kártyás ügyfeleink részére a szolgáltatást 3 hónapig havidíjmentesen biztosítjuk."

Üdv,
C.


No igen, de a bátyám most rendelte meg és neki is ingyenes. (kártyás) Nem tartom valószínűnek, hogy ez alapján scak azok a számlások maradnának ki ebből a lehetőségből, akik ezután rendelik meg. Szóval mégsem tudunk semmi biztosat.


hétf. jún. 05, 2006 10:36
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Sverige írta:
A honlapon azt írják, hogy:

"A szolgáltatást minden, számlás és kártyás (kivétel Pannon Happy tarifacsomag) egyéni ügyfelünk igénybe veheti – hálózaton belüli, maximum 60 perces hívásokra."

Ezek alapján postpaid-re is érvényes...
Ez csak a szolgáltatásra vonatkozik általánosságban. A lényeg szerintem ez:
"2006. június 1. és 30. között új Praktikum csomag vásárlása esetén a szolgáltatást automatikusan aktiváljuk. A szolgáltatás havidíja az első 3 hónapban 0 Ft, az ezt követő időszakban 590 Ft.
A szolgáltatást már igénybevevő számlás és kártyás ügyfeleink részére a szolgáltatást 3 hónapig havidíjmentesen biztosítjuk."

Üdv,
C.


hétf. jún. 05, 2006 10:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Nem szeretem a szóbeli tájékoztatásokat, pláne akkor, ha könnyen visszafelé sülhet el a dolog (hiába rögzítik a beszélgetést). Jobb lenne, ha írásban válaszolnának. És sok esetben nem megbízható a humanoid tájékoztatása, teljesen mindegy milyen cégről (lehet nem mobil is) van szó. És ugyanígy vagyok az üzletben kapott szóbeli tájékoztatással is. Csak az a mérvadó, ami írásban előttem van.

A honlapon azt írják, hogy:

"A szolgáltatást minden, számlás és kártyás (kivétel Pannon Happy tarifacsomag) egyéni ügyfelünk igénybe veheti – hálózaton belüli, maximum 60 perces hívásokra."

Ezek alapján postpaid-re is érvényes...


hétf. jún. 05, 2006 9:24
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nem szeretem a szóbeli tájékoztatásokat, pláne akkor, ha könnyen visszafelé sülhet el a dolog (hiába rögzítik a beszélgetést). Jobb lenne, ha írásban válaszolnának. És sok esetben nem megbízható a humanoid tájékoztatása, teljesen mindegy milyen cégről (lehet nem mobil is) van szó. És ugyanígy vagyok az üzletben kapott szóbeli tájékoztatással is. Csak az a mérvadó, ami írásban előttem van.


vas. jún. 04, 2006 19:22
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Nekem azt mondta az ügyfélszolga valamelyik nap, hogy ingyenes.


vas. jún. 04, 2006 18:42
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Lehet, hogy nem logikus, és sunyinak tűnik, de nincs ezzel ellentétes info a honlapon, tehát megtehetik :? .


vas. jún. 04, 2006 18:36
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
No, hát postpaidben nem tudtam kideríteni. De furcsának tartom, hogy mindenkinek ingyenes 3 hónapig, csak a most megrendelő számlásoknak nem. Ez valahogy nem kóser és szerintem nem igaz, meg nem is logikus.


vas. jún. 04, 2006 18:34
Hozzászólás 
Vizsla írta:
hhh3 is azt írta, hogy prepaidben minden oké, de postban nem.


Majd mindjárt ezt is kiderítem.


vas. jún. 04, 2006 18:29
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
hhh3 is azt írta, hogy prepaidben minden oké, de postban nem.


vas. jún. 04, 2006 18:25
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Nu, kérem szépen, akkor ezt jó volna tisztába tenni... :D


Itt a megvilágosodás: csomag aktív így 3 hónapig havidíjmentesen, hálózaton belül, az adott hívás 5. perce után a beszélgetése további része ingyenes

Bátyám tegnap rendelte meg és SMS-ben ezt a szöveget kapta. Tehát mindenkinek ingyenes szerintem. (Praktikumja van)


vas. jún. 04, 2006 17:25
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Nu, kérem szépen, akkor ezt jó volna tisztába tenni... :D


vas. jún. 04, 2006 15:08
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. jan. 28, 2005 19:14
Hozzászólások: 255
Hozzászólás 
Czumy írta:
bluestar írta:
maroga írta:
Ma hosszabbította meg a Pannon az 5 perc után 0 ft csomagomat. Két smst küldtek, az elsőben: sikeresen aktiválták, a másodikban: sikeresen megszüntették. De a lényeg: az üfsz azt mondta, hogy azért van ez a kis fennakadás, mert három hónapig mindenkinek havi díj nélkül biztosítják. A lemondásról szóló sms ellenére is aktív. Bocs, ha már volt róla szó.


Ha kérdezték már, akkor bocs:

"...az első 5 percben a hívás kedvezményes díja kerül kiszámlázásra, míg a hívás 5. perc feletti része díjmentes."

írja a http://www.pannon.hu/egyeni/tarifak/ked ... percutan0/ oldalon a Pannon.

Djuice kártyás előfizetés esetén mi ill. mennyi a "hívás kedvezményes díja"?
Nem egyösszegben számlázzák ki az 5 perc díját, ugye?


Az első 5 percet fizeted, vagy ha van lebeszélhető része a csomagnak, akkor abból vonódik le az 5 perc, mindaddig amíg van belőle. Az 5 perc fölötti rész, maximum 55 perc díjmentes. (hálón belüli hívásoknál)


gondoltam, hogy most, hogy ingyenes, akkor megrendelem az 5 perc után 0 forintot, de azt mondták, hogy nekem nem ingyenes (számlás djuce, eddig még nem volt megrendelve a szolgáltatás), hanem a rendes havidij, viszont a djuce kártyámra amire ugyancsak nem rendeltem meg, viszont már ingyenes, a sógórnőm számlás pannon 250 előfizujára is csak a fizetős verziót tudták mondani! Mi alapján ingyenes illetve fizetős? Hivatalosan csak az új előfizetőknek és a szolgáltatással rendelkezőknek ingyenes, de akkor a djuice kártyás csomagomra meg miért?


vas. jún. 04, 2006 12:15
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Szóval akkor most tuti, hogy ha én pl. június 20-án rendelem meg egy már meglévő kártyára (és az nem Happy, mert szegényke vétett valamit, ami miatt megvonják tőle azt a lehetőséget), akkor június 20-ától számított 3 hónapig ingyen van?


Igen. Ezt mondta az ügyfélszolga.


vas. jún. 04, 2006 12:04
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Szóval akkor most tuti, hogy ha én pl. június 20-án rendelem meg egy már meglévő kártyára (és az nem Happy, mert szegényke vétett valamit, ami miatt megvonják tőle azt a lehetőséget), akkor június 20-ától számított 3 hónapig ingyen van?


vas. jún. 04, 2006 12:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
McLaca írta:
Vizsla írta:
http://www.pannon.hu/letoltes/PraktikumMegallAzIdo.mpg

A reklám kivitelezése/megvalósítása nagyon tetszik.

Azonban a GVH bele fog kötni az elhangzó szövegbe, és a megjelenő feliratba. Mivel az vehető ki belőle, hogy minden hívásom az 5. perc után 0 Ft-ba kerül.
Beleköthet, de félinformációkat azért sejtet a pannon, hogy ez havidíjas okosság. Meg is jegyzi a végén, hogy 3 hónapig havidíj nélkül.

Üdv!
Nézd, nem kívánok nekik rosszat, de volt már, hogy sokkal egyértelműbb reklám esetén simán megbüntették őket.
Mindenesetre én beletettem volna a "hálózaton belül", vagy hogy "Pannonra" kifejezések valamelyikét, a megfelelő formában.


vas. jún. 04, 2006 11:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
A Pannon volt ugyan az utolsó a hazai szolgáltatók közül, amelyik önkéntes korlátozásáról számol be, azonban az első, amelyik a hazai előfizetőkre vonatkozóan is mérsékli díjait.


Ez most mit is jelent pontosan? Mármint a mondat második része az amit nem igazán értek.


szomb. jún. 03, 2006 13:44
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 11:12
Hozzászólások: 220
Hozzászólás 
Európai nyomásra csökkenti roaming-díjait a Pannon

Önszabályozó együttműködésre hivatkozva jelentette be a Pannon, hogy csökkenti nemzetközi barangoló-tarifáit. A csökkentés határidejéül 2007 novemberét jelölték meg.

A Pannon - és a céget tulajdonló Telenor-csoport többi tagja, így a norvég és a svéd Telenor, a dán Sonofon, valamint a majáj, bangladesi, ukrán és montenegrói mobilszolgáltatók - egyaránt ötven százalékkal mérséklik roaming tarifáikat. A Pannon volt ugyan az utolsó a hazai szolgáltatók közül, amelyik önkéntes korlátozásáról számol be, azonban az első, amelyik a hazai előfizetőkre vonatkozóan is mérsékli díjait.

Korábban a brit T-Mobile és a Vodafone is bejelentette, hogy megvizsgálják mérsékelhetők-e a külföldi telefonhasználati költségek, ugyanakkor hazai leányvállalataik hallgattak arról, hogy Magyrországon érvényesülne-e a külföldön bevállalt díjmérséklés.

Az önszmérséklet gyakorlása egyértelműen nem a telefontársaságok saját elhatározást tükrözi, hanem azt, hogy az Európai Unió márciusban jelentette be azt a tervezetét, amely szabályozási módszerekkel venné rá a telefontársaságokat a vastagon nyereséges roamingszolgáltatások díjainak visszafogására. Az uniós klauzula - melyet az Európa Parlamentnek és a tagállamoknak egyaránt el kell fogadniuk - szintén 2007-ben lépne életbe.


messze még a határidőül megjelölt dátum,de ha az eu-ban felpörög az ügy már augusztus környékén várható némi önmérséklet:)


szomb. jún. 03, 2006 13:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Köszi Srácok! Megvilágosodtam! :D


pén. jún. 02, 2006 8:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vizsla írta:
http://www.pannon.hu/letoltes/PraktikumMegallAzIdo.mpg

A reklám kivitelezése/megvalósítása nagyon tetszik.

Azonban a GVH bele fog kötni az elhangzó szövegbe, és a megjelenő feliratba. Mivel az vehető ki belőle, hogy minden hívásom az 5. perc után 0 Ft-ba kerül.
Beleköthet, de félinformációkat azért sejtet a pannon, hogy ez havidíjas okosság. Meg is jegyzi a végén, hogy 3 hónapig havidíj nélkül.

Üdv!


pén. jún. 02, 2006 8:34
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Vizsla írta:
Azonban a GVH bele fog kötni az elhangzó szövegbe, és a megjelenő feliratba. Mivel az vehető ki belőle, hogy minden hívásom az 5. perc után 0 Ft-ba kerül.


Nekem is eszembe jutott tegnap, amikor láttam, hogy ennek a reklámnak bizony vannak gyenge pontjai.


pén. jún. 02, 2006 8:05
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Hozzászólás 
Czumy írta:
Landsmann írta:
Czumy írta:
bluestar írta:
maroga írta:
Ma hosszabbította meg a Pannon az 5 perc után 0 ft csomagomat. Két smst küldtek, az elsőben: sikeresen aktiválták, a másodikban: sikeresen megszüntették. De a lényeg: az üfsz azt mondta, hogy azért van ez a kis fennakadás, mert három hónapig mindenkinek havi díj nélkül biztosítják. A lemondásról szóló sms ellenére is aktív. Bocs, ha már volt róla szó.


Igen, június 1.-től három hónapig mindenkinek ingyenes, aki megrendeli, nem csak új ügyfeleknek. Viszont három hónap után nem kerül automatikusan lemondásra, tehát erre figyelni kell.


Ha kérdezték már, akkor bocs:

"...az első 5 percben a hívás kedvezményes díja kerül kiszámlázásra, míg a hívás 5. perc feletti része díjmentes."

írja a http://www.pannon.hu/egyeni/tarifak/ked ... percutan0/ oldalon a Pannon.

Djuice kártyás előfizetés esetén mi ill. mennyi a "hívás kedvezményes díja"?
Nem egyösszegben számlázzák ki az 5 perc díját, ugye?


Az első 5 percet fizeted, vagy ha van lebeszélhető része a csomagnak, akkor abból vonódik le az 5 perc, mindaddig amíg van belőle. Az 5 perc fölötti rész, maximum 55 perc díjmentes. (hálón belüli hívásoknál)


Vagy én vagyok fáradt ehhez, és ezért nehezen tudom értelmezni azt, amit leírtak; vagy a Pannon marketingosztályát kellene kollektíven beiratni egy-két magyar órára...

Szóval ha jól értem, akkor nem 5*47 Ft = 235 Ft, hanem percenként számláznak az első 5 percben. Mert ezt így leírva nem láttam sehol!
Ettől függetlenül még mindig nem értem, mit is jelent a "hívás kedvezményes díja"?!


Azt jelenti, ha mondjuk 47 Ft a percdíjad, de van valami más díjat csökkentő szolgáltatás is megrendelve, amitől a 47 Ft mondjuk csak 30 Ft, (az árak csak példák) abba a hálózaton belüli hívásra, akkor, 5x30 Ft-ot kell fizetned, a többi ingyenes.


pén. jún. 02, 2006 7:16
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 148
Hozzászólás 
Czumy írta:
Ettől függetlenül még mindig nem értem, mit is jelent a "hívás kedvezményes díja"?!
"A Szolgáltatás igénybe vehető a PáratlanSzám, illetve a Praktikum Hétvége, a PannonPlusz, a PannonTeam, a Pannon TOP3, Családi Csomag, illetve a djuice Nightlife szolgáltatások megrendelése esetén is. Amennyiben az Előfizető olyan számot hív, amelyre érvényes a felsorolt szolgáltatások kedvezménye, abban az esetben az első 5 percben a hívás kedvezményes díja kerül kiszámlázásra, míg a hívás 5. perc feletti része díjmentes."
Üdv, C.


pén. jún. 02, 2006 5:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Vizsla írta:
A reklám kivitelezése/megvalósítása nagyon tetszik.

Minden elismerésem a Pannon "átalakulása" óta készült reklámjaihoz. Igényesek, szépek, ötletesek, ehhez képest a másik kettő igen gagyikat csinál. A hullámvasutasnál is leesett az állam, de ez a valószínűleg time slicer-el készült reklám egyenesen csúcs, imádom az ilyeneket! :D


pén. jún. 02, 2006 0:03
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség