Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd szept. 24, 2024 22:25



Hozzászólás a témához  [ 933 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Következő
Apple Iphone 3G(S) és 4 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ha iStenke létezne, akkor biztos szétcsapna azok között az emberek között, akik úgy fikáznak bármilyen készüléket, hogy nem használták egy napnál (inkább óránál, percnél...) tovább.

De mivel nincs ezért vannak tömve az Iphone-os topicok tele ilyen emberkékkel.


De ezért szép az élet!


kedd jún. 02, 2009 22:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Milyen problémás telepítésekről beszéltek, a symbianra telepíteni na az a problémás, ez olyan egyszerű hogy egyszerűbb nem is lehetne, én még soha nem használtam telepítésre az iTunest, egyszerűen felmásolom a telóra a telepítőfájlokat, és mehet is a telepítés, vagy Cydiából, de az se bonyolult, Kb 1 hete használok iPhonet olyan egyszerű buherálni, hogy már ezért megérte lecserélni a symbiant :lol:


kedd jún. 02, 2009 14:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Az S60v3 telepíthetőséget inkább hagyjuk. Cert fájlok vagy hackelés. Mármint ha nem akarsz fizetni.
Az iPhone jailbreakelése pedig nem tart 3 percig sem és egyszerű. Az iTunes-es installálás ugyan elég béna, de nem nehéz és nem bonyolult.

Szóval ebben a versenyszámban minimum egyenlőség van...


kedd jún. 02, 2009 13:08
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
viraxo írta:
nord írta:
viraxo írta:
Na, ez a szép ebben a világban, hogy mennyire különbözőek vagyunk, eltérő igényekkel! Én pl. olyan helyen dolgozom, ahol napi szinten kapcsolatban vagyok mobil eszközökkel, így az iPhone-t is volt alkalmam nagyon alaposan megismerni! Az erényeit senki nem vitatja, de per pillanat a Nokia S60-at futtató készülékei, és azok közül is a csúcsmodellek annyival komolyabbak a iPhone-nál, hogy még csak összehasonlítani sem érdemes őket!

Azért csak tedd meg. :) Engem komolyan érdekel, miben látod sokkal jobbnak az S60-at (lévén E61i-t használtam közvetlenül előtte - jóval az előtt meg a 7650-től a 9500-ig mindenféle, üzleti szoftveres készüléknek hívott Nokiám volt).
Én speciel egy dolgot tudnék felhozni a S60 mellett: nem csak wifin keresztül lehet fájlokat (word, pdf, jpeg) mozgatni.


Nos az a helyzet, hogy nem fogalmaztam pontosan! Így lett volna jó a mondat: "Az erényeit senki nem vitatja, de per pillanat a Nokia S60-at futtató készülékei, és azok közül is a csúcsmodellek annyival komolyabbak a iPhone-nál - AZ ÉN IGÉNYEIMHEZ MÉRVE, hogy még csak összehasonlítani sem érdemes őket!
N82-esem van, és amire nagy szükségem van:
Jó minőségű fényképező, vakuval
Nagyon jó videofelvételi lehetőség - TV kimenettel
Jó navigáció (Garmin) - tudom, hogy lesz az iPhone-ra, de még nincs!
OPERA MINI - azaz költséghatékony, gyors net
Ezek mellett a többi funkció csak hab a tortán.
Gyakran jól jön az, hogy sokan használnak Nokiát (töltő kompatibilitás)
Nagy tartozék választék
Nem arról van szó, hogy az iPhone nem tetszik! Dehogynem, nagyon is! Csak még nem tudja azt, vagy nem úgy ahogyan azt én szeretném! :-)

Így már értem, köszi.


kedd jún. 02, 2009 9:40
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
viraxo írta:
Nos az a helyzet, hogy nem fogalmaztam pontosan! Így lett volna jó a mondat: "Az erényeit senki nem vitatja, de per pillanat a Nokia S60-at futtató készülékei, és azok közül is a csúcsmodellek annyival komolyabbak a iPhone-nál - AZ ÉN IGÉNYEIMHEZ MÉRVE, hogy még csak összehasonlítani sem érdemes őket!
N82-esem van, és amire nagy szükségem van:
Jó minőségű fényképező, vakuval
Nagyon jó videofelvételi lehetőség - TV kimenettel
Jó navigáció (Garmin) - tudom, hogy lesz az iPhone-ra, de még nincs!
OPERA MINI - azaz költséghatékony, gyors net
Ezek mellett a többi funkció csak hab a tortán.
Gyakran jól jön az, hogy sokan használnak Nokiát (töltő kompatibilitás)
Nagy tartozék választék
Nem arról van szó, hogy az iPhone nem tetszik! Dehogynem, nagyon is! Csak még nem tudja azt, vagy nem úgy ahogyan azt én szeretném! :-)
Én is hasonlóképpen érzek a Touch iránt.
Majd ha olyan telefonrészt fog kapni a Touch, ami fogható a csúcskategóriás Nokiákhoz, olyan kamerát is és azt a bővíthetőséget, telepíthetőséget (herélés nélkül is!), akkor IGEN, összegyűjtöm a rávalót.

Az iPodom is azért került eladósorba, mert iszonyatosan körülményes/illogikus volt a telepítés rá.
Pedig nagyon büszke voltam rá, hogy Japánban közel féláron tudtam beszerezni...


hétf. jún. 01, 2009 22:29
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
nord írta:
viraxo írta:
Na, ez a szép ebben a világban, hogy mennyire különbözőek vagyunk, eltérő igényekkel! Én pl. olyan helyen dolgozom, ahol napi szinten kapcsolatban vagyok mobil eszközökkel, így az iPhone-t is volt alkalmam nagyon alaposan megismerni! Az erényeit senki nem vitatja, de per pillanat a Nokia S60-at futtató készülékei, és azok közül is a csúcsmodellek annyival komolyabbak a iPhone-nál, hogy még csak összehasonlítani sem érdemes őket!

Azért csak tedd meg. :) Engem komolyan érdekel, miben látod sokkal jobbnak az S60-at (lévén E61i-t használtam közvetlenül előtte - jóval az előtt meg a 7650-től a 9500-ig mindenféle, üzleti szoftveres készüléknek hívott Nokiám volt).
Én speciel egy dolgot tudnék felhozni a S60 mellett: nem csak wifin keresztül lehet fájlokat (word, pdf, jpeg) mozgatni.


Nos az a helyzet, hogy nem fogalmaztam pontosan! Így lett volna jó a mondat: "Az erényeit senki nem vitatja, de per pillanat a Nokia S60-at futtató készülékei, és azok közül is a csúcsmodellek annyival komolyabbak a iPhone-nál - AZ ÉN IGÉNYEIMHEZ MÉRVE, hogy még csak összehasonlítani sem érdemes őket!
N82-esem van, és amire nagy szükségem van:
Jó minőségű fényképező, vakuval
Nagyon jó videofelvételi lehetőség - TV kimenettel
Jó navigáció (Garmin) - tudom, hogy lesz az iPhone-ra, de még nincs!
OPERA MINI - azaz költséghatékony, gyors net
Ezek mellett a többi funkció csak hab a tortán.
Gyakran jól jön az, hogy sokan használnak Nokiát (töltő kompatibilitás)
Nagy tartozék választék
Nem arról van szó, hogy az iPhone nem tetszik! Dehogynem, nagyon is! Csak még nem tudja azt, vagy nem úgy ahogyan azt én szeretném! :-)


hétf. jún. 01, 2009 22:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Nekem lenne pár kérdésem, Szóval hogy lehet a legegyszerűbben két Store-ba regisztrálni vajon? Én az amerikaiba vagyok, de nem tudom lenne-e előnye annak, ha a magyarba is. Vannak rá ingyenes szótárptogik pl? Angol-német?

Időközben került fel normális tudású program is (ahogy nézegetem, mintha a nagy Országh-féle szótárt olvsgatnám). Nem ingyenes, de nekem valamivel több mint 200Ft-ot megért.


hétf. jún. 01, 2009 19:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Nem lenne rossz, az egy sornál többet mutató szövegbeviteli mező valóban komfortosabb lenne.
De majd meglátjuk egy hét múlva. :D


hétf. jún. 01, 2009 18:53
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 18:07
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Akoska írta:
nord írta:
Akoska írta:
Ami engem még marhára idegesít, az a kurzorirányítás hiánya. Nem elég, hogy sms-t pl. egy sorban kell írni (ezzel egy Ericsson T10 szintjén mozog), a kurzort nem lehet vissza-előre mozgatni (nincs mivel), csak egy hosszú nyomás arra a helyre, ahova helyezni szeretnéd

Ez nem teljesen igaz - miközben a buborék fenn van, mozgasd az ujjad. Lám, a buborék is pontosan oda vándorol, ahová Te szeretnéd! :D


Tudom, hogy ha mozgatom, akkor megy a buborék is. Ezzel együtt egy kalap sz.ar ez a megoldás.
Illetve nem érdekelne, ha volnának kurzormozgató gombok is, ahogy egy PCn meg egy Mac-en is vannak, legalább a virtuális billentyűzeten :roll:

Lehet, hogy az új szoftver majd ezt is megoldja. :)


hétf. jún. 01, 2009 18:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
nord írta:
Akoska írta:
Ami engem még marhára idegesít, az a kurzorirányítás hiánya. Nem elég, hogy sms-t pl. egy sorban kell írni (ezzel egy Ericsson T10 szintjén mozog), a kurzort nem lehet vissza-előre mozgatni (nincs mivel), csak egy hosszú nyomás arra a helyre, ahova helyezni szeretnéd

Ez nem teljesen igaz - miközben a buborék fenn van, mozgasd az ujjad. Lám, a buborék is pontosan oda vándorol, ahová Te szeretnéd! :D


Tudom, hogy ha mozgatom, akkor megy a buborék is. Ezzel együtt egy kalap sz.ar ez a megoldás.
Illetve nem érdekelne, ha volnának kurzormozgató gombok is, ahogy egy PCn meg egy Mac-en is vannak, legalább a virtuális billentyűzeten :roll:


hétf. jún. 01, 2009 12:44
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
nord írta:
viraxo írta:
Na, ez a szép ebben a világban, hogy mennyire különbözőek vagyunk, eltérő igényekkel! Én pl. olyan helyen dolgozom, ahol napi szinten kapcsolatban vagyok mobil eszközökkel, így az iPhone-t is volt alkalmam nagyon alaposan megismerni! Az erényeit senki nem vitatja, de per pillanat a Nokia S60-at futtató készülékei, és azok közül is a csúcsmodellek annyival komolyabbak a iPhone-nál, hogy még csak összehasonlítani sem érdemes őket!

Azért csak tedd meg. :) Engem komolyan érdekel, miben látod sokkal jobbnak az S60-at (lévén E61i-t használtam közvetlenül előtte - jóval az előtt meg a 7650-től a 9500-ig mindenféle, üzleti szoftveres készüléknek hívott Nokiám volt).
Én speciel egy dolgot tudnék felhozni a S60 mellett: nem csak wifin keresztül lehet fájlokat (word, pdf, jpeg) mozgatni.
Egyetértek, én is használtam szinte az összes symbianos nokiát, samsungot, és nem hiányzik egyik sem :D


hétf. jún. 01, 2009 11:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
viraxo írta:
Na, ez a szép ebben a világban, hogy mennyire különbözőek vagyunk, eltérő igényekkel! Én pl. olyan helyen dolgozom, ahol napi szinten kapcsolatban vagyok mobil eszközökkel, így az iPhone-t is volt alkalmam nagyon alaposan megismerni! Az erényeit senki nem vitatja, de per pillanat a Nokia S60-at futtató készülékei, és azok közül is a csúcsmodellek annyival komolyabbak a iPhone-nál, hogy még csak összehasonlítani sem érdemes őket!

Azért csak tedd meg. :) Engem komolyan érdekel, miben látod sokkal jobbnak az S60-at (lévén E61i-t használtam közvetlenül előtte - jóval az előtt meg a 7650-től a 9500-ig mindenféle, üzleti szoftveres készüléknek hívott Nokiám volt).
Én speciel egy dolgot tudnék felhozni a S60 mellett: nem csak wifin keresztül lehet fájlokat (word, pdf, jpeg) mozgatni.


hétf. jún. 01, 2009 11:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
gabiataxis írta:
migabi24 írta:
Ilyen téma nem létezik, az ikonokat én válogattam össze más témákból, a háttérképet meg én csináltam, ez az amit a symbiannal nem lehetett megcsinálni :D


Bocs, hogy bele szolok, de már mért ne lehetne?????


Nagyon szép amúgy,és ha elkérhetném akkor örülnék igazán, mivel még a Gabi is stimmel :D
Próbáltál már symbianra témát csinálni? Próbáld ki és majd meglátod, egyébként a téma egy menü alatt lévő képből és egy válogatott ikonpackból áll, a feliratok módosítása további programokkal trükkökkel történt, és nem szándékozom megosztani, mivel rengeteg munkám van benne és ettől egyedi a telóm, mindenki előtt ott a lehetőség, hogy hasonlókat kreáljon :wink:


hétf. jún. 01, 2009 11:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Akoska írta:
Ami engem még marhára idegesít, az a kurzorirányítás hiánya. Nem elég, hogy sms-t pl. egy sorban kell írni (ezzel egy Ericsson T10 szintjén mozog), a kurzort nem lehet vissza-előre mozgatni (nincs mivel), csak egy hosszú nyomás arra a helyre, ahova helyezni szeretnéd

Ez nem teljesen igaz - miközben a buborék fenn van, mozgasd az ujjad. Lám, a buborék is pontosan oda vándorol, ahová Te szeretnéd! :D


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára nord hétf. jún. 01, 2009 11:37-kor.



hétf. jún. 01, 2009 11:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 69
Hozzászólás 
migabi24 írta:
Ilyen téma nem létezik, az ikonokat én válogattam össze más témákból, a háttérképet meg én csináltam, ez az amit a symbiannal nem lehetett megcsinálni :D


Bocs, hogy bele szolok, de már mért ne lehetne?????


Nagyon szép amúgy,és ha elkérhetném akkor örülnék igazán, mivel még a Gabi is stimmel :D


hétf. jún. 01, 2009 11:25
Profil Privát üzenet küldése ICQ
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Ilyen téma nem létezik, az ikonokat én válogattam össze más témákból, a háttérképet meg én csináltam, ez az amit a symbiannal nem lehetett megcsinálni :D


hétf. jún. 01, 2009 10:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 18:07
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
migabi24 írta:
... az enyém így néz ki
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


Ez melyik téma?


hétf. jún. 01, 2009 10:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. márc. 26, 2007 15:35
Hozzászólások: 128
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Én is kb 7 év symbian használat után váltottam iPhonra, és azt kell mondjam nincs hiányérzetem, sztem jelenleg csak kamerába jobbak a symbianos telók, meg talán a multitaskingban, de ez talán változik majd a 3.0-ás szoftban, ha kijön az IGO iPhonera sztem a legjobb teló lesz a piacon, eszméletlen milyen minőségű játékokat írnak rá Pl:Assasis cred, Terminator salvation,Need for Speed és még sorolhatnám, a testreszabhatóságától leesett az állam szinte mindent egyedivé lehet rajta tenni, ebbe alázza a symbiant nem kicsit, az enyém így néz ki
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
Kép
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu


hétf. jún. 01, 2009 8:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 172
Hozzászólás 
Na, ez a szép ebben a világban, hogy mennyire különbözőek vagyunk, eltérő igényekkel! Én pl. olyan helyen dolgozom, ahol napi szinten kapcsolatban vagyok mobil eszközökkel, így az iPhone-t is volt alkalmam nagyon alaposan megismerni! Az erényeit senki nem vitatja, de per pillanat a Nokia S60-at futtató készülékei, és azok közül is a csúcsmodellek annyival komolyabbak a iPhone-nál, hogy még csak összehasonlítani sem érdemes őket!
A koncepció nekem is nagyon tetszik, az éritőfelületről nem is beszélve, hiszen az olyan szinten zseniális, hogy talán csak az LG Arenának sikerült megközelítenie. (Bár ott sok helyen olyan trükköket alkalmaztak, amelyek nagyon látványosak ugyan, de elárulják a soft hiányosságait az iPhone-hoz képest) Ennek ellenére nem adnám oda az N82-esemet érte! De ha az Apple tartja ezt az utat, nem tartom kizártnak, hogy egyszer megszületik majd az én iPhone-om is! :-)


hétf. jún. 01, 2009 8:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Ezzel a T10-es sms szinttel azért vitatkoznék. Kezdve azzal hogy eleve van egy komplett qwertynk, amivel sokkal gyorsabb a gépelés, plusz ahogy írod úgy lesz nagyobb a szövegbuborék, tehát bőven kifér kb 2 smsnyi szöveg a kijelzőre, ami kb annyi mint a symbianosoknál. És szerintem az zseniális, hogy látod írás közben hogy mire válaszolsz, így sokkal áttekinthetőbb, jobb az egész. Szóval ez a chatszerű elrendezés nagyon kafa. A külön törlés hiányzik, de az is lesz a hármas szoftban.
Ja én se cserélném le semmire a mai kínálatból..


hétf. jún. 01, 2009 0:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
iPhone tulajként válaszolok.

Abban szerintem nincs vita, hogy amitől ez jó, azt a Touch is tudja.

Nekem azért kellett ilyen, hogy a netet mindenhol elérhessem. A böngészője nagyon jó, az email kliens használható, a kamera néha hasznos.

Azonban NAGYON komoly hiányosságok vannak és itt nem a már sokat emlegetett MMS meg bluetooth hiányosságait értem, ezekre vannak pót-programok.

A multitasking szinte teljes hiánya (csak a zenejátszó és az email kliens megy háttérben) a mai világban teljesen elavult, ebben a Symbian rendszer évekkel előzi meg. (Igaz, cserébe ami épp fut, az elég biztonságosan). Ezen muszáj lesz változtatni.

Ami engem még marhára idegesít, az a kurzorirányítás hiánya. Nem elég, hogy sms-t pl. egy sorban kell írni (ezzel egy Ericsson T10 szintjén mozog), a kurzort nem lehet vissza-előre mozgatni (nincs mivel), csak egy hosszú nyomás arra a helyre, ahova helyezni szeretnéd, ami vagy sikerül, vagy nem. Többnyire nem.
Ez egy akkora kalap sz.r, hogy elmondhatatlan. Ez minden, csak nem zseniális.

Ezeket leszámítva én sem adnám az iPhone-omat egyelőre semmi másért a mai piacról...


vas. máj. 31, 2009 22:12
Profil ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 18:07
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Macika írta:
Tudod, amit egy iPod Touch tud, az LEHENGERLŐ, nincs vita.

Amikor valaki az iPhone zsenialitására utal, akkor arra gondol, amit az iPod Touch tud.
Mert telefonként semmi különöset extrát nem produkál, sőt!

Az biztos, hogy nagyon szeretnék egy iPod Touch-t.
De egyik mobilomat sem adnám oda érte...


Én speciel az utóbbi években (pedig nagyon jó, céges előfizetésem van) a telefonálásra használtam legkevésbé a mobilom...

Nem mond meg légyszíves másoknak, hogy mit ért zsenialitáson.
Én speciel sohasem akartam a Nokia telefonom mellé még pluszban egy iPodot cipelni... :)

Nekem a mobiltelefon legyen minél sokoldalúbb. Tudjon sok dolgot egyszerre. Ne kelljen külön mp3 lejátszót, laptopot cipelnem, hogy zenét hallgathassak, vagy netezhessek.
Pont ebből lett elegem a Nokia kapcsán. Sok mindenbe belekezdett az utóbbi időben, de folyamatosan lemaradt, illetve a kifejlesztett alkalmazások akadoztak.

De nem kívánok további táptalajt adni a vitákhoz.

Maci! Maradj olyan segítőkész mint amilyen a Nokiás rovatokban, fórumokban.
Most már lecsengett ez az iPhone-hype, nekem is ez segített, hogy előítéletek nélkül álljak hozzá a telefonhoz.

Písz.


vas. máj. 31, 2009 18:02
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Tudod, amit egy iPod Touch tud, az LEHENGERLŐ, nincs vita.

Amikor valaki az iPhone zsenialitására utal, akkor arra gondol, amit az iPod Touch tud.
Mert telefonként semmi különöset extrát nem produkál, sőt!

Az biztos, hogy nagyon szeretnék egy iPod Touch-t.
De egyik mobilomat sem adnám oda érte...


vas. máj. 31, 2009 17:32
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 24, 2008 18:07
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Sziasztok!

Új iPhone 3G (16GB Black) tulajdonos vagyok.
10 év Nokia (7 év s60) használóként lettem almás.

Elkezdtem olvasni a fórumot az elejétől, de abbahagytam a sok negatív előítélet miatt.
Bevallom "Nokiásként" nekem is negatív volt a hozzáállásom.

De most "Jailbreak" és egyéb "kiokosítás" után nagyon örülök, hogy váltottam!
A telefon legnagyobb erénye, hogy amit tud, azt szinte hibátlanul teljesíti.
Én ilyet korábban még nem tapasztaltam...

Most már csak a 3-as szoftvernek kell kijönni! :)


vas. máj. 31, 2009 16:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
QuickOffice az iTunes-ban.


szer. ápr. 22, 2009 18:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 294
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
A Nullriver nevű cég adott ki még a kezdetekkor egy NetShare nevű programot, ami elvileg pont a te problémád megoldására lenne jó. Elvileg működik. Én feltelepítettem, beállítottam a hálózati kapcsolatokat, nem ment. Hívtam okos embert, szintén állítgatott a készüléken is és a pc-n is, neki se ment. Próbáltam más progival (sajnos a nevére már nem emlékszem), azzal sem tudtam wi-fi-n keresztül netet osztani. Fórumokat, howto-kat olvasgatva másoknak elvileg sikerült és használták is boldogan, de nekem valamiért nem akart összejönni. Akárhogy is, azóta nem próbálkoztam vele (és már a készülék sincs meg:D). Cydián elég sok ilyen progi volt pár hónapja még, szóval ott keresgélj, mert legálisan nem sok van belőlük.


szer. ápr. 22, 2009 14:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 21, 2009 16:58
Hozzászólások: 3
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Az Iphone nem tud sem BT-n sem Kábelen netre csatlakozni.


Egyedül a Wlan, és a GPRS/3G csatlakozásra van lehetőség. Azaz a gépeden kell az USB Stick-es internetet megosztani Wlan-on keresztül.


ÜDv: WW





Szia ezerrel kerestem hogy hol tudnám megosztani a netet a gépen de semmit nem találtam, ha tudnál valami okos infot adni azt megköszönném, minden jót segítséged előre is köszönöm


kedd ápr. 21, 2009 18:25
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 21, 2009 16:58
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Re: Segítség
Megkérdezhetem, hogy hallottál-e már az LY-os j betűről?

A témához.
Ha van WLAN a PC-den, akkor tudod ad hoc hálózatként használni és WLANON rá tudsz csatlakozni.
Ha az nincs, de bluetooth van, akkor azzal is meg lehet osztani (normális oprendszerre (WinMo és S60) van szoftver, talán van alma alá is.
Ha BT sincs, akkor marad a kábeles/USB-s megoldás, FELTÉVE, hogy van olyan szoftver az almára, ami ezt lehetővé teszi...[/quote]



Köszönöm az infot és igen hallotam csak mikor azt tanultuk a suliban akkor épp nem voltam ott :D , de a poént félretéve, sikerült csatlakoztatnom az iPhonet a géppel, de nem akarja használni az internetet, tudnál abban segíteni hogy, hogy tudnék csatlakozni a netre ilyen megoldással, a fájlmegosztás müködik ad hoc-on, de a netet nem tudom megosztani hogy az iPhoneval is tudjam használni, az oprendszerem Vista Home, és mobil internet van rajta USB-n keresztül, segítséged előre is köszönöm minden jót


kedd ápr. 21, 2009 18:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az Iphone nem tud sem BT-n sem Kábelen netre csatlakozni.


Egyedül a Wlan, és a GPRS/3G csatlakozásra van lehetőség. Azaz a gépeden kell az USB Stick-es internetet megosztani Wlan-on keresztül.


ÜDv: WW


kedd ápr. 21, 2009 18:18
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Segítség
fischerZOLI írta:
Sziasztok, én segítséget szeretnék kérni , mégpedig egy ojan dologban hogy nekem van egy mobil netem (USB Stickes), az lenne a kérdésem ha nekem nincs semijen internet elérésem a szolgáltatonál, se othoni routerem, akkor hogy tudnám azt megoldani hogy a iphonom a gépemen kersztül a mobil netre csatlakozzon, segítségeteket elöre is köszönöm mindenkinek minden jót üdv.
Megkérdezhetem, hogy hallottál-e már az LY-os j betűről?

A témához.
Ha van WLAN a PC-den, akkor tudod ad hoc hálózatként használni és WLANON rá tudsz csatlakozni.
Ha az nincs, de bluetooth van, akkor azzal is meg lehet osztani (normális oprendszerre (WinMo és S60) van szoftver, talán van alma alá is.
Ha BT sincs, akkor marad a kábeles/USB-s megoldás, FELTÉVE, hogy van olyan szoftver az almára, ami ezt lehetővé teszi...


kedd ápr. 21, 2009 17:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd ápr. 21, 2009 16:58
Hozzászólások: 3
Hozzászólás Segítség
Sziasztok, én segítséget szeretnék kérni , mégpedig egy ojan dologban hogy nekem van egy mobil netem (USB Stickes), az lenne a kérdésem ha nekem nincs semijen internet elérésem a szolgáltatonál, se othoni routerem, akkor hogy tudnám azt megoldani hogy a iphonom a gépemen kersztül a mobil netre csatlakozzon, segítségeteket elöre is köszönöm mindenkinek minden jót üdv.


kedd ápr. 21, 2009 17:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 13, 2007 8:09
Hozzászólások: 96
Hozzászólás 
Zoltanfi írta:
Nekem lenne pár kérdésem, Szóval hogy lehet a legegyszerűbben két Store-ba regisztrálni vajon? Én az amerikaiba vagyok, de nem tudom lenne-e előnye annak, ha a magyarba is. Vannak rá ingyenes szótárptogik pl? Angol-német?


Nagyon egyszeru: inditsd el az iTunest, es a jobb felso sarokban latod a jelenlegi accountodat. Kattints ra, majd ott a Sign outra. Ezutan alul valaszd ki az uj store-t, majd probalj venni benne valamit (akar egy ingyenes appot), majd Create new.

Egyebkent nincs tul sok ertelme magyar iTunest hasznalni: sokkal szerenyebb a kinalat, raadasul zeneket egyaltalan nem tudsz letolteni, hala a magyar jogkezelo barmoknak.

Arra ugyelj, hogy elkepzelheto, hogy a masik accounttal letoltott dolgok nem lesznek elerhetoek az uj account hasznalatakor.


szer. ápr. 01, 2009 7:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Amiket én kipróbáltam, azok elég gyenge szótárprogik voltak... le is töröltem azonmód, mert hiába ingyenes, ha csak bosszantja az embert.
Egyébként könnyen meg tudod nézni, milyen progik vannak a magyar oldalon: az iTunes kezdőoldalán lent, átállítod az amerikait magyarra.


szer. ápr. 01, 2009 7:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. nov. 04, 2004 1:29
Hozzászólások: 1147
Hozzászólás 
Nekem lenne pár kérdésem, Szóval hogy lehet a legegyszerűbben két Store-ba regisztrálni vajon? Én az amerikaiba vagyok, de nem tudom lenne-e előnye annak, ha a magyarba is. Vannak rá ingyenes szótárptogik pl? Angol-német?


szer. ápr. 01, 2009 0:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
A következőkben már valóban moderálni fogom a topikot.

Senkit nem érdekel ITT semmilyen SE és Nokia telefon.

Csak a szifon. Ha nem sikerül tartani a cím által sugallt vonalat, visszatörlök minden okoskodást az utolsó ONtopikig.

Elég sok meló lesz, kímáljetek meg tőle.


hétf. márc. 30, 2009 16:12
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Önmoderáltam. :)

Guni


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára guni. hétf. márc. 30, 2009 21:15-kor.



hétf. márc. 30, 2009 16:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ubulka írta:
Winston Wolf, ezt nem értem. Alapból 3 haveromnak van Xperiája.
És a tudása bőven túlhaladja a kategóriájában lévőket.







Ubulka, te ép vagy szellemileg? Kiszedsz egy olyan hozzászólásomat, amit 2008 júniusában írtam és szembeállítasz vele?

Bas zki ez a terminál a hülyék paradicsoma lett...


hétf. márc. 30, 2009 15:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. dec. 11, 2008 12:17
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
:)

Nagyon nagy az igazságérzeted, Ubulka.
Mi az az Xperia???


hétf. márc. 30, 2009 14:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. márc. 05, 2009 11:02
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
Winston Wolf, ezt nem értem. Alapból 3 haveromnak van Xperiája.
És a tudása bőven túlhaladja a kategóriájában lévőket.



*****************
Pont erről beszéltem annó a SE Xperia topicban. Hogy szép-szép, de mire megjön addigra megint bele fog simulni tudásával a mezőnybe, és már semmi unikum nem lesz benne.

És így is lett. Xperia sehol, csak olyan mint az okos szőke nő, mindenki hallott róla, de senki nem látta. Az apple meg Itt van az Iphone 3G-vel, a Samsung az Omniával... És még a Nokia is előugorhat addigra valamivel.


hétf. márc. 30, 2009 14:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Zárjuk már le ezt az ostoba vitát.

Pont olyan készüléknél vitatkozunk erről (persze megintcsak meddőn és feleslegesen), amit hivatalosan nem is vehet meg senki kártyafüggetlen formában, az sem, aki ehhez elvből ragaszkodik, semennyiért.


hétf. márc. 30, 2009 11:56
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1770
Tartózkodási hely: Az ország egyetlen, diadalíves városa
Hozzászólás 
Macika írta:
csab2 írta:
...ennyi erővel az összes esetben hülyeséget csinál az ember, ha 2 év hűséggel, előfizetéssel együtt vesz telefont az ember?...
Úgy kb.
Aki megteheti, az függetlent vesz.
Mivel a 24 hónapos kötelezvény ellenére alig 15-20e Ft-tal adja olcsóbban a szolgáltató a készüléket. Tehát a kevésbé tehetőseknek drágább a készülék mindig!!!

Ez így, általánosságban, nem igaz.


hétf. márc. 30, 2009 11:09
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Őőő...

5. max 6.

De miért is fontos ez?

Ja amúgy meg csak T-s kártyám volt;)


vas. márc. 29, 2009 23:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Winston_Wolf írta:
Macika írta:
Aki megteheti, az függetlent vesz.



Hajrá Macika! Vegyél független Iphone-t. Garanciával, számlával, ahogy a nagy könyvben meg van írva.


Erre már tényleg nem tudok mit mondani.
Összeszámolod a kedvemért, hány lockos készüléked volt (amit használtál is) az elmúlt 5 évben? :)

LÉGYSZI!


vas. márc. 29, 2009 23:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 469
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Macika írta:
Aki megteheti, az függetlent vesz.



Hajrá Macika! Vegyél független Iphone-t. Garanciával, számlával, ahogy a nagy könyvben meg van írva.


Erre már tényleg nem tudok mit mondani.


vas. márc. 29, 2009 22:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Én csak kamatymentes részletre veszek így, plusz ugye az a 15-20e kedvezmény.

Ez a szolgáltatástól függetlenül megéri, mert enélkül nem is tudnám megvenni.

Komolyabb telókon (S60, iPhone, Win) pedig már nem divat a brand, max. 1-1 üdvözlő kép, azt meg ki lehet bírni/nyírni.

Innen a kérdés nem is kérdés...


vas. márc. 29, 2009 22:13
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
csab2 írta:
...ennyi erővel az összes esetben hülyeséget csinál az ember, ha 2 év hűséggel, előfizetéssel együtt vesz telefont az ember?...
Úgy kb.
Aki megteheti, az függetlent vesz.
Mivel a 24 hónapos kötelezvény ellenére alig 15-20e Ft-tal adja olcsóbban a szolgáltató a készüléket. Tehát a kevésbé tehetőseknek drágább a készülék mindig!!!
És még akkor a hab a tortán a korlátozások, a brandelt firmware, stb-stb.


vas. márc. 29, 2009 21:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Én egy US accountot kreáltam a hiányzó progik (pl. Google Earth) beszerzéséért.

Rögtön bele is tudok hallgatni a zenékbe, elindul a zenebolt is...


vas. márc. 29, 2009 18:18
Profil ICQ
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
csab2 írta:
Igazad van, az összes ember, aki szifont vett/vesz/venni fog előfizetéssel és hűséggel az mind balek, sőt mi több: bolond. Aláírom Neked.
Most jobb?
CSAK FEJEZD MÁR BE, LÉGYSZÍVES!
Köszönöm!


Rendben, így már stimmel :D. Köszönöm :rulez: . Dee miért vagy ilyen ideges, ha én csak egy hülye vagyok :o?


vas. márc. 29, 2009 18:06
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. júl. 13, 2007 8:09
Hozzászólások: 96
Hozzászólás 
A tovabbiakban nem kivanok az elozo vitahoz hozzaszolni, igy mas iranyba terelnem a topikot:

Magyarorszagon termeszetesen csak a magyar store erheto el hivatalosan, de vannak, akik a bovebb kinalat miatt az USA vagy UK store-ba regisztraltak. Ti melyiket hasznaljatok?


vas. márc. 29, 2009 17:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
OFF
Ígérem, hogy utoljára szólok hozzá ebben a témában (ld. szifon ára előfizetéssel):

Most ennyi erővel az összes esetben hülyeséget csinál az ember, ha 2 év hűséggel, előfizetéssel együtt vesz telefont az ember?

Pl. nekem jelenleg djuice start előfizum van (azért írom ezt, mert ismerem). Ez jó olyannak mint én, aki nem beszél túl sokat telefonon. A 2400 ft-os havidíj teljesen lebeszélhető, ez 72 percet jelent. Az sms 14 forint bárhová, az mms 14 saját hálózatba és e-mailre, 54 a többibe. Ez szerintem korrekt. Namármost, ha valaki újonnan köt szerződést erre a tarifára és vesz hozzá mondjuk egy Samu l700-at 9900 ft-ért (direkt valami olcsó, de normálisabb telót írok), akkor az a 2 év alatt minimum 72300 forintjába került. Mivel az ember azért általában sms-t is küld, kerekítsük fel 80 ezerre. Ez a telefon most függetlenül ennél jóval olcsóbb (30 alatt). Tehát "bukik rajta" kb. 50 ezret. Vagyis egy barom. Ja, hogy nem kellett egyben kifizetni a 30 ezret, és mellesleg ennyit úgyis költene telefonálásra az neked nem számít.

Világos, hogy az Iphone esetében még az átlagnál is erőteljesebben jelen van az árukapcsolás. Az is világos, erősen fennáll a kínálat generálta kereslet esete. Ezt butaság is lenne vitatni.

DE! NEM LEHET AZT FELFOGNI, HOGY AZOK AZ IPHONE HASZNÁLÓK, AKIK EBBE A TOPICBA ÍRNAK, VALÓBAN KIHASZNÁLJÁK A TELEFONJUK KÉPESSÉGEIT ÉS JOBBÁRA FELHASZNÁLJÁK AZ ELŐFIZETÉSÜKBEN LÉVŐ PERCEKET, SMS-EKET, ADATFORGALMAT? VALAMINT - AHOGYAN MÁR KORÁBBAN IS ÍRTAM - NEM AZ ÁLTALAD EMLÍTETT SZNOBOK KÖZÉ TARTOZNAK???

Egyébként meg - ahogyan ez már elhangzott - udvariatlanságnak (=pofátlanságnak) tartom, ha valaki egy topicban csak azért van jelen, hogy leugassa annak tárgyát.

Részemről befejeztem.

Ui.: Ez természetesen kuncsakunak szólt

Szerk.: Persze az is lehet, hogy csak direkt írogatsz ide ilyeneket és magadban jót röhögsz.


vas. márc. 29, 2009 17:43
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 933 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség