Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 11:18



Hozzászólás a témához  [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 128  Következő
Hasznos SYMBIAN programok(Nokia S603rd,S605th)&SZIGNÓZÁS 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás Re: N97
futurex írta:
Sziasztok! Tudja valaki, hogyan lehet Nokia N97-et HelloOX segitségével szignózni?

ki lett próbálva az összes hellox még egyik sem megy rajta állítólag :(


szomb. jún. 27, 2009 5:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd márc. 10, 2009 21:17
Hozzászólások: 13
Hozzászólás Re: N97
Vismajor írta:
futurex írta:
Sziasztok! Tudja valaki, hogyan lehet Nokia N97-et HelloOX segitsĂŠgĂŠvel szignĂłzni?


Szerintem fogalmi dugĂłba keveredtĂŠl :D
Itt lehet rĂłla olvasni:
http://www.smartnews.hu/2009/02/helloox-a-legegyszerubb-hack-s60v3-fp1-es-fp2-re/


igazad van, rossz volt a kerdes. Mar szignozva van a helloOX fileom, de telepuleskor kiirja, nem kompatibils. Telepules utan pedig nem fut vegig.


pén. jún. 26, 2009 22:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 182
Hozzászólás Re: N97
futurex írta:
Sziasztok! Tudja valaki, hogyan lehet Nokia N97-et HelloOX segitségével szignózni?


Szerintem fogalmi dugóba keveredtél :D
Itt lehet róla olvasni:
http://www.smartnews.hu/2009/02/helloox-a-legegyszerubb-hack-s60v3-fp1-es-fp2-re/


pén. jún. 26, 2009 20:49
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: kedd márc. 10, 2009 21:17
Hozzászólások: 13
Hozzászólás N97
Sziasztok! Tudja valaki, hogyan lehet Nokia N97-et HelloOX segitségével szignózni?


pén. jún. 26, 2009 13:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
puriel írta:
a Smart Movie-nak volt a közelmultban frissitése?mert nekem állandoan frissiteni akar... :roll:

4.15 az utolso verzio.


csüt. jún. 25, 2009 5:50
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 12, 2009 8:58
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
a Smart Movie-nak volt a közelmultban frissitése?mert nekem állandoan frissiteni akar... :roll:


csüt. jún. 25, 2009 5:42
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
McLaca írta:
Járok egy ideje a nokiaprogramokra, de ez a topic valahogy kimaradt.
Elfogadta a kérelmemet az OPDA, most várunk türelemmel...

Köszi :!:

Üdv!
Igen!Jobban szét kell nézni a topicok tömkelegében.
Örvendek a kezdeti sikernek!:)
Amúgy úgy látom "földi" vagy.:)
Jut eszembe!
Prog ajánló:
ActivFile.v1.42.Os9.1ActivFile.v1.42.Os9.2ActivFile.v1.42.Os9.3


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Eragon csüt. jún. 25, 2009 11:49-kor.



szer. jún. 24, 2009 21:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Járok egy ideje a nokiaprogramokra, de ez a topic valahogy kimaradt.
Elfogadta a kérelmemet az OPDA, most várunk türelemmel...

Köszi :!:

Üdv!


szer. jún. 24, 2009 19:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
McLaca írta:
Megpróbáltam az OPDA fórumon licenszfájlokat kérni. Kissé megváltozott az oldal a leíráshoz képest, de megtaláltam a lényeget. Csakhogy az IMEI és a mailcím megadása után az adatokat elküldve közli velem, hogy "Wrong validation email".

Én rontok el valamit?

Üdv!
Idézném 'sutyika' válaszát 'SaGa59' kérdésére:
"SaGa59 írta: Üdv!
Milyen e-mail címet eszik az opda oldal? Be tudtam regisztrálni a gmail-es címemmel, de ott, ahol az imei-t kéne beírni a következő sorban kér egy e- mail címet és nem veszi be, azzal, hogy érvénytelen. Próbáltam mással is, de semmit nem fogad el...

Hagyd az angol nézetet a fenébe.....félrevezető.
Oda egy tetszőleges 11 jegyű számsort írj,a lényeg,hogy 13 ,15 ,vagy 18 -al kezdődjön.Pl: 13200906191
És jegyezd fel valahova a számsort,később még kellhet..."
Talán ez lesz a hiba nálad is.Többlet információkért
ajánlom olvasásra a topicot.


szer. jún. 24, 2009 19:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Megpróbáltam az OPDA fórumon licenszfájlokat kérni. Kissé megváltozott az oldal a leíráshoz képest, de megtaláltam a lényeget. Csakhogy az IMEI és a mailcím megadása után az adatokat elküldve közli velem, hogy "Wrong validation email".

Én rontok el valamit?

Üdv!


szer. jún. 24, 2009 17:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. jún. 09, 2006 15:05
Hozzászólások: 119
Hozzászólás 
startrek001 írta:
A t-mobilnál az volt az indok, hogy kevés (6-7) telefonon működött a mobil tv alkalmazás, ezért levették a t-zones oldalról, és már nem hozzáférhető sehol. Ekkora barmokat még nemláttam... Ha valaki tud segiteni nagyon megköszönöm!!!

szia. itt nincs?
a link meg lemaradt :D http://www.t-mobile.hu/lakossagi/szolga ... _a_mobiltv


szer. jún. 24, 2009 15:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
startrek001 írta:
...mobil tv alkalmazás.... NAGYON KÉNE!!! ....


Ha egy T-Mobilos brandelt sw-t tennél/tetetnél fel a telefonra, az nem segítene?


kedd jún. 23, 2009 21:51
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
startrek001 írta:
A t-mobilnál az volt az indok, hogy kevés (6-7) telefonon működött a mobil tv alkalmazás, ezért levették a t-zones oldalról, és már nem hozzáférhető sehol. Ekkora barmokat még nemláttam... Ha valaki tud segiteni nagyon megköszönöm!!!

Nekem gyárilag van fent,időnként riadtan ellenőrízni szoktam,működik-e még, mert a múltkor valamelyik program úgy kiütötte, hogy csak hard resettel állíthattam vissza a status quot. A szervizben meg csakökörségeket beszéltek... De külön nem tudom, hol lehet elérni.


kedd jún. 23, 2009 19:46
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 23, 2009 15:39
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: BP
Hozzászólás 
A t-mobilnál az volt az indok, hogy kevés (6-7) telefonon működött a mobil tv alkalmazás, ezért levették a t-zones oldalról, és már nem hozzáférhető sehol. Ekkora barmokat még nemláttam... Ha valaki tud segiteni nagyon megköszönöm!!!


kedd jún. 23, 2009 19:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: hétf. szept. 29, 2008 15:16
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!
Bocsi hogy bele szólok de az a progi engem is érdekelne megőrülök az állandó böngésző megnyitástól és hogy nem lehet látni hogy épp mi a műsor!
Köszönöm Én is!


kedd jún. 23, 2009 17:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 23, 2009 15:39
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: BP
Hozzászólás 
Üdvözlök mindenkit! nagy kérésem lenne: ha valakinek megvan a t-mobil mobil tv alkalmazása, ami közvetlen parancsikont rakott ki a telóra, és azonnal az előfizetéses csatornákat hozta be, az rakja fel, vagy küldje el nekem valahogy. NAGYON KÉNE!!! Már nem tölthető le a t-zones-ról sajnos. Nagyon kéne nekem! Sajnos mindent likvidáltak a telómról a power mp3 skinek okozta balhé miatt, ráadásul 8000 ft-ért csinálták meg a telcsit (N95 8 GB) Nagyon hálás lennék ha valakinek megvan a progi és eljuttata nekem valahogy !!!


kedd jún. 23, 2009 15:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Tudod, szatya:

"A királynőt megölni nem kell. Félnetek jó lesz"

vagy

"A királynőt megölni. Nem kell félnetek. Jó lesz"

csak a mondatjelekben különbözik, mégis homlokegyenest mást jelent.

Egyébként nyazsgemezés helyett próbáld meg ésszel felérni, hogy csak olyan kommunikációs eszközökkel tudsz segítséget kérni, amit a közösség nagy része megért.

Amit ide írtál, azt egy olasz fórumba is írhattad volna, a hatás kb. ugyanez lenne - értetlenség.

Ha még benézel ide valaha...


kedd jún. 23, 2009 12:30
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
szatya1976 írta:
hello mindenki minden tiszteletem a tudásnak én kezdö vagyok az okos telefonok áradatába most 1 N95 van és addig nem is volt gondom mig aV21. fw. volt rajta olvasgattam meg hackeltem de sajna eljutottam odáig ,hogy pr.codet változtatam rajta és örültem mint a maki annak a bizonyosnak mert egyedül felraktam a (mostmár)átkozott V31.0.017 fw. a gondom szignozni nem tudok mert a kinai figura nem megy hackelni nem tudok Helloox nélkül azt meg szignozni kellene miért van az ,hogy a kinai figuráknál 3 lapra az istenért sem az jön fel amit a buta gyereknek a súgó mutat a telefonos szignozom is van pc is van csak cer key nincs és ha lenne azok állandóak minden program szignozásához aki tud és érti és szeretne segiteni annak meg köszönöm hello mindenki :?:
Nem tudom itt vagy-e még,de azért válaszolok.
A képlet egyszerű:amíg nincs szignófájlod halva született minden próbálkozás.Kérni kell az OPDA-tól és várni.
Vagy visszaolvasni néhány kommentet.


kedd jún. 23, 2009 12:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 79
Hozzászólás 
szatya1976 írta:
kössz a kioktatást nyelvtanból mindi rosszvoltam amugymeg segiségért fordultam hozzátok de tudod mi ..............................................................NYazsgem!!!!!!!!!!!!!!!

Szervusz kedves fórumtag!

Ha nem tűnt volna fel, ez egy fórum, és nem chat szoba.
Ezután a beszólásod után, pedig ne is várj segítséget. :lol:
Szevasz.
Sok sikert máshol.


kedd jún. 23, 2009 11:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Csak azért merészeltünk megemlíteni, mert így azt sem lehet érteni, hogy mit is szeretnél pontosan, mivel nem egyértelmű, hogy melyik szó melyik mondathoz tartozna, így a jelentést is befolyásolja ;)
Az meg, hogy valaki gyenge nyelvtanból, nem a nyelvtan hibája ;)


kedd jún. 23, 2009 10:21
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 23, 2009 8:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
kössz a kioktatást nyelvtanból mindi rosszvoltam amugymeg segiségért fordultam hozzátok de tudod mi ..............................................................NYazsgem!!!!!!!!!!!!!!!


kedd jún. 23, 2009 10:10
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
szatya1976 írta:
hello mindenki minden tiszteletem a tudásnak én kezdö vagyok az okos telefonok áradatába most 1 N95 van és addig nem is volt gondom mig aV21. fw. volt rajta olvasgattam meg hackeltem de sajna eljutottam odáig ,hogy pr.codet változtatam rajta és örültem mint a maki annak a bizonyosnak mert egyedül felraktam a (mostmár)átkozott V31.0.017 fw. a gondom szignozni nem tudok mert a kinai figura nem megy hackelni nem tudok Helloox nélkül azt meg szignozni kellene miért van az ,hogy a kinai figuráknál 3 lapra az istenért sem az jön fel amit a buta gyereknek a súgó mutat a telefonos szignozom is van pc is van csak cer key nincs és ha lenne azok állandóak minden program szignozásához aki tud és érti és szeretne segiteni annak meg köszönöm hello mindenki :?:
33 éves korban az ember már ismeri a vesszőt, pontot, mondatkezdő nagybetűk fogalmát, valamint a tagolás szükségességét.

Amit ideömlesztettél, az egy szöveghalmaz. Érthetetlen, olvashatatlan.


kedd jún. 23, 2009 9:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Huh, egy központozást javasolhatnék? Mert így eléggé érthetetlen :?


kedd jún. 23, 2009 9:42
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 23, 2009 8:28
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
hello mindenki minden tiszteletem a tudásnak én kezdö vagyok az okos telefonok áradatába most 1 N95 van és addig nem is volt gondom mig aV21. fw. volt rajta olvasgattam meg hackeltem de sajna eljutottam odáig ,hogy pr.codet változtatam rajta és örültem mint a maki annak a bizonyosnak mert egyedül felraktam a (mostmár)átkozott V31.0.017 fw. a gondom szignozni nem tudok mert a kinai figura nem megy hackelni nem tudok Helloox nélkül azt meg szignozni kellene miért van az ,hogy a kinai figuráknál 3 lapra az istenért sem az jön fel amit a buta gyereknek a súgó mutat a telefonos szignozom is van pc is van csak cer key nincs és ha lenne azok állandóak minden program szignozásához aki tud és érti és szeretne segiteni annak meg köszönöm hello mindenki :?:


kedd jún. 23, 2009 8:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Eragon írta:
Nem,mert az alapplatform mind a háromnál az SymbianOS 9.4 5th Edition.Erre épülnek a programok,témák,játékok.A TouchWiz kiegészítő kezelőfelület,mint az N97nél a Widget.
Ha megnézed a témák kompatibilitását, feltüntetik a Samsungot is.
Köszönöm a felvilágosítást! :)


kedd jún. 23, 2009 1:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jan. 21, 2009 19:05
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Jónást helyettesítem a cet gyomrában.
Hozzászólás 
maaniac írta:
Pityaaaa írta:
Sziasztok!
Tudnátok segíteni,hogy hogyan lehet Totatl Commanderben láthatóvá tenni a rejtett mappákat?
A TC pluginban található fájlokat bemásoltam a TC mappájába,de semmi nem történt.(E51).
Ha valami furfang van a dologban megköszönném az útba igazítást!
Ha viszint ez a módszer nem müködik akkor tud-e valaki olyan módszert mellyel pc-n lehet fájlokat másolgatni a telefon rejtett mappáiban úgy,mint az Xplorerrel?
/csak egyszerübben..../

próbáld ki az active filet. ez is jó telefonos fájlkezelő, hasonlít a total commanderre mert 2 panelt használ activefile v1.42.1 S60v3 OS9. a manufacturer verzióval turkálhatsz mindenbe :D , de ha nem hackelt a telód akkor szignózni kell.


Köszi!


hétf. jún. 22, 2009 20:40
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
Pityaaaa írta:
Sziasztok!
Tudnátok segíteni,hogy hogyan lehet Totatl Commanderben láthatóvá tenni a rejtett mappákat?
A TC pluginban található fájlokat bemásoltam a TC mappájába,de semmi nem történt.(E51).
Ha valami furfang van a dologban megköszönném az útba igazítást!
Ha viszint ez a módszer nem müködik akkor tud-e valaki olyan módszert mellyel pc-n lehet fájlokat másolgatni a telefon rejtett mappáiban úgy,mint az Xplorerrel?
/csak egyszerübben..../

próbáld ki az active filet. ez is jó telefonos fájlkezelő, hasonlít a total commanderre mert 2 panelt használ activefile v1.42.1 S60v3 OS9. a manufacturer verzióval turkálhatsz mindenbe :D , de ha nem hackelt a telód akkor szignózni kell.


hétf. jún. 22, 2009 19:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jan. 21, 2009 19:05
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Jónást helyettesítem a cet gyomrában.
Hozzászólás 
Sziasztok!
Tudnátok segíteni,hogy hogyan lehet Totatl Commanderben láthatóvá tenni a rejtett mappákat?
A TC pluginban található fájlokat bemásoltam a TC mappájába,de semmi nem történt.(E51).
Ha valami furfang van a dologban megköszönném az útba igazítást!
Ha viszint ez a módszer nem müködik akkor tud-e valaki olyan módszert mellyel pc-n lehet fájlokat másolgatni a telefon rejtett mappáiban úgy,mint az Xplorerrel?
/csak egyszerübben..../


hétf. jún. 22, 2009 19:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
Venemo írta:
Eragon írta:
Venemo írta:
Vajon az S60 5th-s Nokiákra készült témák hogyan jelennek meg mondjuk egy Samsung i8910 HD-n?
Elvileg gond nélkül.A legtöbb 5th téma SVG alkotórészekből épül fel,így nem okoz gondot a telefonok kijelzőinek eltérő pixelszáma.Tehát futhatnak akár QWGA,akár nHD képernyőn is.
Jelen esetben pedig mindhárom S60 touch készülék
kijelzőmérete megegyezik:640x360.
Persze azért akadhatnak kivételek.

És az nem jelent gondot, hogy az 5800-zal és az N97-tel ellentétben az i8910-en a Samsung TouchWiz felülete van?
Nem,mert az alapplatform mind a háromnál az SymbianOS 9.4 5th Edition.Erre épülnek a programok,témák,játékok.A TouchWiz kiegészítő kezelőfelület,mint az N97nél a Widget.
Ha megnézed a témák kompatibilitását, feltüntetik a Samsungot is.


hétf. jún. 22, 2009 13:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Eragon írta:
Venemo írta:
Vajon az S60 5th-s Nokiákra készült témák hogyan jelennek meg mondjuk egy Samsung i8910 HD-n?
Elvileg gond nélkül.A legtöbb 5th téma SVG alkotórészekből épül fel,így nem okoz gondot a telefonok kijelzőinek eltérő pixelszáma.Tehát futhatnak akár QWGA,akár nHD képernyőn is.
Jelen esetben pedig mindhárom S60 touch készülék
kijelzőmérete megegyezik:640x360.
Persze azért akadhatnak kivételek.

És az nem jelent gondot, hogy az 5800-zal és az N97-tel ellentétben az i8910-en a Samsung TouchWiz felülete van?


hétf. jún. 22, 2009 10:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
Venemo írta:
Vajon az S60 5th-s Nokiákra készült témák hogyan jelennek meg mondjuk egy Samsung i8910 HD-n?
Elvileg gond nélkül.A legtöbb 5th téma SVG alkotórészekből épül fel,így nem okoz gondot a telefonok kijelzőinek eltérő pixelszáma.Tehát futhatnak akár QWGA,akár nHD képernyőn is.
Jelen esetben pedig mindhárom S60 touch készülék
kijelzőmérete megegyezik:640x360.
Persze azért akadhatnak kivételek.

hmx
Nincs mit!


hétf. jún. 22, 2009 1:19
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. jún. 20, 2009 13:31
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Eragon írta:
hmx írta:
Sziasztok!
Olvastam feljebb a hackelésről, ill. a .cer és .key file-ok kéréséről.
Én is szeretném megcsinálni, mert idegesít, hogy nem tudom felrakni pl. a CorePlayer-t.
Sajnos megakadtam az OPDA-s oldalon (sajnos az általánosban mi csak oroszt tanultunk, a kínai még nem volt divatban...), a HelloCarbide-féle hack meg nem csinál semmit a telómon.
(Nokia E66, friss firmware: )
Mit javasoltok ? full reset, esetleg egy működő hack módszer?
Előre is köszönöm!
HMX
Úgy tudom,hogy a legújabb firmet már csak a HelloOxszal lehet hackelni.Leírást a használatához itt találsz.
A szignófájlok kérése mostság akadozik kissé.11000 körül van a várólista.OPDA segédlet by sutyika from nokiaprogramok,kínai nyelvlecke helyett. :lol:


Köszi szépen, ez kissé korrektebb volt.
Megpróbálom.
Üdv,
HMX


vas. jún. 21, 2009 18:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 14, 2004 20:01
Hozzászólások: 380
Tartózkodási hely: Somogy
Hozzászólás 
Vajon az S60 5th-s Nokiákra készült témák hogyan jelennek meg mondjuk egy Samsung i8910 HD-n?


vas. jún. 21, 2009 16:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
hmx írta:
Sziasztok!
Olvastam feljebb a hackelésről, ill. a .cer és .key file-ok kéréséről.
Én is szeretném megcsinálni, mert idegesít, hogy nem tudom felrakni pl. a CorePlayer-t.
Sajnos megakadtam az OPDA-s oldalon (sajnos az általánosban mi csak oroszt tanultunk, a kínai még nem volt divatban...), a HelloCarbide-féle hack meg nem csinál semmit a telómon.
(Nokia E66, friss firmware: )
Mit javasoltok ? full reset, esetleg egy működő hack módszer?
Előre is köszönöm!
HMX
Úgy tudom,hogy a legújabb firmet már csak a HelloOxszal lehet hackelni.Leírást a használatához itt találsz.
A szignófájlok kérése mostság akadozik kissé.11000 körül van a várólista.OPDA segédlet by sutyika from nokiaprogramok,kínai nyelvlecke helyett. :lol:


vas. jún. 21, 2009 16:31
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. jún. 20, 2009 13:31
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Old rocker írta:
A karbidozás ezeknél már a múlté. Új hack van rá.


Ahá, értem.
Természetesen így már menni fog.
Köszi


vas. jún. 21, 2009 11:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. nov. 26, 2008 11:12
Hozzászólások: 283
Tartózkodási hely: 618-as italbolt
Hozzászólás 
A karbidozás ezeknél már a múlté. Új hack van rá.


vas. jún. 21, 2009 9:39
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. jún. 20, 2009 13:31
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Sziasztok!
Olvastam feljebb a hackelésről, ill. a .cer és .key file-ok kéréséről.
Én is szeretném megcsinálni, mert idegesít, hogy nem tudom felrakni pl. a CorePlayer-t.
Sajnos megakadtam az OPDA-s oldalon (sajnos az általánosban mi csak oroszt tanultunk, a kínai még nem volt divatban...), a HelloCarbide-féle hack meg nem csinál semmit a telómon.
(Nokia E66, friss firmware: )
Mit javasoltok ? full reset, esetleg egy működő hack módszer?
Előre is köszönöm!
HMX


vas. jún. 21, 2009 9:15
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Békés megye
Hozzászólás 
Sziasztok !

Nem tudom itt volt-e már róla szó, nekem Nokia 6650-en remekül működik :


http://betalabs.nokia.com/betas/view/sports-tracker


vas. jún. 21, 2009 8:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
Amalna írta:
Eragon írta:
Amalna írta:
Hello! Valaki nem tudna nekem egy működő handy weathwer linked küldeni? Köszi!!!! Nme kell a legújabb, de lényeg h működjön....
Nekem ez is működött,míg használtam.


köszi!!! de kell hozzá Serial szám?
te melyiket használtad? köszi
Ezt a verziót használtam,amit belinkeltem.Most a Foreca-t,egy másik időjárás progit.Serial számot a csomagban lévő keygennel tudsz készíteni magadnak.Szignózni csak te tudsz a saját IMEI számodra kért .cer és .key fájlokkal.Vagy meghackeled a telót.Az első oldalon olvashatsz ezekről.
dpetibane írta:

Hello!
kérlek adjatok valami jó angol-magyar szótárprogit E51 -re mert a SlovoEd az kiakaszt: ha keresek egy szót angolul, majd a találatokat beírva magyarul már nem hozza vissza az angolt :s Nemtom mennyire érthető?

Ha a találatok közt rálépsz a keresett szóra és nyomsz egy okét visszavált a másik szótárra.Szóval oda-vissza tudsz lépkedni a két szótárban anélkül,hogy az opciókban cserélnél szótárat.


szomb. jún. 20, 2009 14:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 09, 2009 15:29
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Amalna írta:
jah és én nem tok szignózni van olyan fajta vkinek ami szignó nélkül is működik? thanks

+ serial számot hozzá? köszi


szomb. jún. 20, 2009 13:47
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 09, 2009 15:29
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
jah és én nem tok szignózni van olyan fajta vkinek ami szignó nélkül is működik? thanks


szomb. jún. 20, 2009 13:45
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 09, 2009 15:29
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Eragon írta:
Amalna írta:
Hello! Valaki nem tudna nekem egy működő handy weathwer linked küldeni? Köszi!!!! Nme kell a legújabb, de lényeg h működjön....
Nekem ez is működött,míg használtam.


köszi!!! de kell hozzá Serial szám?
te melyiket használtad? köszi


szomb. jún. 20, 2009 13:02
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. ápr. 20, 2009 11:30
Hozzászólások: 70
Tartózkodási hely: Szlovákia
Hozzászólás 
dpetibane írta:
Hello!
kérlek adjatok valami jó angol-magyar szótárprogit E51-re mert a SlovoEd az kiakaszt: ha keresek egy szót angolul, majd a találatokat beírva magyarul már nem hozza vissza az angolt :s Nemtom mennyire érthető? Magyarán nem megbízható, mintha nem 1 adatbázist használna.köszi

szótárprogira a másik lehetőség az Mdict, innen letöltheted mdictionary v6.8 S60v3 és hozzá a szótárak 1csomag, 2csomag. A 2 csomagot egyben kell kicsomagolni.


pén. jún. 19, 2009 22:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. okt. 26, 2008 17:04
Hozzászólások: 41
Hozzászólás 
Hello!

kérlek adjatok valami jó angol-magyar szótárprogit E51-re mert a SlovoEd az kiakaszt: ha keresek egy szót angolul, majd a találatokat beírva magyarul már nem hozza vissza az angolt :s Nemtom mennyire érthető? Magyarán nem megbízható, mintha nem 1 adatbázist használna.

A másik, hogy a Garminba a sebesség riasztást hol tudom kikapcsolni? Sehol nem találom és pittyeg ha gyorsan megyek :roll:

köszi


pén. jún. 19, 2009 21:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: vas. nov. 16, 2008 16:40
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Borsod-Abaúj VárMegye
Hozzászólás 
Amalna írta:
Hello! Valaki nem tudna nekem egy működő handy weathwer linked küldeni? Köszi!!!! Nme kell a legújabb, de lényeg h működjön....
Nekem ez is működött,míg használtam.


pén. jún. 19, 2009 20:07
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 09, 2009 15:29
Hozzászólások: 8
Hozzászólás 
Hello! Valaki nem tudna nekem egy működő handy weathwer linked küldeni? Köszi!!!! Nme kell a legújabb, de lényeg h működjön....


pén. jún. 19, 2009 18:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 140
Hozzászólás 
scorpeeon írta:
wwwarz írta:
pampika írta:
Azt a linket nem lehetne publikusba kérni? ;)


A fájlt feltettem ide:

http://data.hu/get/1502676/SP_QO_6.1.94 ... 0.sis.html

Azt nem tudom, hogy egyedi-e, egy próbát megér. Viszont a frissítésre nemakar felmenni.

"update error"..

Megmondtuk elore. A file a telefonhoz generaljak, masik keszuleken nem fog mukodni...


csüt. jún. 18, 2009 19:22
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. jan. 21, 2009 19:05
Hozzászólások: 97
Tartózkodási hely: Jónást helyettesítem a cet gyomrában.
Hozzászólás 
wwwarz írta:
Pityaaaa írta:
Nekem a Quickoffice 6.0.270-es verziója van fennt.Telepítéskor "frissítési hiba" üzenet jelenik meg.Az alkalmazás kezelőböl sem tudom levenni,nincs is benne.
Mi a megoldás?


Én csináltam egy HR-t.


Na annyit nem ér!


csüt. jún. 18, 2009 15:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: vas. máj. 01, 2005 17:13
Hozzászólások: 475
Hozzászólás 
wwwarz írta:
pampika írta:
Azt a linket nem lehetne publikusba kérni? ;)


A fájlt feltettem ide:

http://data.hu/get/1502676/SP_QO_6.1.94 ... 0.sis.html

Azt nem tudom, hogy egyedi-e, egy próbát megér. Viszont a frissítésre nemakar felmenni.

"update error"..


csüt. jún. 18, 2009 15:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Köszi, leszedem, aztán ha végre meglesz a telefonom, kipróbálom :)


csüt. jún. 18, 2009 13:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 6369 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 128  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség