Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. márc. 28, 2024 10:07



Hozzászólás a témához  [ 1474 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Következő
Firefox 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Hát ja, kompakt. 8)

Igaz, nem kérdezte senki, de az enyém ilyen:

Kép


hétf. ápr. 03, 2023 22:48
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
Mit értesz maradiság alatt? Nálad hogy néz ki a fox?
Mutatsz róla egy képet (személyes dolgok nélkül)?

Ilyen az Asztal:

Kép


hétf. ápr. 03, 2023 16:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Mit értesz maradiság alatt? Nálad hogy néz ki a fox?
Mutatsz róla egy képet (személyes dolgok nélkül)?


hétf. ápr. 03, 2023 7:55
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
... Nálam ami megjelent, az ott a kép közepén látszik, a "Firefox megakadályozta" szöveg után.

Tényleg ott van. Nálam nem ugrott fel ilyen csík. Az tény, hogy a userChrome.css módosítva van, mert az a fejléc nekem nem tetszik, ami alapból van, és manapság divatos mindegyik böngészőnél. Maradi vagyok. :)
De az újra telepítettnél sem ugrott fel, pedig ott minden Mozilla előzmény törölve lett.

Mindegy, köszi. Most már képben vagyok. :)


hétf. ápr. 03, 2023 6:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Jó helyen csináltad a beállítások között. Nálam ami megjelent, az ott a kép közepén látszik, a "Firefox megakadályozta" szöveg után.


vas. ápr. 02, 2023 23:20
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
Hol van ez a "Beállítás" gomb? Mert azon a képen sem látom, amit felraktál.

A FF > Beállítások > Biztonság > Engedélyek > Felugró ablakok tiltása (itt pipa van nálam) > Kivételek helyen, az URL-t bemásolva fel tudtam venni. De ez elég macerás. A gomb jobb lenne, de nincs. :)


vas. ápr. 02, 2023 18:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Pedig nem gépfüggő dolog volt, mert nekem sem működött.
Illetve nekem még most sem működik (töröltem a kivételek közül).

Kép


vas. ápr. 02, 2023 14:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
... Van ott egy Beállítás gomb, amivel engedélyezni lehet, onnantól már működik.

Már nem tudom előidézni, mára megjavult. Semmihez sem nyúltam. Tegnap kikapcsoltam a gépet, ennyi volt. Ma meg jó.
De úgy emlékszem, hogy a felugró ablakra utaló semmilyen beállítás nem jött elő.


szomb. ápr. 01, 2023 17:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Kipróbáltam, nálam megjelenik egy figyelmeztetés, hogy a Firefox megakadályozta, hogy a weboldal felugró ablakot nyisson meg.
Van ott egy Beállítás gomb, amivel engedélyezni lehet, onnantól már működik.


szomb. ápr. 01, 2023 14:54
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
Egy érdekes hiba jön elő.
A Firefox a legújabb verzió, de a régebbiekkel is ugyanez van. Próbáltam egy tiszta új telepítéssel is, de avval is ugyanaz a probléma, Az összes süti, előzmény stb. törölve lett.

Ha ezen az oldalon a fekete kockában levő Ügyintézés indítása » -ra kattintok, picit ugrik a kép, de nem lép sehova, ugyanaz az ablak marad.

Ha a Google Chrome-ot, vagy az MS Edge-et használom, simán tovább lép. Mi lehet a gond?
Az, hogy ne használjam a Firefox-ot, túl egyszerű lenne. :)


pén. márc. 31, 2023 17:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Laci_L írta:
Először csak a C: volt SSD, mert rohadt drága volt

Most is vannak azért árak. Kb. 2 hete kinyiffant egy 2 TB-os Kingston a gépben. :cry: !@#XZ/#%@!!!!
Gondolt egyet és csak olvashatóvá tette megát. Sikerült lementeni róla mindent, de egy új Samu 100 rugó volt. Ennyi pénzért egy 14 TB-os HDD-t vettem a szerverbe...

Egyébként az SSD-k megjelenésekor én is azt csináltam, hogy azon volt az oprendszer, a sok kacat meg a D:-n (HDD), és néhány rendszermappa (Dokumentumok, Képek, Videók, Zenék, Letöltések), ahol nem annyira volt lényeges az írás/olvasási sebesség, fizikailag azok is a D:-n voltak, és onnan voltak becsatolva ("junction", "reparse point") a C:-re. Így nem kellett foglalkozni vele, látszólag ugyanúgy a helyén volt minden mintha a C:-n lenne.

Aztán kiszámoltam, hogy 5 TB/év írással még egy 120 GB-os példány is kihúzza 30 évig (150 TBW), azóta nem foglalkozom vele. Az utolsó gépem amit használtan eladtam, abban egy 500 GB-os SSD volt, 18 TB írással még 94%-on.


hétf. dec. 12, 2022 10:52
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
TargeT írta:
... Hát ezt meg azután minek? Miért a C:-re töltesz le?...

Így maradt régről, megszoktam. Először csak a C: volt SSD, mert rohadt drága volt, de gyors. A többi mind HDD volt.
Megszoktam. :)
Nem kell keresgélni, mert a TC-n a bal ablakban a legalsó. :jajne:


vas. dec. 11, 2022 20:36
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Firefox
Laci_L írta:
Én a Documents mappát nem használom. @Ha oda ment valamelyik program, vagy elmentem onnan máshova, vagy törlöm. Egyszerűen azért, mert a C:-n semmilyen dokumentumot, képet, zenét nem tárolok.

Az utóbbi helyes, de ettől még nyugodtan használhatnád a Dokumentumok mappát, benne a Letöltések, Képek, stb. mappákkal.
Csak át kell helyezni az egészet a D: meghajtóra. Pár kattintás. :D

Idézet:
A letöltési munka mappa a C:\X, ide kerül minden letöltés, mentés. De csak addig, míg onnan ki nem tömörítem, másolom,

:shock: :roll: Hát ezt meg azután minek? Miért a C:-re töltesz le? Én nem tennék ilyet, nem is teszek.
Vagy volt egy D:\Download mappám erre, vagy amit az előbb írtam, át van helyezve en bloc az egész Dokumentumok a D:-re.
Miért töltögetnék, akár ideiglenesen is az oprendszer partíciójára? Meg helyezgessem onnan át. Jobb, ha ott sincs.
Persze mindenki másképp csinálja, meg ahogy megszokta.


vas. dec. 11, 2022 17:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
nbela írta:
Nálam uTorrent 1.8.2 ...

Érdekes. :shock:

Én azt tapasztaltam, hogy a 2.2.1 illetve az ennél kisebb verziók a Win10/20H2 verziótól Appcrash hibát okoznak.


szomb. dec. 10, 2022 19:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Firefox
Laci_L írta:
Torrent fájl letöltése után a fájlt elmenti még a FF letöltésnek kijelölt mappába IS. Persze a uTorrent rendben elindul, és a torrent mappájában is ott van ugyanaz a fájl.
Nálam uTorrent 1.8.2, Google Chrome és dettó. Nem vackoltam sokat az okának a keresésével sem az elegáns megoldással. Nekem úgy is van egy scriptem, ami induláskor teszteli a kapcsolatokat (switch, powerline, router, szolgáltató, DNS, Internet) meg beállít pár alkalmazást. És a takarítások között ott liheg ez a parancs is:
del /f /q d:\Letöltések\*.torrent
Nem emlékszem pontosan, de már vagy 2 éve kb.


szomb. dec. 10, 2022 19:07
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
Hova tölti le a Fox? Nem a letöltésekbe teszi, ahonnan a uTorrent másolatot csinál a saját mappájába? Az eredeti meg ott marad?

Én a Documents mappát nem használom. Ha oda ment valamelyik program, vagy elmentem onnan máshova, vagy törlöm. Egyszerűen azért, mert a C:-n semmilyen dokumentumot, képet, zenét nem tárolok. Ott csak az Op rendszer, és a telepített programok vannak. De például a Portable programok mappa a programokkal is a D:-n van, ami egy másik SSD, egy fiókban.

A letöltési munka mappa a C:\X, ide kerül minden letöltés, mentés. De csak addig, míg onnan ki nem tömörítem, másolom, helyezem át másik partícióra, vagy a D:-re.
Így elérem azt, hogy nem hízik összevissza a C:, a mérete épkézláb marad, könnyű elmenteni, visszaállítani (Macrium). Nem vész el semmilyen dokumentum, adat, stb.

A C:\X van kijelölve a Firefox-nak is, mint letöltő mappa. A uTorrent munkamappája is az E:\Torrent helyen van, pont az előzőek miatt. Eddig egy torrent a letöltése után ide került, és ide is töltődik le. Most pluszban, feleslegesen belekerül a C:\X -be is. Ez az amit nem értek. Törölni, tudom, csak feleslegesen kerül oda.


szomb. dec. 10, 2022 15:32
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Hova tölti le a Fox? Nem a letöltésekbe teszi, ahonnan a uTorrent másolatot csinál a saját mappájába? Az eredeti meg ott marad?


szomb. dec. 10, 2022 13:09
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
Egy furcsa hiba jött elő a 91.13.0esr-ről a 102.5.0esr-re frissítéssel:

Torrent fájl letöltése után a fájlt elmenti még a FF letöltésnek kijelölt mappába IS. Persze a uTorrent rendben elindul, és a torrent mappájában is ott van ugyanaz a fájl.

Eddig ilyen extra mentés soha sem volt semelyik FF verziónál sem, de nem is kell. Csak törölhetem.

Nálatok van ilyen? Mit lehetne állítani, mert én nem találtam semmit sem. Így meg bosszantó.


pén. dec. 09, 2022 18:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Hát, valami zavar van az Erőben, mert Windows alól nekem is jó, csak Linux alatt nem tetszik neki valami.
Nem baj, túlélem, én se sűrűn használom. Jobban bejön a Proton. De ez nem egy fizetett hirdetés.


szer. júl. 20, 2022 22:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
Firefox alatt nem működik az Indamail ...

Nálam működik a fő oldal. De én az ESR verziót használom (91.11.0). Egyszerűen meguntam, hogy hetente frissítenek, néha sza.rul. Ezt ritkán piszkálják.
Belépni nem tudtam, törölték a fiókot mert nem használtam. Nekem így is jó. .)


szer. júl. 20, 2022 19:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Firefox alatt nem működik az Indamail, egyfolytában csak újratöltődik az egész oldal.
Ezen kívül Chrome, Edge és DuckDuckGo böngészőkkel próbáltam, ment simán.
Ez most a Firefox hibája lehet, vagy az Indások szúrtak el valamit? :hm: De csak Firefox alatt??? :hm:


szer. júl. 20, 2022 8:21
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Érdekes, az biztos.


szomb. feb. 19, 2022 22:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
... Próbáld meg letiltani a bővítményeket, akkor is ezt csinálja-e.

Mindent kipróbáltam:

Letiltottam az összes kiegészítőt > ugyanaz a hiba
Újraindítás hibaelhárítási módban > ugyanaz a hiba
Rátelepítve a legújabb 97.0.1 (eddig a 91.6.0.ESR volt) > ugyanaz a hiba
Ez van. Pedig régebben nem volt ilyen, arra emlékszem. Talán még a 90 előtti verziókkal.


SZERK: Jó lett. :D
Egy elmentett 90.0.2 verzióból a pref.js fájlt visszahoztam, és jó lett. El nem tudom képzelni, mit csináltam (szerintem semmit), vagy mit csinált a FF. HURRÁ. :idea:


szomb. feb. 19, 2022 17:18
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Nem tudtam ilyet előidézni, egyből működik ez a 2 gomb is.
Próbáld meg letiltani a bővítményeket, akkor is ezt csinálja-e.


pén. feb. 18, 2022 20:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
Van egy érdekesség, ami mintha régebben nem lett volna.

Egy új oldalon, ha le/fel akarok mozogni, a nyilak, szóköz, a Home/End gomb működik, a PgUp/PgDown gombok nem. Ha rákattintok valahova, akkor már igen. Mitől lehet? Van valami megoldás? Esetleg ez a Win sajátja?

És még egy: a szóköz PgDown-ként működik, engem zavar, ki lehet ezt kapcsolni valahogy? Maradjon csak annak, amire való.


pén. feb. 18, 2022 19:59
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
TargeT írta:
Én meg azt nem értem, vagy eszembe nem jutna, hogy miért kell állítgatni a Temp mappákat. ...

Megszoktam, még az ősidőkből. Mivel nálam csak egy User van, volt, és lesz, eszembe sem jutott, hogy ez ilyen problémás. :idea:

De minden program (több mint 100 van a gépen) megbirkózott ezzel a kihívással, csak a FF újabb verziói nem. Csak elizéltek valamit. :)


hétf. márc. 01, 2021 18:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Firefox
Én meg azt nem értem, vagy eszembe nem jutna, hogy miért kell állítgatni a Temp mappákat. :roll:
Jó helyen van az a felhasználó AppData\Local\Temp helyen. Meg hogy van a Windows alatt is egy Temp? Na bumm. :wink:
Ez a jogosultság kérdés valószínű a megoldás.
Rémlik mintha amikor először belépnék a Windows\Temp mappába törölni, a rendszegazda useremet is le iell okéztatni, hogy hozzáférjen. Vagy keverem egy másik hasonló mappával?


hétf. márc. 01, 2021 14:53
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
Érdekes. Én azt gondolnám, hogy ennek nincs hatása a működésre (nem tök mindegy hol van a TEMP mappa?), de most csak emiatt megnéztem, a Windows-on belüli mappához nem is enged hozzáférést. Ez lehetett az oka? ...

Több program (pl. a Total Commander, ABBY FineReader) használja, és hozzáfér a Win/Temp mappához. Azt nem értem, ha a Win hagyja megváltoztatni a helyet, akkor miért nem lehet használni? Mellesleg más programmal nem volt gond a Temp használattal (vagy nekem nem tűnt fel), csak a FF-nak. Ott is csak bizonyos verzióknak.

A FF Support Fórumon mindezt leírtam, csak tátották a szájukat. Ők az okosok, majd rájönnek mi volt a gond. Az biztos, hogy jó pár órát eltoltam vele. Nagyon érdekelt, hogy mi a gond, nem szívesen adok fel dolgokat. Az biztos, hogyha nincs gyors és jó partíció visszaállítás, sosem lett volna megoldás. A sok Win újratelepítés nem lett volna opció, a saját rendszer visszaállítása nálam leszerepelt.

Ha a FF visszajelez, elárulom itt is mit mondanak.


hétf. márc. 01, 2021 8:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Érdekes. Én azt gondolnám, hogy ennek nincs hatása a működésre (nem tök mindegy hol van a TEMP mappa?), de most csak emiatt megnéztem, a Windows-on belüli mappához nem is enged hozzáférést. Ez lehetett az oka?

Hasonló élményben már volt részem az Apache webszerverrel. A feltöltött fájlokat valamiért nem a saját Temp mappájába rakta, hanem a Windows\Temp-be. Ezzel addig nem volt gond, amíg nem akartam biztonsági mentést csinálni, csak a mentésre használt programnak nem volt joga hozzáférni a feltöltött, Temp-ből áthelyezett fájlokhoz, mert azokhoz az öröklődés miatt admin jog kellett (az Apache szolgáltatásként futott, annak nem volt gond).


vas. feb. 28, 2021 23:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
MEGVAAAN!

Sokat sírtam itt, hogy a uTorrent nem indul el torrent fájl letöltésekor a Firefox újabb Release verzióinál, míg a régebbi, illetve az ESR verzióknál igen.
Hogy mi a baj a Firerfoxban, arra nem jöttem rá, de a hibát az okozta, hogy a Temp és a Tmp mappák helyét a Win Rendszerbeállításokban átállítottam a Windows\Temp-be (eredetileg a User-Appdata-Local volt a helye). A gépen minden egyéb program rendben működik, kivéve a FF újabb verzióit.

Hála a Macrium-nak, meg a türelmemnek, addig keresgéltem egy új telepítéssel, és fokozatos lépésekben haladva a beállításokban (volt bőven), sok újraindítással, amíg kiderült mi a hiba.

Ehhez mit szóltok?


vas. feb. 28, 2021 20:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
Olyan intenzíven torrentezel, hogy emiatt megéri? :)

Á, dehogy. Csak bosszantó hibának tartom. Valamiért csak ott van a bejegyzés a WER mappában.


csüt. dec. 17, 2020 21:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Olyan intenzíven torrentezel, hogy emiatt megéri? :)


csüt. dec. 17, 2020 9:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
Laci_L írta:
...Ugyanebben a felállásban nálam most sem jó...

Megoldottam. :idea: Áttértem a Firefox 78.6.0 esr vadonat új verzióra. Evvel minden működik.

Mellesleg próbáltam a legújabb FF 84-es verzióval, de az sem jó. Az a furcsa, hogy afórumjukon nincs erről semmi sem, engem meg bosszant. :mrgreen: Mindegy, jó lett. :D


szer. dec. 16, 2020 21:13
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. szept. 12, 2004 18:08
Hozzászólások: 6037
Tartózkodási hely: Usa
Hozzászólás Re: Firefox
Harmadszor ugrok neki a K..Digi miatt! :evil:
:hm: Szvsz: a hiba a felhasználóban van:
http://kepkezelo.com/images/tfeny5h9uviw5xapisd9.png
http://kepkezelo.com/images/y6aypepxcovyhs00137v.png
(egyik linux,másik win 2 gép)
Rendszetől,browsertől,mitöbb a 'vastól" független,ha normálisan be van lőve a szinkronizáció a az általam haszált 4-5 böngészőben.Itt nem akarok kitérni egyéb perverzióimra: Seamonkey,Tor stb.
Ott is megoldható,de minek-függetenul,ha frissül,avagy visszatartom-mármint a frissitést- annak kell működnie,ami nekem lényeges-
Volt-van egy-két bővitmény ami az új vezióval nem kopatibilis (többnyire biztonsági hibák miatt) rá lehet erőszakoni,de előtte érdemes olvasni..elképzehető,hogy nem lesz magyar indoklás :roll:

Ps:.. uccu!!.. hátha sikeredik elküldenem :-?


kedd dec. 15, 2020 23:06
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Firefox
"Ugyanebben a felállásban nálam most sem jó. A FF Portable a PortableApps.com-ról van."
Igen, én is onnan szedtem le amikor teszteltem.
Ezért a relytéjes hibákért szeretjük a Windowst :D Persze amíg nem az én rendszeremmel van a probléma :lol:

"Én a Firefox-ot azért szeretem, mert könnyű menteni, visszaállítani. Sok hasznos kiegészítője van. Nem terpeszkedik el össze-vissza a gépen, mint a Google Chrome"
Nekem most profilt kellett törölni, a w10 topicban leírom miért.
Az új profil létrehozásakor én is csak bekapcsoltam a szinkronizálást és minden jelszó, előzmény, bővítmény és kedvenc visszajött.
Én csak használom a gépet oszt kész. Közben meg annyit és ott terpeszkedik ahol és amennyit akar :wink:


csüt. dec. 10, 2020 17:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Tulajdonképpen ebben nem különböznek. Mindegyiknek van egy mappája amiben az alkalmazás van, van egy (vagy több) profil mappa, meg opcionálisan mindegyikhez tartozik egy frissítéskezelő, ami szolgáltatásként fut. "Menteni" én úgy szoktam, hogy beállítom a szinkronizálást. Onnan simán visszatölt mindent amit kell. Bár én csak a könyvjelzőket és a bővítményeket szoktam szinkronizáltatni.


csüt. dec. 10, 2020 15:02
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
nbela írta:
... Egyébként én is teszteltem, nálam rendben indult:
Win10pro/64/20H2, Firefox 83 portable, uTorrent 1.8.2 ...

Ugyanebben a felállásban nálam most sem jó. A FF Portable a PortableApps.com-ról van.

A Google Chrome Portable-el működik. :shock:

Én a Firefox-ot azért szeretem, mert könnyű menteni, visszaállítani. Sok hasznos kiegészítője van. Nem terpeszkedik el össze-vissza a gépen, mint a Google Chrome.


szer. dec. 09, 2020 21:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Offtopik: A böngésző választás általában egyéni ízlés dolga (kivéve a céges gépeket). Eljutottunk oda, hogy a mai böngészők vagy a Blink-re épülnek vagy a Gecko-ra, ezért lényeges különbség inkább csak a plusz szolgáltatásokban van. Na meg abban, hogy melyik mennyi adatot gyűjt használat közben, és kinek küldi el...


hétf. dec. 07, 2020 21:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Firefox
>Kérdés mennyire a Firefox, és mennyire inkább a szolgáltatók webprogramozóinak a hibája.
A családban túl sok mindenkinek kezelem a befizetéseit, nem volt kedvem állandóan váltogatni a böngészőt.
Azt szerettem volna, hogy egy menüből érjek el minden szolgáltatót, a jelszavak egy helyen legyenek leszinkronizálva.
Ezért elengedtem a Firefoxot függetlenül attól, hogy ki okozta a hibát.

>A legördülő mintha már nem lenne probléma.
Igen, azóta a figyit is levették, de én már maradtam a Chrome-nál.


vas. dec. 06, 2020 14:50
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6663
Hozzászólás Re: Firefox
nbela írta:
Én sokáig voltam Firefox fan. Az 5x verzió megjelenésekor reklamáltak sokan a FŐGÁZnál és az ELMŰnél, hogy a legördülő menüvel nem működik a kiválasztás. Ekkor a szolgáltatók kirakták a honlapjukra, hogy a felület Firefox böngészővel nem működik, használjunk másik böngészőt. Ekkor váltottam.

Váltani én nem váltottam, hanem ezeket az oldalakat ilyenkor Edge-ben nyitottam meg.
Az is előfordul, hogy az ELMŰ oldalak jórészt feketében nyílnak meg.
Kérdés mennyire a Firefox, és mennyire inkább a szolgáltatók webprogramozóinak a hibája. A legördülő mintha már nem lenne probléma.


vas. dec. 06, 2020 10:06
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Firefox
Akkor ideiglenesen kapcsold át a Firefoxot, hogy a torrent fájlokra ne a Megnyitás, hanem a Letöltési folyamat induljon.
És majd letöltött fájlra klikkelve indul a torrent az intézőből/commanderből.
A következő verzió váltáskor majd újra teszteled.
---
Tesztelheted a Firefoxot kikapcsolt bővítményekkel is, hátha valamelyik bekavar.
---
Egyébként én is teszteltem, nálam rendben indult:
Win10pro/64/20H2, Firefox 83 portable, uTorrent 1.8.2
---
Én sokáig voltam Firefox fan. Az 5x verzió megjelenésekor reklamáltak sokan a FŐGÁZnál és az ELMŰnél, hogy a legördülő menüvel nem működik a kiválasztás. Ekkor a szolgáltatók kirakták a honlapjukra, hogy a felület Firefox böngészővel nem működik, használjunk másik böngészőt. Ekkor váltottam.


vas. dec. 06, 2020 7:29
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
Kipróbáltam a BitTorrent Pro 7.10.5 -val. Ugyanaz a hiba. A 82-vel megy, a 83-al nem. Pedig ez már nem egy 10 éves program, és nem is uTorrent.

Biztos, hogy az új FF a ludas. Most itt tartok. :hm:


szomb. dec. 05, 2020 21:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Szerintem ez nem a Firefox hibája hanem a uTorrenté, csak az új verziónál előjön valamiért. Mindenesetre elég sokan panaszkodnak rá, és úgy látom elég régóta.
Ha nem javul a helyzet, én inkább váltanék egy másik torrent kliensre. A uTorrent régen nagyon jó volt, de aztán kikopott az élvonalból, vannak nála sokkal jobbak.


pén. dec. 04, 2020 23:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
nbela írta:
... Google keresés: "c000041d" "utorrent.exe" "2.2.1.25302" ...

Nem sokat találtam, egy frissebb van, de az sem ér semmit:
Kód:
Windows 10: In the new version of Windows, Explorer has a section called Quick Access. This includes your frequent folders and recent files. Explorer defaults to opening this page when you open a new window. If you’d rather open the usual This PC, with links to your drives and library folders, follow these steps:

    Open a new Explorer window.
    Click View in the ribbon.
    Click Options.
    Under General, next to “Open File Explorer to:” choose “This PC.”
    Click OK

Az MS tanácsa az, hogy hiányzik a GDI32.dll. Nem hiányzik. A másik tanácsa, hogy ne használjuk a uTorenetet, mert nem hagyták jóvá. :D Na persze.

A többi tanács 10-15 éves, egy válasz meg is magyarázza:
Kód:
Please provide an URL to such a .torrent file.
This is basically no bug if the site either sends the file as application/octet-stream or with a content-disposition:attachment header

Én azt nem értem, hogy miért Win összeomlás ez, ha a különbség csak a Firefox verziója. Az utolsó verzióig soha nem volt probléma a uTorrent 2.2.1-el, semelyik Op rendszeren sem. Kipróbáltam az általad használt, még öregebb 1.8.2 verzóval, de ugyanaz a baj a FF 83-al.

Fogtam, visszaraktam a FF 82-t, nem frissítek, majd csak lesz javulás.
Ha arra lenne ötlet, hogy lehet a néha felugró figyelmeztetést kikapcsolni ami a frissítésre utal?


pén. dec. 04, 2020 17:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: pén. aug. 06, 2004 22:20
Hozzászólások: 3531
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás Re: Firefox
>Mi lehet ez?
Windows Error Reporting (WER), összeomlási jelentés.
Google keresés: "c000041d" "utorrent.exe" "2.2.1.25302"

>Nálatok van ilyen?
Nincs, mert Chrome, és Utorrent 1.8.2


szer. dec. 02, 2020 23:44
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
Furcsa hiba jött elő a 83.0 verziónál. A 82-vel még jó volt, visszatértem egy próba telepítéssel, és egyértelműen a 83-as a hibás.Vagy talán valami mással való együttállás.

A problém az, hogy ha van egy torrent link valahol, rákattintva megnyílt a uTorrent, és már töltött is. Most nem történik semmi. A szép az, hogy magnet linkre kattintva elindul. Ha nem a uTorrent-re van irányítva a letöltés, hanem mappába, akkor simán lejön, és onnan már futtatható a uTorrent.

A C:\ProgramData\Microsoft\Windows\WER\ReportArchive\AppCrash_uTorrent.exe... \ helyen létrejön egy Report.wer fájl, amiből semmit sem értek.

Mi lehet ez? Nálatok van ilyen?

Kód:
Version=1
EventType=APPCRASH
EventTime=132514113181691389
ReportType=2
Consent=1
UploadTime=132514113186483172
ReportStatus=268566528
ReportIdentifier=07355647-c212-4b0e-91a0-3dd7956bc690
IntegratorReportIdentifier=10c00438-a71d-473e-ba54-b8bbd81a5853
Wow64Host=34404
Wow64Guest=332
NsAppName=uTorrent.exe
OriginalFilename=uTorrent.exe
AppSessionGuid=0000042c-0001-0109-64bf-18c1e1c8d601
TargetAppId=W:00062755a277cb4b44beba16cb5e10ff61fd00000904!000076cb0def3ee130f4bddb6893acbcd6a7284f336b!uTorrent.exe
TargetAppVer=2011//05//17:23:16:24!66ca5!uTorrent.exe
BootId=4294967295
ServiceSplit=1991664696
TargetAsId=649
IsFatal=1
EtwNonCollectReason=1
Response.BucketId=0b0cd1a4574901376287add72124d472
Response.BucketTable=1
Response.LegacyBucketId=1335226954024277106
Response.type=4
Sig[0].Name=Alkalmazásnév
Sig[0].Value=uTorrent.exe
Sig[1].Name=Alkalmazásverzió
Sig[1].Value=2.2.1.25302
Sig[2].Name=Alkalmazás időbélyegzője
Sig[2].Value=4dd301c8
Sig[3].Name=Hiba – modul neve
Sig[3].Value=GDI32.dll
Sig[4].Name=Hiba – modul verziója
Sig[4].Value=10.0.19041.546
Sig[5].Name=Hiba – modul időbélyegzője
Sig[5].Value=9a24d4df
Sig[6].Name=Kivételkód
Sig[6].Value=c000041d
Sig[7].Name=Kivétel – eltolás
Sig[7].Value=00005d67
DynamicSig[1].Name=Operációs rendszer verziója
DynamicSig[1].Value=10.0.19042.2.0.0.256.48
DynamicSig[2].Name=Területibeállítás-azonosító
DynamicSig[2].Value=1038
DynamicSig[22].Name=További információk 1
DynamicSig[22].Value=3a7c
DynamicSig[23].Name=További információk 2
DynamicSig[23].Value=3a7c073b83bf0a1c7b91447f2e388728
DynamicSig[24].Name=További információk 3
DynamicSig[24].Value=4a49
DynamicSig[25].Name=További információk 4
DynamicSig[25].Value=4a493bf1a049937d1c049b83b07fde31
UI[2]=C:\Program Files (x86)\uTorrent\uTorrent.exe
LoadedModule[0]=C:\Program Files (x86)\uTorrent\uTorrent.exe
LoadedModule[1]=C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll
LoadedModule[2]=C:\Windows\System32\KERNEL32.DLL
LoadedModule[3]=C:\Windows\System32\KERNELBASE.dll
LoadedModule[4]=C:\Windows\System32\ADVAPI32.dll
LoadedModule[5]=C:\Windows\System32\msvcrt.dll
LoadedModule[6]=C:\Windows\System32\sechost.dll
LoadedModule[7]=C:\Windows\System32\RPCRT4.dll
LoadedModule[8]=C:\Windows\System32\comdlg32.dll
LoadedModule[9]=C:\Windows\System32\combase.dll
LoadedModule[10]=C:\Windows\System32\ucrtbase.dll
LoadedModule[11]=C:\Windows\WinSxS\x86_microsoft.windows.common-controls_6595b64144ccf1df_6.0.19041.488_none_11b1e5df2ffd8627\COMCTL32.dll
LoadedModule[12]=C:\Windows\System32\shcore.dll
LoadedModule[13]=C:\Windows\System32\GDI32.dll
LoadedModule[14]=C:\Windows\System32\USER32.dll
LoadedModule[15]=C:\Windows\System32\win32u.dll
LoadedModule[16]=C:\Windows\System32\gdi32full.dll
LoadedModule[17]=C:\Windows\System32\msvcp_win.dll
LoadedModule[18]=C:\Windows\System32\SHLWAPI.dll
LoadedModule[19]=C:\Windows\System32\SHELL32.dll
LoadedModule[20]=C:\Windows\System32\ole32.dll
LoadedModule[21]=C:\Windows\System32\OLEAUT32.dll
LoadedModule[22]=C:\Windows\System32\PSAPI.DLL
LoadedModule[23]=C:\Windows\SYSTEM32\MSIMG32.dll
LoadedModule[24]=C:\Windows\System32\WS2_32.dll
LoadedModule[25]=C:\Windows\System32\IMM32.DLL
LoadedModule[26]=C:\Windows\SYSTEM32\CRYPTSP.dll
LoadedModule[27]=C:\Windows\system32\rsaenh.dll
LoadedModule[28]=C:\Windows\System32\bcrypt.dll
LoadedModule[29]=C:\Windows\SYSTEM32\SspiCli.dll
LoadedModule[30]=C:\Windows\SYSTEM32\USERENV.dll
LoadedModule[31]=C:\Windows\SYSTEM32\profapi.dll
LoadedModule[32]=C:\Windows\System32\bcryptprimitives.dll
LoadedModule[33]=C:\Windows\SYSTEM32\CRYPTBASE.dll
LoadedModule[34]=C:\Windows\SYSTEM32\kernel.appcore.dll
LoadedModule[35]=C:\Windows\system32\uxtheme.dll
LoadedModule[36]=C:\Windows\SYSTEM32\msi.dll
LoadedModule[37]=C:\Windows\SYSTEM32\shfolder.dll
LoadedModule[38]=C:\Windows\SYSTEM32\windows.storage.dll
LoadedModule[39]=C:\Windows\SYSTEM32\Wldp.dll
LoadedModule[40]=C:\Windows\SYSTEM32\DnsApi.dll
LoadedModule[41]=C:\Windows\SYSTEM32\IPHLPAPI.DLL
LoadedModule[42]=C:\Windows\System32\NSI.dll
LoadedModule[43]=C:\Windows\System32\MSCTF.dll
LoadedModule[44]=C:\Windows\SYSTEM32\urlmon.DLL
LoadedModule[45]=C:\Windows\SYSTEM32\iertutil.dll
LoadedModule[46]=C:\Windows\System32\clbcatq.dll
LoadedModule[47]=C:\Windows\System32\FirewallAPI.dll
LoadedModule[48]=C:\Windows\System32\fwbase.dll
LoadedModule[49]=C:\Windows\System32\FWPolicyIOMgr.dll
LoadedModule[50]=C:\Windows\system32\mswsock.dll
LoadedModule[51]=C:\Windows\SYSTEM32\dhcpcsvc.DLL
LoadedModule[52]=C:\Windows\SYSTEM32\dhcpcsvc6.DLL
LoadedModule[53]=C:\Windows\System32\npmproxy.dll
LoadedModule[54]=C:\Windows\SYSTEM32\TextShaping.dll
LoadedModule[55]=C:\Windows\System32\rasadhlp.dll
LoadedModule[56]=C:\Windows\SYSTEM32\textinputframework.dll
LoadedModule[57]=C:\Windows\System32\CoreUIComponents.dll
LoadedModule[58]=C:\Windows\System32\CoreMessaging.dll
LoadedModule[59]=C:\Windows\SYSTEM32\ntmarta.dll
LoadedModule[60]=C:\Windows\SYSTEM32\wintypes.dll
LoadedModule[61]=C:\Windows\System32\fwpuclnt.dll
LoadedModule[62]=C:\Program Files (x86)\VoluMouse\vlmshlp32.dll
LoadedModule[63]=C:\Windows\SYSTEM32\WindowsCodecs.dll
LoadedModule[64]=C:\Windows\System32\CFGMGR32.dll
LoadedModule[65]=C:\Windows\SYSTEM32\PROPSYS.dll
LoadedModule[66]=C:\Program Files (x86)\Common Files\microsoft shared\ink\tiptsf.dll
LoadedModule[67]=C:\Windows\System32\thumbcache.dll
LoadedModule[68]=C:\Windows\SYSTEM32\policymanager.dll
LoadedModule[69]=C:\Windows\SYSTEM32\msvcp110_win.dll
LoadedModule[70]=C:\Windows\SYSTEM32\DUser.dll
LoadedModule[71]=C:\Windows\SYSTEM32\atlthunk.dll
LoadedModule[72]=C:\Windows\SYSTEM32\DBGHELP.DLL
LoadedModule[73]=C:\Windows\SYSTEM32\dbgcore.DLL
LoadedModule[74]=C:\Windows\SYSTEM32\version.dll
State[0].Key=Transport.DoneStage1
State[0].Value=1
OsInfo[0].Key=vermaj
OsInfo[0].Value=10
OsInfo[1].Key=vermin
OsInfo[1].Value=0
OsInfo[2].Key=verbld
OsInfo[2].Value=19042
OsInfo[3].Key=ubr
OsInfo[3].Value=630
OsInfo[4].Key=versp
OsInfo[4].Value=0
OsInfo[5].Key=arch
OsInfo[5].Value=9
OsInfo[6].Key=lcid
OsInfo[6].Value=1038
OsInfo[7].Key=geoid
OsInfo[7].Value=109
OsInfo[8].Key=sku
OsInfo[8].Value=48
OsInfo[9].Key=domain
OsInfo[9].Value=0
OsInfo[10].Key=prodsuite
OsInfo[10].Value=256
OsInfo[11].Key=ntprodtype
OsInfo[11].Value=1
OsInfo[12].Key=platid
OsInfo[12].Value=10
OsInfo[13].Key=sr
OsInfo[13].Value=0
OsInfo[14].Key=tmsi
OsInfo[14].Value=220854180
OsInfo[15].Key=osinsty
OsInfo[15].Value=2
OsInfo[16].Key=iever
OsInfo[16].Value=11.630.19041.0-11.0.220
OsInfo[17].Key=portos
OsInfo[17].Value=0
OsInfo[18].Key=ram
OsInfo[18].Value=7869
OsInfo[19].Key=svolsz
OsInfo[19].Value=48
OsInfo[20].Key=wimbt
OsInfo[20].Value=0
OsInfo[21].Key=blddt
OsInfo[21].Value=191206
OsInfo[22].Key=bldtm
OsInfo[22].Value=1406
OsInfo[23].Key=bldbrch
OsInfo[23].Value=vb_release
OsInfo[24].Key=bldchk
OsInfo[24].Value=0
OsInfo[25].Key=wpvermaj
OsInfo[25].Value=0
OsInfo[26].Key=wpvermin
OsInfo[26].Value=0
OsInfo[27].Key=wpbuildmaj
OsInfo[27].Value=0
OsInfo[28].Key=wpbuildmin
OsInfo[28].Value=0
OsInfo[29].Key=osver
OsInfo[29].Value=10.0.19041.630.amd64fre.vb_release.191206-1406
OsInfo[30].Key=buildflightid
OsInfo[31].Key=edition
OsInfo[31].Value=Professional
OsInfo[32].Key=ring
OsInfo[33].Key=expid
OsInfo[34].Key=fconid
OsInfo[35].Key=containerid
OsInfo[36].Key=containertype
OsInfo[37].Key=edu
OsInfo[37].Value=0
FriendlyEventName=Működésképtelenné vált
ConsentKey=APPCRASH
AppName=µTorrent
AppPath=C:\Program Files (x86)\uTorrent\uTorrent.exe
NsPartner=windows
NsGroup=windows8
ApplicationIdentity=F5B475B53FDFEEDF58F90E9B984177CD
MetadataHash=299209569


szer. dec. 02, 2020 21:46
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11865
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Firefox
vackor írta:
Meglett a megoldás, de sajnos csak a profil teljes törlése segített. Csinált egy új profilt, azt szinkronizáltattam, és azóta jó.

Szerencsére a könyvjelzők importálhatók a hibás adatbázisból. Mellesleg én még ilyen jelenséggel nem találkoztam, pedig a 3-as verzió óta használom a FF-ot, az meg régen volt.


szer. nov. 06, 2019 7:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Meglett a megoldás, de sajnos csak a profil teljes törlése segített. Csinált egy új profilt, azt szinkronizáltattam, és azóta jó.


szer. nov. 06, 2019 0:57
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Megint sikerült belefutnom egy Firefox problémás dologba. Telepítettem néhány kiegészítőt (HTTPS Everywhere, Privacy Badger, Dark Reader), amik működnek is rendesen. Kiraktam az ikonjukat is az eszköztárra. Csakhogy újraindítás után mindegyik meghülyül, eltűnik az ikon, csak az üres helye marad, és nem is működik. Ez most a Firefox hibája, vagy a bővítményeké?? Több gépen is így jártam.


kedd nov. 05, 2019 15:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4773
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás Re: Firefox
Hehe, ahogy megjelent a 68.0, egyből tudott frissíteni.


kedd júl. 16, 2019 11:01
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1474 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 30  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség