Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. máj. 09, 2024 20:26



Hozzászólás a témához  [ 36 hozzászólás ] 
Telecom magazin 
Szerző Üzenet
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 13:55
Hozzászólások: 56
Hozzászólás 
Idézet:
SamsungX600 írta:
Idézet:
.:Jeff:. írta:
...a Mobil Élet című kiadványt...



És ezt a fent említett újságot hol, mikor és mennyiért lehet beszerezni???



Az ára 1469Ft, jár hozzá egy CD amin minden féle mobilezközhöz van valami progi. Én Pesten vettem egy újságosnál, de majdnem minden nagyobb újságosnál látttam. Elméletileg 2 havonta, vagy negyedévente jelenik meg. Ez egy CHIP különszám, az említett szám május-júniusi volt. Úgyhogy ha minden jól megy talán mottmár megit aktuális lesz egy szám.


pén. júl. 02, 2004 9:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
SamsungX600 írta:
.:Jeff:. írta:
...a Mobil Élet című kiadványt...


És ezt a fent említett újságot hol, mikor és mennyiért lehet beszerezni???


Ára 1500, az hogy hol az egy nagyon jó kérdés. Kb 1 hónapja jelent meg, de Budapesten és az M1, M3 vonalán sehol sem árusították, végül 2 hete találtam rá egy Miskolc - Avasi kis elarusítóhelyen.


csüt. júl. 01, 2004 22:11
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 18:49
Hozzászólások: 687
Tartózkodási hely: Bárhol felbukkanhatok
Hozzászólás 
.:Jeff:. írta:
...a Mobil Élet című kiadványt...


És ezt a fent említett újságot hol, mikor és mennyiért lehet beszerezni???


csüt. júl. 01, 2004 20:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 649
Tartózkodási hely: Veszprém
Hozzászólás 
Én már kb fél éve nem veszem meg.A TESCO-ba belelapozok aztán ennyi.A neten tényleg hamarabb jutsz friss infóhoz és pontosabban.


csüt. júl. 01, 2004 10:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Jó, hogy felhoztad a topicot, a Mobil Élet című kiadványt én is meg akartam ugyanis említeni. Végre egy újság, ami érdemes megvenni. A tesztek informatívak, nincsenek tele ökörségekkel és nem gyártói reklámbrosúrák. Ahogy hallottam pl. a PDA tesztek nagy részét a PDAmania szerkesztői/olvasói segítségével írták...

A Telecom Magazint a kezdetek kezdetén én is mindig megvettem, de kb 1.5 éve 1 számot sem olvasok, kritikán aluli az egész újság, nem is idegesítem magamat vele.


csüt. júl. 01, 2004 10:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 13, 2004 13:55
Hozzászólások: 56
Hozzászólás 
Egy régi témához nyúlnék, ami szerintem megérne néhány szót.
Már 2001 óta rendszeresen veszem az újságot, meg voltam vele elégedve úgyhogy de akkoriban nemigen volt még más. De az utóbbi egy-két évben a színvonala egyre csak romlott az ára meg nőtt. A tesztek pontatlanok a piaci körkép nevezetű valami pedig az utóbbi hónapokban állandóan változik és egyre nagyobb hibákat lehet benne találni. Mostmár szinte nincs olyan készülék a táblázatban amről ne hagynának, vagy írnának hozzá valamiien funkciót. Csak pár példa: 2004.május: V525 Mp3 csengőhang nincs. "hát érdekes, szerintem szépen szól. GX10i videólejátszás, van. Hol?? stb.. A legbosszantóbb talán az, hogy már hónapok óta nem sikerül tartani magukat az újságban kiírt várható megjelenéshez Pl.: (megj. június második felében.) Most július 1 van és még sehol semmi :evil: . Ezt szerintem nem tehetné meg ha lenne a piacon egy másik konkurens havilap, de sajna ez nem így van. Ugyan vannak ezzel a témával foglalkozó lapok de azok csak különszámok, vagy negyedéves megjalenésüek. A mobilmánia c. lapot nem mondanám, mert az szintén Telecom kiadás, bár bővebb mobiltartalommal, de a telefontesztek a Telecomból már olvasott tesztek rövid változatai. viszont még nincs benne annyi reklám mint a Telecomban. Nemrég kezembe került a CHIP magazin különszáma Mobilélet néven, az az újság teljesen korrekt ugyan rövid de tömör leírások elenyésző hibával minden témában ,pártatlanul. Kevés reklám, és nem éreztem úgy, hogy a tesztet a forgalmazó cég írta és belerakták az újságba. Ha ilyen újságok havi rendszerességgel lennének a Telecomnál hamar lehúzhatnák a redőnyt. :lol: Kb. 2 hónapja van nettem, ahol hamarabb olvasol mindenről, pontosabban és többet. Eddig a nyomtatot sajtó jobban bejött, de úgy látom, hogy hanyagolni fogom az eddig hobbiként olvasott, és gyűjtött újságot,


csüt. júl. 01, 2004 10:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Vettem egy "Mobile Zeit" cimu ujsagot. A cikkek egy resze a gyarto weboldalat idezi, de amugy egesz kellemes. Ha eppen nem jutsz hozza Connecthez, akkor erdemes megvenni.


hétf. ápr. 19, 2004 22:35
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 78
Hozzászólás 
A telecom magazin szerintem nagyon **** lett :(


pén. júl. 18, 2003 19:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Már a T20-as is fogad, T65 detto, de pl az R600 nem. Mint ahogyan fax sincs benne.


pén. júl. 18, 2003 16:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
A T68 valoban fogad nokia kepuzenetet. Tesztelve :)


pén. júl. 18, 2003 12:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Minden egyes szavaddal maximálisan egyetértek. Ezeket én is
le akartam írni, de így már felesleges. Köszi! :-)


pén. júl. 18, 2003 11:14
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Az első telekomoknál kicst meglepődve tapasztaltam azt ráadásul, hogy a netről már jól ismert cikkeket láttam viszont!!! Amit otthon szinte ingyen már olvastam, megvettem papírformátumban... amik már szintén megvoltak, mert kinyomtattam őket (ingyen!). ;-)
A gsmportot ismerem, egy írásom szerepel is ott (E R520m). A hozzáállásuk pedig teljesen a Telekomnál tapasztaltakkal. Volt, hogy írtam pontatlanságról, de azt ki is javították! Nekik kéne kiadni valami magazint! Akkor aztán lenne konkurencia.
Szia Mattheus! ;-)

Most jut eszembe. Beszélhetünk még esetleg a ComputerPanoráma Mobilos kiadványáról is, de azért az is hagy kívánnivalót maga után. Kicsit olcsóbb, de sokkal vékonyabb is. Ebben is rengeteg a hiba. Kik szerkesztik ezeket az újságokat? Nehézipari-gépészek? :-D

Üdv: Gabesz


pén. júl. 18, 2003 10:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 16
Hozzászólás 
Szervusztok!

Szerintem írjatok le ide minden olyan dolgot, ami szerintetek nem jó, illetve hogy mivel lehetne feldobni a lapot. Én anyit tudok tenni, hogy szólok a Telecomnál mindenkinek, hogy kuksizzák meg a fórumot, merítsenek ötleteket, legyenek aktívak, innovatívak, stb. stb. Hátha...

(addig is nézzétek a www.gsmport.hu -t:))

M


pén. júl. 18, 2003 7:36
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Korábban rendszeresen vásároltam a lapot, de pár hónapja leálltam, pont a leírtak miatt: gyengül a színvonal, régen nem aktuális beírások, vacak tesztek stb.
15 perc netezéssel több infót tudhatsz meg, mint a teljes lap átböngészésével.
A kedvencem pedig a horror árakon hirdető mobilnepperek kínálata az újságban több oldalon.


pén. júl. 18, 2003 7:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Korábban rendszeresen vásároltam a lapod, de pár hónapja leálltam, pont a leírtak miatt: gyengül a színvonal, régen nem aktuális beírások, vacak tesztek stb.
15 perc netezéssel több infót tudhatsz meg, mint a teljes lap átböngészésével.
A kedvencem pedig a horror árakon hirdető mobilnepperek kínálata az újságban több oldalon.


pén. júl. 18, 2003 7:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
Na ezaz,nincs igazi konkurenciája,és ez nagy baj,mellesleg vszínű ezért is vesszük meg,mert nincs más!:)


pén. júl. 18, 2003 7:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 14
Hozzászólás 
Na látjátok, itt van a kutya elásva, hogy megveszitek az újságot akkor is, ha tele van hibával (pontatlansággal). Fix, és elegendő számú olvasótábora van így is, akkor meg miért gürcölnének többet "csak" azért, hogy igényesebb legyen tartalmilag? Innen látni, hogy nincs rászorulva az olvasók kegyeiért folyó küzdelemre! Mérget vehettek rá, hogy ha elkezdene esni a lap olvasottsága, vagy konkurenciát kapna, rögvest lázas színvonal emelésbe fognának.
Egyébként az egyik szerkesztő személyes ismerősöm és évfolyamtársam, majd megérdeklődöm nála ősszel ennek a fenenagy tojunkazolvasóra helyzetnek a miértjét.


pén. júl. 18, 2003 0:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 364
Tartózkodási hely: Audi A4 TDI...majd egyszer :-)
Hozzászólás 
Szerintem is csapnivaló az újság minősége, ennek ellenére én is megveszem, egyszerűen azért, mert nincs más magyar nyelvű hasonló témakörű kiadvány.

Alternatívaként egyébként megeleg ajánlom a német Connectet. Ennek is rendszeres olvasója vagyok. Mondjuk a két újság között olyan nagy a távolság, mint ide Hawai...és nem a Telecom javára. :-)


csüt. júl. 17, 2003 22:11
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
2000.12.21-én írtam nekik, azóta nem válaszoltak. Szerintetek reménykedjek még? ;-)

"
Tisztelt Szerkesztőség!

Mindenek előtt Kellemes Karácsonyt és Boldog Új Évet minden kollégájuknak!

Idén kezdtem el gyűjteni a Telecom Magazint, de sajnálattal tapasztaltam, hogy a sok valótlan és ellentmondó adat még nem került kijavításra.

A Postaláda rovatban már volt alkalmam olvasni egy hasonló észrevételt, de amire önök azt írták, hogy kijavítják még a következő számban is hibásan jelent meg. (novemberi és decemberi szám, Nokia 7110-es csengőhangok száma)

Én szintén a piaci körkép összesítő táblázatában találtam hibákat, pl. a Panasonic GD sorozat (30, 50, 52, 70) kijelzőjén 3x16 karakter jeleníthető meg! Ellentmondás szintén a Panasonic GD 50-esnél található, ugyanis 2 oldallal előbbre más adatok találhatók a súlyát illetően (tapasztalatom: 115g). Még a piaci körképhez.
- Az Alcatel 300-as sorozata már rendelkezik rezgő hívásjelzéssel!
- A Panasonic GD92-es 4-5 db csengőhangot tud rögzíteni (külső hang + komponálni lehet 3 v. 4-et)
- A Nokia 7110-es meg 1000 telefonszám tárolására is alkalmas.

Kérem, hogy tegyenek valamit végre a hibák orvoslása érdekében, hiszen ezek az adatok a laikusabb felhasználókat félrevezethetik. Ráadásul, ha rossz egy táblázat, akkor meg mi az értelme?! Az ember ennyi pénzért már elvárhatja azt, hogy jól értesüljön!

Üdvözlettel:
"

Egy kis nyállal kezdtem, meg akkor még csak ilyeneken akadtam fent. :-) Én is felhoztam a laikusokat, akkoriban még nagy volt ugyebár a nokiaőrület és érdekes módon azért azokban annyit nem hibáztak, így az emberek simán szemet sem vetettek a "jobban" felszerelt telcsikre. Emléxem a Pana GD50esem és az akkor istenített 3210 közti különbségekre... ;-)
Bocs, hogy az egészet bekopiztam, de kívánta!

Üdv: Gabesz


csüt. júl. 17, 2003 21:55
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Én már hónapokkal ezelőtt küldtem nekik e-mailt hogy a T68i
esetében van néhány hiba az újságban. Én is elsősorban az
asztali kihangosítást említettem meg, aztán a képüzenetet
(Nokia formátumút tud kezelni. Nem próbáltam, de állítólag
működik.) Meg azt is megemlítettem, hogy a saját
telefonkönyvhöz azt az 510-es számot odaírhatnák ha már
több készülék esetén is feltüntetik. Választ én sem kaptam
és azóta már 2 példányjelent meg a hibás adatokkal, semmit
sem javítottak ki.
A legújabban olvasva a hangrögzítés idejét én is
felháborodtam, de letudtam annyival hogy hiába szólok,
fülük botját sem mozgatják.
Ettől függetlenül szeretem ezt az újságot, de azért
készülékvásárlás előtt célszerű más forrásból is utána
nézni hogy mit tud egy telefon. Ez pedig szomorú, mert
éppen ez lenne a Telecom egyik legfontosabb feladata.


csüt. júl. 17, 2003 21:09
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Kecskemét
Hozzászólás 
egyetértek,és énis mindig megveszem kb 2 éve,1 pl az elfogultságról,a v200 ra a véleményben azt írták,h hát a felhasználónak nem lehet semmi kifogása a készülékkel kapcsolatban,eltekintve néhány olyan "apróságról",h nincs benne java!Pojjén megmondjuk hajdúk dávidka nincs benne semmi,1 kalap ****,és mivan ha ez alapján vásárol 1 laikus,borzalom...


csüt. júl. 17, 2003 20:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
Én már kb 1,5 éve veszem a telecomot. Hátt... Vélemény. Egy nagy reklámújság az egész. Azon röhögök a legnagyobbakat amikor előkaparnak valami távolkeleti noname sz*rt és azt is megpróbálják vmi jó telefonnak beállítani. :DD De az ilyen cikkek megírásához nem kell nagy tehetség: kb felsorolják, hogy mit tud a telefon. Örülhetünk, ha egykét hibát megemlítenek. Szerintem ha valaki IGAZÁN tudni akarja milyen egy telefon az ilyen netes fórumokon tájékozódik, de még a mobilos oldalak tesztjei is elég jók, mert függetlenek! Le merik szólni a telefont, ha nem jön be nekik! A telecomban ilyen nem fordul elő. Meg aztán néha olyan csontig lerágott témákat, teljesen érdektelen cikkeket, vagy értelmetlen rizsákat tesznek bele, hogy az már siralomház. De ami igazán fontos lenne az meg nincs benne, gondolok itt pl az akksik kezelésére. A pontatlanságokról ne is beszéljünk, szinte ordítanak, de baxnak rá kijavítani. Na meg igen, az egyik szolgáltató felé húznak... De ezt már előttem kellőképpen kifejtették. És lám énis vagyok olyan hülye, hogy megveszem. Ez az igazi mobilmániákusság, szép színes, meg kézbefogható, 1 óra alatt kiolvasom. :D Na mind1, színvonaltalan szutyok, de a miénk. Mint a suzuki. :D


csüt. júl. 17, 2003 19:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
Ha tudsz kicsit nemetul, akkor ajanlom a nalunk is
megveheto nemet Connect-et. Nemzetkozi ujsagarusoknal
lehet kapni, pl. a Vaci utcaban.


csüt. júl. 17, 2003 16:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
Mivel a baratnom Nagyvaradon lakik eleg sok idot szoktam ott tolteni. egy dologbol, de csak egybol qrvara irigylem a romanokat. Van egy magazinjuk a Connect ami eszmeletlen jol el van talava. Telekommunikacio /gsm, pda, vezetekes stb/, szamitastechnika, autos resz /pl.: gps stb/ interjuk.......
Sajna en csak kepeket nezegetek mert " nu stu romaneste" :)))
Billy


csüt. júl. 17, 2003 16:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1341
Tartózkodási hely: Inzell
Hozzászólás 
A westel egyenlito havidijjas is regota rosszul van a tarifatablazatban. Amiota megjelent...


csüt. júl. 17, 2003 14:24
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
szerintem is egyre gyatrább az újság véleménye! De valahogy én is mindig megveszem, de hogy minek?


csüt. júl. 17, 2003 13:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1453
Hozzászólás 
Grass!

Teljesen egyetértek veled. Az újság teli van hibákkal, de mégis mindig megveszem, mert jó azért átlapozni. Elég sokat vonatozom, és olyankor jól jön. Igaz, hogy neten minden infóhoz hozzájutok, de akkor is jó néha {b}kézbe fogni{/b} az újságot.
Rengeteg a hiba a lapban. Most arról nem írok, hogy egy-egy telónál milyen konkrét tévedések vannak. Arról sem, hogy bizonyos dolgot, vagy annak hiányát az egyik tesztben megemlítik pozitívumbnak vagy negatívumnak, a másik tesztben meg nem. Stb.stb.
Azonban az elég felháborító, hogy ha levelet írsz nekik, arra sem veszik a fáradságot, hogy két szóval regáljanak. Egyik alkalommal pl. rosszul volt megadva a telefonszám, amire szavazni lehetett. Legutóbb pedig már nem bírtam tovább nézni, hogy a tarifatáblázatokban hónapok óta rosszul szerepelt a Perfekt csúcsidőn kívüli percdíja és a Pannon számlás előfizetések SMS díjai. Kíváncsi vagyok, a legfrissebb számban javítják-e a dolgokat?


csüt. júl. 17, 2003 12:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!

Újabb topic élesztés..., de ha egyszerűen **** változtatni. Én hüje meg továbbra is veszem néha.
Mint írtam, csak néha. A magyarázat is egyszerű, az ember olyanról mondjon véleményt, amit saját bőrén tapasztal, átél, stb... Nagy örömmel vettem kezembe a júniusi számot, ami július elejére meg is jelent már. A hátsó, telefon adatos oldalakat csak átfutólag néztem, egyelőre ott nem hibáztak, de!!! /Most találtam ezeket, t68i: asztali kihangosítással rendelkezik... :-), t310-eshez odaírják, angol t9, akkor a t300-hoz és a t68-hoz miért nem?!/ Húúú, ha főszerkesztő lehetnék... ;-)

Az üzleti telefonok tesztjénél, szegény T68i-ről elég érdekes dolgokat írnak. :-( Költői kérdés: miért írnak olyanról konkrétan, amiről fingjuk sincs!?
Azt, hogy i-s t68 nem volt a kezükben az árulkodik, hogy a diktafont kicsit benézték. 36 vagy 92 mp rögzítés... ugyanmár. M-es sem volt a kezükben!!! Maximum egy T39 vagy egy R520, mert a T68m, már m-esen is 102 mp-et tudott rögzíteni "rosszabb" minőségben!!!
Ugyanennél a tesztnél, a bevezető oldalon leírják mik fontosak egy üzleti telcsinél. Ok. A fejlett adatátviteli képességek... Erre a Mot T720i, ami csak kábeles. Fejlett hangfunkciók! Erre szerepel ugyancsak a N 6100, a Sams V200 és a Sharp GX10i, amelyekből ez valahogy hiányzik.
Tudom nehéz belőni egy-egy kategóriát, de akkor ne írjon ilyet!: "Csak olyan készülékek szerepelhettek a teszben, melyek rendelkeznek a fent említett szolgáltatásokkal."

Már soxor megfogadtam nem veszem meg a magazint, de nem tudom megállni. Épp csak kíváncsiságból, mégis hol tart a színvonal, vagy mert épp érdeklődésemet felkelti egy-egy tesztelt teló. A tesztek olvasása után azonban ajánlott a dolgok után nézni a neten is!
És mivel rendszertelen, de vásárlója vagyok az újságnak, éreztem a jogot és bátorságot, hogy kritizáljam is! Nekik is írtam anno, de még válaszra sem méltattak! No Comment!

Üdv: Gabesz


csüt. júl. 17, 2003 10:44
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Sajnos úgy fest, mintha valóban dilettánsok gyülekezete lenne a szerkesztőségben. Alapvető GSM dolgokról valótlant és rosszat állítanak. Az elfogultság pedig valóban egyértelmű. Nagyon gáz.

-guru-


kedd feb. 20, 2001 16:50
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Szerintem annyira azért nem rossz. Néha vannak benne használható dolgok. És több mobilteló lehetne benne, én a helyükben a PDA-knak készítenék mellékletet.


kedd feb. 20, 2001 15:08
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 30
Hozzászólás 
Rendeld meg tőlünk a CD-t :) A kiadója és a készítői mi vagyunk a GSM Enciklopédiának, a Telecom csak forgalmazza a termékünket. Sőt. Most kedvezményesen rendelheted meg 1990 Ft-ért ajándék CD-vel. A részleteket megtalálod a www.gsminfo.hu-n. Bocsi a kis reklámért :)

Kunci
GSM Info


kedd feb. 20, 2001 11:53
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Egy apró adalék a Telecom-hoz: hirdettek a magazinban vmilyen mobilos CD-t, tetszett a dolog. Telefonon megbeszéltem(!!!) a szerkesztőséggel (Angyalföld), hogy x napon személyesen felkeresem őket és megveszem a CD-t. "Természetesen" éppen senki nem volt a szerkesztőségben! A dolog pikantériája, hogy Szigetszentmiklósról csak ezért mentem Angyalföldre... Írtam egy levelet a szerkesztőségbe, annyit nem válaszoltak, hogy sorry! Nna, ennyit a Magazinról meg a PR munkájukról...
Erdei Ferenc


kedd feb. 20, 2001 11:19
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Es van egy ket tulzott elfogultsag bizonyos szolgaltatoval szemben. Nyomatja a penzt nekik :(.
Ugy **** ahogy van az az ujsag. Ami hasznalhato, az a computer panorama melleklete a mobil vilag.
D.


kedd feb. 20, 2001 1:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Sziasztok!
Az újság színvonala nemhiszem, hogy valaha is túl magason lett volna. Igaz, teljesen mindegy hol volt, az a lényeg hova került... Több csatornán is osztják a véleményt, hogy RENGETEG a valótlan adat a magazinba. Nem írok most egyet sem, hiszen bárki, aki kicsit is jártas a mobilok világában, rögtön észreveszi azokat. Én csak azt sérelmezem, hogy ezen az úton a laikus (leendő) mobiltulajdonosokat rendesen félrevezetik. Ennyi pénzért?
Dióhéjban ennyit. Üdvözlettel: Grass.


kedd feb. 20, 2001 0:51
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Nekem sikerult egy felresikerult peldanyt kifognom. 12db oldal duplan volt benne a koyepso 16 meg hianyzott. Pech de nem volt kedvem visszamenni az ujsagoshoy. :( Ami benne van az a szokasos, talan tobb volt a PDA temaban de en azt nem banom. Meg voltak normalis telok is csak az az oldal eppen hianyzott. Azert majd meglatjuk mi lesz vele. Az elofizetesi lehetosege viszont eleg gzengere sikerult. Ha jol emlekszem kb 2 szam jar ingyen, de oda van irva hogy az osszevont szamok kettonek szamitanak. Tehat elofozetessel kifizetsz 900 forintot mig a postasnal 495. Lasd januar februar duplaszam, es szerintem lesz meg ilyen. Na ennyi azert neha jo olvasgatni, csak megvenne valaki mas korulottem. :(


szomb. feb. 17, 2001 16:16
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Ma vettem meg az új Telecomot, de úgy vettem észre, mintha abszolút nem mobiltelefonnal kapcsolatos témákkal csökkent volna az újság színvonala.
Nektek mi a véleményetek róla?


pén. feb. 16, 2001 19:32
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 36 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 28 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség