Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd máj. 07, 2024 11:08



Hozzászólás a témához  [ 1433 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Következő
Siemens SX1 
Szerző Üzenet
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
teljesen nincs vége: még recseg :lol: :lol:

amúgy az enyém is úgy hassalt el pár éve, hogy kikapcs aztán többet be nem:)
ez azért fájt, mert nem volt még fél éves sem és 100é vettem :twisted: :twisted:

szal részvétem!


szer. jún. 13, 2007 14:30
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 14:08
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
és még annyit hogy ha a telefonom nem tud bekapcsolódni és ilyen r5ecsegő hangot ad ki akkor már teljesen vége van???


szer. jún. 13, 2007 13:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
*#7370# ?


kedd jún. 12, 2007 15:17
Profil ICQ
vas-tag

Csatlakozott: kedd jún. 12, 2007 14:08
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
sziasztok nemtudtok ehez a telefonhoz egy újra instaláló kódot küldeni mert csak az operációs rendszerével van a baj


kedd jún. 12, 2007 14:09
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 08, 2005 20:33
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Akoska írta:
SX1-ből többféle kiadás is van (belülről, a PCB különbözik).

Csak annál csinálhatta meg a srác 10 perc alatt, amelyiknél megvan a testpont. Újabb fajtáknál eltüntették a TP-ot és csak a proci levételével és egy vezeték átvágásával bootolható a telefon.

Az meg nem a megvárható kategória és csak óriási gyakorlattal végezhető. Amúgy ez sajna leghamarabb a teló szétszedésekor derül csk ki. A billentyűzet alatt van az ominózus rész.

Az új PCB-s SX1 szinte az egyetlen telefon, amire egyik Siemens-boxnak sincs "rendes" megoldása, csak a proci leszedős...


Szia Ákos,

Tudnál ilyen arcot nekem ajánlani, akár privátba is? Elvittem egy guruhoz, de nem látta a telefont a számítógépe, gondolom, ezért nem.

Köszi,

Miklós
grafikus7@freemail.hu


vas. nov. 26, 2006 18:51
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
SX1-ből többféle kiadás is van (belülről, a PCB különbözik).

Csak annál csinálhatta meg a srác 10 perc alatt, amelyiknél megvan a testpont. Újabb fajtáknál eltüntették a TP-ot és csak a proci levételével és egy vezeték átvágásával bootolható a telefon.

Az meg nem a megvárható kategória és csak óriási gyakorlattal végezhető. Amúgy ez sajna leghamarabb a teló szétszedésekor derül csk ki. A billentyűzet alatt van az ominózus rész.

Az új PCB-s SX1 szinte az egyetlen telefon, amire egyik Siemens-boxnak sincs "rendes" megoldása, csak a proci leszedős...


kedd nov. 21, 2006 23:12
Profil ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 08, 2005 20:33
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ja és mi a rákért nem figyelmeztet a telefon, hogy vigyáz öreg, már csak két dobásod van. Ha 10× elrontod, akkor meg kuka. Be kéne azt perelni, aki ezt a telefont így kiadta a piacra.

M.


kedd nov. 21, 2006 22:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. ápr. 08, 2005 20:33
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
Vagy még rosszabb esetben közlik, hogy annyira leblokkolt, hogy nem tudják feloldani...


Ha 3x elrontod a bizt.kódot, akkor segit a master kód. De ha azzzal is eljátszogat az ember 10x, akkor már csak a szétszedés és a flashelés segit. De meg lehet csinálni. BP-en nekem már csináltak meg ilxen SX1-et. A márkaszterviz szerint panelcsere kellett volna. Elvittem egy ezzel foglakozó sráchoz (box kell hozzá) és 10perc alatt pipecül megcsinálta...[/quote]

Hol lehet ezt megcsináltatni?

Ilyen agyament marhaságot én még telefonon nem láttam. Próbáltam belépni a telefonzár menübe kéri a kódot. Prolbálgatom a szokásosokat, egyszer csak kifagy. Se kép se hang. Azóta is párszor megprobáltam, de a fentiek hallatán gondolom elfüstölt teljesen.
Ki volt az a nagyon eszetlen süket, aki ezt így kitalálta és képes volt egy telefonba beletenni?!!!!!!!!

Ha egy Nokiánál nem tudod a kódot, akár ezret is beüthetsz semmi nem történik. Itt meg ha valaki kölcsön veszi a telefonom, játszik vele, akkor 10 másodperc alatt tökéletesen tönkrevágja?! Elég ha csak egy menüpontba akar belemenni, ami kódot kér. Én is ezt csináltam.

Na szóval, tudtok valakit?

Köszi,

Miklós


kedd nov. 21, 2006 22:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. ápr. 24, 2004 7:55
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Győr
Hozzászólás 
MIndenhova írta:
Sziasztok!

Lehet, h. már beszéltetek róla, én mégis megkérdezném, szerintetek mennyivel jobb, vagy rosszabb egy N3230 egy SX1-től.

Nekem 3230-asom van, és idegenkedek az mp3 monojától, de láttam programokat, amik nem futnak SX1-en. Szóval olyanok véleménye érdekelne elsősorban, akinek van ilyen Siemens-e, és azért némiképp othon van a Nokiákban is. Előre is köszönöm.


Figyi, van pár olyan mobilos oldal, ahol össze tudod hasonlítani a telefon specifikációkat.

A 3230 low-budget smart (azaz sok dolgot kispóroltak belőle, hogy minél olcsóbb legyen), az SX1 nem. Garantálom, hogy az SX1 hangjában nem fogsz csalódni, ha fülhallgatóval hallgatod. Lejátszó van rá tucatszám, csak rá kell keresni. Nagy általánosságban: ami fut 3650-en, az fut SX1-is.


kedd nov. 21, 2006 9:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. nov. 18, 2006 22:41
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Nyócker
Hozzászólás 
Sziasztok!

Lehet, h. már beszéltetek róla, én mégis megkérdezném, szerintetek mennyivel jobb, vagy rosszabb egy N3230 egy SX1-től.

Nekem 3230-asom van, és idegenkedek az mp3 monojától, de láttam programokat, amik nem futnak SX1-en. Szóval olyanok véleménye érdekelne elsősorban, akinek van ilyen Siemens-e, és azért némiképp othon van a Nokiákban is. Előre is köszönöm.


szomb. nov. 18, 2006 22:53
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 168
Hozzászólás 
Ez akkucserére gyanús jelenségek szerintem ha kicseréled megjavúl.


szomb. okt. 28, 2006 8:41
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: kedd okt. 24, 2006 15:10
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
sziasztok! remélem tudtok nekem segíteni. nemrég szereztem be egy siemens sx1-t telefont. V_an néhánby elég komoly gondom vele:

-az első és egészen egyszerű, hogy fogja magát és csakúgy-amúgy kikapcsol, nem memória kártáyxval van a ****, mert azt kiszedtem, és úgy is csinálta.

Aztán pedig próbáltam szoftvert frissíteni, de sajna a kébelnél, meg amikor beudgtam, azt írta ki, hogy:
"accessory not supported"

Az már csak kisebb baj, hogy amikor tölteni rakom fel, akkor 10-15 perc után fogja magát és kijelenti, hogy ő már fel van töltve.

:O(

előre is hálás vagyok minden segtségért, sajna nem tudok ide gyakran feljönni, akinek van vmi, az írjon már a

fugyi@citromail.hu

email címre.


kedd okt. 24, 2006 15:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
Arman_Blade írta:
AndrySoft írta:
predator0303 írta:
Köszi szépen Ck.Valószinű müködött volna a dolog,ha a telefont nem zárolom,ugyanis elfelejtettem a biztonsági kódot,és a következő a kellemetlen felirat:telefon zárolva,kérem a telefonkódot.természetesen azt sem tudom:)Valami feloldó kód,vagy valamit nem tudtok?


A legegyszerübb, ha beviszed a Siemens szervizbe. Ott az IMEI alapján generált kóddal kinyitják...

Ha van hivatalos garijegyed (lejárt is jó) ingyért, ha nincs pénzzért...


Vagy még rosszabb esetben közlik, hogy annyira leblokkolt, hogy nem tudják feloldani...


Ha 3x elrontod a bizt.kódot, akkor segit a master kód. De ha azzzal is eljátszogat az ember 10x, akkor már csak a szétszedés és a flashelés segit. De meg lehet csinálni. BP-en nekem már csináltak meg ilxen SX1-et. A márkaszterviz szerint panelcsere kellett volna. Elvittem egy ezzel foglakozó sráchoz (box kell hozzá) és 10perc alatt pipecül megcsinálta...


hétf. okt. 16, 2006 1:03
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Kazincbarcika
Hozzászólás 
AndrySoft írta:
predator0303 írta:
Köszi szépen Ck.Valószinű müködött volna a dolog,ha a telefont nem zárolom,ugyanis elfelejtettem a biztonsági kódot,és a következő a kellemetlen felirat:telefon zárolva,kérem a telefonkódot.természetesen azt sem tudom:)Valami feloldó kód,vagy valamit nem tudtok?


A legegyszerübb, ha beviszed a Siemens szervizbe. Ott az IMEI alapján generált kóddal kinyitják...

Ha van hivatalos garijegyed (lejárt is jó) ingyért, ha nincs pénzzért...


Vagy még rosszabb esetben közlik, hogy annyira leblokkolt, hogy nem tudják feloldani...


pén. okt. 13, 2006 13:14
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. máj. 12, 2004 10:39
Hozzászólások: 138
Hozzászólás 
Sziasztok!

Az SX1-en be lehet azt állítani, hogy pl. minden este 10-kor kapcsoljon ki a telefon?


szer. okt. 04, 2006 17:12
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Hozzászólás 
predator0303 írta:
Köszi szépen Ck.Valószinű müködött volna a dolog,ha a telefont nem zárolom,ugyanis elfelejtettem a biztonsági kódot,és a következő a kellemetlen felirat:telefon zárolva,kérem a telefonkódot.természetesen azt sem tudom:)Valami feloldó kód,vagy valamit nem tudtok?


Próbáltad már az 1 2 3 4 5 -öt?
Ez az alapértelmezett.


hétf. júl. 24, 2006 14:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 196
Hozzászólás 
predator0303 írta:
Sx-1 em van,ami ippen azt irogatja h memória megtelt töröljön adatokat.Formáztam is már,de hát az csak az mmc-t formázza.elvileg a telo full üres és mégse jó.Ha valaki tudna okosat,megköszönném :lol:


Régeben erről volt már szó, olvass vissza.
Átállítod a nyelvet angolra, majd törlöd a naplózott hívásinformációkat. Vissza magyarra, s kész. Nem kell formázni, meg resetelni.


hétf. júl. 24, 2006 14:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1387
Tartózkodási hely: Szabolcs-Szatmár-Bereg Megye
Hozzászólás 
predator0303 írta:
Köszi szépen Ck.Valószinű müködött volna a dolog,ha a telefont nem zárolom,ugyanis elfelejtettem a biztonsági kódot,és a következő a kellemetlen felirat:telefon zárolva,kérem a telefonkódot.természetesen azt sem tudom:)Valami feloldó kód,vagy valamit nem tudtok?


A legegyszerübb, ha beviszed a Siemens szervizbe. Ott az IMEI alapján generált kóddal kinyitják...

Ha van hivatalos garijegyed (lejárt is jó) ingyért, ha nincs pénzzért...


vas. júl. 23, 2006 12:02
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 22, 2006 13:38
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Köszi szépen Ck.Valószinű müködött volna a dolog,ha a telefont nem zárolom,ugyanis elfelejtettem a biztonsági kódot,és a következő a kellemetlen felirat:telefon zárolva,kérem a telefonkódot.természetesen azt sem tudom:)Valami feloldó kód,vagy valamit nem tudtok?


vas. júl. 23, 2006 0:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: pén. júl. 23, 2004 13:01
Hozzászólások: 250
Hozzászólás 
predator0303 írta:
Sx-1 em van,ami ippen azt irogatja h memória megtelt töröljön adatokat.Formáztam is már,de hát az csak az mmc-t formázza.elvileg a telo full üres és mégse jó.Ha valaki tudna okosat,megköszönném :lol:


Mentsd le a telóról a szükséges adatokat, utána írd be ezt: *#7370#

Remélhetőleg ezután már nem lesz gond!


szomb. júl. 22, 2006 16:54
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 22, 2006 13:38
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Sx-1 em van,ami ippen azt irogatja h memória megtelt töröljön adatokat.Formáztam is már,de hát az csak az mmc-t formázza.elvileg a telo full üres és mégse jó.Ha valaki tudna okosat,megköszönném :lol:


szomb. júl. 22, 2006 14:56
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. júl. 22, 2006 13:38
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Hmm,mivel uj vagyok sikerült egy felsleges topicot csinálnom. :o kérdésem viszont lenne:a memóri megtelt.töröljön adatokat,a telefon itt a saját meóriájára "gondol".A telefon elvileg full üres,gyakorlatilag 140 kbyte szabad csak.Már formáztam is,de az ugye csak az mmc-t formázza.Ja,sx-1 ről van szó. . . ha valaki tudna okosat,megköszönném :lol:


szomb. júl. 22, 2006 14:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 07, 2004 11:09
Hozzászólások: 125
Tartózkodási hely: purgatorium
Hozzászólás 
????
macerás? nem baj, csak van valakinek gyakorlata benne??


kedd júl. 04, 2006 8:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
steelhand írta:
Üdv Skacok! Tudnátok segíteni? pannonos SX1-t kellene függetleníteni! Tud valaki valami megbiztatható arcot aki megcsinálja? Vagy módszert!

köszi!


nah ez jó lesz, főleg a módszer jó kis procis dolog ha az újabb fajta


kedd júl. 04, 2006 8:10
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. okt. 07, 2004 11:09
Hozzászólások: 125
Tartózkodási hely: purgatorium
Hozzászólás 
Üdv Skacok! Tudnátok segíteni? pannonos SX1-t kellene függetleníteni! Tud valaki valami megbiztatható arcot aki megcsinálja? Vagy módszert!

köszi!


kedd júl. 04, 2006 7:55
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1
Hozzászólás 
Sziasztok!

Találkozott már valaki olyan problémával, hogy a teló a memória kártyáról nem olvas adatot és mindig azt írja, hogy a mem. kártya sérült?

Szofverfrissítésen volt a teló, utána bekapcsoláskor még OK volt a mem. kártya (zenék mentek rendesen), majd másnap mikor bekapcsoltam már ezt írta ki: mem. kártya sérült. Próbáltam több másik kártyával is, először felismerte az újat, majd utána ugyanaz lett a helyzet. Eddig legalább 3 kártyával próbáltam már... de ugyanaz.

Elcseszhettek valamit a szofverfrissítésnél (szervzben csinálták, elvileg hozzáértők)?


pén. jún. 30, 2006 1:56
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 19
Hozzászólás 
Üdv Minden SX1 tulajnak.

Mint kezdő SX1 tulajdonos végigolvastam a fórumot és két kérdés merült fel bennem:
1. Tapasztalta-e már valaki, hogy amikor éjszakára kikapcsolja telót, és ébresztés van beállítva, reggelre mindig késik, minimum tíz percet. Lehet, h buta kérdés, de lehet ez kapcsolatban az ébresztéssel? Ugyanis, amikor egyéb oknál fogva ki van kapcsolva nem jelentkezik ez a gond. (mondjuk akkor max 1 órára van csak kikapcsolva)
2. A szoftvere egyébként egy 10-es Pannonos. Gondolom ezt érdemes lenne már frissíteni, a köv kérdésem is ehhez kapcsolódna:
A gyárilag mellékelt adatkábellel elvégezhető ez a tevékenység? Ahogy nézetm a Siemens oldalán nem tűnik bonyolultnak... , csak a leírtakat kell követni.

A válaszokat előrre is köszi


csüt. jún. 08, 2006 9:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Értem.

Szóval az Sx ház bevonata érdekes mert 1 idő után el kezd a fedő "gumi" réteg felhólyagosodni, ami elég kellemetlen tud lenni a maga nemében.


kedd márc. 07, 2006 14:59
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Mp3-at, sms írást használom legtöbbször. Utóbbiban egyik sem egy nagy ász, MPX-ben nincs ékezet, SX1-ben meg ugye a betűkiosztás, amit még nem is próbáltam, de szerintem a legnagyobb baja, hogy az ember ujjai betakarják a kijelzőt írás közben.

Nekem az MPX aksija 2 napot elmegy, de óriási előny, hogy nem kell töltőt cipelnem a munkahelyre,mert mezei usb kábellel tölteni tudom.

Az SX mellett az szól, hogy volt már néhány siemensem, és főleg az S25-re + az ME45-re nagyon szívesen emlékszem vissza, szerintem a legjobb telók voltak a maguk korában.

Most viszont az SX ellen szól az is, hogy a ház anyaga és megjelenése a képek alapján lényegesen igénytelenebbnek tűnik, mint az MPX-é. Nem nagyon tudok dönteni.


kedd márc. 07, 2006 13:28
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Milyen funkciókat használsz legtöbbet?

MPX200nak akkuja nem vmi híres.

SX1 gombjainak elhelyezkedése mennyire szimpatikus számodra.


kedd márc. 07, 2006 12:04
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Igazából nekem a legfontosabb, hogy ne kelljen szervizbe rohangálni a telefonnal, ne legyen silány minőségű anyagból, hogy pár hónap után már kopott és lötyögős legyen minden rajta és az sem hátrány, ha jól szól az mp3...


kedd márc. 07, 2006 11:43
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Most nem az, h jobb vagy rosszabb egyik a másiknál, hanem a kezelhetőbb.

Mindkét telónak megvan a maga kategóriájában az előnye-hátránya.

Neked most fel kell állítanod egy prioritásos sorrendet az általad használadnó funkciók között.


kedd márc. 07, 2006 11:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Miben rosszabb szerinted a Siemens? Igazából az a Mocival a legnagyobb bajom, hogy nem szól jól az mp3 a gyári headszettel. A siemens fülhallgatója jobbnak tűnik+volt régen siemens mp3 lejátszóm me45-höz, és az nagyon jól szólt.


hétf. márc. 06, 2006 21:02
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 671
Tartózkodási hely: M. Service
Hozzászólás 
Sztem nem nagyon.

Én használtam teszteltem mind2t, de inkább a Moci :wink:


hétf. márc. 06, 2006 20:57
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6
Hozzászólás Moto MPX200 SX1-re
Sziasztok!

Szerintetek érdemes kb. 1-1-ben elcserélnem SX1-re a Motorola MPX 200-amat ? Papírom ismerem a különbségeket, de pl. melyik teló a megbízhatóbb, stb.?


hétf. márc. 06, 2006 20:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 16, 2005 20:57
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Segítségre lenne szükségem: A SDS nem hajlandó kommunikálni a telefonnal. Sem USB-n sem infrán keresztül nem látja a telefont. Siemens SX1 modem telepítve van. Az mRouter érzékeli a kapcsolatot mindkét porton keresztül. A telefon is érzékeli az USB kapcsolatot, sw frissítés is meg volt 13-ról 15-re, de semmi változás. Infrán keresztül a windows felismeri,úgy működik,ha a file->küldés menüből küldök vmit a telóra. A SDS-t már többször újratelepítettem, de semmi.Egyszerűen nem látja a telót.:(((
Segítsetek!
Köszi.


kedd nov. 22, 2005 0:22
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 16, 2005 20:57
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Hi! SX1 GPRS modem csak infrán vagy BT-n keresztül működik.


kedd nov. 22, 2005 0:20
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
UP
!-B


csüt. nov. 17, 2005 16:15
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12
Hozzászólás 
Na itt az ideje aktívvá tenni ezt a régi topikot!

itt 1 kérdés:
Tud valaki adatkábelen keresztül létrehozni GPRS modem kapcsolatot?


szer. nov. 16, 2005 0:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 13, 2005 20:57
Hozzászólások: 4
Hozzászólás 
Itt egy jó fórumhttp://www.diablo666.uw.huHa valaki hoz magával 2tagot akkor lehet mod.is
Remélem jó sokan leszünk


vas. szept. 18, 2005 16:49
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szomb. aug. 13, 2005 20:57
Hozzászólások: 4
Hozzászólás sx1
valaki megtudja mondani hogy hogy lehet gépről felrakni a telóra a cucokat?
itt van az msn címem:poddiablo@msn.com
i


szomb. aug. 13, 2005 21:03
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 130
Hozzászólás 
valakinek van tapasztalata a GPS bluetoothos dolgokkal?
kint 50 euro körül mozognak ilyen antennák. az a kérdés,hogy az elérhető proggik mit tudnak,és főleg futnak-e az SX1esen?

vikinggames.hu ról letölthető BP GPS térkép pl elindul,de antenna nélkül nem igazán történik semmi.(valahol logukus :)


pén. júl. 29, 2005 14:05
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
Topman írta:
Köszi, tényleg ez az, amit keresek, nagy kár, hogy házhozszállítással együtt 6400Ft-ra jön ki az ára. Ez egy kicsit drága nekem. Nem igaz, hogy itthon ezt nem lehet megvásárolni sehol sem. A Siemens Mobile Magyarország még nem is hallott ilyen átalakítóról. :D


több lehetöség is van: elsö megoldás csináld magad mozgalom, második lehetöség: nekem kéne pár cucc majd a késöbbiekben a mobiltecröl csak mivel nincsen netes kártyám nem tudok rendelni de ha esetleg neked lenne akkor én fizetném a deliveryt igy végülis neked nem kerülne semmibe a kiszállitás


csüt. júl. 28, 2005 13:32
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
Köszi, tényleg ez az, amit keresek, nagy kár, hogy házhozszállítással együtt 6400Ft-ra jön ki az ára. Ez egy kicsit drága nekem. Nem igaz, hogy itthon ezt nem lehet megvásárolni sehol sem. A Siemens Mobile Magyarország még nem is hallott ilyen átalakítóról. :D


szer. júl. 27, 2005 22:48
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
Topman írta:
Tressy írta:
Topman írta:
bajnokpityu írta:
Topman írta:
Más SX1 tulajnak is olyan sérülékeny a gyári headset-je?

Szerintetek át lehet alakítani egy mezei sztereo fülest az SX1-es headsetjének bemeneti csatlakozójának átrakásával? Konkrétan zenehallgatás céljából!


lehetett hallani egy olyan aljzatról,ami végén egy jack 3.5 kimenet volt.
nekem angol 15ös szoft van a tellán,kezd behalni. van e már jobb szoft?
hol érhetőek el a mostani szervizszoftok?


Hol hallottál arró az aljzatról?
Nagyon érdekelne, mert azóta sem találtam egy embert sem, aki meg tudná csinálni, hogy átrakná a gyári headset bemenetét egy mezei fülhallgató bemenet helyére.


http://www.mobiltec24.de/ oldalon lehet rendelni 3k huf


Köszi a segítségedet, de én nem találom az általad belinkelt oldalon. Mi a neve amit keresek?


Mobile Telephony/Mobile Accessories/Siemens/SX1/Headsets alatt találod

közvetlen link itt


szer. júl. 27, 2005 22:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 214
Hozzászólás 
Tressy írta:
Topman írta:
bajnokpityu írta:
Topman írta:
Más SX1 tulajnak is olyan sérülékeny a gyári headset-je?

Szerintetek át lehet alakítani egy mezei sztereo fülest az SX1-es headsetjének bemeneti csatlakozójának átrakásával? Konkrétan zenehallgatás céljából!


lehetett hallani egy olyan aljzatról,ami végén egy jack 3.5 kimenet volt.
nekem angol 15ös szoft van a tellán,kezd behalni. van e már jobb szoft?
hol érhetőek el a mostani szervizszoftok?


Hol hallottál arró az aljzatról?
Nagyon érdekelne, mert azóta sem találtam egy embert sem, aki meg tudná csinálni, hogy átrakná a gyári headset bemenetét egy mezei fülhallgató bemenet helyére.


http://www.mobiltec24.de/ oldalon lehet rendelni 3k huf


Köszi a segítségedet, de én nem találom az általad belinkelt oldalon. Mi a neve amit keresek?


kedd júl. 26, 2005 9:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1276
Tartózkodási hely: Debrecen
Hozzászólás 
bajnokpityu írta:
feltettem,mert úgyis ujrapakolom a telót.de ez egy **** szoft. eddig 4x fagyott, nincs benne továbbra sem magyar nyelv,de legalább nem tudja kiolvasni a Voda SMS központjának a számát. köszi a tippet...
ha nem muszáj,ne vezesd félre a népet.pl kitekerném a nyakadat,ha nem kellett volna amugy is ujrapakolni a telót.


Te egy barom vagy. Amúgy nagy dolog rátolni egy szoftot. Bele ne halj már! Nem tudtam hogy milyen ami ott van. De ismerem az oldalt és jó dolgok szoktak lenni! Az meg hogy nincs benne magyar menü... Hát sajnálom segíteni akartam (de innentől sza.rok rá. Ha nem vagy tahó még segítettem volna de így...), a csehek velünk vannak egy nyelvcsomagban a többi telónál, gondoltam itt ez a szitu...

Na pá!


vas. júl. 24, 2005 18:45
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 49
Hozzászólás 
Topman írta:
bajnokpityu írta:
Topman írta:
Más SX1 tulajnak is olyan sérülékeny a gyári headset-je?

Szerintetek át lehet alakítani egy mezei sztereo fülest az SX1-es headsetjének bemeneti csatlakozójának átrakásával? Konkrétan zenehallgatás céljából!


lehetett hallani egy olyan aljzatról,ami végén egy jack 3.5 kimenet volt.
nekem angol 15ös szoft van a tellán,kezd behalni. van e már jobb szoft?
hol érhetőek el a mostani szervizszoftok?


Hol hallottál arró az aljzatról?
Nagyon érdekelne, mert azóta sem találtam egy embert sem, aki meg tudná csinálni, hogy átrakná a gyári headset bemenetét egy mezei fülhallgató bemenet helyére.


http://www.mobiltec24.de/ oldalon lehet rendelni 3k huf


vas. júl. 24, 2005 17:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 130
Hozzászólás 


feltettem,mert úgyis ujrapakolom a telót.de ez egy **** szoft. eddig 4x fagyott, nincs benne továbbra sem magyar nyelv,de legalább nem tudja kiolvasni a Voda SMS központjának a számát. köszi a tippet...
ha nem muszáj,ne vezesd félre a népet.pl kitekerném a nyakadat,ha nem kellett volna amugy is ujrapakolni a telót.

ja,és dolgozok egy hibrid szofton.magyar T9,de angol elég stabil 15ös SW,patchelve, hogy lehessen memóriakártyával témázni. télleg nincs vkinek egy 16 megás MMCje ócsón eladó?


pén. júl. 22, 2005 9:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 130
Hozzászólás 
Topman írta:
bajnokpityu írta:
Topman írta:
Más SX1 tulajnak is olyan sérülékeny a gyári headset-je?

Szerintetek át lehet alakítani egy mezei sztereo fülest az SX1-es headsetjének bemeneti csatlakozójának átrakásával? Konkrétan zenehallgatás céljából!


lehetett hallani egy olyan aljzatról,ami végén egy jack 3.5 kimenet volt.
nekem angol 15ös szoft van a tellán,kezd behalni. van e már jobb szoft?
hol érhetőek el a mostani szervizszoftok?


Hol hallottál arró az aljzatról?
Nagyon érdekelne, mert azóta sem találtam egy embert sem, aki meg tudná csinálni, hogy átrakná a gyári headset bemenetét egy mezei fülhallgató bemenet helyére.


ebayen volt pár hete egy SX1es eladó teló,amihez tartozék volt egy ilyen átalakitó.szal tuti,h megoldható :)


csüt. júl. 21, 2005 13:05
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1433 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 29  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 55 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség