Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. jún. 05, 2024 16:34



Hozzászólás a témához  [ 1951 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Következő
Tuti ingyen SMS!!!Korlátlan!!! 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
A következő dologra teljesen véletlenül leltem rá, nem tudom, meddig fog működni, lehet, hogy a hozzászólásom hatására le is tiltják, de mivel én annyira nem használom, közzéteszem:
Volt egy T-home vezetékes vonalam, amin volt vezetékes SMS szolgáltatás. A számot áthordoztam az Ephone voip szolgáltatóhoz, tehát a szám megmaradt, de a T-Home szerződésem megszűnt. Vezetékes SMS-t viszont továbbra is tudok küldeni a készülékemről a T-Home SMS központ segítségével. :wink:


szomb. jún. 13, 2009 20:06
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: csüt. dec. 18, 2008 13:12
Hozzászólások: 2
Hozzászólás működő ingyen sms küldés
Van egy blog, ahol tényleg működő frissített ingyen sms küldők vannak.
Azonnal van 7 oldal, és van köztük több olyan is, ahonnan azonnal regisztráció nélkül küldhetsz egy ip címről bármely mobilra napi max 5 sms-t teljesen ingyen. Ráadásul hozzászólhatsz, osztályozhatod is azingyen sms küldőket!
Működő ingyen sms küldök[/url]


csüt. dec. 18, 2008 13:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Macika írta:
Én úgy emlékszem, hogy a hívószámkijelzés alapból járt a kezdetektől, ezért is volt a felháborodás, hogy az előfizetőknek pénzbe (200+FA) kerül, míg a pre-paideseknek meg nem (csak a Westel900-nál volt hívószámkijelzés kezdetben).


Nemsokkal utána, hogy lejárt az egy év hűségem, fel is függesztettem az előfizetésem. Vettem egy dominos Alcatelt. Az megvolt egy pár hónapig, majd egy ericsson 628-asom volt, szintén pár hónapig. Utána amikor megjelent dominoval az ericsson A1018s, akkor vettem egy olyat. Ekkor még mindig nem volt hívószámkijelzés a dominosnak. Ha jól emlékszem, 2000 március-április körül volt először elérhető. Ebben szinte biztos vagyok. (más miatt volt emlékezetes ez az időszak :lol: )
De nagyon meglepődtem, amikor először láttam a hívó számát és nevét. Akkor arról volt szó, hogy ez csak egy ingyenes próbaüzem, de aztán így maradt.
Bevallom, életemben legelőször a Vodafone eljövetele utáni évben lett pre-paidem. Tehát saját tapasztalatom nincs.


vas. okt. 19, 2008 17:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Mert. Csak. Kb ennyi a racionális magyarázat rá, már elég régóta :?


vas. okt. 19, 2008 15:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
pampika írta:
Előfizusoknak ;)


Miért van ez a megkülönböztetés?


vas. okt. 19, 2008 15:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Macika írta:
Én úgy emlékszem, hogy a hívószámkijelzés alapból járt a kezdetektől, ezért is volt a felháborodás, hogy az előfizetőknek pénzbe (200+FA) kerül, míg a pre-paideseknek meg nem (csak a Westel900-nál volt hívószámkijelzés kezdetben).


Nemsokkal utána, hogy lejárt az egy év hűségem, fel is függesztettem az előfizetésem. Vettem egy dominos Alcatelt. Az megvolt egy pár hónapig, majd egy ericsson 628-asom volt, szintén pár hónapig. Utána amikor megjelent dominoval az ericsson A1018s, akkor vettem egy olyat. Ekkor még mindig nem volt hívószámkijelzés a dominosnak. Ha jól emlékszem, 2000 március-április körül volt először elérhető. Ebben szinte biztos vagyok. (más miatt volt emlékezetes ez az időszak :lol: )
De nagyon meglepődtem, amikor először láttam a hívó számát és nevét. Akkor arról volt szó, hogy ez csak egy ingyenes próbaüzem, de aztán így maradt.


vas. okt. 19, 2008 14:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Előfizusoknak ;)


vas. okt. 19, 2008 13:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1330
Tartózkodási hely: Itt vagyok
Hozzászólás 
Idézet:
Tehát nem volt sms, hívószámkijelzés


A hívószámkijelzés azóta is csak pénzért megya T-Mobile-nál.


vas. okt. 19, 2008 13:36
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
thomas77 írta:
Előtúrtam a westel 900-as dobozkámat. Benne van minden papír, amit az első előfizetésemhez kaptam. 1997 júniusában vettem a 1611-es Nokiámat. Azzal az első pillanattól kezdve működött az sms küldés-fogadás.
A Domino valóban úgy indult, hogy csak beszéni lehetett vele. Semilyen szolgáltatás sem járt hozzá. Tehát nem volt sms, hívószámkijelzés, hangposta, roaming... egy szóval semmi. A díjszabása is egyszerű volt. Hálón belül 45 Ft, kívül 90 Ft. Csak 9000 Ft-al lehetett tölteni amihez 4 hónap rendelkezésre állási idő járt (asszem'). :)
Én úgy emlékszem, hogy a hívószámkijelzés alapból járt a kezdetektől, ezért is volt a felháborodás, hogy az előfizetőknek pénzbe (200+FA) kerül, míg a pre-paideseknek meg nem (csak a Westel900-nál volt hívószámkijelzés kezdetben).

Arra viszont emlékszem, hogy mennyire nehezen ment a hívószám kijelzés beindítása még úgy '94-95-ben.
Először bevezette a Westel900, a Pannon pedig még nem volt képes valamiért erre, így gyorsan megtámadta személyiségi jogokra hivatkozva a Westelt.
Persze, nálunk minden lehet is, meg is tiltották, hogy működjön a számkijelzést a Westelnél. Majd hosszú hónapok teltek el, és egyszercsak a Pannon is tudta már a számkijelzést, felkészítették a központjaikat rá, akkor már érdekes módon nem volt kifogásuk ellene.
Persze akkor először még csak hálón belül ment a számkijelzés, akkoriban még Westeles voltam, ha Pannonos hívott, akkor magánhívást mutatott. Aztán egyszercsak - ismét pár hónap múlva - minden előzetes nélkül megjelent rajta egy pannonos hívó száma.
Később, úgy '96-ban valamikor beindult a nemzetközi hívások viszonylatában is a számkijelzés és a fejlődés a mai napig is tart, lassan már mindenhonnan küldik a számot, bár idén májusban Spanyolországban belefutottam egy helyi diszkont-szolgáltatóba, amelyik nem tudta ezt az alap-szolgáltatást.


vas. okt. 19, 2008 13:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Előtúrtam a westel 900-as dobozkámat. Benne van minden papír, amit az első előfizetésemhez kaptam. 1997 júniusában vettem a 1611-es Nokiámat. Azzal az első pillanattól kezdve működött az sms küldés-fogadás.
A Domino valóban úgy indult, hogy csak beszéni lehetett vele. Semilyen szolgáltatás sem járt hozzá. Tehát nem volt sms, hívószámkijelzés, hangposta, roaming... egy szóval semmi. A díjszabása is egyszerű volt. Hálón belül 45 Ft, kívül 90 Ft. Csak 9000 Ft-al lehetett tölteni amihez 4 hónap rendelkezésre állási idő járt (asszem'). :)


vas. okt. 19, 2008 12:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 125
Hozzászólás 
Hogy az olyan sóherek, mint mi, akik ide járunk, spóroljanak rajta 100 Ft-ot évente :mrgreen:

De lehet, hogy még annyit sem, mert én évente 2-3-nál többet nem küldök összesen


szomb. okt. 18, 2008 20:36
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. máj. 07, 2007 13:04
Hozzászólások: 380
Hozzászólás 
Valaki elárulná, hogy mire lehet felhasználni az ingyen sms-t? Szeretnék én is beállni a "hülyelopósmagyar"-ok táborába. Ott van pl a kokakóla. találsz a földön vagy elkéred a vendéglátó egységből a kupakokat ha már úgy is ott sörözöl. beregisztrálsz a neten és küldhetsz amennyi pontot gyűjtöttél. De nekem sose tudott elfogyni. Vagy mikor jött a voda vagy bármelyik szolgáltató akciója, hogy hurrá nyár meg minden szeptember elsejéig havi 100 sms ingyen küldhető, azokat se használtam el soha.

Kérdésem: mit kell az sms-be írni? Pl írjam hogy "mizu?", Sütii!". "vidéki vagy?"


szomb. okt. 18, 2008 5:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
Macika írta:
Rian írta:
AZ a durva, hogy régen (az utóbbi nyilván tény, de ettől elvonatkoztatva - ) jópár mobil nem tudta még az SMS funkciót :) Volt olyan ericsson amelyik csak fogadott... mekkora nagy szám volt.
SMS-t fogadni MINDEGYIK készülék képes volt, a kezdetektől!

Küldeni viszont a Nokia 2110-zel lehetett először, Ericssonoknál meg a GH388-as volt az első.
A GH337, az első nagy sikerű kisméretű mobil nem tudott küldeni!
Csakúgy, mint a Motorola 5200 és 7200 sem.
Ezek voltak az elsők, úgy 1994-95 környékén, amikor az első mobilomat vettem.


Akkor helyesbítek :) 450 Mhz után nagy szám volt, hogy működött az SMS fogadás.


pén. okt. 17, 2008 22:53
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Rian írta:
AZ a durva, hogy régen (az utóbbi nyilván tény, de ettől elvonatkoztatva - ) jópár mobil nem tudta még az SMS funkciót :) Volt olyan ericsson amelyik csak fogadott... mekkora nagy szám volt.
SMS-t fogadni MINDEGYIK készülék képes volt, a kezdetektől!

Küldeni viszont a Nokia 2110-zel lehetett először, Ericssonoknál meg a GH388-as volt az első.
A GH337, az első nagy sikerű kisméretű mobil nem tudott küldeni!
Csakúgy, mint a Motorola 5200 és 7200 sem.
Ezek voltak az elsők, úgy 1994-95 környékén, amikor az első mobilomat vettem.


pén. okt. 17, 2008 22:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Rian írta:
AZ a durva, hogy régen (az utóbbi nyilván tény, de ettől elvonatkoztatva - ) jópár mobil nem tudta még az SMS funkciót :) Volt olyan ericsson amelyik csak fogadott... mekkora nagy szám volt.
Igen, erre emlékszem. Akkoriban a barátoktól külön meg kellett kérdeznem, tud-e sms-t fogadni (ne várjam olyantól hogy megértse aki el sem tudja olvasni), meg hogy a telefon a hívott szám "helyett" a nevet ki tudja-e jelezni hívás fogadáskor.


pén. okt. 17, 2008 22:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. máj. 27, 2004 4:34
Hozzászólások: 2329
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Hozzászólás 
AZ a durva, hogy régen (az utóbbi nyilván tény, de ettől elvonatkoztatva - ) jópár mobil nem tudta még az SMS funkciót :) Volt olyan ericsson amelyik csak fogadott... mekkora nagy szám volt.


pén. okt. 17, 2008 21:32
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 125
Hozzászólás 
Ha jól emlékszem, még volt is egy ilyen reklámszöveg hozzá, hogy:

Ha nem tudod elmondani, ha nem mered elmondani, nem akarod elmondani, mondd el SMS-ben

de sem filmet, sem képet nem találok már róla, azt hiszem valamilyen nyári háttere volt a képnek


pén. okt. 17, 2008 20:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
.gúnár. írta:
Azt hiszem, amikor eleinte megjelentek a Westel-Pannon prepaidek, akkor nem lehetett küldeni róluk sms-t valóban.
Ilyenre nem emlékeztem. Ezért volt furcsa a kérdés. De most utánagugliztam, és valóban, a Dominót 1997. decemberében indították, és csak 1999-től lehetett róla sms-t küldeni. A PGSM-ről nem találtam most anyagot arra nézve, hogy a Praktikumnál ez hogy alakult.

Arra mondjuk biztosan emlékszem, hogy amikor én vettem a (számlás) előfizumat a PGSM-nél (97 ősze) akkor onnan teljesen "rendben" lehetett küldeni sms-t, míg ugyanakkor a Westelesek (szintén számlásak) még nem nagyon tudtak csak fogadni. Volt olyan is (a W-nél) hogy fel kellett hívni a kezelőt és bemondani hogy hova és milyen szövegű sms-t akarsz küldeni.


pén. okt. 17, 2008 19:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
Azt hiszem, amikor eleinte megjelentek a Westel-Pannon prepaidek, akkor nem lehetett küldeni róluk sms-t valóban. Viszont ez tényleg nagyon régen volt, 90-es évek közepe talán.


pén. okt. 17, 2008 18:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
kapasz írta:
Jó régen voltam már ebben a topicban. Nem tudjátok, azóta lehet már SMS-t küldeni praktikumról? Régen csak előfizusról lehetett.
Mit? Hogy? Ezt kifejtenéd bővebben? Praktikumról is mindig is lehetett... Vagy valamit nagyon félreértek a kérdésedben...


pén. okt. 17, 2008 16:16
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Hozzászólás 
Jó régen voltam már ebben a topicban. Nem tudjátok, azóta lehet már SMS-t küldeni praktikumról? Régen csak előfizusról lehetett.


pén. okt. 17, 2008 13:42
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
WinMo-s i900 Omniával szeretném továbbra is használni a jól bevált wap SMS-t a t-zones-on.
A sima böngészővel nem találom, lehet hogy nem böngészhető, csak a direkt link maradt meg, ami az előző telefonjaimon (p990, w850) jól működött?
Le tudja valaki írni nekem, hogy vagy böngészve vagy direkt link-kel hogyan találom meg?


pén. okt. 17, 2008 10:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: pén. aug. 29, 2008 23:10
Hozzászólások: 43
Hozzászólás 
A hónap hozzászólása díjat én legszívesebben neked adnám. :lol:


szer. szept. 24, 2008 21:15
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 24, 2008 19:44
Hozzászólások: 3
Tartózkodási hely: hun
Hozzászólás 
Tulajdon képpen a cégem tagokat keres!!!flottatelefon tagokat!!!! ami ingyen hívás meg satöbbi.Ez nagyon jó de csak most van ez mert limitált a dolog.Akit érdekel hivja a következö számot 06306594445 és csak azt kérdezze hogy lehet e a flottába belépni még


szer. szept. 24, 2008 19:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
gates1997 írta:
nem enged be az smspop-ra! vlamiért ****! HELP!!!!!!


Lehet, hogy már kecskék legelésznek a szerverteremben...


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára .gúnár. szer. szept. 24, 2008 19:50-kor.



szer. szept. 24, 2008 19:24
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. szept. 24, 2008 17:27
Hozzászólások: 6
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
nem enged be az smspop-ra! vlamiért ****! HELP!!!!!!


szer. szept. 24, 2008 17:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4374
Tartózkodási hely: c:\windows
Hozzászólás 
KrE írta:
Soockit írta:
http://techline.hu/it_vilag/20070917_ingyensms.aspx

A VoipBuster oldalán én azt látom, hogy 0.012 euro az SMS Magyarországra, ami olcsónak olcsó, de nem ingyé van...
http://www.voipbuster.com/en/smsrates.html


Én 0 egyenleggel tudtam küldeni. Úgyhogy meg vannak számlálva a napjai.


kedd szept. 18, 2007 17:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1307
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Soockit írta:
http://techline.hu/it_vilag/20070917_ingyensms.aspx

A VoipBuster oldalán én azt látom, hogy 0.012 euro az SMS Magyarországra, ami olcsónak olcsó, de nem ingyé van...
http://www.voipbuster.com/en/smsrates.html


kedd szept. 18, 2007 17:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 495
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
http://techline.hu/it_vilag/20070917_ingyensms.aspx


kedd szept. 18, 2007 14:37
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Kicsit régi hsz-re válaszoltál de mindegy.Akkor legyen
http://baratikor.com
korlátlan sms bármennyit bárkinek,bár külföldi számra még nem próbáltam de a három hazai céghez eljut,az bizti.Jelenleg még csak BETA verzió és csak 100 karakter(a többi szöveget hozzácsapja a szolg.)és ekezet nelkul kell irni,de nem nagy gond sztem.Meghívóval lehet bejutni :!:


vas. máj. 27, 2007 15:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Most nálam van ingyen sms... 5db/júzer/nap
Katt lent a www ikonra!


vas. máj. 27, 2007 14:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 159
Hozzászólás 
Sziasztok!

Nem tud valaki véletlen valamilyen free sms küldőt ami angol hálózatba működik, konkrétan O2 -ba szertnék küldeni. Nem fontos korlátlan olyan is elég ami napi 1-2 -t enged?

Vagy esetleg valami olyan sms központ számot amivel magyarországból inygen tudok smst küldeni O2 hálózatba.


Előre is köszönöm!


Zotya


kedd jan. 30, 2007 12:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
A Voipstunt-os, freecallos New Year Free SMSek közül egy se érkezett meg :(


hétf. jan. 01, 2007 18:19
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Ez a "internationalsms" legalább megtalálta volna a topikját! De úgy látom nem nagyon sikerült neki! :evil:
Ez megint valami adatgyűjtő marhaság!


szer. dec. 20, 2006 9:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Hacsak nem vezetnek be valami olyan korlátozást, hogy csak a következő naptól lehessen SMS értesítést beáíllítani. Az ezért sokat számítana az ügyeskedők ellen. De szerintem csak szokásosan +36 tiltás lesz.


kedd okt. 10, 2006 11:51
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1598
Tartózkodási hely: Budapest City
Hozzászólás 
Mid a hármatoknak igaza van! Ez is menni fog a levesbe!
Még a gugli sem fogja finanszírozni a magyarok "leleményességét". :|


kedd okt. 10, 2006 8:25
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Raven_ írta:
Rozso írta:
...
Viszont ha erre rájön a sok okostojás, akkor a szolgáltatás hamarosan "átmenetileg nem lesz elérhető" a hazai hálózatokon...

Bizony! Nem ez lenne az első eset, hogy az idióták miatt Magyarország tiltólistára kerül. Egy ideig talán menni fog, mivel Gmailre csak meghívóval lehet regisztrálni.


kedd okt. 10, 2006 8:15
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Rozso írta:
...
Viszont ha erre rájön a sok okostojás, akkor a szolgáltatás hamarosan "átmenetileg nem lesz elérhető" a hazai hálózatokon...


hétf. okt. 09, 2006 21:34
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Vagy pl. beállítod barátnőd számát és ha küldeni akarsz neki üzit beírsz valamit naptárba 1 perccel későbbre is megkapja ingyen.

Há' magyarok vagyunk, nem???


hétf. okt. 09, 2006 21:20
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1149
Hozzászólás 
Rozso írta:
http://webisztan.blog.hu/?=1009b
Működik! :)
Már csak az a kérdés, hogyan tudnék pl. névnapadatbázist importálni a calendarba, hogy minden reggel jöjjön az aktuális névnap sms-ben?


hétf. okt. 09, 2006 21:16
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
http://webisztan.blog.hu/?=1009b


hétf. okt. 09, 2006 19:55
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Hasonló volt a helyzet nálam is. Itt a fórumon szereztem svéd vodás kártyát, ment is vele szépen vagy 3-4 hónapot (ez alatt bőven visszahozta az árát). Aztán már kezdődött az smsc keresgetés, 1-2 hétig működés. Végül már nem is foglalkoztam vele és 1 év elteltével nem is töltöttem fel. így van egy szép svéd karim a polcra.
Igazándiból ha mindenki értelmesen használná (azért írok, mert mondanivalóm van, nem azért küldöm ész nélkül, mert úgyis ingyé van...), akkor tudna ez működni, de mint a példa is mutatja, mégsem így van :(


kedd okt. 03, 2006 0:49
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. aug. 18, 2005 17:23
Hozzászólások: 146
Tartózkodási hely: Baranya
Hozzászólás Re: Ingyen sms
full írta:
Ha van itt köztetek egy jó programozó, keressen meg és csináljunk olyan oldalt, ahonnan tudnak egy jópáran ingyen smst küldeni, vannak kártyáim, amikről megy az sms freebe, ötletem megvan hozzá. mail jöhet a laszlo.kucsera@djuice.hu címemre.


nekem is volt kártyám csak sajna smsc nem volt ami 1 hétnél tovább ment volna...igy hanyagoltam.


hétf. okt. 02, 2006 18:24
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 474
Hozzászólás Re: Ingyen sms
full írta:
... vannak kártyáim, amikről megy az sms freebe ...
Meddig?


hétf. okt. 02, 2006 12:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 754
Hozzászólás 
létezik jelenleg ingyen sms küldő? (vodára)


hétf. okt. 02, 2006 10:28
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: vas. szept. 03, 2006 14:15
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Ingyen sms
Ha van itt köztetek egy jó programozó, keressen meg és csináljunk olyan oldalt, ahonnan tudnak egy jópáran ingyen smst küldeni, vannak kártyáim, amikről megy az sms freebe, ötletem megvan hozzá. mail jöhet a laszlo.kucsera@djuice.hu címemre.


vas. szept. 03, 2006 14:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: korcsma-ivó-söntés
Hozzászólás 
Ok, privibe is elfogadok címeket.
Amit persze előre is megköszönök.
:rulez:


szomb. szept. 02, 2006 7:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
bepe79 írta:
mz írta:
Egy SMS küldővel kevesebb, amire eddig Nem baj marad meg a masik 4 amit nem kotok az orrotokra mert ez egy ilyen topik :lol:
Majd, ha mar nem mukodnek megirom a pontos cimuket :shock:


Hálás köszönetünk érte.

Szerintem először tanulj meg helyesen idézni, mert amit a neveben idéztél, azt nem én írtam. :!: (Úgy látszik, ma ez a divat, nem te vagy az első a mai napon, aki ebbe a hibába esik, de mindegy.)
Felesleges beírni ebbe a topicba az ingyen SMS küldőket, mert amint publikussá válik, órákon / 1-2 napon belül belül kampec lesz neki, mert jó magyar szokás szerint rászabadulnak az emberek és küldik ész nélkül az SMS-eket, nem véletlenül nincs ott Magyarország a külföldi oldalakon vagy ha ott is van, nem véletlenül kerül tiltólistára rövid időn belül.
Tehát, aki talál egyet nagy nehezen, az tartsa meg magának. Lehet, hogy ez egyeseknek nem tetszik, de nem kell a sült galambra várni.


pén. szept. 01, 2006 21:45
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 798
Tartózkodási hely: Lincolnshire, England, United-Kingdom
Hozzászólás 
Tim_ írta:
mz írta:
Egy SMS küldővel kevesebb, amire eddig Nem baj marad meg a masik 4 amit nem kotok az orrotokra mert ez egy ilyen topik :lol:
Majd, ha mar nem mukodnek megirom a pontos cimuket :shock:


Hálás köszönetünk érte.


pén. szept. 01, 2006 17:52
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
mz írta:
Egy SMS küldővel kevesebb, amire eddig magyar számra is lehetett küldeni: http://www.internetbaron.de/free-sms.html
Most már nem, mert odatették a +49-et. :twisted:

Koszonjuk a roppant hasznos infot....

Nekem is most szunt meg a kedvenc ingyen sms kuldom, minden nap korlatlan mennyisegu smst lehetett vele kuldeni barmilyen halozatba.
Nem baj marad meg a masik 4 amit nem kotok az orrotokra mert ez egy ilyen topik :lol:
Majd, ha mar nem mukodnek megirom a pontos cimuket :shock:


pén. szept. 01, 2006 17:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1951 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 40  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség