Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 29, 2024 1:16



Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ] 
Nincs vírusírtóm... 
Szerző Üzenet
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:lol: :lol: :lol:
ez jo vic,ez csak diagnostikus program,ha nemcsinaltal mast csak futatad akor te lenel az elso.En azt mondom hogy a Virusok :wink:


szer. dec. 03, 2008 17:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Bocsi, de újra kellett telepítenem a gépet, mert nem volt internet. Ezt nem a te progid okozta?


szer. dec. 03, 2008 17:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
no adot neked egy logot a jedzet tomba,notepad-ba ted ide hogy lassam. :D


szer. dec. 03, 2008 10:58
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Megcsináltam a fojamatot és most?


szer. dec. 03, 2008 10:31
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=35889


szer. dec. 03, 2008 10:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Hogy rakjam ide a HiJack logoját?


szer. dec. 03, 2008 10:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 24, 2007 10:18
Hozzászólások: 6679
Tartózkodási hely: Revuca.S.k>>Szlovákia, nem tudok jól magyarul írni, ezért ilyen amit látsz,
Hozzászólás 
:D
,
Idézet:
Nekem jelenleg nincs vírusírtóm

Az AVG-8 micsoda ha nem virusvedelem??
Idézet:
de a számítógépem egy "vírus mágnes

a szamito gep nem magnes hanem bekel biztositani
ted ide a HiJack logjat hogy nezem meg a vedelmet


szer. dec. 03, 2008 9:09
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. jún. 23, 2008 14:30
Hozzászólások: 1274
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Sziasztok
Nekem jelenleg nincs vírusírtóm, de a számítógépem egy "vírus mágnes". Eddig minden hónapba újra kellett telepítenem a gépet, pedig AVG8-at használtam. Most nekem a Nod32-t ajánlották, de az a gond, hogy csak próbaverzióba lehet letölteni, hameg torrenttel töltöm, olyan felhasználót, és jelszavat ad meg, ami lejárt. :(
Tudtok segíteni :?:


szer. dec. 03, 2008 8:27
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
Ez mind nagyon szép és hasznos, amit elmondtál, de szerinted ezzel segítesz egy laikusnak? Inkább mondjál neveket, hogy szerinted melyik a legjobb vírusírtó. :)


hétf. máj. 31, 2004 15:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 278
Hozzászólás 
Nos, kezdjük az elején: Norton Anitivirus mellett több vírus jött be a cég egy gépére egy hónap alatt mint hozzám 1 év alatt, ha nem használok állandó víruskeresõt. Nem nevezném meggyõzõ védelemnek. Ehhez képest erõforrásokat zabál, stb. sajnos a cég a régi norton névbõl akar megélni is sok régi norton termék utódából, csakhogy régen nem volt vírusírtó a csomagban, a mostani pedig nem az igaz. Sok erõforrást köt le (ezt lehet ugye mérni) ahol szerepel tesztekben ott rendszeresen alulmarad.

Ingyenes vírusírtók: Egy vírusírtó vírusok és nem trójai programok ellen lenne inkább való a 4 megtalált trójai semmit nem jelent. A kérdés az, hogy mennyi idõ alatt reagáll a fejlesztõ egy új vírusra, és képes-e a neten terjedõ ismert vírusok ellen 100% védelmet adni. Csak ez a két tényezõ mondja meg mennyit ér a vírusírtó. A második szempontnak viszonylag könnyû megfelelni, a szükséges mintákat szinte bárki meg tudja szerezni, ez egyes vírusgenerátorok által automatikusan készített vírusok elleni védelemben kell jó mintákat választani és már készen is van gyakorlatilag a dolgok egyik fele, és ugye a gyakrabban elõforduló vírusokat megfogni képes vírusírtó az már nem tûnik olyan rossz dolognak. A gond az, hogy a mai internets wormok gyorsabban terjednek el a világban, mint gondolnánk, ha pedig már benn vannak akkor képesek megakadályozni a vírusírtó frissítését, képesek letölteni magukhoz frissítéseket, kikapcsolhatják a vírusírtüt, vagy csak közel lehetetlenné thetik annak problémamentes lefutását. Fontos, hogy elõbb legyen meg a vírusírtó frissítése mint a vírus, ehhez pedig nem csak rendszeres frissítés kell, de az is, hogy ez ne más termékek adatbázisából némi késéssel átvett mintákra épüljön. Magyarul csak olyan vírusírtóban bízom meg ami mögött olyan antivirus laboratórium van ami idõben megkapja a mintát.

Mindjárt leszûkült a kör ugye? De lépjünk tovább. Ha egy ingyenes vírusírtó lehetõvé teszi az Outlook és az Outlook express közötti választást az engem nem segít ki mert mindkét említett softwaret elkerülöm: Ezek egyes biztonsági hiányosságait kihasználó férgek ellen a legjobb védelem egy biztonságos mail kliens.

Hasznos, ha a termék bootolható CDrõl képes elindulni, eélrni a frissítéseket és képes ellenõrizni akár NTFS filerendszeren lévõ fileokat is. Akadnak extrák amiket ennek kapcsán tudhat egy termék, de sajnos a legtöbb nem tudja ezeket. Pl. a bootolható CDn lévõ operációs rendszer képes a bootoláskor beállított paramétereket használva csatlakozni az internetre és a program így is updatelhetõ, és képes a rendszer az NTFS partícióra írni, így nem csak keresni hanem vírust írtani is lehet a boot CDrõl. Ha meg nem, elõny, ha a vírusírtónk le tud gyártani egy kisebb kódot, mit már a windows saját telepítõlemezén kért recovery console alól el tudunk indítani és segít elhárítani a nagyobb bajt. (Lehetõvé tenni, hogy vírus ne töltõdjön be automatikusan, és így lehetõséget biztosítani a vírus kiírtására).

Másik fontos funkció: Egyetlen Antivirus program sem jelent teljes védelmet, így jobban szeretem azokat a termékeket, amelyek néhány másik, tõlük független termékkel képesek együttmûködni. Fontos a vírus megtalálása esetén nyerhetõ információk mennyisége, de fontos az is, hogy a heurisztikus keresés mennyi információt képes nyújtani arról, miétr is gyanús valami. Apropó heurisztikus keresés, aki emlékszik a régi TBAVra, az emlékszik rá, hogy képes volt az ismeretlen vírusok írtására is korlátozott mértékben, nem árt ha van heurisztikus írtási funkció. Az sem árt, ha van méret, CRC, dátum, stb ellenõrzés. Ha nem lassít feleslegesen a rendszeren, ha képes észrevenni a gyanús tevékenységeket (írás végrehajtható fileba, boot szektorba, címlista hozzáférés, egyes mappákban több file egymás utáni megnyitása olvasásra, stb.) és ilyen helyzetben dönt, a szükséges fehér és feketelista pedig folyamatosan bõvül... (pl. a böngészõ hozzáférhet a saját ideiglenes filejaihoz de az anna.scr már gyanús). Nem árt az, ha beállítható, hogy egy riasztásnál milyen jellegû legyen az üzenet, stb.

Rengeteg lehetõség van a fejlõdésre. Rengeteg szempont alapján lehet összehasonlítani az antivirus termékeket, és eldönteni melyik termék mennyire használható. Az a termék ami fut bármilyen nyílt forrású unixhoz házilag készített live CDrõl és még updateli is magát, ha a rendszer felmegy a netre igen komoly elõnyben van azzal szemben ami csak windows (vagy windows és dos) alatt létezik. Mert optimális esetben látja az NTFSt. Ha még írni is tud rá a rendszerünk... Az sem árt, ha a merevlemezünket a szomszéd gépébe áttéve, az õ rendszerét felbootolva el tudjuk indítani a vírusírtót, és képesek vagyunk kiírtani a kártevõt, akár a windows server változatai alól is. Sõt, az sem árt, ha a windows NTk parancsoros módját (esetleg csökkentett móddal kombinálva) is képes felismerni a rendszer. Ha akad módszere annak elkerülésére, hogy egy külsõ program kilõje a vírusírtónkat... stb.

Kifejezetten hasznos, ha a program a lehetõségeihez mértet oktatja is a felhasználót. Soroljam?


hétf. máj. 31, 2004 10:10
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 62
Hozzászólás 
NOD32-t ajánlok. A NAV2004 nagyon lassít, megeszi a rendszert, az AVG pedig fapados szerintem. A NOD elég profinak tűnik és nem is lassítja úgy a rendszert mint a NAV.


pén. máj. 28, 2004 20:43
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás 
Nem ugrasztottál össze senkit szerintem,legalábbis részemről biztosan nem.Mindenkinek saját szívügye,hogy mitől érzi magát biztonságban.
Tökéletes vírusírtó nincs és nem is lesz,max biztonságosabb és kevésbé biztonságosabb.


pén. máj. 28, 2004 9:56
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 23, 2004 14:12
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Tata
Hozzászólás 
Köszönöm a sok jó tanácsot és elnézést kérek azoktól akiket "sikerült" összeugrasztani , nem ez volt a szándékom !!! :cry: Tényleg amatőr vagyok ezen a téren ezért kértem a segítségeteket ! Egyébként az Avast mellett döntöttem és már fel is telepítettem ! Remélem beválik !? :roll:


pén. máj. 28, 2004 9:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: EU-ban
Hozzászólás 
eddyjackal írta:
Ne haragudj kedves Alaszka,nem akartam a trendi önérzetedbe gázolni!
Én is használtam ezt a csodálatos programot,amíg el nem ért a megvilágosodás,hogy azért,mert a legtöbben ezt használják,nem biztos,hogy ez a legjobb.Az,hogy ez a legismertebb,az sajnos nem a termék kitűnőségének köszönhető,hanem a sok reklámnak és igenis fikázni fogom,amíg azt dumálják be mindenkinek,hogy ez a legjobb,mikor ez meg sem közelíti a valóságot.Nekem jött be vírus NAV mellett ami rendesen update-elve volt.Azt direkt nem írom le, most mit használok,nem akarok reklámot csinálni senkinek.Annyit tennék még hozzá,hogy egy jó terméknek nem kell nagy reklám...

Hali
Tévedsz nem "gázoltál" az önérzetembe - nem is úgy vettem!Én csak a tapasztalatomat irtam le,amit valós tényekkel támasztottam alá!Szándékosan nem biráltam - nem is dicsértem egyik Virus irtó Cég termékét sem - mégpedig azért, mert mideggyik egy cél érdekében hozta létre a termékeit!Ahhoz,hogy virus jusson be egy rendszerbe - legtöbbször a felhasználó a felelős - legyen bármilyen Cég álltal gyártott virusitója.Lásd:a Terminál Fórum idevonatkozó topic-jait.
Üdv
alaszka


pén. máj. 28, 2004 8:55
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás 
Ne haragudj kedves Alaszka,nem akartam a trendi önérzetedbe gázolni!
Én is használtam ezt a csodálatos programot,amíg el nem ért a megvilágosodás,hogy azért,mert a legtöbben ezt használják,nem biztos,hogy ez a legjobb.Az,hogy ez a legismertebb,az sajnos nem a termék kitűnőségének köszönhető,hanem a sok reklámnak és igenis fikázni fogom,amíg azt dumálják be mindenkinek,hogy ez a legjobb,mikor ez meg sem közelíti a valóságot.Nekem jött be vírus NAV mellett ami rendesen update-elve volt.Azt direkt nem írom le, most mit használok,nem akarok reklámot csinálni senkinek.Annyit tennék még hozzá,hogy egy jó terméknek nem kell nagy reklám...


pén. máj. 28, 2004 7:05
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: EU-ban
Hozzászólás 
eddyjackal írta:
Hali!
Speciel a Norton szerintem is hulladék.Zabálja a rendszer erőforrásokat és még csak megbízhatónak sem mondható.Valószínűleg ezért nem is tesztelik a többivel.Milyen ciki volna nekik,ha egy noname cég víruskergetője lekörözné az ő szupertrendi terméküket.Jó reklámmal a **** is el lehet adni... :lol:

Hali
Nem tudom miért kell F****ni termékeket! Én 96-óta használom a Symantec termékeket (Nav 95.......most Nav2003-as van a gépen)És azóta nem szedtem össze virust!Majd ha nem leszek megelégedve a termékükkel,akkor keresek majd másikat.
Üdv
alaszka


csüt. máj. 27, 2004 12:28
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
Otthon egy Tualatin-on(512MB RAM, W2K) NAV2004-et használok és mankónak DOS-os F-Prot-ot. Nekem nem tűnik lassúnak a rendszer a NAV miatt.
Korábban Windows-os F-Prot volt, de az fagyott.

A cégnél AVAST! fut 20-25 munkaállomáson. (CompaqP4-es Cerkák 256MB RAM-mal, WinXP) Mindaddig jó amíg nem kezdesz alkalmazásokat indítani, vagy... (és most jön a legdurvább) nagyobb excell táblákat megnyitni. Akkor aztán pörög a tálcán a 'A' betűs ikonka, mint az állat én meg nézem a homokórát jó néhány másodpercig...

De én alkalmazott vagyok... ez van, ezt kell szeretni... de otthon nem használnám. A rendszergazda szereti, eszküszik rá. A rendszer biztonsága az ő felelőssége. Nekem meg marad a homokóra...


csüt. máj. 27, 2004 9:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
:)


csüt. máj. 27, 2004 7:52
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 33
Hozzászólás 
Hali!
Speciel a Norton szerintem is hulladék.Zabálja a rendszer erőforrásokat és még csak megbízhatónak sem mondható.Valószínűleg ezért nem is tesztelik a többivel.Milyen ciki volna nekik,ha egy noname cég víruskergetője lekörözné az ő szupertrendi terméküket.Jó reklámmal a **** is el lehet adni... :lol:


csüt. máj. 27, 2004 7:46
Profil Privát üzenet küldése ICQ YIM
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 249
Hozzászólás 
Nem akarok nagy vitát kavarni, de nekem eddig a Norton 2003 volt fent és azt cseréltem AVG-re.
A Nortonnal(frissítve) előtte csináltam egy full ellenörvést, nem talált semmit.
Aztán felraktam az AVG-t. Frissítés és 4(!) trójait talált!!!
Egyébként a Nortont a lassúsága miatt cseréltem le.


szer. máj. 26, 2004 21:48
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3127
Tartózkodási hely: A véka segge alatt.
Hozzászólás 
Hali!

En nagyon nem vagyok otthon ebben a temaban csak leirom a tapasztalataimat:

Win98se -t hasznalok meg Sygate Home Network 4.2-est (klassz kis netmegoszto progi 0 hardverigennyel, gyengusabb PII-esem van :oops: ) es mar evek ota nem volt virusom pedig netezek, levelezek.

http://v4.windowsupdate.microsoft.com (remelem nem irtam el) -oldalrol rendszeresen frissitem az oprendszert illetve a Sygate progi konfiguraciojanal van egy olyan beallitasi lehetoseg hogy:

Enable Enhanced Security

With Enhanced Security enabled, Sygate's circuit-level firewall blocks incoming Internet traffic on ports 1-1000 and 5000-65,536. With Enhanced Security enabled, however, the server machine and network web servers on the Sygate Server will not be able accessible from the Internet through the shared connection managed by the Sygate Home Network server. Servers with access rules that are set up behind the Sygate server will still work.

Udv.


szer. máj. 26, 2004 17:33
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4
Hozzászólás Nincs vírusirtóm...
Az ingyenes vírusirtókat nem javasolom senkinek, nekem már volt fenn többféle is, de mindegyik mellett bejöttek a legfrissebb vírusok. Púder az, hogy ingyenesen lehet frissíteni, lehet, de nem a legfrissebb információkat, hanem esetleg az egy hónaposakat. Nem ok nélkül kérnek el tizen vagy huszonezret egy normális vírusirtóért. Nekem a Panda van fent már 3 éve, nagyon bevált. Egy éves licence 10-12 EFt.


szer. máj. 26, 2004 16:19
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 289
Tartózkodási hely: Moson megye
Hozzászólás 
ch.peter írta:
Érdemes ellátogatni a
http://www.checkvir.hu
oldalra, ahol sok okosság van a vírusirtókról, többek közt rendszeresen tesztelik is őket elég komoly vírusmennyiséggel.


Megnéztem az oldalt. Nem túl meggyőző. NAV-ot nem szeretik és ezért nem tesztelik. Vagy a NAV mo-i forgalmazója nem fizet eleget... ki tudja...

Ez kb. olyan, mintha irodai rendszereket tesztelnénk, de MS-Office nélkül...


szer. máj. 26, 2004 13:01
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 26, 2004 8:00
Hozzászólások: 2
Hozzászólás 
Az AVG-t senkinek nem ajánlom, a legfrissebb def-fájlokkal sem volt képes irtani (sőt észlelni sem) több vírust.
A fentebb említett eTrustot viszont igen :)
Érdemes ellátogatni a
http://www.checkvir.hu
oldalra, ahol sok okosság van a vírusirtókról, többek közt rendszeresen tesztelik is őket elég komoly vírusmennyiséggel.


szer. máj. 26, 2004 8:09
Profil Privát üzenet küldése
vas-tag

Csatlakozott: szer. máj. 26, 2004 7:30
Hozzászólások: 2
Hozzászólás Vírusirtó
Hali! Én az ingyenesek közül szintén az AVG-t tudom ajánlani. Jó az update, szinte mindent megtalál és emellet beállíthatod hogy Outlook vagy Outlook Expressben ellenőrizze a kimenő ill. bejövő leveleket. Személy szerint én Sophos-t használok, de ez sajna nem ingyenes


szer. máj. 26, 2004 7:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Ja, az AVG hardverigénye sokkal kisebb. (Főként ezért van nekem, meg az update csomagokat akár floppyn is lehet vinni, tehát nem netes gépen is frissítheted.)

Viszont az Avast automatikus frissítése messze jobb, és többet tud (külön ki-be kapcsolható Email, rezidens, P2P védelem) és magyar nyelven is tud. Demoként 60 napig megy, ingyen regisztrálod. (AVG-t telepítés előtt regisztrálni kell.)

És skinnelhető (ami arra volt jó nekem, hogy egy egyszerűbbre cseréljem, áttekinthetőbbre).

http://www.avast.com/i_idt_153.html

De nézd meg ezt a topicot is:
http://forum.terminal.hu/viewtopic.php?t=16408

Az Avastnak a takarításáról hallottam rosszat, de az nem most volt (talán nem is a 4-es verzió, hanem a 3, ami Avast32 néven fut(ott), én meg nem tapasztaltam, mert nem szokásom vírusokat összeszedni, ugye.


vas. máj. 23, 2004 22:43
Profil Privát üzenet küldése ICQ
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 828
Tartózkodási hely: Szeged
Hozzászólás 
Esetleg Avast, http://www.honositomuhely.hu/ism/kat8/bizt/avasth.php.

Újabban ezt tettem fel több helyre, és egyre jobban tetszik.

De azt hozzá kell tennem, hogy én is AVG-t használok itthon, és meg vagyok vele elégedve. (De az, hogy soha nem volt még vírusom, az nem neki köszönhető. :-))


vas. máj. 23, 2004 22:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1558
Hozzászólás 
Ha esetleg valóban ingyenes programot akarsz letölteni, akkor az AVG-t ajánlom, amit innen kiindulva tudsz letölteni:
http://www.grisoft.com/us/us_dwnl_free.php
(Ízlések és pofonok, de akkor is ezt ajánlanám a szóba került két program közül, ha a Norton is ingyenes lenne...)


vas. máj. 23, 2004 22:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: EU-ban
Hozzászólás 
Laguna írta:
Köszi ! Honnan tudom beszerezni , letölteni ? :shock:

Hali
Nézz körül a haveroknál,én kerestem - nem találtam csak 2004-est.Biztos jó lesz ez is. :?
Itt megkeresheted,és megveheted: :D

http://gt5.uw.hu/


vas. máj. 23, 2004 21:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 402
Hozzászólás 
E-TRUST
Regisztráció után 1 évig ingyenesen, tűzfala is van, amelyből az alap ingyenes.


vas. máj. 23, 2004 16:54
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 23, 2004 14:12
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Tata
Hozzászólás 
Köszi ! Honnan tudom beszerezni , letölteni ? :shock:


vas. máj. 23, 2004 15:47
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 253
Tartózkodási hely: EU-ban
Hozzászólás Re: Nincs vírusírtóm...
Laguna írta:
:oops: ezért kérném a segítségeteket , hogy honnan tudnék letölteni egy megbízható és ingyenes proramot ? Helyeket már találtam csak nem tudom melyiket érdemes ? :oops: Van egy lemezem amin Norton antivirus softver van , fel is telepítettem de 15 nap múlva újra aktiválnom kellett volna de a lemezen található több ezer kulcs közül két napi válogatás után sem tudtam megtalálni a neki tetszőt ezért letöröltem ! Hát most itt tartok... :oops:

Hali
Norton antit 2003-at a Magyar változatát (eddig ez a legjobb)tegyél fel.Nem kell a reglapot sem kitölteni!Otthoni használatra ingyenes.
Üdv
alaszka


vas. máj. 23, 2004 15:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: vas. máj. 23, 2004 14:12
Hozzászólások: 14
Tartózkodási hely: Tata
Hozzászólás Nincs vírusírtóm...
:oops: ezért kérném a segítségeteket , hogy honnan tudnék letölteni egy megbízható és ingyenes proramot ? Helyeket már találtam csak nem tudom melyiket érdemes ? :oops: Van egy lemezem amin Norton antivirus softver van , fel is telepítettem de 15 nap múlva újra aktiválnom kellett volna de a lemezen található több ezer kulcs közül két napi válogatás után sem tudtam megtalálni a neki tetszőt ezért letöröltem ! Hát most itt tartok... :oops:


vas. máj. 23, 2004 14:34
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 33 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség