Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 15, 2024 15:50



Hozzászólás a témához  [ 1140 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő
Sony Ericsson W800 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. jún. 14, 2004 5:27
Hozzászólások: 68
Tartózkodási hely: Székefehérvár
Hozzászólás Sony Ericcson W800
Sajnos egyre több problémám akadt a készülékkel.
1. a gyerköc - 11éves - kezében maradt a nav. gomb narancssárga "pöttye" :roll:
2. Március óta nem merült le teljesen, nagyon jól bírta az akku , eddig 130 óra összbeszélgetésem van, de egy hete lemerült. Töltő, majd azóta egy napot bír a kicsike. Gyári töltőre téve 96%-nál megáll a töltés. lecsatlakoztatom, újra felteszem, akkor tölt még. De szinte 10 percenként csökken az akkuszintjelző, pl 96% reggel 6kor, de 7kor már csak 78% beszéd nélkül. most 10 perc hívás után 69%. Örülök ha hazáid kibírja. :cry:
4. Rendszertelen időközönként kikapcsol a teló :shock: Megvizsgáltam, a kezemben is kikapcsolt, nem csak a tokban = Ok: nyomás érte. 1 papírdarabbal segítek, hogy mindig érintkezzen az akkucsatlakozó, így most 3 napja működik,ha persze le nem merül.
5. híváskor 50%-os biztonsággal 2 csörgés után foglalt jelzést ad. a menüben ezt állítani nem tudom, a kezdeményezés megszakítva hibaüzenettel kiszáll...
6 Ami a legborzasztóbb: XXL Gsm nem számmlát adott, hanem :!: Adásvételi szerződést :!: így bár olcsóbb volt a teló és van rá bolti 1 év garancia, a cégpecséten semmi adószám nem szerepel. HA felviszem Pestre,megtagadhatják a javítást, még azt is , hogy náluk vásároltam - A szerződés egy fénymásolat - kitöltve. Okulásként: Csak bolt +számla + garilevél, ami hivatalos SE/Nokia/Samsung stb...
+ bónuszként a Bakonyban elhagytam a jobb fülesgumit :( fáj a szívem érte...
A Nokiától megszabadultam / szoftverhibák garmada, erre ...
Bocs, ha hosszú volt, jól esett leírni... :o :lol:

A legjobbakat : 0.1


kedd okt. 24, 2006 8:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: k510 t-mobile logo eltuntetese
Mythbuster írta:
sziasztok!
lehethogy ez nem ide tartozik de elore is koszonom a segitsegeteket.
na.....most vettem egy sony ericsson k510i-t, azt szeretnem megkerdezni, hogy nem e lehetne vhogy kivenni a t-mobile logot a hatter folott?mer elegge zavar ha berakok vmi hatteret.
koszonom
Bizony nem ide tartozik, légy szíves keresd meg a saját topicját.


kedd okt. 03, 2006 18:30
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: hétf. aug. 15, 2005 19:52
Hozzászólások: 10
Hozzászólás k510 t-mobile logo eltuntetese
sziasztok!
lehethogy ez nem ide tartozik de elore is koszonom a segitsegeteket.
na.....most vettem egy sony ericsson k510i-t, azt szeretnem megkerdezni, hogy nem e lehetne vhogy kivenni a t-mobile logot a hatter folott?mer elegge zavar ha berakok vmi hatteret.
koszonom


kedd okt. 03, 2006 17:10
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Már próbálkoztam vele párszor, de sokat nem javult. Végülis nem zavaró, mert 4-5 naponta kell tölteni, ha átlagosan használom. Aztán egyszer majd ha nagyon ráérek, elnézek a szerviz felé.


kedd okt. 03, 2006 16:12
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1828
Hozzászólás 
pampika írta:
Ééééés igen! Sikerült kifagyasztani :D
De 4 hónapja van nálam, semmi baja nem volt eddig, szóval nem nagy probléma. Pedig próbáltam már zavarba hozni, de nem hagyta magát. Most egy menüből walkman gomb nyomás fektette 2 vállra, de akksi le-fel megoldotta.
Asszem ennyi belefér :)

Esetleg olyat nem tapasztalt valaki, hogy a csatlakozósor kissé hibádzik? Ha rányomom töltőre, akkor erősen igazgatni kell, hogy elinduljon a töltés. Headsetnél is néha kihagy az egyik füle, vagy kicsit recseg, így mivel a közös pont a csatlakozósor, gondolom, az hibádzik valamerre. De ezt cserélik gariban, ugye? (gyári garis)


Pucold meg az érintkezősort, nekem is volt ilyen gondom.


kedd okt. 03, 2006 7:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ééééés igen! Sikerült kifagyasztani :D
De 4 hónapja van nálam, semmi baja nem volt eddig, szóval nem nagy probléma. Pedig próbáltam már zavarba hozni, de nem hagyta magát. Most egy menüből walkman gomb nyomás fektette 2 vállra, de akksi le-fel megoldotta.
Asszem ennyi belefér :)

Esetleg olyat nem tapasztalt valaki, hogy a csatlakozósor kissé hibádzik? Ha rányomom töltőre, akkor erősen igazgatni kell, hogy elinduljon a töltés. Headsetnél is néha kihagy az egyik füle, vagy kicsit recseg, így mivel a közös pont a csatlakozósor, gondolom, az hibádzik valamerre. De ezt cserélik gariban, ugye? (gyári garis)


kedd okt. 03, 2006 0:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Ha valaha jó volt, akkor kipucolás, ahogy Macika is írja. Ha sose ment még, akkor az USB port a hibás.

Nekem is van 1-2 eszközöm (e-gate smartcard reader), amik miatt a gépem 8 saját USB portja mellé egy NEC chipsetes USB kártyát kellett raknom, csak arról működnek, minden más porton "az eszközt nem lehet felismerni".


vas. júl. 02, 2006 23:47
Profil ICQ
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás Re: Usb probléma
malt írta:
Találkoztatok már olyan problémával, hogy amikor feldugom a számitógépre kiirja hogy az "eszközt nem lehet felismerni".
Próbálja meg újra csatlakoztatni, ha a windows nem ismeri fel cserélje ki az eszközt.
Köszönöm a segitséget előre is.
Igen, Windows hiba. A telónak szerencsére semmi köze hozzá.
Próbáld meg másik USB slotba dugni az adatkábelt, vagy újraindítani a PC-t, vagy (minimális szakértelem kell) kiszedni a registryből a bent ragadt USB-COM portokat sima eltávolítással.

Aztán menni fog.


vas. júl. 02, 2006 13:26
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 13
Hozzászólás Usb probléma
Találkoztatok már olyan problémával, hogy amikor feldugom a számitógépre kiirja hogy az "eszközt nem lehet felismerni".
Próbálja meg újra csatlakoztatni, ha a windows nem ismeri fel cserélje ki az eszközt.
Köszönöm a segitséget előre is.


vas. júl. 02, 2006 9:39
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Okés.


vas. jún. 18, 2006 19:38
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Igen, olvastam már arról is, de úgy rémlett, régen az fma volt a népszerűbb. Akkor meg is próbálom a My phone explorert :)
Thx ;)
A legújabbat szedd le!


vas. jún. 18, 2006 19:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Igen, olvastam már arról is, de úgy rémlett, régen az fma volt a népszerűbb. Akkor meg is próbálom a My phone explorert :)
Thx ;)


vas. jún. 18, 2006 19:30
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
No, mégsem olyan fényes a helyzet :(
Az fma elindul, de onnantól semmi: nem fagy ki, csak kivágja a procit 95-99%-ra és semmire sem reagál, pedig látszik, hogy beolvassa a telcsi tartalmát :?
A My Phone Explorer lesz a Te barátod... :)


vas. jún. 18, 2006 19:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
No, mégsem olyan fényes a helyzet :(
Az fma elindul, de onnantól semmi: nem fagy ki, csak kivágja a procit 95-99%-ra és semmire sem reagál, pedig látszik, hogy beolvassa a telcsi tartalmát :?


vas. jún. 18, 2006 19:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Meg van végre a telcsim :D
Eddig nagyon tetszik, a zenelejátszója tényleg nagyon jó. A menüt se olyan nehéz megszokni, pedig sosem volt SE-m.
Kicsit szenvedtem a kábelével, mert nem akarta feltelepíteni magától az usb drivert, de aztán megtaláltam a megoldást erre is, most épp megy fel kábelen a zene, FMA is felismeri a telcsit :)


vas. jún. 18, 2006 10:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
guni. írta:
Őszintén szólva még soha nem használtam ilyen átlátszó tokot, de nekem valahogy elég nehezemre esik elképzelni, hogy az a kemény műanyag nem b....a össze a telefont.

Guni
Be kell valljam, Ákoskától lestem el én is a dolgot.
Zseniális ötlet, ami nagyon nagy még benne, hogy más bőrtokokkal ellentében pont a ridegségének köszönhetően nem mozog a kijelző előtti kemény a műanyag, ezáltal nem karcolja össze az alá bement porszemcse a kijelzőt olyan mattra, mint azt minden más 'védő'toknál tapasztalni lehet.


szer. jún. 14, 2006 14:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Tökéletesen illeszkedik pedig, nem hogy nem b..ssza össze a telcsit, hanem meglehetősen jól védi.

A telóm eddig egy esését csak a külső tok szétesésével (de nem széttörésével) úsztam meg.

Teljesen passzentos és nem is néz ki rosszul. Én nem hordanám már nélküle...


szer. jún. 14, 2006 14:22
Profil ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
A szilikont arra írtam, hogy azokat nem tudom elképzelni a telefonomon, meg amiket haverék használnak, hát óborzalom. Inkább tartom zsebben, mint ilyen gumibugyiban.
A speedshopot csekkolom :)


szer. jún. 14, 2006 14:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Őszintén szólva még soha nem használtam ilyen átlátszó tokot, de nekem valahogy elég nehezemre esik elképzelni, hogy az a kemény műanyag nem b....a össze a telefont.

Guni


szer. jún. 14, 2006 14:18
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
pampika írta:
Köszi, ez egész kulturáltan néz ki, pedig nem szeretem a szilikon tokokat :) Ahogy nézem, most a netes oldalukon csak K750-hez van, meg ára sincs kiírva, de mindjárt kapnak egy emilt :)


Ennek semmi köze a szilikonhoz, teljesen kemény műanyag, és azért nincs ár, mert szvsz csak nagykereket szolgálnak ki, nézd meg a speedshopban, ott is láttam, de valami brutál 2000 Ft körüli áron :shock:


szer. jún. 14, 2006 13:45
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 543
Hozzászólás 
guni. írta:
Tényleg, utólag nem lehet kapni? Mert mintha azt olvastam, hogy szeret elrepedni egy idő után. Vagy ilyenkor dobjad ki az egész 10 rugós fülest és ij.???

Guni


a westend se boltban 1000ft a készlet 3 pár van benne.. nekem leesett róla mind a kettő oldalról, szal ma megyek venni.

ennyi. no para


szer. jún. 14, 2006 13:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Köszi, ez egész kulturáltan néz ki, pedig nem szeretem a szilikon tokokat :) Ahogy nézem, most a netes oldalukon csak K750-hez van, meg ára sincs kiírva, de mindjárt kapnak egy emilt :)


szer. jún. 14, 2006 12:28
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
pampika írta:
Köszi :D

A Wan2 fesztiválra megyek majd (Mezőtúrra), a fesztivál információs részlegét csinálni (infopult, net, testfestés, meg még kitudja, mi lesz a dolgunk) és így elég sok ember fogja körülöttünk a port felverni, gondolom.
Akkor lehet, nézek majd neki vmi tokot. Vagy ha porossá válna, vmikor elugrom vele Pestre :)
Ajánlom Neked a Haffnernél kapható kemény műanyag tokot.
Ezt úgy kell elképzelni, mint 2 fél héjat, amely TELJESEN pontosan követi a W800i (D750i) alakját, és összepattintható. Teljesen víztiszta műanyagból van, 5-6 karom tartja össze a két felet. A billentyűzet és az összes nyomógom szabadon marad, de értelemszerűen mélyebbre kerül, ezáltal azok is védettek.
Esés ellen is kiválóan véd, ő törik először.

Létezik még N6020/6021-re is meg még 1-2 típusra.

A 6030-ra pl. így néz ki:

Kép


kedd jún. 13, 2006 20:50
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Köszi :D

A Wan2 fesztiválra megyek majd (Mezőtúrra), a fesztivál információs részlegét csinálni (infopult, net, testfestés, meg még kitudja, mi lesz a dolgunk) és így elég sok ember fogja körülöttünk a port felverni, gondolom.
Akkor lehet, nézek majd neki vmi tokot. Vagy ha porossá válna, vmikor elugrom vele Pestre :)


kedd jún. 13, 2006 16:34
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 240
Tartózkodási hely: Flare>CMD200>C25>7110 >SL45>6510>T68 >6230>3230>W800>W810
Hozzászólás 
pampika írta:
No, én is beszállok a klubba, thx to Landor ;) Majd pénteken jön haza a telcsim.
Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire várható, hogy porosodik kijelző és előlap között? Nyáron valószínűleg megyek fesztiválra dolgozni, ami azért elég poros környék és a finompor ugye könnyebben bejut a belsejébe. Ez várható és inkább vigyek másik telcsit, vagy nem lesz vele gond? Mert hirtelenjében nem vágom, hogy le lehet-e szedni otthon a készülék házat, vagy csak szerviz nyúlhat hozzá.


Üdv a klubban! :P

Csak hogy tudj róla májusban ki lett fújatva a a telefonod a szervizben, de szerintem arra az alkalomra érdemes valamibe belebugyolálni a telcsit. A szif-en leszel? :)
Úgy számolj hogy szerintem nemigazán tudod szétszedni otthon.. Már csak a gari miatt is érdemes ezt a SEra bízni.


kedd jún. 13, 2006 16:27
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
No, én is beszállok a klubba, thx to Landor ;) Majd pénteken jön haza a telcsim.
Olyan kérdésem lenne, hogy mennyire várható, hogy porosodik kijelző és előlap között? Nyáron valószínűleg megyek fesztiválra dolgozni, ami azért elég poros környék és a finompor ugye könnyebben bejut a belsejébe. Ez várható és inkább vigyek másik telcsit, vagy nem lesz vele gond? Mert hirtelenjében nem vágom, hogy le lehet-e szedni otthon a készülék házat, vagy csak szerviz nyúlhat hozzá.


kedd jún. 13, 2006 13:52
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Aproneten hirdet vmi bótos fülest 3,5k-ba.


hétf. jún. 12, 2006 22:24
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 08, 2005 21:01
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
guni. írta:
Tényleg, utólag nem lehet kapni?

Guni


írtam mailt a SE-nak amiben rákérdeztem erre. :wink:


hétf. jún. 12, 2006 20:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Tényleg, utólag nem lehet kapni? Mert mintha azt olvastam, hogy szeret elrepedni egy idő után. Vagy ilyenkor dobjad ki az egész 10 rugós fülest és ij.???

Guni


hétf. jún. 12, 2006 20:45
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 08, 2005 21:01
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Macika írta:
Gergi írta:
Sziasztok!
Tudja esetleg vki, hogy honnan lehetne szilikonbumszlit szerezni a HMP-70-es headsethez? :roll: Mert ami most az enyémen van (szerintem a közepes) kicsit nagy a fülembe és kicsúszik. :? Szal leginkább a legkisebb méretű érdekelne!
Sajnos nekem is csak az jó, így nem tudok segíteni.
Na de gyárilag kellett adjanak hozzá 3 fajtát!!!


A francba, hogy majdnem mindenkinek a legkisebb jó a fülébe! :D Használtam vettem, jutányos áron és sajnos csak egyet kaptam hozzá.
Egyébként ha kell valakinek egy újszerű HMP-60-as headset az szóljon! :wink:


hétf. jún. 12, 2006 20:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
Kiszúrtad azt a két dolgot, amiben gyakorlatilag nincs különbség...

Kezdd elölről az összehasonlítást ;)


hétf. jún. 12, 2006 20:18
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 248
Tartózkodási hely: Bíkíscsábá
Hozzászólás 
Sziasztok!

Épp telóvásárlás elött vagyok és nagyon húzok a W800 vagy egy W810i felé. Melyik tela jobb vásár? Elolvastam már mindkét topic-ot és most totál megzavarodtam a 2 telót illetően.

Melyiknek jobb az MP3 lejátszója és a fényképezője?


hétf. jún. 12, 2006 20:15
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Gergi írta:
Sziasztok!
Tudja esetleg vki, hogy honnan lehetne szilikonbumszlit szerezni a HMP-70-es headsethez? :roll: Mert ami most az enyémen van (szerintem a közepes) kicsit nagy a fülembe és kicsúszik. :? Szal leginkább a legkisebb méretű érdekelne!
Sajnos nekem is csak az jó, így nem tudok segíteni.
Na de gyárilag kellett adjanak hozzá 3 fajtát!!!


hétf. jún. 12, 2006 19:36
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: kedd márc. 08, 2005 21:01
Hozzászólások: 89
Tartózkodási hely: Pécs
Hozzászólás 
Sziasztok!
Tudja esetleg vki, hogy honnan lehetne szilikonbumszlit szerezni a HMP-70-es headsethez? :roll: Mert ami most az enyémen van (szerintem a közepes) kicsit nagy a fülembe és kicsúszik. :? Szal leginkább a legkisebb méretű érdekelne!


hétf. jún. 12, 2006 19:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Mobilos üzlet(gsm bót) továbbra sem minősül hivatalos forglmazónak, szóval nem mérvadó ;)


vas. jún. 11, 2006 11:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
erre a legjobb megoldás venni egy k750i-t a szolgáltatónál, majd rátolni a w800 softot :D ! én is így nyomom 8)


vas. jún. 11, 2006 10:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Azt tudom, hogy a mobilszolgáltatók már nem forgalmazzák, de a kereskedőknél sincs már :?:
Én múlt héten még láttam egy mobilos üzlet reklámjában.


vas. jún. 11, 2006 9:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
És valószínűleg erre az SE is rájött, mert gyorsan ki is vonta a forgalomból. Túl jó telefont gyártottak :?


vas. jún. 11, 2006 9:38
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szomb. márc. 11, 2006 17:49
Hozzászólások: 340
Hozzászólás 
Ez a fényképezős téma már elég sokszor le volt tárgyalva de nem tudom megállni, hogy ne szóljak hozzá.
Szerintem BIZTOS, hogy van olyan kompakt digitális gép, amelynél a K,D750 és a W800-as jobb képeket készít.Pl. próbáltam Benq digitális gépet amelyben volt mp3 lejátszó és rádió is, na annak a képeivel egyáltalán nem voltam megelégedve.A W800-am annál százszor jobb képeket csinál, és biztos van más alsókategóriás gép is amelynél szintén jobb.
Én minden esetre nagyon örülök, hogy a SE a W800-ba a K750 MINDEN tudását átültette(itt főleg a kamerára gondolok) ráadásul fejlesztette a walkman funkciót.Ilyent ritkán csinálnak a gyártók, hogy bizonyos dolgok fejlesztésével egyidőben más funkciókat nem butítanak(csakazértis, hogy ne találj tökéletes telefont).


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára erz vas. jún. 11, 2006 9:41-kor.



vas. jún. 11, 2006 9:33
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
pontosan tudom, hogy milyen jó minőségű képet csinál a k750/w800, mivel nekem is k750i-m van. én csak annyit mondok, hogy azért ne tegyük egyenrangúvá egy digitgéppel. én is sokat használom fotózásra, meg is vagyok vele nagyon elégedve, de mondjuk nyaralásra vagy fontosabb rendezvényre nem szívesen vinném csak a telefont. ennyi.


vas. jún. 11, 2006 8:16
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
hanky írta:
ezzel azért néhol vitába szálnék... én annyira nem vagyok elragadtatva a digit gépekhez képesti minőséggel. plusz a telefont nagyon kell tartani, érzékenyebb a bemozdulásra, stb. szerintem.
Ha a kompaktgéped is 97 gramm lenne és 10 centi lenne a legnagyobb dimenziója, akkor pont ugyanígy kéne kapaszkodni benne fényképezésnél.
Mellesleg normális fényviszonyok között egyáltalá nem hajlamos a bemozdulásra. Ha meg nincs elég fény, akkor a kompakt gép sem tud csodát tenni.


vas. jún. 11, 2006 5:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Macika írta:
Van akinek jobban bejön a szürke szín?


Ha a szürke nem is, azért a fekete igen :wink:
Nem véletlenül van K750-em, és nem W800-am... 8)


szomb. jún. 10, 2006 23:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Szerintem már összemérhetőek egy w800i képei egy olcsóbb digit gépeivel.
Nézd meg EZT az oldalt. Itt van rengeteg K750/W800-zal készített kép. És egyik-másik tényleg olyan minőségű, hogy semmi szégyenkeznivalója nincs. De az tuti, hogy a régi, 2,1 megapixeles gépemnél jobb képeket csinál, pedig régen az is sokba volt :)


szomb. jún. 10, 2006 21:29
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 512
Tartózkodási hely: biztos helyen...
Hozzászólás 
ezzel azért néhol vitába szálnék... én annyira nem vagyok elragadtatva a digit gépekhez képesti minőséggel. plusz a telefont nagyon kell tartani, érzékenyebb a bemozdulásra, stb. szerintem.


szomb. jún. 10, 2006 20:50
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ebydr írta:
Köszi Macika! De ha már telót veszek, csakis újat. Azt hiszem, maradok a W700i-nél. A színei jobban bejönnek. Az autofokusz pedig nem érdekel, az van a digitális fényképezőmben. Márpedig a látszat ellenére még messze vagyunk attól, hogy a mobilba integrált fényképezők felvegyék a versenyt a digitális fotógépekkel.
Hááát, nem vagyunk messzi, bizony nem.
Fényképezőgépnek egy Canon 20D-t használok és oda jutottam, hogy mióta megvan a W800i/W810i, azóta csak olyan helyekre viszem a Canont, ahol KELL a 8,5 MPix felbontás. Mivel az új SE telefonok szinte egyenértékű képeket készítenek egy közepes árfekvésű kompaktgéppel.

[Példa]


szomb. jún. 10, 2006 14:35
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Köszi Macika! De ha már telót veszek, csakis újat. Azt hiszem, maradok a W700i-nél. A színei jobban bejönnek. Az autofokusz pedig nem érdekel, az van a digitális fényképezőmben. Márpedig a látszat ellenére még messze vagyunk attól, hogy a mobilba integrált fényképezők felvegyék a versenyt a digitális fotógépekkel.


szomb. jún. 10, 2006 13:44
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nekem igazándiból bejön mindkét szín, bár a szürke kicsit konzervatívabb szvsz. De ha minden jól megy, nekem a narancsos verzió lesz :)


szomb. jún. 10, 2006 13:24
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
Ebydr írta:
Üdv! A W700i és a W800i között mi a különbség? A SE oldala szerint csak annyi, h a W800i tud online tartalmat. Ennyi? Mert kb egy árban vannak, és a W700i szebb szerintem.
A legnagyobb különbség az AutoFókusz hiánya, meg a felelakkora kártya. Az ára meg ugyanannyi.

Szerintem jobban jársz egy megbízható helyről beszerzett, használt W800i-vel, olcsóbb is és (ha nincs széthajtva) jobb is.

Szerintem.

A külsejes valóban szebb (talán), de inkább csak azoknak, akik szeretnek különbözni. Nekem nincs bajom azzal, ha 100 emberből 15-nek van ugyanolyan telefonja, mint nekem. Nagyon eltalálták a W800i csontfehér/neon narancs színösszeállítását.
Van akinek jobban bejön a szürke szín?


szomb. jún. 10, 2006 13:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Tegnap láttam asszem telefongurun:
"Ez nem jobb a W800-nál... Mert van amiben jobb (kamera illetve a képek minõsége, mp4-be tömöriti a videokat, jobb a hangzása is), de sokmindenben rosszabb is (256-os kártya, szín, nincs autofocus, kevesebb fotó-mód (pl: panoráma van, de sorozatfelvétel nincs)... Én ennyit tudok róla."


szomb. jún. 10, 2006 12:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Üdv! A W700i és a W800i között mi a különbség? A SE oldala szerint csak annyi, h a W800i tud online tartalmat. Ennyi? Mert kb egy árban vannak, és a W700i szebb szerintem.


szomb. jún. 10, 2006 12:37
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1140 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 23  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség