Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szer. máj. 15, 2024 3:27



Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Népszerű az „ingyentelefonálás” 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4789
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Ilyan sajnos bármelyik szolgáltatónál előfordulhat (lásd Tékozló Homár). Amíg UPC ügyfél voltam, nekem szerencsére csak jó tapasztalatom volt, de lehet hogy ebben része volt annak is, hogy nem vagyok Budapesti.


vas. júl. 29, 2007 6:40
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. feb. 03, 2007 11:36
Hozzászólások: 528
Hozzászólás 
A UPC inkorrekt és drága cég nekem volt és amikor télen hó miatt nem volt adás az volt a válasz 18 perces varakozasok után automata fogta a hivast ,az idö ment ,és ez minden felhíváskor igy van,na lényeg azt mondta a "kedves" ügyfélszolgalatos hölgy hogy ha próbálta a re startot akkor hívja a szerelőt , megint telefon költség már mobil szám -de a legidegesitöb a válasz :- óvatosan takaritcsa le a havat az antennaról. így ha nem akartam potyára fizetni akkor ott kellett alnom a tetőn seprűvel ,így legalább a család nézte a "Minőséget"-!- mért ez o cég szlogenje
De meg unva ezta minőséget kénytelen voltam fel mondani a szerződést ez se egy egyszerű dolog mert telefonon nem lehet - ki kel varni hogy küldenek felmondo ugy nevezet levelet amit ala kel irni ,na a levélre varni de varni -kel , a szamlak viszont óra pontossaggal jöttek így amikor nem lett be fizetve vagy 5 hónap akkor észbe kopva atadtak behajto cégnek mondván hátralék holott a műsorukat egy éve nem néztük , ígérték vasalót táskát órát ha meghosszabbittjuk a szerződést csak a felmondo dokummot nem küldtek

Nem korrekt az ügyfél szamara cég :evil:


szomb. júl. 28, 2007 15:51
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 28, 2007 21:57
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
"a UPC Telefon előfizetőinek 97 százaléka egyben más UPC-szolgáltatásra (kábeltévé vagy internet) is előfizet"

Ez inkább fordított irányból igaz, a kábeltévére és/vagy az Internetre fizetnek elő elsősorban, és ezek után még esetleg a telefonra is, ha már ott a működő kábel a lakásban hozzá.


pén. máj. 18, 2007 14:07
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. ápr. 28, 2007 21:57
Hozzászólások: 27
Hozzászólás 
"A kábeles UPC Telefon egyik jellemző, megkülönböztető szolgáltatásjegye.."

a legtöbb VoIP szolgáltatás a saját hálózatán belül ingyenes


pén. máj. 18, 2007 13:54
Profil Privát üzenet küldése
bot
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 858
Hozzászólás Népszerű az „ingyentelefonálás”
Százezren beszélnek a UPC kábelhálózatán keresztül. http://www.terminal.hu/cikk.php?article_id=104990


pén. máj. 18, 2007 13:54
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 5 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség