Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. jún. 08, 2024 3:06



Hozzászólás a témához  [ 44 hozzászólás ] 
Operation Flashpoint 
Szerző Üzenet
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Egy kis képgyüjtemény az OFP1-ből.


kedd aug. 16, 2005 15:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
TXSuny írta:
OFP2-t 2006 végére ígérik, az armed assaultot (ofp 1.5) meg 2005 végére.

Na, a 2005 vége jól hangzik. Addig A STALKER-el elleszek, ha egyszer végre kijön. :lol: :lol:


szomb. máj. 21, 2005 19:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
OFP2-t 2006 végére ígérik, az armed assaultot (ofp 1.5) meg 2005 végére.


szomb. máj. 21, 2005 19:23
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
TXSuny írta:
Az OFP2 neve mégsem Armed Assault lesz hanem kiadják még ebben az évben az ofp 1.5-ös változatát Armed assault néven, jópár újítással, de lényegében a VBS (katonai verzió) civilesített változata. Azért OFP 2-ig egész jó lesz :)


Haaaaa!!!!
Sirály egy játék. Nagyon csiptem régen. Voltak benne aprobb hibák de az nem zavat. Érdekes, hogy amikor feltettem a nem tudom pont melyik patch-et akkor meg volt olyan pálya amin nem lehetet végigmenni. Például a teherautó nem indult el csak állt egy helyben és forogtak a kerekei. :oops: :oops: Jó kis javitás.

Hivatalos megjelenési dátumot tud valaki???


szomb. máj. 21, 2005 11:56
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Az OFP2 neve mégsem Armed Assault lesz hanem kiadják még ebben az évben az ofp 1.5-ös változatát Armed assault néven, jópár újítással, de lényegében a VBS (katonai verzió) civilesített változata. Azért OFP 2-ig egész jó lesz :)


csüt. máj. 19, 2005 19:32
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Na készülget a második rész, itt vannak az első képek belőle (szerintem egész jók):
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Ennél az utolsónál észre lehet venni a hasonlóságot az 1-el :)
Elvileg ezeket a képeket mutatják be hivatalosan az E3-on, és valószínűleg Armed Assault lesz a címe/alcíme.


hétf. máj. 16, 2005 15:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
TC írta:
Már hogyne lenne, fakóbban a színek jóval (ikonok). Különben játék indulásakor nyomok 2 alt-tab-ot, és eltűnik a kurzor. Ezt nem tartom megerőltetőnek, kb 2 mp. :wink:


Nem fakóbbak a szinek :D én 2 féle monitoron kapcsolgattam, 2 féle videokártyával, és semmi különbség nincs a win kinézetén 16bit, és 32bit között. És kisebb színmélység nem azt jelenti, hogy fakóbbak a színek, hanem hogy kevesebb átmeneti szín van két szín között. És ez csak színátmenetnél észrevehető, ami nemnagyon van az ikonokon, főleg, hogy a windowsos ikonok csak 256 színűek :D (ez a szabvány).


szer. feb. 16, 2005 15:13
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás 
Én is az ALT+TAB-os módszert használom, és még nem szakadt bele a kezem. :D
Próbáltam driver frissítéssel(újabb), de az sem segít!(GF4Ti)
A régi 4x.xx-es driverekkel semmi gond, azokkal tökéletesen megy.
Próbáld meg azokat.


szer. feb. 16, 2005 13:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Már hogyne lenne, fakóbban a színek jóval (ikonok). Különben játék indulásakor nyomok 2 alt-tab-ot, és eltűnik a kurzor. Ezt nem tartom megerőltetőnek, kb 2 mp. :wink:


szer. feb. 16, 2005 10:54
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Winben a 16 bit csípi a szemed? lol akkor hasonlítsd össze mert a win-ben nemlátni semmi különbséget a kettő között, csak játékban, de azis elég ritka, mondjuk az ofp ilyen, ott 32bit kötelező.


kedd feb. 15, 2005 14:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
TXSuny írta:
TC írta:
Oké, megvan. Alt+Tab, aztán mégegyszer, és eltűnik a winkurzor. De azért köszi! :wink:
hát ezis egy megoldás, de sztem jobb amit írtam :wink:


Lehet, de a 16bit csípi a szemem. :lol: :lol: :lol:


kedd feb. 15, 2005 9:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
TC írta:
Oké, megvan. Alt+Tab, aztán mégegyszer, és eltűnik a winkurzor. De azért köszi! :wink:
hát ezis egy megoldás, de sztem jobb amit írtam :wink:


hétf. feb. 14, 2005 14:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Oké, megvan. Alt+Tab, aztán mégegyszer, és eltűnik a winkurzor. De azért köszi! :wink:


hétf. feb. 14, 2005 8:35
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
sazsmadar írta:
TC írta:
Üdv!

Gondoltam felébresztem a topicot a nyűgömmel! :D

Szóval rászántam magam, és megvettem a Game of The Year Edition-t (minden benne van), már CSAK 2990 HUF! ( www.cdgalaxis.hu )

A nyűgöm:

Játék menüben is + játék közben is a játék saját egérkurzorja mellett látszik a Win kurzora is, és ez sajnos nagyon idegesítő, igencsak lerontja a játékélményt. :(

Nem használok CursorXP-t, tehát az nem lehet a gond forrása.
Más játékoknál is előfordult ez korábban már, de azokban ki lehetett kapcsolni a hardveres egeret. Ebben viszont nem lehet. :roll:

Légyszi ha tudtok segítsetek, ha már egyszer megvettem eredetiben, szeretném is élvezni!
Előre is thx!



Nem akarok hülyeséget írni. Ha mégis azt sikerül bocs.
Ha jól emléxem nekem is volt ilyen jellegű problémám.
Ha jól rémlik akkor, videókártya driver csere megoldja a problémát. Szerintem próbáld meg.


Hátnem. Az oldja meg amit írtam.

Aki meg akar segíteni az OFP2 készítésében regisztráljon a codemasters oldalán, és aztán töltse ki ezt: http://www.codemasters.co.uk/surveys/dosurvey.php?surveyid=179


pén. feb. 11, 2005 16:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
TC írta:
Üdv!

Gondoltam felébresztem a topicot a nyűgömmel! :D

Szóval rászántam magam, és megvettem a Game of The Year Edition-t (minden benne van), már CSAK 2990 HUF! ( www.cdgalaxis.hu )

A nyűgöm:

Játék menüben is + játék közben is a játék saját egérkurzorja mellett látszik a Win kurzora is, és ez sajnos nagyon idegesítő, igencsak lerontja a játékélményt. :(

Nem használok CursorXP-t, tehát az nem lehet a gond forrása.
Más játékoknál is előfordult ez korábban már, de azokban ki lehetett kapcsolni a hardveres egeret. Ebben viszont nem lehet. :roll:

Légyszi ha tudtok segítsetek, ha már egyszer megvettem eredetiben, szeretném is élvezni!
Előre is thx!



Nem akarok hülyeséget írni. Ha mégis azt sikerül bocs.
Ha jól emléxem nekem is volt ilyen jellegű problémám.
Ha jól rémlik akkor, videókártya driver csere megoldja a problémát. Szerintem próbáld meg.


pén. feb. 11, 2005 14:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Más felbontáson vagy színmélységen legyen a windóz, és az ofp. Nekem pl. a win 1024*768 16 bit, az ofp meg 1024*768 32 biten megy és úgy jó. Amúgy ha nem is állítgatod át, pár alt-tabbal eltünik a wines kurzor.


pén. feb. 11, 2005 13:47
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1662
Tartózkodási hely: Newpole
Hozzászólás 
Üdv!

Gondoltam felébresztem a topicot a nyűgömmel! :D

Szóval rászántam magam, és megvettem a Game of The Year Edition-t (minden benne van), már CSAK 2990 HUF! ( www.cdgalaxis.hu )

A nyűgöm:

Játék menüben is + játék közben is a játék saját egérkurzorja mellett látszik a Win kurzora is, és ez sajnos nagyon idegesítő, igencsak lerontja a játékélményt. :(

Nem használok CursorXP-t, tehát az nem lehet a gond forrása.
Más játékoknál is előfordult ez korábban már, de azokban ki lehetett kapcsolni a hardveres egeret. Ebben viszont nem lehet. :roll:

Légyszi ha tudtok segítsetek, ha már egyszer megvettem eredetiben, szeretném is élvezni!
Előre is thx!


pén. feb. 11, 2005 12:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
De nemkell crack! Megéri felpatchelni 1.96-ra, de akkor már nem kell crack se (lehet a készítők rájöttek úgysincs értelme a védelemnek, mert úgyis feltörik), ja meg neten is csak 1.96-os verzióval lehet játsszani.


szomb. nov. 06, 2004 22:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás 
Üdv!

Nyugodtan megveheted, mert sokkal többet nyújt, mint az alap játék.
Jobban konfigurálható, és valamivel élvezetesebb.

Nekem a GOLD UPDATE nem akart felmenni, de csak simán rámásoltam a feltelepített Operation Flashpointra, és már játszhattam is az orosz kampányt mindenféle telepítés nélkül.
Tehát ha nem tudod telepíteni, akkor másold be a cd-n lévő FlashpointResistance könyvtár tartalmát az alapjáték könyvtárába, és indítsd el a hozzá való indítófile-lal. Persze legyen bent az eredeti cd. Ha nem indul, akkor ezen az oldalon találsz hozzá NOCD crack-ot. www.megagames.hu


szomb. nov. 06, 2004 17:49
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
_Laca írta:
TXSuny írta:
hátpedig szerintem a cd rossz, mert ez csak attól lehet.

Közben szereztem egy netről leszedett változatot is, ami ugyanezt a hibát produkálja. "Cannot create file: ilj15.dll"
Nem okozhatja az gondot, hogy az eredeti OpF is fel van telepítve?

Nem akarom addig megvenni, amíg nem látom, hogy többet nyújt-e az elsőnél. Azt már végigjátszottam, tetszett.


Az alapjátéknak fel KELL lennie telepítve, ugyanis arra települ a res.
Hát ha ígysem megy fel, akkor valami windowsos b*szakodás van :) De végülis a többi része fennmarad a gépen a resnek? mert akkor elküldhetem neked a fájlt, talán úgy megy.


pén. nov. 05, 2004 16:27
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
TXSuny írta:
hátpedig szerintem a cd rossz, mert ez csak attól lehet.

Közben szereztem egy netről leszedett változatot is, ami ugyanezt a hibát produkálja. "Cannot create file: ilj15.dll"
Nem okozhatja az gondot, hogy az eredeti OpF is fel van telepítve?

Nem akarom addig megvenni, amíg nem látom, hogy többet nyújt-e az elsőnél. Azt már végigjátszottam, tetszett.


pén. nov. 05, 2004 13:07
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Resistance-nál nem szív a patchekkel, mert pl az 1.96-os nál már crackelni sem kell, és ha resistance megvan az alapjáték patchelésével nemkell foglalkozni, mert a resistance-ben minden benne van ami az alapjátékba volt, annak pedig külön peccse és indítófájlja van.


pén. nov. 05, 2004 8:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
_Laca írta:
Sziasztok!
Resistant-ot próbáltam feltelepíteni többször is, de a telepítés vége felé azt írja ki, hogy nem találja az ij... valami dll fájlt és megszakad a telepítés. A fálj ott van a cd-n is és ha hibaüzenet közben megnézem a telepítési könyvtárat, akkor abban is benne van. Akitől a cd-t kaptam, az eskiszik, hogy működik a játék.
Tudtok ebben valamit segíteni? Köszi!

Hali!
Nem tudom milyen jogállású verzióval próbálkoztál? Végül is leírni ide nem is lényeg. :)
De ha fullra jól működőt szeretnél, akkor szerintem érdemes azon elgondolkozni, hogy mennyit is ér meg neked. Én is ezt tettem. Én is rengeteget szívtam, és egy síma egyszerű pach feltelepítése se volt egyszerű . Így azután bementem az egyik hypermarketbe, és 6000 HUF-ért megvettem az alapjátékot és a két kiegészítő lemezét. Nembeszélve arról, hogy már a netről több mint 1gb kiegészítést szedtem le hozzá, és királyúl megy mindenféle szopózás nélkül. Szerintem mérlegelj, hogy neked mennyit ér meg. Nekem mindenféleképp megérte. De ha te ilyen verzióval próbálkozol, akkor nem tudok tanácsot adni.


pén. nov. 05, 2004 8:30
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hátpedig szerintem a cd rossz, mert ez csak attól lehet.


csüt. nov. 04, 2004 22:38
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 658
Tartózkodási hely: Tiszántúl
Hozzászólás 
Sziasztok!
Resistant-ot próbáltam feltelepíteni többször is, de a telepítés vége felé azt írja ki, hogy nem találja az ij... valami dll fájlt és megszakad a telepítés. A fálj ott van a cd-n is és ha hibaüzenet közben megnézem a telepítési könyvtárat, akkor abban is benne van. Akitől a cd-t kaptam, az eskiszik, hogy működik a játék.
Tudtok ebben valamit segíteni? Köszi!


csüt. nov. 04, 2004 16:00
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
VaFec írta:
Ha belegondolsz, az első rész is sokáig készültel, a második részt is csaknem 4 éve fejlesztik. Talán ennyi idő alatt sikerül összehozni a méltó folytatást.
Hát nem?

Az a baj, hogy sok olyat láttunk, hogy sokáig készült a folytatás, sok szép képet ígéreteket lehetett olvasni látni róla, kis demó videók stb. és mikor kész volt a játék, vagy esetleg mozifilm, akkor az elődhöz képest egy nagy 0 volt.
Ezért én nem hiszek abban, hogy jobb lesz. Azaz felkészülök a legrosszabbra, és akkor ha így lesz nem ér csalódás. Ha nem így lesz ha nem tényleg jó lesz a folytatás, akkor meg kellemes meglepetés ér. :D


kedd nov. 02, 2004 9:56
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás 
Bocs!
Hülyeségeket írok.
Na mindegy. Kénytelen vagyok belátni, hogy öregszem. :lol:


hétf. okt. 25, 2004 17:19
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
VaFec írta:
Ha belegondolsz, az első rész is sokáig készültel, a második részt is csaknem 4 éve fejlesztik. Talán ennyi idő alatt sikerül összehozni a méltó folytatást.
Hát nem?

nem 4 éve fejlesztik :) kb. csak 1,5 éve, az XBOX-os verzió, és a resistance, meg VBS1 fejlesztése miatt 8)


hétf. okt. 25, 2004 16:37
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás 
Ha belegondolsz, az első rész is sokáig készültel, a második részt is csaknem 4 éve fejlesztik. Talán ennyi idő alatt sikerül összehozni a méltó folytatást.
Hát nem?


hétf. okt. 25, 2004 15:39
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
VaFec írta:
A másik, hogy csak a cél van megadva. A végrehajtás nem!
A Resistance kampány vége felé egy nagy tankcsatát kell megvívnod a frissen elfoglalt tengerparti városért az oroszok ellen. Na, ilyen érzést még sosem éreztem egy játékban sem.
Lesben állva reszketve várod a közelgő T-80-as és T-72-es tankhordát, míg neked egy T-80-as, pár T-55-ös, meg néhány BMP áll rendelkezésedre.
Talán majd az Operation Flashpoint 2 visszahozza ezt a játékélményt.


Jujj az a küldetés nagyon komoly volt én azt csináltam, hogy ahol a bmp-k, meg az az egykét t80, meg t72 volt, ott volt egy mélyedés, na otthagytam őket, csak mindegyikbe egy gunnert :D én és csapat rpg-katona előrébb mentünk az erdőben, hogy még előbb láthasssuk a támadó tankokat jöttek, vadul jobbklikkelve bemondogattam rádión mik jönnek, aszontam az rpg-seknek open fire, és kilőttünk jópár t80-t, meg bmp-t, közbe meg a mélyedésben lévő tankok pontosan tudták, hogy feléjük mennek, és pillanatok alatt szétlőtték a maradékot is :D komoly kis küldetés :D

A tükrőződő víz, meg más directx 8.1-es effeketek, egy sima dll-el hozhatók elő, amit innen lehet letölteni, a dll-t csak be kell rakni az ofp könyvtárba, semmi más! mellette van egy kis config programocska, azzal kell beállítani, persze ezt a játékban is meg lehet tenni billentyűparanccsal. Persze remélem egyértelmű, hogy tükröződő víz, csak pixel sóderes videokártyákkal műxik, szóval geforce3, és radeon 8500 tól megy. Ebben a dll-ben még van glare effektus, ha napba nézel elvakít,, meg a sötét helyeken feketefehér a kép (mint a valóságban is a szem, fekete fehéren lát a sötétben), trilinear filtering, fps számláló, screenshot készítés, stb.


hétf. okt. 25, 2004 15:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
VaFec írta:
Ez benne a pláne!
Ha gyalogosan nem megy, akkor lopj egy helit, vagy tankot és csináld meg úgy.
A másik, hogy csak a cél van megadva. A végrehajtás nem!
A Resistance kampány vége felé egy nagy tankcsatát kell megvívnod a frissen elfoglalt tengerparti városért az oroszok ellen. Na, ilyen érzést még sosem éreztem egy játékban sem.
Lesben állva reszketve várod a közelgő T-80-as és T-72-es tankhordát, míg neked egy T-80-as, pár T-55-ös, meg néhány BMP áll rendelkezésedre.
Talán majd az Operation Flashpoint 2 visszahozza ezt a játékélményt.

Félek én attól, hogy a 2 nem tudja felűlmúlni az elődöt, hisz az nagyon el van találva. :)


hétf. okt. 25, 2004 13:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás 
Ez benne a pláne!
Ha gyalogosan nem megy, akkor lopj egy helit, vagy tankot és csináld meg úgy.
A másik, hogy csak a cél van megadva. A végrehajtás nem!
A Resistance kampány vége felé egy nagy tankcsatát kell megvívnod a frissen elfoglalt tengerparti városért az oroszok ellen. Na, ilyen érzést még sosem éreztem egy játékban sem.
Lesben állva reszketve várod a közelgő T-80-as és T-72-es tankhordát, míg neked egy T-80-as, pár T-55-ös, meg néhány BMP áll rendelkezésedre.
Talán majd az Operation Flashpoint 2 visszahozza ezt a játékélményt.


hétf. okt. 25, 2004 13:22
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
pepevagyok írta:
Gyerekek ez walami uj gÉm?

nem egészen már 3-4 éves. De nagyon király kis taktikai játék.


hétf. okt. 25, 2004 8:12
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. aug. 14, 2004 14:12
Hozzászólások: 55
Hozzászólás 
Gyerekek ez walami uj gÉm?


hétf. okt. 25, 2004 8:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
VaFec írta:
Most nyomtam végig 18-adszor mind a három alap kampányt, és még mindig nem tudom megunni.

Én is végig szeretném még. Nekem az tetszik benne, hogy nem muszáj mindig ugyan úgy megcsinálni egy ugyan azon küldetést.
Volt egy küldetés, (hogy melyik kampányban azt már nem tudom) egy tisztet kellett volna kinyírni úgy, hogy egy jól őrzött támaszpontra kellett volna bejutnom. Persze mondatnom se kell, hogy egy jó párszor kinyírtak. Egyszer aztán meguntam, és loptam valahonnan egy kocsit, és ha már nem tudom megcsinálni akkor legalább kirándulok egyet a szigeten. :)
És így a furikázás közepette talátam egy orosz tábort, ahol két mi24 est őrizött pár katona.
Mondanom se kell, hogy a térképen nem volt semmi se feltüntetve. :)
Az egyiket el loptam, a másikat szétlőttem, (nehogy utánam jöjjenek) :)
és felszántottam vele az orosz bázist a tisztel együtt. :)


hétf. okt. 25, 2004 7:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
TXSuny írta:
Ha tetszik az ofp, akkor gyere játsszani a szerverre :)
Egyébként te az 1 giga kiegészítővel még semmit sem láttál szerintem :)
FDF mod, BAS mod, CSLA 2 mod, DXDLL és ECP? Ezeket ismered? Még annyi minden cucc van az ofp-hez, a grafikai tuningok, és néhány új modban annyira szépen vannak megcsinálva a járművek, meg szigetek is, hogy vernek bármilyen mai játékot 8) (pl. a WWII modok nagyon szépek, és a bétaállapotban lévő PLA modtól már ígyis leesett az állam :)), és még mindig sokkal többet tud az OFP motor, mint amennyit kihasználnak belőle, mégszebb cuccokat lehetne rá csinálni, csak még jelenleg nemlétezik olyan szgép, ami a mostani legszebb modokkal, meg grafkiegészítésekkel (dxddl, ECP), 4 szeres aa val full részletességen, tudná zökkenőmentesen futtatni az ofp-t :(

Köszi! De az a baj, hogy nekem csak 56k kapcsolatom van, és azt is most mondtam vissza, mert már szinte semmire se jó! A dslt meg egy kicsit drágának tartom még. Úgyhogy a netes játék ki lőve. :(
Egyébként a víz tükröződés mod az melyik? Mert láttam már neten, de nem bizti, hogy meg van. II világháborús modot is töltöttem le, de kipróbálni még azt se próbáltam. Meg rengeteg szigetet húztam le, de abból is csak egy párat néztem meg.


hétf. okt. 25, 2004 7:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1041
Hozzászólás 
Most nyomtam végig 18-adszor mind a három alap kampányt, és még mindig nem tudom megunni.


pén. okt. 22, 2004 19:36
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ha tetszik az ofp, akkor gyere játsszani a szerverre :)
Egyébként te az 1 giga kiegészítővel még semmit sem láttál szerintem :)
FDF mod, BAS mod, CSLA 2 mod, DXDLL és ECP? Ezeket ismered? Még annyi minden cucc van az ofp-hez, a grafikai tuningok, és néhány új modban annyira szépen vannak megcsinálva a járművek, meg szigetek is, hogy vernek bármilyen mai játékot 8) (pl. a WWII modok nagyon szépek, és a bétaállapotban lévő PLA modtól már ígyis leesett az állam :)), és még mindig sokkal többet tud az OFP motor, mint amennyit kihasználnak belőle, mégszebb cuccokat lehetne rá csinálni, csak még jelenleg nemlétezik olyan szgép, ami a mostani legszebb modokkal, meg grafkiegészítésekkel (dxddl, ECP), 4 szeres aa val full részletességen, tudná zökkenőmentesen futtatni az ofp-t :(


pén. okt. 22, 2004 15:44
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Hódmezővásárhely
Hozzászólás 
Igen én is nagyon szerettem ezt a játékot. Az egyik legtutibb játék. A hangulata nekem valami fantasztikus volt. Nekem az tetszett benne, hogy
nagyon életszagú volt. Ez még akér meg is történhetett volna. :o(
De így jobb, csak számítógépen átélni. :o)
Én ezt a játékot megvettem rendesen üzletben, pontosan azért, hogy a javításokat feltehessem hozzá. Már több mint egy giga kiegészítést járművet, küldetést, és miegymást töltöttem le hozzá. És ezek csak olyan dolgok amik tetszettek, vagy úgy gondoltam ki fogok próbálni.
És még mennyi minden van hozzá amit nem tudok mi az. Most a farcry játszom. Nagyon szép, és az ellenfelek inteligensek, meglátszik rajta a 3 év különbség, de hangulatába meg se közelíti az ofpt.
Már várom az ofp2-őt. :)
ha valakit érdekel itt van hozzá kiegészítés bőségesen.
http://ofp.gamezone.cz/index.php?newlang=eng


pén. okt. 22, 2004 13:18
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Aki szeret játszani multiban az OFP-vel jöjjön az http://www.ofp.hu-ra játsszani, mert az OFP hihetelenjó multiban, főleg a CTI játékmód, amiben stratégia keveredik az akcióval, nagyon ütős :D

És akik aztmondják, hogy gagyi játék, mert mondjuk 3,5 éve a megjelenéskor játszottak vele, azoknak aztajánlom, nézzék meg most úgy felrakják a javításokat, tuningokat (pl. tükröződő víz, gyönyőrű járműmodellek, szigetek, és király multis játékmódok, stb.).


kedd okt. 19, 2004 18:47
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nekem az ofp-ben az tetszik, hogy iszonyú élethű, szanaszét szerkeszthető, és ha én nem ismerném a játékot, és megmutatnák nekem az 1.00-ást, és egy modolt 1.96-ost, azt mondanám, hogy ez nem ugyanaz a játék. Ez hihetetlen mint ki tudnak hozni az ofp motorból. Néhány grafikai mod-tól simán hanyattesek, mert én se hiszem el, hogy ezt hogy a p***ba csinálták. Fantasztikus!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára TXSuny szomb. nov. 06, 2004 22:42-kor.



szomb. feb. 21, 2004 9:45
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 388
Tartózkodási hely: BAZ megye
Hozzászólás 
És van hozzá 2 kieg CD.


hétf. feb. 16, 2004 18:45
Profil Privát üzenet küldése

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 0
Hozzászólás 
Global Operationst próbáltad már? Nekem sokkal inkább bejött. Kár, hogy hálózatban nem tudtam vele játszani, mert CD-keyjel volt problémája.


vas. feb. 15, 2004 22:20
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 773
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Ez a legzsírabb játék a világon. Nem lehet megunni!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


vas. feb. 15, 2004 12:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 44 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség