Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. máj. 12, 2024 6:54



Hozzászólás a témához  [ 338 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő
le lehet e tolteni a teljes internetet nehany 30GBs vinyora? 
Szerző Üzenet
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
70w írta:
Mi történne ha valaki a fénysebességnél gyorsabban menne, és felkapcsolná a fényszórót...?




Aki mögötted menne, azt hinné, tolatni akarsz :wink: (csak vicceltem) Valójában ki kéne raknia az indexet és előznie, különben belerohanna saját fényszóróiba!

Vasgolyó: ááá... elolvadna :wink:

A villanyórás nem is egy topicban van, többször indították, be lettek zárva. Keress a villanyóra szóra :wink:

És hogy ne offoljunk itt az internet letöltős topicban:

Most elárulom, hogy én úgy oldom meg ezt a kérdést, hogy rábeszélek pár fiatalt, töltsék le az internetet, mert jó buli, így én mentesülök a munkától :wink: Mondtam nekik indítsanak egy topicot, sok segítséget fognak kapni :wink:


hétf. jún. 15, 2009 14:16
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. máj. 25, 2009 15:21
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
.nyuszy. írta:
Hasonló ötleteim nekem is szoktak lenni mostanában. Pl.:

Két ember elindul ugyanabból a pontból azonos sebességgel. Az egyik kelet felé halad, a másik nyugatnak. Mehetnek repülővel is, mindegy, a lényeg, hogy ugyanazzal a sebességgel haladjanak. Amikor az átellenes pontban találkoznak, a Föld forgása, időzónák stb. miatt aki keletnek indult, egy nappal visszább lesz az időben, mint aki nyugatnak ;c)

Ez van annyira értelmes, mint ez a topic :o)


jaaj ez nagyon jó, most kell rádöbbennem hogy nem csak én gondolkodok hülyeségeken ... lol
vannak hasonló gondolataim, például:
Mi történne ha valaki a fénysebességnél gyorsabban menne, és felkapcsolná a fényszórót...?
vagy:ha sikerülne egy lukat fúrni a bolygó középpontján át egyik oldalról a másikra, és beleejtenénk egy vasgolyót akkor megállna középen? vagy végtelenül imbolyogna?Vagy a másik oldalon felfelé "esne" amíg a lendület hajtja,aztán vissza?
na mostanra bánom hogy nem indítottam külön topikot ennek a témának...

Lom-Boss, köszi a tippet, sajnos a "visszatekerni a villanyórát" topikot még nem találtam meg, de ezt végigolvasva IGEN visítottam!lol


hétf. jún. 15, 2009 13:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Hát akkor kezd el olvasgatni az elejéről, fogsz röhögni eleget. Nem sok topicot olvastam végig az elejétől kezdve, de EZT érdemes, ha humorra vagy állva! :lol:

Van valahol egy másik, hogyan kell visszatekerni a villanyórát, na ott is van bőven mosolyfakasztás. Nem lövöm le vele a poént ha elmondom az egyik kedvencem, hogy a kerti villanyórát elfekteti, mondván a vízszintes helyzetben nem annyit mér, aztán tükrök segítségével kivezeti a doboz ablakába, hogy a villanyszámlás úgy lássa, mintha állna!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Az ötletelők kifogyhatatlanok! :lol:


csüt. jún. 04, 2009 13:14
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. máj. 25, 2009 15:21
Hozzászólások: 15
Hozzászólás 
styx írta:
mar hogy lehetne letolteni az internetet?!? ennek pont az a lenyege, hogy online, tehat allandoan valtoztatjak.
a merete meg sok ezer terabyte.
ha ennyire nem ertetek hozza, akkor inkabb irjatok a politika rovatokba.


Sziasztok 70w vok és ez az első postom...
csak meg akartam köszönni a politikás poént mert már nagyon be voltam fásulva...annyira beröhögtem pont egy ilyen topic ilyen hozzászólására volt szükségem
:D


hétf. máj. 25, 2009 15:37
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
vackor írta:
lom-boss írta:
a nő egyenlőre annyit jegyzett meg, hogy egyszer csak volt egy nagy bumm, meg hogy az egész világ...

Az még '99-ben volt, nem? :-P


De valamit hallott a nő, hogy valamimeg néhány másodperccelutána... :-)

A végtelenről halott itt valmit :-)


Amúgy zümike, kezdd el olvasgatni a topic elejét ! :-)
Jó szórakozást! :lol:


szer. dec. 10, 2008 5:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
jaj most ezzel tényleg megnyugtattál. De tényleg, mert ilyenkor ugy érzem hogy "más is **** érzi magát akkor én máris jobban vagyok"
Na jó nem gondolom komolyan :D:D


szer. dec. 03, 2008 16:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4787
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Én sem értem, csak eszembe jutott az Y2K para.


szer. dec. 03, 2008 10:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
vesszek meg pont ezt a részt nem vágom, magyarázzátok már el, mert már nagyon furdal a kiváncsiság! :?: :?: :?: :shock: :shock:


szer. dec. 03, 2008 10:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4787
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
lom-boss írta:
a nő egyenlőre annyit jegyzett meg, hogy egyszer csak volt egy nagy bumm, meg hogy az egész világ...

Az még '99-ben volt, nem? :-P


szer. dec. 03, 2008 7:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
A nem látjuk a fától az erdőt tipikus esete :-)
Néha olyan közelről nézzük a dolgokat, hogy a részletekben elveszünk :-)
Kicsit távolodj el! :-)

Milyen sorok között nézted? A hsz-em sorai között? Bizony nam csak ott kell nézni! Úgy általában kéne, amiről ez a topic szól! :-)


szer. dec. 03, 2008 3:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
lom-boss írta:
mindenki annyit tölt le magának amennyit akar :-)
A skacok meg letöltik az egészet! :-)

Csak a törléssel vigyázni kell, tudom volt már erről szó, de épp most hallottam egy ismerősömtől, hogy a felesége munkahelyén az egyik számítógépes ember olvasott erről valamit... :-) Majd elmondja, csak a nő egyenlőre annyit jegyzett meg, hogy egyszer csak volt egy nagy bumm, meg hogy az egész világ... és abban a pillanatban az ő gépe is... aztán inkább lement kávézni a barátnőjével...
;-)

Őszintén mondom 3x elolvastam és még a sorok között is néztem de semmit nem értettem a HSZ-ből!
:?: :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:


vas. nov. 30, 2008 11:06
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
mindenki annyit tölt le magának amennyit akar :-)
A skacok meg letöltik az egészet! :-)

Csak a törléssel vigyázni kell, tudom volt már erről szó, de épp most hallottam egy ismerősömtől, hogy a felesége munkahelyén az egyik számítógépes ember olvasott erről valamit... :-) Majd elmondja, csak a nő egyenlőre annyit jegyzett meg, hogy egyszer csak volt egy nagy bumm, meg hogy az egész világ... és abban a pillanatban az ő gépe is... aztán inkább lement kávézni a barátnőjével...
;-)


vas. nov. 30, 2008 4:30
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
:D:D
Én csak a tényeket irtam!

De valóban én is szeretném magaménak érezni kicsit a világot vagy a világmindenségböl egy kicsike részt! :D:D és ebben szeritnem senki nem akadályozhat meg!


csüt. nov. 27, 2008 11:33
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
Jaj de pesszimista vagy! Még a végén a skacok leállnak a letöltéssel, mert elmgy a kedvük!
Skacok ne adjátok fel! Ha a redundáns elemeket kihagyjátok, máris rengeteg helyetek marad, és az ilyen locsi-fecsi elemek csak folyton szaporodnak, tehát egyre nagyobb és nagyobb szabad helyetek lesz! ;-)


csüt. nov. 27, 2008 3:26
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2584
Tartózkodási hely: miskolc
Hozzászólás 
Hogy mennyire igazad van!
Az integrál is kb erre való! Vagy a szokásos móricka történet és az adatmentés!
Egyébként az a baj hogy a letöltéssel nem csak a végtelenbeli értéket kell meghatározni, hanem az összes addig keletkezőt is, valjuk be ez végtelen esetén elég nagy szám.
Már azt is tárgyaltuk hogy minden információval bíró dolog fennlehet az interneten, ha még nincs akkor semmi akadályahogy fennlegyen, namost akkor, ha ez igaz és a világmindenség és az univerzumot sem tudjuk deffiniálni vagy bízonyitható modellekkel leirni, akkor elmondhatjuk, hogy végtelen kapacitású tár kellene, és mivel a számsorozatot, ami a "MINDENT" leirja nem ismerjülk a modelljét ezért ennélfogva a végtelenbeli értékét sem tudjuk meghatározni.
Tehát esélytelen bármiféle cselekedet csak egy pillanatnyi állapotot lehetne rögzíteni, ami egy következő pillanatban már megint több lett.

Ajánlom figyelmetekbe a "PI" című filmet ezzel kapcsolatban! :)
Csak elvont idegzetűeknek ajánlom :)!

üdv


szer. nov. 26, 2008 10:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4787
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Minden azon múlik, hogy megtaláljuk-e a megfelelő módszert.
Egy végtelen számsorozat elemeinek az összege is kiszámolható.


szer. nov. 26, 2008 8:20
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: hétf. ápr. 10, 2006 2:02
Hozzászólások: 438
Hozzászólás 
a világ adatainak lementésére, egy nemide illő válasz.
haverommal múltkor azt számoltuk ki, hogy az egyik helyi ember aki minden nap részeg, kb mennyi piát ihatott életében. :D
szóval össze lehet számolni és egy hozzávetőleges értéket kapni. de pontosan kell, hogy mik legyenek benne. nem mintha ki akarnám számolni, nincs sok türelmem hozzá.


kedd nov. 25, 2008 23:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás Re: agyalok azaz benazok egy picit en is...
Designoscsavo írta:
Csak azt kellene megoldani, hogy 1 bajton 2ot tudjunk tarolni, az rogton feleannyi cucc, tehat feleannyi vinyo, hu az feleannyi penz, azaz a penz masikfele megmarad, billiomosok lettunk!! :?


Megoldott! Fejjel lefelé is ki kell olvasni! ;-)


pén. ápr. 18, 2008 19:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. márc. 17, 2008 10:35
Hozzászólások: 201
Tartózkodási hely: Bp.
Hozzászólás 
.nyuszy. írta:
Hasonló ötleteim nekem is szoktak lenni mostanában. Pl.:

Két ember elindul ugyanabból a pontból azonos sebességgel. Az egyik kelet felé halad, a másik nyugatnak. Mehetnek repülővel is, mindegy, a lényeg, hogy ugyanazzal a sebességgel haladjanak. Amikor az átellenes pontban találkoznak, a Föld forgása, időzónák stb. miatt aki keletnek indult, egy nappal visszább lesz az időben, mint aki nyugatnak ;c)

Ez van annyira értelmes, mint ez a topic :o)


jó régrôl idéztem, úgy látom manapság nagy a csend, talána netet töltik a fiatalok.

Erre a keletre-nyugatra utazunk dologra már én is gondoltam. Csupán nem talaltam megbízható partnert. Ugyanis ha jól idôzítjük, akkor lottósorsolás elôtt-után kell menni. Aki "másnap ér oda" az megnézi a kihúzott számokat, majd átadja a haverjának, aki "tegnap" érkezett. Az megjátssza a szelvényt, majd hazautazva a bankszámláról osztoznak.

:-)


pén. ápr. 18, 2008 19:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 9:12
Hozzászólások: 2711
Tartózkodási hely: Budapest, Érd
Hozzászólás 
Ez a topic, hogy kerülhette el eddig a figyelmemet? :roll:
Überlol :lol: :lol: :lol:


kedd jún. 19, 2007 10:08
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Szoles írta:
...rögtön kiírtam az internetet egy kockás spirálfüzetbe!

Ui.:Egyébként Czakó Józseftől tanultam a legtöbbet a sok hozzászólás közül! (Aki ismeri már, mindent tud.)


10+10 pont :-)


hétf. jún. 18, 2007 11:50
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Hát mivel linket nem írtál,így nem tudom hogy ismerem -e
Kép


vas. jún. 10, 2007 22:47
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
Gondoltam a szmájlikra, és képzeld, találtam is egy nagyon jó helyet, ahonnan klasszakat lehet leszedni. Esetleg Te is ismered??? :lol:


vas. jún. 10, 2007 22:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Remélem a szmájlikat csak véletlenűl hagytad le mert még véletlenűl azt hihetik hogy tényleg a "nagy tudású"Zakó akarom mondani Czakó úrtól tanultál :D :D :D


vas. jún. 10, 2007 16:17
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 16, 2005 16:15
Hozzászólások: 66
Hozzászólás 
Ne haragudjatok, hogy én is beleszólok a témába, de már nagyon idegesít a dilettantizmusotok (hoppá, sikerült elsőre leírnom!). Szóval mi ez az egész marhaság? Már hogy férne el az internet néhány winchesteren? Nem is tudom, ez hogy juthatott valakinek az eszébe?

És mivel én sokkal okosabb vagyok nálatok, ezért nem is próbálkoztam ilyesmivel, hanem rögtön kiírtam az internetet egy kockás spirálfüzetbe!

Azért nem volt kis meló, pár estém ráment. Meg az is igaz, hogy apró betűkkel kellett írnom, hogy egy füzetbe beleférjen.

Na ennyit a sok "szakértő"-ről...

Ui.:Egyébként Czakó Józseftől tanultam a legtöbbet a sok hozzászólás közül! (Aki ismeri már, mindent tud.)


pén. jún. 01, 2007 19:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd aug. 15, 2006 17:50
Hozzászólások: 2060
Tartózkodási hely: tartózkodom tehát vagyok
Hozzászólás 
Designoscsavo írta:
Na mi ujsag, kedves 6 eve inditott topicom?

Megkaptad a választ kérdésedre?Le lehet tőtteni a teljes internetet? :gigalol: :gigalol: :gigalol:


pén. jún. 01, 2007 14:42
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 20
Tartózkodási hely: Tejút-Naprendszer-Föld-Budapest
Hozzászólás 
Na mi ujsag, kedves 6 eve inditott topicom?


csüt. máj. 31, 2007 23:38
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. feb. 03, 2005 22:42
Hozzászólások: 93
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Hozzászólás 
Ehh, minek tárolni? floppy? merevlemez? dvd?
Én egyszerűen megnéztem az összes oldalt, és megjegyeztem :-P
Fejben :D


szer. márc. 21, 2007 13:15
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Andrei írta:
kis-Pocok írta:
nagy cucc... az én szerver parkom kétszer nagyobb 8)
És ezekkel a gépekkel mind Transport Tycoon szervereket futtatok... LAN-on. :D


Akkor sz*r a tömörítésed :-) Én 1 darab 286-ost futtatok 9600-as modemmel és mindezt a melót 5 perc alatt megcsinálja. Például ha egy weboldal forrása megváltozik, akkor csak a változásokat tölti le.


elég sza.rul programozol Andrei, C64 rulez!


kedd feb. 13, 2007 7:49
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
kis-Pocok írta:
nagy cucc... az én szerver parkom kétszer nagyobb 8)
És ezekkel a gépekkel mind Transport Tycoon szervereket futtatok... LAN-on. :D


Akkor sz*r a tömörítésed :-) Én 1 darab 286-ost futtatok 9600-as modemmel és mindezt a melót 5 perc alatt megcsinálja. Például ha egy weboldal forrása megváltozik, akkor csak a változásokat tölti le.


kedd feb. 13, 2007 7:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 27, 2004 20:05
Hozzászólások: 93
Hozzászólás 
T68m írta:
Designoscsavo írta:
A net mai mérete Google alapján (index.hu):

A Google nem hajlandó elárulni a keresőszolgáltatás hardverigényét. Viszont mielőtt tavaly bevezették részvényeit a tőzsdére, a cég a kötelezően kitöltendő formanyomtatványon 250 millió dollárban határozta meg hardvereszközeinek értékét. Tristan Louis, a HSBC.com számítástechnikai szakértője az összeg és a piaci hardverárak alapján úgy számol, hogy a Google szerverparkja közepes becslések szerint 60 000, egyenként két processzorral felszerelt számítógépet vonultat fel. A gépek együttesen 250 gigahertzes számítási kapacitást képviselnek, 126 000 gigabájtos memóriával és 5000 terabájtos tárolókapacitással. A Google 2000-ben egymilliárd, 2003-ban hárommilliárd weboldalon keresett. Ma nyolcmilliárd oldalt, azon kívül pedig egymilliárd képet, és nyolcszázmilió hírcsoportüzenetet és 4500 hírforrást pásztáz.

Lehet számolgatni!


lehet, hogy már itt is leírtam, de én is ilyen számokhoz jutottam és az eredményre: a google nem készülhetett el - mint az állítják - garázsfejlesztés keretében.
A google-nak már az elinduláshoz is olyan jelentős tőkére volt szükség (az internet letöltése miatt :)), amit - szvsz - a cia vagy az fbi adott neki, cserébe, hogy minden fontos adatot letöltöttek a netről + kiszolgáltatják, hogy ki mire keres a neten.



nagy cucc... az én szerver parkom kétszer nagyobb 8)
És ezekkel a gépekkel mind Transport Tycoon szervereket futtatok... LAN-on. :D


hétf. feb. 12, 2007 12:38
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Designoscsavo írta:
A net mai mérete Google alapján (index.hu):

A Google nem hajlandó elárulni a keresőszolgáltatás hardverigényét. Viszont mielőtt tavaly bevezették részvényeit a tőzsdére, a cég a kötelezően kitöltendő formanyomtatványon 250 millió dollárban határozta meg hardvereszközeinek értékét. Tristan Louis, a HSBC.com számítástechnikai szakértője az összeg és a piaci hardverárak alapján úgy számol, hogy a Google szerverparkja közepes becslések szerint 60 000, egyenként két processzorral felszerelt számítógépet vonultat fel. A gépek együttesen 250 gigahertzes számítási kapacitást képviselnek, 126 000 gigabájtos memóriával és 5000 terabájtos tárolókapacitással. A Google 2000-ben egymilliárd, 2003-ban hárommilliárd weboldalon keresett. Ma nyolcmilliárd oldalt, azon kívül pedig egymilliárd képet, és nyolcszázmilió hírcsoportüzenetet és 4500 hírforrást pásztáz.

Lehet számolgatni!


lehet, hogy már itt is leírtam, de én is ilyen számokhoz jutottam és az eredményre: a google nem készülhetett el - mint az állítják - garázsfejlesztés keretében.
A google-nak már az elinduláshoz is olyan jelentős tőkére volt szükség (az internet letöltése miatt :)), amit - szvsz - a cia vagy az fbi adott neki, cserébe, hogy minden fontos adatot letöltöttek a netről + kiszolgáltatják, hogy ki mire keres a neten.


hétf. feb. 12, 2007 2:55
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
nyuszy írta:
Még mindig nem az igazi, önmagát refresheli 0 mp-enként ;)


Mán megjavult :-)


szomb. dec. 16, 2006 1:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás 
Még mindig nem az igazi, önmagát refresheli 0 mp-enként ;)


pén. dec. 08, 2006 19:12
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás Re: A megoldás
nyuszy írta:
Andrei írta:
Amúgy a teljes Internet letölthető innen:

http://www.andreiground.com/internet-do ... r-beta.url

Andrei, valamit elrontottál, aszongya az IE, hogy "The webpage cannot be found". Leellenőriznéd? Mert nekem kellene a cucc :D


Mostmár megy. Elfelejtettem felszabadítani.
Klatty: http://www.andreiground.com/internet-do ... r-beta.url


csüt. dec. 07, 2006 23:18
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: pén. márc. 26, 2004 7:18
Hozzászólások: 1591
Hozzászólás Re: A megoldás
Andrei írta:
Amúgy a teljes Internet letölthető innen:

http://www.andreiground.com/internet-do ... r-beta.url

Andrei, valamit elrontottál, aszongya az IE, hogy "The webpage cannot be found". Leellenőriznéd? Mert nekem kellene a cucc :D


csüt. dec. 07, 2006 16:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás Re: A megoldás
kis-Pocok írta:
...

A megoldásért jár a pont! kis-Pocok: fejlődsz :-)

Amúgy a teljes Internet letölthető innen:

http://www.andreiground.com/internet-do ... r-beta.url

A kód annyira tömörített, hogy elég hozzá egy 1.44-es floppy, amelyre két példányt tudsz lementeni :-)


vas. nov. 12, 2006 17:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4787
Tartózkodási hely: Siófok
Hozzászólás 
Másnap pedig kidobjuk az egészet, mert már nem aktuális. 8)


vas. nov. 12, 2006 15:11
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 27, 2004 20:05
Hozzászólások: 93
Hozzászólás Végeredmény
Ha megvagyunk ezzel akkor szóljatok és odaadom floppy-n amit letöltöttünk.


pén. nov. 10, 2006 22:28
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: vas. jún. 27, 2004 20:05
Hozzászólások: 93
Hozzászólás A megoldás
Megvan a megoldás. Kitűzünk egy távoli időpntot. Ez lesz a Alfa Time (nem tom honan jött csak jól hangzik...) és Alfa Time-tól számított 31 óráig (24 óra +7 az időzónák miatt így minenkinek van 24 órája a müvelet elvégzéséhez) NEM SZABAD TARTALMAT MÓDOSÍTANI egyetlenegy oldalon sem. még a google keresőbotjait is leállítjuk, ne gyűjtsenek adatokat.

Mivel jópofára nem emgy a dolog így minden egyes országot értesítünk hogy törvényel szabályozza az internet forgalmat az adott napon! Hozzáteszem hogy az embereknk is szólni kell mind a 7 milliárdnak ( minusz 2 milliárd akik nincsenek aktív internetkapcsolat közelében ) Mivel ez is elég nehéz dolog így egyel magasabbra kell lépnünk: Szabélyoztatni kell az internetszolgáltatók forgalmát Alfa Time+31órára pontosan 0-ra. (ha vki nem érti miért nem nézhetik az emberek: azért mert pl 1 oldalletöltés után változik a statisztika: +1 adatbázis bejegyzés. és ezt nem engedhetjük meg magunknak!

Miután kihírdettük az internet statáriumot ( ilyen jó kifejezéseket még soha nem használtam mindjárt 1ből TRADE MARK lesz ... ) bevesszünk rendőri segítséggl pár 1000 mbites szervert. Valószínüleg tüntetések lesznek de ellenállunk. Megtörjük az internet letölthetetlenségét. :!:

A legfontosabb hogy midnen webmester tudjon róla, és az oldaluk fejlécén kihirdessék azt hogy mindenki tudjon róla. Láncként adjuk tovább minden webmsesternek. Ha ez megvan 2. fázisként felkeressük a világ összs barát/ismerős keresgélő oldalát (pl iWx2...) és midnen egyes felhasználónak küldünk levelet.
3. lépsében a TV és Rádió állomásokat is "elfoglaljuk" és Alfa Time - 120 órától Alfa Time-ig sugározzuk hogy nem szabad netet használni.

Bah ha ez megvan akkor megkezdődik az igazi művelet. A letöltés.

1 db 30 gigás vinyóra van szükségünk amire lefogjuk tölteni a netet igen egyszerüen. RAID-ba állírjuk a 30 gigás vinyót és pár ( mintegy 9 415 125 324 db ) 1000 terrabájts vinyót. Mivel a másoláshoz kell egy jó gép így Alfa Time elött bekell szerezzük a TRNSLTR-t. Majd azt lemásoljuk, csak a mai technológiákkal. beletesszük az 1000 db Intel Core Quatro-kat (egyenként 3Gh-esek 4 megás csöcs gyorsítótárral). Mivel ez még bolti forgalmazásban nem kapható ( és seholmáshol sem, mert nincs ilyen ) elöbb felkell találjuk és legyártanunk a mintegy 1001 db-ot. Az a maradék azért kell hogy poénból leégessük. A művelet 24 óránál nem tarthat tovább így elég nagy adatmennyiséget kell befogadnunk 1 nap alatt. Ami elég nagy áramfelvételt vonz magaután így pár Google naperőműűvet átkötünk a szolgálatunkba. Esetleg az alföldön épül atomreaktorunkat is bevetjük ^^

Ha minden megvan akkor beütjük a szuperszámítógépünkbe:


C:/DownLoadTheInterNET.bat


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára kis-Pocok pén. nov. 10, 2006 22:28-kor.



pén. nov. 10, 2006 22:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Szöszító írta:
Mi a fa**om az az Internet? :D

Idézet(Jay és néma Bob..)


Az a picsányi kis b*szás, ami a memórát zabálja a gépeden :)


pén. nov. 03, 2006 17:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: pén. aug. 25, 2006 13:57
Hozzászólások: 38
Hozzászólás 
Mi a fa**om az az Internet? :D

Idézet(Jay és néma Bob..)


csüt. nov. 02, 2006 8:59
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Norbertka írta:
hát ez a topik kisé beteges, de ajánlom mindenkinek végig olvasni,
valami eszméletlenül nagy, és ekkora ****ágon rég röhögtem magam betegre.
Röpke ora alatt átlehet olvasni, és megéri! :wink:


Örömünkre szolgál, ha szórakoztattunk a topikkal. Beleadtuk szaktudásunk javát :-)

Neked nem kell véletlenül az Internet kópiája, mert akár már faxon vagy sms-ben is el tudom küldeni a mindent megoldó képletet, amely az internetet egy 150 bájtos adatkupaccá ebrudalja össze.


csüt. jan. 12, 2006 19:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
hát ez a topik kisé beteges, de ajánlom mindenkinek végig olvasni,
valami eszméletlenül nagy, és ekkora **** rég röhögtem magam betegre.
Röpke ora alatt átlehet olvasni, és megéri! :wink:


pén. jan. 06, 2006 0:25
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 24, 2005 23:15
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Andrei írta:
HunG4r0c3L írta:
Designoscsavo írta:
Nem vagyok meg valami nagy webmester, ezert kerdezlek titeket:
le lehet e tolteni a teljes internetet nehany(2-3) 30GBs vinyora?


ha megvennéd az összes wincsit ami eladó az egész világon, talán még akkor sem:)


Dehogynem lehet. Mi már megcsináltuk. A heti update meg ráfér egy floppy-ra :-)


Aha :D :P


vas. dec. 25, 2005 11:00
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
HunG4r0c3L írta:
Designoscsavo írta:
Nem vagyok meg valami nagy webmester, ezert kerdezlek titeket:
le lehet e tolteni a teljes internetet nehany(2-3) 30GBs vinyora?


ha megvennéd az összes wincsit ami eladó az egész világon, talán még akkor sem:)


Dehogynem lehet. Mi már megcsináltuk. A heti update meg ráfér egy floppy-ra :-)


vas. dec. 25, 2005 10:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: csüt. nov. 24, 2005 23:15
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Designoscsavo írta:
Nem vagyok meg valami nagy webmester, ezert kerdezlek titeket:
le lehet e tolteni a teljes internetet nehany(2-3) 30GBs vinyora?


ha megvennéd az összes wincsit ami eladó az egész világon, talán még akkor sem:)


csüt. dec. 22, 2005 11:42
Profil Privát üzenet küldése Honlap
vas-tag

Csatlakozott: szer. nov. 23, 2005 18:01
Hozzászólások: 6
Hozzászólás 
Én arra vagyok kiváncsi, hogy akik nyitották a topicot már hányszor bánták meg :D


kedd dec. 13, 2005 18:16
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
zsola2 írta:
Andrei, tényleg jó, hoyg kipihented magad. :D


Persze :-) Az én kipihentségem mindenkinek haszon. :-) Főleg nekem :-)


kedd dec. 13, 2005 13:56
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 327
Hozzászólás 
Andrei, tényleg jó, hoyg kipihented magad. :D


kedd dec. 13, 2005 13:52
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 338 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség