Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: csüt. okt. 24, 2024 16:15



Hozzászólás a témához  [ 23 hozzászólás ] 
Honor7b gondok 
Szerző Üzenet
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Összességében ennyi próbálkozás után végül is sikerült elérni az összes kamerát és rendben működnek is.
Nem értem a miérteket én sem, a párom mobiljáról a Honoron megosztást ír ki az e-mail címével pedig onnét nem történt megosztás, de a lényeg hogy működik az összes kamera mindegyik mobilon.

Mégyegyszer is köszönöm mindenki segítségét!


vas. okt. 06, 2024 13:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
vackor írta:
Hát ez az! Meghívó csak egy másik fiókhoz szükséges. A jelek szerint most már 3 különböző fiókkal használod. Mármint Supervisor.
Ellenőrizni kéne melyik mobilon melyik fiókkal vagy belépve, és amelyiken nem működik, ott kilépés, azután bejelentkezés a működő fiókkal.
Nem is értem ezt a meghívósdit az adott esetben.
Szerintem ennek akkor van értelme, ha úgy akarok megosztani valamit, hogy nem akarok full hozzáférési jogot adni, csak lássa a képet, amit pl. a kamera mutat.
Itt meg az volt, hogy a másik meghívott kütyüről tudott belenyúlni a beállításokba és módosítani a szobák nevén.
A sajátján meg nem. :roll: Hát ezt így hogy? :wink: Ha csak az nem - eltekintve egyéb user errortól -, hogy a saját eszközén már nem ő az admin, hanem csak egy meghívott. :P Ahogy írtad is, hogy tudni kellene, hogy hol milyen fiókkal van belépve.
Szerintem semmi értelme az IoT-ok megosztásnak, ha a megosztott ilyen többlejogokat kapna, bár én sosem tettem ilyet, ennyiből konkrét tapasztalatom nincs.
Egyszerűbb a fiókba simán bejelentkezni.
Volt itt minden, azután kiderült, hogy szimpla user error, mert mégis működik. Ha meghívóval is. :twisted:


vas. okt. 06, 2024 5:49
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Ami azt illeti nem nagyon értem a miértet... Szóval megosztás=meghívó elfogadás és látható az összes kamera.
Samsung esetében töröltem és újra felraktam az appot. Így már mindhárom mobilon működik.
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget.


szomb. okt. 05, 2024 21:05
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4877
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
TargeT írta:
Ez a meghívósdi nekem új. Miért kell a használathoz? Eddig mintha nem lett volna róla szó. Avagy mégis, mert ez nekem a megosztásos történetnek tűnik. Csak ahhoz kellhet meghívó.
Nem hiszem, hogy a kameráid és az app csak ilyen meosztósdival működnének.
Az miért nem megy, hogy lazán belépsz a Yi fiókodba a saját telóidon, oszt jónapot. :twisted:

Hát ez az! Meghívó csak egy másik fiókhoz szükséges. A jelek szerint most már 3 különböző fiókkal használod. Mármint Supervisor.
Ellenőrizni kéne melyik mobilon melyik fiókkal vagy belépve, és amelyiken nem működik, ott kilépés, azután bejelentkezés a működő fiókkal.
Amíg eltérő felhasználói fiókokat használsz, addig csak a gond lesz.


szomb. okt. 05, 2024 20:49
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Nahhh, mégis megy ez, csak meg kell tudni csinálni. :wink:
Egy kicsit nehéz lekövetni a válaszaidból, hogy mi van, mit csináltál, mért úgy.
Ez a meghívósdi nekem új. Miért kell a használathoz? Eddig mintha nem lett volna róla szó. Avagy mégis, mert ez nekem a megosztásos történetnek tűnik. Csak ahhoz kellhet meghívó.
Nem hiszem, hogy a kameráid és az app csak ilyen meosztósdival működnének.
Az miért nem megy, hogy lazán belépsz a Yi fiókodba a saját telóidon, oszt jónapot. :twisted:
Mert hogy 3 db különböző Samsung telómon így megy gond nélkül egyszerre.


szomb. okt. 05, 2024 18:45
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
A Xiaomi9-ről küldtem két meghívót a páromnak de nem nézte meg őket.
Aztán küldtem egy meghívót a saját e-mail címemre is. Elfogadtam a Honor7-en és a hét kamera láthatóvá vált.
Öt az eredeti cím megjelöléssel, kettő Living room megjelöléssel.
Ez utóbbi kettőt a párom mobiljáról tudtam átnevezni.
Most működik a Xiaomi9 és a Honor7 is, de a párom Sansungján nem láthatók a kamerák.
Azért jó lenne találni egy olyan megoldást, hogy a Samsungon is működjenek a kamerák...


szomb. okt. 05, 2024 17:32
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Ha nem megy, nem tudom, hogy miért erőlteted az adatok visszaállítását. Vagy legalább azoknál az appoknál, aminél necces.
Nem akkora durranás telepíteni az appot, majd belépni a meglévő fiókkal. Előfordul, hogy force close lesz a bemásolt adattól.
Azt mondod, nem működik a Yi IoT. Pontosan hogyan nem működik?
Telepíteni se tudod a Playről? Nem indul el, vagy lefagy? Nem tudsz belépni a fiókodba?
Belépsz, de nem látsz semmit? Nem tudsz hozzáadni kamerát?
Nem tudom, hogy ez az app miért nem kompatibilis a Honorral, ha így van. És úgy tűnik, csak ez az egy app, egyelőre.
De arra nincs garancia, hogy minden app működik minden telefonon, és arra sem, hogy egy teljesen más hardverről mindent, és főképp az adatokat át tudod vinni egy másik telóra.
Egyébként is van olyan, amit célszerű újonnan belakva megoldani.


szomb. okt. 05, 2024 16:35
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Letöröltem mindent.
Teljesen újraraktam az összeset mindent rendben átmásolt, nincs fiókmegosztás, de a helyzet nem változott.
A Yi lot továbbra sem működik a Honoron...
(A hatéves Xiaomi 9 esetében semmi gond, minden kamera minden szolgáltatóját kezeli: YI loT, Joosee, Cam720, Smart Life...)

Adat-visszaállítás: YI loT telepítés 1 perc van hátra az adat-visszaállítás befejezéséig.
Itt megáll és nincs tovább.
A szerviz: Nem javítja mert szoftverhiba.
Ügyfélszolgálat: Vigyem a szervizbe hardverhiba ők nem foglalkoznak vele...
Tanulság: Drága tanulópénz...


pén. okt. 04, 2024 13:06
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Nem tudom, hogy milyen fiókmegosztás csinálhattál, okkal vagy véletlenül. Eszembe nem jutna.
Az account menü alatt van megosztás is, nézz bele, van-e.

A neten található ezmegaz a témában. Pl. https://m.youtube.com/watch?v=CStu2YgP4pc
Most hogy rákerestem, dobott a Kami Community olyan hozzászólást, amiben a régiót emlegették, hogy milyenben van.
Mégis az lenne, amit pedzegettem?
Vagy ez a megosztósdi kever be nálad?
No share, inkább egy jó ser. :wink:


szer. okt. 02, 2024 18:02
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Egyszer valamilyen fiókmegosztás kapcsolat megszüntetését írta ki, na de hogyan lehet ezt megtenni?
Azóta sem találtam meg a megoldást.


szer. okt. 02, 2024 17:11
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Ott a pont vackornál, máshogy nem lehet. Van valami fiók eltérés.
Még az lehetne, hogy a felhasználónév és jelszó azonos ugyan, de más régiójú szerverre jelentkezel be, és így vándorolnak az eszközök a valójában 2 fiók között. (Pl. routereknél China Mainland, vagy Hungary)
:hm: Az a gond, hogy itt most nincs régióválasztás a Yi Home appnál, legalábbis a menüben nézve nincs csak felhasználónév és e-mail cím az accountnál.
Egyébként tényleg nem értem, a Yi Home alatt bármelyik telefonon, androidos eszközön látom a kamerát simán a fiókba bejelentkezve, ahogy írtam. Ha nem ugyanaz a fiók, akkor persze valahol mindig hiányozni fog, és ahol nincs, ott resettel tudod hozzáadni. És egyúttal eltűnik a másikból.
A Xiaomi Mi Home tartalmaz régióválasztást. Nálam kínaira van téve az eszközök miatt. Ha áttenném másra, akkor nem látnám az eszközöket.
Egy nemzetközi firmware-t tartalmazó Xiaomi router nem állítható kínai régióra, és nem is látja a kínai firmware-es China Mainlandre állított másik routert, hogy meshbe lehessen kötni.
A Mi WiFi app kezeli mindkettőt, de nem egyszerre, régióváltással lehet váltani köztük.
Szóval valami ott a fiókkal nem stimmel nálad.
Kellene valami jó jelszókezelő az egyes accountjaidhoz, pl. KeePass, ha már a kényelmes Samsung Pass kiesik, lévén más gyártmányú teló.


hétf. szept. 30, 2024 17:22
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Nagyon is logikus amit írtál, emlékezetem szerint csak ezt az egy fiókot használom...
Azért alaposan utánanézek, nem emlékszem hogy a másik fiókkal is regisztráltam volna.


hétf. szept. 30, 2024 15:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4877
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Supervisor írta:
egyesével felrakva a kamerákat bejelentkezés e-mail és jelszóval mindkét mobilon látni de akkor a Xiaomiről eltünik az összes YI loT kamera. Amennyiben visszarakom a Xiaomira, akkor meg a Honorról tűnik el.

Nekem ez alapján nagyon úgy tűnik, hogy két különböző felhasználói fiókot használsz. Amikor egyikkel felveszed, a másikról eltűnik. És fordítva.
Ezt támasztja alá, hogy eddig a párod mobilján is működött, vagyis nem lehetetlen egyszerre több mobilról is használni.


hétf. szept. 30, 2024 13:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Yi Home felrakva ugyanúgy kéri az összes kamerát resettel felrakni...
De itt van több tucat kamera amelyekből választani kell, a gond hogy azt a típust nem találom amelyeket használok... Belekeveredtem.
Én sem értem, nem akarom mindet egyenként felrakni de ez van...
Korábban azonnal láthatók voltak a kamerák a Honoron és a párom Samsung mobilján is, de most csak a Xiaomi Redmi9-en működnek. Innét kellene őket valamivel átvinni és láthatóvá tenni, ahogyan előzően is működtek, na de hogyan és mivel?
Mert ha egyszer már működtek mindhárom mobilon, akkor most is működniük kellene...

Esetleg ha van még a Device Clonen kívül más magyar nyelvű nem fizetős szoftver azzal átvinni a Yi loT-ot, hátha...
Előzően több alkalommal a Honor azt írta ki: A YI loT nem található a Gallery appban rakjam a kivánságlistára és egyszer talán beszerzik...
Nesze semmi fogd meg jól...

(Na és akkor mi van ha most azonnal kifizetem a készülék még hátralevő részleteit és visszaadom a készüléket, akkor csak úgy kell fizetni a szolgáltatatásért mintha továbbra is használnám nulla forgalommal?)

A Yettel ügyfélszolgálat nem foglalkozik a dologgal a szerviz válasza meg, hogy ez szoftveres gond a mobilt nem kell javítani, hibátlan csak éppen a YI loT nem tetszik neki... Keressek megfelelő hozzáértő szakembert aki tudja hogyan kell visszaállítani mert ha egyszer már működött akkor kellene hogy múködjön most is...
Mint ahogyan nekem sem az egész, vettem egy szemetet két év hűséggel...
Alapos tanulópénz...


hétf. szept. 30, 2024 11:35
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Hmm, ezek szerint van Yi IoT app is, és tényleg. Eddig nem néztem utána.
Nekem a Yi Home van telepítve 1 db Yi kamerához, és az tényleg egy másik app.
Ezzel együtt nem igazán értem a problémádat. Pontosabban azt értem, csak azt nem, hogy az új telón miért akarsz újra egyenként hozzáadni újra mindent.
Említettem, hogy ez nem kell. Másik, akár több telón annyit kell csinálni, hogy telepíted a szükséges appot (Google Playről, vagy onnan ahonnan).
Ezután elindítod az appot és login a korábban a másik telefonon már létrehozott felhasználónévvel és jelszóval. Ekkor látod az összes eddig telepített eszközöd az új teló(ko)n is. Legfeljebb kell néhány beállítás, vagy az sem.
Ez minden okoseszközös appnál így volt eddig, kezdve a kamerás Yi Home-tól, de sorolhatom a többit, iCSee, P6SLite, XMEye, YCC365 Plus, EseeCloud, V380 Pro, és még ki tudja hány többi. De dettó ugyanígy működik a Smart Life / Tuya és társai.
iCSee-nél tudni kell az admin password-öt az eléréshez, de magàt a kamerát látod anélkül is, hogy mi volna alápakolva, csak a képét nem tudod megjeleníteni.
Nem hiszem, hogy a Yi IoT más lenne ebből a szempontból, de ha mégis, vagy nem boldogulnál vele, próbáld meg a Yi Home-ot, hogy az kezeli-e a kameráidat.

A Computherm okostermosztát némiképp másképp működik, annál nem hozol létre felhasználónévvel és jelszóval fiókot, hanem elsőként az appban a WiFi hálózaton kell csatlakoztatni az telefont, és ettől kezdve a neten bárhonnan vezérelheted.
Ennél van, hogy telefononként, és első alkalommal csak a helyi hálózaton kell beállítást végezni. De itt nincs közvetlen fiókod.
A többinél bárhol távolról is hozzáférhetsz egy új telóval, ha ismered a saját accountod. Ha nem, akkor az más tészta :wink:, és akkor tényleg resetelni kell a kütyüket, és újra hozzáadni.


hétf. szept. 30, 2024 4:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Telepítettem a Waze működik de az YI loT az nem.
Ez utóbbinál egyesével felrakva a kamerákat bejelentkezés e-mail és jelszóval mindkét mobilon látni de akkor a Xiaomiről eltünik az összes YI loT kamera. Amennyiben visszarakom a Xiaomira, akkor meg a Honorról tűnik el.
Esetleg ha tudnék valahogyan mindkét mobilról mentést csinálni csak nem tudom hogyan kell, akkor ha visszaállítanám is ez lenne a helyzet?

Aztán mégegy érdekesség: A Xiaomin van megosztás vagyis elküldöm egy másik e-mail címemre megosztom a kamerákat, elfogadásra kattintás, ekkor gyakorlatilag látni kellene az összes kamerát ehelyet a YI loT demója jelenik meg. Nem értem.
Van olyan elképzelésem, hogy létezni kell valamilyen olyan megoldásnak, hogy a kecske is meg a káposzta is... Szóval, hogy mindkét mobilon működjön, úgy ahogyan először.
Amikor megvettem a Honort volt rajta valamilyen program a nevét sajnos nem tudom, amelyik úgy másfál óra alatt mindent teljesen átmásolt a Xiaomiról és minden működött is.
Aztán, hogy lefagyott a Honor és gyári visszaállítások lettek azóta van ez a jelenség.
Lehet, hogy a Device Clone helyett más program kellene az átvitelhez?


vas. szept. 29, 2024 16:19
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Miért nem telepíted a Google Playről a Yi Home és a Waze appokat?
A Yi-nek mennie kellene, de a Waze az gubanc lehet. Az ugyanis Google ökoszisztéma lett, mert megvette.
Kicsit összekevertem a kínaiakat fentebb. A Honor az nem a Xiaomi, hanem a Huawei alá tartozik. A Huawei-ről pedig letiltották a Google-t az USA miatt. A Honornál talán nem, de ha mégsincs rajta, akkor külön telepíteni kell a GMS-t (Google Mobile Services), és utána jó lehet. Rá kell keresni a neten.
A Redmi szívást nem értem, azt írtad arról próbáltad átvinni az újra, így ezek szerint azon még jónak kellett lennie.


vas. szept. 29, 2024 13:43
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Mindenkinek köszönöm a segítséget.
A leírtak alapján sikerült a visszaállítás a gyári állapotba, át is vitt a Xiaomi Redmi9-ről mindent, de a visszaállításnál már a Waze és az YI loT akadályt jelentettek...
Vagyis vettem egy szemetet két év hűséggel ami nem tudja a Waze-t, igaz van más hasonló program autózáskor az útirányra, nem tudja a YI loT kamerákat megjeleníteni, vagy vehetek helyettük újra kamerákat a Cam720 és a Yoosee ezek működnek rajta vagy hagyom az egészet kikapcsolom és fizetem a díjakat a szolgáltatás hűségidejének leteltéig mint tanulópénzt...
(Esetleg a Xiaomi Redmi13 jó lenne vagy azzal is ugyanígy szívnák a fentiek vonatkozásában...?)


vas. szept. 29, 2024 7:42
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Az iPhone 1 cég 1 oprendszer, hardveresen se kismillió féle. Nem ugyanaz a játék, mint az Android esetén.
Na persze vannak előnyök, hátrányok mindegyiknél.
A beállitásokat biztos nem vinném át egy másik kütyüre Androidnál, még ha lehetne se.


szomb. szept. 28, 2024 5:57
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 11951
Tartózkodási hely: Budapest, Solymár
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Nagyon off, de ezek szerint vannak gondok a telefonokkal.
Valahogy anno az okosra áttérésnél iPhone-t vettem. Ott ha át akarok menni egy másik készülékre. egy gombnyomás, és kész. Minden adatot, appot átvisz hiánytalanul, mert minden telefon miden adata a felhőben folyamatosan mentve van. Lehet, hogy ezért maradok ennél a márkánál. :shock:


pén. szept. 27, 2024 19:45
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 6709
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Supervisor írta:
Bevittem a Yettelhez és kértem a gyári állapotra történő visszaállítást, az volt a válasz, hogy ez ügyfélszolgálat és nem szerviz nem tudják gyári állapotra visszaállítani...
Tudni tudják, legfeljebb nem akarják. Nem voltak jófej segítőkészek épp az üzletben.
Persze nem is az ő dolguk. Ezt neked kell megcsinálni, ahogy vackor is írta.

Idézet:
Sajnos én sem tudom... (Megnéztem a Google-ban de nem megy...)
Pedig de. Gyakorlatilag az összes telefonnál: Beállítások menü a kereső mezőbe elkezded bepötyögni, hogy visszaállítás, vagy kezdve azzal, hogy gyári, és hozza ezeket a menüket, amiből ki tudod választani, ami a teljes adattörlésre, gyári állapotra vonatkozik.
Meg lehetne csinálni a recovery menüből is, de ha volt Google fiók bejelentkezés a telón, akkor ismerni kell az accountot, különben bebootolva FRP lockba futhatsz.
Ezért célszerű feloldott telefonon menüből csinálni a gyári visszaállítást. Habár a saját fiókod úgyis ismered, ez inkább más telókra vonatkozik. Annál meg ugye az kell, hogy fel legyen oldva, hozzáférj a menükhöz.

Idézet:
Kérdésem: Egyáltalán lehetséges-e Xiaomi Redmi9-ről átvinni Honor7b-re az összes adatot, ha igen akkor mivel és hogyan?
Ez az összes adatra vonatkozóan nem garantált sehol sem. Van ami átmegy, van ami nem.
Nálad ugyanaz a brancs gyakorlatilag mindkettő, a klónozó, másoló programjuknak kellene átvinnie.
A Xiaomiről nincs infóm, mit visz át, miket lehet bepipálni.

Azt meg én sem értem, hogy miért is nem tudsz hozzáadni a másik telón kamerákat, IoT eszközöket.
Van amikor, illetve többnyire elég a másik telón bejelenkezni az okoseszköz appjába, és ugyanazt látod.
Van, hogy kameránál az admin user/jelszó ismeret is kell.
Szóval olyan nagyon még hozzaadni sem kell általában.


pén. szept. 27, 2024 13:25
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4877
Hozzászólás Re: Honor7b gondok
Supervisor írta:
Device Cloneval a visszaállítás megáll az YI loT-nél és nincs tovább. [...] Honor7b alatt nem lehet őket felrakni.

Itt azért lehet némi összefüggés. De először tisztázzuk, mit jelent a "nem lehet felrakni"?
- Nem tölthető le az alkalmazás?
- Vagy igen, de nem lehet IoT eszközöket hozzáadni?
- Esetleg a kamerákat egyszerre csak 1 mobilhoz lehet regisztrálni, emiatt nem megy?
- Más egyéb ok/jelenség?

Én kb. 2 hónapja cseréltem mobilt, az Android saját klónozási módszerével (amit a kezdeti beállításoknál felajánl) vittem át mindent, USB kábellel összekötve. Nem lehet minden alkalmazás adatát klónozni, az is tény.

Ha meg előbb a visszaállítással próbálkoznál, azt általában meg lehet oldani a Beállítások alól is. Nálam "Biztonsági mentés és alaphelyzetbe állítás" alatt van "Telefon visszaállítása" néven, ezt persze tetszés szerint variálhatják a gyártók.


pén. szept. 27, 2024 12:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: pén. szept. 10, 2004 5:49
Hozzászólások: 2618
Hozzászólás Honor7b gondok
Xiaomi Redmi9-ről szeretném átvinni Honor7b-re az összes adatot de...
Device Cloneval a visszaállítás megáll az YI loT-nél és nincs tovább. Ez azért nagy gond mert a YI loT alatt van az összes wifi kamera és Honor7b alatt nem lehet őket felrakni. Gyakorlatilag vettem egy új telefont amit nem tudok a fontos dolgokra használni.
Bevittem a Yettelhez és kértem a gyári állapotra történő visszaállítást, az volt a válasz, hogy ez ügyfélszolgálat és nem szerviz nem tudják gyári állapotra visszaállítani...
Sajnos én sem tudom... (Megnéztem a Google-ban de nem megy...)
Kérdésem: Egyáltalán lehetséges-e Xiaomi Redmi9-ről átvinni Honor7b-re az összes adatot, ha igen akkor mivel és hogyan?
Köszönöm.


pén. szept. 27, 2024 8:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 23 hozzászólás ] 

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség