Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: szomb. szept. 28, 2024 2:23



Hozzászólás a témához  [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 152  Következő
VODAFONEGYALÁZÓ 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szomb. júl. 09, 2005 14:52
Hozzászólások: 91
Hozzászólás 
Fikázás helyett tények :
1. Busszal járok munkába reggel 7-8 között miskolcon.
2. Az ut kb 10km. hosszú, közben voda torony hegyek.
3. Eddig 4x fordult elő az utóbbi 3 hónapban, hogy egyáltalán nem lehetett telefonálni. (váltott készulékek, ismerősök is tapasztalták)
1270, 112, 105,107 igen.
4. Ismerősöm telefonja nem hivható (..a hívott szám stb..) miközben ő rajta van a hálón és hívást is tud indítani.
Ennyi.


vas. júl. 31, 2005 17:30
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
pampika írta:
Nekem kb 2 hete megküldték a május-júniusi(13. zárásom van) számlát,azóta sehunsámli :?

Nekem július 29-én jött meg a május 6-június 6 -a között lezárt számla! A kormi számla még mindig sehol!
Kiváncsi vagyok hogy a júniusi számla mikor fog megérkezni!


vas. júl. 31, 2005 10:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Nekem kb 2 hete megküldték a május-júniusi(13. zárásom van) számlát,azóta sehunsámli :?


vas. júl. 31, 2005 10:08
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Eddig is volt vitamaxnál hívásrészletező (már több mint 1 éve), és eddig is ingyenes volt, évente 3 alkalommal :!:

Nem értem miről beszélgettek... :?


vas. júl. 31, 2005 9:17
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
reklamhang írta:
És ez a hívásrészletezõ free lesz? Mert úgy nagyon Ok! A T-nél már évek óta van a Domino-nál, de 1.250.- Ft., és csak a képviseleteken, (vagy ahol ügyfélszolgálati iroda van, már egyre több helyen) ott lehet kérni.


nyugodj meg, nem lesz free, legfeljebb jogos reklamáció esetén visszatérítés.


vas. júl. 31, 2005 9:11
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
És ez a hívásrészletező free lesz? Mert úgy nagyon Ok! A T-nél már évek óta van a Domino-nál, de 1.250.- Ft., és csak a képviseleteken, (vagy ahol ügyfélszolgálati iroda van, már egyre több helyen) ott lehet kérni.


vas. júl. 31, 2005 8:36
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:30-kor.



vas. júl. 31, 2005 7:47
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 374
Tartózkodási hely: Csillag-sötétzárka, irány HAWAII :)
Hozzászólás 
reklamhang írta:
Egy nagy kalap sz*r ez az egész magyar vodafone! :)
Na azért ez nincs így!
Kétségtelen, hogy néha próbára teszi az ember türelmét. Én eddig még mindig megbocsátottam. :)


vas. júl. 31, 2005 7:45
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Nekem pénteken jött meg a május 26 - június 25 közötti számlám... Szerintem ti is nézzétek át alaposan, mert nekem - számításaim szerint - 910 Ft-al többet számláztak. :(


vas. júl. 31, 2005 7:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. ápr. 28, 2004 9:35
Hozzászólások: 1266
Hozzászólás 
Egy nagy kalap sz*r ez az egész magyar vodafone! :)


vas. júl. 31, 2005 7:03
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:30-kor.



vas. júl. 31, 2005 6:48
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Nekem is megjött a számla, az 5. havi! Igaz, ezt is 2x reklamáltam meg, mire ideért... Lassan, de haladunk! :D


szomb. júl. 30, 2005 19:56
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
mz írta:
Megjött a számla! A kis köcsögök! :twisted:
Publikus csomagok esetén el tudták engedni a GPRS adatforgalmat, a voda kormit pedig nem elég, hogy nemrég elbszták, de egy az egyben ki is számláztak mindent. Sőt! Szerintem még többet is (ki lett centizve a sávhatár, de nem léptem át!) úgyhogy hétfőn a kapcsolatartóm szépen reklamálni fog.
Nekem még mindig nem jött - lassan két hónapja - Voda számla...


szomb. júl. 30, 2005 19:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
nekem még semmi. a 1751 minden téren hülye.


szomb. júl. 30, 2005 18:57
Profil Privát üzenet küldése Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:30-kor.



szomb. júl. 30, 2005 11:35
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
joanadavis írta:
Hát szerintem még mindig a voda a legjobb.


Aha. Az árain kívül mégis miben?

:hm: hát azt ne ebben a topicban részletezzük :gigalol:


pén. júl. 22, 2005 19:14
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
joanadavis írta:
Hát szerintem még mindig a voda a legjobb.


Aha. Az árain kívül mégis miben?


pén. júl. 22, 2005 18:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. dec. 29, 2004 21:01
Hozzászólások: 478
Tartózkodási hely: összeommlott világ
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
...
Az a néhány forint többlet ...


Hát szerintem még mindig a voda a legjobb.
az a "néhány forint többlet" meg percenként igenis sok!


pén. júl. 22, 2005 18:48
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 279
Tartózkodási hely: Odaát
Hozzászólás 
klassz ez a topic..... :D :D :D


pén. júl. 22, 2005 12:39
Profil Privát üzenet küldése ICQ
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
És ezt is a gyalázóba kell írni!?


csüt. júl. 21, 2005 15:32
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Én is a T-nél kötöttem meg az első előfizetésemet, majd hordoztam a számom a Vodához, nem véletlenül! Az igaz, hogy a T sokkal, de sokkal precízebb, de meg is kéri a szolgáltatások árát. Nekem és szerintem sok embernek nem mindegy, hogy kb a fele annyi pénzért számlázzák a perceket. Lehet, hogy ki tudnám fizetni a T-s számlát is, de minek, ha van olcsóbb. A Vodával csupán annyi a gond, hogy nehézkesen zajlanak az események, ami olykor enyhe kifejezés, de telefonálással még soha sem volt probléma!


szer. júl. 20, 2005 8:37
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 18:55-kor.



szer. júl. 20, 2005 7:56
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
Én ezt nem értem! Szinte folyamatosan sír itt mindenki, hogy most ez sz*r a vodánál, most az sz*r a vodánál.

Hát emberek! Tessék átjönni a T-hez! Az a néhány forint többlet nem ér meg nektek annyit, hogy normális szolgáltatást kapjatok a pénzetekért? És hogy ne kelljen még azon is idegeskedni, hogy egy szemét szolgáltató képtelen teljesíteni azt, amit elvártok tőle?

Most majd jön néhány voda fan azzal, hogy én mennyire elfogult vagyok a T-vel szemben, nekik azt üzenem mielőtt leszólnának, hogy csak olvasgatni kell egy kicsit ebben a topicban az utóbbi hetek terméséből! Mi ez, ha nem fapados minőség?

Nem kell itt panaszkodni, be kell menni az üzletbe, rá kell csapni az asztalra, hogy számhordozni akarok és az indokláshoz be kell írni, hogy "Egy kalap sz*r a szolgáltatás és hónapok óta nem bírnak megcsinálni egy olyan rendszerfejlesztést, amit más normális hálózat 2 nap alatt észrevétlenül befejezne." Ha ezt megcsinálnák kb. 100-an, lehet, hogy a fejükhöz kapnának! Nem reklamálni kell, meg nem az NHH-nak írogatni, mert a tapasztalatok azt mutatják, hogy még a fülök botját se mozgatják. Se a voda, se az NHH! Számhordozni kell, méghozzá egyszerre! És akkor van remény arra, hogy jövőben csinál is valami minőségit a magyar voda. De ha nem, akkor nektek fog ugyanez a trágyadomb maradni az elkövetkező évtizedekben, ami közvetve engem is érint, hiszen szépen lassan húzza le magával a másik kettőt is a voda.


kedd júl. 19, 2005 23:58
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Most életszerű az anyázás... teljesen jogos.
Seggnyaló barmok ülnek a vezető helyeken ott is.


kedd júl. 19, 2005 20:43
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Dunaújváros
Hozzászólás 
Nekem akkor ment ki a szin az arcombol, amikor vegre mukodott a szamlainfo, mar ha annak lehet nevezni es 40 ropinal jart a szamlam, a hetvegi es esti opciobol meg 800 percek vissza voltak meg. Hozza kell tennem tenyleg baromi sokat hasznalom ezen kedvezmenyeket, de szamoljon mar utana valaki, hogy a 2000 perc utan meg mennyi perc a 40 ropi. Hat vilagitana a fejem a sotetben. Szoval lehet, hogy a kovetkezo havi szamlamat, szamlareklamacioval kezdem. En nagyon turelmes ember vagyok, na meg 1999 ota Vodas, de most nagyon tele lett a t*k*m, foleg ha futnom kell a penzem utan. En egy viszonylag nagy multinal vagyok informatikus. Allitottunk mi is at a szamlazasi rendszert ORACLE alapura es szerintetek elkuldtunk mindenkit szabira 2 honapra? Feneket! Lehet a ket rendszert parhuzamosan mukodtetni, az eles adatbazis masolataval meg kiserletezni, aztan ha minden flottul muxik akkor lehet migralni az adatokat. Bazzeg ez jozan paraszti esszel megoldhato (kis tulzassal). Bar nem latok a folyamatok moge, de szerintem ez akkor is a hozza nem ertes ekes peldaja. Valaki benfentes elmagyarazhatna a szakmai reszet, hogy gyozzon meg, mashogy nem megy, en azt elfogadom. De igy csak azt gondolom, mint "szakember", hogy benak es hozza nem ertok gyulekezete vegzi a "rendszerfejlesztest". Aztan meg ha nem kapunk a szivasert cserebe, mondjuk on-line szamlakovetest, akkor tenyleg doljenek a kardjukba, mert ha a Live! valamire jo lenne es ertelme lenne, az pl. hogy lekerdezhessem a szamlamat wapon/weben, akar hivasreszletezovel. Ez csak egy pelda. Szoval ettol meg nem leszek T-mobilos, de ez nagyon megrenditette a bizalmam es remelem, hogy valami nagy dobas lesz ez az egesz, mert ha nem akkor tenyleg suxx az egesz.
Bocsi a hosszu kirohanasert, de egy kicsit eldurrant az agyam, mert az elobb 34 perc USZIs varakozas utan, megint azt mondtak, hogy majd...


kedd júl. 19, 2005 20:36
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Egy szép Indexes cikk lehetne....


kedd júl. 19, 2005 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
szapora írta:
Egyszerûen nevetséges, hogy egy ekkora cégnél ilyen nagy galibát okoz a "rendszer "fejlesztés""!?


ne felejtsd el, hogy ebben SZAKEMBEREK működnek közre.

idéznék szerénységemtől:

"itt, maon, van egy "hozzáértő" banda, aki MINDEN felelős pozicíóba befészkeli magát és a továbbiakban csak a szintén hozzáértő ismerőseit engedi a tűzhöz. (Egyesek ezeket le szokták zsidrózni, szerintem ez nem vallás/faj függő)

Ne mondd, hogy a pannon (is) magától (vagy a telenortól) ilyen hülye. Vagy a többi cég. Egyszerűen ez van. Ezeket lehetetlen lenne 3,14-en rúgni, mert véd és dacszövetséget alkotnak.
Egyrészt felsőbbrendűségük tudatában megkérdőjelezhetetlen a hozzáértésűk, másrészt, ha egyet véletlenül ki is rúgnának, ezer helyre várnák az elvtársat. "


kedd júl. 19, 2005 20:17
Profil Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Egyszerűen nevetséges, hogy egy ekkora cégnél ilyen nagy galibát okoz a "rendszer "fejlesztés""!?


kedd júl. 19, 2005 17:40
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 139
Tartózkodási hely: Itt is, ott is!
Hozzászólás 
szapora írta:
Nehogy gond legyen a be nem fizetett számlából én a következőt tettem: Felhívtam az ÜFSZ-ot és megkérdeztem a záró egyenlegem, utána irány egy Voda üzlet és kértem befizetési csekket, amire felírtam az összeget és be is fizettem. Így nem lehet abból probléma, hogy nem fizettem be a megadott határidőre. Mert hát úgyis be kell fizetni, és így semmi esetre sem tudnak abba belekötni, hogy esetleg nem fizettem időben.


Hát igen én is hasonlóan cselekedtem!

Más: A kormi csomagnál kiváncsi lettem hogy mennyi a júniusi számlám (máj 26-jún 25). !-Đ Felhivatam a 1751-et - automata szerint nincs lezárt számlám. Felhivtam a kiemelt ÜF-öt és ott sem tudták megmondani mert nem kapták meg az adatokat. :hm: Érdekes! Hová fog fajulni ez a rendszer átállítás!


kedd júl. 19, 2005 17:37
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: pén. máj. 07, 2004 7:30
Hozzászólások: 198
Hozzászólás 
Nehogy gond legyen a be nem fizetett számlából én a következőt tettem: Felhívtam az ÜFSZ-ot és megkérdeztem a záró egyenlegem, utána irány egy Voda üzlet és kértem befizetési csekket, amire felírtam az összeget és be is fizettem. Így nem lehet abból probléma, hogy nem fizettem be a megadott határidőre. Mert hát úgyis be kell fizetni, és így semmi esetre sem tudnak abba belekötni, hogy esetleg nem fizettem időben.


kedd júl. 19, 2005 15:41
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 18:56-kor.



kedd júl. 19, 2005 15:12
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
mz írta:
Na, én még a jún. 25-i zárású számlát sem láttam. Nem mintha hiányozna, de jó lenne tudni, mennyi lett a vége.

Látni még én sem láttam!!! És azt sem tudom, hogy mennyit kell majd fizetnem. Csak annyit írtak, hogy aug. 1. lesz a befizetési határidő! :roll:


kedd júl. 19, 2005 15:08
Profil Privát üzenet küldése ICQ
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 18:56-kor.



kedd júl. 19, 2005 15:05
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
thundermix írta:
Van infotok rola, hogy mikor fogjak kikuldeni a szamlakat a Vodafone-ek?...

Nekem a június 25-i zárású számlával kapcsolatban ma jött sms, hogy a befizetési határidő augusztus 1. lesz. De a számla még nekem sem jött meg...


kedd júl. 19, 2005 14:35
Profil Privát üzenet küldése ICQ
ezüst tag

Csatlakozott: csüt. jún. 10, 2004 10:01
Hozzászólások: 93
Hozzászólás 
Van infotok rola, hogy mikor fogjak kikuldeni a szamlakat a Vodafone-ek?

Mit fognak szolni ha en is csak 3 honap mulva fizetem be rendszerkarbantartas miatt?


kedd júl. 19, 2005 13:05
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 418
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
M62 írta:
Mostanság - ismétlem, mindenféle reklamáció nélkül - viszont kaptam egy SMS-t (hétvégén), hogy egy szolgáltatás havidíját tévesen számlázták, s hétfőn jóváírnak a számlámon 375Ft-ot.
Hétfőn pedig újabb SMS jött, melyben már a jóváírás megtörténtéről értesítettek, s elnézésemet kérték a kellemetlenségért... :)


Ismerős a helyzet, ugyanígy jártam én is kb 3 hete.


hétf. júl. 18, 2005 6:29
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: hétf. okt. 04, 2004 10:17
Hozzászólások: 1096
Tartózkodási hely: A bőrömben vagyok állandó jelleggel.
Hozzászólás 
Dicsérőbe való, de minthogy itt téma, ide írom:

Néha nekem is támadt olyan érzésem, hogy gyorsabban fogy a Vmax-egyenlegem a kelleténél, ám sosem reklamáltam.
Mostanság - ismétlem, mindenféle reklamáció nélkül - viszont kaptam egy SMS-t (hétvégén), hogy egy szolgáltatás havidíját tévesen számlázták, s hétfőn jóváírnak a számlámon 375Ft-ot.
Hétfőn pedig újabb SMS jött, melyben már a jóváírás megtörténtéről értesítettek, s elnézésemet kérték a kellemetlenségért... :)


vas. júl. 17, 2005 12:46
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 102
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
Hihi! Úgy van! Adj a vodának! Ha sokat szekálják őket, hátha szedik a sátorfát! :twisted: (Szép álom. :zavarodott:)


Szerintem elég sokat köszönhetünk a Vodának, mert agresszív árpolitikája miatt a másik két szolgáltató is kénytelen volt csökkenteni percdíjait.
Egy piacon -a vevők szempontjából- az a kedvező minél több vállalat jelenik meg a kínálati "oldalon"!
Ha nem tetszik a Vodafone, nem kötelező igénybe venni a szolgáltatásait, szabadon választhatod a Pannont vagy T-Mobile-t.

LML


vas. júl. 17, 2005 12:43
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 31, 2009 13:19-kor.



vas. júl. 17, 2005 12:26
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
mz írta:
Az mennyire pofátlan dolog lenne, ha elfogadnám az 1500Ft-ot és utána tennék panaszt az NHH-nál? :lol:


Hihi! Úgy van! Adj a vodának! Ha sokat szekálják őket, hátha szedik a sátorfát! :twisted: (Szép álom. :zavarodott:)


vas. júl. 17, 2005 10:41
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 266
Hozzászólás 
Ebydr írta:
... Számlareklamáltam a Vodánál. Erre jött, hogy fizessek, aztán ha kivizsgálják, és jogos, utólag jóváírják. ...

Tőlem mindig megkérdezték hogy befizetem-e a számlám amíg kivizsgálják a számlapanaszom, vagy csak akkor ha kiderül hogy nincs igazam.


vas. júl. 17, 2005 8:31
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Pofátlan lenne, de tedd meg, én is azt tenném! :lol:


vas. júl. 17, 2005 0:24
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 18:56-kor.



vas. júl. 17, 2005 0:18
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Ja, volt már vagy 5-6 számlareklamációm, de nem kárpótoltak soha semmivel. Nem mintha hiányozna az az 1500 ft, de érdekes hozzáállás a történtek után...


szomb. júl. 16, 2005 21:56
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: kedd júl. 05, 2005 13:18
Hozzászólások: 258
Hozzászólás 
Én is az NHH-hoz fordulnék, bár ki tudja, hogy van-e értelme (nem tudom, hogy hogy kell beszúrást illeszteni, hogy kinek az írására válaszolnék). :)

Amikor a Vodafone bevezette az MMS galéria szolgáltatást, indított egy akciót, miszerint a telóról a 1770-es számra elküldött mms díja bruttó 40 ft. Nekem akkor még csak Nokia 6650-em volt, amivel nem lehetett sem infrán, sem bluetooth-on átküldeni számítógépre a képeket, csak mms-ben. Szóval ha gépre akartam képeket menteni, inkább ezt használtam, mint az email címre való küldést, hiszen az hálón belülinke számít, de az akkor még így is bruttó 92 ft volt.

Nekem részletes számlák jönnek a havi egyenleggel együtt. Azon vettem észre, hogy minden egyes, a 1770-re küldött mms-t 92 ft-tal számláztak ki. Számlareklamáltam a Vodánál. Erre jött, hogy fizessek, aztán ha kivizsgálják, és jogos, utólag jóváírják. Kb 100 mms-t számláztak így túl, ami nem kis összeg. De ha csak 1-et számláznak duplán, azt is megreklamálom.Azért jópofa dolog, hogy én előlegezek meg a Vodának pénzt, nem? Ráadásul a dolog egyértelmű volt, mert az ÁSZF-ben is benne volt, hogy a 1770-re küldött mms díja 40 ft /db.

Ezzel párhuzamosan írtam levelet az NHH-nak is, hiszen ha nekem túlszámláztak, akkor rajtam kívül még rengeteg embernek, akik nem is tudnak róla! Erre jött tőlük a válaszlevél, hogy akkor fognak vizsgálódni az ügyben, ha leagább 2 embertől jön ezügyben panasz hozzájuk! Én meg hiába magyaráztam, hogy mások nem vették észre, nem nagyon foglalkoztak velem. Pedig büntethettek volna kedvükre.


szomb. júl. 16, 2005 21:44
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
vizsla1 írta:
Ez konkrétan micsoda?

Az automata szoveg minden egyes hivas elott, noha meg az a rovidke hivasokra vonatkozo egyenlegfelhasznalasi ido sem jart le teljesen.
Meg az az automata szoveg amit akkor ad be, ha mar szerinte keves az egyenleg, noha minden forintot hitelbe adsz nekik feltoltesnel.
Tiszta szanalom ez a nyilvanos, minden aron penzhajhaszas.


szomb. júl. 16, 2005 21:21
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Tim_ írta:
es a nem idoben valo fizetes (kartyas) retorzioi zavarnak

Ez konkrétan micsoda?


szomb. júl. 16, 2005 18:00
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Engem egyelore csak az egyenlegfelhasznalasi ido rovidsege, es a nem idoben valo fizetes (kartyas) retorzioi zavarnak, de nagyon :evil:

Majd 1x ugyis atmegyek 1 masik szolgaltatohoz az biztos...


szomb. júl. 16, 2005 15:23
Profil Privát üzenet küldése
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mz csüt. dec. 24, 2009 18:56-kor.



szomb. júl. 16, 2005 9:10
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 579
Hozzászólás 
Az NHH kezdvezo dontese mindenkire hatassal lehet, ha van benne gyakorlatod en mindenkeppen azt tanacsolnam, hogy hozzajuk fordulj.
Ezzel a par forintal akarnak hallgatasra osztonozni?! :shock:
Méghogy kellemetlenseg :shock:
Inkabb azt kellett volna irniuk, hogy elnezest, hogy eddig loptunk toled, sajnaljuk, hogy ez kitudodott, talpraesettsegedert kapsz nehany plusz ingyen percet (ami gyakorlatilag neki minimalis koltseg), hatha ettol megnyugszol es mi tovabb lophatunk a tobbi szerencsetlentol.

Azert az nem semmi, hogy ami nehezen derul ki, es nehez bizonyitani, azzal mar rogton megroviditik a kisembert.
Szerintem a gaz futoerteke ugyanez a sema.


szomb. júl. 16, 2005 3:38
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 7570 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 152  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség