Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: vas. szept. 29, 2024 3:22



Hozzászólás a témához  [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Következő
Pannon dícsérő 
Szerző Üzenet
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
Uj akcio...

"Augusztusban és szeptemberben minden hétvégén ingyen küldhetnek MMS-üzeneteket a pannonosok hálózaton belül. Az ingyenes MMS-küldés igénybevételéhez regisztráció sem szükséges.
Egy MMS-ben képet, fotót, videót, szöveget vagy hangot is küldhetünk. A képes üzenetben nem csak a fontos és emlékezetes pillanatokat oszthatjuk meg másokkal, hanem mindennapos üzeneteinket is egyedivé tehetjük, akár e-mail címre, akár mobiltelefonra küldjük az üzenetet. Ráadásul a Pannon most képekkel is segít: a PannonW@P MMS, E-mail menüpontja alatt ingyenesen tölthetőek le különböző fotók például szerelem, sport, nyár kategóriában.
Az ingyenes MMS-hétvége mellett augusztus végéig minden hétvégén a Pannon ingyenesen kínálja a wap- és MobilTV szolgáltatásait is."

Ez sem lesz olyan rossz... :)


hétf. júl. 31, 2006 12:43
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
A fentebbi balhehoz annyit tennek hozza, hogy Pannon netet hasznaltam eloszor kb 1 evig majd kis kihagyas es meg felev... Semmi gondom nem volt... Minden oke... Pannon telot lassan 10 eve hasznalok, semmi gondom... Mindenben segitenek, ha kerdes van... Egyszer volt terero problemam, kivizsgaltak 1 napon belul, masnap csereltek a tornyon azt az adot, ami miatt a gond volt, mert vmi kisebb zavar tamadt... Ezutan hivtak elmondtak mi volt, mit tettek, es minden oke. Hozza teszem elnezest kertek, es karteriteskent a kartyamra jelkeps osszegkent ugyan, de utaltak 2000penzt a ket napra,,,
Vodafone... 2001-2002 ota vagyok ugyfeluk, hat haboruztam eleget... Most utoljara kotottem ket bonusz - csak masodlagos kartyaknak, meg szerencsere - de sik hulyenek neznek... Az oke, hogy ahol csak kulteri lefedettseg van ne varjak csodat... Na de ott ahol ezelott siman beszeltem 2 eve msot szakad a hivas, zug, recseg - hozza teszem 4 telefonnnal probaltam - gprs netet haszaltam naluk kb fel eve... hat kosz... inkabb fizetek a pannonnak akart tobbet is...az, hogy a hivasok felenel gond van az en gondom! probaljak mashol beszelni... stb hat tudod mit? ha ez a jo akkor hasznalja barki eslsodlegesnek... en masodlagosnak megtartom, de huseg stb tolem ne varjanak...
szoval en javaslom inkabb a pannon halozatat...


hétf. júl. 31, 2006 12:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
joc_ írta:
Úgy tudom, hogy a Vodának jelenleg sincs ilyen ingyenes szolgáltatása.

Pannonnál ... A fogadott SMS-üzenetek díja üzenetenként bruttó 6,20 Ft.
Vodafonnál ... Részletes SMS értesítő E-mail üzenet érkezéséről (utólag fizető ügyfél) bruttó 3 Ft
Ha jól értem, szerinted sem ingyenes. Ugyanis korábban ezt írtad:
lebowsky00 írta:
A vodánál teljsen ingyenes, legalábbis az előfizetősnél, én abban vagyok.


hétf. júl. 31, 2006 6:41
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
Csak szerintem 4000 ft-ért 250 mega, mikor ugyanennyiért korlátlan adsl-t lehet kapni 95 %-os működéssel, az kicsit kisstílű ajánlatnak tűnik. Miskolc nagyváros nem? Tehát még az sincs, hogy nem vezették oda az adsl-t, vagy a kábelt. Mert persze, igazad van, az csodálatos dolog, hogy vonaton, meg utazás közben is van net, magam is gyakran használom. De hogy lakásban 4000 ft-ért 250 mega .... :/
Valami fogalmad mégis van a mobilinternetről, csak ezek szerint a mobil szóról nincs...
Tudod, a notebookot azért találták ki, hogy hordozható legyen, ahogyan a mobiltelefon is. Namost ha olyan helyen vagy (sokat), ahol nemigen van ADSL, igen hasznos tud lenni a 3G. Viszont a filmeken túl nem csak flash intro-s oldalak vannak, nézd csak meg, hogy pl. a terminálon egy topic betöltése mekkora adatmennyiséget forgalmaz...
Azért, mert számodra elképzelhetetlen a mobilinternet hasznos és kreatív felhasználása, mindez gyors sebességigény mellett, attól még létezik :twisted: (Viszont lehetnél objektív)
lebowsky00 írta:
CD-t máskor ne hívjátok cédé-nek, ...
Ez most hogy jön ide? Valamit magyarul, vagy eredeti módon ejtve, még ugyanaz marad az értelme, max. akkor lenne ennek a példának értelme, ha valaki következetesen CD-nek hívná a DVD-t...
Objektivitás, tudod...! (Dehogy tudod :lol: 8) )
Egyébként a régi ügyfelek kedvezményéhez: nézd már meg ugyan a másik kettőt... Ott is az új üf. számít a legtöbbet, a régienk kedvezményt úgy ad, mintha a fogát húznák (vagy úgy se).
Az árakról meg annyit, hogy kiherélt szoftverű mutáns telefon még jó, hogy olcsó... Én viszont szeretem azt megvenni, amit a gyártó eredetileg gyártani akart (ezért fogok független telefont venni).

Üdv!


hétf. júl. 31, 2006 6:33
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Vikingboy írta:
Az elöfizusoknak meg semmi nem jár!Föleg akik már jó pár éve a Pannonál vannak.Havi 10-15 ezres számláknál.


Nemértem ez miért van? A pannon olyan jó. A vállalkozó főnököm is azóta van a pannonnál, amióta él ez a szolgáltató. Mikor még a hívás fogadásért is fizetni kellett, meg a mobil táskatelefonok mentek. Mondhatni, hogy az ilyen üzleti mobilozókból beszedett nyereségen építette ki a pannon az egész hálózatát. Ezt azzal hálálta meg a pannon, hogy évek multán egy újonnan érkező előfizető fele annyiért tudott telefonálni, és rengeteg akciót kapott az új előfiztő. A főnököm meg a belépéskor fizetett tarifacsomaggal kényszerült telefonálni. A szerződésben benne van, hogy a szolgáltató önkényesen módosíthatja az árait és a szolgáltatás összetevőit. Nem adtak kedvezményt a főnökömnek hogy "na telefonálj olcsóbban, mert havi tízezreket hozol a cégnek". Vajon miért van ez? Először azt hittem, hogy valami ólcsó reklámmarketing fogás, hogy csalogatják a népet a pannonhoz, aztán meg tesznek rá magasról. De biztosan csak valami apró félreértés. A vodánál mindenki olcsónbban kaphat akciós telefont. Nézzük meg bármelyik akciós telefont, amelyik van pannonnál, vodánál és trémobilnál. A voda árulja a legolcsóbban :)


hétf. júl. 31, 2006 6:17
Hozzászólás 
T68m írta:
nana, az csak a nagyságos fatávtól függ! Remélem gyorsan bevezetik hozzátok is az optikai kábelt, onnantól lőtek az adsl-nek...

Akkor vezetik be az optikai kábelt, ha megengedem :). Szerencsére olyan világban még nem élünk, hogy önkényesen behúzhat valami vacakot egy szolgáltató. Ha meg kikapcsolják ez miatt az adsl-t, hát tegyék. Amúgy is terveztem a lemondását, mert nem használom ki.


hétf. júl. 31, 2006 6:03
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
lebowsky00 írta:
1.Az olyan telefont, amibe nem tudok vodás kártyát tenni, 2. és tele van kék virággal, azt én brandelt telefonnak hívom.


1. azt hívják hálózati korlátozásnak (sim lock). :wink:
2. Pannon feature :D, csak a hangulat miatt van. A szoftverhez nem nyúltak.

Fogalmi zavaraid vannak.


Igazad van, elnézést kérek mindenkitől, szerintem nem szégyen a tanulás, pláne nem okosabbtól. Ezt most megjegyzem :)
Lehet egy apró kérésem, ha már a helyes kifejezéseknél tartunk :)? CD-t máskor ne hívjátok cédé-nek, mert az helytelen. A CD ugyanis a nem éppen magyar Compact Disk szavak rövidítése. Tehát ejtsd: szídí. Ha szabad kérnem :). De ha csak ilyenekkel lehet elterelni a szót a pannonról, akkor várom további észrevételeket az írásaimmal kapcsolatban. Ajánlom hozzászólásaim másolását és beküldését Grétsy tanárúrnak.


hétf. júl. 31, 2006 5:54
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
kerelyfe írta:
lebowsky00 írta:

Csak szerintem 4000 ft-ért 250 mega, mikor ugyanennyiért korlátlan adsl-t lehet kapni 95 %-os mûködéssel, az kicsit kisstílû ajánlatnak tûnik. Miskolc nagyváros nem? Tehát még az sincs, hogy nem vezették oda az adsl-t, vagy a kábelt. Mert persze, igazad van, az csodálatos dolog, hogy vonaton, meg utazás közben is van net, magam is gyakran használom. De hogy lakásban 4000 ft-ért 250 mega .... :/

Kérdezd meg T68m-t, hogy õ mivel internetezik Budapesten! :wink:


Nem érdekel :D. Egy biztos, hogy én nem fogok :D


nana, az csak a nagyságos fatávtól függ! Remélem gyorsan bevezetik hozzátok is az optikai kábelt, onnantól lőtek az adsl-nek...

(és mily furcsa, optikain meg nem hajlandó szolgáltatni)


vas. júl. 30, 2006 23:21
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
1.Az olyan telefont, amibe nem tudok vodás kártyát tenni, 2. és tele van kék virággal, azt én brandelt telefonnak hívom.


1. azt hívják hálózati korlátozásnak (sim lock). :wink:
2. Pannon feature :D, csak a hangulat miatt van. A szoftverhez nem nyúltak.

Fogalmi zavaraid vannak.


vas. júl. 30, 2006 22:20
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
kerelyfe írta:
lebowsky00 írta:

Csak szerintem 4000 ft-ért 250 mega, mikor ugyanennyiért korlátlan adsl-t lehet kapni 95 %-os működéssel, az kicsit kisstílű ajánlatnak tűnik. Miskolc nagyváros nem? Tehát még az sincs, hogy nem vezették oda az adsl-t, vagy a kábelt. Mert persze, igazad van, az csodálatos dolog, hogy vonaton, meg utazás közben is van net, magam is gyakran használom. De hogy lakásban 4000 ft-ért 250 mega .... :/

Kérdezd meg T68m-t, hogy ő mivel internetezik Budapesten! :wink:


Nem érdekel :D. Egy biztos, hogy én nem fogok :D


vas. júl. 30, 2006 22:20
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:

Csak szerintem 4000 ft-ért 250 mega, mikor ugyanennyiért korlátlan adsl-t lehet kapni 95 %-os működéssel, az kicsit kisstílű ajánlatnak tűnik. Miskolc nagyváros nem? Tehát még az sincs, hogy nem vezették oda az adsl-t, vagy a kábelt. Mert persze, igazad van, az csodálatos dolog, hogy vonaton, meg utazás közben is van net, magam is gyakran használom. De hogy lakásban 4000 ft-ért 250 mega .... :/

Kérdezd meg T68m-t, hogy ő mivel internetezik Budapesten! :wink:


vas. júl. 30, 2006 22:16
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
McLaca írta:
lebowsky00 írta:
... ez és ez a tipus, pannonbrandelt készülék.
A Pannon nem "brandeli" a telefonjait...

Üdv!

Az olyan telefont, amibe nem tudok vodás kártyát tenni, és tele van kék virággal, azt én brandelt telefonnak hívom. Nem mintha a vodalive-os szebb lenne...
Használjátok egészséggel :D. Jaaa, van gyalázó is? Megyek oda :D Üdv:)


vas. júl. 30, 2006 22:15
Hozzászólás 
McLaca írta:
Nem akarom mondani, hogy buta vagy, mert nem ismerlek, és ismeretlenül nem sértenélek meg, de hogy halvány lila gőzöd sincs (de még csak sejtésed sem), hogy mire való a mobil internet (sőt, úgy látom, általánosságban az internet), az egyszer biztos...
Tehát ha jól értem, akkor ha valaki nem divX (és nem divix) filmeket tölt, vagy warezol, vagy gigabájtokat forgalmaz naponta, akkor annak kuss, és lesz szíves hosszú másodperceket várni a tartalmakra, mert az EDGE-et és 3G-t csak divx filmek letöltésére illene használni tízezrekért... Hát fene tudja, nekem jó a 250 megás net is 4 ezres körüli áron, amivel nem kell fél percet várni egy komplexebb internetes oldal betöltődésére.
Egyébként térerőprobléma: most az, hogy a mobilhasználók 90%-a következetesen rosszul tartja a kezében a telefont (leárnyékolják az antennát a kezükkel), tény. Lehet, hogy Te is közéjük tartozol?

lebowsky00 írta:
...hogy miskolcon működik a pannon, Pest környékén nem annyira :)
Ezt szándékos (sértő) célzásnak vettem (akkor is, ha nem annak szántad, mert azért ennyi fáradságot és tiszteletet vehetnél...)

Üdv!


Dehogy akartalak megsérteni :). És ha alaposabban átnézed az írásaim, még fogysz benne vagy 200 helyesírási hibát találni :D. Szerintem a fórum nem a helyesírásról szól :D. Gyorsan gépelek és nem javítom ki utólag az írást csak ha nem értelmezhető. De ugye nem okozott a divix szó megértése :)? Pardon Divx (tm) :D.
Véletlen van fogalmam a nethasználatról, korábban bluetooth összeköttetésel használtam modemként a telefont a számítógéppel. Még mindig nem látom az értelmét a sebességnek :). Ugyanis a sima szöveg gprssel is hamar lejön :). Abban igazad van, az intrók meg flash-ek lassan jönnek. De most, hogy van adsl-em, most is az "intro átugrása" opciót választom, mert megunom az első megnézés után :). Persze, nem kell warezkodni. Csak szerintem 4000 ft-ért 250 mega, mikor ugyanennyiért korlátlan adsl-t lehet kapni 95 %-os működéssel, az kicsit kisstílű ajánlatnak tűnik. Miskolc nagyváros nem? Tehát még az sincs, hogy nem vezették oda az adsl-t, vagy a kábelt. Mert persze, igazad van, az csodálatos dolog, hogy vonaton, meg utazás közben is van net, magam is gyakran használom. De hogy lakásban 4000 ft-ért 250 mega .... :/


vas. júl. 30, 2006 22:12
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
(...)


Ez itt szerintem erősen OFF!! Inkább a gyalázóban lenne a helye! :wink:

Én a Pannon ügyfele vagyok már lassan 5 és fél éve (és szerintem leszek is még sokáig) - térerő/mobil internet/wap problémám - olyan, amilyen a T-Mobile-nál, vagy a Vodafone-nál ne fordult/fordulhatna elő (a többi fórumozó elmondása alapján) nem volt, igen nagy megelégedéssel veszem igénybe a szolgáltatásaikat! :) Másnak is csak ajánlani tudom.


vas. júl. 30, 2006 22:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
... ez és ez a tipus, pannonbrandelt készülék.
A Pannon nem "brandeli" a telefonjait...

Üdv!


vas. júl. 30, 2006 21:58
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Loop írta:
joc_ írta:
lebowsky00 írta:
:DDDDD. Ne haragudjatok fiúk, de röhögőgörcs kapott el:). Az első oldalon az írás. Hogy már az extrának számít a pannonnál, hogy ingyen hívható az ügyfélszolgálat :)?..

Ez tégyleg nem extra, viszont az se mindegy, hogy mit kapsz az ingyen igénybevehető szolgáltatásokért. Azok közt is lehet különbség.Van olyan szolgáltatás amit ingyen se szeretnék igénybe venni, és van olyan amiért az ember hajlandó fizetni (Pl:Ha valakinek drága az ideje és a 06 20 2000000 ot hivja várakozás nélkül tudja elérni az ügyfélszolgálatot.Ez fizetős) Amúgy az, hogy valami olcsóbb, nem biztos hogy jobb is. Sőt !!


Ebben igazad van, nem biztos hogy jobb ami olcsóbb. Felhívtam a pannont, mert egy ismerősöm nem tudta beállítani a pannonnál vásárolt telefonján az emilklienst. Azt kérdezte az ügyfélszolgálat, hogy biztosan van benne kliens? Ennyit a szakértelmükről. Elmondtam, hogy persze, ez és ez a tipus, pannonbrandelt készülék. Természetesen nem tudott segíteni, és közben felét nem értettem, mert szakadozott az ügyfélszolgálat. És még pénzt is kérnek ezért a csodálatos szolgáltatásért? Én elismerem, a vodának vacak az ügyfélszolgálata, nem akarom én őket védeni. De hogy a trágyáért még fizessek, is, azt már nem. Persze nem megygőzni akarlak titeket, mit érdekel engem, hogy mivel telefonáltok és mennyiért? Csak nem bírtam megállni szó nélkül a sok zagyvaságot amit a Magnificent Pannongsm the best of élvonalról írtatok:)


vas. júl. 30, 2006 21:55
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Nem akarom mondani, hogy buta vagy, mert nem ismerlek, és ismeretlenül nem sértenélek meg, de hogy halvány lila gőzöd sincs (de még csak sejtésed sem), hogy mire való a mobil internet (sőt, úgy látom, általánosságban az internet), az egyszer biztos...
Tehát ha jól értem, akkor ha valaki nem divX (és nem divix) filmeket tölt, vagy warezol, vagy gigabájtokat forgalmaz naponta, akkor annak kuss, és lesz szíves hosszú másodperceket várni a tartalmakra, mert az EDGE-et és 3G-t csak divx filmek letöltésére illene használni tízezrekért... Hát fene tudja, nekem jó a 250 megás net is 4 ezres körüli áron, amivel nem kell fél percet várni egy komplexebb internetes oldal betöltődésére.
Egyébként térerőprobléma: most az, hogy a mobilhasználók 90%-a következetesen rosszul tartja a kezében a telefont (leárnyékolják az antennát a kezükkel), tény. Lehet, hogy Te is közéjük tartozol?

lebowsky00 írta:
...hogy miskolcon működik a pannon, Pest környékén nem annyira :)
Ezt szándékos (sértő) célzásnak vettem (akkor is, ha nem annak szántad, mert azért ennyi fáradságot és tiszteletet vehetnél...)

Üdv!


vas. júl. 30, 2006 21:49
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
McLaca írta:
Igen, a Pannonnál így, a Vodánál meg úgy.
A Pannonnál viszont működik, a Vodánál meg ismételten "úgy". Úgy, ahogy... :D
"A Pannonnál több helyen nincs térerő, mint a Vodánál"? Ez egyrészt abszurd (és természetesen nem igaz), másrészt ki kéne néha tenni a lábad a lakásból...
Voda 3G? Voda EDGE? De jó, ingyenes az ügyfélszolgálat, és netezhetek Miskolcon 50-60kbit/s-mal, Pannonnál meg 384-gyel. Nem mindegy.

Üdv!


Én csetelek. Az ország egész területéről ismerek embereket. A pannonosak többet panaszkodnak;). A Kedvesem is pannonos, gyakran ír a wapos pop3-mas levelezőkkel, mert napi háromszor bedöglik a pannonmail. HA meg nem megy a pannonwap sem, akkor nem tud írni. A voda legutóbb fél éve rosszalkodott, másnapra helyrehozták :). Gyakran járok a Csepelszigettől Vácig, és a voda mindenhol tökéletesen működik. Viszont Pl a Dunakanyarban a pannonnak majdnem full térerőt mutat a telefon, és nem lehet telefonálni /kérlek ne írd hogy hibás a telefon, mert 4-el próbáltuk, a simkártya 3 hete lett cseréltetve a kékvirágosra/. A wap használhatatlan, cseten mindenki szidja. Gyere a wap.brutalchat.com-ra, tapasztalhatod ha nem hiszed. Én nem áskálódni akarok meg köpködni, csak felnyitni azok szemét, akik nem döntötték még el, melyik szolgáltatót válasszák.
Átraktam a pannonsimet a telefonomba. Ha tótágast áltam és közben petőfiverset szavaltam, akkor hajlandó volt megjelenni a kisE betű jelezve az edge jelet. De ha tüsszentettem egyet és elmozdultam, akkor már visszaállt a G-re, azaz gprs-re. Aztán zsonglörködhettem megint mire edge lett. Ennyit a szélessávról. Valóban, elismerem, vodánál nincs edge. De kérdem minek? Nincs havi 10 rugóm arra, hogy stream-ot nézzek, meg videotelefonáljak. Ha meg letölteni akarok, otthon van adsl. Vagy Te talán korlátlan mobilnettel rendelkezel? Volt a pannonnak a 2k-s wap simkártyája. Ahoz is van szerencsém. Lebutítja a simet a pannon, mert mégsem olyan jó bolt az nekik. És a butítással akarják kényszeríteni az embert, hogy mondja le a szolgáltatást. Tényleg jó a pannon fiuk :).
Kiváncsi lennék mit töltesz 384-gyel? Egy 700 megás divix filmet :D? Minek? 3X4 centis képernyőn nézed :D? Vagy pc- játékot? Azt csak otthon használhatod számítógépen:). Áruld el légyszives, hátha kedvet kapok a pannonhoz:). Mikor nagy nehezen bejött az edge a pannonsimmel, hát nem töltötte gyorsabban a wapoldalakat :). Persze lehet, hogy miskolcon működik a pannon, Pest környékén nem annyira :)


vas. júl. 30, 2006 21:34
Hozzászólás 
joc_ írta:
Úgy tudom, hogy a Vodának jelenleg sincs ilyen ingyenes szolgáltatása.



Pannonnál a levélértesítő ctrl+c -vel másolva:
szolgáltatás havidíjmentes és csatlakozási díj sincs. Fizetni csak a mobiltelefonra érkezett SMS-üzenetek után kell. A fogadott SMS-üzenetek díja üzenetenként bruttó 6,20 Ft.

Vodafonnál :
Részletes SMS értesítő E-mail üzenet érkezéséről (utólag fizető ügyfél) bruttó 3 Ft
Mellesleg Emilkliensnél beállítható, hogy milyen időközönkét töltse le automatikusan az emilt, ami azt jelenti, hogy teljesen felesleges még sms-ban is olvasni az emilt, amit aztán majd letöltök, és ott is elolvashatom. Szerencsére a sonyericson fejlett készülék, így az azonos tartalmú rendszerüzenetekből csak az utolsót tartja meg. Így nem fordulhat elő, hogy az sms-tár megtelik a voda emilértesítőivel. A vodánál a hangüzenet is letölthető wav file-ban.


vas. júl. 30, 2006 21:16
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
Rozso írta:
Anyuék mondták, hogy jött vmi sms a pannonos telojukra, hogy aktivaltak vmit, pedig ok nem csinaltak semmit. Asszem Pannon Data Startot, de nem biztos.
Miert küldhettek ilyet? Èn most nem vagyo kepben Pannon házatáján.


nekem is jött.


pén. júl. 28, 2006 0:56
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1448
Tartózkodási hely: Brüsszel, Belgium
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
A 1220-as ügyfélszolgáltat üzleti telóról hívva díjmentes?



ABS( Tökjó és mi ebben a jó? Még jó. Amikor még pannonos voltam, akkor is ingyenes volt mindenről az ügyfélszolgálat. Akkor sem nagyon beszéltem velük. Azután bevezették az egyenleg terheléses megoldást akkor meg végképp nem beszéltem velük. Most félig ingyenes, de kalap kaki amit ezért a 0Ft-ért hazaviszel. )


csüt. júl. 27, 2006 23:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Rozso írta:
Anyuék mondták, hogy jött vmi sms a pannonos telojukra, hogy aktivaltak vmit, pedig ok nem csinaltak semmit. Asszem Pannon Data Startot, de nem biztos.
Miert küldhettek ilyet? Èn most nem vagyo kepben Pannon házatáján.
Van egy D.Juci kártyám, ma átcseréltem, hogy megnézzem, nincs-e rajta valami történés, és nekem is jött egy SMS, hogy a Mobile Data Start-ot aktiválták. Jó, mert 2,5 éve van rá megrendelve és azóta használom is... :D

Üdv!


csüt. júl. 27, 2006 18:11
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
joc_ írta:
Al Bundy írta:
A 1220-as ügyfélszolgáltat üzleti telóról hívva díjmentes?
Nekem mindig az volt.

Köszi!


csüt. júl. 27, 2006 17:58
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Al Bundy írta:
A 1220-as ügyfélszolgáltat üzleti telóról hívva díjmentes?
Nekem mindig az volt.


csüt. júl. 27, 2006 17:40
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: kedd máj. 17, 2005 10:26
Hozzászólások: 2046
Tartózkodási hely: Miskolc
Hozzászólás 
A 1220-as ügyfélszolgáltat üzleti telóról hívva díjmentes?


csüt. júl. 27, 2006 17:17
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2934
Tartózkodási hely: Kecskemét/Budapest
Hozzászólás 
Anyuék mondták, hogy jött vmi sms a pannonos telojukra, hogy aktivaltak vmit, pedig ok nem csinaltak semmit. Asszem Pannon Data Startot, de nem biztos.
Miert küldhettek ilyet? Èn most nem vagyo kepben Pannon házatáján.


csüt. júl. 27, 2006 17:15
Profil Privát üzenet küldése ICQ Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
W@P-ozz és nyerj
http://www.pannon.hu/egyeni/szolgaltata ... _es_nyerj/


csüt. júl. 27, 2006 14:40
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
ezüst tag
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 26, 2006 8:56
Hozzászólások: 89
Hozzászólás 
joc_ írta:
lebowsky00 írta:
:DDDDD. Ne haragudjatok fiúk, de röhögőgörcs kapott el:). Az első oldalon az írás. Hogy már az extrának számít a pannonnál, hogy ingyen hívható az ügyfélszolgálat :)?..

Ez tégyleg nem extra, viszont az se mindegy, hogy mit kapsz az ingyen igénybevehető szolgáltatásokért. Azok közt is lehet különbség.Van olyan szolgáltatás amit ingyen se szeretnék igénybe venni, és van olyan amiért az ember hajlandó fizetni (Pl:Ha valakinek drága az ideje és a 06 20 2000000 ot hivja várakozás nélkül tudja elérni az ügyfélszolgálatot.Ez fizetős) Amúgy az, hogy valami olcsóbb, nem biztos hogy jobb is. Sőt !!


csüt. júl. 27, 2006 8:50
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 212
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
.... A pannonnál több helyen nincs térerő mint a vodánál. ....

Na ezt nagyon nem kellett volna...
Pannon (Nokia 6230) full terero ha esetleg vissza esik akkor is van vagy 4-5... Tolem egesz Szombathelyig...
Vodafone 0-7ig ugral (Nokia6310i) szinten a fent emlitett tavolsagon...
Pannon ha gond van hivom legrosszabb esetben 2 nap alatt cserelik az adon a meglelo reszt.
Voda hivtam, hogy ugyan mar mikor evekkel ezelott hasznaltam (2002 es 2004 kozott) siman beszeltem, most meg pocsek, szakad a hivas nem ertem mit mondanak stb... Hat biztos nem jo a lefedettseg! Terkep szerint szabadteren minden keppen tudni kellene beszelnem, hat nem megy, hogy epuletekrol ne is beszeljek... Igen tenyleg jobb a voda terereje...
Hozza teszem havi szinten 40-60 orat telefonalok Pannonon... Vodaval csak probalkozom... De nem igazan jutok sokra... Igan igazad van tenyleg jobb...
Lehet nem csak a varosban az ado alatt kellene probalnod es ugy velemenyt alkodnod...


csüt. júl. 27, 2006 8:34
Profil Privát üzenet küldése
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 616
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
joc_ írta:
lebowsky00 írta:
...Mellesleg én úgy tudom, hogy a pannonnál csak bizonyos számú emailértesítő díjmentes, azon felül pénzbe kerül. Egy ismerősöm pannonos, Ő mondta. A vodánál teljsen ingyenes, legalábbis az előfizetősnél, én abban vagyok. Volt, hogy 50-60 emilt is váltottam egy nap...
...Viszont ahogy írtam itt nem csak azt tudod meg hogy leveled jött, kitől és mi a subject, hanem a leveled első részét is megkaphatod. Ilyen szolgáltatása úgy tudom ingyen sosem volt sehol máshol mint a Pannonnál. Se ingyen, se fizetősért.
Úgy tudom, hogy a Vodának jelenleg sincs ilyen ingyenes szolgáltatása.

Még pontosabban, a Vodánál ingyen csak azt kapod meg az értesítőben, hogy "1 új üzenete érkezett, melyből 1 e-mail" (vagy valami ilyesmit). Ha szeretnéd a feladót és a tárgyat is megkapni, az már 3 Ft/üzenet előfizetéseseknek (Vitamaxosoknak pedig 4Ft/üzenet + havi 198 Ft a Vodamailért)...


csüt. júl. 27, 2006 7:28
Profil Privát üzenet küldése ICQ
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Igen, a Pannonnál így, a Vodánál meg úgy.
A Pannonnál viszont működik, a Vodánál meg ismételten "úgy". Úgy, ahogy... :D
"A Pannonnál több helyen nincs térerő, mint a Vodánál"? Ez egyrészt abszurd (és természetesen nem igaz), másrészt ki kéne néha tenni a lábad a lakásból...
Voda 3G? Voda EDGE? De jó, ingyenes az ügyfélszolgálat, és netezhetek Miskolcon 50-60kbit/s-mal, Pannonnál meg 384-gyel. Nem mindegy.

Üdv!


szer. júl. 26, 2006 21:00
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
lebowsky00 írta:
:DDDDD. Ne haragudjatok fiúk, de röhögőgörcs kapott el:). Az első oldalon az írás. Hogy már az extrának számít a pannonnál, hogy ingyen hívható az ügyfélszolgálat :)?. Durva lenne ha nem az lenne. A vodánál bárki ingyen hívhatja az ügyfélszolgálatot egy vodás simmel:).
Gondoljunk bele. Szeretnék egy szolgáltatást a pannontól. Tehát fizetni akarok nekik valamiért amit árulnak. És még nekem kéne állnom az érdeklődés hívásának a díját :D? Durva lenne :). Ha fizetni kell az érdeklődésért, akkor inkább nem érdeklődök, és nem hajtok hasznot nekik.
Mellesleg én úgy tudom, hogy a pannonnál csak bizonyos számú emailértesítő díjmentes, azon felül pénzbe kerül. Egy ismerősöm pannonos, Ő mondta. A vodánál teljsen ingyenes, legalábbis az előfizetősnél, én abban vagyok. Volt, hogy 50-60 emilt is váltottam egy nap.
A pannonnál több helyen nincs térerő mint a vodánál. A vodánál olcsóbbak az akcióskészülékek. Lehet hasonlítani a neten. Akkor melyik a jobb szolgáltató ;)? A voda is egy tetves rabló, de ha választani kell hogy egy, vagy három talicska **** boruljon rám, akkor inkább az egyet választom :D
Pontosítok: A Pannonnál akik nagyon régóta Mobil Posta előfizetők voltak (talán 2004. nyaránál régebbiek), azoknak 100 darab éresítő sms (ami 25 darab levélből is összejöhet lévén hogy itt a leveled elejét is megkaphatod az sms-ben) ingyenes, aki azóta fizetett elő, azoknak mind fizetős.
Viszont ahogy írtam itt nem csak azt tudod meg hogy leveled jött, kitől és mi a subject, hanem a leveled első részét is megkaphatod. Ilyen szolgáltatása úgy tudom ingyen sosem volt sehol máshol mint a Pannonnál. Se ingyen, se fizetősért.
Úgy tudom, hogy a Vodának jelenleg sincs ilyen ingyenes szolgáltatása.


szer. júl. 26, 2006 16:29
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
:DDDDD. Ne haragudjatok fiúk, de röhögőgörcs kapott el:). Az első oldalon az írás. Hogy már az extrának számít a pannonnál, hogy ingyen hívható az ügyfélszolgálat :)?. Durva lenne ha nem az lenne. A vodánál bárki ingyen hívhatja az ügyfélszolgálatot egy vodás simmel:).
Gondoljunk bele. Szeretnék egy szolgáltatást a pannontól. Tehát fizetni akarok nekik valamiért amit árulnak. És még nekem kéne állnom az érdeklődés hívásának a díját :D? Durva lenne :). Ha fizetni kell az érdeklődésért, akkor inkább nem érdeklődök, és nem hajtok hasznot nekik.
Mellesleg én úgy tudom, hogy a pannonnál csak bizonyos számú emailértesítő díjmentes, azon felül pénzbe kerül. Egy ismerősöm pannonos, Ő mondta. A vodánál teljsen ingyenes, legalábbis az előfizetősnél, én abban vagyok. Volt, hogy 50-60 emilt is váltottam egy nap.
A pannonnál több helyen nincs térerő mint a vodánál. A vodánál olcsóbbak az akcióskészülékek. Lehet hasonlítani a neten. Akkor melyik a jobb szolgáltató ;)? A voda is egy tetves rabló, de ha választani kell hogy egy, vagy három talicska **** boruljon rám, akkor inkább az egyet választom :D


szer. júl. 26, 2006 15:33
platina tag

Csatlakozott: pén. máj. 21, 2004 18:35
Hozzászólások: 584
Tartózkodási hely: Starigrad
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Landsmann írta:
Nekem szombaton küldtek egy 500 Ft-os sms-t, de elbaltáztam, mert csak vasárnap kapcsoltam be a telefont. Igen ám, de akkor már nem volt 9-es menü a 1741-en. Amúgy 2-án járna le a kártya. Még várok a feltöltéssel, hátha telefonálnak is, mert állítólag ilyet is csinálnak.


Az elég gáz, nekem anno valamikor hónap 10-én küldték az SMS-t, én meg 15-én kapcsoltam be a telót, de még volt 9-es menüpont. :)
Az is igazm én nem 500, csak 250 Ft-ot kaptam, de a pénz volt a kevésbé fontos, az újabb 1 évnek nagyon örültem... 8)


Én is kaptam 500 Ft-os SMS-t, de már nekem sem volt 9-es menüpont. Így jártam/jártak...
Azért bosszúból az utolsó napon még összeinterneteztem 15 MB-nyi forgalmat 500 Ft-nyi egyenleg mellett, csodálkoztam is, hogy nem szakad meg a dolog. Azóta a kártya a fiók mélyén jobb létre szenderülve pihen. (Azóta rettegek, mikor jelenik meg a Pannon-kommandó behajtani a túlinternetezés árát...)


szer. júl. 26, 2006 12:40
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Hopp, újra van 9-es menü, de a 9-esre azt mondja, ön rossz gombot nyomott meg. Próbálkozok, hátha. Most meg türelmet kérnek folyamatosan. :lol:


szer. júl. 26, 2006 12:26
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Landsmann írta:
Nekem szombaton küldtek egy 500 Ft-os sms-t, de elbaltáztam, mert csak vasárnap kapcsoltam be a telefont. Igen ám, de akkor már nem volt 9-es menü a 1741-en. Amúgy 2-án járna le a kártya. Még várok a feltöltéssel, hátha telefonálnak is, mert állítólag ilyet is csinálnak.


Az elég gáz, nekem anno valamikor hónap 10-én küldték az SMS-t, én meg 15-én kapcsoltam be a telót, de még volt 9-es menüpont. :)
Az is igazm én nem 500, csak 250 Ft-ot kaptam, de a pénz volt a kevésbé fontos, az újabb 1 évnek nagyon örültem... 8)


kedd júl. 25, 2006 23:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Czumy írta:
Bevalhatod, hogy csókos vagy a Pannonál :lol: :lol:


Ez így igaz... :wink:


kedd júl. 25, 2006 23:36
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag

Csatlakozott: kedd feb. 07, 2006 0:05
Hozzászólások: 354
Hozzászólás 
Az elöfizusoknak meg semmi nem jár!Föleg akik már jó pár éve a Pannonál vannak.Havi 10-15 ezres számláknál.


kedd júl. 25, 2006 23:24
Profil Privát üzenet küldése
Hozzászólás 
Czumy írta:
Trabi TM írta:
integral írta:
8 éve vagyok pannonos, még semmi kedvezményt nem kaptam.


Ez azért van, mert túl sokat használod a kártyádat. :)
Az enyém is jó 4 éves (vagy lehet már több is), de mindig küldözgetnek 250 Ft-ot, meg +1 év rendelkezésreállási időt, most meg ez a 12e. 8)

Nagyon nem akarnak elveszíteni... :shock: :)


Bevalhatod, hogy csókos vagy a Pannonál :lol: :lol:
Nekem már a 250 Ft-ok is kezdenek elmaradozni... :)

különben ez tényleg fura egy stratégia: aki szinte nem is használja, vagy nagyon keveset költ, annak jár pár száz Ft ajándékba, aki pedig 3000-4000 Ft-ot költ havonta (mondjuk én) annak semmi...


Nem a költés a lényeg, hanem az, hogy mennyire jársz közel a kártya lejárásához. Nekem szombaton küldtek egy 500 Ft-os sms-t, de elbaltáztam, mert csak vasárnap kapcsoltam be a telefont. Igen ám, de akkor már nem volt 9-es menü a 1741-en. Amúgy 2-án járna le a kártya. Még várok a feltöltéssel, hátha telefonálnak is, mert állítólag ilyet is csinálnak.


kedd júl. 25, 2006 21:51
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
integral írta:
8 éve vagyok pannonos, még semmi kedvezményt nem kaptam.


Ez azért van, mert túl sokat használod a kártyádat. :)
Az enyém is jó 4 éves (vagy lehet már több is), de mindig küldözgetnek 250 Ft-ot, meg +1 év rendelkezésreállási időt, most meg ez a 12e. 8)

Nagyon nem akarnak elveszíteni... :shock: :)


Bevalhatod, hogy csókos vagy a Pannonál :lol: :lol:
Nekem már a 250 Ft-ok is kezdenek elmaradozni... :)

különben ez tényleg fura egy stratégia: aki szinte nem is használja, vagy nagyon keveset költ, annak jár pár száz Ft ajándékba, aki pedig 3000-4000 Ft-ot költ havonta (mondjuk én) annak semmi...


kedd júl. 25, 2006 21:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
integral írta:
8 éve vagyok pannonos, még semmi kedvezményt nem kaptam.


Ez azért van, mert túl sokat használod a kártyádat. :)
Az enyém is jó 4 éves (vagy lehet már több is), de mindig küldözgetnek 250 Ft-ot, meg +1 év rendelkezésreállási időt, most meg ez a 12e. 8)

Nagyon nem akarnak elveszíteni... :shock: :)


szer. júl. 19, 2006 10:01
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1520
Hozzászólás 
8 éve vagyok pannonos, még semmi kedvezményt nem kaptam.


szer. júl. 19, 2006 9:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
McLaca írta:
Aztán pár hónap múlva sűrű elnézéskérések közepette behajtják rajtad... :mrgreen:


Hát ezt nem hinném. :)
Esetleg visszavonják a többit, amit még nem kaptam meg...

Egyébként valószínüleg a számhordozás miatt lehet a dolog, mert az volt a kikötés, hogy így 1 évig nem hordozhatok. De így havi ezerért ezt valahogy csak kibírom... 8)


szer. júl. 19, 2006 9:46
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Aztán pár hónap múlva sűrű elnézéskérések közepette behajtják rajtad... :mrgreen:
De úgy tűnik, az új bónuszprogram arról szól, hogy minél kevesebbet költesz, annál többet kapsz. :D

Üdv!


szer. júl. 19, 2006 7:56
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
McLaca írta:
És erre kaptál 12.000ft-ot egy évre elosztva??

Üdv!


Bizony... :)
Az első ezres már meg is jött. :) , Először én is azt hittem, hogy viccelnek, amikor felajánlották... :D


kedd júl. 18, 2006 23:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
És erre kaptál 12.000ft-ot egy évre elosztva??

Üdv!


kedd júl. 18, 2006 21:16
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
McLaca írta:
Vagy inkább azt, hogy a havi költésed nyilván elég magas.

Üdv!


Ja, az elmúlt fél évben még csak be sem volt kapcsolva a kártya (vagyis kb havonta 2-3 órára)... :P
De ált. évente azt a 3600-at beszélem le róla, amit kénytelen vagyok rátölteni, hogy ne kapcsolják ki a kártyámat... :)


kedd júl. 18, 2006 21:08
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 10150
Tartózkodási hely: Miskolc City
Hozzászólás 
Vagy inkább azt, hogy a havi költésed nyilván elég magas.

Üdv!


kedd júl. 18, 2006 21:05
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
A hűségemért kaptam tegnap havi 1000 Ft jóváírást a pannontól 1 éven át a prepaid kártyámra... :)
Biztosan azt díjazzák, hogy voda viszonteladóként is van pannon kártyám... :D


kedd júl. 18, 2006 11:14
Profil Privát üzenet küldése Honlap
írásjog megvonva
Avatar

Csatlakozott: szer. júl. 06, 2005 8:06
Hozzászólások: 2248
Tartózkodási hely: Medve, Mákoska és Sy mentes övezet
Hozzászólás 
Tovább szélesedő Pannon sávok


kedd júl. 18, 2006 11:05
Profil Privát üzenet küldése YIM Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Hozzászólás a témához   [ 1623 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20 ... 33  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség