Megválaszolatlan hozzászólások | Aktív témák Pontos idő: kedd júl. 02, 2024 10:13



A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 76  Következő
Apró kérdések topicja 
Szerző Üzenet
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
Macika írta:
tatu- írta:
Mit kezdjek azzal az infoval ha kitudom kerülni a PINkód kérést?
(elméletileg) :roll:
Mégis hogyan?

te tudod a titkot megirtam... :?
kb egy éve,eddig örültem neki :D
csak kiváncsi vagyok milyen hatással van.


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tatu- hétf. jan. 15, 2007 15:35-kor.



hétf. jan. 15, 2007 15:19
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
skynet írta:
joc_ írta:
Egyszerű: 3-szor beírsz bármit, és utána PUK kódot kér nem PIN-t.


és mi van, ha a 3 próbálkozás során véletlenül eltalálod a pin-t? :D
Látod, erre annyira kicsi az esély, hogy eszembe sem jutott. De végülis...


hétf. jan. 15, 2007 12:33
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag

Csatlakozott: hétf. nov. 29, 2004 19:58
Hozzászólások: 1104
Hozzászólás 
Macika írta:
tatu- írta:
Mit kezdjek azzal az infoval ha kitudom kerülni a PINkód kérést?
(elméletileg) :roll:
Mégis hogyan?
Egyszerű: 3-szor beírsz bármit, és utána PUK kódot kér nem PIN-t.
Gyakorlatilag.
Ja igen. És én kérek elnézést.


hétf. jan. 15, 2007 7:41
Profil Privát üzenet küldése
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
tatu- írta:
Mit kezdjek azzal az infoval ha kitudom kerülni a PINkód kérést?
(elméletileg) :roll:
Mégis hogyan?


hétf. jan. 15, 2007 0:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
tatu- írta:
Mit kezdjek azzal az infoval ha kitudom kerülni a PINkód kérést?
(elméletileg) :roll:

Pl gondold át mégegyszer.

Guni


hétf. jan. 15, 2007 0:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2878
Tartózkodási hely: Riverside
Hozzászólás 
tatu- írta:
Mit kezdjek azzal az infoval ha kitudom kerülni a PINkód kérést?
(elméletileg) :roll:

Örvendj neki.


vas. jan. 14, 2007 20:23
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 58
Hozzászólás 
Mit kezdjek azzal az infoval ha kitudom kerülni a PINkód kérést?
(elméletileg) :roll:


vas. jan. 14, 2007 20:20
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Hát nálam is úgy derült ki, hogy javításon volt, és amikor visszajött akkor mondták, hogy a gariidő nem hoszabodott meg a javítás idejével, mert így is egy évvel több van rá mint kell. De már nem tudom pontosan hogyan volt, mert már régen eladtam. Az augusztusi K750-em garijegyén már úgy van rajta, hogy a Motorola telefonokra is két év gari van.

Guni


szomb. jan. 13, 2007 21:59
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
guni. írta:
Én csak azt tudom mondani, hogy a 2005 októberi vodás V550-emre már két év volt, bár a garijegyen akkor ez még nem volt feltűntetve. Gondolom nem csak a vodánál vásároltakra vonatkozik, tehát felteszem a tiedre is két év van.

Guni


Mégis van két év? Nekem egy viszonteladónál azt mondták a 2005 júliusi V550-emre illetve azt is, hogy ingyen pótolják a garijegyet is. A Voda üfsz meg 12 hónapot írt.


szomb. jan. 13, 2007 20:26
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Nos az a bajom, -ha megnézed a linkelt képemet,- hogy az IrDA-ról már lemondtam


Olvastam, az a poén része akart lenni a dolognak... :)

BrOnZ írta:
Bár olyat is hallottam, hogy a zumzum csak RS232-es portra csinált működő kábelt... Az USB platformról visszavonult.


Könnyen lehet, hogy visszavonult az USB-től, mert soha nem volt erőssége az a szabvány, még az IR-től kellene visszavonulnia :twisted: , a többi mág ált. működik...
Bár hallani még nem hallottam róla. :?


szomb. jan. 13, 2007 15:11
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Lehet most pont fordítva történt, mint szokott, a vodás X510-en működik rendesen az IR, a gyári SW-esen meg nem... :)
Nos az a bajom, -ha megnézed a linkelt képemet,- hogy az IrDA-ról már lemondtam, kaptam egy USB-s kábelt, azzal "mókolok". Kábellel tudom menedzselni a telefonkönyvet, SMS-t mindent, kivéve a képet és a csengőhangot... :?

Bár olyat is hallottam, hogy a zumzum csak RS232-es portra csinált működő kábelt... Az USB platformról visszavonult.


szomb. jan. 13, 2007 13:38
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Nem a méret a lényeg... Egyáltalán az a menüpont szürke. El sem jutok odáig, hogy megkísérelje a telefonra feltölteni. Ahogy a multimédiás ikonra kattintok (tehát képek videók hang) kiírja, hogy a telefon nem támogatja. Tallózhatok én a gépemen ezután hangok után, de esélyem nincs a telefonra feltölteni. :(

http://www.bronz.hu/x510.jpg

Látható, hogy konnektált a cucc (most a telefonkönyv műveleteket nem fotóztam le) ez a pillanat az, hogy amikor a bal alsó multimédiás ikonra kattintok. Az eredeti SAMSUNG programmal a hangszerkesztés ( azt hiszem F8 ) ikonja szürke marad.

Egyetlen telefonommal nem szenvedtem ennyit... :(


Hát nem tudom, nálam most is tökéletesen megy:

http://_temp.pappfer.hu/x510v.jpg :?

Lehet most pont fordítva történt, mint szokott, a vodás X510-en működik rendesen az IR, a gyári SW-esen meg nem... :)


szomb. jan. 13, 2007 9:34
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 12729
Tartózkodási hely: FLF
Hozzászólás 
.Tian. írta:
- adatkártyához vettem külsõ antennát, de nagyon rövid a kábel hozzá. Meg lehet valahogy hosszabbítani?

Köszönöm a válaszokat!
Üdv:
Tian


házilag nem, mert többet rontasz, mint javítasz a vételen. Nem véletlenül rövid.


pén. jan. 12, 2007 23:57
Profil Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
Én csak azt tudom mondani, hogy a 2005 októberi vodás V550-emre már két év volt, bár a garijegyen akkor ez még nem volt feltűntetve. Gondolom nem csak a vodánál vásároltakra vonatkozik, tehát felteszem a tiedre is két év van.

Guni


pén. jan. 12, 2007 19:55
Profil Privát üzenet küldése
arany tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 110
Tartózkodási hely: Magyarország
Hozzászólás 
Két kérdésben is szeretném a segítségetek kérni:

- 2005. decemberben vásárolt Motorolára hány év garancia van? (nem tudom megnézni a garin, mert pár száz km-re tőlem van)

- adatkártyához vettem külső antennát, de nagyon rövid a kábel hozzá. Meg lehet valahogy hosszabbítani?

Köszönöm a válaszokat!
Üdv:
Tian


pén. jan. 12, 2007 16:35
Profil Privát üzenet küldése
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 01, 2004 6:30
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
guni. írta:
csipuka írta:
Le kéne passzolnom ME45-osomet nagymamatelefonnak, de törölni kéne a címjegyzék memóriáját. Végigböngésztem a telcsi menüjét (szerintem), de nem találtam meg, hogy lehet leresetelni.
Valakinek van ötlete?
Köszi,
Csipu

A címjegyzékbe menj, be opciok, és ott lesz a listában, hogy mindent töröl, vagy hasonló.

Guni


Köszi, működik.
Fene se gondolta volna, ha egyre ráállok felajánlja az összes törlését.
Csipu


pén. jan. 12, 2007 14:38
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Próbálj minél kisebb file-okat feltölteni, mert a nagyobb - 50 kb - fileokkal nálam sem tudott mit kezdeni, de a 4-5 kb-os mmf-ek, és jpg-ek tökéletesen felmentek rá...
Nem a méret a lényeg... Egyáltalán az a menüpont szürke. El sem jutok odáig, hogy megkísérelje a telefonra feltölteni. Ahogy a multimédiás ikonra kattintok (tehát képek videók hang) kiírja, hogy a telefon nem támogatja. Tallózhatok én a gépemen ezután hangok után, de esélyem nincs a telefonra feltölteni. :(

Kép

Látható, hogy konnektált a cucc (most a telefonkönyv műveleteket nem fotóztam le) ez a pillanat az, hogy amikor a bal alsó multimédiás ikonra kattintok. Az eredeti SAMSUNG programmal a hangszerkesztés ( azt hiszem F8 ) ikonja szürke marad.

Egyetlen telefonommal nem szenvedtem ennyit... :(


pén. jan. 12, 2007 6:59
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
csipuka írta:
Le kéne passzolnom ME45-osomet nagymamatelefonnak, de törölni kéne a címjegyzék memóriáját. Végigböngésztem a telcsi menüjét (szerintem), de nem találtam meg, hogy lehet leresetelni.
Valakinek van ötlete?
Köszi,
Csipu

A címjegyzékbe menj be, opciók és ott lesz a listában, hogy mindent töröl, vagy hasonló.

Guni


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára guni. szomb. jan. 13, 2007 22:02-kor.



pén. jan. 12, 2007 3:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4173
Tartózkodási hely: Budapest-Győr Telefon: Motorola Milestone
Hozzászólás 
pampika írta:
Van ITT egy elég korrektnek tűnő leírás akksi témában. Ezt kéne linkelni minden egyes alkalommal, amikor valaki x+1-jére is megkérdezi, kell-e formázni a mobilok akksiját ;)

Hát nem tudom, szerintem a gyakorlat eléggé mást mutat, pl 2,X Volt-ról még simán életre lehet kelteni egy lithium akkut, de nem egyszer 0,0-ról is sikerült már. Vagy hogy egy NiMh akku pár hét alatt teljesen kisülne!? Hát ilyent sem nagyon láttam. Elővettem a fiókból egy hónapok óta álló és se nem túl új, se nem túl keveset használt 5110 akkut és simán 4-es töltöttséget mutat. :?: :?: :?: És még egy csomó más elég fura dolog is van benne.

Guni


pén. jan. 12, 2007 3:22
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Czumy írta:
"Havi ajándékfeltöltés akció"


Ilyen menüpontot hol találtál? :?


pén. jan. 12, 2007 0:54
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Létezik ez? Már mint hogy a zumzum X510-esre nem lehet csengőhangot feltölteni??? :shock:

Van valaki aki már csinált ilyet?


Nem létezik, a minap amikor írtam természetesen ki is próbáltam, mind képet, mind hangot fel tudtam rá tölteni.
Letölteni ugyan nálam sem engedte, bár sokat nem próbálkoztam vele, mert nem az volt a lényeg, de a feltöltés tökéletesen ment.

Próbálj minél kisebb file-okat feltölteni, mert a nagyobb - 50 kb - fileokkal nálam sem tudott mit kezdeni, de a 4-5 kb-os mmf-ek, és jpg-ek tökéletesen felmentek rá...


pén. jan. 12, 2007 0:49
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Na mégegyszer SAMSUNG... Végül is találtam egy USB-s kábelt, amivel meg tudom szólítani a SAMSUNG SGH-X510 típusú "csodát". A saját File Managerével, avagy az Image Editorával, vagy akár egy egyébként tök jó MobTime nevű programmal olvasom|kezelem a telefonkönyvet, SMS-t hívásinfókat stb. Ez eddig rendben van, De!!! Miért nem lehet a képet, videót és a csengőhangot menedzselni ezzel a szutyokkal?

Ha a multimédiás ikonra kattanok bármely progival, olyan üzenetet ad, hogy ezeket a funkciókat a telefon nem támogatja. Létezik ez? Már mint hogy a zumzum X510-esre nem lehet csengőhangot feltölteni??? :shock:

Van valaki aki már csinált ilyet?


csüt. jan. 11, 2007 22:40
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 2659
Tartózkodási hely: Budapest / Kecskemét
Hozzászólás 
A PannOnline-on, a "Havi ajándékfeltöltés akció" (minden rublikában 0 Ft van) mi akar lenni, tudja valaki??


csüt. jan. 11, 2007 20:20
Profil Privát üzenet küldése Honlap
ezüst tag

Csatlakozott: szer. szept. 01, 2004 6:30
Hozzászólások: 51
Hozzászólás 
Le kéne passzolnom ME45-osomet nagymamatelefonnak, de törölni kéne a címjegyzék memóriáját. Végigböngésztem a telcsi menüjét (szerintem), de nem találtam meg, hogy lehet leresetelni.
Valakinek van ötlete?
Köszi,
Csipu


csüt. jan. 11, 2007 20:07
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
pampika írta:
Van ITT egy elég korrektnek tűnő leírás akksi témában. Ezt kéne linkelni minden egyes alkalommal, amikor valaki x+1-jére is megkérdezi, kell-e formázni a mobilok akksiját ;)


Tényleg jó. Sokkal tájékozottabb lettem. Hasznos volt.


szer. jan. 10, 2007 14:21
Profil Privát üzenet küldése
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 189
Tartózkodási hely: Pécs, bar most epp London, bár most épp megint Pécs, ami most ismét Londonra változott...
Hozzászólás 
Tudja azt valaki, hogy a t-zones wapos felületéről küldött SMSnek mennyi az érvényességi ideje? 22 perc telt el azóta hogy ezt megkérdeztm az ügyintézőtől, azóta hallgatom a zenét. Még két perc és lerakom! :-(


szer. jan. 10, 2007 13:53
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Van ITT egy elég korrektnek tűnő leírás akksi témában. Ezt kéne linkelni minden egyes alkalommal, amikor valaki x+1-jére is megkérdezi, kell-e formázni a mobilok akksiját ;)


szer. jan. 10, 2007 1:28
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: csüt. márc. 25, 2004 17:07
Hozzászólások: 4267
Tartózkodási hely: GRAND FOTEL
Hozzászólás 
gabriel401 írta:
skynet írta:
2110 unlock (+1, +2, +3 -as kód) után is azt írja, hogy "idegen kártya"... mi a jó franc baja van? :shock:
Baja nincs, csak nyilván egy adott SIM-kártyára van lezárva. Madzag kéne hozzá.


Jaja, mazzag és PC Locals csodákra képes :)


kedd jan. 09, 2007 18:14
Profil ICQ
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 371
Tartózkodási hely: Budapest
Hozzászólás 
Dannyboy írta:
Ugyanez a gondom nekem is. Vettem a Media Marktban 2390 ruppóért egy usb-s infrát és valami szörnyű kínai kérdőjelekkel tarkított telepítés után elvileg látja, mint tökéletesen működő hardvert, de gyakorlatban sem 6020, sem K300i, sem Sagem My300x, sem K750i nem akarja felismerni és kapcsolódni a géphez. (igen, ennyi telóm van most éppen :D)

Ha leválasztom, akkor a szokásos tüdöm, ha felhelyezem, akkor tödüm, de a szokásos infra ikon nem jelenik meg a jobb alsó sarokban. Nem tudom, hogy hardverprobléma, vagy szoft? (Winxp Blacksheep, Usb 1.1)

Mi szerintem ugyanilyet vettünk a fukarban... hát működni-működik 1 6021-el és 1 7210-el..., de nem volt egyszerű. Először is felment a driver, amolyan előkészítés, majd egy újraindítást követően az eszközt behelyezve feltelepült maga a driver. Kezeli az XP, de nem kellett varázsolgatni sehol a vezérlőpultban...


kedd jan. 09, 2007 8:24
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1349
Tartózkodási hely: Univerzum, második sarkon balra
Hozzászólás 
skynet írta:
2110 unlock (+1, +2, +3 -as kód) után is azt írja, hogy "idegen kártya"... mi a jó franc baja van? :shock:
Baja nincs, csak nyilván egy adott SIM-kártyára van lezárva. Madzag kéne hozzá.


kedd jan. 09, 2007 7:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Jóvanna... Nem akarom leszólni más esetleg kedvenc telefonját, de ez egy "talált" telefon, átvettem egy havertól akinek nem kellett csak a SIM, és az asszonypajtás régi törött szakadt 6110-ese helyett jól jött, újonnan egy év garival, de mindössze ennyi... Talán telefonálni jó lesz. Én ezért biztos nem írtam volna alá 10 perc hűséget sem...

Igen nagyot csalódtam kézbevéve az "eszközt"... Ez egy echte plázacicás "napcsiszemcsis-mobcsitelcsi"... Jó könnyű, ezért tyúkot dobni sem lehet vele. :gigalol:
Nem Téged akartalak leszólni, hidd el.

A telefon meg nem érdemel túl sok kíméletet, mint azt – nagyon korrekten – Te is leírtad...


hétf. jan. 08, 2007 21:34
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Jóvanna... Nem akarom leszólni más esetleg kedvenc telefonját, de ez egy "talált" telefon, átvettem egy havertól akinek nem kellett csak a SIM, és az asszonypajtás régi törött szakadt 6110-ese helyett jól jött, újonnan egy év garival, de mindössze ennyi... Talán telefonálni jó lesz. Én ezért biztos nem írtam volna alá 10 perc hűséget sem...

Igen nagyot csalódtam kézbevéve az "eszközt"... Ez egy echte plázacicás "napcsiszemcsis-mobcsitelcsi"... Jó könnyű, ezért tyúkot dobni sem lehet vele. :gigalol:


hétf. jan. 08, 2007 20:51
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 20:30
Hozzászólások: 14954
Tartózkodási hely: Itt ülök, Veled szemben.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
... a zumzum meg nem ér annyit...

Ezt így, ebben a formában kiemelném!!! ;)


hétf. jan. 08, 2007 20:41
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
CineDOG írta:
Kedvenc hangját felnyomod wapra, és onnan leszedi. Nem működik?
De biztosan... De hogy ezek után még plusz egy fillért is áldozzak erre a TESCO gazdaságos gagyira... :shock:


hétf. jan. 08, 2007 20:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: csüt. ápr. 15, 2004 16:31
Hozzászólások: 8493
Tartózkodási hely: Nem találom a helyem...
Hozzászólás 
Kedvenc hangját felnyomod wapra, és onnan leszedi. Nem működik?


hétf. jan. 08, 2007 20:33
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Hát a reinstall elmarad, mert egyébként minden szükséges "rossz" tökéletesen működik, a zumzum meg nem ér annyit... Egy ilyen gagyi telefonért nem fogom újravarrni a stúdiómat 50%-os eséllyel... Legfeljebb nem lesz a házisárkánynak testreszabott csengőhangja meg ilyenek... Ha a zumzum nem képes tisztességes USB-s kommunikációt biztosítani, akkor besoroljuk a gumicsizma háta mögé. ;)

Mindenesetre köszönöm a segítő szándékot és az ötleteket. Nem gondoltam, hogy ilyen kőkorszaki kommunikáció típussal kell "görcsölnöm". :lol:


hétf. jan. 08, 2007 20:23
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Nincs... És igen, ezt a progit tettem fel, a zumzum oldaláról szedtem le, és hozzá szedtem az Image Editort is.


Akkor passz. Próbáld másik gépen, vagy vindóz reinstall :)


hétf. jan. 08, 2007 19:02
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
BrOnZ írta:
Más... Hiába van bedugva, türüpp megvolt, de a programban nem választható IrDA port... :(


Ha nincs olyan menüpont, akkor elvileg nem is kapcsolja ki, program függő...

Nincs IrDA? :shock: Ezt a progit tetted fel neki: KLIKK :?:
Nincs... És igen, ezt a progit tettem fel, a zumzum oldaláról szedtem le, és hozzá szedtem az Image Editort is.


hétf. jan. 08, 2007 18:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Más... Hiába van bedugva, türüpp megvolt, de a programban nem választható IrDA port... :(


Ha nincs olyan menüpont, akkor elvileg nem is kapcsolja ki, program függő...

Nincs IrDA? :shock: Ezt a progit tetted fel neki: KLIKK :?:


hétf. jan. 08, 2007 17:30
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Vezérlőpult->Vezeték nélküli kapcsolat-ot nyisd meg. Az "infravörös" fülön mind a 4 pipának be kell lennie jelölve,
Ez eddig OK! Így is volt...
Trabi TM írta:
ha ez megvan, akkor ugyanitt "hardware" fül -> tulajdonságok -> "energiagazdálkodás" fül, itt szedd ki a pipát, hogy számítógép kikapcsolhatja az eszközt...
Na ilyen nincs... :shock: Hardware van, tulajdonságok van, de olyan, hogy energiagazdálkodás... olyanom nincsen... :roll: :?:
Trabi TM írta:
Ha ez megvan, akkor a Samsung progiba Port: Irda, Speed: 57600 -> OK.
És csak ezek után tedd a gép infrája elé a telót, és az infra aktiválásánál ne másik telefonnal-t válaszd, hanem számítógéppel...

Nálam így működik a 660-as IR, és egy X510v, a Samsung PC Studio II PIMS & File Manager-el...
Na akkor idáig ezért nem jutok el?

Ezt a "ne kapcsolja ki" opciót nem lehet elérni a registryben közvetlenül?

Más... Hiába van bedugva, türüpp megvolt, de a programban nem választható IrDA port... :(


hétf. jan. 08, 2007 16:39
Profil Privát üzenet küldése Honlap
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Szóról szóra így történik... Csak telefonnal nem hajlandó... Türüpp megvan oda vissza, zöld ikon stimmel, de semmi több.


Vezérlőpult->Vezeték nélküli kapcsolat-ot nyisd meg. Az "infravörös" fülön mind a 4 pipának be kell lennie jelölve, ha ez megvan, akkor ugyanitt "hardware" fül -> tulajdonságok -> "energiagazdálkodás" fül, itt szedd ki a pipát, hogy számítógép kikapcsolhatja az eszközt...

Ha ez megvan, akkor a Samsung progiba Port: Irda, Speed: 57600 -> OK.
És csak ezek után tedd a gép infrája elé a telót, és az infra aktiválásánál ne másik telefonnal-t válaszd, hanem számítógéppel...

Nálam így működik a 660-as IR, és egy X510v, a Samsung PC Studio II PIMS & File Manager-el...


hétf. jan. 08, 2007 15:16
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
skynet írta:
szerintem csak egy "türüpp" hangnak kell lennie, ahogy rádugod (hardver felismerve/telepítve), ikon nem szokott lenni (max a zöld nyíl, amivel biztonságosan eltávolíthatod). utána ha odarakod mellé a telefont, akkor kell csak megjelennie az infraikonnak a tálcán, illetve az asztalon.
Szóról szóra így történik... Csak telefonnal nem hajlandó... Türüpp megvan oda vissza, zöld ikon stimmel, de semmi több.


hétf. jan. 08, 2007 14:07
Profil Privát üzenet küldése Honlap
gyémánt tag

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 1538
Tartózkodási hely: A jelenben...
Hozzászólás 
Ugyanez a gondom nekem is. Vettem a Media Marktban 2390 ruppóért egy usb-s infrát és valami szörnyű kínai kérdőjelekkel tarkított telepítés után elvileg látja, mint tökéletesen működő hardvert, de gyakorlatban sem 6020, sem K300i, sem Sagem My300x, sem K750i nem akarja felismerni és kapcsolódni a géphez. (igen, ennyi telóm van most éppen :D)

Ha leválasztom, akkor a szokásos tüdöm, ha felhelyezem, akkor tödüm, de a szokásos infra ikon nem jelenik meg a jobb alsó sarokban. Nem tudom, hogy hardverprobléma, vagy szoft? (Winxp Blacksheep, Usb 1.1)


hétf. jan. 08, 2007 10:15
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
pampika írta:
Ha infrát gépre dugsz, olyan ikon szokott megjelenni az asztalon, hogy infra ftp kapcsolat, vagy valami ilyesmi. Olyanod van?
Semmi ilyenem nincs. Ahogy rádugom, hangjelzés hallható, majd megjelenik az eszközkezelőben a cucc. Semmi egyéb.


hétf. jan. 08, 2007 6:27
Profil Privát üzenet küldése Honlap
arany tag
Avatar

Csatlakozott: szomb. máj. 08, 2004 13:29
Hozzászólások: 425
Tartózkodási hely: Tolna megye
Hozzászólás 
Trabi TM írta:
Micuir írta:
Vajon a Bónuszhoz meg lehet rendelni az sms 30 opciót?


Nem.
Miért láttál ilyet a Bonusz papíron? :roll: :?


Nem. De papirt sem kaptam! Csak SIM-et, meg amit itt összeszedtem.


vas. jan. 07, 2007 17:46
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 4644
Tartózkodási hely: Szolnok/Szeged
Hozzászólás 
Ha infrát gépre dugsz, olyan ikon szokott megjelenni az asztalon, hogy infra ftp kapcsolat, vagy valami ilyesmi. Olyanod van?


vas. jan. 07, 2007 17:09
Profil Privát üzenet küldése
gyémánt tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 3846
Tartózkodási hely: warezlinks.eu -> McDuma fórum -> OFF topic
Hozzászólás 
Köszi, majd kerítek egy másik kütyüt. Most leszedtem és újra felraktam az IrDA HW-t és SW-t. Az eszközkezelőben frankón benne is van (az eszköz hibátlanul működik) A tulajdonságok lapon is működőképes, sőt, hogyha 65k-nál nagyobb sebességre akarom tenni, akkor "leszakad" az eszközök közül, tehát valóban mintha hozzányúlna a PC. De semmi ikon nem jelenik meg a tálcán, ha feldugom USB-re. Ez természetes? Ha a BT dongle-t feldugom, akkor megjelenik a BT ikon a tálcán. Az IrDA-nak nem kellene ilyet tennie?

Szóval így első nekifutásra mintha a PC-s oldala rendben lenne a dolognak... :roll:


vas. jan. 07, 2007 17:03
Profil Privát üzenet küldése Honlap
platina tag
Avatar

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 999
Tartózkodási hely: on-line
Hozzászólás 
BrOnZ írta:
Punto83 írta:
Infra sebességét levetted 115200-ra?
Még annál is lejjebb van...
skynet írta:
jó oldalát tetted oda a telefonnak az infraporthoz? én 6101-gyel szívtam vagy 5 percet (mindig mexakadt a kacsolat), mire rájöttem, hogy az infra nem a tetején van, hanem az oldalán :oops: :oops:
Reményeim szerint igen... Ennek az oldalán van. Azt hiszem. Máshol nem látok rajta ilyen "plexi" ablakot.


Néha az is gond, ha túl közel vannak egymáshoz. Min. 20-30 cm-t javaslok.
Esetleg próbálj meg egy másik teló infrájával kommunikálni (a két telefon között egy telszámcsere). Ha úgy működik, akkor az eszközzel lehet valami...


vas. jan. 07, 2007 16:27
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke

Csatlakozott: szer. márc. 24, 2004 13:43
Hozzászólások: 7091
Hozzászólás 
Küldd el az "sms30"-at a 1270-re, és majd úgyis megtudod. Flottásoknak így lehet megrendelni. Mezei usereknek és pl. bónuszosoknak ez a funkció nem működik.


vas. jan. 07, 2007 16:15
Profil Privát üzenet küldése
a fórum lelke
Avatar

Csatlakozott: szomb. márc. 27, 2004 13:41
Hozzászólások: 5647
Tartózkodási hely: A gép előtt.
Hozzászólás 
Micuir írta:
Vajon a Bónuszhoz meg lehet rendelni az sms 30 opciót?


Nem.
Miért láttál ilyet a Bonusz papíron? :roll: :?


vas. jan. 07, 2007 16:04
Profil Privát üzenet küldése Honlap
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.   [ 3774 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63 ... 76  Következő

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 8 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group.
Designed by ST Software for PTF.
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség